توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سعید عزت اللهی و ترلان پروانه

  1 بازدید

  سعید عزت اللهی و ترلان پروانه را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  رابطه ترلان پروانه با سعید عزت اللهی و واکنش عجیب مادرش + تصاویر

  رابطه ترلان پروانه با سعید عزت اللهی و واکنش عجیب مادرش + تصاویر

  رابطه ترلان پروانه با سعید عزت اللهی و واکنش عجیب مادر ترلان پروانه

  همه چیز از اظهارات سعید عزت اللهی درمورد رابطه اش با ترلان پروانه شروع شد و این‌که این دختر ایده آل وی نبوده است.

  مدتی است که زندگی خصوصی بازیگران و ستاره های سینما و فوتبالیست های مشهوردر بعضی برنامه های گفت و گو محور اینترنتی که تا حدودی هم مخاطبان خودرا پیدا کرده اند,

  رابطه ترلان پروانه با سعید عزت اللهی و واکنش عجیب مادرش + تصاویر

  به گفتگوی عادیو سوال های همیشگی مبدل شده است تاجایی که نمونه های آنرا در گفت‌وگو با امیر تتلوو توهین به استاد شجریان, محسن افشانی و… و بیان کلمات خط قرمزی و… شاهد بودیم.یکی, دو روز پیش نیز گفتگوی یکی از این برنامه ها با سعید عزت الهی, فوتبالیست جوان,در فضای مجازی پخش شد که سروصدای زیادی بپا کرد.

  رابطه ترلان پروانه با سعید عزت اللهی و واکنش عجیب مادرش + تصاویر

  ماجرای مادر ترلان پروانه و سعید عزت الهی

  سوال مطرح شده از این فوتبالیست درمورد تماس داشتن وی با ترلان پروانه, بازیگر سینما و تلویزیون, بودکه عزت الهی با پذیرفتن این مسئله گفت: مدت کوتاهی با این بازیگر رابطه داشتمولی در حال حاضر این رابطه از بین رفته و دیگر برایم مهم نیست و نخواهد بود.

  جواب مادر ترلان پروانه به سعید عزت الهی

  رابطه ترلان پروانه با سعید عزت اللهی و واکنش عجیب مادرش + تصاویر

  چندی پیش هم ارسلان قاسمی, بازیگر جوان, با حضور در یکی از این برنامه ها درمورد شایعاتیکه خبر از تماس وی با ترلان پروانه می داد, عنوان کرد: همه ی این حرف ها شایعه استو من در حال حاضر به دختر دیگری علاقه مند هستم.

  رابطه ترلان پروانه با سعید عزت اللهی و واکنش عجیب مادرش + تصاویر

  با دقت به این گفت و گو ها و پراکندگی این خبرها در فضای مجازی با پریسا ابوالحسنی,مادر ترلان پروانه که مدیر برنامه های دخترش هم است, تماسی برقرار کردیم ودر این خصوص از وی پرسیدیم.

  ابوالحسنی دراین رابطه عنوان کرد: کسانی که ما را می شناسند می‌دانند این حرف ها در حد ما و شایسته خانواده مان نیست.

  خودمان و ترلان دارای وکیل هستیم. چون دراین زمینه تخصصی ندارم و مسئله بسیار حساسی هم است,ممکن است اقدام کنیم یا این‌که هیچ عکس العملی نشان ندهیم.

  هیچ قضاوتیدر این باره هم نمی‌کنیم و واقعا نمیدانم این شبکه ها چه نیت و هدفی از اینکار خود دارند.

  تصویر خواهر و پدر عزت اللهی

  رابطه ترلان پروانه با سعید عزت اللهی و واکنش عجیب مادرش + تصاویر

  این قبیل گفت و گو ها که به فرد اجازه میدهد به توهین مستقیم به چهره های دیگر بپردازدمی تواند تبعات قانونی برای گوینده داشته باشد و این نوع ورود مستقیم به زندگی خصوصی بازیگرانو افراد سرشناس در جامعه با دقت به فرهنگ ما موضوع پسندیده ای نیست.

  شاید در ادامه بایدمنتظر واکنش قانونی خانواده پروانه در برابر عزت الهی یا قاسمی باشیم.

  رابطه ترلان پروانه با سعید عزت اللهی و واکنش عجیب مادرش + تصاویررابطه ترلان پروانه با سعید عزت اللهی و واکنش عجیب مادرش + تصاویررابطه ترلان پروانه با سعید عزت اللهی و واکنش عجیب مادرش + تصاویررابطه ترلان پروانه با سعید عزت اللهی و واکنش عجیب مادرش + تصاویر

  برترین مطالب مرتبط

  استوری جراحی چشم گربه ای ترلان پروانه جنجالی شد + تصاویر

  تیپ جلف و مدل موهای ترلان پروانه در جشنواره (عکس)

  تغذیه و تناسب اندام به سبک ترلان پروانه

  ترلان پروانه با رنگ موی عجیبش سوژه شد (عکس)

  منبع مطلب : www.nazweb.ir

  مدیر محترم سایت www.nazweb.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بیوگرافی ترلان پروانه و حاشیه های رابطه جنجالی با سعید عزت اللهی +تصاویر

  بیوگرافی ترلان پروانه و حاشیه های رابطه جنجالی با سعید عزت اللهی +تصاویر

  به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از نیک صالحی: ترلان پروانه در تاریخ ۱۸ تیرماه سال ۱۳۷۷ در شیراز متولد شد. در حال تحصیل رشته گرافیک اسـت، یک برادر بزرگ‌تر از خود بـه نام عرفان دارد، مادرش پریسا فروغی خانه دار کـه علاقه زیادی بـه بازیگری داشت و پدرش مهندس اسـت.

  داستان بازیگران و فوتبالیست‌ها در سال‌های اخیر فینال جنجالی کم نداشته است.فینالی که قطعا از بیشتر فیلم‌هایی که همان بازیگران بازی می‌کنند، دراماتیک‌تر و سوزناک‌تر بوده است؛مثلا چه کسی می‌توانست فرجام رابطه سعید عزت‌اللهی و ترلان پروانه را حدس بزند که چنین سوزناک و ویرانگر به پایان خواهد رسید.

  وقتی عزت‌اللهی در روزهای محبوبیت زیر یکی از پستهای ترلان پروانه جوان کامنتی گذاشت؛شاید خودش هم فکرش را نمی‌کرد که این کامنت تا این حد جنجالی خواهد شد.

  آن کامنت اما کار خودش را کرد و باعث شد گمان رود رابطه عاطفی بین این دو برقرار شده است.

  درواقع ماجرا از جایی شروع شد که سعید عزت‌اللهی در یکی از پست‌های ترلان پروانه در صفحه شخصی‌اش کامنتی با عنوان «فوق‌العاده بود بهترینم» قرار دادو ترلان پروانه او را منشن کرد و نوشت: مرسی عزیزم.

  اما عزت‌اللهی که این داستان را کلید زده بود، خود خیلی زودتر پشیمان شد و اعتراضش را علنی کرد.این فوتبالیست که آن روزها در معرض حواشی گوناگونی «از داستان عکاس باشگاه روستوف بگیرید تا شایعه ارتباط او با یکی از بازیگران سینما» بود؛ به سرعت رابطه‌اش با ترلان پروانه را تکذیب کرد و حرف‌هایی زد که ظاهرا باید خیلی به ترلان پروانه برخورده باشد،چرا که ترلان پروانه در جواب فقط به یک پست کوتاه که قطعه شعری بود اکتفا کرده بود.

  بیوگرافی ترلان پروانه

  ترلان پروانه در تاریخ ۱۸ تیرماه سال ۱۳۷۷ در شیراز متولد شد. در حال تحصیل رشته گرافیک اسـت، یک برادر بزرگ‌تر از خود بـه نام عرفان دارد، مادرش پریسا فروغی خانه دار کـه علاقه زیادی بـه بازیگری داشت و پدرش مهندس اسـت.

  آغاز کار هنری ترلان پروانه

  وی بخاطر سیمای زیبایش از همان کودکی مورد توجه رسانه‌ ها قرار گرفت. برای نخستین بار در 3 سالگی بـه طور اتفاقی خانمی در فرودگاه از چهره وی خوشش آمد و بـه مادرش پیشنهاد بازی ترلان را دریک تیزر تبلیغاتی شامپو داد و مادرش با علاقه قبول کرد بعد از مدتی جذب برنامه‌های آموزشی شبکه جام جم و شبکه یک شد.

  بیوگرافی ترلان پروانه و همسرش + عکس های ترلان پروانه + مصاحبه و اینستاگرام

  این سر آغاز ورود ترلان پروانه بـه عرصه نمایش بود. پس ازآن وی در برنامه‌های آموزشی شبکه یک و شبکه جام جم سیما بـه ایفای نقش پرداخت. او پس از نشان دادن استعدادهایش بـه طور جدی وارذ عرصه نمایش و بازیگری شد.

  ترلان پروانه در کودکی

  درسال 1382 نخستین بار با سریال بچه‌های پایش بـه مجموعه‌های تلویزیونی باز شد، سپس در جایزه بزرگ مهران مدیری و خوش غیرت محصول سال 83 حضور داشت.

  بیوگرافی ترلان پروانه و همسرش + عکس های ترلان پروانه + مصاحبه و اینستاگرام

  فیلم رویای آخر نیز نخستین کار سینمایی ‌اش بود. ترلان پروانه تا کنون بیش از ۶۰ کار تلویزیونی و سینمایی انجام داده اسـت. وی درسال ۱۳۹۰ ودر جشنواره فیلم کودک و نوجوان بخاطر بازی در فیلم «آهوی پیشونی سفید» برنده «پروانه زرین» بعنوان بهترین بازیگر دختر شد.

  ازدواج و همسر ترلان پروانه

  از نکات جالب زندگی ترلان پروانه بازیگر جوان کشورمان شایعه ازدواج او با ارسلان قاسمی بود پس از انتشار این خبر جنجالی در فضای مجازی پدر ترلان این خبر را تکذیب و خواستار محکومیت اعلام انتشار چنین شایعه‌ای شد.

  عمل زیبایی ترلان پروانه

  بیوگرافی ترلان پروانه و همسرش + عکس های ترلان پروانه + مصاحبه و اینستاگرام

  برخی کشیدگی چشم‌های ترلان پروانه بـه سمت بالا را حاصل جراحی زیبایی عنوان کردند اما ترلان پروانه در واکنش بـه شایعه عمل زیبایی چشمهایش گفت: هیچ عمل زیبایی انجام نداده و چهره‌اش کاملا طبیعی اسـت و این در عکس‌های کودکی او نیز کاملا مشهود اسـت.

  ترلان پروانه مادر و پدرم بزرگ‌ ترین مشوق‌ های من بودند

  ترلان پروانه: بردن و آوردن و مواظبت از مـن سر صحنه، بـه خصوص وقتی خیلی کوچک بودم، برای مادر و پدرم زحمت زیادی داشت، اما آن ها بـه عشق این کـه مـن روزی هنرمند بزرگی شوم، همه ی این سختیها را قبول کردند. آن ها همیشه با مـن سر صحنه بودند و حتی وقتی مادر و پدرم نمیتوانستند بیایند برایم پرستار می گرفتند و وی را با مـن سر صحنه میفرستادند تا تنها نباشم.

  بیوگرافی ترلان پروانه و همسرش + عکس های ترلان پروانه + مصاحبه و اینستاگرام

  برای مادرم مهم بود کـه مـن علاوه بر بازی، دورانی کودکی‌ام را از دست ندهم. شاید برایش سخت بود اما همیشه اسباب بازیهایم رابا خودش سر صحنه میآورد و با مـن بازی میکرد تا مـن پشت دوربین خیلی سرگرم بزرگ ترها و دنیای آن ها نشوم. مادرم مـن را در کلاسهای مختلف ثبتنام کرد و مـن بجز بازیگری هنرهای دیگری هم بلد هستم مثلاً پیانو می زنم و ورزشهای مختلف انجام میدهم.

  ترلان پروانه از دنیای بازیگری می‌گوید

  خدا را شکر شانس خیلی خوبی کـه داشتم این بود کـه از سنین پایین با بازیگران و کارگردان های خیلی خوب و حرفه ای کار کنم. این موضوع بـه مـن خیلی کمک میکرد. هر کاری کـه انجام می دادم، برای مـن یک دوره بازیگری بود. مـن علاوه بر بازیگری از بازیگران بزرگی مثل خانم فاطمه معتمدآریا و آقای پرویز پرستویی و دیگر بزرگانی کـه با آن ها همکاری کردم، اخلاق و رفتار کار را هم یاد گرفتم.

  بیوگرافی ترلان پروانه و همسرش + عکس های ترلان پروانه + مصاحبه و اینستاگرام

  دراین چند سال اخیر سعی کردم کـه نسبت بـه گذشته، گزیده تر کار کنم و نقش هایی بازی کنم کـه هر کدام چالشی برای مـن داشته باشد. مـن برای ارتقای کار بازیگری‌ام بسیار تلاش کردم و انواع هنرها و فن ها را آموختم. فن بیان، زبان بدن، موسیقی، هنرهای رزمی، سوارکاری و … را یاد گرفتم تا در حرفه ام آماده تر باشم. این در حالی اسـت کـه درس و مدرسه ام هم همیشه درکنار کارم بوده اسـت.

  گیاه خواری ترلان پروانه

  ترلان پروانه: در وعده های غذایی ام از سبزیجات زیاد استفاده میکنم و کلم بروکلی هم جزء سبزیجات مورد علاقه ام اسـت؛ مخصوصا وقتی مامان این کلم را بپزد و روی آن سس مخصوص خودش را بریزد.

  ترلان پروانه و آشپزی

  بیوگرافی ترلان پروانه و همسرش + عکس های ترلان پروانه + مصاحبه و اینستاگرام

  ترلان پروانه: آشپزی را دوست دارم و اگر زمان داشته باشم، آشپزی می‌کنم. اگر وقت آشپزی داشته باشم، بیشتر پاستا می پزم چون هم در پختش حسابی تسلط پیدا کرده ام و هم خیلی دوست دارم.

  اوقات فراغت ترلان پروانه

  اوقات فراغتم رابا دیدن فیلم و خواندن کتاب سپری کنم و عاشق فیلم های ژانر وحشت هستم.

  ورزش مورد علاقه ترلان پروانه

  بیوگرافی ترلان پروانه و همسرش + عکس های ترلان پروانه + مصاحبه و اینستاگرام

  ورزش حرفه ایم بسکتبال اسـت دوچرخه سواری را خیلی دوست دارم و اگر موقعیتش باشد و بتوانم دوچرخه سواری کنم خیلی لذت می‌برم. اسب سواری هم جز ورزش های مورد علاقه مـن اسـت.

  ترلان پروانه و رقص باله 

  کلاس های باله در آب را بـه پایان رسانده ام و این ورزش مفرح و زیبا را هم خیلی دوست دارم اما بدلیل دلمشغولی هایی کـه دارم، نتوانستم آنرا ادامه دهم.

  صفحه اینستاگرام ترلان پروانه [email protected]

  در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرامی خانم ترلان پروانه و پربازدیدترین پست های اینستاگرامی وی را مرور میکنیم. ترلان پروانه بیش از 1 میلیون دنبال کننده دارد کـه رغم بالایی محسوب می‌شود و شمار فالوورهای او روز بـه روز در حال افزایش می باشد.

  بیوگرافی ترلان پروانه و همسرش + عکس های ترلان پروانه + مصاحبه و اینستاگرام

  او درباره این عکس نوشته: اختتامیه جشنواره فیلم فجر

  بیوگرافی ترلان پروانه و همسرش + عکس های ترلان پروانه + مصاحبه و اینستاگرام

  او درباره این عکس نوشته: اختتامیه جشنواره فیلم فجر

  منبع مطلب : www.shomanews.com

  مدیر محترم سایت www.shomanews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  حرف های سعید عزت اللهی درباره رابطه با ترلان پروانه

  حرف های سعید عزت اللهی درباره رابطه با ترلان پروانه

  حرف های سعید عزت اللهی درمورد ارتباط با ترلان پروانه 

  سعید عزت اللهی با کامنتی که در زیر یکی از پست ها با ترلان پروانه رد و بدل کرد،خود را سر زبان ها انداخت و اکنون اعتراض می‌کند. مدتی هست که در فضای مجازی خبری اکران شده که ارتباط عاطفی بین سعید عزت اللهی و ترلان پروانه بازیگر سینمای کشورمون را حکایت میکند.

  کامنت های فوتبالیست کشورمون برای ترلان پروانه دردسر ساز شده و باعث شده هست تا این خبر به سرعت بین همۀ اکران شود که ارتباط ای بین این دو نفر وجود دارد.این خبر و شایعه باعث شد تا سعید عزت اللهی واکنش تندی را نشان دهد.

  حرف های سعید عزت اللهی درباره رابطه با ترلان پروانه

  سعید عزت اللهی بازیکن ایرانی تیم آنژی روسیه در بخشی از گفتگویش با روزنامه هفت صبح درمورد شایعاتی که درمورد زندگی اش منتشر شد «از داستان عکاس باشگاه روستوف بگیرید تا شایعه ارتباط او با یکی از بازیگران زن سینمای کشور ایران» صحبت کرده هست.

  حرف های سعید عزت اللهی درباره رابطه با ترلان پروانه

  سعید عزت اللهی گفت

  شاید اگر در این خصوص از خود مردم سؤال کنید، بهتر باشد. متأسفانه فقط بعضی آمدند و خواستند برای من حاشیه ایجاد کنند، اما خودشان هم فهمیدند که کار اشتباهی انجام داده‌اند.راستش را بخواهید ناراحت نشدم، اما این که بعضی‌ها بخواهند توهینی داشته باشند، مطمئناً آدم ناراحت میشود.

  من می گویم ما فوتبالیست‌ها هم مانند بقیه مردم حق زندگی کردن داریم و میتوانیم زندگی شخصی هم داشته باشیم. من هم مانند بقیه مردم.کامنت های فوتبالیست کشورمون در صفحه اینستاگرام یکی از بازیگران جوان کشورمون مدتی سوژه کاربران فضای مجازی شده بود.

  حرف های سعید عزت اللهی درباره رابطه با ترلان پروانه

  کامنت های دردسر ساز

  ماجرا از اونجا شروع شد که سعید عزت اللهی در یکی از پست های ترلان پروانه در صفحه شخصی اش کامنتی با عنوان فوق العاده بود بهترینم قرار داد و ترلان پروانه او را منشن میکند و می‌نویسد مرسی عزیزم

  ترلان پروانه و ارتباط با سعید عزت اللهی،تصویر ترلان پروانه

  حرف های سعید عزت اللهی درباره رابطه با ترلان پروانه

  ترلان پروانه و ارتباط با سعید عزت اللهی،تصویر ترلان پروانه

  حرف های سعید عزت اللهی درباره رابطه با ترلان پروانه

  حرف های سعید عزت اللهی درمورد ارتباط اش،

  حرف های سعید عزت اللهی درباره رابطه با ترلان پروانه

  حرف های سعید عزت اللهی درمورد ارتباط اش،

  حرف های سعید عزت اللهی درباره رابطه با ترلان پروانه

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  مدیر محترم سایت www.parsnaz.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید