توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  شرکت توزیع برق خراسان جنوبی

  1 بازدید

  شرکت توزیع برق خراسان جنوبی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی

  مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان جنوبی: قبوض کاغذی برق حذف می‌شود

  مديرعامل شرکت توزيع برق خراسان جنوبی گفت: با هدف ارائه خدمات الکترونيک و غيرحضوری به مشترکان اين شرکت و در راستای اجرای سياست‌های دولت الکترونيک حذف قبوض کاغذی برق در دستور کار اين شرکت قرار گرفت.

  به گزارش روابط عمومی شرکت توزيع نيروی برق خراسان جنوبی، مهندس محمدابراهيم شرکاء صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی از وزرات نيرو و شرکت توانير بعد از اين قبض برق کاغذی حذف و صورتحساب برق مصرفی فقط از طريق پيامک برای مشترکان استان ارسال خواهد شد.

  وی با بيان اينکه ارسال پيامک به منزله ارسال قبض خواهد بود تصريح کرد: همگام با رشد و توسعه اقتصاد ملی و رونق توليد، اجرای فرآيند مديريت سبز و کمک به حفظ محيط زيست و در راستای بهبود فرآيندها اين اقدام اجرايی می‌شود.

  مديرعامل شرکت توزيع نيروی برق خراسان جنوبی از مشترکان برق در استان خواست در اسرع وقت شماره تلفن همراه مصرف کننده و شناسه 13 رقمی قبض برق خود را به يکی از روش‌های ذيل به اين شرکت اعلام کنند.

  1-    تماس با اتفاقات برق به شماره 121 و اعلام شماره تلفن همراه مصرف کننده برق و شناسه قبض

  2-    مراجعه به سایت شرکت به آدرس www.skedc.ir و ثبت شماره تلفن همراه مصرف کننده و شناسه قبض

  3-    ارسال شناسه قبض مصرف کننده برق به سامانه پیامکی 5000160000 با الگوی

  # شناسه 13 رقمی قبض * p*  

  4-    اعلام شماره تلفن همراه مصرف کننده برق و شناسه قبض به ماموران قرائت کنتوردر محل

  مشاهده قبض برق استان خراسان جنوبی

  مشاهده قبض برق استان خراسان جنوبی

  این روزها پرداخت هزینه بسیاری از خدمات رنگ و بوی اینترنتی به خود گرفته است، اما در مسیری که به الکترونیکی شدن بسیاری از امور مختلف از صدور صورتحساب تا پرداخت هزینه خدمات منتهی می شود، در حوزه هایی مانند صدور قبض بهای آب، گاز یا برق مصرفی مشترکان همچنان شیوه های سنتی ارجح است.

  مصرف کنندگان می توانند از طریق این سامانه اطلاعات مربوط به قبض های خود را مشاهده کنند.

  مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی از مشترکان برق در استان خواست: در اسرع وقت شماره تلفن مصرف کننده و شناسه ۱۳ رقمی قبض خود را به یکی از روش های ذیل به این شرکت اعلام کنند.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید