در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  شرایط شرکت در مسابقه سیم آخر

  1 بازدید

  شرایط شرکت در مسابقه سیم آخر را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  همه چیز مسابقه سیم آخر شبکه ۳ [شرایط+جوایز+سوالات]

  همه چیز مسابقه سیم آخر شبکه ۳ [شرایط+جوایز+سوالات]

  مسابقه سیم آخر با مجری گری رضا رشید پور (مجری برنامه حالا خورشید)، روزهای ۵ شنبه و جمعه ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه ۳ سیما می رود. این اولین مسابقه تلویزیونی است که رضا رشیدپور مجری مطرح رسانه ملی، اجرای آن را بر عهده دارد. این برنامه تلویزیونی متفاوت قرار بود با نام بمب به آنتن پاییزی شبکه ۳ برسد که تغییر نام داد.

  تهیه کننده مسابقه سیم آخر رضا رشیدپور، محمد رضا رضاییان است که گفته محتوای تفریحی و سرگرم کننده داشته و برنامه پر انرژی است. اولین قسمت از مسابقه سیم آخر رضا رشیدپور، ۵شنبه ۱۵ آبان ۹۹ روی آنتن رفت و دومین قسمت مسابقه سیم آخر روز جمعه ۱۶ آبان ۹۹ پخش می شود.

  اینستاگرام مسابقه سیم آخر رضا رشیدپور در نشانی: @simeakhar3 قرار دارد که می توانید نظرات بینندگان، شرکت کنندگان و بخش هایی از برنامه سیم آخر را تماشا کنید. وب سایت مسابقه سیم آخر نیز در نشانی: bombtv3.com معرفی شده که شرایط شرکت در مسابقه سیم آخر را تشریح کرده است.

  مسابقه سیم آخر که قرار بود با نام بمب روی آنتن شبکه ۳ بیاید، الهامی است از یکی از پربیننده ترین مسابقه های تلویزیونی در حال اجرای دنیا. در واقع این برنامه نیز مثل برنامه استعدادیابی عصر جدید احسان علیخانی که نمونه وطنی امریکا گات تلنت بود، الگو برداری شده از مسابقات تلویزیونی موفق جهان است که در ۲۰ کشور دنیا در فهرست پربیننده ترین مسابقات تلویزیونی قرار گرفته است.

  مسابقه سیم آخر صرفا سرگرمی نیست و محتوای کاربردی دارد و برای ارتقا اگاهی عمومی نیز مفید اعلام شده است. حداکثر جایزه ای که به برنده مسابقه سیم آخر اعطا می شود ۶۰۰ میلیون ریال است.

  مسابقه زوجی نو با اجرای بارید بابایی و مسابقه سیم آخر با اجرای رضا رشیدپور احتمالا در نیمه دوم سال ۹۹ در فهرست پربیننده ترین مسابقات تلویزیونی رسانه ملی باشند.

  درباره مسابقه سیم آخر

  مسابقه سیم آخر در واقع یک مسابقه اطلاعات عمومی است مثل مسابقه ای که محمد رضا گلزار در شبکه ۳ اجرا می کرد و در نهایت متوقف شد. در مسابقه سیم آخر ، یک تیم ۳ نفره باید تلاش کند که با پاسخ درست به سوالات، بمب هر مرحله را خنثی کرده و امتیاز و جایزه بیشتری را نصیب خود نماید.

  در هر قسمت مسابقه سیم آخر ، چند تیم ۳ نفره به شکل جدا فعالیت دارند. رقیب هر تیم ۳ نفره در واقع ۷ بمب مسابقه بوده که باید تلاش شود در هر مرحله با پاسخ درست به سوال مربوطه به هر بمب، آن را خنثی کند. سوال هر بمب، به صورت چند گزینه ای بوده و فقط یکی از گزینه ها نادرست است. هر سوال، چند پاسخ صحیح داشته و فقط یک پاسخ نادرست دارد.

  حداکثر مجموع امتیازها تا مرحله ۶، ۲۵۰۰۰ امتیاز و در مرحله هفتم مسابقه سیم آخر، مگا بمب هست که ۱۰۰ هزار امتیاز دارد. هر ۱۰۰۰ امتیاز در مسابقه سیم آخر معادل ۶ میلیون ریال است.

  معرفی مسابقه سیم آخر در اینستاگرام رضا رشیدپور نیز صورت گرفته است. رضا رشیدپور از جمله مجریان رسانه ملی است که بیش از ۱ میلیون فالوئر دارد.

  قوانین مسابقه سیم آخر

  شرایط شرکت کنندگان برای مسابقه سیم آخر

  شرکت کنندگان برای حضور در مسابقه سیم آخر ، باید در مسابقه های انتخابی سیم آخر بر اساس ارائه های هفتگی شرکت کنند. هر هفته۵ ارائه آگاهی محور کوتاه در حوزه های مختلف از شبکه سوم و اپلیکیشن روبیکا پخش می شود .در این ارائه ها، یک چهره علمی فرهنگی دانشگاهی یکی از موضوعات مختلف دنیای علم و فرهنگ و هنر و … را به زبان ساده برای مخاطبان عمومی توضیح می دهد .

  هر شب بر اساس این ارائه که فیلم آن قبلا پخش شده و در اختیار شرکت کنندگان است، یک مسابقه ۱۰سوالی در زمانی مشخص به شکل آنلاین برگزار می شود .

  هر ده سوال سه گزینه ای از موضوع ارائه انتخاب می شوند ولی ممکن است پاسخ بعضی سوال ها لزوما در ارائه توضیح داده نشده باشد و بر اساس اطلاعات عمومی مرتبط با آن موضوع باشد. در صورت پاسخ اشتباه، شرکت کننده از دور مسابقه آن شب حذف می شود و فقط امتیاز تا آن سوال رامی گیرد.

  کسانی که در پنج مسابقه هر هفته بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند، وارد مرحله مصاحبه حضوری برای شرکت در مسابقه سیم آخر می شوند برای کسانی که هر هفته پیوسته در مسابقه انتخابی شرکت می کنند، در دوره هایی مشخص بر اساس امتیاز مجموع برای شرکت در مصاحبه حضوری دعوت می شود.

  شرکت کنندگانی که مرحله مصاحبه حضوری را با موفقیت پشت سربگذارنند، برای حضور در مسابقه باید یک تیم سه نفره معرفی کنند)دو نفر علاوه بر خودشان

  اعضای تیم باید این شرایط عمومی را داشته باشند:  سن همه اعضای تیم باید ۱۷ سال به بالا باشد . در صورت حضور آقایان و بانوان، حداقل یک محرم در تیم حضور داشته باشد.

  جایزه مسابقه سیم  آخر

  مبلغ جایزه به شکل کمک هزینه آموزشی تحصیلی اهدا می شود و باید صرف هزینه های آموزشی خود شخص یا اعضای درجه یک خانواده شود. هزینه های آموزشی تحصیلی می تواند شامل موارد زیر باشد:

  اسپانسر مسابقه سیم آخر، اپ روبیکا است که اسپانسر مسابقه عصرجدید احسان علیخانی نیز محسوب می شود. باید منتظر ماند تا ببینیم فرجام سیم آخر نیز فرجام «برنده باش» خواهد بود یا خیر.

  منبع مطلب : rooziato.com

  مدیر محترم سایت rooziato.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چگونه در مسابقه سیم آخر شرکت کنیم؟ + جوایز

  چگونه در مسابقه سیم آخر شرکت کنیم؟ + جوایز

  به گزارش هنرنوشت، سیم آخر یک مسابقه اطلاعات عمومی است ، یک تیم سه نفره باید سعی کند با پاسخ صحیح به سوالها سیم آخر هر مرحله را خنثی کند و امتیاز و جایزه بیشتری را نصیب خود کند. در هر قسمت چند تیم سه نفره به شکل جدا شرکت میکنند، رقیب هر تیم سه نفره ۷ سیم آخر مسابقه است که باید سعی کنند در هر مرحله با پاسخ صحیح به سوال مربوط به هر سیم آخر انها را خنثی کنند . سوال هر سیم آخر به شکل چند گزینه ای است و فقط یکی از گزینه ها نادرست است یعنی هر سوال این مسابقه چند پاسخ صحیح دارد و فقط یک پاسخ نادرست حداکثر مجموع امتیاز ها تا مرحله ششم ۲۵,۰۰۰ امتیاز ودر مرحله هفتم مگاسیم آخر به ۱۰۰,۰۰۰ امتیاز میرسد. هر ۱,۰۰۰ امتیاز معادل ۶۰۰ هزار تومان و حداگثر جایزه معادل ۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان خواهد بود.

  مسابقه سیم آخر

  محمدرضا رضائیان تهیه کننده برنامه «سیم آخر» در توضیحاتی درباره ساخت این مسابقه تلویزیونی بیان کرد: در حال ساخت برنامه‌ای جدید برای شبکه سه هستیم که مسابقه بزرگ «سیم آخر» نام دارد.


  رضا رشیدپور این برنامه را اجرا می‌کند و تفاوت زیادی با تجربه قبلی‌ دارد که تیم برنامه‌سازی ما با آقای رشیدپور داشته است.
  وی درباره اجرای رشیدپور در این مسابقه توضیح داد: در این برنامه با اجرای متفاوتی از رشیدپور مواجه خواهیم شد که این جنس از اجرا را پیش از این در برنامه‌هایش تجربه نکرده است و فضای جدیدی دارد.

  شرایط شرکت کنندگان برای مسابقه چیست؟


  ۱. شرکت کنندگان برای حضور در مسابقه بمب، باید در مسابقه های انتخابی بمب بر اساس ارائه های هفتگی شرکت کنند.

  ۲٫ هر هفته ۵ ارائه آگاهی محور کوتاه در حوزه های مختلف از شبکه سوم و اپلیکیشن روبیکا پخش می شود .در این ارائه ها، یک چهره علمی فرهنگی دانشگاهی یکی از موضوعات مختلف دنیای علم و فرهنگ و هنر و … را به زبان ساده برای مخاطبان عمومی توضیح می دهد .

  ۳. هر شب بر اساس این ارائه که فیلم آن قبلا پخش شده و در اختیار شرکت کنندگان است، یک مسابقه

  ۱۱ سوالی در زمانی مشخص به شکل آنلاین برگزار می شود .

  ۴٫ هر ده سوال سه گزینه ای از موضوع ارائه انتخاب می شوند ولی ممکن است پاسخ بعضی سوال ها لزوما در ارائه توضیح داده نشده باشد و بر اساس اطلاعات عمومی مرتبط با آن موضوع باشد.

  ۵٫ در صورت پاسخ اشتباه، شرکت کننده از دور مسابقه آن شب حذف می شود و فقط امتیاز تا آن سوال رامی گیرد.

  ۶٫ کسانی که در پنج مسابقه هر هفته بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند، وارد مرحله مصاحبه حضوری برای شرکت در مسابقه بمب می شوند .

  ۷. برای کسانی که هر هفته پیوسته در مسابقه انتخابی شرکت می کنند، در دوره هایی مشخص بر اساس امتیاز مجموع برای شرکت در مصاحبه حضوری دعوت می شود.

  ۸٫ شرکت کنندگانی که مرحله مصاحبه حضوری را با موفقیت پشت سربگذارنند، برای حضور در مسابقه باید یک تیم سه نفره معرفی کنند)دو نفر علاوه بر خودشان( .

  ۹. اعضای تیم باید این شرایط عمومی را داشته باشند:

  • سن همه اعضای تیم باید ۱۷ سال به بالا باشد

  • در صورت حضور آقایان و بانوان، حداقل یک محرم در تیم حضور داشته باشد.

  روزهای پخش مسابقه سیم آخر

  مسابقه سیم آخر هر هفته دو شب در روزهای پنج شنبه و جمعه شب ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

  شرایط اهدای جوایز چیست؟


  ۱. جایزه بر اساس مجموع امتیازهای کسب شده در همه مراحل به سرپرست تیم اهدا می شود.

  ۲٫ حداکثر مجموع امتیازها تا مرحله ششم ۲۵ هزار امتیاز )در صورت خنثی کردن همه بمب ها( و در مرحله هفتم به ۱۱۱ هزار امتیاز می رسد)اگرمگابمب خنثی شود.(

  ۳. هر ۱۱۱۱ امتیاز معادل ۶۱۱ هزارتومان جایزه است. حداکثر جایزه معادل ۱۱۱ هزار امتیاز، ۶۱ میلیون تومان است.

  ۴٫ مبلغ جایزه به شکل کمک هزینه آموزشی تحصیلی اهدا می شود و باید صرف هزینه های آموزشی خود شخص یا اعضای درجه یک خانواده شود.

  ۵٫ هزینه های آموزشی تحصیلی می تواند شامل موارد زیر باشد:

  • شهریه مراکز آموزشی مثل مدارس، دانشگاه و…

  • شهریه دوره های آموزشی

  • خرید تجهیزات آموزشی مثل لپ تاپ، تبلت، مودم و…

  ۶٫ مبلغ جایزه در اختیار بانک مرتبط با برنامه و شبکه سوم قرار می گیرد و برندگان با ارائه نامه معرفی از سمت شبکه و فاکتورهای مرتبط با هزینه های آموزشی، جایزه را دریافت می کنند.

  ۷. مدت زمان استفاده از جایزه، یک سال پس از صدور نامه معرفی است و بعد از گذشت این زمان، جایزه مسترد می شود.

  انتهای پیام/

  منبع مطلب : honarnevesht.ir

  مدیر محترم سایت honarnevesht.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : bombtv3.com

  مدیر محترم سایت bombtv3.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  آیدا کولی بند : با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای رشیدپور عزیز و دوست داشتی. من آیدا کولی بند هستم ۱۳ساله . پاسخ سوال دیشب: منظور این متن این هستش که به حساب خودمان رسیدگی کنیم قبل از اینکه به حسابمان برسند.

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : ...

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : ‌

  : ‌

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : Ok

  آیدا کولی بند : Ok

  ناشناس : عالیه کاملاً درست

  ناشناس : درست

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  Gh.Reza Jokar 6 روز قبل
  -1

  How I wish I could calculate March Equinox: 3/20/2021

  نقطه اعتدال شب و روز

  علی 6 روز قبل
  0

  how i wish i could calculate me

  یک راهی هست برای حفظ کردن عدد پی به صورت کامل عدد پی به طور خلاصه 3/14 هست ولی کاملش را می توان بر اساس تعداد حروف کلمات جمله حفظ کرد

  3 حرف how

  1 حرف i و...

  3/141592

  1
  علی معلمی هستم 6 روز قبل

  -

  احمدرضاجوکار 7 روز قبل
  -1

  جواب سوال

  0
  مهدیه حائری پور 7 روز قبل

  سلام من مهدیه حائری پور هستم می خواستم بگم چجوری ثبت نام کنم

  امید 7 روز قبل
  2

  درسته اوکی

  آیدا کولی بند 7 روز قبل
  2

  .

  آیدا کولی بند 7 روز قبل
  5

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای رشیدپور عزیز و دوست داشتی.

  من آیدا کولی بند هستم ۱۳ساله .

  پاسخ سوال دیشب: منظور این متن این هستش که به حساب خودمان رسیدگی کنیم قبل از اینکه به حسابمان برسند.

  2
  امید 6 روز قبل

  درسته

  3
  سعید 6 روز قبل

  درسته

  3
  محتشمیان 6 روز قبل

  عالیه کاملاً درست

  3
  سجاد 6 روز قبل

  درسته

  3
  آیدا 6 روز قبل

  کاملاً درست

  3
  آیدا 6 روز قبل

  درسته

  3
  مهدی کولی بند 6 روز قبل

  درسته⁦☑️⁩

  3
  ابراهیم 6 روز قبل

  درسته⁦☑️⁩

  3
  ابراهیم کولی بند 6 روز قبل

  عالیه کاملاً درست

  3
  سجاد 6 روز قبل

  درسته

  3
  بیتا 6 روز قبل

  درسته⁦☑️⁩

  3
  نظری 6 روز قبل

  کاملاً درست ⁦☑️⁩

  3
  ناشناس 6 روز قبل

  درسته

  3
  محمد 6 روز قبل

  درسته

  3
  ناشناس 6 روز قبل

  Ok

  4
  ناشناس 6 روز قبل

  درست

  4
  ناشناس 6 روز قبل

  عالیه کاملاً درست

  3
  ناشناس 6 روز قبل

  درسته

  3
  زینب رسایی 6 روز قبل

  اوکی درسته

  3
  آذین 6 روز قبل

  کاملاً درست

  3
  آیلار 6 روز قبل

  درسته اوکی

  3
  آیلار 6 روز قبل

  درسته اوکی

  3
  ناشناس 6 روز قبل

  درسته

  3
  هلما 6 روز قبل

  کاملاً درست

  3
  هلیا 6 روز قبل

  درسته

  3
  آیناز 6 روز قبل

  کاملاً درست

  3
  مبینا 6 روز قبل

  Ok

  3
  ژینا 6 روز قبل

  درسته

  3
  پریسا 6 روز قبل

  کاملاً درست

  3
  نگین 6 روز قبل

  کاملاً درست

  3
  هستی 6 روز قبل

  درسته

  3
  رضا کولی بند 6 روز قبل

  کاملا درسته

  3
  عرفان 6 روز قبل

  کاملاً درست

  3
  مجید 6 روز قبل

  درسته

  3
  حمید 6 روز قبل

  درسته

  3
  علیرضا 6 روز قبل

  درسته

  3
  علی 6 روز قبل

  درسته

  3
  محتشمیان 6 روز قبل

  عالیه کاملاً درست

  3
  پرنیان 6 روز قبل

  درسته

  3
  سینا 6 روز قبل

  درسته

  3
  یاسر 6 روز قبل

  اوکی

  3
  سجاد 6 روز قبل

  کاملاً درست

  3
  حسین 6 روز قبل

  اوکی درسته

  3
  حامد 6 روز قبل

  کاملاً درسته

  3
  هادی کولی بند 6 روز قبل

  درسته

  3
  زهرا کولی بند 6 روز قبل

  Ok

  3
  علی کولی بند 6 روز قبل

  کاملاً درست

  3
  امیر علی دوستی 6 روز قبل

  درسته

  3
  محمد 6 روز قبل

  کاملاً درسته

  3
  سعید 6 روز قبل

  Ok

  3
  راحیل 6 روز قبل

  درسته

  3
  روح الله رسایی 6 روز قبل

  کاملاً درست

  3
  نیکا 6 روز قبل

  درسته

  3
  اسما 6 روز قبل

  درسته

  3
  خدیجه رسایی 6 روز قبل

  اوکی درسته

  3
  سمیه رسایی 6 روز قبل

  Ok

  3
  لیلا رسایی 6 روز قبل

  کاملاً درست

  3
  حسین 6 روز قبل

  کاملاً درست

  3
  رضا 6 روز قبل

  عالیه

  3
  نگار 6 روز قبل

  Ok

  3
  متین 6 روز قبل

  درسته

  3
  امید 6 روز قبل

  کاملاً درست

  3
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  کاملا درست

  3
  آیدا 7 روز قبل

  درسته اوکی

  3
  امید 7 روز قبل

  درسته اوکی

  3
  ابراهیم 7 روز قبل

  درسته اوکی

  3
  محمد 7 روز قبل

  درسته اوکی

  3
  ناشناس 7 روز قبل

  درسته

  2
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  کاملاً درست

  3
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  عالیه

  3
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  Ok

  4
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  Ok

  4
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  Ok

  3
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  Ok

  3
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  عالی

  3
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  درسته

  3
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  درسته

  3
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  عالیه

  3
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  3
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  3
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  3
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  3
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  3
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  3
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  3
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  3
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  3
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  3
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  3
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  3
  7 روز قبل

  3
  7 روز قبل

  3
  7 روز قبل

  3
  7 روز قبل

  3
  7 روز قبل

  3
  7 روز قبل

  3
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  3
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  3
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  3
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  4
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  4
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  4
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  4
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  4
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  5
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  4
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  4
  7 روز قبل

  4
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  4
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  4
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  4
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  ...

  لیلا رسایی 7 روز قبل
  0

  سلام

  How در این جمله با ساختار درست جملات آرزویی در زبان انگلیسی مغایرت دارد.

  معنی جمله:ای کاش بتوانم به حساب (اعمال)خودم برسم.

  0
  ناشناس 6 روز قبل

  اوکی

  0
  ناشناس 6 روز قبل

  درسته

  0
  حمید 6 روز قبل

  اوکی درسته

  0
  حسین 6 روز قبل

  درسته

  0
  نگار 6 روز قبل

  درسته

  -2
  نگار 6 روز قبل

  دریته

  0
  حامد 6 روز قبل

  درسته

  0
  سعید 6 روز قبل

  Ok

  0
  اسما 6 روز قبل

  درسته

  0
  محمد 6 روز قبل

  اوکی درسته

  0
  یسنا 6 روز قبل

  درسته

  0
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  0
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  0
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  0
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  0
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  0
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  0
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  0
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  0
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  0
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  0
  7 روز قبل

  0
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  0
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  0
  آیدا کولی بند 7 روز قبل

  .

  آیدا کولی بند 7 روز قبل
  3

  سلام منظور این متن این هستش که به حساب خودمان رسیدگی کنیم قبل از اینکه به حسابمان برسند

  رسول 8 روز قبل
  -1

  من‌آرزو‌میکنم‌ک‌بتونم‌روتو‌حساب‌کنم

  -1
  رسول 8 روز قبل

  من‌ارزومیکنم‌ک‌بتونم‌روتو‌حساب‌کنم

  رسول 8 روز قبل
  -1

  من‌آرزو‌میکنم‌ک‌بتونم‌روتو‌حساب‌کنم

  رسول 8 روز قبل
  -1

  من‌ارزو‌میکنم‌ک‌بتونم‌روتو‌حساب‌کنم

  رسول 8 روز قبل
  -1

  من‌‌ارزومیکنم‌که‌بتونم‌روتو‌حساب‌کنم

  عرشیا رحمتی زاده 8 روز قبل
  -1

  چطور حاجت روامیشم می تونستم خودم را مورد حسابرسی قرار بدهم

  ناشناس 8 روز قبل
  -2

  رمز جمله انگلیسی برنامه امشب:

  شب آرزوها (لیلته الرغایب)

  فاطمه 8 روز قبل
  -1

  جواب اون جمله انگلیسی میشه به اندازه‌ای که شما آرزوهای خود را تجربه می‌کنید،‌ به قدرت خداوند پی‌برده و صفات خداوند را تحربه می‌کنید.

  نتیجه ایمان باید توکل باشد و نتیجه توکل احساس آرامش و اطمینان است.

  -1
  Gh.Reza Jokar 6 روز قبل

  March Equinox 3/ 20/ 2021

  حسین طاهری 8 روز قبل
  -1

  سلام شب خوش

  این‌ جمله مربوط به‌ شب آرزوهاست

  آرزوهای خوب برای دیگران

  داشته باشم

  مریم توکلی 8 روز قبل
  -1

  سلام ،خسته نباشید

  این جمله مربوط به شب آرزوهاست

  دعا درحق دیگران داشته باشیم انشاالله همه به آرزوهای قشنگشون برسند

  صفا باقرزاده 8 روز قبل
  -1

  چقد ارزو میکنن که بتونن منو محاسبه کنن

  مریم توکلی 8 روز قبل
  -1

  این جمله مربوط به شب آرزوهاست

  آرزو های خوب برای دیگران داشته باشیم تا انشاالله آرزوهای خو دمان هم برآورده شود

  ‌‌ (دعا در حق دیگران )

  عاطفه 8 روز قبل
  -1

  معنی How IWish...نمیدونم کجاباید مینوشتمش اما بنظرم میگه چطوری آرزو کنم که بتونم خودم رو بسنجم؟!

  سمیه فدایی 8 روز قبل
  -1

  جواب مسابقه ۳۰بهمن۹۹

  چگونه ارزو میکنم بتوانم من رامحاسبه کنم

  محمد عبدی 8 روز قبل
  -1

  معنی جمله انگلیسی:کاش میتونستم ب حساب خودم برسم

  صفا 8 روز قبل
  -1

  خیلی عالیه تو این وضعیت خونه نشینی

  دمت گرم

  زهرا كريمي ده آ بادي 8 روز قبل
  -1

  جواب جمله زبان انگليسي

  خواستن توانستن است

  معني جمله... راه رسيدن به آرزو هاي من

  یاس 11 روز قبل
  -1

  شما برنامه رو کات می کنید بعد ازشون می پرسید بعد همون اسم رو می گویید

  طاهرترکمان 12 روز قبل
  -1

  سلام،جواب خیلی ساده است،تصویرجواب را توسط دوربینهای همکاران پشت صحنه رویت میشه وتوسط گوشی ک درگوش آقای رشیدپورهست ب ایشون اطلاع می دهندو آقای رشیدپور با دو سه تاضرب وتقسیم سوری جلوی دوربین ک مثلاذهن خوانی کردند جواب شنیده شده توسط همکاران راجلوی دوربین بنام ذهن خوانی اعلام می کنند.

  یاس 12 روز قبل
  -1

  ذهن خوانی یک کلک است و همین طور شعبده بازی

  مجید سرابادانی 14 روز قبل
  -1

  در مسابقه ذهن خوانی بعد از نوشتن نام خواننده بر روی تخته سیاه شما توسط دوربین نصب شده از طریق گوشی متوجه شده و با پرسیدن اعداد ذهن بیننده را منحرف کردید و در پایان پاسخ را اعلام می کنید .

  ناشناس 14 روز قبل
  -1

  با عرض سلام و احترام و خسته نباشید در مورد ذهن خوانی عرض شود که به نظر بنده دوربینی کار گذاشته اید که چیزی که شرکت کنتدگان انتخاب میکنند را می بینید با تشکر صفا

  محمد آوش 15 روز قبل
  -1

  سلام عرض ادب و خسته نباشید برنامه عالی و خوب با اجرای عالی آقای رشید پور،،، امیدوارم موفق و پیروز باشید،، ‌درمورد ذهن خوانی آقای رشید پور، ما بچه بودیم بازی ذهن خوانی داشتیم کنار طرف مقابل حریف کمکی داشتیم که جوابو به ما می‌رساند،،،، و به نظر بنده آقای رشید پور از این روش برای جواب ذهن خوانی استفاده کرده واحتمالا بالا سر اون کاغذ که جواب می‌نويسن دوربین هست وجوابو به آقای رشید پور میرسانه،،،،،،، باتشکر از برنامه عالی شما

  سجاددریس 21 روز قبل
  -1

  اولین برگی که روخوانی میکنی خود اسم و در آخر برگها قرار داده بودی رو به زبان آوردی.مثلا گفتی اسم (رضا)روبم بده .اونم اول برگه که داد نگاش کردی روخوانی و زبان آوردی گفتی فلانی بده.وقتی برگه دوم داد هم نگاش کردی اسمش گفتی. برگه ۳ همینطور و۴ هم روخانی نگاش کردی و گفتی .اون هم وقتی پنجمین برگ داد شما اسم برگ پنجم،همون برگی که آخر قرار داده بودی رو بر میداری . وتمام اسم های که ازشون خواستی به ترتیب به اون شرکت کننده میدین

  احمد.ر 21 روز قبل
  -1

  سلام تورو خدا بهم رای بدید اگ جواب قلط بود رای ندید.جایزه هزینه همسرم واسه دکتری

  احتیاج دارم.

  آقای رشیدپور برگی که در ذهن خود اسم و در آخر برگها قرار داده بودی رو به زبان آوردی.مثلا گفتی اسم (جمشید)بهم بده .اونم اول برگه که داد نگاش کردی روخوانی و زبان آوردی گفتی فلانی بده.وقتی برگه دوم داد هم نگاش کردی اسمش گفتی. برگه ۳ همینطور و۴ هم روخانی نگاش کردی و گفتی .اون هم وقتی پنجمین برگ داد شما اسم برگ پنجم،همون برگی که آخر قرار داده بودی رو بر میداری . وتمام اسم ها رو میشن .

  ممنون اینم جواب

  ایمان مردانی 22 روز قبل
  -2

  سلام توضیحاتم کامله دوستان واقعا از این واضحتر نمیشه

  ایمان مردانی 22 روز قبل
  -1

  با سلام ابتدا از گزینه ها بازیگران که خودت میگی یک کارت بهت میدن بعد دریافت کارت نام اون کارت دوم رو میگی وهمین منوال ادامه میدی تا آخرین کارت که اسمی که اول گفته رو میگی و کارت آخر رو بر میداری

  سجاددریس 22 روز قبل
  1

  شاید قشنگ توضیح ندادم ولی کاملا بلدم این بازیرو که چطوری انجامش میدن.

  -2
  سجاددریس 21 روز قبل

  اولین برگی که روخوانی میکنی خود اسم و در آخر برگها قرار داده بودی رو به زبان آوردی.مثلا گفتی اسم (رضا)روبم بده .اونم اول برگه که داد نگاش کردی روخوانی و زبان آوردی گفتی فلانی بده.وقتی برگه دوم داد هم نگاش کردی اسمش گفتی. برگه ۳ همینطور و۴ هم روخانی نگاش کردی و گفتی .اون هم وقتی پنجمین برگ داد شما اسم برگ پنجم،همون برگی که آخر قرار داده بودی رو بر میداری . وتمام اسم های که ازشون خواستی به ترتیب به اون شرکت کننده میدین

  پاسخ

  علی محمدی 22 روز قبل
  -1

  نحوه مسابقه به این ترتیب هست که برگه آخر که میدونید چیه از شرکت کننده میخواهید وبعد هر اسمی درآمد اون را درخواست میکنید و در آخر هم اسم اولی که گفتید خودتون بر میدارید

  علی محمدی 22 روز قبل
  -1

  مسابقه جوری هست که اول اسم آخری که خودتون بر می‌دارید رامیگید و به همین ترتیب هر اسمی درآمد میگید که بهتون بدن

  بهمن 28 روز قبل
  -1

  سلام اقای رشیدپورمن هرچقدرتلاش میکنم نمیتونم ثبت نام کنم میشه راهنماییم بکنین ممنون میشم

  یونس سراوه 29 روز قبل
  -1

  اول یک عدد از یکی از شرکت کننده ها گرفتن و بعد عدد خودشو نوشتن عدد شرکت کننده از عدد خودشان کم کردند و بعد شروع کردن به گرفتن عدد از باقی افراد بعد دوباره هر عددی که می گرفتند خرید داخل ذهنشان جمع و تفریق می کردند و بعد وقتی که نوبت به خودش میرسه با نسبت به مقداری که باقی مانده بود عدد می نوشتند که این باعث می شده عدد شان دقیق در بیاد

  مسعود مهدوی 29 روز قبل
  -2

  با استفاده از حس ششم

  مسعود مهدوی 29 روز قبل
  -1

  با استفاده از حس ششم وتمرین

  ایوب یاری کنگربانی 29 روز قبل
  -1

  پاسخ راز ذهن خوانی:عدد آخر را خودتان میگویید و طوری جمع میکنید که عدد گفته شده ی خود در بیاید

  0
  ناشناس 22 روز قبل

  سلام ابتدا اسم یکی که خودت انتخاب میکنید میگی بعدبرگه که بهت میدم اسم آن برگه که بهت دادن میگی به همین منوال تا آخر ،اخر سرآن اسمی که اول گفتی خودت بر میداری

  برای ارسال نظر کلیک کنید