توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سقف انتقال کارت به کارت بانک ملت

  1 بازدید

  سقف انتقال کارت به کارت بانک ملت را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  بانک ملت> پایانه های خودپرداز

  راهنمای استفاده از دستگاه ATM
  متقاضیان با دراختیارداشتن یکی ازکارت های صادره بانک ملت مانند ملت کارت متمرکز(Access Card )، بن کارت و کارت هدیه قادرخواهند بود با استفاده از پایانه های خودپرداز (ATM) از خدمات بانکی همچون برداشت وجه، انتقال وجوه، تغییر رمز کارت، دریافت رمز اینترنت، پارامترCVV2 و تاریخ انقضاء کارت، دریافت صورت حساب، پرداخت قبوض، کمکهای مردمی،خرید شارژ، پرداخت اقساط و... بهره مند شوند.
  1- ملت کارت متمرکز
  نحوه استفاده هریک از این کارت از طریق پایانه های خودپرداز (ATM) به شرح زیر است:
  * برداشت وجه* خدات پرداخت
  * انتقال وجه* صورت حساب
  * تغییر رمز* خدمات تسهیلات
  * خروج

  برداشت وجه
  با انتخاب این گزینه، صفحه مربوط به انتخاب مبلغ مورد نیاز برای برداشت تا سقف تعیین شده در سیستم، به نمایش در می آید که پس از انتخاب، یکی از مبالغ پیش فرض و یا درج مبلغ دل خواه (تا سقف مبلغ تعیین شده در دستگاه خودپرداز)، کلید ثبت را فشار داده تا شمارنده دستگاه خودپرداز فعال شود. دراین زمان دستگاه، ابتدا کارت، سپس پول درخواستی و در پایان رسید چاپی مربوط به عملیات برداشت از حساب را به صاحب کارت ارائه می کند.

  انتقال وجه
  با انتخاب این گزینه ، امکان انتقال وجه بین حساب های متمرکز متصل به کارت و انتقال به کارت بانک های عضو شتاب ممکن می شود.
  به منظور استفاده از این خدمت برای انتقال وجه به سایر حساب های متمرکز، شماره حساب مورد نظر را وارد کنید و کلید ثبت را فشار دهید. چنانچه به حسابهای داخلی بانک که دارای شناسه می باشند انتقال داده شود، در صفحه بعد، محل ورود کد شناسه ظاهر می شود. در صورت دارا بودن کد شناسه آن را وارد کنید و کلید ثبت را فشار دهید. در صفحه جدید مبلغ مورد نظر جهت انتقال وجه را وارد نموده و سپس کلید ثبت را فشار دهید و سایر مراحل را طبق پیام های پایانه ادامه دهید.
  در تمام موارد فوق پس از انتخاب حساب مقصد، مبلغ حواله را تعیین نموده و با فشردن کلید ثبت، کارمزد تعریف شده از حساب صاحب کارت کسر، حواله مذکور صادر و رسید چاپی آن ارائه می شود.

  انتقال وجه به کارت های عضو شتاب
  دارندگان ملت کارت متمرکز قادرند وجوه مورد نظر خود را از طریق پایانه های خودپرداز بانک های عضو شتاب، تا سقف 000/000/30 ریال در شبانه روز، به حساب یکی از کارت های بانکی عضو" شتاب" واریز کنند.
  بر این اساس دارندگان ملت کارت متمرکز برای انتقال وجه از حساب کارت خود به سایر کارت های بانکی باید از طریق فهرست " انتقال وجه" حسب مورد یکی از گزینه های" حساب اصلی" یا" سایر حساب های متصل به کارت" را انتخاب نموده و با استفاده از گزینه" واریز به سایر کارت ها" نسبت به واریز وجه به کارت مربوطه اقدام نمایند.
  خاطر نشان می کند به منظور انتقال وجه از ملت کارت متمرکز به کارت های بانکی سایر بانک ها، امکان استفاده از هر یک از حساب های متصل به کارت وجود دارد، ولی انتقال وجه از کارت های عضو شتاب صرفاً به حساب اصلی ملت کارت متمرکز امکان پذیر است.شایان ذکر است کارمزد خدمات ارائه شده، از حساب صادر کننده دستور حواله،  کسر خواهد شد.

  خدمات پرداخت
  با انتخاب این گزینه می توان اقدام به خرید شارژ تلفن همراه، پرداخت قبض و واریز کمکهای مردمی نمود.
  شارژتلفن همراه:
  در حال حاضر امکان خرید شارژ تلفن همراه از شرکت های ایرانسل و همراه اول در مبالغ 20.000 ، 50.000 ، 100.000 و 200.000 ریالی امکان پذیر می باشد.
  پرداخت قبوض:
  هر یک از قبوض آب، برق، گاز، تلفن ثابت و تلفن همراه و قبوض شهرداری را می توان از طریق پایانه های خودپرداز پرداخت نمود.
  بدین منظور پس از انتخاب نوع قبض پرداختی، به یکی از دو شیوه زیر عمل می شود:
  • قسمت شناسه قبض را در مقابل بارکدخوان دستگاه قرار داده و پس از فشارکلید ثبت، مبلغ پرداختی قبض نمایش داده می شود بعد از تایید آن، وجه مورد نظر از حساب کارت کسر می شود .
  • اگر قسمت شناسه قبض پرداختی پاره و یا تا خورده باشد، می توان شناسه قبض، شناسه پرداخت و مبلغ مربوطه را به صورت دستی وارد نمود و پس از فشار کلید ثبت و تایید مشخصات نمایش داده شده از قبض، وجه موردنظر از حساب کارت کسر
  می شود.
  کمکهای مردمی:
  با انتخاب این گزینه امکان انتقال وجه به حساب های سازمانهای خیریه امکان پذیر خواهد بود.
  صورت حساب
  در این بخش امکان دریافت صورت حساب مربوط به حساب های متصل به کارت فراهم می شود . حساب متصل به کارت
  می تواند یکی از انواع حساب های (جاری جام، کوتاه مدت متمرکز یا قرض الحسنه پس انداز متمرکز) باشد. به طوری که پس از انتخاب گزینه صورت حساب و تعیین حساب مورد نظر، فهرستی نمایش داده می شود که می توان موجودی حساب یا صورت حساب 10 گردش آخر را به صورت رسید چاپی  یا نمایش بر روی صفحه نمایشگر دریافت نمود.
  تغییر رمز
  با انتخاب این گزینه می توان رمز کارت و یا رمز اینترنت خود را تغییر داد:
  •تغییر رمز کارت: رمز مورد نظر خود را که حداقل چهار رقم است، وارد نموده و مجدداً طبق فرمان سیستم رمز را تکرار نمایید. پس از انجام موفقیت آمیز عملیات، رمز بر روی رسید ارائه شده چاپ و تحویل می گردد.
  •تغییر رمز اینترنت: رمز اینترنت مورد نظر خود را که حداقل چهار رقم است، وارد نموده و مجدداً طبق فرمان سیستم رمز را تکرار نمایید. پس از انجام موفقیت آمیز عملیات، رمز اینترنت فعال شده و پارامتر CVV2 به همراه تاریخ انقضاء کارت بر روی رسید ارائه شده چاپ و تحویل می گردد.


  خدمات تسهیلات
  با انتخاب این گزینه، پرداخت اقساط تسهیلات اخذ شده از بانک ملت، با استفاده از ملت کارت متمرکز یا کارت بانک های عضو شبکه شتاب امکان پذیر می باشد.
  همچنین امکان پرداخت تسهیلات شرکت واسپاری ملت نیز فراهم گردیده است.
  خروج
  با انتخاب این گزینه در فهرست اصلی می توان کارت خود را تحویل گرفته و از سیستم خارج شد.

  2- کارت هدیه
  پس از وارد نمودن کارت به پایانه خودپرداز و ورود کلمه رمز، فهرستی نمایش داده می شود که شامل گزینه های زیر است:

  * برداشت وجه
  *صورت حساب
  * تغییر رمز
  * خروج
  راهنمای کاربرد گزینه های فوق همانند موارد اشاره شده قبلی است.
  3- بن کارت
  فهرست مشاهده شده و نحوه استفاده از آن مشابه کارت هدیه است، با این تفاوت که در منوی بن کارت به دلیل ماهیت کارت (کارت ویژه خرید غیرنقدی کالا یا خدمات)، گزینه برداشت وجه وجود ندارد.

  منبع مطلب : www.bankmellat.ir

  مدیر محترم سایت www.bankmellat.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 18 روز قبل
  1

  کارت به کارت بانک ملت تا سقف چند مشه بارمزه دوم

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید