در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  شرکت پتروشیمی فن آوران ماهشهر

  1 بازدید

  شرکت پتروشیمی فن آوران ماهشهر را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  راهنمای زنجیره تامین | پتروشیمی فن آوران

  شرکت پتروشیمی فن آوران در راستای تامین نیاز خود به انواع تجهیزات ، قطعات و مواد، همچنین بهره مندی از خدمات فنی و مهندسی مورد نیاز و همراهی و حمایت از مطالعات پژوهشی کاربردی مرتبط با حوزه فعالیت خود آماده دریافت کلیه پیشنهادات فنی، مهندسی، بازرگانی و پژوهشی ارسالی توسط علاقمندان در داخل و خارج از کشور می باشد . بدین منظور متقاضیان مشارکت در هر بخش می توانند از طریق تب های موجود در بخش زنجیره تامین وارد قسمت مورد نظر گردیده و اقدام به ثبت تقاضای ورود به وندور لیست و یا ارایه پیشنهادات پژوهشی و نیز معرفی سوابق و فعالیت های فنی و مهندسی خود نمایند.

  - لطفا" جهت ثبت نام در لیست تامین کنندگان تایید صلاحیت شده این شرکت از طریق ورود به سامانه نرم افزاری مربوطه در تب شماره 2  بخش زنجیره تامین، وارد قسمت ثبت نام و دریافت نام کاربری و رمز عبور خود، بمنظور دسترسی به سامانه تامین کنندگان گردیده تا در صورت تایید نتیجه ارزیابی پیشنهادات وسوابق فعالیت، عضویت وندور لیست این شرکت را دریافت نمایید.

  - لطفا" جهت ارایه پیشنهاد های فنی و مهندسی و معرفی توانمندی ها و سوابق اجرایی از طریق تب شماره 3 فهرست زنجیره تامین اقدام به تکمیل و ارسال فرم مربوطه نمایید.

  - لطفا" جهت معرفی طرح های مطالعاتی و پژوهشی مرتبط با حوزه فعالیت این شرکت در زمینه های تولید، تعمیر و نگهداری، فنی مهندسی و غیره از طریق تب شماره 4 فهرست زنجیره تامین، اقدام به تکمیل و ارسال فرم مربوطه نمایید.

  روابط عمومی و امور بین الملل

  شرکت پتروشیمی فن آوران

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید