توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سهام عدالت پست بانک کی واریز میشود

  1 بازدید

  سهام عدالت پست بانک کی واریز میشود را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  چرا پست بانک پول کمی از فروش سهام عدالت را واریز کرده است؟

  چرا پست بانک پول کمی از فروش سهام عدالت را واریز کرده است؟

  طی روزهای اخیر متقاضیان فروش سهام عدالت از طریق بانک‌ها انتقادهای زیادی به مبلغ واریزی داشته و مدعی شده‌اند که میزان مبلغ واریزی به حساب آنها بسیار کم بود و اختلاف فاحشی با محاسبات آنها دارد.

  در پی پیگیری‌های تجارت‌نیوز از بانک و کارگزاری‌ها در خصوص تاخیر در واریز پول حاصل از فروش سهام عدالت متقاضیان، در این گزارش پاسخ یکی از مسئولان بانک پست بانک آورده شده است.

  یک مقام مسئول در پست بانک در خصوص وضعیت واریزی‌های ناشی از فروش سهام عدالت می‌گوید: همان‌طور که می‌دانید در سامانه سهام عدالت و بورس برای فروش یک سهم باید خریداری وجود داشته باشد تا بانک بتواند آن سهم را بفروشد. از طرفی بانک باید سهم را بر اساس قیمت روز روی تابلو بفروشد، اگر قرار است که سهم با قیمت پایین‌تر فروخته شود خریداران زیادی دارد اما بانک نمی‌خواهد این اتفاق بیفتد.

  وی ادامه می‌دهد: بنابراین  اگر بانک تا الان سهم متقاضیان را به فروش نرسانده بابت این بوده است که سهمی که برای فروش از طریق سامانه سهام عدالت ارایه شده هنوز به فروش نرفته است.

  این فرد می‌افزاید: اگر سهام متقاضیان فروش‌رفته باشد قطعا پول حاصل از آن به حساب افراد واریز می‌شود، نه پست‌ بانک و نه هیچ یک از بانک‌های دیگر هیچ حقی برای نگهداری پول حاصل از فروش سهام عدالت حتی به مدت یک روز را نیز ندارند. هر زمانی که سهام فروخته شود همان لحظه یک پیامک به شماره تلفن صاحب سهم از طریق خود کارگزاری که با بانک کار می‌کند ارسال می‌شود که ۳۰ درصد از سهام عدالت شما فروخته شده و میزان مبلغ آن نیز در همان پیامک اعلام می‌شود.

  وی عنوان می‌کند: اگر مبالغ کمی به حساب سهامداران عدالت واریز شده بابت علی‌الحساب  بوده، یعنی یک مقداری از سهم فروخته شده و مابقی آن مانده است. در پیامکی که برای متقاضیان فروش سهام عدالت ارسال می‌شود این کلمه «علی‌الحساب» ذکر شده، یعنی سهام به صورت کامل فروخته نشده است.

  وی در ادامه اضافه می‌کند: افراد به ما وکالت داده‌اند که سهام آن‌ها را از طریق کارگزاری بانک بفروشیم، اگر قرار است به قیمت پایین‌تر بفروشم کار راحتی است و بانک به‌دنبال این نیست که سهم را به هر طریقی به قیمت روی تابلو به فروش برساند بلکه قصد دارد سهم را در قیمتی که مناسب بوده و بیشترین بازدهی را برای سهامدار دارد به فروش برساند.

  این فرد در پایان تاکید می‌کند: پست بانک بانکی است که شعبه‌های زیادی را در روستاهای سراسر کشور دارد و سهم زیادی از صاحبان حساب در این بانک خانوارهای روستایی هستند. از آنجایی که روستاییان بیشترین قشری هستند که سهام عدالت دارند و این افراد اطلاعات کافی در مورد وضعیت بورس ندارند به همین علت می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص وضعیت سهام عدالت خود با شعب پست بانک تماس بگیرند.

  منبع مطلب : tejaratnews.com

  حداکثر زمان واریز پول سهام عدالت چقدر است؟

  حداکثر زمان واریز پول سهام عدالت چقدر است؟

  به گزارش تجارت‌نیوز، برای ۱۸ میلیون از ۴۹ میلیون نفری که دارای سهام عدالت هستند و سهام خود را با روش مستقیم آزاد کرده‌اند، ۳۰ درصد از سهام قابل فروش شده است.

  برخی از این افراد در روزهای ششم تا سیزدهم خرداد ماه از طریق بانک‌ها به صورت حضوری یا غیرحضوری درخواست فروش ۳۰ درصد از سهام خود را ثبت کرده‌اند.

  پس از ابهامات و مشکلاتی که سهامداران برای آزادسازی سهام خود داشتند، بزرگترین مشکل سهامداران در طی یک ماه و نیم گذشته تاخیری است که کارگزاری‌های بانکی و غیربانکی در فروش و واریز پول سهام دارند.

  بررسی اظهارات مخاطبان در طی زمان ذکر شده نشان می‌دهد که سهامداران تقریبا از همه کارگزاری‌های بانکی و غیربانکی گله‌مند هستند.

  خود کارگزاری‌ها نیز به این تاخیرها اشاره می‌کنند، مثلا کارگزاری آگاه یک ماه پروسه فروش سهام عدالت را متوقف کرد.

  براساس اظهارات محمدرضا سرافراز، مدیر عامل کارگزاری آگاه در گفتگو با تجارت‌نیوز، این کارگزاری که از نظر رتبه‌بندی سازمان بورس و اوراق بهادار در رتبه دوم قرار دارد، اولین فروش سهام را در روز ۱۸ خرداد ماه انجام داده که ۸۵۰ میلیون تومان را در روز چهارم تیر ماه به حساب سهامداران واریز کرده است؛ پس از آن فروش سهام در این کارگزاری متوقف شده و از روز ۱۸ تیر ماه از سر گرفته شده است.

  همچنین کارگزاری بانک آینده نیز تنها در یک نوبت سهام عدالت را فروخته است.

  احمد اشتیاقی، مدیر عامل کارگزاری بانک آینده در این خصوص گفت: بخشی از علت تاخیر در واریزی‌ها به خاطر علت کار بود، بخشی از این سهام فروخته شده و پول آن واریز شده است. ما فقط یک واریزی داشتیم که چند روز قبل ۷۹ میلیون تومان به حساب سهامداران واریز کردیم.

  بنابراین برای دیگر سهامدارانی که هنوز اقدام به فروش نکرده‌اند یا کمتر از ۳۰ درصد از سهامشان را فروخته‌اند، حداکثر زمان بین ثبت درخواست تا دریافت پول سهام مهم است.

  در این بین برخی از کارگزاری‌ها زمان حدودی برای واریز پول سهام عدالت را اعلام کرده‌اند؛ مثلا به گفته مسئول پشتیبانی سهام عدالت در کارگزاری کیان، بین ۱۰ تا ۱۵ روز پس از ثبت سفارش از سوی سهامدار، سهام فروخته و پول آن واریز می‌شود.

  مدیرعامل کارگزاری فارابی و سامانه سعدی نیز گفت: زمان تقریبی برای واریز پول سهام عدالت برای کسانی که درخواست فروش سهام خود را به سامانه سعدی می‌دهند حدود ۱۰ روز است اما این زمان قطعی نیست.

  وی در خصوص ۷۰ درصد دیگر سهام عدالت نیز گفت: در این دوره زمانی ۳۰ درصد سهام عدالت آزاد شده، ۳۰ درصد در عید غدیر و ۳۰ درصد سهام هم برای ۲۲ بهمن آزاد می‌شود.

  برخی از کارگزاری‌ها نیز اعلام کرده‌اند که سهام تعداد زیادی از سهامداران را فروخته‌اند و پول آن را به حسابشان واریز کرده‌اند.

  کارگزاری برخی از بانک‌ها مثل صادرات و رفاه اعلام کرده‌اند که پول سهام عدالت سهامدارانی که در روزهای ششم تا سیزدهم خرداد ماه درخواست خود را ثبت کرده‌اند، به صورت کامل واریز شده است.

  فردین آقابزرگی، مدیر عامل کارگزاری بانک رفاه نیز مدعی است درخواست‌های که در بازه زمانی ششم تا سیزدهم خرداد ماه به بانک رفاه ارسال شده، به فروش رفته و وجوه آن واریز شده است.

  مدیر عملیات اوراق بهادار کارگزاری بانک کشاورزی گفت: سهام عدالت سهامدارانی که در روزهای ششم تا دهم خرداد درخواست خود را ثبت کرده‌اند فروخته شده و این افراد پول سهام خود را به صورت کامل دریافت کرده‌اند.

  مهدی پورستار، مدیر عامل کارگزاری بانک ملت نیز به تجارت‌نیوز گفت: تمام درخواست‌های فروشی که تا روز ۱۸ تیر ماه به خود بانک یا کارگزاری بانکی داده شده، فروخته شده و وجوه آن پرداخت شده است.

  مژگان ارجمند، مدیر معاملات کارگزاری بانک ملی نیز گفته است: ما دیگر فروش سنگینی نداریم، بیش از ۹۵ درصد از سهام سهامدارانی که به بانک ملی درخواست فروش داده‌اند، فروخته شده و حدود ۷۰ درصد از وجوه نیز واریز شده است.

  بنابراین قرار است ۲۵ روز دیگر ۳۰ درصد دوم سهام عدالت قابل فروش شود، به نظر می‌رسد پرونده فروش ۳۰ درصد اول مخصوصا برای کسانی که در روزهای ششم تا سیزدهم خرداد ماه از طریق مراجعه حضوری یا غیرحضوری به بانک‌ها اقدام کرده‌اند بلاخره بسته شود.

  منبع مطلب : tejaratnews.com

  پول سهام عدالت در روز‌های آینده به حساب شبای سهامداران واریز می‌شود | تأخیر در واریزی‌ها به‌دلیل اطلاعات نادرست مردم است؟

  پول سهام عدالت در روز‌های آینده به حساب شبای سهامداران واریز می‌شود | تأخیر در واریزی‌ها به‌دلیل اطلاعات نادرست مردم است؟

  نجمه سرباز| شهرآرانیوز، حسین فهیمی در پاسخ به اینکه کسانی که روش مدیریت مستقیم سهام عدالت را انتخاب کرده‌اند، از چه زمانی این سهام عدالت در پرتفوی آن‌ها قرار می‌گیرد و سهام آن‌ها قابل خرید و فروش خواهد شد، افزود: برای آن‌هایی که سهام عدالت به آن‌ها تخصیص داده نشده بود، از روز شنبه ۱۴ تیر ماه این سهام به آن‌ها تخصیص داده خواهد شد و کسانی که روش مدیریت مستقیم را انتخاب کرده‌اند، می‌توانند اولاً دارایی خود را در پرتفوی سهام ببینند، ثانیاً می‌توانند سهام خود را اضافه کنند، بفروشند، تبدیل کنند و یا نگه دارند و این اختیار با آن‌ها خواهد بود.

  دلایل تاخیر در فروش سهام سهامداران عدالت چیست؟

  با این حال با گذشت حدود ۴۰ روز از آغاز واگذاری سهام عدالت، مشکلات مردم با دریافت پول از بانک‌ها و کارگزاری‌ها همچنان ادامه دارد. سخنگوی ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت همچنین در این خصوص گفت: کارگزاران براساس شرایط بازار و وضعیت سهم، سهام این افراد را در بورس یا فرابورس به فروش می‌رسانند و پول را در روز‌های آینده به حساب شبای آن‌ها واریز خواهند کرد.


  فهیمی در خصوص دلایل تاخیر در فروش سهامسهامداران عدالت افزود: واقعیت این است که اطلاعات این افراد جدید روز گذشته در اختیار شرکت سپرده گذاری مرکزی قرار گرفت و از روز گذشته اطلاعات آن‌ها بروز رسانی و در اختیار کارگزاران قرار می‌گیرد.


  وی درباره افرادی که قبل از ۱۵ خردادماه گذشته فرم‌هایفروش سهام عدالت خود را تکمیل کرده، اما هنوز وجهی دریافت نکرده اند، تاکید کرد: افرادی که شماره شبای حساب بانکی آن‌ها صحیح، مورد تایید بانک مرکزی و فعال بوده و شماره تلفن همراهشان نیز به نام خود فرد بوده است، تمام وجه را در روز‌های اول آزادسازی سهام عدالت دریافت کرده‌اند.


  فهیمی با بیان اینکه براساس مصوبه شورای عالی بورس و اوراق بهادار، مشمولان سهام عدالت با ارائه شماره حساب شبای معتبر و فعال و تلفن همراه به نام خود از فرایند شناسایی مشتری نزد بازار سرمایه (ثبت‌نام در سجام، احرازهویت سجام، ارائه مدرارک و پرداخت هزینه ...) معاف شدند، افزود: تعدادی از افراد همچنان با مشکل شماره تلفن همراه به نام خود روبرو هستند و برای برخی افراد نیز بانک مرکزی شماره شبای آن‌ها را تایید نکرده یا حساب بانکی آن‌ها غیر فعال بوده است.


  به گفته وی، افرادی هستند که شماره شبای آن‌ها تایید شده، اما بیش از ۶ ماه است که حساب آن‌ها راکد بوده و نمی‌توان وجه این افراد را به حسابشان واریز کرد.


  سخنگوی ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت گفت: حفاظت از دارایی‌های مشمولان سهام عدالت و پس از فروش سهم، حفاظت از وجوه آن‌ها از اولویت‌های مهم این شرکت است که با وسواس و سختگیری این امر را انجام می‌دهیم تا دارایی سهامداران سهام عدالت تحت هیچ شرایطی در خطر نباشد و این سخت‌گیری باعث بروز تاخیر‌هایی در خصوص برخی مشتریان کارگزاری‌ها شده است.


  فهیمی درمورد عدم مشاهده سبد سهام عدالت سهامداران در برخی از شرکت کارگزاری‌ها نیز افزود: این شرکت‌ها اگر سیستم‌های خود را بروز رسانی کنند این مشکل برطرف می‌شود.

  سهام عدالتم را فروختم اما هیچ پولی به حسابم نیامد!

  اما پیام‌های مردم به شهرآرانیوز حاکی از آنست که با وجود رعایت این دونکته، صحت اطلاعات و زمان واگذاری، نه تنها پول را کامل نگرفته‌اند که در برخی از موارد حتی ریالی به حسابشان واریز نشده است.


  «من هشتم خرداد سهام فروختم هیچ وجهی به حسابم نیامده!»

  «با عرض سلام من از همان روز اول روش مستقیم انتخاب کردم و خودم بیشتر از یکسال هست که در بورس فعالیت دارم و شماره تلفن من هم چندین سال هستش که به نام خودم هست، ولی هنوز که هوزه من با خطای شماره سهام دار نامعتبر است روبه رو میشوم علت این امر چیست؟»

  «آقا هم شماره شبا هم شماره موبایلم درسته چرا نمیریزن نندازین گردن مردم»

  «سلام. اقا. کجا تمام کمال پول ما را دادین من ۶ خرداد فروختم سهام من یک میلیونیه فقط ۶۰۰ تومان واریز کردن. چاقای فهیمی اون‌هایی که قبل ۱۵ فروختن تمام کمال پولشونو گرفتن. تورو خدا پیگیری کنین.»


  «آیا امکان انتقال قانونی سهام عدالت به کد بورسی دیگری بصورت قانونی وجود دارد؟»


  «از ۹ خرداد ازادسازی مستقیم انجام دادم تا امروز هرچی میرم بانک میگه اطلاعات سهام دار از سامانه سهام عدالت ارسال نشده کسیم نیست برسی کنه و جوابمونو بده؟»

  «من ۱۴ خرداد درخواست فروش دادم... اما بانک نفروخت و گذاشت گرون شه و تا حالام نفروخته و یک تک تومنم ب حسابم نیومده... حیله‌ای که زدن این بود ک بذارن گرون بشه و بعد بگن تاخیر در واریز داشتیم و ما همون دو روز اول به قیمت اون زمان فروختیم... هنوز منتظرم، چون بچم مریضه و یک ماهه قراره ببرمش تا یه دکتر خوب ببینتش»

  «بابا این کار‌ها چیه حساب فعال نداشتن شاید طرف پول نداشته با حسابش کار کنه اخه این شد حرف یه چیزی بگید که با عقل جور در بیاد حالا تکلیف چیه باید بریم کار کنیم با حسابمون تا پول بهمون بدین واقعا متاسفم هستم برای خودم که احتیاج به شما داریم»


  «ماهم از ۱۹خرداد سهام فروختیم تا حالا یک قرون هم واریز نشد ملت و به بازی گرفتن این‌ها همیشه با این حرفهاشون مردم و میزارن سرکارپس انصافتون کجا رفت»

  «باسلام لطفأ کاری کنیدکسانی که ممکنه اطلاعاتشان درست نباشه زوداصلاح بشه تاسهام عدالت براشون واریزبشه مردم نیازمندهستن»


  «افرادی که شماره شبای حساب بانکی آن‌ها صحیح، مورد تایید بانک مرکزی و فعال بوده و شماره تلفن همراهشان نیز به نام خود فرد بوده است، تمام وجه را در روز‌های اول آزادسازی سهام عدالت دریافت کرده‌اند.


  آقای فهیمی این مزخرفات یعنی چی؟»

  «منم مستاجر سی درصد سها م عدالت را به بانک صادرات فروختم حلا حدود ۳۵ روز است که برام نربختن کسی جواب بده»


  «والا من که ۳۳ روز درخواست فروش زدم بانک انصار دریغ از یه هزاری وقتی هم زنگ میزنی بانک میگه کارگزاری کارگزاری میگه شرکت سپرده گذاری معلوم نیست تو این اداره‌ها چه خبره نه مدیریت بلدن نه درست خدمت کنند نه درست جواب بدن نه علم دارن خسته شدم نزدیک ۲۰۰ هزار تو این یک ماه فقط پول شارژ دادم من موندم انصاف کجا رفته این همه اعتراض دارن این همه انتقاد چرا پیگیری نمیکنند نمیدونم البته درسته اونا که نمیدونند بدهکاری یعنی چی خجالت زن و بچه یعنی چی»


  «مگه نمیگن سهام اعدالت میاد تو پرتفوی شخصی!»

  «پس چرا کارگذاری مفید همچنان هرکی سوال میپرسه میگه! امکان انتقال به پرتفوی نداره»


  «ما نفهمیدیم کی راست میگه کی دروغ»

  «این آقای فهیمی چرت میگه یا خبرگزاری‌ها دروغ می‌نویسند نفهمیدیم بابا بخدا مردم سرکار گذاشتن چند وقت الان کد بورسی گرفتیم هر چقدر میخواهیم ببینیم این سهام عدالت کی در پرتفوی سهامداران قرار بگیره همش سرکاریست و بس بابا به خدا مردم گذاشتن سرکار سهام عدالت مردم که آزاد کردن همه سهامشون بانک‌ها و کارگزاری‌ها دارن از چنگشون در میارن به خدا»

  بیشتر بخوانید:

  دلایل واریز نشدن پول فروش سهام عدالت

  سود سهام عدالت باید از طریق سجام واریز شود

  نحوه مشاهده سبد سهام مشمولان سهام عدالت

  فیلمی تکان‌دهنده از هجوم مردم برای خرید دلار ۲۲ هزار تومانی!

  منبع مطلب : shahraranews.ir

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ا ردلان.ام 2 ماه قبل
  0

  به.پ ل.سهام

  سعیدمحیسنی 4 ماه قبل
  0

  چندسال دیگربایدمنتظرباشیم .کارگروعایله دارم .یک نفرباانصاف پبدانمی شود که جواب مابدبختهارابدهد باید ازکشورهای دیگربه کمکمان بیایند برای ایران وایرانی زشت است .

  سعیدمحیسنی 4 ماه قبل
  -1

  سلام خسته نباشید چراپول فروش ۶۰درصدسهام به حسابمان واریزنشده است .به کجاوچه کسی مراجعه کنیم اگرمحتاج نبودم نمی فروختم .

  سعید 4 ماه قبل
  0

  سلام وقت بخیر ما چند ماه سهام فرختم هنوز پول واریز نشده بابا ما کارگر هستم به فکر ما هم باشید

  بدبخت بيچاره 6 ماه قبل
  0

  سلام،من نزديک 9/ ماهه اگ اشتباه نکنم از سرناچاري و گرفتاري و بدهکاري رفتم 30 درصد سهام رو گذاشتم واسه فروش در پست بانک ايران،بخدا ن پولي بحسابم اومده ن جواب درستي بهمون ميدن،خدا لعنتتون کنه اگ مجبور نبودم که نميزاشتم واسه فروش،به داد مردم برسين،

  ناشناس 8 ماه قبل
  2

  الان قیمت سهام عدالت چنده وایا نقدا واریز می شوند

  نوری 9 ماه قبل
  -1

  سلام من درست در خرداد ماه60 درصد از سهاممون رو فروختم از پست بانک اصلا خبری نیست خواهش میکنم پیگیری بفرمایید 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  با سلام الان نزدیک سه در پست بانک شاهیدژ سهام چهار نفری بنام کردیم بقران هنوز خبری نیست. بی پول بی پولیم. با تشکر

  رسول 10 ماه قبل
  1

  سلام الا سه ماه ۶۰ درصد سهام عدالت را فروختم از پست بانک از پول خبری نیست

  رسول پوراگبر 10 ماه قبل
  0

  به خدا سه ماه سهام عدالت را فروختم از پست بانک هنوز .پولی حسابم نه ریختن

  رسول 10 ماه قبل
  2

  سه ماه ۶۰ درصد سهام عدالت را فروختم از پست بانک پول خبری نیست به خدا نون ندارم برای خودان

  رسول 9 ماه قبل
  0

  سلام سه ماه سهام عدالت را فروختم از پست بانک هنوز پول حسابم نه ریختن

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  سلام سه ماه سهام عدالت ۶۰ در صد فروختم از پست بانک به خدا پولی تو حسابم نه ریختن

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  سلام ..شهریور ۶۰ درصد سهام عدالت خود را با اطلاعات صحیح فروختم در پست بانک ولی متاسفانه پولی دریافت نکردم خواهشمندم پیگیری کنید تو را به خدا آنهایی که سهام عدالت دارند قشر محروم جامعه هستند

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  سلام خسته نباشید الآن نزدیک 3ماه است‌ که‌ 60درصدفروختم آما متاسفانه حتی یه ریال نیامده بدهکارم بخدا

  بهمن عبدی قاضی اخوی 10 ماه قبل
  -1

  سلام خسته نباشید الان دو ماه پول سهم پرداخت نکردید چرا تخواهشا پرداخت کنید مردم بدبخت هستن

  بهمن عبدی قاضی اخوی 10 ماه قبل
  0

  سهم عدالتم کی واریز میشه

  ناشناس 11 ماه قبل
  -1

  کی سودسهام عدالت پست بانک وبانک ملت وبانک رفاه دقیق کی واریز میشه

  علی 11 ماه قبل
  0

  علی

  مجتبی زارعی پور 11 ماه قبل
  2

  چرا پول سهام ها را واریز نمکن باید به کجا مرجهه کنیم

  مجتبی زارعی پور 11 ماه قبل
  1

  سلام نزدیک ۳ ماه سهام را پست بانک به فرش رسید مقدار کمی واریز شد هنوز مهلوم نیست که ماند ار کی ه وایریز می کن

  فاطمه فلاح نژاد 11 ماه قبل
  -1

  سلام من الان دو ماه هست که سهامم رو فروختم پولی به حسابم نیومده تو را خدا اینقدر اذیتمون نکنید اگه نیاز نداشتیم نمی فروختیم

  فاطمه فلاح نژاد 11 ماه قبل
  0

  سلام من الان دو ماه هست که سهامم رو فروختم پولی به حسابم نیومده تو را خدا اینقدر اذیت نکنین اگه نیاز نداشتیم نمیفروختیم

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  سلام من الان سه ماهه که سهاممو فروختم یه تومنم نگرفتم لطفا بگین کی واریز میشه ،اگه احتیاج نداشتم نمیفروختم

  وحید 11 ماه قبل
  0

  سلام من الان پنج ماهه سهاممو فروختم جان مادرتون جان عزیزتون واسه ماه یکاری کنید

  زهرا 11 ماه قبل
  0

  نزدیک دوماهاه ۶۰درصدسهام روفروختم یه ریال واسه ام واریزنشده

  سعید‌ملایی 11 ماه قبل
  1

  با‌ سلام‌وعرض‌ادب‌‌واحترام‌خدمت‌یکایک‌ کارمندای‌عزیز‌ومحترم‌ بانک‌ها‌وپست‌بانک‌ها‌ ببا‌جان‌مادرتون‌این‌‌سهاما‌بفروشین‌بره‌ هیرونم‌گوشی‌ندارم‌ آنلاینه‌مدرسه‌ایخدا‌ تواین‌اوضاع‌کرونا‌یهو‌از‌کجا‌قالب‌شد‌

  سعید‌ملایی 11 ماه قبل
  1

  سلام‌جان‌مادرتون‌این‌سهاما‌بریزین‌‌‌ من‌فروختم‌گفتن‌بعده‌ده‌روز‌میاد‌ الان‌دوماه‌شده‌‌ نیومده‌ ببا‌ مدرسم‌ آنلاینه‌گوشی‌ندارم‌ بفروشین‌بره‌زود‌ ممون

  نجابتعلی منصوری لـــــــرد 11 ماه قبل
  1

  من الان نزدیک ۴ماه است سهام خودمابه بانک صاد رات فروختم ولی پولی به حسابم واریزنشده چرااخه این قدراذیت میکنید گناه داره😭😭😭😭😫

  میلادمنصوری لرد 11 ماه قبل
  1

  ۳ماه است ۳۰درصدسهام خودمافروختم ولی هیچ پولی به حسابم نیامده اصلا

  مهدی 11 ماه قبل
  1

  سلام من الان چهار ماه اقدام به فروش سهام عدالت بانک پست بانک هنوز یک هزاری هم واریز نکرده

  1
  مهدی 11 ماه قبل

  من الان۵ماه سهام عدالتم فروختم تا الان هیچ مبلغی به حسابمون نیومده پست بانک

  مهدی 11 ماه قبل
  1

  سلام من الان چها ماه سهامم فروختم پست بانک یک هزار تومانی واریز نکرده

  ناشناس 12 ماه قبل
  0

  ف.الان یکماه بیشترفروختم‌هنوزنیومده

  مهدی 1 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید