توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان

  1 بازدید

  شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان

  شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان

  آگاهی از شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان برای بانوان گرامی که مایل به تجربه مشاغل و همچنین تحصیل در دانشکده‌های افسری و همچنین مشاغل نظامی می‌باشند، بسیار مهم می‌باشد. یکی از سوالات این است که چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم ؟به همین دلیل این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان اختصاص داده‌ایم .

  شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان بدون کنکور

  کلیه بانوان محترمی که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه افسری می باشند، ابتدا لازم است از شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان اطلاعات لازم را کسب نمایند. آنچه در ابتدا لازم است به اطلاع کلیه داوطلبان عزیز برسانیم این است که شما لازم است در مرحله ابتدایی موفق به کسب رتبه مجاز در کارنامه کنکور سراسری برای ورود به دانشگاه مربوطه شوید .

  شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان بدون کنکور را می توان به صورت شرایط عمومی و شرایط اختصاصی دانست. آن دسته از متقاضیانی که درزمان برگزاری کنکور در جلسه حضور داشته اند و موفق به کسب رتبه مجاز برای قبولی شده اند، لازم است در مراحل بعدی و  در مصاحبه عملی که توانایی های جسمانی و همچنین مصاحبه هایی که به صورت مطرح کردن سوالات می باشد شرکت نمایند .

  در ادامه به تفکیک، به هر یک از شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان  که به صورت عمومی و اختصاصی برای ورود به دانشگاه افسری بانوان  است خواهیم پرداخت. اما نکته مهمی که متقاضیان این دانشگاه لازم است از آن اطلاع یابند، در رابطه با رشته های مختلف این دانشگاه ، و نحوه مصاحبه ، و معاینه پزشکی این دانشگاه می باشد. بنابراین قبل از اینکه نسبت به ثبت نام در این دانشگاه اقدام نمایید، بهتر است به طور دقیق اطلاعات لازم را به دست آورید .

  برای اطلاع از رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین روی عبارت کلیک نمایید .

  شرایط عمومی ورود به دانشگاه افسری بانوان

  شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان که به صورت عمومی تعریف شده است، برای کلیه داوطلبان به صورت یکسان قرار داده شده است. بنابراین تمامی متقاضیان این دانشگاه لازم است واجد شرایط ذکر شده در ادامه باشند. بنابراین یکی از پاسخ هایی که به سوال چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم ؟ خواهیم داد، مربوط به اطلاع رسانی در رابطه با شرایط عمومی می باشد .

  شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان به صورت اختصاصی

  شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان که به صورت اختصاصی برای کلیه شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است، تعیین کننده نهایی قبلی و یا عدم قبولی و همچنین امکان ورود متقاضیان به این دانشگاه خواهد بود. بنابراین هر یک از داوطلبان و متقاضیان عزیز لازم است از شرایطی که در ادامه ذکر خواهد گردید ، برخوردار باشند تا بتوانند در این دانشگاه پذیرفته شوند.

  با توجه به اینکه شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان که به صورت عمومی و اختصاصی تعیین شده است بسیار زیاد می باشند، بنابراین هر یک از متقاضیان لازم است از کلیه این شرایط به صورت دقیق اطلاع یابند. لازم به ذکر است که شرایطی که ارائه گردید، به صورت کامل ارائه نگردیده است و قبل از ثبت نام حتما به صورت کامل در رابطه با شرایط مورد نظر عمومی و اختصاصی به کسب اطلاع دقیق دست یابید .

  چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم ؟

  همانطور که اشاره شد، یکی از سوالاتی که داوطلبان متقاضی دارند، به این موضوع مربوط می شود که چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم ؟ بنابراین یکی از موارد لازم ، اطلاع از رتبه قبولی دانشگاه افسری بانوان می باشد، ورود به دانشگاه افسری در وهله نخست، به رتبه کسب شده شما مربوط می گردد. به همین دلیل دقت به این نکته قبل از انتخاب رشته و همچنین به هنگام برنامه ریزی از ضروریات می باشد.

  در رابطه با اینکه چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم ، باید به این مورد نیز اشاره نماییم که داوطلبان عزیز لازم است از آمادگی های جسمانی لازم برای قبولی در این دانشگاه برخوردار باشند. زیرا یکی از آزمون هایی که از کلیه داوطلبان به هنگام قبولی در ابتدا اخذ می گردد، مربوط به آزمون های عملی می باشد. بنابراین تمرین قبل از شرکت در این مصاحبه بسیار لازم می باشد.

  چنانچه مایل به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان و همچنین یافتن پاسخ و توضیح کامل تری در رابطه با چگونه وارد دانشگاه افسری شویم می باشید، بهتر است با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

  رتبه مورد نیاز برای ورود به دانشگاه افسری چند است؟

  چگونه در مصاحبه عملی دانشگاه افسری بانوان پذیرفته شویم ؟

  در مصاحبه چه سوالاتی پرسیده می شود ؟

  جهت اطلاع و یافتن پاسخ این سوالات با مرکز مشاوره ایران تحصیل با شماره های 9099072952 سراسر کشور و 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل؛ تماس حاصل نمایید.

  مطالب مرتبط :

  شرایط ورود به دانشگاه امام علی 1400

  ثبت نام دانشگاه امام علی 1400

  رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین 99

  رشته های بدون کنکور شهید بهشتی 99

  ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی

  چگونه وارد دانشگاه افسری بانوان شویم

  شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان

  منبع مطلب : irantahsil.org

  مدیر محترم سایت irantahsil.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  راهنمای ثبت نام و شرایط پذیرش دانشکده کوثر بانوان 1400 ( دانشگاه افسری بانوان)

  این مقاله‌ی آموزشی به موضوع راهنمای ثبت‌نام و شرایط پذیرش دانشکده کوثر بانوان 99 – 1400 می‌پردازد و تمامی نکات مهم این دانشکده را برای علاقه‌مندان ذکر می‌کند. مجتمع آموزش عالی کوثر، که به آن دانشگاه علوم انتظامی کوثر گفته می شود زیر مجموعه دانشگاه علوم انتظامی امین می باشد که به تربیت نیروی مومن و متعهد زن در زمینه های کارمندی، افسری و درجه داری می پردازد. با ما همراه باشید.

  راهنمای ثبت نام و شرایط پذیرش دانشکده کوثر بانوان

  مقدمه و معرفی دانشگاه افسری بانوان کوثر

  دانشگاه علوم انتظامی دارای شش دانشکده تخصصی، یک مجتمع آموزش عالی ویژه آموزش پلیس زن و پنج مرکز آموزشی است. این دانشگاه با 31 گروه آموزشی و 23 رشته تحصیلی با 29 گرایش در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری مشغول فعالیت است. تمام دانشجویان در مقطع کاردانی و کارشناسی دروس مهارتی از قبیل شنا، آموزش رانندگی، آمادگی جسمانی، دفاع شخصی و… را باید در طول دوره طی کرده و گواهینامه مربوط را اخذ کنند. به‌غیراز دوره‌های مصوب، دوره‌های داخلی در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد برای ارتقای سطح علمی کارکنان نیروی انتظامی (از طریق کنکور داخلی) برگزار می‌شود.

  در سال ۱۳۷۸ مجتمع آموزش عالی (خواهران) کوثر در تابعیت دانشگاه علوم انتظامی، به‌منظور تربیت نیروی مجرب و کار آزموده از بین دختران مومن و متعهد، تاسیس و با پذیرش دانشجو شروع به کار نمود. دانشجویان دختر پلیس در محیطی کاملا مجزا و زنانه با کادر اداری خانم و با امکانات آموزشی، خوابگاهی و ورزشی کاملا مجهز و پیشرفته، آموزش‌های خاص پلیسی را فرامی‌گیرند. تحصیل در این دانشکده استخدام به دنبال دارد؛ لذا خانم ‌ها باانگیزه‌ هایی قوی برای پذیرش و استخدام در این دانشکده وارد عرصه ‌ی رقابت می‌شوند.

  زمان و نحوه ثبت‌نام دانشکده علوم انتظامی کوثر 99 – 1400

  نحوه پذیرش در دانشگاه علوم انتظامی کوثر به دو صورت می باشد. روش اول از طریق شرکت کنکور سراسری و اعلام علاقه ‌مندی در تقاضانامه ثبت‌ نام اینترنتی در مقاطع کاردانی و کارشناسی . در این روش داوطلبان باید رتبه مورد نیاز را برای قبولی در دانشگاه مذکور کسب نمایند. روش دوم از طریق گزینش فارغ‌ التحصیلان سایر دانشگاه‌ها در رشته‌های مرتبط با ماموریت پلیس صورت می گیرد..

  اما همانند تغییر در شیوه ی پذیرش دانشگاه علوم انتظامی امین و استخدام نیروی انتظامی، پذیرش به صورت مستقل و از طریق مراکز گزینش و استخدام نیروی انتظامی صورت خواهد پذیرفت.

  زمان ثبت نام در دانشگاه علوم انتظامی کوثر همزمان با ثبت نام کنکور سراسری و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org صورت می گیرد.

  جهت مشاوره تلفنی و ثبت‌نام در دانشگاه علوم انتظامی کوثر با کارشناسان متخصص ما تماس بگیرید.

  شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی پذیرش دانشجوی زن در دانشکده کوثر 99 – 1400

  الف) شرایط عمومی دانشکده کوثر:

  ب) شرایط اختصاصی دانشکده کوثر:

  * در خصوص فرزندان شهدا، ایثارگران، دارنده مقامات برتر کشوری، حافظان قرآن، برابر تدابیر ابلاغی رفتار خواهد شد.

  * ملاک ثبت‌نام آخرین مدرک تحصیلی داوطلبان می‌باشد.

  * به درخواست داوطلبانی که در حال تحصیل هستند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

  نحوه مصاحبه دانشگاه علوم انتظامی کوثر

  رشته انتظامی از کد رشته‌های نیمه‌ متمرکز است و معمولاً سازمان برگزار کننده ی آزمون مجتمع آموزش عالی کوثر، سه برابر ظرفیت داوطلبانی که این کد رشته را انتخاب می‌کنند، پذیرش می‌نماید. سپس آزمون‌های داخلی از داوطلبان گرفته می‌شود و اگر از آن مراحل با موفقیت عبور کنند، پذیرش می‌شوند. علاوه بر این، آزمون‌های مختلفی مانند آزمون‌های روانشناسی و آزمون‌های بهداری برای سنجش سلامت روحی و جسمی متقاضیان گرفته می‌شود؛ چون آن‌ها علاوه بر این‌که باید توانایی آموزش دیدن داشته باشند، در نیروی انتظامی استخدام خواهند شد. درواقع، از اولین روزی که در دانشکده پذیرفته می‌شوند، استخدام‌شده و آموزش آن‌ها نیز جزو سنوات خدمتشان محسوب می‌شود.

  رشته‌های تحصیلی و گرایش ‌های آن‌ها در مجتمع آموزش عالی کوثر سال 99 – 1400

  در دانشگاه‌های علوم انتظامی به رشته «رسته» گفته می‌شود. در دانشکده انتظامی کوثر نیز رسته‌های مختلفی مانند مرزبانی، راهنمایی و رانندگی، آگاهی، انتظامی و غیره وجود دارد، اما برای زنان مثلاً رسته مرزبانی یارسته‌های دیگری که مرتبط با زنان نیست، وجود ندارد. زنان بیشتر در رسته انتظامی که یک رسته مادر است و در حدی که نیاز باشد، در رسته‌های اطلاعات و آگاهی حضور دارند. زنان ابتدا دوره عمومی را می‌گذرانند و بعدازآن، با توجه به شرایط جسمی و… مشخص می‌شود که دانشجویان در کدام رسته ادامه تحصیل بدهند.

  به‌این‌ترتیب، رسته‌بندی می‌شوند و باقی آموزش‌هایشان را در رسته خاص خودشان می‌بینند. دانشجویان پس از گذراندن دروس آموزش مقدماتی، عمومی، پایه، اصلی و انتخاب یکی از گرایش‌های موردنیاز مطابق با ضوابط موجود دروس تخصصی همان گرایش را می‌گذرانند. گرایش‌های تحصیلی دانشجویان پلیس زن بر اساس نیاز سازمان، رسته‌های راهنمایی و رانندگی، کشف جرائم، اطلاعات انتظامی و رایانه می‌باشد. بعد از فارغ‌التحصیلی زنان پلیس در مراکز خاصی که متناسب با رسته آنان است مشغول به کار می‌شوند.

  حوزه فعالیت فارغ التحصیلان

  فارغ التحصیلان دانشگاه علوم انتظامی کوثر می توانند در حوزه های زیر به فعالیت بپردازند:

  جهت مشاوره تلفنی و ثبت‌نام در دانشگاه علوم انتظامی کوثر با کارشناسان متخصص ما تماس بگیرید.

  9099071614 بدون پیش شماره
  اطلاعات بیشتر درباره استخدام پلیس زن در نیروی انتظامی در سال 99 – 1400
  با مشاورین مرکز مشاور گروپ تماس حاصل فرمایید .

  سوالات متداول ثبت نام دانشگاه افسری بانوان

  منبع مطلب : moshavergroup.com

  مدیر محترم سایت moshavergroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دانشگاه افسری بانوان بدون کنکور 99 - 1400 + شرایط ثبت نام + زمان ثبت نام دانشگاه افسری | صدای مشاوران

  دانشگاه افسری بانوان بدون کنکور 99 - 1400 + شرایط ثبت نام + زمان ثبت نام دانشگاه افسری | صدای مشاوران

  دانشگاه افسری بانوان، هر سال نسبت به ثبت نام و پذیرش دانشجو دانشکده کوثر بانوان یا همان دانشگاه افسری طی اطلاعیه رسمی قدام می نماید. مجتمع آموزش عالی زنان پلیس کوثر یا مجتمع آموزشی عالی کوثر نیروی انتظامی تحت عنوان دانشکده کوثر بانوان دانشجو می پذیرد و به آموزش نیروهای ماهر می پردازد. برای اطلاع از نحوه و شرایط پذیرش دانشکده کوثر بانوان 99 ، شرایط تحصیل در دانشکده کوثر بانوان و وظایف پلیس زن فارغ التحصیلان دانشکده کوثر بانوان و دلیل آموزش پلیس زن در دانشکده کوثر بانوان ،لینک سبز رنگ پایین را انتخاب کنید:

  دانشگاه افسری بانوان بدون کنکور 99 – 1400

  دانشگاه افسری شامل دانشکده های گوناگونی است که در هر یک از آنها شرایط متفاوتی برای ثبت نام وجود دارد. به همین دلیل با توجه به مختلف بودن این دانشگاه ها داوطلبان می توانند در صورتی که واجد شرایط ثبت نام در این دانشگاه ها باشند اقدامات لازم را انجام دهند. البته باید توجه شود شرایطی که برای ثبت نام به صورت عمومی و اختصاصی در برخی از دانشگاه ها وجود دارد تفاوت هایی را نسبت به دیگر دانشگاه ها به همراه داشته و به همین دلیل اطلاع از شرایط اختصاصی ثبت نام از اهمیت بالایی برخوردار است.

  راهنمای ثبت نام و پذیرش دانشکده کوثر بانوان

  برای رفع هرگونه سوال در رابطه با شرایط ثبت نام دانشگاه افسری بانوان و امکان ثبت نام بدون کنکور با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

  ثبت نام دانشگاه افسری بانوان بدون کنکور

  نحوه ثبت نام دانشگاه افسری بانوان به دو صورت است. روش اول از طریق کنکور سراسری و اعلام علاقه‌مندی است که  داوطلب باید تقاضانامه ثبت‌نام اینترنتی در مقاطع کاردانی و کارشناسی را تکمیل نماید. در این روش لازم است که فرد موفق به کسب رتبه مجاز در کنکور سراسری شده و حداقل رتبه لازم برای ورود به دانشگاه مربوطه را کسب کند. روش دوم از طریق گزینش فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های دیگر در رشته‌های مرتبط با مأموریت‌های پلیسی (مانند تربیت بدنی) می‌باشد.

  آغاز فعالیت پلیس زن از سال 1345 به صورت درجه داری و بعد افسری و پس از آن ایجاد یک وقفه زمانی طولانی به طور مجدد از سال 78 است ، فعالیت جدی خود را به صورت جدی آغاز کرد.

  نحوه پذیرش دانشگاه افسری بانوان

  نحوه پذیرش دانشگاه افسری بانوان به صورت بدون کنکور و با کنکور می باشد که در صورت پذیرش در کنکور این دانشگاه 3 برابر ظرفیت پذیرش دیگر دانشگاه ها  پذیرش می نماید ثبت نام در این دانشگاه به صورت نیمه متمرکز می باشد و در وحله اول پذیرش 3 برابر ظرفیت دانشگاه می باشد و در مراحل بعد از بین افرادی که در گزینش دانشگاه پذیرفته شده اند استخدام می نماید. داوطلبان باید توانایی لازم در ورزش های رزمی و مهارت های رزمی را داشته باشند و در گزینش دانشگاه از ورزش های رزمی نیز آزمون عملی گرفته می شود تا توانایی افراد را در این زمینه محک بزنند. علاوه بر آن از داوطلبان سوالات روانشناسی و بهداری نیز پرسیده می شود این سوالات به منظور اطمینان از سلامت جسم و روان افراد صورت می گیرد.

  بازار کار دانشجویان دانشگاه افسری بانوان

  افرادی که در دانشگاه افسری تحصیل می نمایند در صورت فارغ التحصیل شدن در عنوان های شغلی زیر می توانند مشغل به کار شوند.

  شرایط ثبت نام دانشگاه افسری بانوان 99 – 1400

  نحوه و شرایط پذیرش دانشکده کوثر بانوان 99، پیرو قوانین مجتمع آموزشی عالی کوثر نیروی انتظامی برای پذیرش پلیس زن (بانوان)به این صورت است که داوطلبان باید واجد شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام باشند. برای اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه افسری بانوان همین لینک آبی را انتخاب کنید.

  منبع مطلب : sedayemoshaveran.com

  مدیر محترم سایت sedayemoshaveran.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  نظامی پلیس زن چادری خوب هست 1 ماه قبل
  0

  عشق پلیس

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید