توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  شرایط شرکت در مسابقه سیم آخر

  1 بازدید

  شرایط شرکت در مسابقه سیم آخر را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  همه چیز مسابقه سیم آخر شبکه ۳ [شرایط+جوایز+سوالات]

  همه چیز مسابقه سیم آخر شبکه ۳ [شرایط+جوایز+سوالات]

  مسابقه سیم آخر با مجری گری رضا رشید پور (مجری برنامه حالا خورشید)، روزهای ۵ شنبه و جمعه ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه ۳ سیما می رود. این اولین مسابقه تلویزیونی است که رضا رشیدپور مجری مطرح رسانه ملی، اجرای آن را بر عهده دارد. این برنامه تلویزیونی متفاوت قرار بود با نام بمب به آنتن پاییزی شبکه ۳ برسد که تغییر نام داد.

  تهیه کننده مسابقه سیم آخر رضا رشیدپور، محمد رضا رضاییان است که گفته محتوای تفریحی و سرگرم کننده داشته و برنامه پر انرژی است. اولین قسمت از مسابقه سیم آخر رضا رشیدپور، ۵شنبه ۱۵ آبان ۹۹ روی آنتن رفت و دومین قسمت مسابقه سیم آخر روز جمعه ۱۶ آبان ۹۹ پخش می شود.

  اینستاگرام مسابقه سیم آخر رضا رشیدپور در نشانی: @simeakhar3 قرار دارد که می توانید نظرات بینندگان، شرکت کنندگان و بخش هایی از برنامه سیم آخر را تماشا کنید. وب سایت مسابقه سیم آخر نیز در نشانی: bombtv3.com معرفی شده که شرایط شرکت در مسابقه سیم آخر را تشریح کرده است.

  مسابقه سیم آخر که قرار بود با نام بمب روی آنتن شبکه ۳ بیاید، الهامی است از یکی از پربیننده ترین مسابقه های تلویزیونی در حال اجرای دنیا. در واقع این برنامه نیز مثل برنامه استعدادیابی عصر جدید احسان علیخانی که نمونه وطنی امریکا گات تلنت بود، الگو برداری شده از مسابقات تلویزیونی موفق جهان است که در ۲۰ کشور دنیا در فهرست پربیننده ترین مسابقات تلویزیونی قرار گرفته است.

  مسابقه سیم آخر صرفا سرگرمی نیست و محتوای کاربردی دارد و برای ارتقا اگاهی عمومی نیز مفید اعلام شده است. حداکثر جایزه ای که به برنده مسابقه سیم آخر اعطا می شود ۶۰۰ میلیون ریال است.

  مسابقه زوجی نو با اجرای بارید بابایی و مسابقه سیم آخر با اجرای رضا رشیدپور احتمالا در نیمه دوم سال ۹۹ در فهرست پربیننده ترین مسابقات تلویزیونی رسانه ملی باشند.

  درباره مسابقه سیم آخر

  مسابقه سیم آخر در واقع یک مسابقه اطلاعات عمومی است مثل مسابقه ای که محمد رضا گلزار در شبکه ۳ اجرا می کرد و در نهایت متوقف شد. در مسابقه سیم آخر ، یک تیم ۳ نفره باید تلاش کند که با پاسخ درست به سوالات، بمب هر مرحله را خنثی کرده و امتیاز و جایزه بیشتری را نصیب خود نماید.

  در هر قسمت مسابقه سیم آخر ، چند تیم ۳ نفره به شکل جدا فعالیت دارند. رقیب هر تیم ۳ نفره در واقع ۷ بمب مسابقه بوده که باید تلاش شود در هر مرحله با پاسخ درست به سوال مربوطه به هر بمب، آن را خنثی کند. سوال هر بمب، به صورت چند گزینه ای بوده و فقط یکی از گزینه ها نادرست است. هر سوال، چند پاسخ صحیح داشته و فقط یک پاسخ نادرست دارد.

  حداکثر مجموع امتیازها تا مرحله ۶، ۲۵۰۰۰ امتیاز و در مرحله هفتم مسابقه سیم آخر، مگا بمب هست که ۱۰۰ هزار امتیاز دارد. هر ۱۰۰۰ امتیاز در مسابقه سیم آخر معادل ۶ میلیون ریال است.

  معرفی مسابقه سیم آخر در اینستاگرام رضا رشیدپور نیز صورت گرفته است. رضا رشیدپور از جمله مجریان رسانه ملی است که بیش از ۱ میلیون فالوئر دارد.

  قوانین مسابقه سیم آخر

  شرایط شرکت کنندگان برای مسابقه سیم آخر

  شرکت کنندگان برای حضور در مسابقه سیم آخر ، باید در مسابقه های انتخابی سیم آخر بر اساس ارائه های هفتگی شرکت کنند. هر هفته۵ ارائه آگاهی محور کوتاه در حوزه های مختلف از شبکه سوم و اپلیکیشن روبیکا پخش می شود .در این ارائه ها، یک چهره علمی فرهنگی دانشگاهی یکی از موضوعات مختلف دنیای علم و فرهنگ و هنر و … را به زبان ساده برای مخاطبان عمومی توضیح می دهد .

  هر شب بر اساس این ارائه که فیلم آن قبلا پخش شده و در اختیار شرکت کنندگان است، یک مسابقه ۱۰سوالی در زمانی مشخص به شکل آنلاین برگزار می شود .

  هر ده سوال سه گزینه ای از موضوع ارائه انتخاب می شوند ولی ممکن است پاسخ بعضی سوال ها لزوما در ارائه توضیح داده نشده باشد و بر اساس اطلاعات عمومی مرتبط با آن موضوع باشد. در صورت پاسخ اشتباه، شرکت کننده از دور مسابقه آن شب حذف می شود و فقط امتیاز تا آن سوال رامی گیرد.

  کسانی که در پنج مسابقه هر هفته بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند، وارد مرحله مصاحبه حضوری برای شرکت در مسابقه سیم آخر می شوند برای کسانی که هر هفته پیوسته در مسابقه انتخابی شرکت می کنند، در دوره هایی مشخص بر اساس امتیاز مجموع برای شرکت در مصاحبه حضوری دعوت می شود.

  شرکت کنندگانی که مرحله مصاحبه حضوری را با موفقیت پشت سربگذارنند، برای حضور در مسابقه باید یک تیم سه نفره معرفی کنند)دو نفر علاوه بر خودشان

  اعضای تیم باید این شرایط عمومی را داشته باشند:  سن همه اعضای تیم باید ۱۷ سال به بالا باشد . در صورت حضور آقایان و بانوان، حداقل یک محرم در تیم حضور داشته باشد.

  جایزه مسابقه سیم  آخر

  مبلغ جایزه به شکل کمک هزینه آموزشی تحصیلی اهدا می شود و باید صرف هزینه های آموزشی خود شخص یا اعضای درجه یک خانواده شود. هزینه های آموزشی تحصیلی می تواند شامل موارد زیر باشد:

  اسپانسر مسابقه سیم آخر، اپ روبیکا است که اسپانسر مسابقه عصرجدید احسان علیخانی نیز محسوب می شود. باید منتظر ماند تا ببینیم فرجام سیم آخر نیز فرجام «برنده باش» خواهد بود یا خیر.

  منبع مطلب : rooziato.com

  مدیر محترم سایت rooziato.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  چگونه در مسابقه سیم آخر شرکت کنیم؟ + جوایز

  چگونه در مسابقه سیم آخر شرکت کنیم؟ + جوایز

  به گزارش هنرنوشت، سیم آخر یک مسابقه اطلاعات عمومی است ، یک تیم سه نفره باید سعی کند با پاسخ صحیح به سوالها سیم آخر هر مرحله را خنثی کند و امتیاز و جایزه بیشتری را نصیب خود کند. در هر قسمت چند تیم سه نفره به شکل جدا شرکت میکنند، رقیب هر تیم سه نفره ۷ سیم آخر مسابقه است که باید سعی کنند در هر مرحله با پاسخ صحیح به سوال مربوط به هر سیم آخر انها را خنثی کنند . سوال هر سیم آخر به شکل چند گزینه ای است و فقط یکی از گزینه ها نادرست است یعنی هر سوال این مسابقه چند پاسخ صحیح دارد و فقط یک پاسخ نادرست حداکثر مجموع امتیاز ها تا مرحله ششم ۲۵,۰۰۰ امتیاز ودر مرحله هفتم مگاسیم آخر به ۱۰۰,۰۰۰ امتیاز میرسد. هر ۱,۰۰۰ امتیاز معادل ۶۰۰ هزار تومان و حداگثر جایزه معادل ۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان خواهد بود.

  مسابقه سیم آخر

  محمدرضا رضائیان تهیه کننده برنامه «سیم آخر» در توضیحاتی درباره ساخت این مسابقه تلویزیونی بیان کرد: در حال ساخت برنامه‌ای جدید برای شبکه سه هستیم که مسابقه بزرگ «سیم آخر» نام دارد.


  رضا رشیدپور این برنامه را اجرا می‌کند و تفاوت زیادی با تجربه قبلی‌ دارد که تیم برنامه‌سازی ما با آقای رشیدپور داشته است.
  وی درباره اجرای رشیدپور در این مسابقه توضیح داد: در این برنامه با اجرای متفاوتی از رشیدپور مواجه خواهیم شد که این جنس از اجرا را پیش از این در برنامه‌هایش تجربه نکرده است و فضای جدیدی دارد.

  شرایط شرکت کنندگان برای مسابقه چیست؟


  ۱. شرکت کنندگان برای حضور در مسابقه بمب، باید در مسابقه های انتخابی بمب بر اساس ارائه های هفتگی شرکت کنند.

  ۲٫ هر هفته ۵ ارائه آگاهی محور کوتاه در حوزه های مختلف از شبکه سوم و اپلیکیشن روبیکا پخش می شود .در این ارائه ها، یک چهره علمی فرهنگی دانشگاهی یکی از موضوعات مختلف دنیای علم و فرهنگ و هنر و … را به زبان ساده برای مخاطبان عمومی توضیح می دهد .

  ۳. هر شب بر اساس این ارائه که فیلم آن قبلا پخش شده و در اختیار شرکت کنندگان است، یک مسابقه

  ۱۱ سوالی در زمانی مشخص به شکل آنلاین برگزار می شود .

  ۴٫ هر ده سوال سه گزینه ای از موضوع ارائه انتخاب می شوند ولی ممکن است پاسخ بعضی سوال ها لزوما در ارائه توضیح داده نشده باشد و بر اساس اطلاعات عمومی مرتبط با آن موضوع باشد.

  ۵٫ در صورت پاسخ اشتباه، شرکت کننده از دور مسابقه آن شب حذف می شود و فقط امتیاز تا آن سوال رامی گیرد.

  ۶٫ کسانی که در پنج مسابقه هر هفته بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند، وارد مرحله مصاحبه حضوری برای شرکت در مسابقه بمب می شوند .

  ۷. برای کسانی که هر هفته پیوسته در مسابقه انتخابی شرکت می کنند، در دوره هایی مشخص بر اساس امتیاز مجموع برای شرکت در مصاحبه حضوری دعوت می شود.

  ۸٫ شرکت کنندگانی که مرحله مصاحبه حضوری را با موفقیت پشت سربگذارنند، برای حضور در مسابقه باید یک تیم سه نفره معرفی کنند)دو نفر علاوه بر خودشان( .

  ۹. اعضای تیم باید این شرایط عمومی را داشته باشند:

  • سن همه اعضای تیم باید ۱۷ سال به بالا باشد

  • در صورت حضور آقایان و بانوان، حداقل یک محرم در تیم حضور داشته باشد.

  روزهای پخش مسابقه سیم آخر

  مسابقه سیم آخر هر هفته دو شب در روزهای پنج شنبه و جمعه شب ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

  شرایط اهدای جوایز چیست؟


  ۱. جایزه بر اساس مجموع امتیازهای کسب شده در همه مراحل به سرپرست تیم اهدا می شود.

  ۲٫ حداکثر مجموع امتیازها تا مرحله ششم ۲۵ هزار امتیاز )در صورت خنثی کردن همه بمب ها( و در مرحله هفتم به ۱۱۱ هزار امتیاز می رسد)اگرمگابمب خنثی شود.(

  ۳. هر ۱۱۱۱ امتیاز معادل ۶۱۱ هزارتومان جایزه است. حداکثر جایزه معادل ۱۱۱ هزار امتیاز، ۶۱ میلیون تومان است.

  ۴٫ مبلغ جایزه به شکل کمک هزینه آموزشی تحصیلی اهدا می شود و باید صرف هزینه های آموزشی خود شخص یا اعضای درجه یک خانواده شود.

  ۵٫ هزینه های آموزشی تحصیلی می تواند شامل موارد زیر باشد:

  • شهریه مراکز آموزشی مثل مدارس، دانشگاه و…

  • شهریه دوره های آموزشی

  • خرید تجهیزات آموزشی مثل لپ تاپ، تبلت، مودم و…

  ۶٫ مبلغ جایزه در اختیار بانک مرتبط با برنامه و شبکه سوم قرار می گیرد و برندگان با ارائه نامه معرفی از سمت شبکه و فاکتورهای مرتبط با هزینه های آموزشی، جایزه را دریافت می کنند.

  ۷. مدت زمان استفاده از جایزه، یک سال پس از صدور نامه معرفی است و بعد از گذشت این زمان، جایزه مسترد می شود.

  انتهای پیام/

  منبع مطلب : honarnevesht.ir

  مدیر محترم سایت honarnevesht.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : bombtv3.com

  مدیر محترم سایت bombtv3.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  آیدا کولی بند : با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای رشیدپور عزیز و دوست داشتی. من آیدا کولی بند هستم ۱۳ساله . پاسخ سوال دیشب: منظور این متن این هستش که به حساب خودمان رسیدگی کنیم قبل از اینکه به حسابمان برسند.

  آیدا کولی بند : سلام منظور این متن این هستش که به حساب خودمان رسیدگی کنیم قبل از اینکه به حسابمان برسند

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : ‌

  : ‌

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : ‌

  آیدا کولی بند : Ok

  آیدا کولی بند : Ok

  امید : درسته اوکی

  مجید : درسته

  آیلار : درسته اوکی

  آیلار : درسته اوکی

  ابراهیم : درسته⁦☑️⁩

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی گودرزی 1 روز قبل
  0

  دل کجاست

  وقتی میگیره نه ژلوفون نه استامینوفن ونه پلیکسیکام نمی تونه دل باز بکنه

  زهرا زندیه از ملایر 5 روز قبل
  0

  مادرم همیشه گیر میده به گوشی .و میگه از .وقتی این گوشیها در اومدن. شما بچه ها از راه به درشدیدی. من که از کار شما سر در نمیارم

  . 7 روز قبل
  0

  سعی کن ستون زندگیت فقط خودت باشی .چون آخرش به جز خودت کسی برات نمیمونه

  امیر محمد 7 روز قبل
  0

  این مطلب خیلی مفید بود میدونم بعضی ها تون از این مطلب خوشتون نیامد ولی نمیشه که بخونید و بگید خوب نبود حتما دلیلی داره که خوشتون نیامده شاید خوب نبود ولی سازنده سایت هم باید رعایت کنه

  امیر عباس ریاحی 7 روز قبل
  0

  تکلیفت رو بنویس

  حمید 7 روز قبل
  0

  از دعای پدر مادر که می گفتن این بچه هیچی نمیشه ولی حالا تنها کسی که کمک حالشان وپشتیبانشان است این بنده هیچی است

  ر.ب.ر 7 روز قبل
  1

  چطوری عزیزم خوبی چه خبر

  رادین ...بی تی اس🍓 7 روز قبل
  1

  چطوری پسرم کارت چی شد

  ناشناس 7 روز قبل
  0

  درست

  رادین بی تی اس 7 روز قبل
  1

  درست

  مجید طالبیان نژاد 7 روز قبل
  0

  سلام.روز مادر رو به همه ایرانیان و به خصوص مادران این سرزمین تبریک و شادباش عرض میکنم و مادرم همیشه ، تیکه کلامش این هست که چرا چیزی نمیخوری؟ ممنون از این مسابقه زیبا و سرگرم کننده تون

  Aa 8 روز قبل
  0

  در مورد چالش امشب'الگوی من سادگی‌ها چون هیچ وقت تنهات نمیزاره.....

  مهری 12 روز قبل
  0

  سلام

  اگر شخص حاضر نباشد با اهدا کار ثواب به نیت ایشون میگم دوستت دارم

  اگر حاضر باشد باپختن غذای مورد علاقه ش

  مهری 12 روز قبل
  0

  من باپختن غذایی ک مورد علاقه ی کسی که دوستش دارم هست بهش میگم دوستت دارم

  ناشناس 14 روز قبل
  0

  من با کمک به همسرم که جانباز ضایع نخایی هستند و انجام کارهایی که برایش سخت است او را متوجه میکنم که دوستش دارم حتی از خیلی چیزها و رفتن به خیلی جاها گذشتم چون دوستش دارم زهرا از ملایر

  مصطفی عزیزی 14 روز قبل
  0

  باسلام باخرید کادو

  طاها 15 روز قبل
  0

  سلام از خدا میخوام انشاءالله منو طاهای شش سالم یه سی چهل متر جا که بهش سرپناه میگن چهاردیواری میگن منو طاهامم به لطف و بزرگی خدا یه روز بیاد که داشته باشیم و توی اون چهاریواری و سرپناه بدون استرس و اضطراب اومدن سر سال و تخلیه کن صاحبخونه آرامش بگیریم انشاءالله... یا حق

  طاها 15 روز قبل
  0

  سلام آقای رشید پور من یه زنم پدرم در اومد از بس دنبال خونه بودم حتی کرایه زیرزمین ها رو هم انقدر بالا بردن بخدا نمیشه یه زیرزمین سی چهل متری هم با کرایه های بالایی که صاحب خونه ها گذاشتن اجاره کرد طاهای من شش سالشه هیشکیم نه نظارتی میکنه نه اهمیتی میده به این کرایه خونه های بالا نه اینکه توقعم زیاد باشه کافیه سری به دیوار و املاک بزنید ببیند چه جوری صاحبخونه ها با این قیمتهای بالایی که برای اجاره خونه گذاشتن تن و بدن آدمو میلرزنونن

  پاسخ

  طاها 15 روز قبل
  0

  من از خدا میخوام انشاءالله به روز مستأجر ها صاحب خونه شن و صاحب خونه ها رحم و انصاف داشته باشن به بهونه ی گرون شدن همه چی حق رو به خودشون بدن و اجاره ها رو بی انصافانه و ناعادلانه که نشه یه زیرزمین چهل متری هم گرفت انقدر بالا ببرن

  طاها 15 روز قبل
  0

  سلام آقای رشید پور من به زنم پدرم در اومد از بس دنبال خونه بودم حتی کرایه زیرزمین ها رو هم انقدر بالا بردن بخدا نمیشه یه زیرزمین سی چهل متری هم با کرایه های بالایی که صاحب خونه ها گذاشتن اجاره کرد طاهای من شش سالشه هیشکیم نه نظارتی میکنه نه اهمیتی میده به این کرایه خونه های بالا نه اینکه توقعم زیاد باشه کافیه سری به دیوار و املاک بزنید ببیند چه جوری صاحبخونه ها با این قیمتهای بالایی که برای اجاره خونه گذاشتن تن و بدن آدمو میلرزنونن

  طاها 15 روز قبل
  0

  سلام من میخواستم بگم دلم میخواست با طاهای شش سالم تو یه چهاردیواری و سرپناهی که چهل متر باشه ولی واسه خودمون باشه آرامش میداشتیم و سر سال صاحب خونه نمی اومد بگه یا کرایه رو زیاد کن و پول پیشت رو بیشتر کن

  بابک مجد 15 روز قبل
  0

  الان کاش مادرم رو سورپرایز میکردم تو یه ویلا خوب تو شمال چون تمام سختی هارو کشیدن تمام مادرا برای فرزند هایشان ما هم باید سپاس گزار باشیم .

  #هیچکس مادر نمیتواند باشد

  ز ش 28 روز قبل
  0

  من بایک میلیون تومان دخترهایم را سوپراز میکنم چون لوازم تحریر ندارن چون یتیمن

  بابک سلحشور ازاردبیل 28 روز قبل
  0

  سلام آقای رشید پور خسته نباشید ممنون از اجرای بی نظیرتون من همراه با همسرم وفرزندانم هر هفته منتظر مسابقه عالی تون هستیم و توخونه به سوالات شما پاسخ میدیم وتنهادلخوشیمون دیدن روی ماه شما ست خداوندشماروسالم وعاقبت بخیر کنه یاشا من میتونم بااون یه میلیون یه گوشی قسطی واسه همسرم بگیرم

  هانیه 29 روز قبل
  1

  درستش کنید ما گناه داریم

  میخوایم شرکت کنیم

  0
  هانیه 29 روز قبل

  سلام بمب های بازی برای شرکت کننده های داخل منزل کم است

  0
  هانیه 29 روز قبل

  بله

  هانیه 29 روز قبل
  1

  سلام خسته نباشید

  مسابقه ی خوبی دهرید اما

  تعداد بمب ها برای شرکت کنندگان داخل منزل کم هست

  Hameshe.Ogab 1 ماه قبل
  0

  اطلاعات خوب مدرک تحصیلی سیکل میشه بیام

  اعرابی 1 ماه قبل
  0

  برگه های نوشته شده رارومیاورید(رادیو،دوچرخه،شیر)

  عباس مددی ا 2 ماه قبل
  3

  باسلام وعرض خسته نباشید به نظر من بهتره روز تولد امام زمان را به عنوان روز پسر انتخاب کنید چون ایشان اولین کسی است که تابه اینجای عمر مبارکشون هنوزم یک پسر مانده ونه پدر ویا همسر کسی شده اند

  امیر حسین حیدری از شیراز 2 ماه قبل
  2

  آقای رشید پور شما خیلی دوست داشتنی هستید من همیشه برای سلامتیتون دعا میکنم. بله منم با نظر شما موافقم باید یه روز هم به نام روز پسر نام گذاری بشه.

  مائده احمدي راد 2 ماه قبل
  2

  سلام برای روز پسر روز تولد حضرت علی اصغر

  مائده احمدي راد 2 ماه قبل
  0

  سلام روز پسر رو روز تولد حضرت علی اصغر میتونیم انتخاب کنیم

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  استقلال 1

  پیروزی 0

  مائده علیزاده 2 ماه قبل
  1

  مائده علیزاده:میخواستم بگم که فردا پرسپولیس در مسابقه در بی ۲ بَر ۱ استقلال رو می بَره.

  1
  مائده علیزاده 2 ماه قبل

  🥳🥳🥳🥳🥳 پرسپولیس برنده است

  1
  مائده علیزاده 2 ماه قبل

  🙏🙏🙏🙏

  0
  ناشناس 2 ماه قبل

  👍👍👍👍

  1
  ناشناس 2 ماه قبل

  👏

  1
  ناشناس 2 ماه قبل

  بله حتما همین طوریه

  1
  ناشناس 2 ماه قبل

  درسته

  1
  ناشناس 2 ماه قبل

  🥰🥰

  1
  ناشناس 2 ماه قبل

  👏👏👏👏

  2
  مائده علیزاده 2 ماه قبل

  ممنون.لطفا لایک کنید.

  1
  طاهری 2 ماه قبل

  توپ،تانک،فشفشه،پرسپولیس برنده میشه

  1
  مرادیان 2 ماه قبل

  آره پرسپولیس همیشه برنده میشه

  2
  باقری 2 ماه قبل

  آفرین

  2
  مرادی 2 ماه قبل

  لایک

  2
  بهاره دانش پور 2 ماه قبل

  درسته

  مهناز 2 ماه قبل
  1

  با سلام

  مسابقه دربی با نتبجه مساوی ۱_۱ به پایان خواهد رسید

  یاسمن طاهری 3 ماه قبل
  0

  سلام. میگم برنامتون رو دیر میده و من نمیخوام شرکت کنم و رنگ ها رو میریزن روی صورتشون کثیف میشه کاری ندارم فقط مریض و آلوده میشه چشماشون بهونه نمیارم براتون آخه چه بهونه ای دارم من بیارم.

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  برخیز بیا که عشق ناب است مرا

  هرشب ده شب رختخواب است مرا

  ازشدت شوق خواب درساعت ده

  دیدار شما زبعد خواب است مرا

  روزبعد تکراشو می بینم

  سوسگی به تماشای من امد به اتاق

  بی اذن و اجازه رفته در جانب تاق

  درنیمه ی شب پریده درصورت من

  برجستم ازآن سوسگ که بود گنده وچاق

  0
  ناشناس 3 ماه قبل

  ماودل ما خیال دیگرداریم

  امشب هوس وصال دیگر داریم

  تازنده به روی عشق ان گل شده ایم

  ازعشق به جان کمال دیگر داربم

  0
  ناشناس 3 ماه قبل

  مجتبی ازاصفهان

  روزی که تورا زروزگاری رفته

  درپای تو‌کفش بهر کاری رفته

  انجا که زنی زکام خود جمله کلام‌

  اسبی است چموش باسواری رفته

  محمد سوری 3 ماه قبل
  0

  یعنی ما اول باید در روبیکا شروع کنیم به پاسخگویی؟

  یاسمن طاهری 4 ماه قبل
  0

  سلام. راستی ثبت نام نمیشه توی برنامتون باید چیکار کنم همون کار رو میکنم هر کی بخواد ثبت نام کنه.

  یاسمن طاهری 4 ماه قبل
  0

  سلام. میگم وقتی پرت میشن شرکت کننده میفتن از سقوط آزاد کجا میفتن جا شون مشخصه پشت صحنه هست.

  افسانه 4 ماه قبل
  0

  من خیلی خیلی تشکر

  می کنم از برنامه ی سیم آخر مخصوصا از آقای رشید پور این برنامه با مسابقه عالیییی ست 🙂🙂🙂😄😄

  افسانه 4 ماه قبل
  0

  سلام منظور این است که ما باید به حساب خودمان رسیدگی کنیم قبل از این. که به حسابمان برسند

  با تشکر ☺☺

  حسین ذوالفقاری 4 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید ممنون از برنامتون من بچه‌م ۱۶ ماهشه آقا کسرا حتما آهنگ آخر برنامتون باید ببینم باتشکر از شما رشید پور

  مهناز یراقی 4 ماه قبل
  0

  ببخشید برای شرکت در مسابقه پول هم میگیرید

  الیسا قدیمی 8 ماه قبل
  0

  با عرض سلام و خسته نباشید به عوامل مسابقه سیم آخر

  قوربان کسیم

  جواد نادری( از شهر خیام) 8 ماه قبل
  2

  سلام، خدا قوت. جواب سوال این هفته مسابقه سیم آخر را که جمله ای بدون نقطه است را به چه آدرسی ارسال کنم؟

  رضا امینی 8 ماه قبل
  0

  باسلام جمله بدون نقط ؟؟مادر ماه

  رضا امینی 8 ماه قبل
  0

  مادر ماه

  رضا امینی 8 ماه قبل
  0

  جواب سوال ؟؟ مادر ماه

  سیدمحمدحسین کلانتری 8 ماه قبل
  0

  مادرم امسال حس وحال کری ولالی دارد ۲کدام ادم در دار عمل حال دارد ؟

  مصطفی 8 ماه قبل
  0

  اسم الله را دردلم حک کرده ام

  مصطفی 8 ماه قبل
  0

  جواب مسابقه امشب، «کلمه الله رادر لم حک کرده ام»

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  شرط اول را چومن با سيم آخر بافتم

  طاق كسرا را نه با گل بلكه با دل ساختم

  فریده گنجی 9 ماه قبل
  0

  خسته نباشید در مورد متن انشب میتونم بگم شما اول گفتید موکل داره میاد ونفر سوم پیش قاظی داره حکم رو میگیره اشتباه در اینجاس که وقتی موکل در راه هست اون کسی گه داره حکم رو میگیره یا وکیله یا نکته ی انحرافی این مطلبه

  زهرا 9 ماه قبل
  0

  با سلام ممنونم از آقای رشیدی

  رها 10 ماه قبل
  1

  سلام آقای رشید پور من در این مسابقه شرکت میکنم من ۱۰ ساله هستم. نام نام خانوادگی: رها ولیپور نوذری

  رها 10 ماه قبل
  1

  سا

  محمدامین اکبری 10 ماه قبل
  0

  سلام چرا نمیتونم توی ایرترنت بمب رو خنثا کنم؟

  گرمرودی 10 ماه قبل
  0

  شما فقط مدرک بالا ها رو میبرید برنامه...بمب آخر رو سوالش رو باید خیلی سخت بگیرید...

  ممنون

  آیلار وی 10 ماه قبل
  1

  سلام خسته نباشید خدمت آقای رشیدپور ودست درکاران محترمشان .جواب سوال مسابقه ذهن خوانی 1/1/1400در مورد ذهن خوانی خدمتتون عرض کنم که کارتها را اگر در نظر بگیریم که اولی برای خودم باشه پس دومی برای نفردوم وبعد در دوبرگه اول اگر برای خودم باشه پس برگه بعدی مال نفر دوم ودر آخر با محاسبه پس اولی مال خودم دومی برای نفر دوم موفق باشید ممنون از این برنامه زیبا باتشکر عیدتون هم مبارک

  آیلار 10 ماه قبل
  1

  باسلام وخسته نباشید .در مورد مسابقه ذهن خوانی در برنامه سیم آخر .وقتی کارتها را طرف مقابل گذاشتن بدون اینکه زیرو کنند اولین کارت را نشان دادند دومی را بعد چیه همان صورت قراردادند روی هم وقتی اولین کارت عکس اول باشه وبعدی عکس نفر دوم پس میشه حدس زد که در کارت بعدی دو به یک میشه ودر آخر دوبزگه که میماند طبق همان محاسبه کردن پس اولی از خودت میشه دومی از نفردوم

  علی 11 ماه قبل
  1

  سلام آقای رشید پور این مسابقه شما زیر چند سال هست

  1
  رها 10 ماه قبل

  سلام آقای رشید پور من در این مسابقه شرکت کنم و۱۰ ساله هستم آیا میشود

  ☆Reza koliband☆ 11 ماه قبل
  2

  ☆با عرض سلام خدمت آقای رشید پور عزیز☆

  ☆پاسخ به سوال معمای 14اسفند ماه☆

  ○سیم آخَر○

  1
  ناشناس 11 ماه قبل

  درسته

  1
  ابراهیم 11 ماه قبل

  درسته

  2
  ناشناس 11 ماه قبل

  کاملا درسته

  هادی 11 ماه قبل
  2

  سیم آخر تو همچنان هستی

  زهرا 11 ماه قبل
  1

  یکی از خیرین رفته سوپر مارکت محله دفتر بدهی ها رو گرفته فرار کرده خواستم بگم با دست خالی هم میشه کار خیر کرد 😂😂😂😂

  Mohammad Alizadeh 11 ماه قبل
  1

  سلام خدمت آقای رشید پور مجری پر توان من مائده علیزاده هستم.۱۴ سالمه.

  رمز جمله:سه شنبه یکم ماه آبان خواهد رسید.

  اگر حرف اول کلمات این جمله را کنار هم بگذاریم کلمه سیم آخر درست میشود.

  همین طور اگر ۱را با شماره ماه آبان که هشتمین ماه سال است سه شنبه که چهار رمین روز هفته است جمع کنیم برابر ۱۳ آبان روز دانش آموز می شود.۱+۸+۴=۱۳

  انشاءالله تاسال بعد روز ۱۳ آبان سال ۱۴۰۰ همه مردم واکسینه بشن واز شر این ویروس منحوس راحت بشوند.

  1
  حسین گودرزی 11 ماه قبل

  دختری که باشی ، به همین برکت قسم هیچ وخت نمیدونی چی بپوچی

  1
  حسین گودرزی 11 ماه قبل

  خوشگلی ؟ خوش تیپی؟ پولداری؟ منو نداری مفت نمی ارزی خاک تو سرت

  ناشناس 11 ماه قبل
  1

  جواب سیم آخر

  مجید فدیعم 11 ماه قبل
  1

  سلام درموردجواب سوال برنامه۱۴دهم اسفند۹۹یعنی ضبط درماه صفر پایان میابدواوایل ابان پخش خواهد شد

  متین 11 ماه قبل
  2

  جواب مسابقه ۱۴اسفند سیم آخر

  علیرضا اسماعیل زادگان 11 ماه قبل
  1

  سلام ، پاسخ به سوال معمای ۱۳۹۹/۱۲/۱۴.

  سه شنبه یکم ماه آبان خواهد رسید .

  رمز کلمه سیم آخر .

  سه شنبه (س) یکم (ی) ماه (م) آبان (آ)

  خواهد(خ) رسید (ر )

  فاطمه 11 ماه قبل
  1

  رمز سوال می شود سیم آخر

  امید 11 ماه قبل
  4

  درسته اوکی

  آیدا کولی بند 11 ماه قبل
  3

  .

  آیدا کولی بند 11 ماه قبل
  11

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای رشیدپور عزیز و دوست داشتی.

  من آیدا کولی بند هستم ۱۳ساله .

  پاسخ سوال دیشب: منظور این متن این هستش که به حساب خودمان رسیدگی کنیم قبل از اینکه به حسابمان برسند.

  1
  لیلا 11 ماه قبل

  درسته

  1
  ناشناس 11 ماه قبل

  درسته

  1
  ناشناس 11 ماه قبل

  درسته

  1
  ژیلا 11 ماه قبل

  درسته

  1
  هلیا 11 ماه قبل

  اوکی درسته

  1
  ژینا 11 ماه قبل

  کاملاً درست

  1
  روژین 11 ماه قبل

  درسته

  1
  یدالله رسایی 11 ماه قبل

  اوکی کاملاً درسته

  1
  سجاد 11 ماه قبل

  درسته

  3
  امید 11 ماه قبل

  درسته

  3
  سعید 11 ماه قبل

  درسته

  2
  محتشمیان 11 ماه قبل

  عالیه کاملاً درست

  2
  سجاد 11 ماه قبل

  درسته

  3
  آیدا 11 ماه قبل

  کاملاً درست

  3
  آیدا 11 ماه قبل

  درسته

  3
  مهدی کولی بند 11 ماه قبل

  درسته⁦☑️⁩

  4
  ابراهیم 11 ماه قبل

  درسته⁦☑️⁩

  3
  ابراهیم کولی بند 11 ماه قبل

  عالیه کاملاً درست

  3
  سجاد 11 ماه قبل

  درسته

  3
  بیتا 11 ماه قبل

  درسته⁦☑️⁩

  3
  نظری 11 ماه قبل

  کاملاً درست ⁦☑️⁩

  3
  ناشناس 11 ماه قبل

  درسته

  3
  محمد 11 ماه قبل

  درسته

  3
  ناشناس 11 ماه قبل

  Ok

  3
  ناشناس 11 ماه قبل

  درست

  3
  ناشناس 11 ماه قبل

  عالیه کاملاً درست

  3
  ناشناس 11 ماه قبل

  درسته

  3
  زینب رسایی 11 ماه قبل

  اوکی درسته

  3
  آذین 11 ماه قبل

  کاملاً درست

  4
  آیلار 11 ماه قبل

  درسته اوکی

  4
  آیلار 11 ماه قبل

  درسته اوکی

  3
  ناشناس 11 ماه قبل

  درسته

  3
  هلما 11 ماه قبل

  کاملاً درست

  3
  هلیا 11 ماه قبل

  درسته

  3
  آیناز 11 ماه قبل

  کاملاً درست

  3
  مبینا 11 ماه قبل

  Ok

  3
  ژینا 11 ماه قبل

  درسته

  3
  پریسا 11 ماه قبل

  کاملاً درست

  3
  نگین 11 ماه قبل

  کاملاً درست

  3
  هستی 11 ماه قبل

  درسته

  3
  رضا کولی بند 11 ماه قبل

  کاملا درسته

  3
  عرفان 11 ماه قبل

  کاملاً درست

  4
  مجید 11 ماه قبل

  درسته

  3
  حمید 11 ماه قبل

  درسته

  3
  علیرضا 11 ماه قبل

  درسته

  3
  علی 11 ماه قبل

  درسته

  3
  محتشمیان 11 ماه قبل

  عالیه کاملاً درست

  3
  پرنیان 11 ماه قبل

  درسته

  3
  سینا 11 ماه قبل

  درسته

  3
  یاسر 11 ماه قبل

  اوکی

  3
  سجاد 11 ماه قبل

  کاملاً درست

  3
  حسین 11 ماه قبل

  اوکی درسته

  3
  حامد 11 ماه قبل

  کاملاً درسته

  3
  هادی کولی بند 11 ماه قبل

  درسته

  3
  زهرا کولی بند 11 ماه قبل

  Ok

  3
  علی کولی بند 11 ماه قبل

  کاملاً درست

  3
  امیر علی دوستی 11 ماه قبل

  درسته

  3
  محمد 11 ماه قبل

  کاملاً درسته

  3
  سعید 11 ماه قبل

  Ok

  3
  راحیل 11 ماه قبل

  درسته

  3
  روح الله رسایی 11 ماه قبل

  کاملاً درست

  3
  نیکا 11 ماه قبل

  درسته

  3
  اسما 11 ماه قبل

  درسته

  3
  خدیجه رسایی 11 ماه قبل

  اوکی درسته

  3
  سمیه رسایی 11 ماه قبل

  Ok

  2
  لیلا رسایی 11 ماه قبل

  کاملاً درست

  2
  حسین 11 ماه قبل

  کاملاً درست

  3
  رضا 11 ماه قبل

  عالیه

  3
  نگار 11 ماه قبل

  Ok

  3
  متین 11 ماه قبل

  درسته

  3
  امید 11 ماه قبل

  کاملاً درست

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  کاملا درست

  3
  آیدا 11 ماه قبل

  درسته اوکی

  3
  امید 11 ماه قبل

  درسته اوکی

  3
  ابراهیم 11 ماه قبل

  درسته اوکی

  3
  محمد 11 ماه قبل

  درسته اوکی

  3
  ناشناس 11 ماه قبل

  درسته

  2
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  کاملاً درست

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  عالیه

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  Ok

  4
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  Ok

  4
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  Ok

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  Ok

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  عالی

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  درسته

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  درسته

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  عالیه

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  3
  11 ماه قبل

  3
  11 ماه قبل

  3
  11 ماه قبل

  3
  11 ماه قبل

  3
  11 ماه قبل

  3
  11 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  4
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  4
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  4
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  4
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  4
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  5
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  4
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  4
  11 ماه قبل

  4
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  4
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  3
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  2
  آیدا کولی بند 11 ماه قبل

  ...

  لیلا رسایی 11 ماه قبل
  1

  سلام

  How در این جمله با ساختار درست جملات آرزویی در زبان انگلیسی مغایرت دارد.

  معنی جمله:ای کاش بتوانم به حساب (اعمال)خودم برسم.

  1
  یدالله رسایی 11 ماه قبل

  درسته⁦☑️⁩

  1
  حمید 11 ماه قبل

  اوکی درسته

  آیدا کولی بند 11 ماه قبل
  5

  سلام منظور این متن این هستش که به حساب خودمان رسیدگی کنیم قبل از اینکه به حسابمان برسند

  عرشیا رحمتی زاده 11 ماه قبل
  1

  چطور حاجت روامیشم می تونستم خودم را مورد حسابرسی قرار بدهم

  سجاددریس 12 ماه قبل
  1

  اولین برگی که روخوانی میکنی خود اسم و در آخر برگها قرار داده بودی رو به زبان آوردی.مثلا گفتی اسم (رضا)روبم بده .اونم اول برگه که داد نگاش کردی روخوانی و زبان آوردی گفتی فلانی بده.وقتی برگه دوم داد هم نگاش کردی اسمش گفتی. برگه ۳ همینطور و۴ هم روخانی نگاش کردی و گفتی .اون هم وقتی پنجمین برگ داد شما اسم برگ پنجم،همون برگی که آخر قرار داده بودی رو بر میداری . وتمام اسم های که ازشون خواستی به ترتیب به اون شرکت کننده میدین

  سجاددریس 12 ماه قبل
  3

  شاید قشنگ توضیح ندادم ولی کاملا بلدم این بازیرو که چطوری انجامش میدن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید