در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  شرایط شرکت در مسابقه سیم آخر

  1 بازدید

  شرایط شرکت در مسابقه سیم آخر را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  همه چیز مسابقه سیم آخر شبکه ۳ [شرایط+جوایز+سوالات]

  همه چیز مسابقه سیم آخر شبکه ۳ [شرایط+جوایز+سوالات]

  مسابقه سیم آخر با مجری گری رضا رشید پور (مجری برنامه حالا خورشید)، روزهای ۵ شنبه و جمعه ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه ۳ سیما می رود. این اولین مسابقه تلویزیونی است که رضا رشیدپور مجری مطرح رسانه ملی، اجرای آن را بر عهده دارد. این برنامه تلویزیونی متفاوت قرار بود با نام بمب به آنتن پاییزی شبکه ۳ برسد که تغییر نام داد.

  تهیه کننده مسابقه سیم آخر رضا رشیدپور، محمد رضا رضاییان است که گفته محتوای تفریحی و سرگرم کننده داشته و برنامه پر انرژی است. اولین قسمت از مسابقه سیم آخر رضا رشیدپور، ۵شنبه ۱۵ آبان ۹۹ روی آنتن رفت و دومین قسمت مسابقه سیم آخر روز جمعه ۱۶ آبان ۹۹ پخش می شود.

  اینستاگرام مسابقه سیم آخر رضا رشیدپور در نشانی: @simeakhar3 قرار دارد که می توانید نظرات بینندگان، شرکت کنندگان و بخش هایی از برنامه سیم آخر را تماشا کنید. وب سایت مسابقه سیم آخر نیز در نشانی: bombtv3.com معرفی شده که شرایط شرکت در مسابقه سیم آخر را تشریح کرده است.

  مسابقه سیم آخر که قرار بود با نام بمب روی آنتن شبکه ۳ بیاید، الهامی است از یکی از پربیننده ترین مسابقه های تلویزیونی در حال اجرای دنیا. در واقع این برنامه نیز مثل برنامه استعدادیابی عصر جدید احسان علیخانی که نمونه وطنی امریکا گات تلنت بود، الگو برداری شده از مسابقات تلویزیونی موفق جهان است که در ۲۰ کشور دنیا در فهرست پربیننده ترین مسابقات تلویزیونی قرار گرفته است.

  مسابقه سیم آخر صرفا سرگرمی نیست و محتوای کاربردی دارد و برای ارتقا اگاهی عمومی نیز مفید اعلام شده است. حداکثر جایزه ای که به برنده مسابقه سیم آخر اعطا می شود ۶۰۰ میلیون ریال است.

  مسابقه زوجی نو با اجرای بارید بابایی و مسابقه سیم آخر با اجرای رضا رشیدپور احتمالا در نیمه دوم سال ۹۹ در فهرست پربیننده ترین مسابقات تلویزیونی رسانه ملی باشند.

  درباره مسابقه سیم آخر

  مسابقه سیم آخر در واقع یک مسابقه اطلاعات عمومی است مثل مسابقه ای که محمد رضا گلزار در شبکه ۳ اجرا می کرد و در نهایت متوقف شد. در مسابقه سیم آخر ، یک تیم ۳ نفره باید تلاش کند که با پاسخ درست به سوالات، بمب هر مرحله را خنثی کرده و امتیاز و جایزه بیشتری را نصیب خود نماید.

  در هر قسمت مسابقه سیم آخر ، چند تیم ۳ نفره به شکل جدا فعالیت دارند. رقیب هر تیم ۳ نفره در واقع ۷ بمب مسابقه بوده که باید تلاش شود در هر مرحله با پاسخ درست به سوال مربوطه به هر بمب، آن را خنثی کند. سوال هر بمب، به صورت چند گزینه ای بوده و فقط یکی از گزینه ها نادرست است. هر سوال، چند پاسخ صحیح داشته و فقط یک پاسخ نادرست دارد.

  حداکثر مجموع امتیازها تا مرحله ۶، ۲۵۰۰۰ امتیاز و در مرحله هفتم مسابقه سیم آخر، مگا بمب هست که ۱۰۰ هزار امتیاز دارد. هر ۱۰۰۰ امتیاز در مسابقه سیم آخر معادل ۶ میلیون ریال است.

  معرفی مسابقه سیم آخر در اینستاگرام رضا رشیدپور نیز صورت گرفته است. رضا رشیدپور از جمله مجریان رسانه ملی است که بیش از ۱ میلیون فالوئر دارد.

  قوانین مسابقه سیم آخر

  شرایط شرکت کنندگان برای مسابقه سیم آخر

  شرکت کنندگان برای حضور در مسابقه سیم آخر ، باید در مسابقه های انتخابی سیم آخر بر اساس ارائه های هفتگی شرکت کنند. هر هفته۵ ارائه آگاهی محور کوتاه در حوزه های مختلف از شبکه سوم و اپلیکیشن روبیکا پخش می شود .در این ارائه ها، یک چهره علمی فرهنگی دانشگاهی یکی از موضوعات مختلف دنیای علم و فرهنگ و هنر و … را به زبان ساده برای مخاطبان عمومی توضیح می دهد .

  هر شب بر اساس این ارائه که فیلم آن قبلا پخش شده و در اختیار شرکت کنندگان است، یک مسابقه ۱۰سوالی در زمانی مشخص به شکل آنلاین برگزار می شود .

  هر ده سوال سه گزینه ای از موضوع ارائه انتخاب می شوند ولی ممکن است پاسخ بعضی سوال ها لزوما در ارائه توضیح داده نشده باشد و بر اساس اطلاعات عمومی مرتبط با آن موضوع باشد. در صورت پاسخ اشتباه، شرکت کننده از دور مسابقه آن شب حذف می شود و فقط امتیاز تا آن سوال رامی گیرد.

  کسانی که در پنج مسابقه هر هفته بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند، وارد مرحله مصاحبه حضوری برای شرکت در مسابقه سیم آخر می شوند برای کسانی که هر هفته پیوسته در مسابقه انتخابی شرکت می کنند، در دوره هایی مشخص بر اساس امتیاز مجموع برای شرکت در مصاحبه حضوری دعوت می شود.

  شرکت کنندگانی که مرحله مصاحبه حضوری را با موفقیت پشت سربگذارنند، برای حضور در مسابقه باید یک تیم سه نفره معرفی کنند)دو نفر علاوه بر خودشان

  اعضای تیم باید این شرایط عمومی را داشته باشند:  سن همه اعضای تیم باید ۱۷ سال به بالا باشد . در صورت حضور آقایان و بانوان، حداقل یک محرم در تیم حضور داشته باشد.

  جایزه مسابقه سیم  آخر

  مبلغ جایزه به شکل کمک هزینه آموزشی تحصیلی اهدا می شود و باید صرف هزینه های آموزشی خود شخص یا اعضای درجه یک خانواده شود. هزینه های آموزشی تحصیلی می تواند شامل موارد زیر باشد:

  اسپانسر مسابقه سیم آخر، اپ روبیکا است که اسپانسر مسابقه عصرجدید احسان علیخانی نیز محسوب می شود. باید منتظر ماند تا ببینیم فرجام سیم آخر نیز فرجام «برنده باش» خواهد بود یا خیر.

  منبع مطلب : rooziato.com

  مدیر محترم سایت rooziato.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چگونه در مسابقه سیم آخر شرکت کنیم؟ + جوایز

  چگونه در مسابقه سیم آخر شرکت کنیم؟ + جوایز

  به گزارش هنرنوشت، سیم آخر یک مسابقه اطلاعات عمومی است ، یک تیم سه نفره باید سعی کند با پاسخ صحیح به سوالها سیم آخر هر مرحله را خنثی کند و امتیاز و جایزه بیشتری را نصیب خود کند. در هر قسمت چند تیم سه نفره به شکل جدا شرکت میکنند، رقیب هر تیم سه نفره ۷ سیم آخر مسابقه است که باید سعی کنند در هر مرحله با پاسخ صحیح به سوال مربوط به هر سیم آخر انها را خنثی کنند . سوال هر سیم آخر به شکل چند گزینه ای است و فقط یکی از گزینه ها نادرست است یعنی هر سوال این مسابقه چند پاسخ صحیح دارد و فقط یک پاسخ نادرست حداکثر مجموع امتیاز ها تا مرحله ششم ۲۵,۰۰۰ امتیاز ودر مرحله هفتم مگاسیم آخر به ۱۰۰,۰۰۰ امتیاز میرسد. هر ۱,۰۰۰ امتیاز معادل ۶۰۰ هزار تومان و حداگثر جایزه معادل ۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان خواهد بود.

  مسابقه سیم آخر

  محمدرضا رضائیان تهیه کننده برنامه «سیم آخر» در توضیحاتی درباره ساخت این مسابقه تلویزیونی بیان کرد: در حال ساخت برنامه‌ای جدید برای شبکه سه هستیم که مسابقه بزرگ «سیم آخر» نام دارد.


  رضا رشیدپور این برنامه را اجرا می‌کند و تفاوت زیادی با تجربه قبلی‌ دارد که تیم برنامه‌سازی ما با آقای رشیدپور داشته است.
  وی درباره اجرای رشیدپور در این مسابقه توضیح داد: در این برنامه با اجرای متفاوتی از رشیدپور مواجه خواهیم شد که این جنس از اجرا را پیش از این در برنامه‌هایش تجربه نکرده است و فضای جدیدی دارد.

  شرایط شرکت کنندگان برای مسابقه چیست؟


  ۱. شرکت کنندگان برای حضور در مسابقه بمب، باید در مسابقه های انتخابی بمب بر اساس ارائه های هفتگی شرکت کنند.

  ۲٫ هر هفته ۵ ارائه آگاهی محور کوتاه در حوزه های مختلف از شبکه سوم و اپلیکیشن روبیکا پخش می شود .در این ارائه ها، یک چهره علمی فرهنگی دانشگاهی یکی از موضوعات مختلف دنیای علم و فرهنگ و هنر و … را به زبان ساده برای مخاطبان عمومی توضیح می دهد .

  ۳. هر شب بر اساس این ارائه که فیلم آن قبلا پخش شده و در اختیار شرکت کنندگان است، یک مسابقه

  ۱۱ سوالی در زمانی مشخص به شکل آنلاین برگزار می شود .

  ۴٫ هر ده سوال سه گزینه ای از موضوع ارائه انتخاب می شوند ولی ممکن است پاسخ بعضی سوال ها لزوما در ارائه توضیح داده نشده باشد و بر اساس اطلاعات عمومی مرتبط با آن موضوع باشد.

  ۵٫ در صورت پاسخ اشتباه، شرکت کننده از دور مسابقه آن شب حذف می شود و فقط امتیاز تا آن سوال رامی گیرد.

  ۶٫ کسانی که در پنج مسابقه هر هفته بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند، وارد مرحله مصاحبه حضوری برای شرکت در مسابقه بمب می شوند .

  ۷. برای کسانی که هر هفته پیوسته در مسابقه انتخابی شرکت می کنند، در دوره هایی مشخص بر اساس امتیاز مجموع برای شرکت در مصاحبه حضوری دعوت می شود.

  ۸٫ شرکت کنندگانی که مرحله مصاحبه حضوری را با موفقیت پشت سربگذارنند، برای حضور در مسابقه باید یک تیم سه نفره معرفی کنند)دو نفر علاوه بر خودشان( .

  ۹. اعضای تیم باید این شرایط عمومی را داشته باشند:

  • سن همه اعضای تیم باید ۱۷ سال به بالا باشد

  • در صورت حضور آقایان و بانوان، حداقل یک محرم در تیم حضور داشته باشد.

  روزهای پخش مسابقه سیم آخر

  مسابقه سیم آخر هر هفته دو شب در روزهای پنج شنبه و جمعه شب ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

  شرایط اهدای جوایز چیست؟


  ۱. جایزه بر اساس مجموع امتیازهای کسب شده در همه مراحل به سرپرست تیم اهدا می شود.

  ۲٫ حداکثر مجموع امتیازها تا مرحله ششم ۲۵ هزار امتیاز )در صورت خنثی کردن همه بمب ها( و در مرحله هفتم به ۱۱۱ هزار امتیاز می رسد)اگرمگابمب خنثی شود.(

  ۳. هر ۱۱۱۱ امتیاز معادل ۶۱۱ هزارتومان جایزه است. حداکثر جایزه معادل ۱۱۱ هزار امتیاز، ۶۱ میلیون تومان است.

  ۴٫ مبلغ جایزه به شکل کمک هزینه آموزشی تحصیلی اهدا می شود و باید صرف هزینه های آموزشی خود شخص یا اعضای درجه یک خانواده شود.

  ۵٫ هزینه های آموزشی تحصیلی می تواند شامل موارد زیر باشد:

  • شهریه مراکز آموزشی مثل مدارس، دانشگاه و…

  • شهریه دوره های آموزشی

  • خرید تجهیزات آموزشی مثل لپ تاپ، تبلت، مودم و…

  ۶٫ مبلغ جایزه در اختیار بانک مرتبط با برنامه و شبکه سوم قرار می گیرد و برندگان با ارائه نامه معرفی از سمت شبکه و فاکتورهای مرتبط با هزینه های آموزشی، جایزه را دریافت می کنند.

  ۷. مدت زمان استفاده از جایزه، یک سال پس از صدور نامه معرفی است و بعد از گذشت این زمان، جایزه مسترد می شود.

  انتهای پیام/

  منبع مطلب : honarnevesht.ir

  مدیر محترم سایت honarnevesht.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : bombtv3.com

  مدیر محترم سایت bombtv3.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  آیدا کولی بند : با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای رشیدپور عزیز و دوست داشتی. من آیدا کولی بند هستم ۱۳ساله . پاسخ سوال دیشب: منظور این متن این هستش که به حساب خودمان رسیدگی کنیم قبل از اینکه به حسابمان برسند.

  آیدا کولی بند : سلام منظور این متن این هستش که به حساب خودمان رسیدگی کنیم قبل از اینکه به حسابمان برسند

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : ‌

  : ‌

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : Ok

  آیدا کولی بند : Ok

  امید : درسته اوکی

  آیلار : درسته اوکی

  آیلار : درسته اوکی

  ابراهیم : درسته⁦☑️⁩

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 4 روز قبل
  0

  شرط اول را چومن با سيم آخر بافتم

  طاق كسرا را نه با گل بلكه با دل ساختم

  فریده گنجی 5 روز قبل
  1

  خسته نباشید در مورد متن انشب میتونم بگم شما اول گفتید موکل داره میاد ونفر سوم پیش قاظی داره حکم رو میگیره اشتباه در اینجاس که وقتی موکل در راه هست اون کسی گه داره حکم رو میگیره یا وکیله یا نکته ی انحرافی این مطلبه

  زهرا 23 روز قبل
  0

  با سلام ممنونم از آقای رشیدی

  گرمرودی 1 ماه قبل
  -1

  شما فقط مدرک بالا ها رو میبرید برنامه...بمب آخر رو سوالش رو باید خیلی سخت بگیرید...

  ممنون

  علی 2 ماه قبل
  1

  سلام آقای رشید پور این مسابقه شما زیر چند سال هست

  میثم از قوچان 2 ماه قبل
  -2

  سلام مخلصم آقای رشید پور .خیلی برنامه تون عالیه ،هرکاری میکنم نمیشه ثبت نام کرد ،می خوام بیام اونجا همه رو خنثی کنم ولی سایت تون تعطیله .

  میثم از قوچان 2 ماه قبل
  0

  سلام مخلصم آقای رشید پور .خیلی برنامه تون عالیه ،هرکاری میکنم نمیشه ثبت نام کرد ،می خوام بیام اونجا همه رو خنثی کنم ولی سایت تون تعطیله .

  حسین گودرزی 2 ماه قبل
  0

  اصلا چه معنی داره شوهر آدم خوش قیافه و خوش تیپ باشه شوهر باید مثل سمندون باشه هیچ کی نده طرفش

  حسین گودرزی 2 ماه قبل
  0

  ممنون از برنامه خوب تون

  ☆Reza koliband☆ 2 ماه قبل
  2

  ☆با عرض سلام خدمت آقای رشید پور عزیز☆

  ☆پاسخ به سوال معمای 14اسفند ماه☆

  ○سیم آخَر○

  1
  ناشناس 2 ماه قبل

  درسته

  0
  ناشناس 2 ماه قبل

  دررررررسته

  0
  ناشناس 2 ماه قبل

  درسته

  0
  ناشناس 2 ماه قبل

  درسته

  0
  ابراهیم 2 ماه قبل

  درسته

  0
  ناشناس 2 ماه قبل

  اوکی درسته

  2
  ناشناس 2 ماه قبل

  کاملا درسته

  هادی 2 ماه قبل
  2

  سیم آخر تو همچنان هستی

  زهرا 2 ماه قبل
  1

  یکی از خیرین رفته سوپر مارکت محله دفتر بدهی ها رو گرفته فرار کرده خواستم بگم با دست خالی هم میشه کار خیر کرد 😂😂😂😂

  سید علی محمد حسنی زاده 2 ماه قبل
  0

  با عرض خسته نباشید ببخشید مزاحمتون شدم می خواستم بگم من راه حل ذهن خوانی را بلدم و می خواهم براتون توضیح بدم.ببنید طرف مقابل یه عددی را میگوید و بعد روی همان عدد اولی عدد یکان را منهای دو میکنیم و عدد دو را پشت هزارگان می گذاریم وبعد میگوییم یه عدد دیگر بگوید وبعد آن عدد باید به اضافه یه عددی بکنیم یکان_ دهگان _صدگان_و هزارگان باید جمعشان ۹۹۹۹شود مثلا اگر عددی ۱۲۳۴ است باید به اضافه ی ۸۷۶۵ بکنیم وبعد دو باره میگویی م یه عدد دیگری بکنیم و دوباره همان کار را تکرار میکنیم وجواب همان است که از اول حدث زدیم.مثال عدد ۲۸۹۳ حدث ما ۲۲۸۹۱ است خب میگوییم یه عدد دیگری بگوید مثلا۲۰۳۰ ما این عدد را مینویسیم ۷۹۶۹ مینویسیم و میگوییم یه عدد دیگر بگوید مثلا ۴۳۵۶ ما این عدد را به اضافه ی۵۶۴۳ میکتیم و جواب آن است که ما پیشگویی کرده ایم.باتشکر که توضیحاتم رو خوندید این هست راز پیشگویی اولتون

  الهام مختاری 2 ماه قبل
  0

  آدمی باید روزی 8 ساعت بخوابه!

  نه واسه خودش!!

  واسه سلامتی باطری گوشیش

  0
  الهام مختاری 2 ماه قبل

  لطیفه

  یاسمن طاهری 2 ماه قبل
  1

  سلام. خواستم بگم که اگه من بیام شرکت کنم توی برنامتون باید عینکتونو دربیارین چون خوشکل تر بشین این جوری و به پیشونی رنگ بخوره فقط نمیخوام خستتون بکنم اهمیت بدین راستی مسابقه خیلی خوب و جذابیه و صندلی هم بزارین خسته نشن لطفا.

  Mohammad Alizadeh 2 ماه قبل
  1

  سلام خدمت آقای رشید پور مجری پر توان من مائده علیزاده هستم.۱۴ سالمه.

  رمز جمله:سه شنبه یکم ماه آبان خواهد رسید.

  اگر حرف اول کلمات این جمله را کنار هم بگذاریم کلمه سیم آخر درست میشود.

  همین طور اگر ۱را با شماره ماه آبان که هشتمین ماه سال است سه شنبه که چهار رمین روز هفته است جمع کنیم برابر ۱۳ آبان روز دانش آموز می شود.۱+۸+۴=۱۳

  انشاءالله تاسال بعد روز ۱۳ آبان سال ۱۴۰۰ همه مردم واکسینه بشن واز شر این ویروس منحوس راحت بشوند.

  1
  حسین گودرزی 2 ماه قبل

  دختری که باشی ، به همین برکت قسم هیچ وخت نمیدونی چی بپوچی

  1
  حسین گودرزی 2 ماه قبل

  خوشگلی ؟ خوش تیپی؟ پولداری؟ منو نداری مفت نمی ارزی خاک تو سرت

  0
  الینا 2 ماه قبل

  آفرین

  0
  مبینا 2 ماه قبل

  عالی

  0
  نازنین زهرا 2 ماه قبل

  آفرین

  0
  بهاره 2 ماه قبل

  عالی

  0
  نرگس محمدی 2 ماه قبل

  خیلی خوبه👏👏

  0
  مهسا 2 ماه قبل

  عالیه

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  سلام خدمت آقای رشید پور،مجری پر توان.من مائده علیزاده ۱۱۴ ساله هستم.

  جواب ذهن خوانی:سه شنبه یکم ماه آبان خواهد رسید.

  اگر حرف اول هر کلمه از این جمله را کنار هم بذاریم کلمه سیم آخر درست میشود.

  وهمین طور اگر ۱را با شماره ماه آبان که هشتمین ماه سال است،و سه شنبه که چهارمین روز هفته است جمع کنیم می شود ۱۳ آبان ماه یعنی روز دانش آموز:۱+۸+۴=۱۳

  انشاءالله تا سال بعد یعنی ۱۳ آبان ماه سال ۱۴۰۰ همه مردم واکسینه بشن واز شر این ویروس منحوس راحت بشوند.وبتوانند به حساب خودشان برسند تا دیگر کسی مثل ویروس کرونا وارد زندگیشان نشود به حساب آنها نرسد.

  1
  محمد رضا 2 ماه قبل

  عالیه

  1
  وحید 2 ماه قبل

  آفرین

  1
  امیر عطا 2 ماه قبل

  درسته

  1
  مبینا 2 ماه قبل

  عالی

  1
  نادیا 2 ماه قبل

  عالی

  1
  سبا 2 ماه قبل

  عالی

  1
  نازنین زهرا 2 ماه قبل

  عالی،آفرین، درسته

  0
  سارا 2 ماه قبل

  عالی

  0
  زهرا 2 ماه قبل

  عالی

  0
  بهاره 2 ماه قبل

  عالی

  0
  زهرا مولائی 2 ماه قبل

  درسته

  0
  نرگس محمدی 2 ماه قبل

  زهرا مولایی

  -1
  نرگس محمدی 2 ماه قبل

  عالیه

  -1
  علیرضا 2 ماه قبل

  خوبه.

  0
  محمد 2 ماه قبل

  آفرین

  0
  مهسا 2 ماه قبل

  خیلی خوبه

  1
  بهار 2 ماه قبل

  لایک می دم

  0
  هدیه 2 ماه قبل

  لایک می کنم

  0
  هانیه حسینی راد 2 ماه قبل

  قبول دارم این متنو☝️☝️

  0
  Mohammad and Maedeh Alizadeh 2 ماه قبل

  عالی

  1
  Mohammad and Maedeh Alizadeh 2 ماه قبل

  اوکی

  1
  فاطیما 2 ماه قبل

  👏

  1
  فاطمه 2 ماه قبل

  خیلی خوبه

  1
  راحیل مرادی 2 ماه قبل

  عالیه

  1
  معصومه رستمی 2 ماه قبل

  اوکی

  1
  امیر حسین 2 ماه قبل

  عالیه

  1
  معصومه 2 ماه قبل

  درسته

  1
  مریم 2 ماه قبل

  اوکی

  1
  Ali 2 ماه قبل

  آفرین 👏

  0
  مهسا 2 ماه قبل

  کاملا درسته

  ناشناس 2 ماه قبل
  1

  جواب سیم آخر

  بیژن خسروی 2 ماه قبل
  0

  جواب سوال دیشب میشه: سیم آخر

  محسن انصاری خوجین 2 ماه قبل
  0

  (انتخابات) جواب سوال میشود

  محسن انصاری خوجین 2 ماه قبل
  0

  انتخابات

  محسن انصاری خوجین 2 ماه قبل
  0

  انتخابات

  1
  حسین اسماعیلی 2 ماه قبل

  مردبه خانمش میگه 4تاحیوان نام ببر که با‌(خ)شروع بشه. میگه خودت. خواهرت. خیرندیده مادرت. وخدابیامرزپدرت.

  مجید فدیعم 2 ماه قبل
  1

  سلام درموردجواب سوال برنامه۱۴دهم اسفند۹۹یعنی ضبط درماه صفر پایان میابدواوایل ابان پخش خواهد شد

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  سلام آقای رشیدپور من ثبت نام کردم هنوز اسمم در نیومده تو برنامه شما. دوباره خواستم ثبت نام کنم نشد . باید چیکارکنیم تا بتونیم شرکت کنیم برنامه شما پسرم خیلی اسرار داره که چرا مامان ماشرکت نمی کنیم .

  مریم والایی 2 ماه قبل
  0

  جواب سوال سیم آخر هست

  متین 2 ماه قبل
  -1

  جواب مسابقه ۱۴اسفند سیم آخر

  متین 2 ماه قبل
  2

  جواب مسابقه ۱۴اسفند سیم آخر

  زهرا محبوب 2 ماه قبل
  0

  جواب مسابقه ۱۴ اسفند شخصی به نام سه شنبه درابان ماه خواهد امد

  الهه ناظمی 2 ماه قبل
  0

  اگر اول حرف هر کلمه را برداریم وکنار هم بگذاریم میشود سیم آخر این راز جمله بود

  علیرضا اسماعیل زادگان 2 ماه قبل
  1

  سلام ، پاسخ به سوال معمای ۱۳۹۹/۱۲/۱۴.

  سه شنبه یکم ماه آبان خواهد رسید .

  رمز کلمه سیم آخر .

  سه شنبه (س) یکم (ی) ماه (م) آبان (آ)

  خواهد(خ) رسید (ر )

  فاطمه 2 ماه قبل
  1

  رمز سوال می شود سیم آخر

  فاطمه جوکار خلیلی 2 ماه قبل
  0

  رمز = سیم آخر

  فاطمه جوکار خلیلی 2 ماه قبل
  0

  رمز مسابقه می شود سیم آخر

  علی 3 ماه قبل
  -1

  how i wish i could calculate me

  یک راهی هست برای حفظ کردن عدد پی به صورت کامل عدد پی به طور خلاصه 3/14 هست ولی کاملش را می توان بر اساس تعداد حروف کلمات جمله حفظ کرد

  3 حرف how

  1 حرف i و...

  3/141592

  0
  عع 2 ماه قبل

  .

  0
  علیرضانادمپور 2 ماه قبل

  جواب سوال شما میشه سیم اخر

  -1
  ناشناس 2 ماه قبل

  جواب باتوجه به سوال جواب میشه سیم اخر

  1
  علی معلمی هستم 3 ماه قبل

  -

  امید 3 ماه قبل
  4

  درسته اوکی

  آیدا کولی بند 3 ماه قبل
  3

  .

  آیدا کولی بند 3 ماه قبل
  11

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای رشیدپور عزیز و دوست داشتی.

  من آیدا کولی بند هستم ۱۳ساله .

  پاسخ سوال دیشب: منظور این متن این هستش که به حساب خودمان رسیدگی کنیم قبل از اینکه به حسابمان برسند.

  3
  امید 3 ماه قبل

  درسته

  3
  سعید 3 ماه قبل

  درسته

  2
  محتشمیان 3 ماه قبل

  عالیه کاملاً درست

  2
  سجاد 3 ماه قبل

  درسته

  3
  آیدا 3 ماه قبل

  کاملاً درست

  3
  آیدا 3 ماه قبل

  درسته

  3
  مهدی کولی بند 3 ماه قبل

  درسته⁦☑️⁩

  4
  ابراهیم 3 ماه قبل

  درسته⁦☑️⁩

  3
  ابراهیم کولی بند 3 ماه قبل

  عالیه کاملاً درست

  3
  سجاد 3 ماه قبل

  درسته

  3
  بیتا 3 ماه قبل

  درسته⁦☑️⁩

  3
  نظری 3 ماه قبل

  کاملاً درست ⁦☑️⁩

  3
  ناشناس 3 ماه قبل

  درسته

  3
  محمد 3 ماه قبل

  درسته

  3
  ناشناس 3 ماه قبل

  Ok

  3
  ناشناس 3 ماه قبل

  درست

  3
  ناشناس 3 ماه قبل

  عالیه کاملاً درست

  3
  ناشناس 3 ماه قبل

  درسته

  3
  زینب رسایی 3 ماه قبل

  اوکی درسته

  3
  آذین 3 ماه قبل

  کاملاً درست

  4
  آیلار 3 ماه قبل

  درسته اوکی

  4
  آیلار 3 ماه قبل

  درسته اوکی

  3
  ناشناس 3 ماه قبل

  درسته

  3
  هلما 3 ماه قبل

  کاملاً درست

  3
  هلیا 3 ماه قبل

  درسته

  3
  آیناز 3 ماه قبل

  کاملاً درست

  3
  مبینا 3 ماه قبل

  Ok

  3
  ژینا 3 ماه قبل

  درسته

  3
  پریسا 3 ماه قبل

  کاملاً درست

  3
  نگین 3 ماه قبل

  کاملاً درست

  3
  هستی 3 ماه قبل

  درسته

  3
  رضا کولی بند 3 ماه قبل

  کاملا درسته

  3
  عرفان 3 ماه قبل

  کاملاً درست

  3
  مجید 3 ماه قبل

  درسته

  3
  حمید 3 ماه قبل

  درسته

  3
  علیرضا 3 ماه قبل

  درسته

  3
  علی 3 ماه قبل

  درسته

  3
  محتشمیان 3 ماه قبل

  عالیه کاملاً درست

  3
  پرنیان 3 ماه قبل

  درسته

  3
  سینا 3 ماه قبل

  درسته

  3
  یاسر 3 ماه قبل

  اوکی

  3
  سجاد 3 ماه قبل

  کاملاً درست

  3
  حسین 3 ماه قبل

  اوکی درسته

  3
  حامد 3 ماه قبل

  کاملاً درسته

  3
  هادی کولی بند 3 ماه قبل

  درسته

  3
  زهرا کولی بند 3 ماه قبل

  Ok

  3
  علی کولی بند 3 ماه قبل

  کاملاً درست

  3
  امیر علی دوستی 3 ماه قبل

  درسته

  3
  محمد 3 ماه قبل

  کاملاً درسته

  3
  سعید 3 ماه قبل

  Ok

  3
  راحیل 3 ماه قبل

  درسته

  3
  روح الله رسایی 3 ماه قبل

  کاملاً درست

  3
  نیکا 3 ماه قبل

  درسته

  3
  اسما 3 ماه قبل

  درسته

  3
  خدیجه رسایی 3 ماه قبل

  اوکی درسته

  3
  سمیه رسایی 3 ماه قبل

  Ok

  2
  لیلا رسایی 3 ماه قبل

  کاملاً درست

  2
  حسین 3 ماه قبل

  کاملاً درست

  3
  رضا 3 ماه قبل

  عالیه

  3
  نگار 3 ماه قبل

  Ok

  3
  متین 3 ماه قبل

  درسته

  3
  امید 3 ماه قبل

  کاملاً درست

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  کاملا درست

  3
  آیدا 3 ماه قبل

  درسته اوکی

  3
  امید 3 ماه قبل

  درسته اوکی

  3
  ابراهیم 3 ماه قبل

  درسته اوکی

  3
  محمد 3 ماه قبل

  درسته اوکی

  3
  ناشناس 3 ماه قبل

  درسته

  2
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  کاملاً درست

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  عالیه

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  Ok

  4
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  Ok

  4
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  Ok

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  Ok

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  عالی

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  درسته

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  درسته

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  عالیه

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  3
  3 ماه قبل

  3
  3 ماه قبل

  3
  3 ماه قبل

  3
  3 ماه قبل

  3
  3 ماه قبل

  3
  3 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  4
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  4
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  4
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  4
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  4
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  5
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  4
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  4
  3 ماه قبل

  4
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  4
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  ...

  لیلا رسایی 3 ماه قبل
  1

  سلام

  How در این جمله با ساختار درست جملات آرزویی در زبان انگلیسی مغایرت دارد.

  معنی جمله:ای کاش بتوانم به حساب (اعمال)خودم برسم.

  0
  ناشناس 3 ماه قبل

  اوکی

  0
  ناشناس 3 ماه قبل

  درسته

  1
  حمید 3 ماه قبل

  اوکی درسته

  0
  حسین 3 ماه قبل

  درسته

  0
  نگار 3 ماه قبل

  درسته

  0
  حامد 3 ماه قبل

  درسته

  0
  سعید 3 ماه قبل

  Ok

  0
  اسما 3 ماه قبل

  درسته

  0
  محمد 3 ماه قبل

  اوکی درسته

  0
  یسنا 3 ماه قبل

  درسته

  0
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  0
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  0
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  0
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  0
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  0
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  0
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  0
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  0
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  0
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  0
  3 ماه قبل

  0
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  0
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  0
  آیدا کولی بند 3 ماه قبل

  .

  آیدا کولی بند 3 ماه قبل
  5

  سلام منظور این متن این هستش که به حساب خودمان رسیدگی کنیم قبل از اینکه به حسابمان برسند

  رسول 3 ماه قبل
  -2

  من‌آرزو‌میکنم‌ک‌بتونم‌روتو‌حساب‌کنم

  -2
  رسول 3 ماه قبل

  من‌ارزومیکنم‌ک‌بتونم‌روتو‌حساب‌کنم

  رسول 3 ماه قبل
  -1

  من‌آرزو‌میکنم‌ک‌بتونم‌روتو‌حساب‌کنم

  رسول 3 ماه قبل
  -1

  من‌ارزو‌میکنم‌ک‌بتونم‌روتو‌حساب‌کنم

  رسول 3 ماه قبل
  -1

  من‌‌ارزومیکنم‌که‌بتونم‌روتو‌حساب‌کنم

  عرشیا رحمتی زاده 3 ماه قبل
  1

  چطور حاجت روامیشم می تونستم خودم را مورد حسابرسی قرار بدهم

  ناشناس 3 ماه قبل
  -2

  رمز جمله انگلیسی برنامه امشب:

  شب آرزوها (لیلته الرغایب)

  فاطمه 3 ماه قبل
  0

  جواب اون جمله انگلیسی میشه به اندازه‌ای که شما آرزوهای خود را تجربه می‌کنید،‌ به قدرت خداوند پی‌برده و صفات خداوند را تحربه می‌کنید.

  نتیجه ایمان باید توکل باشد و نتیجه توکل احساس آرامش و اطمینان است.

  -1
  Gh.Reza Jokar 3 ماه قبل

  March Equinox 3/ 20/ 2021

  حسین طاهری 3 ماه قبل
  -1

  سلام شب خوش

  این‌ جمله مربوط به‌ شب آرزوهاست

  آرزوهای خوب برای دیگران

  داشته باشم

  صفا باقرزاده 3 ماه قبل
  -1

  چقد ارزو میکنن که بتونن منو محاسبه کنن

  مریم توکلی 3 ماه قبل
  -1

  این جمله مربوط به شب آرزوهاست

  آرزو های خوب برای دیگران داشته باشیم تا انشاالله آرزوهای خو دمان هم برآورده شود

  ‌‌ (دعا در حق دیگران )

  عاطفه 3 ماه قبل
  -1

  معنی How IWish...نمیدونم کجاباید مینوشتمش اما بنظرم میگه چطوری آرزو کنم که بتونم خودم رو بسنجم؟!

  صفا 3 ماه قبل
  -1

  خیلی عالیه تو این وضعیت خونه نشینی

  دمت گرم

  زهرا كريمي ده آ بادي 3 ماه قبل
  -1

  جواب جمله زبان انگليسي

  خواستن توانستن است

  معني جمله... راه رسيدن به آرزو هاي من

  یاس 3 ماه قبل
  -1

  شما برنامه رو کات می کنید بعد ازشون می پرسید بعد همون اسم رو می گویید

  طاهرترکمان 3 ماه قبل
  -1

  سلام،جواب خیلی ساده است،تصویرجواب را توسط دوربینهای همکاران پشت صحنه رویت میشه وتوسط گوشی ک درگوش آقای رشیدپورهست ب ایشون اطلاع می دهندو آقای رشیدپور با دو سه تاضرب وتقسیم سوری جلوی دوربین ک مثلاذهن خوانی کردند جواب شنیده شده توسط همکاران راجلوی دوربین بنام ذهن خوانی اعلام می کنند.

  مجید سرابادانی 3 ماه قبل
  -1

  در مسابقه ذهن خوانی بعد از نوشتن نام خواننده بر روی تخته سیاه شما توسط دوربین نصب شده از طریق گوشی متوجه شده و با پرسیدن اعداد ذهن بیننده را منحرف کردید و در پایان پاسخ را اعلام می کنید .

  ناشناس 3 ماه قبل
  -1

  با عرض سلام و احترام و خسته نباشید در مورد ذهن خوانی عرض شود که به نظر بنده دوربینی کار گذاشته اید که چیزی که شرکت کنتدگان انتخاب میکنند را می بینید با تشکر صفا

  محمد آوش 3 ماه قبل
  -1

  سلام عرض ادب و خسته نباشید برنامه عالی و خوب با اجرای عالی آقای رشید پور،،، امیدوارم موفق و پیروز باشید،، ‌درمورد ذهن خوانی آقای رشید پور، ما بچه بودیم بازی ذهن خوانی داشتیم کنار طرف مقابل حریف کمکی داشتیم که جوابو به ما می‌رساند،،،، و به نظر بنده آقای رشید پور از این روش برای جواب ذهن خوانی استفاده کرده واحتمالا بالا سر اون کاغذ که جواب می‌نويسن دوربین هست وجوابو به آقای رشید پور میرسانه،،،،،،، باتشکر از برنامه عالی شما

  سجاددریس 3 ماه قبل
  1

  اولین برگی که روخوانی میکنی خود اسم و در آخر برگها قرار داده بودی رو به زبان آوردی.مثلا گفتی اسم (رضا)روبم بده .اونم اول برگه که داد نگاش کردی روخوانی و زبان آوردی گفتی فلانی بده.وقتی برگه دوم داد هم نگاش کردی اسمش گفتی. برگه ۳ همینطور و۴ هم روخانی نگاش کردی و گفتی .اون هم وقتی پنجمین برگ داد شما اسم برگ پنجم،همون برگی که آخر قرار داده بودی رو بر میداری . وتمام اسم های که ازشون خواستی به ترتیب به اون شرکت کننده میدین

  احمد.ر 3 ماه قبل
  -1

  سلام تورو خدا بهم رای بدید اگ جواب قلط بود رای ندید.جایزه هزینه همسرم واسه دکتری

  احتیاج دارم.

  آقای رشیدپور برگی که در ذهن خود اسم و در آخر برگها قرار داده بودی رو به زبان آوردی.مثلا گفتی اسم (جمشید)بهم بده .اونم اول برگه که داد نگاش کردی روخوانی و زبان آوردی گفتی فلانی بده.وقتی برگه دوم داد هم نگاش کردی اسمش گفتی. برگه ۳ همینطور و۴ هم روخانی نگاش کردی و گفتی .اون هم وقتی پنجمین برگ داد شما اسم برگ پنجم،همون برگی که آخر قرار داده بودی رو بر میداری . وتمام اسم ها رو میشن .

  ممنون اینم جواب

  سجاددریس 3 ماه قبل
  2

  شاید قشنگ توضیح ندادم ولی کاملا بلدم این بازیرو که چطوری انجامش میدن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید