توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سناد ابتدایی ورودمدیران

  1 بازدید

  سناد ابتدایی ورودمدیران را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ورود به سایت سامانه سناد snd.medu.ir سامانه دانش آموزی مدارس

  ورود به سایت سامانه سناد snd.medu.ir سامانه دانش آموزی مدارس

  آدرس های جدید سامانه سناد و ثبت نام دانش آموزان
  سناد توجه کنید که در سال تحصیلی ۹۷/۹۸ هر مقطع آدرس جداگانه ای برای ثبت نام دارد

  دوره ابتدایی لینک ریر کلیک کنید
  schsnd.medu.ir

  دوره پیش دبستانی ریر کلیک کنید
  p.snd.medu.ir

  دوره متوسطه اول ریر کلیک کنید
  https://m1-snd.medu.ir/

  دوره متوسطه دوم ریر کلیک کنید
  پایه دهم: https://m2-snd.medu.ir/

  سامانه ستادی:(ویژه کارشناسان) ریر کلیک کنید
  snd.medu.ir

  آدرس سناد قدیمی(بسته می باشد)
  sanaad.medu.ir

  سناد بزرگسالان

  https://t-snd.شmedu.ir/

  بروز رسانی سایت ۲۸ دی ماه ۱۳۹۸

  snd.medu.ir | ورود به سامانه دانش آموزی سناد دوره ابتدایی

  snd.medu.ir | ورود به سامانه دانش آموزی سناد دوره ابتدایی

  در سال های اخیر، امکان انجام برخی از فعالیت ها در مدارس اعم از ثبت نام دانش آموزان، کلاس بندی آن ها و… به صورت الکترونیکی فراهم شده است. به این شکل که مدیران هر مدرسه می توانند به سامانه سناد دانش آموزی با نشانی snd.medu.ir مراجعه کنند و از بخش های مربوطه وارد صفحه مدرسه خود شوند.

  این سامانه برای تمامی مقاطع تحصیلی مورد استفاده قرار می گیرد اما در این مطلب قصد داریم در رابطه با “سامانه سناد دانش آموزی مقطع ابتدایی” صحبت کنیم. همان گونه که می دانید برنامه شاد به منظور آموزش از راه دور برای دانش آموزان راه اندازی شده است و لازمه ورود به سامانه شاد آموزش و پرورش، ثبت و تایید اطلاعات دانش آموزان و معلمان توسط مدیر مدرسه آن ها در سامانه سناد می باشد.

  ورود به سامانه سناد دانش آموزی مقطع ابتدایی

  آدرس های جدید سامانه سناد دانش آموزی

  به منظور سهولت دسترسی مدیران و معاونین اجرایی مدارس به سامانه سناد، برای هر یک از مقاطع تحصیلی آدرس مشخصی اختصاص داده شده که در چند وقت اخیر با تغییراتی مواجه شده است. از همین رو، آدرس های جدید سامانه سناد را در ادامه مقاله ارائه نموده ایم.

  راهنمای ورود به سامانه سناد دانش آموزی ابتدایی

  همان گونه که گفتیم خدمات ثبت نامی، ارزشیابی و… همگی از طریق سامانه سناد و توسط مدیر مدرسه یا معاونین او (در صورت هماهنگی) انجام می شود. بنابراین برای ورود به سامانه دانش آموزی سناد دوره ابتدایی می بایست مطابق راهنمای زیر، عمل گردد.

  کد مدرسه، یک کد 8 رقمی منحصر به فرد است که توسط سیستم واحد سازمانی به هر مدرسه اختصاص داده می شود. برای ورود به بخش کاربری مدرسه درج این کد 8 رقمی لازم است اما کافی نیست. مدیر مدرسه باید کد ملی خود و کلمه عبوری که همیشه برای ورود به سامانه سناد استفاه می کند را وارد نماید. (مدیر به فردی اتلاق می گردد که در سیستم نیروی انسانی دارای ابلاغ معتبر برای مدرسه باشد.)

  لازم به ذکر است که اگر مدرسه ای تازه تاسیس شده باشد، مدیر آن می بایست به کارشناس مربوطه در منطقه خود مراجعه کند و رمز عبور سامانه سناد را دریافت نماید.

  نحوه ثبت نام دانش آموزان ابتدایی در سامانه سناد

  از خدمات اصلی سامانه سناد دانش آموزی، می توان به ثبت نام دانش آموزان جدید و قدیم اشاره کرد. نحوه ثبت نام دانش آموزان جدیدالورود دوره ابتدایی در هر مدرسه مطابق زیر می باشد.

  اگر دانش آموزی به عنوان ورودی جدید مدرسه نباشد، طبیعتا کد ملی او از قبل در سامانه ثبت شده است و تنها کافی است اطلاعات او مطابق با مراحل فوق، اصلاح شود. ناگفته نماند که ویرایش اطلاعات شناسنامه ای برای کاربری در سامانه سناد امکان پذیر است که در مدرسه مورد نظر وجود داشته باشد و در غیر این صورت، پس از وارد کردن کد ملی فرد، پیغام خطایی نمایان می گردد.

  خدمات سامانه دانش آموزی سناد در دوره ابتدایی

  سامانه سناد علاوه بر این که امکان ثبت نام الکترونیکی دانش آموزان را فراهم می کند، خدمات دیگری را نیز ارائه می دهد که برخی از آن ها عبارتند از:

  موارد فوق، اقداماتی هستند که مربوط به دانش آموزان هستند اما قسمت های دیگری نیز وجود دارند که به مشخصات مدرسه و یا توزیع مواد آموزشی مربوط می شوند.

  یکی دیگر از سامانه های کاربردی در مدارس، سامانه همگام می باشد که کلیه اطلاعیه ها و فعالیت های آموزشی، پرورشی و اداری مربوط به دانش آموزان یا مسئولین مدارس را پوشش می دهد. همان گونه که در ابتدای مطلب نیز اشاره شد در مدت زمان تعطیلی مدارس و تا زمان بازگشایی مدارس در سال 99 آموزش دانش آموزان به صورت مجازی و از طریق رسانه ملی صورت می گیرد. برای اطلاع از ساعت و زمان پخش کلاس دانش آموزان در تلویزیون بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

  سوالات متداول

  مدیران و معاونین اجرایی مدارس ابتدایی با استفاده از سامانه سناد می توانند کلیه فرآیند نام نویسی دانش آموزان و ثبت اطلاعات آن ها از جمله مشخصات شناسنامه ای، ثبت نمرات و … را به صورت الکترونیکی و با سرعت بیشتری در این سامانه به انجام برسانند.

  فرآیند ثبت نام، کلاس بندی، ارزشیابی تحصیلی - تربیتی دانش آموزان از جمله خدماتی هستند که در این سامانه ارائه می شود.

  اگر مدرسه ای تازه تاسیس شده باشد، مدیر آن می بایست به کارشناس مربوطه در آموزش و پرورش منطقه خود مراجعه کند و رمز عبور سامانه سناد را دریافت نماید.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  سناد ابتدایی | schsnd.medu.ir | سامانه سناد دانش آموزی ابتدایی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  راهنمای تصویری سامانه سناد ابتدایی

  به منظور استفاده از تمامی امکانات سامانه سناد ابتدایی ، مدیر محترم می بایست به پنل مدرسه خود در سامانه سناد ابتدایی به نشانی schsnd.medu.irوارد شود که بدین منظور نیاز به کد مدرسه ، کد ملی مدیر و کلمه عبور دارد که در ادامه می توانید راهنمای تصویری ورود به سامانه سناد را در دوره ابتدایی مشاهده نمایید .

    ورود به پنل مدرسه در سامانه سناد 

  برای ورود به پنل مدرسه ابتدا وارد سایت schsnd.medu.ir شده و وارد بخش ورود مدارس سناد شوید . 

  بعد از کلیک بر روی ورود به بخش مدارس با پر کردن فیلتر ( کد مدرسه ، کد ملی مدیر و کلمه عبور ) می توانید وارد پنل سامانه سناد شوید . در صورتی که برای مدرسه مورد نظر از طرف منطقه ، استان یا خود مدرسه کاربری تعریف نشده باشد ، می بایست کد و رمز مدرسه ( دریافتی از سیستم یونیت ) را وارد نمایید .

  اگر در هنگام وارد شدن به پنل مدرسه با کاربری تعریف شده ، رمز عبور خود را فراموش کرده اید ، با کلیک بر روی گزینه فراموشی رمز عبور می توانید رمز خود را تغییر داده و وارد مدرسه شوید . بعد از ورود به پنل مدرسه به منظور دسترسی به قسمت های مختلف پنل از منوهای سمت راست استفاده نمایید .

  قدم اول در شروع سال تحصیلی و انجام عملیات ثبت نام و کلاس بندی دانش آموزان تعریف رشته پایه های مدرسه در سامانه سناد می باشد که برای اطلاعات بیشتر در این باره می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید .

  امکانات سامانه سناد ابتدایی

  به منظور استفاده از امکانات سامانه سناد ابتدایی ، پس از ورود به پنل مدرسه خود در schsnd.medu.ir ، می توانید از منوی سمت راست صفحه برای دسترسی به این امکانات که شامل ویرایش اطلاعات دانش آموزان ، اصلاح دین و ثبت ارزشیابی برای دانش آموزان اقلیت و غیره می باشد استفاده نمایید که در ادامه به شرح برخی از این امکانات در سامانه سناد ابتدایی پرداخته ایم .

   ویرایش اطلاعات شناسنامه ای دانش آموزان

  ویرایش اطلاعات شناسنامه ای کاربر، دبیر، والدین و دانش آموزانی در قسمت مدیریت اطلاعات شناسنامه ای امکان پذیر است که در مدرسه مورد نظر وجود داشته باشند . اگر فرد در مدرسه مورد نظر وجود نداشته باشد امکان ویرایش اطلاعات شناسنامه ای را در سامانه سناد نداشته و با خطای ذیل مواجه میشود :

   اصلاح دین و ثبت ارزشیابی برای دانش آموزان اقلیت

  برای ثبت مذهب دانش آموز در سامانه سناد از منوی مدیریت دانش آموزان گزینه اصلاح اطلاعات شناسنامه ای و جستجوی کد ملی دانش آموز مورد نظر می توانید مذهب را انتخاب نمایید .

  لازم به ذکر است برای دانش آموزان اقلیتی که درس هدیه های آسمانی کتاب قرآن برای آن ها ارزشیابی شده است می بایست ابتدا در قسمت ثبت ارزشیابی ، موارد ارزشیابی شده به طور کامل از قسمت پاک کردن ارزشیابی ، پاک شده و سپس از قسمت مدیریت اطلاعات شناسنامه ای مذهب دانش آموز را اصلاح و مجدد اقدام به ثبت ارزشیابی برای دین و کتاب مربوطه نمایید . 

  برای ورود به سامانه سناد ابتدایی کلیک کنید

  هم چنین در صورتی که مدیر مدارس متوسطه می باشید توصیه می کنیم برای مطالعه نحوه ورود به سامانه سناد برای دوره متوسطه و استفاده از دیگر امکانات آن اعم از مدیریت درخواست هدایت تحصیلی ، صدور کارت شناسنامه ای و غیره به مقاله زیر مراجعه نمایید .

  در صورت وجود هرگونه سوال درباره نحوه ورود به سامانه سناد ابتدایی می توانید با کارشناسان ما در مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس حاصل نمایید . هم چنین برای اطلاع از آخرین اخبار مدارس توصیه می کنیم عضو کانال تلگرام مدارس هیوا شده و یا صفحه اینستاگرام مدارس هیوا را دنبال کنید .

  شایان ذکر است سامانه سناد به منظور استفاده مدیران طراحی شده است و دانش آموزان عزیز برای استفاده از امکاناتی هم چون دریافت کارنامه ، آزمون مشاوره ای و غیره می بایست به سایت همگام مراجعه کنند که اطلاعات آن در مقاله زیر آمده است .

  سوالات متداول

  ✔️ همان طور که در این مقاله به آن اشاره شده است ، سامانه سناد به منظور استفاده مدیران و مدیریت امور مختلف مدارس می باشد .

  ✔️ سامانه سناد امکانات مختلفی از قبیل ، ثبت نام ، مدیریت کلاس ها و غیره دارد که می توانید اطلاعات بیشتری راجع به این امکانات در این مقاله کسب نمایید . 

  ✔️ به منظور ورود به سامانه سناد ، به کد ملی مدیر ، کد مدرسه و رمز عبور نیاز است که نحوه ورود به سامانه سناد دوره ابتدایی همراه با راهنمای تصویری در این مقاله آمده است .

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید