توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سما لایو علمی کاربردی تهران

  1 بازدید

  سما لایو علمی کاربردی تهران را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  سما لایو | samalive.ir | ورود به سامانه سمالایو دانشگاه علمی کاربردی

  سما لایو | samalive.ir | ورود به سامانه سمالایو دانشگاه علمی کاربردی

  نحوه ورود به سامانه سما لایو samalive.ir

  همانطور که پیش از این اشاره شد دانشگاه علمی کاربردی سامانه سما لایو را برای آموزش از راه دور دانشجویان این دانشگاه در نظر گرفته است . داوطلبان به منظور ورود به این سامانه باید وارد سایت samalive.ir شوند . در ادامه نحوه ورود به سامانه سمالایو را ارائه داده ایم .

  1 - جست و جوی عبارت " samalive.ir و یا samademo.ir " در کادر بالای مرورگر و یا " سامانه سما لایو " در کادر میانی مرورگر

  2 - انتخاب اولین گزینه نمایش داده شده تحت عنوان " سما لایو "

  3 - ورود به سایت سما لایو و انتخاب گزینه ثبت نام / ورود 

  4 - ورود به سامانه با نام کاربری و رمز عبور  ( دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی باید برای ورود به این سامانه از لینک " ورود با سما سامانه ( فلش زرد ) " وارد سامانه سما لایو شوند )

  5 - در صفحه باز شده که به سایت هم آوا لینک شده است ، دانشجویان باید نام کاربری و رمز عبور مورد استفاده خود در سایت هم آوا را وارد کنند .

   

  *** برای ورود به سامانه سما لایو کلیک کنید ***

  برنامه موبایلی دانشجو دانشگاه آزاد در واقع نسخه قابل نصب روی تلفن همراه سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی می باشد . دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی می توانند با دانلود این برنامه امور دانشگاهی خود را از طریق تلفن همراه خود انجام دهند .

  نحوه عضویت در سامانه سما لایو samalive.ir

  داوطلبان برای استفاده از امکانات سامانه سما لایو باید عضو این سامانه شده و با دریافت نام کاربری و رمز عبور وارد صفحه شخصی خود در این سامانه شوند . خاطر نشان می شود دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی باید با نام کاربری و رمز سامانه هم آوا وارد سامانه سمالایو شوند . در ادامه نحوه عضویت در سامانه سما لایو samalive.ir را ارائه داده ایم .

  1 - داوطلبان پس از ورود به سایت سما لایو باید گزینه ثبت نام / ورود را انتخاب کنند .

  2 - در ادامه در صورت عدم عضویت از قبل ، باید گزینه " همین الان ثبت نام کنید " را انتخاب کرده و اطلاعات لازم را وارد کنند .

  3 - داوطلبان سپس می توانند به صفحه اصلی بازگشته و با استفاده از نام کاربری و رمز وارد سامانه شوند .

  علاوه بر دانشگاه علمی کاربردی برخی دیگر از دانشگاه های کشور نیز مانند دانشگاه های سراسری ، غیرانتفاعی ، علوم پزشکی و ... نیز از سامانه سما لایو به منظور ارائه آموزش های مجازی استفاده می کنند .

  کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز در طول دوران تعطیلات دانشگاه ها همراه دانش آموزان خواهد بود تا از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی راهنمایی های لازم را به دانشجویان بدهندهمچنین در صورتی که در مورد نحوه ورود به سامانه سمالایو دانشگاه علمی کاربردی و نحوه عضویت در این سامانه سوال داشتید می توانید از کارشناس های سامانه مشاوره هیوا مشاوره بگیرید .

  لازم به ذکر است علاوه بر دانشگاه های علمی کاربردی ، دانشگاه پیام نور نیز برای یکپارچه سازی آموزش های برخط ارائه شده سامانه آموزش مجازی دانشگاه پیام نور lmsmap.pnu.ac.ir​را راه اندازی کرده است .

  سوالات متداول

  آموزش این دانشگاه از طریق سامانه سما لایو انجام می شود که نحوه ورود به این سامانه در این مقاله توضیح داده شده است .

  داوطلبان برای ورود به این سامانه نیاز به نام کاربری و رمز عبور دارند که نحوه دریافت آن در مقاله ارائه شده است .

  همانطور که در این مقاله اشاره شده این سامانه به منظور آموزش مجازی دانشگاه علمی کاربردی استفاده می شود .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ورود به کلاس های سامانه سما لایو علمی کاربردی برای دانشجویان

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  مراحل ورود به کلاس های سامانه سما لایو علمی کاربردی

   دانشجویان پس از انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی در سایت هم آوا می بایست طبق زمانبندی ارائه شده از سوی دانشگاه وارد سامانه آموزش مجازی این دانشگاه شده و از آموزش های آنلاین و یا آفلاین ارائه شده استفاده کنند . دانشجویان به منظور استفاده از فایل های آموزشی باید وارد سامانه سمالایو به نشانی samalive.ir شده و با طی مراحل لازم عضو کلاس ها شوند .

     

  1 - ورود به سامانه سما لایو به نشانی samalive.ir

  2 - انتخاب گزینه " ورود " مندرج در سمت چپ و بالای صفحه

  3 - انتخاب گزینه ورود با " سما سامانه "

  4 - انتخاب گزینه دانشگاه " علمی کاربردی "

  5 - ورود به سامانه با استفاده از نام کاربری و گذر واژه سامانه هم آوا

  6 - انتخاب گزینه عضویت در صورت نمایش پنجره کلاس هایی که به آن دعوت شده اید

  7 - انتخاب کلاس مورد نظر از منوی سمت راست صفحه و مشاهده فایل های آموزشی

   دانشجویان می توانند با مطالعه مقاله زیر نخست با کاربردهای بخش های مختلف سامانه سما لایو آشنا شده و سپس برای عضویت در کلاس های درسی سال تحصیلی جاری خود اقدام کنند .

  اطلاعات لازم برای ورود به کلاس های سامانه سمالایو علمی کاربردی

   همانطور که پیش از این نیز اشاره شده است تنها ورود به سایت سما لایو برای حضور در کلاس ها و استفاده از فایل های آموزشی دانشگاه علمی کاربردی کافی نبوده و لازم است که دانشجویان پس از انتقال به صفحه ورود مختص دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی ، نام کاربری و رمز عبور خود را در قسمت مشخص شده وارد کنند تا بتوانند به صفحه شخصی خود دست یابند .

   نام کاربری و کلمه عبور لازم برای ورود به سامانه سما لایو با نام کاربری و رمز سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی یکسان است . دانشجویان هر یک از مقاطع و ورودی های دانشگاه علمی کاربردی در صورت دسترسی به اطلاعات ورود به سامانه هم آوا خود دیگر نیازی به تماس با دانشگاه نداشته و می توانند با همان اطلاعات وارد سامانه سما لایو شوند .

     

  نام کاربری و کلمه عبور سامانه سمالایو با نام کاربری و رمز سامانه هم آوا یکسان است

   دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی در صورت عدم دسترسی به اطلاعات ( نام کاربری و رمز ورود ) سامانه هم آوا می توانند با مطالعه مقاله زیر از نحوه دریافت این دو گزینه مطلع شوند .

  راهنمای تصویری نحوه ورود به کلاس های سامانه سمالایو علمی کاربردی

   دانشجویانی که قصد ورود به سامانه سما لایو و استفاده از آموزش های ارائه شده را دارند باید پس از ورود به صفحه شخصی خود در سامانه سمالایو در کلاس های فعال و مورد نظر عضو شده و سپس از فایل های بارگذاری شده استفاده کنند . در ادامه راهنمای تصویری نحوه ورود به کلاس های سامانه سمالایو علمی کاربردی را ارائه داده ایم .

  1 - جست و جوی عبارت " samalive.ir " و یا " سامانه سما لایو " در کادر بالایی و یا میانی مرورگر

  2 - انتخاب اولین نتیجه نمایش داده شده با عنوان " سما لایو "

  3 - انتخاب گزینه " ورود " از سمت چپ و بالای صفحه سایت سما لایو

  4 - انتخاب گزینه ورود با " سما سامانه "

  5 - انتخاب نوع دانشگاه " علمی کاربردی "

  6 - وارد کردن اطلاعات خواسته شده " نام کاربری / کلمه عبور "

  7 - انتخاب گزینه عضویت در صورت نمایش پنجره " کلاس هایی که به آن دعوت شده اید "

  8 - انتخاب کلاس درسی مورد نظر از منوی سمت راست صفحه و استفاده از فایل های ارائه شده

  برای ورود به سامانه سمالایو کلیک کنید .

   هم چنین سامانه سمالایو علاوه بر آموزش مجازی دانشگاه های علمی کاربردی برای آموزش های غیرحضوری برخی دیگر از دانشگاه های سراسری ، آزاد ، غیر انتفاعی ، علوم پزشکی و ... نیز مورد استفاده قرار گرفته که می توانید با مطالعه مقاله زیر از لیست دانشگاه های این سامانه مطلع شوید .

  اگر پس از مطالعه جزئیات نحوه ورود به کلاس های سامانه سمالایو علمی کاربردی برای دانشجویان سوالی در خصوص حضور در کلاس های مجازی دانشگاه علمی کاربردی دارید می توانید پاسخ آن را با تماس تلفنی از کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا دریافت کنید .

  سوالات متداول

  ✔️ دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی می توانند با ورود به سایت سمالایو در کلاس ها خاضر شوند که مراحل حضور در کلاس ها در این مقاله ارائه شده است .

  ✔️ همانطور که در این مقاله نیز اشاره شده است ، داوطلبان برای حضور در کلاس ها باید از نام کاربری و گذر واژه سامانه هم آوا استفاده کنند .

  ✔️ همانطور کع در این مقاله نیز با ذکر مراحل نمایش داده شده ، دانشجویان پس از ورود به سامانه سمالایو و صفحه خود میتوانند با انتخاب اسم هر کلاس فایل های آپلود شده را دریافت کنند .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید