توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سریال کره ای سقوط بر روی تو

  1 بازدید

  سریال کره ای سقوط بر روی تو را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  معرفی و نقد سریال سقوطی بر روی تو | به نقد الیا :: موسیقی احساس کره !

  عنوان: سقوطی بر روی تو (crash landing on you)_فرود اضطراری عشق (Emergency landing)

  ژانر: عاشقانه_ کمدی_ درام_ اکشن

  سال تولید : ۲۰۱۹_۲۰۲۰

  پخش: tvn_ Netflix

  قسمت ها: ۱۶

  بازیگران:هیوبین( ریجونگ هیوک) _ سون یه جین( یون سه ری)_سئو جی هیو ( سو دان ) کیم جونگ هیون( گو سونگ جون) 

   خلاصه: طی یک طوفان سخت پاراگلایدر یک وارث پولدار از کره جنوبی ( سون یه جین_یون سه ری)را در کره شمالی فرو می برد - و به زندگی یک افسر ارتش ( هیوبین_ری جونگ هیوک) می رود ، که تصمیم می گیرد به او کمک کند تا مخفی شود.

  معرفی: 

  سریال سقوطی بر روی تو یک سریال دیدنی از سری سریال های پر مخاطب ۲۰۱۹_۲۰۲۰ است ، این سریال هنگام پخش موفق شد به ریتینگ ۲۱.۷٪ برسد و لقب " پر مخاطب" را از آن خود کند . خب در واقع می توان به این درام عبارت " هدفمند " را داد زیرا بر خلاف بسیاری از سریال ها در خود یک هدف را دارا ست که در پایان به نتایجی می رسد ؛ دغدغه ای به عنوان " صلح دو کشور " این معضل بزرگ به خوبی با یک عاشقانه آمیخته و شما را چنان محسور می کند که جزو بهترین سریال هایی می شود که دیده اید ، سریالی که دوست دارید بارها آن را ببینید و از دیدنش سیر نمی شوید .

  تحلیل خط داستانی: 

  خب روایت داستان ، یک روایت روان و به دور از پیجیدگی ها با ریتمی مناسب و متعادل است ، وقایع داستان در یک ستون و باور پذیر اتفاق می افتند و به جرعت می توان گفت از آن دست سریال هایی است که منطقی ترین فلسفه ها و رفتارها را بازیگران دارند . این بزرگ نمایی نکردن بیش از حد عواطف و انفاقات از جنبه های جذاب داستان است که تماشاگر را به خود جذب می کند .

  عاشقانه سریال یک عاشقانه آرام نیست ، و شخصیت ها در باتلاق " عشق ، مرزها" دست و پا می زنند و نویسنده هم به خوبی روی این قسمت مانور داده است ، دو کاراکتر اصلی ( هیوبین و سون یه جین) در فیلم سینمایی " مذاکره کننده" به نویسندگی لی جونگ سوک پیشتر هم بازی بوده اند و هردو بازیگران پخته ای هستند اما چیزی که میان این دو بازیگر خودنمایی می کند این نیست! کشش رابطه عاطفی میان آنها فرا تر از داستان است و به یک حاشیه جذاب تبدیل شده که تماشاگر را غرق این اکتشاف می کند که " آیا این کشش واقعی است یا مختص سریال است؟" این حاشیه جذاب به طور مستقیم بر داستان تاثیر گذاشته و روابط را بیش از پیش جذاب کرده است ! 

  از دیگر کشش های سریال می توان به زوج دوم اشاره کرد ؛ رابطه عاطفی میان سو دان و گو سونگ جون از آن روابطی است که به اندازه زوج اول جذاب است و نظیرش را در نسل خورشید می توان مثال زد . 

  لایه های طنز داستان نیز چنان گیرا ست که راهی جز قهقه برایتان نمی گذارد ! 

  در یک جمله می توانم تمام احساساتم را خلاصه کنم : " این سریال ، درامی بود که من در آن به اندازه خنده در وایکیکی با آن خندیدم و به اندازه عشق بی پروا و ملکه هفت روزه با آن اشک ریختم " منظورم این است که این سریال از متعادل ترین هاست و می دانیم که میانه ترین ها بهترین ها هستند!

  تحلیل کاراکتر ها:

  ری جونگ هیوک( هیوبین): اکثر ما با استایل مخصوص بازیگری او کم یا بیش آشنایی داریم " او توانمند است هر نقشی را به خود بگیرد." و این ویژگی او را متفاوت کرده است مخصوصا که از سریال باغ مخفی تا سقوط بر روی تو رشد بازیگری او در یک کلام بی نظیر است ! ری جونگ هیوک یک شخصیت مهربان ، خوشتیپ و نجیب است ، روی این کلمه تاکید میکنم " نجیب" است . می توان در مقام مثال او را اسبی دانست که از گوشه ی چشم و با تمام کمالات به محبوب خود می نگرد تا او نفهمد اما نمی داند که شهره عام است ! جونگ هیوک عاشقانه دارد اما شریف است و روی قول هایش می ایستد حتی اگر مانعش احساسات باشد " من با سو دان ازدواج میکنم ، همونطور که قول دادم ! " و نباید فراموش کنیم کسی که به خاطر علاقه قید قول هایش را می زند برای علاقه ی دیگری معشوقه فعلی را هم کنار می گذارد و این ویژگی شخصیتی جونگ هیوک او را لایق کرده است . 

  یون سه ری ( سون یه جین): سون یه جین بازیگری پخته و مسلط است و اگر کار پیشین او در سریال چیزی زیر باران را با این کاراکتر مقایسه کنید متوجه می شوید که دو رویه سکه است و از آن پس به بازیگری او ایمان می آورید !کاراکتر یون سه ری می توان به دو بخش تقسیم کرد " من درونی " و " من بیرونی" .و همه ی ما آگاهیم وقتی در شرایط سخت هستیم ذات درونی ما آشکار می شود و این شرایط سخت کره شمالی است که در آن سه ری دختری : گرم ، سرزنده ، باهوش ، خوش اشتها است . و من بیرونی که در کره جنوبی آشکار می شود سه ریه: سرد ، کم خوراک و تنها است . و مشخص است که کاپیتان ری جونگ هیوک اوی درونی را دیده ! سه ری دختری مستقل و خود ساخته است ، و باهوش بودن به او می آید ! و او شیفته ی کاپیتان است ! 

  سو دان ( سئو جی هیو ) : در ابتدای داستان او را زیبا رویی تصور می کنیم که آماده تا همه چیز را خراب کند و روی اعصاب شما راه برود اما زمان که می گذرد او تبدیل به کاراکتری بامزه و جذاب می شود ! او به کاپیتان ری جونگ هیوک علاقه دارد اما بعد ها به گو سونگ جون علاقه مند می شود و علاقه یک طرفه اش را تمام می کند .

  گو سونگ جون ( کیم جونگ هیون ): او را می توان بازیگری دانست که آینده درخشان دارد ، کاراکتر گو سونگ جون یک کاراکتر : صمیمی ، بامزه ، خندان ، باهوش و در مواقعی جدی و تاثیر گذار دانست . سونگ جون در ابتدا به عنوان دزد و یک کلاهبردار به بیننده معرفی می شود اما چه کسی گفته کلاهبرداران همیشه منفورند ؟ گاهی زندگی چیزهایی را رقم می زند که عادلانه نیست و او یک درصد هم انسان بدی نیست این را قول می دهم ! در سکانسی در قسمت پایانی او برای نجات سو دان دست به اسلحه می زند و همان جا بود که با خود گفتم " در او روح شخصیت های اول زبانه می کشد ، به اندازه یک شخصیت اول باحال است" هرچند دست آخر جانش را از دست می دهد اما این تراژدی یک جمله شیرین دارد " خوبه که در تنهایی نمردم ..." او به سودان علاقه دارد .

  جو چول کانگ و سه هیونگ و همسرش: در یک کلام شما نام منفور ترین و تنها شخصیت های سیاه داستان را میبینید که حتی دوست نداشتم عکسی از آنها باشد !

  پنج تفنگدار طنز داستان : بار طنز داستان بر روی این پنج سلاح دار بامزه است که بامزه ترین آنها پیو چی سو است ! 

  زنان طنز شمالی: این لقب برازنده سوی دیگر طنز داستان است ! 

  دایی و مادر سودان : شخصیت طنز داستان که هیج جوره نمی توانند ترسناک باشند! 

  مادر سه ری: شخصیتی که اول فکر میکنیم که از دخترش نفرت دارد اما بعدها پی میبربم او اولین نامادری دلسوز قصه هاست ! با جمله هایی که به دخترش می گوید چراغ فلسفه ها را در داستان روشن می کند " فکر می کنی اون عذابت رو ندیده ؟ ( ری جونگ هیوک ) اون همین حالاشم دیده ، بهتره برای آخرین بار ببینیش ...". " تو به من عشق دادی و من عشق تو رو پس زدم چون می خواستم ازت متنفر باشم اما نمی دونستم که دارم خودم رو عذاب می دم ". " سه ری حتما بر میگرده ". " لطفا از دخترم محافظت کن ..." 

  و از دیگر شخصیت های جذاب فرعی داستان می گذریم ...!

  نقاط قوت: 

  فیلمنامه

  کارگردانی

  تیم بازیگری 

  سکانس ها ، جلوه های ویژه 

  منطقی بودن خط داستانی 

  همه چیز!

  نقاط منفی: 

  کم تر ایرادی می توان از این همه توازن سریال پیدا کرد اما : 

  ماجرای رفتن سه ری به کره شمالی( فانتزی گونه است )

  تصاویر سکانس های جذاب:

  کلام آخر : 

  در داستان نمود دو عاشق از وطن های نزدیک اما بیگانه را میبینیم که نویسنده هیچ کدام از دو کشور کره جنوبی و شمالی را به هم برتری نداده و بدی های این محدود کردن ها را بازگو می کند ، این داستان پایانی نسبتا خوب ، تراژدی برای واقعیت محدود بودن کره شمالی ، منطقی و قابل پذیرش را رقم میزند . 

  و دیدنش واجب و ندیدنش حرام است ، من پس از این سریال لیست طلایی سریال های تاپم بهم ریخت و این را برای آینده شما هم میبینم ، پس دست بجنبانید ببینید تا سرد نشده است !....

  با آرزوی سلامتی ، دوستدار شما الیا ....

  #الی 

  منبع مطلب : lovetoyou79.blog.ir

  مدیر محترم سایت lovetoyou79.blog.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دانلود سریال کره ای سقوط بر روی تو Crash Landing on You 2019 با لینک مستقیم

  دانلود سریال Crash Landing on You 2019 + کیفیت ۵۴۰p و ۷۲۰p + هاردساب فارسی

  دانلود سریال کره ای سقوط بر روی تو Crash Landing on You 2019 با لینک مستقیم

  قسمت ۱۶ پایان با کیفیت ۵۴۰p و ۷۲۰p اضافه شد

  زیرنویس فارسی تا قسمت ۱۶ اضافه شد

  هاردساب اختصاصی سینماتک با کیفیت ۶۰۰p تا قسمت ۱۶ اضافه شد

  با بازی هیون بین Hyun Bin

  دانلود سریال Crash Landing on You 2019

  دانلود سریال Crash Landing on You 2019

  | سینماتک بزرگترین رسانه دانلود فیلم و سریال های شرق آسیا |

  نام فارسی : سقوط بر روی تو

  نام انگلیسی : Crash Landing on You

  هانگول : 사랑의 불시착

  ژانر : کمدی | عاشقانه | درام

  روز های پخش : شنبه | یکشنبه

  شبکه پخش : tvN | Netflix

  زمان هر قسمت ۷۰ دقیقه

  تعداد قسمت ها : ۱۶ قسمت

  کشور سازنده : کره جنوبی

  نویسنده : Park Ji Eun

  کارگردان : Lee Jung Hyo

  خلاصه داستان

  یون سه ری یک وارث ثروتمند در کره جنوبی است که در هنگام پاراگلایدر سواری به یک طوفان شدید برخورد میکنه و مجبور میشه که در کره شمالی فرود اضطراری انجام بده. در آنجا به طور تصادفی با لی جونگ هیوک که افسر ارتش کره شمالی است ملاقات میکنه و لی جونگ هیوک تصمیم میگیره تا برای محافظت از یون سه ری او را مخفی کنه. رفته رفته لی جونگ هیوک عاشق یون سه ری میشود و …

  بازیگران

  بازیگران اصلی

  Hyun Bin as Ri Jung Hyuk (32) (Korean People’s Army 5th Company Captain)
  Son Ye Jin as Yoon Se Ri (32)
  Kim Tae Yun as young Se Ri
  Seo Ji Hye as Seo Dan (31) (Jung Hyuk’s fiancée)
  Kim Jung Hyun (31) as Koo Seung Joon.

  سایر بازیگران

  Nam Kyung Eup as Chairman Yoon (67) (Se Ri’s father)
  Bang Eun Jin as Han Jung Yun (62) (Se Ri’s mother)
  Choi Dae Hoon as Yoon Se Joon (39) (Se Ri’s oldest brother)
  Hwang Woo Seul Hye as Do Hye Ji (36) (Se Joon’s wife)
  Park Hyung Soo as Yoon Se Hyung (38) (Se Ri’s 2nd older brother)
  Yoon Ji Min as Ko Sang Ah (38) (Se Hyung’s wife)
  Go Kyu Pil as Hong Chang Shik (37) (Se Ri’s company team leader)
  Im Chul Soo as Park Soo Chan (37) (Se Ri’s life insurance manager)
  Jun Gook Hwan as Ri Choong Ryul (68) (Jung Hyuk’s father)
  Jung Ae Ri as Kim Yoon Hee (65) (Jung Hyuk’s mother)
  Ha Suk Jin as Ri Moo Hyuk (34) (Jung Hyuk’s older brother) cameo
  Yang Kyung Won as Pyo Chi Soo (31) (5th Company Sergeant Major)
  Lee Shin Young as Park Kwang Bum (28) (5th Company Staff Sergeant)
  Yoo Soo Bin as Kim Joo Muk (23) (5th Company Corporal)
  Tang Joon Sang as Keum Eun Dong (17) (5th Company Private)

  ————————-

  | لینک های دانلود |

  —————-

  EPISODE 01

  کیفیت ۵۴۰p : دانلود با لینک مستقیم

  کیفیت ۷۲۰p : دانلود با لینک مستقیم

  زیرنویس چسبیده (هاردساب) کیفیت ۶۰۰p

  —————-

  EPISODE 02

  کیفیت ۵۴۰p : دانلود با لینک مستقیم

  کیفیت ۷۲۰p : دانلود با لینک مستقیم

  زیرنویس چسبیده (هاردساب) کیفیت ۶۰۰p

  —————-

  EPISODE 03

  کیفیت ۵۴۰p : دانلود با لینک مستقیم

  کیفیت ۷۲۰p : دانلود با لینک مستقیم

  زیرنویس چسبیده (هاردساب) کیفیت ۶۰۰p

  —————-

  EPISODE 04

  کیفیت ۵۴۰p : دانلود با لینک مستقیم

  کیفیت ۷۲۰p : دانلود با لینک مستقیم

  زیرنویس چسبیده (هاردساب) کیفیت ۶۰۰p

  —————-

  EPISODE 05

  کیفیت ۵۴۰p : دانلود با لینک مستقیم

  کیفیت ۷۲۰p : دانلود با لینک مستقیم

  زیرنویس چسبیده (هاردساب) کیفیت ۶۰۰p

  —————-

  EPISODE 06

  کیفیت ۵۴۰p : دانلود با لینک مستقیم

  کیفیت ۷۲۰p : دانلود با لینک مستقیم

  زیرنویس چسبیده (هاردساب) کیفیت ۶۰۰p

  —————-

  قسمت ویژه

  پارت ۱ کیفیت ۵۴۰p : دانلود با لینک مستقیم

  پارت ۲ کیفیت ۵۴۰p : دانلود با لینک مستقیم

  —————-

  EPISODE 07

  کیفیت ۵۴۰p : دانلود با لینک مستقیم

  کیفیت ۷۲۰p : دانلود با لینک مستقیم

  زیرنویس چسبیده (هاردساب) کیفیت ۶۰۰p

  —————-

  EPISODE 08

  کیفیت ۵۴۰p : دانلود با لینک مستقیم

  کیفیت ۷۲۰p : دانلود با لینک مستقیم

  زیرنویس چسبیده (هاردساب) کیفیت ۶۰۰p

  —————-

  EPISODE 09

  کیفیت ۵۴۰p : دانلود با لینک مستقیم

  کیفیت ۷۲۰p : دانلود با لینک مستقیم

  زیرنویس چسبیده (هاردساب) کیفیت ۶۰۰p

  —————-

  EPISODE 10

  کیفیت ۵۴۰p : دانلود با لینک مستقیم

  کیفیت ۷۲۰p : دانلود با لینک مستقیم

  زیرنویس چسبیده (هاردساب) کیفیت ۶۰۰p

  —————-

  EPISODE 11

  کیفیت ۵۴۰p : دانلود با لینک مستقیم

  کیفیت ۷۲۰p : دانلود با لینک مستقیم

  زیرنویس چسبیده (هاردساب) کیفیت ۶۰۰p

  —————-

  EPISODE 12

  کیفیت ۵۴۰p : دانلود با لینک مستقیم

  کیفیت ۷۲۰p : دانلود با لینک مستقیم

  زیرنویس چسبیده (هاردساب) کیفیت ۶۰۰p

  —————-

  EPISODE 13

  کیفیت ۵۴۰p : دانلود با لینک مستقیم

  کیفیت ۷۲۰p : دانلود با لینک مستقیم

  زیرنویس چسبیده (هاردساب) کیفیت ۶۰۰p

  —————-

  EPISODE 14

  کیفیت ۵۴۰p : دانلود با لینک مستقیم

  کیفیت ۷۲۰p : دانلود با لینک مستقیم

  زیرنویس چسبیده (هاردساب) کیفیت ۶۰۰p

  —————-

  EPISODE 15

  کیفیت ۵۴۰p : دانلود با لینک مستقیم

  کیفیت ۷۲۰p : دانلود با لینک مستقیم

  زیرنویس چسبیده (هاردساب) کیفیت ۶۰۰p

  —————-

  EPISODE 16 END

  کیفیت ۵۴۰p : دانلود با لینک مستقیم

  کیفیت ۷۲۰p : دانلود با لینک مستقیم

  زیرنویس چسبیده (هاردساب) کیفیت ۶۰۰p

  ——————————-

  دانلود زیرنویس از بخش زیرنویس سینماتک

  | زیرنویس فارسی |

  دانلود زیرنویس فارسی قسمت ۰۱

  دانلود زیرنویس فارسی قسمت ۰۲

  دانلود زیرنویس فارسی قسمت ۰۳

  دانلود زیرنویس فارسی قسمت ۰۴

  دانلود زیرنویس فارسی قسمت ۰۵

  دانلود زیرنویس فارسی قسمت ۰۶

  دانلود زیرنویس فارسی قسمت ۰۷

  دانلود زیرنویس فارسی قسمت ۰۸

  دانلود زیرنویس فارسی قسمت ۰۹

  دانلود زیرنویس فارسی قسمت ۱۰

  دانلود زیرنویس فارسی قسمت ۱۱

  دانلود زیرنویس فارسی قسمت ۱۲

  دانلود زیرنویس فارسی قسمت ۱۳

  دانلود زیرنویس فارسی قسمت ۱۴

  دانلود زیرنویس فارسی قسمت ۱۵

  دانلود زیرنویس فارسی قسمت ۱۶

  دانلود زیرنویس فارسی کامل همه قسمت ها

  منبع مطلب : 30tk.bid

  مدیر محترم سایت 30tk.bid لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهرداد 2 ماه قبل
  0

  اسم پل سوییس ؟

  مهیار 1 سال قبل
  0

  به نظرتون فصل دوم هم داره ؟

  مهدی 2 سال قبل
  2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید