توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سوالات آزمون نظام مهندسی مهر ۹۹

  1 بازدید

  سوالات آزمون نظام مهندسی مهر ۹۹ را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  نمونه سوالات مهر 99 – معاونت مسکن و ساختمان

  منبع مطلب : inbr.ir

  مدیر محترم سایت inbr.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دانلود سوالات آزمون نظام مهندسی مهر ۹۹ با کلید رسمی

  سوالات و پاسخنامه آزمون نظام مهندسی رشته عمران 99

  سوالات و پاسخنامه آزمون نظام مهندسی رشته عمران 99

  دانلود دفترچه سوالات آزمون نظام مهندسی رشته عمران مهر 99

   طبق اطلاعیه های منتشر شده از سوی معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ، نوبت اول آزمون نظام مهندسی رشته عمران در بازه زمانی مهر 99 برگزار خواهد شد . این آزمون مانند تمام دوره های قبل در 3 صلاحیت اجرا ، نظارت و محاسبات برگزار می شود .

   طبق مندرجات اطلاعیه منتشر شده در خصوص زمان برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسی 99 ، این آزمون در تاریخ 3 و 4 مهر ماه سال جاری در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد .

   سال گذشته حدودا یک ماه پس از برگزاری آزمون نظام مهندسی مهر ماه ، دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون از طریق سامانه آزمون های ورود به حرفه معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در تاریخ 15 آبان ماه منتشر شده است .

   با استناد به این موضوع و هم چنین با در نظر گرفتن زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی ، پیش بینی می شود دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون نظام مهندسی رشته عمران در بازه زمانی آبان ماه منتشر شود که به محض انتشار در این مقاله اطلاع رسانی می شود .

  دفترچه سوالات آزمون نظام مهندسی رشته عمران مهر 99 منتشر شده است .

   مجددا خاطر نشان می شود که به محض انتشار سوالات آزمون نظام مهندسی ۹۹ رشته عمران ، این مقاله بروزرسانی شده و لینک دانلود سوالات و پاسخنامه در مقاله فعال خواهد شد . هم چنین داوطلبان آزمون نظام مهندسی رشته عمران می توانند با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا از زمان انتشار سوالات و پاسخنامه آزمون مطلع شوند .

  جزئیات دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون نظام مهندسی رشته عمران مهر 99

   داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی 99 موفق به نام نویسی شده اند و یا قصد شرکت در این آزمون را دارند ، با دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون نظام مهندسی رشته عمران مهر ۹۹ می توانند توضیحات تکمیلی آزمون اعم از زمان ارائه شده برای پاسخگویی ، تعداد سوالات ، نمره منفی و ... را مشاهده کنند .

   در انتهای فایل نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی رشته عمران هر یک از صلاحیت های اجرا ، نظارت و محاسبات ، پاسخنامه تستی آزمون نیز ارائه شده است . داوطلبان شرکت کننده در آزمون می توانند پیش از اعلام نتایج با تطبیق پاسخنامه و پاسخ های خود امکان پذیرش خود را پیش بینی کنند .

   اما مهم ترین بخش این دفترچه بخش تعداد سوالات و مهلت ارائه شده می باشد ، چراکه داوطلبان با اطلاع از این فاکتورها می توانند زمان آزمون را مدیریت کرده و به نتیجه بهتری در مطالعه منابع آزمون نظام مهندسی دست یابند . در ادامه تعداد سوالات و زمان پاسخدهی به سوالات هر یک از صلاحیت های رشته عمران ارائه شده است .

   تعداد سوالات و زمان پاسخگویی آزمون نظام مهندسی رشته عمران 99 :

   صلاحیت اجرا : 60 سوال - 150 دقیقه

   صلاحیت نظارت : 60 سوال - 150 دقیقه

   صلاحیت محاسبات : 60 سوال - 240 دقیقه

   داوطلبان آزمون ورود به حرفه مهندسان که موفق به ثبت نام در آزمون شده و یا قصد نام نویسی در ازمون دوره بعدی را دارند ، می توانند با دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون نظام مهندسی ۹۹ از حد نصاب های تعیین شده آزمون و جزئیات پذیرش نهایی و ... مطلع شوند .

  اگر پس از مطالعه مقاله سوالات و پاسخنامه آزمون نظام مهندسی رشته عمران 99 ، سوالی درباره این آزمون و دانلود سوالات دارید ، جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

  سوالات متداول

  ✔️ سوالات این آزمون معمولا مدتی پس از برگزاری آزمون منتشر می شود که به محض انتشار لینک دانلود سوالات در این مقاله فعال می شود .

  ✔️ داوطلبان می توانند با دانلود دفترچه سوالات مندرج در این مقاله ، پاسخنامه همان آزمون را در انتهای دفترچه مشاهده کنند .

  ✔️ مهلت پاسخگویی به آزمون هر یک از صلاحیت های اجرا ، نظارت و محاسبات رشته عمران با هم متفاوت است که به تفکیک در این مقاله ارائه شده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید