توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سریال یک عشق یک جنون چند قسمت است

  1 بازدید

  سریال یک عشق یک جنون چند قسمت است را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  خلاصه داستان سریال هندی یک عشق یک جنون همراه با اسامی بازیگران

  خلاصه داستان سریال هندی یک عشق یک جنون همراه با اسامی بازیگران

  خلاصه داستان سریال هندی یک عشق یک جنون همراه با اسامی بازیگران خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال هندی یک عشق یک جنون به همراه اسامی بازیگران سریال هندی مادهوبالا همچنین معرفی نقش ها در این مطلب.

  - خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال هندی یک عشق یک جنون به همراه اسامی بازیگران سریال هندی مادهوبالا همچنین معرفی نقش ها در این مطلب.

  سریال مادهوبالا – یک عشق یک جنون که یک اثر عاشقانه درام است از سریال های طولانی و جذاب هندی طی یک دهه گذشته بوده به کارگردانی راویندرا گوتم است.

  این سریال که در یک فصل و مجموعا  648 قسمت تولید شد و از 28 می ماه سال 2012 تا 9 آگوست 2014 از شبکه کالرز تی وی هند پخش می شد.

  درشتی دسای و ویوان دسینا بازیگران اصلی این سریال هستند.

  داستان این سریال در مورد دختری ساده به نام مادو و یک ستاره سینما به نام ریشب است که از سر لج و لجبازی و اذیت کردن همدیگر با هم ازدواج می کنند و درنهایت عمیقا عاشق هم می شوند و در این بین یک سری مشکلات برای آنها شکل می گیرد و در نهایت می توان یکی از پیام های اصلی داستان را این دانست که روح عشاق در حیات های بعدی هم در کنار هم قرار خواهند گرفت.

  معرفی بازیگران سریال: رشمی دسای در نقش مادو ؛ مادهو بالا ویوان دسینا Vivian Dsena در نقش  ریشی کوندرا یا آر کی، در نقش کی آر کی و در نقش راجا پلوی پوروهیت در نقش پادمینی مادر مادو بوپنیدر سینگ در نقش شمشیر مالیک ناپدری مادو اسکندر کارباندا در نقش اسکندر باتیا برادر ناتنی آر کی سیما میشرا در نقش دیپالی دوست دختر سابق آر کی آوینش رکی در نقش سلطان خلاصه داستان: مادهو بالا (مادو)چودری (با بازی رشمی دسای) سر لوکیشن فیلمبرداری به دنیا می آید و تقدیر او این است که ستاره سینما شود اما فی الحال در یک سالن کار خدماتی می کند و عضای خانواده ای به عنوان آرتیست های خرده پا و فرعی در صنعت سینمای هند مشغول فعالیت هستند.

  برحسب یک اتفاق سرنوشت ساز او در مقابل فوق ستاره بالیوود ریشب کوندرا ملقب به آر کی روبرو می شود.

  مادو در یک پرونده مربوط به ضرب و شتم به جای دوستش موکوند در برابر ریشی کوندرا قرار می گیرد و او ر به زندان می اندازد و همین مسئله برای آر کی به یک کینه تبدیل می شود و درصدد انتقام گرفتن از مادو است.

  موکوند به مادو پیشنهاد ازدواج می دهد که مادو می پذیرد و آنها با هم نامزد می کنند.

    آر کی به دروغ می گوید که مادو دوست دختر اوست و با تحقیر کردن مادر مادو، پادمینی به خاطر رابطه با یک نگهبان به نام شمشیر مالک، به آنها اهانت می کند.

  درواقع آر کی می گوید آنها طی 20 ساله گذشته با هم رابطه پنهانی داشته اند.

  موکوند هم با شنیدن این حرفها واقعا فکر می کند مادو با آرکی کی رابطه دارد و به همین دلیل نامزدی اش با او را به هم می زند.

  مادو سر صحنه فیلمبرداری آر کی رفته و سیلی محکمی به صورت او می زند.

  آر کی به مادو به حالت تمسخر 40 لاک روپیه پول تعارف می زند تا پدرش را که سر صحنه فیلمبرداری آر کی به شدت کتک خورده و جراحت دیده درمان کند! آر کی از مادو می خواهد با او ازدواج کند و مادو هم می پذیرد.

  آر کی که مردی گستاخ و بی رحم است زندگی را برای مادوبالا به جهنم تبدیل می کند و سعی دارد به هر شکلی شده او را مورد توهین و تمسخر قرار ددهد و از طرفی روی او تعصباتی دارد.

  بالاخره با گذشت زمان اوضاع عادی می شود و مادو به آر کی علاقه مند می شود.

    دیپالی،  همسر برادر ناتنی آر کی، اسکندر باتیا  قبلا دوست دختر آر کی بوده است.

  او با اسکندر که در یک فیلم" بزرگ وارد بالیوود شد  و چهره شد ازدواج کرد و در آن زمان آر کی هنوز در تقلا برای دیده شدن بوده است.

  او می خواهد مادو، آر کی را ترک کند اما خواسته او بیهوده است.

  شمشیر قصد دارد آر کی را بکشد چراکه مادو را در خانه اش محبوس کرده است.

  او که از تغییر کردن سناریو اگاه نیست، به سمت آر کی تیر شلیک می کند اما مادو با اهدا کردن خون به آر کی جان او را نجات می دهد.

  مادو می بیند که در احساساتش نسبت به آر کی تغییر بزرگی ایجاد شده است و رفتار آر کی با مادو هم در مقابل نرم تر می شود و دیگر نسبت به او گستاخی نمی کند.

  مادو تغییرات بزرگی در زندگی آر کی ایجاد می کند مثلا ایمان و اعتقاد او به خدا را مستحکم تر می کند و باعث بهبود رابطه آر کی با مادرش می شود.

  مادو درس های متعدد دیگری از زندگی هم به آر کی می آموزد و همه از این بابت قدردان مادو هستند.

  هر دوی آنها اعتراف کردند که به همدیگر علاقه مند شده اند.

  آر کی به پادمینی (مادر مادو) و شمشیر کمک کرد که با هم ازدواج کنند.

  آر کی از مادو می خواهد که خانواده اش را ترک کند و همراه او به جای دیگری بروند و زندگی آرامی داشته باشند چراکه وقعا به یک مدت استراحت نیاز دارد و دوست دارد در کنار مادو باشد.

  مادو موافقت می کند و آری کی به او می گوید قبل از اینکه بروند می خواهد به جبران گذشته مراسم ازدواج درست و مفصلی برای او برگزار کند تا رابطه آنها زین پس به درستی جلو برود.

  طی مراسم ازدواج، آر کی ناگهان مراسم را متوقف می کند و رو به مادو می گوید هیچ وقت او را دوست نداشته و همه اینها نقشه بوده تا مادو را گرفتار عشق خودش کند و بعد با ترک کردن او زندگی او را ویران کند.

  مادو که مایوس و دلشکسته شده تصمیم می گیرد راهشان را جدا کند.

  همه از این کار آر کی به شدت عصبی هستند و سعی دارند او را قانع کنند مادو را برگرداند چراکه او بدون مادو هیچ چیز نیست اما آر کی روی تصمیم خودش مصمم است.

  مادو سر صحنه فیلمبرداری آر کی به عنوان آرایشگر مو مشغول به کار می شود.

  سر لوکیشن، آر کی دوباره با مادو رفتارهای گستاخانه و سردی دارد و سعی دارد او را با این رفتارها از آنجا فراری دهد اما مادو برای او جواب دارد آر کی به به رابطه مادو با یک مرد ناشناس شک کرده ناگهان از تصمیمش نسبت به ترک کردن مادو پشیمان می شود.

  او نمی تواند به دیدن مادو کنار مرد دیگری حتی فکر بکند و به اشتباه خودش پی می برد به همین خاطر تصمیم می گیرد برای اینکه دوباره مادو را به زندگی اش برگرداند او را بدزدد و به زور او را مجبور کند با او در خانه اش زندگی کند.

    در ابتدا مادو نرم نیست اما بعدا تصمیم می گیرد تا او هم وارد بازی ای که خود آر کی راه انداخته بود بشود و این بار او به کمک سلطان آر کی را ترک کند.

  سلطان همان مرد مرموزی است که آر کی فکر می کند مادو با او در رابطه است.

  مادو بخواهد یک درسی به آر کی بدهد و او متوجه درد یک قلب شکسته بکند.

  آر کی قادر نیست احساساتش نسبت به مادو را بپذرد.

  مادو که می خواهد نقشه اش درست پیش برود، آر کی را ترک می کند و می گوید تا زمانی که آر کی به زبان نیاورد که عاشق اوست برنخواهد گشت.

  طبق خواسته مادو، آر کی عشقش را به مادو اعتراف می کند و جلوی همه به او پیشنهاد ازدواج داد.

  مادو پیشنهاد او را قبول می کند و تدارکان برگزای یک مراسم مجلل و بزرگ انجام می شود.

  درست چند روز قبل از برگزاری مراسم مادو متوجه می شود که نمی تواند نقشه اش را اجرا کند چون واقعا عاشق آر کی است و نمی تواند او را ترک کند.

  سلطان از مادو می خواهد که به نقشه اش عمل کند چون آر کی وقتی متوجه نقشه مادو شود او را زنده نخواهد گذاشت.

    اما مادو تصمیمش را تغییر داده و قلب سلطان را می شکند چون سلطان هم عاشق مادو است.

    آر کی که متوجه نقشه مادو شده قلبش شکسته اما تصمیم می گیرد همه خاطرات و اتفاقات بد گذشته را فراموش کند، مادو را ببخشد و رسما با او ازدواج کند.

  سلطان که از آر کی به خاطر گرفتن مادو از او متنفر شده، از او انتقام می گیرد.

  سلطان متوجه می شود که برادر ناتنی  آر کی است و از همین مسئله به عنوان یک ابزار برای خجالت زده کردن آر کی در دید عمومی استفاده می کند.

  سلطان، آر کی را یک فرزند نامشروع می خواهد چراکه پدر آرکی، موهان در ابتدا با مادر سلطان ازدواج کرده بود.

  آر کی بعدا متوجه می شود سلطان همه این کارها را برای بدست آورند مادو انجام می دهد.

  آر کی خیلی تصادفی سلطان را می کشد و به زندان می افتد.

  مادو متوجه می شود که سلطان زنده است و  همه این اتفاقات نقشه سلطان بوده تا آر کی را به زندان بیندازد و مادو را به چنگ بیاورد.

  سلطان متوجه می شود آر کی به این راحتی ها اجازه رفتن به مادو نمی دهد و از این به بعد سلطان  مادو را شکنجه می دهد تا از آر کی طلاق بگیرد و سمت او بروند تا نجاتش دهد.

  مادو که درمانده شده قبول می کند.

  آر کی که به شدت خشمگین است قبول نمی کند مادو را طلاق بدهد و سپ متوجه می شود پشت همه این ماجراها سلطان است که مادو را مجبور کرده از او طلاق بگیرد.

  آر کی بالاخره به کمک پلیس سلطان را می کشد و مادو را نجات می دهد.

  به دلیل آنکه آر کی به خاطر مشکلات شخصی دیگر قادر نیست در آنها با نام عشق یک جنون پرفروش می شود و آر کی از مشکلات مالی و کاری بیرون می آید.

  مادو به خاطر استرسی که داشته بچه اش را از دست می دهد و آر کی را مقصر می داند.

   مادو فعالیت خود را در سینما ادامه می دهد و درست همان طور که در تقدیر او آمده بود ستاره سینما می شود.

  شخصی به نام کوال رام کوشکاها ملقب به کی آر کی در قالب پرستار و مددکار آر کی وارد می شود درحالیکه درواقعیت او از سوی کولبوشان به کار گرفته شده تا بابت همه توهین هایی که آر کی به او کرده از او انتقام بگیرد.

  کولبوشان می خواهد که کی آر کی همه پول و ثروت آر کی را برباید تا جایی که او را برشکسته و بدبخت کند.

  کی آر کی یک نجیب زاده است و تصمیم می گیرد هر زمان باعث جدایی مادو از آر کی بشود او را ترک کند.

  کی آر کی بعد از انجام دادن کار و گرفتن پولش به شهر خودش برمی گردد و کولبوشان به زندان می افتد.

  مادو دوباره باردار می شود و یک دختر به دنیا می آورد.

  آر کی نام دخترشان را هم مادوبالا می گذارد و پیشگویی می کندکه او هم مانند پدر و مادرش بازیگر خواهد شد.

  20 سال بعد: آر کی و مادو در یک حادثه انفجار بمب از دنیا رفته اند.

  مادر آر کی، رادها،  مادهو بالا که هنوز نوزاد بوده را برداشته و فرار می کند و بدون وجود سایه صنعت سینما او را در گوشه ای منزوی بزرگ می کند.

  رادها مریض می شود.

  مادهوبالا بزرگ شده و حال درست شبیه مادرش است و برای مردی به نام آبهی کاپور کار می کند مردی که مادهوبالا عاشقش می شود.

  آنها اعلام می کنند که قصد دارند ازدواج کنند اما درعوض آبهی، مادهوبالا را به عقد یک پسر شیرین عقل به نام راجا درمی آورد (که شبیه آر کی است).

  آبهی بعدا فاش می کند تصمیم داشته به خاطر مرگ پدرش، هارشواردان که به خاطر مجرم شناخته شدن در کشته شدن مادو و آر کی خودکشی کرده انتقام بگیرد.

  راجا هم معلوم می شود که پسر کی آر کی است و بعدا حالش خوب می شود و یک آدم سالم و نرمال می شود.

  او سبک زندگی یک گانگستر را دارد که مادهوبالا به این خاطر از او متنفر است و مرتب به او توهین می کند.

  بعد از کلی فراز و نشیب و اتفاقات ناگوار مادهوبالا متوجه می شود که باردار است و از راجا می خواهد که همدیگر را ببخشند و زندگی جداگانه ای از خانواده هایشان را آغاز کنند و با آرامش در کنار هم زندگی کنند و راجا هم می پذیرد.

  راجا یک گاراژ باز می کند و از آن طریف معاش می کنند.

  یک شی، یکی از تهیه کنندگان سینما، راجا را می بیند و فکر می کند او آر کی است و به او پیشنهاد بازی در فیلمش را می دهد فیلمی که سالها قبل می خواسته با مادو و آر کی بسازد.

  مادوبالا، دفتر خاطرات مادو را می خواند و می فهمد آخرین آرزوی مادو ساخته شدن یک
  کلید واژه ها: سریال - خلاصه داستان - بازیگران - داستان - هندی - همراه - اسامی - جنون - ستاره سینما - معرفی - کارگردانی - عاشقانه - لجبازی - طولانی - یک دهه - تولید - ستاره - گذشته - سینما - مورد - شبکه - درام - اذیت

  منبع مطلب : www.ghatreh.com

  مدیر محترم سایت www.ghatreh.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  خلاصه داستان سریال هندی یک عشق یک جنون همراه با اسامی بازیگران

  مجله اینترنتی کولاک :

  خلاصه داستان سریال هندی یک عشق یک جنون همراه با اسامی بازیگران

  خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال هندی یک عشق یک جنون به همراه اسامی بازیگران سریال هندی مادهوبالا همچنین معرفی نقش ها در این مطلب.

  سریال «مادهوبالا – یک عشق یک جنون» که یک اثر عاشقانه درام است از سریال‌های طولانی و جذاب هندی طی یک دهه گذشته بوده به کارگردانی راویندرا گوتم است. این سریال که در یک فصل و مجموعا  ۶۴۸ قسمت تولید شد و از ۲۸ می ماه سال ۲۰۱۲ تا ۹ آگوست ۲۰۱۴ از شبکه کالرز تی وی هند پخش می‌شد. درشتی دسای و ویوان دسینا بازیگران اصلی این سریال هستند.

  داستان این سریال در مورد دختری ساده به نام مادو و یک ستاره سینما به نام ریشب است که از سر لج و لجبازی و اذیت کردن همدیگر با هم ازدواج می‌کنند و درنهایت عمیقا عاشق هم می‌شوند و در این بین یک سری مشکلات برای آنها شکل می‌گیرد و در نهایت می‌توان یکی از پیام‌های اصلی داستان را این دانست که روح عشاق در حیات‌های بعدی هم در کنار هم قرار خواهند گرفت.

  معرفی بازیگران سریال:

  رشمی دسای در نقش مادو ؛ مادهو بالا

  ویوان دسینا Vivian Dsena در نقش  ریشی کوندرا یا آر کی، در نقش کی آر کی و در نقش راجا

  پلوی پوروهیت در نقش پادمینی مادر مادو

  بوپنیدر سینگ در نقش شمشیر مالیک ناپدری مادو

  اسکندر کارباندا در نقش اسکندر باتیا برادر ناتنی آر کی

  سیما میشرا در نقش دیپالی دوست دختر سابق آر کی

  آوینش رکی در نقش سلطان

  خلاصه داستان:

  مادهو بالا (مادو)چودری (با بازی رشمی دسای) سر لوکیشن فیلمبرداری به دنیا می‌آید و تقدیر او این است که ستاره سینما شود اما فی الحال در یک سالن کار خدماتی می‌کند و عضای خانواده ای به عنوان آرتیست‌های خرده‌پا و فرعی در صنعت سینمای هند مشغول فعالیت هستند. برحسب یک اتفاق سرنوشت ساز او در مقابل فوق ستاره بالیوود ریشب کوندرا ملقب به «آر کی» روبرو می‌شود. مادو در یک پرونده مربوط به ضرب و شتم به جای دوستش موکوند در برابر ریشی کوندرا قرار می‌گیرد و او ر به زندان می‌اندازد و همین مسئله برای آر کی به یک کینه تبدیل می‌شود و درصدد انتقام گرفتن از مادو است.

  موکوند به مادو پیشنهاد ازدواج می‌دهد که مادو می‌پذیرد و آنها با هم نامزد می‌کنند.  آر کی به دروغ می‌گوید که مادو دوست دختر اوست و با تحقیر کردن مادر مادو، پادمینی به خاطر رابطه با یک نگهبان به نام شمشیر مالک، به آنها اهانت می‌کند.درواقع آر کی می‌گوید آنها طی ۲۰ ساله گذشته با هم رابطه پنهانی داشته‌اند. موکوند هم با شنیدن این حرفها واقعا فکر می‌کند مادو با آرکی کی رابطه دارد و به همین دلیل نامزدی‌اش با او را به هم می‌زند.

  مادو سر صحنه فیلمبرداری آر کی رفته و سیلی محکمی به صورت او می‌زند. آر کی به مادو به حالت تمسخر ۴۰ لاک روپیه پول تعارف می‌زند تا پدرش را که سر صحنه فیلمبرداری آر کی به شدت کتک خورده و جراحت دیده درمان کند! آر کی از مادو می‌خواهد با او ازدواج کند و مادو هم می‌پذیرد. آر کی که مردی گستاخ و بی رحم است زندگی را برای مادوبالا به جهنم تبدیل می‌کند و سعی دارد به هر شکلی شده او را مورد توهین و تمسخر قرار ددهد و از طرفی روی او تعصباتی دارد.

  بالاخره با گذشت زمان اوضاع عادی می‌شود و مادو به آر کی علاقه مند می‌شود.  دیپالی،  همسر برادر ناتنی آر کی، اسکندر باتیا  قبلا دوست دختر آر کی بوده است. او با اسکندر که در یک فیلم بزرگ وارد بالیوود شد  و چهره شد ازدواج کرد و در آن زمان آر کی هنوز در تقلا برای دیده شدن بوده است. او می‌خواهد مادو، آر کی را ترک کند اما خواسته او بیهوده است.

  شمشیر قصد دارد آر کی را بکشد چراکه مادو را در خانه‌اش محبوس کرده است. او که از تغییر کردن سناریو اگاه نیست، به سمت آر کی تیر شلیک می‌کند اما مادو با اهدا کردن خون به آر کی جان او را نجات می‌دهد. مادو می‌بیند که در احساساتش نسبت به آر کی تغییر بزرگی ایجاد شده است و رفتار آر کی با مادو هم در مقابل نرم‌تر می‌شود و دیگر نسبت به او گستاخی نمی‌کند. مادو تغییرات بزرگی در زندگی آر کی ایجاد می‌کند مثلا ایمان و اعتقاد او به خدا را مستحکم تر می کند و باعث بهبود رابطه آر کی با مادرش می‌شود.

  مادو درس‌های متعدد دیگری از زندگی هم به آر کی می‌آموزد و همه از این بابت قدردان مادو هستند. هر دوی آنها اعتراف کردند که به همدیگر علاقه مند شده‌اند. آر کی به پادمینی (مادر مادو) و شمشیر کمک کرد که با هم ازدواج کنند. آر کی از مادو می‌خواهد که خانواده‌اش را ترک کند و همراه او به جای دیگری بروند و زندگی آرامی داشته باشند چراکه وقعا به یک مدت استراحت نیاز دارد و دوست دارد در کنار مادو باشد. مادو موافقت می کند و آری کی به او می‌گوید قبل از اینکه بروند می‌خواهد به جبران گذشته مراسم ازدواج درست و مفصلی برای او برگزار کند تا رابطه آنها زین پس به درستی جلو برود. طی مراسم ازدواج، آر کی ناگهان مراسم را متوقف می‌کند و رو به مادو می‌گوید هیچ وقت او را دوست نداشته و همه اینها نقشه بوده تا مادو را گرفتار عشق خودش کند و بعد با ترک کردن او زندگی او را ویران کند.

  مادو که مایوس و دلشکسته شده تصمیم می گیرد راهشان را جدا کند. همه از این کار آر کی به شدت عصبی هستند و سعی دارند او را قانع کنند مادو را برگرداند چراکه او بدون مادو هیچ چیز نیست اما آر کی روی تصمیم خودش مصمم است. مادو سر صحنه فیلمبرداری آر کی به عنوان آرایشگر مو مشغول به کار می‌شود. سر لوکیشن، آر کی دوباره با مادو رفتارهای گستاخانه و سردی دارد و سعی دارد او را با این رفتارها از آنجا فراری دهد اما مادو برای او جواب دارد

  آر کی به به رابطه مادو با یک مرد ناشناس شک کرده ناگهان از تصمیمش نسبت به ترک کردن مادو پشیمان می‌شود. او نمی‌تواند به دیدن مادو کنار مرد دیگری حتی فکر بکند و به اشتباه خودش پی می‌برد به همین خاطر تصمیم می‌گیرد برای اینکه دوباره مادو را به زندگی‌اش برگرداند او را بدزدد و به زور او را مجبور کند با او در خانه‌اش زندگی کند.  در ابتدا مادو نرم نیست اما بعدا تصمیم می گیرد تا او هم وارد بازی‌ای که خود آر کی راه انداخته بود بشود و این بار او به کمک سلطان آر کی را ترک کند. سلطان همان مرد مرموزی است که آر کی فکر می‌کند مادو با او در رابطه است. مادو بخواهد یک درسی به آر کی بدهد و او متوجه درد یک قلب شکسته بکند. آر کی قادر نیست احساساتش نسبت به مادو را بپذرد. مادو که می‌خواهد نقشه‌اش درست پیش برود، آر کی را ترک می‌کند و می‌گوید تا زمانی که آر کی به زبان نیاورد که عاشق اوست برنخواهد گشت.

  طبق خواسته مادو، آر کی عشقش را به مادو اعتراف می‌کند و جلوی همه به او پیشنهاد ازدواج داد. مادو پیشنهاد او را قبول می‌کند و تدارکان برگزای یک مراسم مجلل و بزرگ انجام می‌شود. درست چند روز قبل از برگزاری مراسم مادو متوجه می شود که نمی‌تواند نقشه‌اش را اجرا کند چون واقعا عاشق آر کی است و نمی‌تواند او را ترک کند. سلطان از مادو می‌خواهد که به نقشه‌اش عمل کند چون آر کی وقتی متوجه نقشه مادو شود او را زنده نخواهد گذاشت.  اما مادو تصمیمش را تغییر داده و قلب سلطان را می‌شکند چون سلطان هم عاشق مادو است.  آر کی که متوجه نقشه مادو شده قلبش شکسته اما تصمیم می‌گیرد همه خاطرات و اتفاقات بد گذشته را فراموش کند، مادو را ببخشد و رسما با او ازدواج کند. سلطان که از آر کی به خاطر گرفتن مادو از او متنفر شده، از او انتقام می‌گیرد. سلطان متوجه می‌شود که برادر ناتنی  آر کی است و از همین مسئله به عنوان یک ابزار برای خجالت زده کردن آر کی در دید عمومی استفاده می کند.

  سلطان، آر کی را یک فرزند نامشروع می‌خواهد چراکه پدر آرکی، موهان در ابتدا با مادر سلطان ازدواج کرده بود. آر کی بعدا متوجه می‌شود سلطان همه این کارها را برای بدست آورند مادو انجام می‌دهد. آر کی خیلی تصادفی سلطان را می‌کشد و به زندان می‌افتد. مادو متوجه می‌شود که سلطان زنده است و  همه این اتفاقات نقشه سلطان بوده تا آر کی را به زندان بیندازد و مادو را به چنگ بیاورد.

  سلطان متوجه می‌شود آر کی به این راحتی‌ها اجازه رفتن به مادو نمی‌دهد و از این به بعد سلطان  مادو را شکنجه می دهد تا از آر کی طلاق بگیرد و سمت او بروند تا نجاتش دهد. مادو که درمانده شده قبول می‌کند. آر کی که به شدت خشمگین است قبول نمی کند مادو را طلاق بدهد و سپ متوجه می‌شود پشت همه این ماجراها سلطان است که مادو را مجبور کرده از او طلاق بگیرد.

  آر کی بالاخره به کمک پلیس سلطان را می‌کشد و مادو را نجات می‌دهد. به دلیل آنکه آر کی به خاطر مشکلات شخصی دیگر قادر نیست در فیلم بازی کند و به امر بهل یک تهیه کننده سینما سیلی زده است از بالیوود محروم شده و تصمیم می‌گیرد که خودش فیلم تولید کند. کارگردانی کهنه کار تصمیم می گیرد به او کمک کند و مادو را به عنوان ستاره زن فیلم انتخاب می‌کند اما آر کی با این پیشنهاد مخالف است و می‌خواهد مادو فقط نقش مقابل خودش را بازی کند.  آر کی یک بازیگر زن برای فیلم پیدا می کند اما ناراضی است و قول می دهد مادو را تحت فشار قرار ندهد تا  قرارداد فیلم را امضا کند. در روز افتتاحیه فیلم، بازیگر زن به دلایلی قادر نیست به مراسن کنفرانس مطبوعاتی بیاید و یک سری مشکلات دیگری ایجاد می‌شود که آر کی تصور می‌کند حرفه او به آخر خط رسیده و می‌خواهد دست به خودکشی بزند که دستیارش با او تماس می‌گیرد و می‌گوید مادو وارد پروه شده و نقش زن داستان را بازی می‌کند.

  آرکی که بسیار هیجان زده شده به عنوان بازیگر نقش یک فیلم در جلوی رسانه‌ها همراه مادو که اولین فیلم خود را بازی می‌کند قرار می‌گیرد. او جلوی دوربین‌ها اعتراف می کند عاشق مادو است و و از او تشکر می کند که ستاره زن فیلم اوست. یک قدیس به عمه آر کی، پابو می‌گوید که مادو نمی‌تواند همسر خوبی برای آر کی باشد. پابوو، مادو را شستشوی مغزی می‌دهد و او را مجبور می‌کنند یک سری سنت‌ها را اجرا کند اما بعدا می‌فهمد تمام اینها نقشه پابو و دیپالی برای بیرون کردنش از زندگی آر کی بوده است. مادو حاضر نمی‌شود آر کی را ترک کند. در طول فیلمبرداری، آر کی آسیب می‌بیند و فلج می‌شود اما مادو تصمیم می‌گیرد هر طور شده فیلم را به اتمام برساند. آر کی حالا دیگر در مقابل مادو احساس ناامنی می‌کند چراکه مادو در حال اوج گرفتن و رسیدن به شهرت است اما همه او را به خاطر اینکه فلج شده نادیده می‌گیرند. مادو باردار می‌شود اما آرکی می‌گوید با وجود این همه مشکل دلش بچه نمی‌خواهد که این حرف مادو را ناراحت می‌کند و  و قلبش را می‌شکند.

  فیلم آنها با نام «عشق یک جنون» پرفروش می‌شود و آر کی از مشکلات مالی و کاری بیرون می‌آید. مادو به خاطر استرسی که داشته بچه‌اش را از دست می‌دهد و آر کی را مقصر می‌داند.  مادو فعالیت خود را در سینما ادامه می‌دهد و درست همان طور که در تقدیر او آمده بود ستاره سینما می‌شود.

  شخصی به نام کوال رام کوشکاها ملقب به «کی آر کی» در قالب پرستار و مددکار آر کی وارد می‌شود درحالیکه درواقعیت او از سوی کولبوشان به کار گرفته شده تا بابت همه توهین‌هایی که آر کی به او کرده از او انتقام بگیرد. کولبوشان می‌خواهد که کی آر کی همه پول و ثروت آر کی را برباید تا جایی که او را برشکسته و بدبخت کند. کی آر کی یک نجیب زاده است و تصمیم می گیرد هر زمان باعث جدایی مادو از آر کی بشود او را ترک کند. کی آر کی بعد از انجام دادن کار و گرفتن پولش به شهر خودش برمی‌گردد و کولبوشان به زندان می‌افتد. مادو دوباره باردار می‌شود و یک دختر به دنیا می‌آورد. آر کی نام دخترشان را هم مادوبالا می‌گذارد و پیشگویی می‌کندکه او هم مانند پدر و مادرش بازیگر خواهد شد.

  ۲۰ سال بعد:

  آر کی و مادو در یک حادثه انفجار بمب از دنیا رفته‌اند. مادر آر کی، رادها،  مادهو بالا که هنوز نوزاد بوده را برداشته و فرار می‌کند و بدون وجود سایه صنعت سینما او را در گوشه‌ای منزوی بزرگ می‌کند. رادها مریض می‌شود. مادهوبالا بزرگ شده و حال درست شبیه مادرش است و برای مردی به نام آبهی کاپور کار می‌کند مردی که مادهوبالا عاشقش می‌شود. آنها اعلام می‌کنند که قصد دارند ازدواج کنند اما درعوض آبهی، مادهوبالا را به عقد یک پسر شیرین عقل به نام راجا درمی‌آورد (که شبیه آر کی است). آبهی بعدا فاش می‌کند تصمیم داشته به خاطر مرگ پدرش، هارشواردان که به خاطر مجرم شناخته شدن در کشته شدن مادو و آر کی خودکشی کرده انتقام بگیرد.

  راجا هم معلوم می‌شود که پسر کی آر کی است و بعدا حالش خوب می‌شود و یک آدم سالم و نرمال می‌شود. او سبک زندگی یک گانگستر را دارد که مادهوبالا به این خاطر از او متنفر است و مرتب به او توهین می کند. بعد از کلی فراز و نشیب و اتفاقات ناگوار مادهوبالا متوجه می‌شود که باردار است و از راجا می‌خواهد که همدیگر را ببخشند و زندگی جداگانه‌ای از خانواده‌هایشان را آغاز کنند و با آرامش در کنار هم زندگی کنند و راجا هم می‌پذیرد. راجا یک گاراژ باز می‌کند و از آن طریف معاش می‌کنند. یک شی، یکی از تهیه کنندگان سینما، راجا را می‌بیند و فکر می‌‌کند او آر کی است و به او پیشنهاد بازی در فیلمش را می‌دهد فیلمی که سالها قبل می‌خواسته با مادو و آر کی بسازد.

  مادوبالا، دفتر خاطرات مادو را می‌خواند و می‌فهمد آخرین آرزوی مادو ساخته شدن یک فیلم از زندگی خودش و آر کی بوده است. مادهوبالا، راجا را قانع می‌کند تا برای بازی در آن فیلم قرارداد ببندد. آنها حرفه خودشان را در سینما آغاز می‌کنند و نقش مادو و آر کی را بازی می‌کنند. راجا می‌گوید این پایان کار نیست بلکه شروع یک زندگی جدید است و  چراکه تقدیر همیشه این بوده که آنها در کنار هم زندگی کنند و سوپراستار باشند.

  منبع خبر : مجله اینترنتی کولاک

  منبع مطلب : harpy.ir

  مدیر محترم سایت harpy.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  یک عشق یک جنون

  یک عشق یک جنون

  یک عشق یک جنون دوبله فارسی

  1215151
  نویسنده : Saurabh Tewari

  کارگردان: Ravindra Gautam

  بازیگران: Drashti Dhami, Vivian Dsena, Seema Kapoor | See full cast & crew »

  خلاصه داستان :

  مادحوبلا “مادو” در سر صحنه فیلمبرداری یک فیلم متولد شد و هدفش قهرمان شدن بود اما در یک سالن کار می کند در حالی که خانواده وی در صنعت فیلم بمبئی به عنوان هنرمندان نوپا فعالیت می کنند. یک برخورد سرنوشت ساز او را در مقابل فوق ستاره ستاره بالیوود قرار می دهد..

  قسمت ۰۱

  قسمت ۰۲

  قسمت ۰۳

  قسمت ۰۴

  قسمت ۰۵

  قسمت ۰۶

  قسمت ۰۷

  قسمت ۰۸

  قسمت ۰۹

  قسمت ۱۰

  قسمت ۱۱

  قسمت ۱۲

  قسمت ۱۳

  قسمت ۱۴

  قسمت ۱۵

  قسمت ۱۶

  قسمت ۱۷

  قسمت ۱۸

  قسمت ۱۹

  قسمت ۲۰

  قسمت ۲۱

  قسمت ۲۲

  قسمت ۲۳ کیفیت ۲۴۰   |    کیفیت ۴۸۰

  قسمت ۲۴ کیفیت ۲۴۰   |    کیفیت ۴۸۰

  قسمت ۲۵ کیفیت ۲۴۰   |    کیفیت ۴۸۰

  قسمت ۲۶ کیفیت ۲۴۰   |    کیفیت ۴۸۰

  قسمت ۲۷ کیفیت ۲۴۰   |    کیفیت ۴۸۰

  قسمت ۲۸ کیفیت ۲۴۰   |    کیفیت ۴۸۰

  قسمت ۲۹ کیفیت ۲۴۰   |    کیفیت ۴۸۰

  قسمت ۳۰ کیفیت ۲۴۰   |    کیفیت ۴۸۰

  قسمت ۳۱ کیفیت ۲۴۰   |    کیفیت ۴۸۰

  قسمت ۳۲ کیفیت ۲۴۰   |    کیفیت ۴۸۰

  .

  منبع مطلب : www.rasafilm.space

  مدیر محترم سایت www.rasafilm.space لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : عاشق زوجشونم خیلی ب هم میانن😍😍😍😍😍

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مینا 2 ماه قبل
  -1

  خیلی فیلم جذابی بود

  زهرا 5 ماه قبل
  1

  سلام

  این سریال واقعه خیلی قشنگ بود 😍😍

  سید محمد 6 ماه قبل
  0

  سلام

  فاطی 8 ماه قبل
  0

  ینی بچه هاشون باهم خواهروبرادون وباهم ازدواج میکنن مگ میشه😐اون پسرشیرین عقل ک پسرارکی هست بعد بامادوازدواج میکنه ینی اجی خودش وا

  0
  ناشناس 6 ماه قبل

  الان خوب شده راجو

  فرزانه 8 ماه قبل
  -1

  من عاشق این سریالم توروخدا تا اخر بزارید همه فصل هاشو ببینم

  Zhili 8 ماه قبل
  -1

  کسی میدونه اسم واقعی ابهی کاپور چیه؟

  0
  ناشناس 6 ماه قبل

  من میدونم

  1
  Zhili 8 ماه قبل

  کسی میدونه لطفا بگه

  Fatemeh 8 ماه قبل
  0

  لطفا پاسخ بدین ممنون

  لیلا 8 ماه قبل
  0

  میشه بگید اسم واقعی ابهی کاپور چیست؟ لطفاً لطفاً لطفاً

  ....... 8 ماه قبل
  1

  سلام اسم اصلی آبهای کاپور چیه ؟

  زهرا 8 ماه قبل
  2

  خیلی فیلم قشنگه ولی 648قسمت داره یاخودخدا

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  این سریال خیلی عالیه مادو و آبهی هم خیلی خوبه ولی آبهی به مادو خیانت می‌کنه ولی مادو و راحت هم خیلی با هم خوب میشد

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  خود آرکی ومادو والا ریدن تو فیلم تون چطوری دلت اومد که آرکی ومادو راکشتی کاش این جا بودی تا سرت رو توی دست شویی مون میکردم تادست شویی رو خالی میکردی

  ناشناس 10 ماه قبل
  1

  کاررگردان سریال یک عشق یک جنون نعلت کن الاهی که سرنوشت نویسنده مثل آرکی و مادو بشه پدرسگ توله سگ مارا افسردگی هاد گرفت پدرسگ وقتی که بلد نیستی گو می خوری بابابات که درست میکنی همچین فیلم هارو شما هم گو می خورید که چنین فیلم هایی پخش میکنید هفت نصل بدتو ریدن انشالا که هیچ کدوم تون روی خوشی نبینید من همیشه نفرین میکنم شما رو مردهاتونم توقبر عزیتن توی استدیو جن هم ریدن انشالا که داغ فرزند و همسرت رو ببینی انشلا که همیشه داغ ببینی که مارا داغ دارکردی میرم امام رضا قفل شو میگیرم تاجواب منوبده تاریشتون و نکشه دست از دعا بر نمی دارم ویک بار دیگه چنین فیلم هایی بزارید از دست تون شکایت می کنم

  0
  من 9 ماه قبل

  مشکل عقلی داری برو پیش روانپزشک برا ی فیلم این حرفارو می‌زنی بچه

  ناشناس 10 ماه قبل
  -1

  این سریال تا الان که آرکی ومادو والا زنده بودن خوب بود ولی ازحالا به بد به درد گو نمی خوره ویک باره دیگه چنین فیلم هایی گذاشتید خانواده واسه شما نمیزارم

  Vivian dsena 1 سال قبل
  0

  این سریال بینظیره عاشق دیوانگی بازیگرهای اصلی فیلمم منظورم آرکی و مادو هستش

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  من ازگوشیم تماشا میکنم خیلی عالی بود تو ماهواره هم پخش میشه یانه

  0
  فاطی 9 ماه قبل

  سلام ببخشید توی گوشی چطوری نگاه میکنی من که خیلی سعی کردم تو سایت و اینستاگرام و... نگاه کنم ولی نتونستم قسمت های اصلی پیدا کنم میشه راهنمایی کنین؟

  0
  ناشناس 10 ماه قبل

  ماهواره هفته ای سه شب نشون میده شنبه دوشنبه چهارشنبه ساعت ۸ شب

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  چرا فیلم مادوبالا کامل پخش نشد خیلی دوستش دارم لطفا

  م 1 سال قبل
  1

  سلام عالیه ولی نمیشه از اینترنت قسمت ۱۸۲ به بعد نمیاره چرا

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  فیلم یک عشق جنون

  باران 2 سال قبل
  0

  این سریال در حال حاضر تا چه قسمتی در گوگل قابل پخشه؟؟

  چرا قسمتای۱۴۲ و ۱۴۲ رو نمیتونم پیدا کنم؟؟

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  لطفا تمام قسمت یک عشق یک جنون بزارید 🌹

  سمیه 2 سال قبل
  -1

  اگر سلطان نباشی فیلم خیلی بده

  1
  ..... 1 سال قبل

  آره

  کک 2 سال قبل
  0

  ق

  RK 2 سال قبل
  0

  اسم مادوبالا دراشتی دهامی هست ارکی هم ویویان دسنا چرا اسماشونو اشتباه نوشتین؟

  RK 2 سال قبل
  0

  ارکی عشق منه ،عاشقشم ،ارکی بهترینه ،اخلاقاش خاص و جالبه واقعا بی نظیره😍😍😍

  مادوبالاهم بهترین بازیگرع

  ناشناس 2 سال قبل
  -2

  این سریال واقعا عالیع

  S 2 سال قبل
  0

  سلطان فارسی بلده

  ناشناس 2 سال قبل
  -1

  اگر سلطان نبود این فیلم اصلا به دل نمی شست

  ناشناس 2 سال قبل
  -2

  اسم واقهی سلطان کی

  1
  RK 2 سال قبل

  اوینش رکهی

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  سلطان درفیلم چندسالشه

  رضا 2 سال قبل
  0

  فعلاهمش تا110اومد

  رضا 2 سال قبل
  0

  جون ب لب شودام براین فیلم

  رضا 2 سال قبل
  0

  لطفا زود زود پخشش کنید

  نگین 2 سال قبل
  0

  من‌تازه‌دادم‌‌این‌فیلم‌رو‌می‌بینم‌چرا‌قسمت‌۱۰،۱۱،۱۵،۱۶رو‌نداره‌چیکار‌کنم‌از‌کجا‌پیدا‌کنم

  گلی 2 سال قبل
  0

  چراقسمت ۱۰۳ رو نمیاره هرچی میگردم نیست

  ناشناس 2 سال قبل
  3

  چرا .بعضی از قسمت ها نیست

  من خیلی دوست دارم جلو جلو این سریال رو ببینم

  -2
  RK 2 سال قبل

  چون اپارات حذف میکنع باید توروبیکا ببینید

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  قسمت ۹۶ به بدش فارسی نیست میشه دوبله فارسی بزاری

  ارکی 2 سال قبل
  0

  میشه بگید چند فصل داره دوستان ممنون میشم از لطف شما

  ارکی 2 سال قبل
  0

  چند. فصل داره ، اگ میشه جواب بدین. مممنون میشم دوستان عزیز

  -2
  ... 2 سال قبل

  یک فصل

  fatemeh 2 سال قبل
  1

  من خیلی این سریال و دوست دارم بازی آرکی و مادو عالیه ولی یه مشکل هست نمیتونم به همه قسمتها دسترسی داشته باشم و متاسفانه بعضی قسمتها زبان اصلی هست من میخوام همه قسمتهارو ببینم میشه کمکم کنید

  زهرا 2 سال قبل
  0

  فیلم مادهوبالا خیلی زیباست امیدوارم که بزودی کل فبلم‌دوبله شود

  آزیتا رییسی 2 سال قبل
  2

  واقعا عاشق این سریال هستم مخصوصا مادو و ارکی عاشقتونم ♥️ارکی خوشتیپ ترین مرد دنیاست ...و مادو خوشگل ترین زن 💜ارکی عاشقتم🥰💞ومادو....من آرزوی دیدار از نزدیک باهاتون دارم 👑😍❤

  آزیتا رییسی 2 سال قبل
  0

  منتظر قسمت های بعدی هستیم

  0
  فری 2 سال قبل

  منم عاشق توام😘

  آزیتا رییسی 2 سال قبل
  3

  من عاشق این سریال هستم لطفا قسمت های بعدیش رو هم پخش کنین ولی کاشکی ارکی ومادو نمیمردن🥰😑

  3
  ناشناس 2 سال قبل

  اره واقعا بدون اونا فیلم مزه اش رفت

  X._NEGAR._X 2 سال قبل
  1

  من عاشق این سریال ام چون خیلی قشنگ و درام هه وااقعاااا قشنگ هه

  من پیشنهاد میکنم حتماا ببینید

  ناشناس 2 سال قبل
  6

  عاشق زوجشونم خیلی ب هم میانن😍😍😍😍😍

  -1
  م 1 سال قبل

  اره خیلی اگر سطان مزاحم بزاره

  3
  ارکی 2 سال قبل

  اره دوست عزیز

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  2
  ناشناس 5 ماه قبل

  خب مگه مادو و راجا خواهر و براد نیستن چرا باهم ازدواج کردن🤔

  برای ارسال نظر کلیک کنید