توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سرکتاب با قران آنلاین رایگان

  1 بازدید

  سرکتاب با قران آنلاین رایگان را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  سرکتاب رایگان آنلاین با قرآن - "سرکتاب رایگان" مجله خبری فارسی کلاب

  سرکتاب رایگان آنلاین با قرآن -

  سرکتاب رایگان آنلاین ابجد

  گاهی بسیاری از ما واژه سرکتاب آنلاین با قرآن را در برخورد با مشکلات یا کاری پیچیده، از زبان دیگران شنیده ایم.”سرکتاب با قرآن”

  سرکتاب آنلاین با قرآن  اگر به روش درست و توسط افراد عالم و متخصص به علوم ماورا و متافیزیک انجام شود می تواند راه گشا باشد که البته هیچ چیز قطعی نیست و این خداوند دانا و حکیم است که از عواقب تمام کارها خبر دارد.

  سرکتاب آنلاین با قرآن

  سر کتاب گرفتن یا سر کتاب باز کردن در اصل چیست؟

  سرکتاب یا تفأل زدن در واقع یک علم خاص و منحصر به فرد در مورد متافیزیک وامور ماورایی در مورد کائنات وتمام موجودات پیرامون انسان می باشد.

  در واقع با سرکتاب با قرآن از اموری آگاه میشویم که برای ما ناشناخته و نا مفهوم است.

  سرکتاب درواقع برای اموری که برای انسان مهم است و از نتیجه آن بی اطلاع است انجام می شود، مانند : ازدواج، شروع به کار کردن دریک موقعیت شغلی جدید، وجود فرزند در طالع افرادی که بچه دار نمی شوند و ….

  سرکتاب در اصل از روی اسم اشخاص و اسم مادر اشخاص انجام می شود. این اسانی بایداسم شناسنامه ای افراد باشد نه اسم دوم افراد.

  دلیل ضرورت بکار بردن اسم شناسنامه ای در سر کتاب باز کردن:

  همان طور که گفتیم سرکتاب مربوط به امور ماورایی ومتا فیزیک محیط پیرامون ما می باشد و چون اسمی که انسان در بدو تولدش به آن خوانده می شود، باعث می شود با همان اسم در بدو تولد بصورت غیر ارادی و ناخود آگاه با ماورا و کائنات اطرافش  ارتباط برقرار می کند که این ارتباط در بدو تولد نقش مهمی در سرنوشت افراد دارد.

  اسم شناسنامه ای افراد در بدو تولد براساس ویژگی های آن فرد در زندگی آینده اش، اسم اشخاص الهام می شود که والدین هم به صورت ناخوداگاه و براساس همین الهامات  اسم فرزند خود را انتخاب می کنند.

  نشانه ها شک به وجود سحر و جادو و انجام سرکتاب

  گاهی اوقات در زندگی شاهد مشکلات عدیده ای می شویم که هرچه تلاش در جهت رفع این مشکل می نماییم بالعکس آن مشکل بزرگتر می شود و به قول معروف به در بسته می خوریم که می تواند علائم سحر وجادو باشد که توسط بدخواهان شما گرفته شده است.

  یکی از روش های سرکتاب آنلاین با قرآن این است که عدد ابجد اسم فرد و عدد ابجد اسم مادر شخص را باهم جمع می کنیم عدد حاصل از جنع را بر عدد۱۲تقسیم می کنیم که باقی مانده این تقسیم یکی از اعداد ۱تا ۱۲می باشد که به براساس این عدد به برج مربوطه مراجعه کرد و طالع فرد را می بینند.

  برج ها شامل

  همه این ها برطبق فرمول خاصی محاسبه می شوند که ملاک اسم شناسنامه ای افراد می باشد.

  معمولا انسان ها در جوامع امروزی با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کنند و وقتی از پس مشکلات بر نمی آیند ممکن است  دست به دامن سرکتاب با قرآن شوند که در این بین ممکن است افراد بیسواد سودجو به فکر اخاذی باشند.

  تنها خداوند حکیم است که از همه چیز آگاه است و همه کائنات گوش به فرمان او می باشند.پس بهتر است همه چیز را به خداوند بزرگ واگذار کنیم که دانای حکیم است.

  منبع مطلب : www.far30club.ir

  مدیر محترم سایت www.far30club.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  فال واقعی قرآن - سرکتاب آنلاین رایگان " فال واقعی قرآن برای ازدواج "

  فال واقعی قرآن - سرکتاب آنلاین رایگان

  فال واقعی قرآن آنلاین

  فال واقعی قرآن برای ازدواج، فال واقعی قرآن آنلاین و فال قرآن امام علی از پیشنهادات گوگل هنگام سرچ کلمه فال واقعی می باشد. قبل از اینکه بخواهیم در خصوص واقعی بودن فال ها صحبت کنیم؛ بهتر است معنی کلمه فال را با رجوع به لغت نامه دهخدا بررسی نماییم.

  فال ازدواج آنلاین قرآن

  در لغت نامه دهخدا فال را هم معنی با پیش بینی کردن، شگون، تفال و تطیر می دانند. تفال به معنی فال نیک زدن تطیر به معنی فال بد زدن می باشد؛ اما امروزه کلمه فال را مطابق با نیک شمردن و فال نیکو زدن می‌دانند.

  فال کتاب پیشگویی

  منظور از فال واقعی قرآن همان استخاره است؛ همه ما می دانیم که قرآن کتاب پیشگویی نیست بلکه کتاب هدایت است و باید از طریق این کتاب مسیر صحیح زندگی را پیدا کنیم؛ اما برخی افراد از آنجا که به استخاره اعتقاد زیادی دارند؛ از کتاب قرآن برای فال گرفتن استفاده می نمایند؛ باید بدانند که استخاره کردن با قرآن شرایطی دارد که در ادامه این شرایط برای شما بیان می شود.

  سرکتاب آنلاین رایگان

  فال آنلاین ازدواج

  شرایط فال گرفتن با قرآن

  اصل فال واقعی قرآن این است که زمانی که به دو راهی رسیدیم، از خداوند طلب خیر کرده یکی از راهها را در ذهن خود نیت کرده و نسبت به آن به قرآن تفال می زنیم؛ با توجه به نتیجه استخاره در این خصوص تصمیم گیری نماییم.

  وقتی از دو راهی صحبت می کنیم، منظور این است که با عقل، درایت، تدبر و مشورت تمامی راه ها را مورد سنجش قرار داده ایم و اکنون در سر دوراهی قرار گرفته ایم که نمی دانیم کدام راه را انتخاب نماییم.

  فال قرآن ازدواج

  در این صورت می توانیم با تفال زدن و طلب خیر نمودن با توکل و تدبر یک راه را انتخاب نماییم.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فال واقعی قرآن بهتر است به مفاتیح الجنان مراجعه نمایید. دقت نمایید که استخاره آدابی دارد که باید طبق آداب این کار را انجام دهید.

  فال ازدواج قرآن

  فال واقعی قرآن امام علی

  در رابطه با نحوه فال گرفتن یا استخاره گرفتن با قرآن روایت های زیادی وجود دارد. یکی از این روایت ها منسوب به امام علی علیه السلام است.

  طبق این روایت وقتی فرد بر سر دوراهی قرار می‌گیرد؛ وضو گرفته سه بار سوره حمد و سپس سه بار سوره توحید را می‌خواند.

  بعد از آن دعای ذیل را تلاوت می نماید.

  اَللّهُمَّ اِنّی تَوَکَّلْتُ عَلَیْکَ وَ تَفَأَّلْتُ بکِتابکَ الْکَریمِ فَأَرِنی ما هُوَ مَکْتُوبٌ فی سرِّکَ الْمَخْزُونِ وَ فی غَیبکَ الْمَکْنُونِ یا ذَا الْجَلالِ وَ الْاِکْرامِ

  سپس قرآن را گشوده و ۷ ورق را می شمارد؛ در سطر هفتم از ورق هفتم با توجه به اولین حرف می تواند نتیجه گیری نماید.

  فال واقعی قرآن

  اگر حرف اول الف و ب باشد؛ یعنی نتیجه کار مطلوب است؛ اگر حرف اول ت باشد یعنی باید از انجام کار پرهیز نماید.

  اگر حرف اول ث باشد یعنی این کار خوشبختی و سعادت را برای فرد به دنبال دارد؛ اگر حرف اول جیم و ح باشد یعنی سود فراوانی برای فرد خواهد داشت؛ اگر حرف اول خ باشد یعنی باید از انجام آن پرهیز نماید؛ اگر حرف اول د باشد یعنی در پی این کار کمکی حاصل می شود و نتیجه کار مطلوب است؛ اگر حرف اول ذ یعنی شکست دشمنان را در پی خواهد داشت؛ اگر حرف اول ر باشد یعنی پیروزی به دنبال آن خواهد بود.

  حرف ز نشان از خصومت، ترس و تنفر دارد، حرف سین نشانه سعادت است، حرف ش نشانه این است که فرد باید از دشمنانش بترسد.

  حرف صاد به معنی این است که باید سریعتر صدقه بدهد؛ حرف ض نشانه مال و خیر، حرف ط نشانه موفقیت، حرف ظ نشانه آشکار شدن راز پنهان در کار، حرف عین، حرف ف،حرف ق، حرف لام نشان دهنده این است که این کار نتایج خوبی را به دنبال دارد.

  حرف میم  نشان دهنده این است که باید از انجام کار دوری شود، حرف نون و واو نتایج خوب، حرف ی مژده به دنبال دارد.

  حرف ه نشان دهنده توقف و تاخیر است اما نتیجه کار مطلوب است. چنانچه حرف ک و غ اومد بهتر است فرد صدقه دهد زیرا در خصومت و دشمنی می‌افتد.

  در صورتی که قرار است فال واقعی قرآن برای ازدواج بگیرید؛ پیشنهاد می‌شود که به خوبی تحقیق نموده، مشورت کنید، و پس از اینکه مشاوره‌های لازم را انجام دادید، دو رکعت نماز خوانده و از خداوند طلب خیر نمایید و با توکل بر خداوند ازدواج نمایید.

  فال قرآن واقعی آنلاین

  اگر نتیجه فال واقعی قرآن برای ازدواج مطلوب نبود، ازدواج را به خاطر این یک مورد به هم نزنید زیرا دلایل زیادی وجود دارد که نتیجه استخاره را بد می آورد؛ به عنوان مثال ممکن است شما آداب استخاره را به خوبی رعایت نکرده باشید. به طور کلی استخاره کردن برای اموری که می توان به راحتی با عقل و درایت تصمیم گیری نمود، پیشنهاد نمی گردد.

  منبع مطلب : www.far30club.ir

  مدیر محترم سایت www.far30club.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ‫سرکتاب با قرآن آنلاین‬

  استخاره از ریشه کلمه خیر گرفته شده و به گفته برخی لغت شناسان در زبان عرب به معنای دعا می‌باشد. دعایی که اگر با آداب خاص خود و به طور صحیح گرفته شود می‌تواند راهگشای کارها گردد. البته بایستی این را هم بدانید که همه چیز دست خداوند متعال است و بی اذن او برگی به روی زمین نخواهد افتاد.

  هرگاه سر دوراهی قرار گرفتید و تصمیم گیری برایتان مشکل بود بهترین راه این است که از خداوند کمک بخواهید و با توسل به قران و استخاره کردن تکلیف کارتان را معلوم کنید. فقط لازم است بعد از استخاره با قرآن حتما به آن عمل کنید و تردید را از خودتان دور کنید.

  توجه کنید این قسمت فرم استخاره آنلایننیست که جواب را سریع به شما بدهد.این  قسمت استخاره توسط شخصی آگاه به امور علوم غریبه و مفسر قرآن برای شما با توجه فرم مشصات و نیتی که در این فرم انجام میدهید , استخاره میگیرند

  جواب استخاره هر شب بعد از اذان مغرب تا ساعت 9 شب برای شما ارسال خواهد شد.

  منبع مطلب : azar61.ir

  مدیر محترم سایت azar61.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  عاطفه : سلام. یه نفرو. خیلی دوس دارم. میخوام. بدونم. اونم. منو دوس داره

  معصومه : میخوام بدونم چرا رابطمون کات شده

  نسرین : سلام ،میشه من حامله بشم

  اسما : چی کار کنم عشقم برگرده پیشم گوشیش خاموش هست منم باهاش دعوام شد اونم رفت یعنی میاد خودش؟یا من باید برم دنبالش

  سید : اگر دلتون به زندگی گرم نباشه خسته می شوید به مرور وباکسی که دوستش دارید و جدا شده اینده خوبی برایتان در طالعتان نمی بینم اگر از زندگی دلسرد هستید جدا شوید و منتظر نیمه واقعی خود باشید

  م ز : من یک اشتباهی کردم مال و سرمایه امو از دست دادم طرف به اسم خدا ازم گرفت تا چند روز آینده برام برگردونه ولی متاسفانه الان زده زیر حرفش.اون مال هم پس انداز چند سالم بود برای آینده ام

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  زهرا 1 ماه قبل
  1

  سلام یک سر کتاب میخواستم

  0
  هادی 16 روز قبل

  سلام میخواستم بدونم علت دعواهامون با همسرم چیه

  معصومه 1 ماه قبل
  2

  شرکتای با قرآن در مورد ازدواج

  م ز 3 ماه قبل
  4

  من یک اشتباهی کردم مال و سرمایه امو از دست دادم طرف به اسم خدا ازم گرفت تا چند روز آینده برام برگردونه ولی متاسفانه الان زده زیر حرفش.اون مال هم پس انداز چند سالم بود برای آینده ام

  م ز 3 ماه قبل
  0

  برام سرکتاب باز کنید

  زهرا 3 ماه قبل
  1

  من در امتحانم موفق میشم

  جمال 3 ماه قبل
  0

  سلام من فعلا در شرایط شغلی گیر کردم،،، میخواستم ببینم آیا شغلم درست میشه،، چکار باید کنم،، ممنونم

  فاطمه مادر ایران 3 ماه قبل
  0

  سر کتاب میخواستم

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  آیا من همزاددارم؟؟

  شیوا 4 ماه قبل
  2

  سلام اسمم شیواچی برام میبینین لطفاکمکم کنین مشکل دارم

  1
  لیلا نام ما در فاطمه 3 ماه قبل

  سلام می خواستم ببینم من ازدواج دارم با این شخص نام فرهاد ونام مادر محترم

  0
  لیلا نام ما در فاطمه 3 ماه قبل

  سلام می خواستم ببینم من اصلا ازدواج دارم یا نه

  راضیه 5 ماه قبل
  0

  شوهرم با یکی دوست بود که شوهر داشت ،و کات کرد الان بعد از یک سال و نیم شوهرش متوجه دوستشون شده و داره شر میشه،خودمم داغونم میخاستم سرکتاب این موضوع را باز کنید ممنونم

  لاله 5 ماه قبل
  1

  سر کتاب برای انجام معامله مسکن

  1
  مهسا 5 ماه قبل

  اشتی میکنیم؟

  سارا 5 ماه قبل
  2

  ازدواج کردم یک سال چهار ماه میشه هر کاری میکنم نمیتونم دلگرم بشم رو شوهرم دیگه کسی دوست دارم اما اونم جدا شده ازم خواهش میکنم کمکم کنم یه سر کتاب باز کنم

  4
  سید 5 ماه قبل

  اگر دلتون به زندگی گرم نباشه خسته می شوید به مرور وباکسی که دوستش دارید و جدا شده اینده خوبی برایتان در طالعتان نمی بینم اگر از زندگی دلسرد هستید جدا شوید و منتظر نیمه واقعی خود باشید

  جواد 5 ماه قبل
  0

  سرکتاب باز کنید برام

  1
  فاطمه 5 ماه قبل

  فاطمه و مریم اشتی میکنن

  0
  فاطمه 5 ماه قبل

  کاری را در حال انجامش هستم ولی دایم عقب میافتد علتش چیست

  فاطمه 5 ماه قبل
  0

  میخواستم ببینم آیا کسی من را طلسم یا سحر کرده؟

  0
  حمید 5 ماه قبل

  بله

  حمید رضا 6 ماه قبل
  0

  سلام همسرم طلاق گرفته ورفته می خواستم ببینم عاقبت چی میشه

  صدیقه زاده بتول 6 ماه قبل
  0

  صدیقه زاده بتول

  مهدیه 6 ماه قبل
  2

  ناامید اززندگیم

  زهرا مادر شاهزتان 6 ماه قبل
  3

  سلام وقتتون بخیر یه سرکتاب برای آینده ام با همسرم سرانجام و عاقبت زندگی ام چطور میشه ممنونم از لطف و محبت شما سرور عزیز باتشکر

  0
  رضا کرمانی 6 ماه قبل

  اینده خودم وهمسرم

  مسعود 6 ماه قبل
  1

  سلام.من ازاخرت نمیترسم.فال زمان مرگم میخوام

  1
  سارا 3 ماه قبل

  سلام.من برای مشکلی که برای پسرم وعروسم پیش اومده وخیلی نگران هستم چون عروسم الان ۵۰ روز است به خانه پدرش رفته .میخوام در مورد چه کار میتونم انجام بدونم تا دوباره زندگیشون به صلح وثفا برگردد.وکسی مشکل واختلاف نندازه.ممنون

  0
  مسعود 6 ماه قبل

  سلام.من ازاخرت نمیترسم.فال زمان مرگم میخوام

  فهیمه 7 ماه قبل
  1

  سلام

  همسرم ترکم کرده البته همسردوممه .بچه ازش ندارم.بچهام ازهمسراولم باهام قهرکردن حالم خوب نیس مادرم مریضه پدربچه هام حالش خیلی بده بیمارستانه.تنهایی اذیتم میکنه نگرانم استرس دارم.می خواستم ببینم همسرم برمی گرده؟ممنون

  لیلا 7 ماه قبل
  0

  سرکتاب میخوام

  0
  عباس 5 ماه قبل

  یکساله دست به هر کار خیری برا کسی میزنم اخرش مجبورم خورم هزینش بدم و بدین ترتیب زندگیم داغون شده

  زهره 7 ماه قبل
  0

  سلام اختلافهای زیادی در خانواده افتاده همه راهها را رفتم ولی نتیجه نگرفتم بچه هام با هم قهر ن پسرم بشدت از ما مخصوصا خواهرش متنفر شده نسبت به حس خیلی بدی داره میخوام برام سر کتاب باز کنین و راهنمایی کنید ممنون

  مریم 7 ماه قبل
  0

  فقط سرکتاب اینده

  مریم 7 ماه قبل
  0

  میخوام بدانم منتظر آن کسی که هستم آیا به طرفم میاد و من را به آرزویم می رساند

  نازنین 7 ماه قبل
  0

  سرکتاب میخواستم خیانت همسرم

  0
  حمید 5 ماه قبل

  دنبالش نباش بد امد

  نازنین 7 ماه قبل
  0

  همسرم بعد هفت سال زندگی نسبت بهم سرد شده وخیانت کرده وطلاق میخواد من دوستش. دارم میخوام برام سرکتاب با کنین... اسم من نازنین رجبی وهمسرم مهدی

  نازنین 7 ماه قبل
  0

  ۸

  علیرضا 7 ماه قبل
  0

  خواهرم گمشوده زهراخدابخش

  فهیمه 7 ماه قبل
  0

  برای خودم سرکتاب می خوام

  محیا 8 ماه قبل
  0

  سلام دوستم که قراربود خانواده برای خواستگاری بیاد یه دفعه همه چیزو بهم زد اسم من محیا ومادرم عصمت

  0
  محیا نام مادر عصمت 8 ماه قبل

  دوستم که قراربود خانواده برای خواستگاری بیان یه دفعه همه چیزو به هم زد

  معصومه 8 ماه قبل
  0

  سلام میخواستم بدونم توسط خواهرشوهرم سحروجادوشدم؟

  بهاره دختر فاطمه هستم 9 ماه قبل
  0

  میخوام ببینم خونواده طرف مقابل راضی میشن واسه ازدواجمون ما تا نزدیک عقد پیش رفتیم ولی سر یه حرف اونا بهم زدن حالا میخوام بدونم میان جلو راضی میشن

  رها 10 ماه قبل
  0

  سلام میخام ببینم شوهرم کی خوب میشه؟بیماری دارند

  فاطمه دختر ایران 10 ماه قبل
  1

  یه سرکتاب برای زندگی کلی

  0
  فهیمه (الهه) 8 ماه قبل

  می‌خوام ببینم انتقالی به بیمارستان جدید برای کار دارم یا نه

  مولود 10 ماه قبل
  2

  سلام خواستم ببینم شوهرم به من خیانت میکند

  0
  اسم شوهربامادرش 7 ماه قبل

  گوش

  الینا 10 ماه قبل
  0

  سر کتاب باز کنین

  0
  مرضیه 8 ماه قبل

  ببینم سحر دارم یا نه

  یوسف 10 ماه قبل
  2

  سلام خسته نباشیدنیت من برای دزدین ماشین مان است ببینم پیدامیشه یانه؟

  محمدرضا 10 ماه قبل
  0

  سر کتاب

  ناشناس 10 ماه قبل
  3

  آیا سحر شدم ؟

  ناهیدنام مادر خانی 10 ماه قبل
  0

  آیا ناهید با کسی دیگه رابطه جنسی دارد

  رویا اخوان 10 ماه قبل
  1

  من یک کری میخوام بکنم وفق میشم یانه

  زهرا 10 ماه قبل
  1

  من شش سال ی پسر دوس دارم میخوام بیاد خاستگاری دادم دعا نوشتن گفتم کی میاد گفتن شصت روز دبگ ولی علا پنج ماه نیومد

  فال میگیرم میگن میاد

  نمیدونم فال خوب یا بد راس میگن

  پسر دوسم ندار

  نسیم 11 ماه قبل
  0

  منو طلاق دادن میخوام بدونم کی کرد

  امید عطائئ 11 ماه قبل
  1

  میخوام سرکتاب بازکنم

  اسما 11 ماه قبل
  4

  چی کار کنم عشقم برگرده پیشم گوشیش خاموش هست منم باهاش دعوام شد اونم رفت یعنی میاد خودش؟یا من باید برم دنبالش

  اسما 11 ماه قبل
  3

  عشقم چند ماه هست رفته خاموش هم هست یعنی بر میگرده؟یا من باید برم پیداش کنم آخه خیلی وقت پیش هم بودیم.

  عاطفه 11 ماه قبل
  5

  سلام. یه نفرو. خیلی دوس دارم. میخوام. بدونم. اونم. منو دوس داره

  امیرحسین 11 ماه قبل
  2

  سلام من در آینده موفق میشم

  0
  شیرین 8 ماه قبل

  سلام گوشواره گم کردم میخوام ببینم پیدا میشه

  مهدی 12 ماه قبل
  1

  کارم خیلی کساته

  حسنعلی 12 ماه قبل
  0

  مار گل طلا

  حسنعلی 12 ماه قبل
  1

  مادر گل طلا پسرم۱۷ سال سرم دار میزندحرف کوش نپدهد زبان بند می خاهم

  سکینه 12 ماه قبل
  0

  دشمن من کیه

  1
  روح الله 10 ماه قبل

  دشمن من

  ملیح 12 ماه قبل
  0

  سرکتاب قرانی

  ابوالفضل 12 ماه قبل
  0

  خدایا این مشکل من حل میشه

  نسرین 12 ماه قبل
  4

  سلام ،میشه من حامله بشم

  معصومه 12 ماه قبل
  0

  برای. بسرکتاب،باز،کردن،برای،پسرم

  فرحناز 1 سال قبل
  0

  با یکی از اعضاخانواده مشکل دارم

  لیلا 1 سال قبل
  0

  اینستا گرام ایشون هستن

  محمد 1 سال قبل
  0

  دوستان منتظرجواب بمونید

  ابوالفضل 1 سال قبل
  0

  درسم‌چه‌می‌شود

  0
  حجت‌الااسلام‌سجادی 1 سال قبل

  کلاس‌چندم‌هستی‌پسرم‌

  امیر 1 سال قبل
  0

  سلام خوبه

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  حسن عسگری مهین

  عبدالرضا 1 سال قبل
  0

  سرکتاب برام باز کن برا کاری میخوام بینم خیره یا نه

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  میخوام یه سرکتاب برام باز کنی محبوبه مادر سکینه ومیخوام سرکتاب برام باز کنی برام ببینی زندگیم چطوره آینده بچه‌هام اما همش عصبیم

  عبدالرضا بزن 1 سال قبل
  0

  سلام یک مامعله دارم واجب است چتور

  عبدالرضا بزن 1 سال قبل
  0

  یک مامعله دارم واجب است چتور

  رضا 1 سال قبل
  1

  سلام من سر کتاب. میخواستم باز کنین

  با یه نفر ازدواج میخوام کنم ببینم خوب هست یا نه

  amiri 1 سال قبل
  2

  سلام.من یک دعا میخواستم که برادر بزرگترم که در درس پیشرفت کنه و از مدرسه اخراجش نکنه.و درسش عالی و خوب بشود؟؟

  فاطمه گ 1 سال قبل
  2

  شوهرم خیلی خوبه چندتاعیب داره اول دنبال زنهاهست میگم نکن میگهدکترگفته همیشه ازیه قزانخورببشترشباخانه هم نمیایدمادرخانه پدرش هستیم کل خانوا ده خبردارن ازبودن ماباهم الاپدرش که خودش ازخانه بیرون میره دراتاقوقفل میکنه حساب کنین شب نیادچه جوریه دوم انگاریه عقده ای داره هفته ای یکی دوباربه بهونه های دروقی شروع میکنه باکابل برق منومیزنه زن اوِلش روهمینطورمیزدبچش به دنیاامده بودبدن بچه همه کبود بودبسکه زنه روزده بود سوم خودش دنباله اینواون هست منوبه پای همه میبنده اگربیادخونه مادرش نباشه میگه پدرم فلان کاروکردحالشوبردی دیکه من توی چهاردیواری زندانی این کارارومیکنه خیلی بددهن هم هست البته پیش مردم خیلی خوب بامحبت چه فایده پیش مردم خواستم چندباربرم درقفل نمیتونم برم خواهش میکنم یه دعاشفاهی بخونین بلکه امیدبه خداسرش به خونه زندگیش پایین بیاددنبال زن دیگه ای هم نره فحاشی وزدن روکناربزاره به خداخسته شدم دوسش دارم نه دل دارم برم نه میتونم بمونم یه برادری درحقم بکنین مزدش روازخدامیگیرین میدونم خداخیلی مهربونه مرسی

  فاطمه 1 سال قبل
  0

  سلام یک خواهش دارم راستش مزدی که من باهاش زندگی میکنم ادم خولیه فقط چندتتایزادداره ادل اینکه یکسردنبال زن بازی هست حتی گاهیشبا هم خانه نمیایدپدراوخبرنداروکه ماباهم هستیم البته درخانه پدرش توی یک اتاق خوال همه خانوتده خبردارهالا پدرش براهمین بیرون میره دراتاقوقفل میکنه حساب کنین شب نیادچجودیه بهش میگیم دنبال زن نرومیگه دکترگفته یه قزادوهمیشه نخوردوم یه حالته عقده ازبچگی داره یعنی هفته ای یکی دوباربه بهانه های الکی شروع میکنه باسیم کابل به زدن من‌البته خاتم قبلیش روهمینطورمیزدسوم خودش دنبال اینو اونه من توی چهاردیواری به پای همه میبنده حتی اگرمادرش خانه نباشدمیگه پدرم اومدورفت دیگ۶ تروخدایه دعایشفاهی کنین که مثل بقیه مردابشه دست ازتهمت وکتک زدن وحرفای زشت برداره چندبارخواستم برن ولی دروقفل میکنه یه کمکی بکن اقازنده باشی

  ///// 1 سال قبل
  0

  سركتاب ميخام

  0
  عبدالرضا بزن 1 سال قبل

  یک مامعله دارم واجب است چتور

  مریم 1 سال قبل
  0

  سلام میخواستم یه سرکتاب برام باز کنید دامادم دوهفته است با دخترم قهر کرده نمیاد میخواستم ببینم آشتی میکنن

  وظیفه 1 سال قبل
  0

  من پسرم حدود یک سال هست درس نمیخونه خیلی ناراحتم واقعن نمیدونم چیکار کنم یک سرکتاب براش باز میکنید تا ساید دوست های بد رو بزار کنار ودرس بخونه

  0
  میثاق 10 ماه قبل

  باعرض سلام من جوانی از فامیل پدرمو دوست دارم به خاطر اون به هیچ خاستگاری فکر نمی‌کنم میخوام ببینم قسمتم میشه اسمش حسن

  ۸۸ 1 سال قبل
  0

  سلام

  سکینه 1 سال قبل
  0

  سرکتاب برای بیماری

  صالح 1 سال قبل
  2

  مدتی هست همسرم رفتارش تغییر کرده وباگذشت زمان شدتش بیشتر و بیشتر میشه ، باتوجه به اینکه یک فرزند پسر داریم خواستم برام سرکتاب بازکنید بلکه مشگل و پیدا کنم.سپاسگزارم

  الهام زائیده فانوزه 1 سال قبل
  1

  باسلام برام ی سرکتاب بازکنیدومن سرگردون ومثل ی کشتی توانواج گیرکردم

  مرضیه 1 سال قبل
  0

  مرضیه اسم خودمه ماهبیگم مادرمه. اسم اون آقا حسین اسم مادرش مهوش برام سرکتاب باز کن

  مرضیه 1 سال قبل
  1

  آیا معشوقم بر میگرده

  مرضیه 1 سال قبل
  1

  کی جواب بهم میدین من دوسش دارم

  مرضیه 1 سال قبل
  0

  من و یه آقا همو دوست داریم. چند روزه قهر کرده. یه سرکتاب میخام ببینم کی آشتی می‌کنه دلتنگشم دوسش دارم حالم خوب نیست خواهش میکنم سرکتاب میخام

  نسیم 1 سال قبل
  0

  میخوام ببینم بهش میرسم یانه

  فاطمه نام مادرصدیقه 1 سال قبل
  0

  سلام فاطمه هستم دوساله زندگیم زیروروشده باشوهرم خوب بودیم یکدفعه مشکلات توزندگیمون افتادموقع غروب دردهاشروع میشدتاصبح اخرشوهرم گفت نکنه دعاکرده باشن برات پیشه سه چهارتادعانویس رفتم همه گفتن طلسم شدی ودعای دفع همزادبایدبگیری به خاطربیپولی نتونستیم بگیریم دعاروخلاصه ازشوهرم جداشدم الان بایکی دیگه زندگی میکنم ازوقتی اومدم توخونه این بنده خدامشکلات شروع شدبراش گاهی لکه های کبودی روی بدنم میافته که زودبرطرف میشه ببخشیدولی نمیتونم باشوهرم همبستربشم شوهرم فکرمیکنه من نمیخام ولی خدابالاسرشاهده که دست من نیست پول وسیله ازخونمون گم میشه شوهرم میگه توبرداشتی میگم نه شروع میکنه باسیم برق زدن منم ازدردمیگم برداشتم چکارمیتونم بکنم دعانویس میگفت به شوهرم همزادخانمت باهاش همبسترمیشه طوری شده که شوهرم منودشمنه خودشم میدونه اصلن خونه نمیادنه شب نه روز بیادم پنج دقیقه میره میکه میخام پیشه توباشم میرم پیشع یه زن دیگه که خوش باشم انقدرلاغرشدم که پوستواستخوون مونده برام زنذگیموشوهرمودوست دارم شماروبه ابروی خانم فاطمه زهراقسم میدم مشکلموحل کنین پولی ندارم ولی مطمنم خداکارتونوبیجواب نمیزاره ممنون منتظرجوابم زنده باشن

  حسین 1 سال قبل
  0

  گره در کار دارم 15 سال هست که به هر کاری دست میزنم به در بسته میخورم فکر میکنم که طلسم و یا نفرین شده ام کمکم کنید

  بهروز 1 سال قبل
  0

  بابت مریضی که در من ایجاد شده میخوام راه حلشو پیدا کنم

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  اسما ی استخاره میخاوم

  0
  اسما 11 ماه قبل

  یه پسر هست که چند ماه هست منو تنها گذاشته گوشیش هم خاموش هست منم بهش زنگ نزدم یعنی بر میگرده؟یا خودم باید بهش زنگ بزنم؟چون چند سال پیش هم بودیم

  ملوس نام مادر فاطمه سلطان 1 سال قبل
  2

  دخترم هفتماه زایمان کرد خیلی آشفته وپریشونه همش با من در گیر میشه

  0
  ناشناس 9 ماه قبل

  سلام افسرده شده طبیعیه انشالله خوب میشه .نگران نباشید مدارا کنید

  ملوس نام مادر فاطمه سلطان 1 سال قبل
  1

  چکار کنم جواب سر کتاب بیاد برام سر کتا ب باز

  ملوس نام مادر فاطمه سلطان 1 سال قبل
  2

  برام سر کتاب بازکن

  ملوس نام مادر فاطمه سلطان 1 سال قبل
  1

  برام سر کتاب باز.کن

  0
  ملوس نام مادر فاطمه سلطان 1 سال قبل

  من سر کتاب میخام

  ملوس نام مادر فاطمه سلطان 1 سال قبل
  1

  برام سر کناب باز کن

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  سلام من سر کتاب می خوام

  بهرام نام مادر زهرا 1 سال قبل
  3

  ایندم چع جوریه

  حسن 1 سال قبل
  0

  سرکتاب

  0
  علي 8 ماه قبل

  ميخوام با يه خلنم زندكي را ادامه‌ بدم ولي همشش ميكن ازش فاصله بكير دجون دلت ميشكونه

  اختر 1 سال قبل
  0

  همش دلشوره داره دلش آروم نداره گریه میکنه میخواد تنها باشه

  اختر 1 سال قبل
  0

  چند وقته دلش آروم نداره دلشوره داره میخواد تنها باشه همش گریه میکنه میترسه

  تکتم فاطمه 1 سال قبل
  0

  سرکتاب

  ی تک چوپ لای دستمال تواتاق بوده

  نجمه 1 سال قبل
  1

  سلام یه بنده خدامیخادبیادخاسگاری ۸۵ساله هست من۴۷ساله میخاسم یه استخاره بگیرم ببینم بسونم یانه

  فهیمه نام مادر حلیمه 1 سال قبل
  0

  سرکتاب

  فهیمه نام مادر حلیمه 1 سال قبل
  0

  سرکتاب میخواستم

  فهیمه 1 سال قبل
  1

  شوهرم ازم دوری میکنه یه سرکتاب برازندگیم

  0
  jk 1 سال قبل

  به نظر من به جای سرکتاب برو باطل سحر و طلسم محبت بگیر دونه ١٠٠ تومنه جفتش میشه ٢٠٠ اگ مشهدی هستی خودم بهت میدم 😁

  فاطمه 1 سال قبل
  0

  میخواهم بدانم طلاق میگیرم

  امیربهاره 1 سال قبل
  0

  ما بهم میرسیم

  تابان 1 سال قبل
  0

  چند ماهه خانه پدرم هستم حامله ام شوهرم نه منو میخواد نه بچمو نه برام خانه میگیرد لطفن بگیدبرای چی این کارو میکند

  گلچین 1 سال قبل
  0

  سلام فرزندی دارم که چند ساله با مشکلات زیادی دست و بنجه نرم میکنه و خیلی هم قوی هست و صبور خواستم ببینم چرا این همه مشکل ای او از کجاست

  گلچین 1 سال قبل
  2

  سلام مدت نزدیک به ده سال هست بسرم مشکلاتش وز به روز زیادتر میشه یه روز خوش ندیده یه بچه مریص داره با نی که ناسازگار هست میخواستم بدونم چرا این همه اتفاق و مشکلات براش بیش میاد

  بنده ی خدا 1 سال قبل
  0

  من پدر ندارم می خواهم ببینم مادرم شوهر می کند یانه

  نبات 1 سال قبل
  0

  سرکتاب کلی میخواستم

  عبدالباسط 1 سال قبل
  0

  شرکتهای خودم و زندگیم

  مژده 1 سال قبل
  0

  سلام

  من ی سرکتاب میخاستم بگیرم

  شیرین 1 سال قبل
  0

  سرکتاب میخواهم

  2
  ناشناس 1 سال قبل

  علیرضا

  مریم 1 سال قبل
  0

  دختر م پرخاشگر و عصبی و بی انگیزس

  مریم 1 سال قبل
  0

  زندگیم سروسامون میگیره یانه

  0
  ناشناس 1 سال قبل

  ایاداز این همه مشکل و گرفتاری نجات پیدا میکنم

  کبرا 1 سال قبل
  1

  میخواستم یه سر کتاب باز کنید برام

  0
  محيا 1 سال قبل

  نتيجه آزمون

  کبرا 1 سال قبل
  1

  نمیدونم چرا ازدواجم جور نمی شه خواستگار هم زیاد دارم

  کبرا 1 سال قبل
  2

  باز کردن سر کتاب چرا جور نمی شه ازدواج کنم خواستگارم هم زیاد دارم

  الهه 1 سال قبل
  0

  -علت سردی شوهرم به زندگیمون

  معصومه 1 سال قبل
  4

  میخوام بدونم چرا رابطمون کات شده

  2
  متین 1 سال قبل

  چرا واقعا

  3
  تا جونت در ره 1 سال قبل

  تا جونت در بره

  ندا عنایتی 1 سال قبل
  0

  سرکتاب

  ندا عنایتی 1 سال قبل
  0

  سرکتاب اززندگی خودم

  خسرو 1 سال قبل
  0

  آیا من دفینه پیدا خواهم کد

  سمانه 1 سال قبل
  2

  اختلاف شدید با همسر

  سمانه 1 سال قبل
  0

  مدتی است که در با شوهرم اختلاف شدیدی پیدا کردیم در حد طلاق لطفا پاسخ دهید

  رابعه 1 سال قبل
  0

  برای بچه دار شدن

  محمدامین 1 سال قبل
  1

  یه معامله انجام دادم میخوام ببینم چی میشه

  حمیدع 1 سال قبل
  0

  یه سرکتاب میخواستم برای رزق وروزی حلال هرچه تلاش میکنیم روزی بهرومان بسته است

  زهرا 1 سال قبل
  0

  سرکتاب می خواهم

  فریبا 1 سال قبل
  0

  مشکل چی اینجورشده

  کریم وصفیه 1 سال قبل
  0

  می‌خوام از آینده خبر دار باشم از زندگیم از شغلم از دور برم

  زهره 1 سال قبل
  0

  سلام همسرم خیلی منو دوست داشت تااینکه خدا به ما یه فرزند دختر داد از ۸ ماهگی دخترم ازار واذیتای شوهرم شروع شد تا الان و۳ساله که منواسیر دادگاه کرده که دخرمو ازمن جدا کنه والانم دختر سه ونیم سالمو برده ومن هیچ خبری ازش ندارم وبرده زیر دست زن بابا بگید من چیکار کنم

  الهام 1 سال قبل
  2

  میشه سرکار انجامبدین

  پری 1 سال قبل
  0

  به قول چرچیل من از ادمای دیندار میترسم چون اعتقاد زیاد عقل ادم کم میکنه این مزخرفات گوش نکنین هیچ خری از اینده خبر نداره چه برسه به هزاران سال پیش که پیامبرا بیان بگن اینا همش خرافاته فقط انسانیت مهمه دین بی دین

  امیر 1 سال قبل
  0

  درمورد زندگی امیر نام مادر مرضیه مخواستم بدونم

  ثنا 1 سال قبل
  0

  یه چند ماهیه که خیلی داریم ضرر مالی میدیم اصلا هرکاری میکنیم تموم نمیشه میخاستم یه کتاب برام باز کنید اینروزا دیگه شده هرروز ضرر دادنمون😔

  اعظم ساریخانی 1 سال قبل
  1

  سلام من الانه نزدیک به دوهفته هست پریودم عقب افتاده برای چیه میشه سرکتاب برام بازکنید

  ملیحه 1 سال قبل
  0

  میخواستم بدونم چرا سمت هر کاری میرم پیشرفت نمیکنم. همش گرفتاری و بی پولی دلریم

  محمد 1 سال قبل
  1

  چندتا ازدواج دارم

  خدیجه 1 سال قبل
  0

  مقدس

  سمانه 1 سال قبل
  0

  ازم سردشده خبرازدلش ندارم

  فاطمه شاهمحمد 1 سال قبل
  1

  باردار هستن برای استخار جنسیت

  شهرام 1 سال قبل
  1

  سلام

  14 ماهه جدا شدم اونم به از 20 سال زندگی مشترک ک حاصلش ی پسر 19 و ی دختر 9 سالس تو این مدت ک جدا شدم چند بار تلاش کردم دوباره زندگیم با همون خانم درست بشه ولی هر بار ک بهم نزدیک می‌شدیم و رابط خوب میشد یهو ی اتفاق بد می‌افتاد و باعث کدورت و قهر و اینا میشه نمیدونم چیکار کنم تنهایی اذیتم می‌کنه فکر آینده بچه هام اذیتم می‌کنه

  نکته این ک من زتمو طلاق ندادم اون حق طلاق داشت و جدا شد

  ولی هنوزم دوسش دارم

  من 1 سال قبل
  1

  نمیدونم چرا مدت زیادی هست که دست به هر کاری میزنم موقع موفقیت موقعی که فکر میکنم همه چیز درست شده ناخواسته همه چیز خراب میشه چند وقتیه گرفتارم و درست نمیشه

  سمیرا 1 سال قبل
  1

  یه حاجت دارم میخوام ببینم بهش می رسم یانه واگه میرسم چقدرطول میکشه؟

  سعیده 1 سال قبل
  0

  سرکتاب برای زندگی وشوهرم

  Vafa 1 سال قبل
  0

  بنده دعا نویسی سراغ دارم دستش خیره شاهده چندین کارهاش بودم همشون جواب دادن برای چندتا دوستام کار انجام دادن رودست نداره زن و شوهرای جداشده از همو که باهم دعوای شدیدی کردن بهم رسونده هرکاری انجام دادن بهترین نتیجه رو دیدن آدرس پیج اینستاگرامش

  doa_nevisi_6

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  فاطمه نام مستعاررجسمه

  مقدم 1 سال قبل
  2

  چندهفته که همه با خواهرم بد شدند حتی شوهرش حدیثه مادر شهر بانو وشوهرش حمید مادر عذرا

  مهسا 1 سال قبل
  0

  سر کتاب می خوام

  0
  طاهره 1 سال قبل

  همسرم دمدمی هستش میخواستم بدونم دعاییش کردن یا نه؟

  2
  ندا 1 سال قبل

  سرکتاب رایگان

  0
  سحر 1 سال قبل

  خیلی ترس و استرس دارم

  2
  سحر 1 سال قبل

  خیلی میترسم و استرس دارم

  آخوندی 1 سال قبل
  0

  یه سر کتاب میخاستم برام باز کنید

  حمید 1 سال قبل
  0

  میخوام بدونم چرا ترکم کرده

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  اکرم میخوام بدونم به این زودی یعنی امسال به سهم الارثم میرسم

  خزان نام مادر بتول 1 سال قبل
  0

  سرکتاب میخواستم

  خزان 1 سال قبل
  0

  سرکتاب

  سپیده 1 سال قبل
  0

  سلام حالم خیلی بده از آدمهای دور برم خیلی بدم میاد نمی دونن چیکار کنم .

  رقیه 1 سال قبل
  0

  سر کتاب میخوام

  0
  رقیه 1 سال قبل

  لطفا

  زینب 1 سال قبل
  2

  سرکتاب میخواستم لطفا

  0
  گلی 1 سال قبل

  سرکتاب میخواستم

  0
  سپیده 1 سال قبل

  سرکتاب میخواستم لطفا

  طیبه 1 سال قبل
  0

  پول ک دست مادرشوهررسیده ازاول کم بوده

  علی 1 سال قبل
  0

  اوضاع و احوال آینده من چگونه خواهد بود؟

  آرزو 1 سال قبل
  0

  خیلی بی قرارم

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  سلامسجاد نام مادر مینا سر کتاب میخ اهم ممنون

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  احمد

  حامد 2 سال قبل
  1

  میخوام ازدواج کنم شغل، اصالت ، قیافه ،خونه دارم اما میرم خواستگاری جوابشون مثبت هست اما مانعی جلو میاد و نمیشه

  الهه 2 سال قبل
  0

  سلام میخواستم واسه خودم یه سرکتاب بازکنم همش توزندگیم ب مشکل برخوردار هستیم اسمم رقیه نام مادرم زهرا توروخدا کمکم کنین

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  من سر کتاب میخوام

  سوری 2 سال قبل
  0

  عاقبت من با کسی ک یه رابطه بی هدف شروع کردم چی میشه

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  ع

  افروز 2 سال قبل
  1

  سلام سرکتاب میخوام برای حسین پسرمهجبین ازخانه رفته محلش معلوم نیست

  ستاره 2 سال قبل
  0

  سرکتاب میخوام

  0
  ستاره 2 سال قبل

  سرکتاب میخوام

  دینا 2 سال قبل
  0

  سلام یه حاجتی دارم میخوام ببینم بهش میرسم

  زهرا 2 سال قبل
  1

  سرکتاب

  0
  کریم وصفیه 1 سال قبل

  می‌خوام از آینده خبری داشته باشم از زندگیم از شغلم

  محمدجواد نام مادر مریم 2 سال قبل
  1

  می خواستم یک سرکتاب برای پسر باز کنم

  مهنوش 2 سال قبل
  1

  ماشین دوستم‌‌ کی دزدیده؟ یه اسم به من بدین

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  سرکتاب میخوام

  محمدرضا 2 سال قبل
  1

  سلام

  روزی من خیلی بسته شده

  علی.....نام مادرمم تاجماه 2 سال قبل
  1

  سرکتاب قرانی میخواستم

  مدینه 2 سال قبل
  1

  میخوام درباره زندگیم بدونم مجرد هستم ۴۶ ساله

  حدیث 2 سال قبل
  2

  سرکتاب میخوام

  فرامرز 2 سال قبل
  1

  سلام من می خواستم سر کتاب بگیرم

  علیرضا وسحر 2 سال قبل
  2

  آیا هم میرسیم

  علیرضا وسحر 2 سال قبل
  1

  ایابه هم میرسیم

  حمیده 2 سال قبل
  1

  من بامشلات زیاد رو برو هستم

  تنها 2 سال قبل
  2

  سرکتاب طالع بینی

  امید 2 سال قبل
  2

  خیلی بد دهن و دست به زن دارد تو خونه درگیری پیش میاره با فامیل خوب نیست

  شیرین 2 سال قبل
  1

  من واقعا خسته شده ام دیگر نمی دانم چه کنم بخاطر مال دنیا هر روز اذیت می شوم

  0
  حمید 5 ماه قبل

  Hamid1364goodarziتلگرام مشکلات مالی هست دعا هم بی تاثیر نیست

  مهسا 2 سال قبل
  1

  منم میخوام سرکتاب بگیرم

  احمد نام مادرم حسنیه خاتون 2 سال قبل
  1

  سرکتاب

  ناشناس 2 سال قبل
  1

  سلام من یه حاجت دارم میخوام ببینم بهش میرسم

  الهام 2 سال قبل
  3

  میخوام ببینم بهش میرسم یان

  لیلا محمد سلیمانی 2 سال قبل
  3

  سلام آیا پسری که دوست دارم و از دستم دلخوره میاد سمتم؟

  زهرا 2 سال قبل
  2

  سرکتاب

  3
  سامان 2 سال قبل

  مریض هست پسرم سر کار نمی ره افسرده تو اطاق می ره درد به روش می بنده با جمع نمینشینه حرف بابا مامانی را گوش نمیده متولد ۷۲ هست پسری بود خوش قلب مهربان ولی الا ن به هجی حوله نداره

  3
  نسرین 2 سال قبل

  روز شنبه غروب خواهر شوهرم پول قسط مادر شوهرم را براش از بانک آورد ومادرشوهرم پول توی کمد لای لباسها گذاشت درحین گذاشتم پول توی کمد من هم آشپزخونه بودم ومادرشوهرم پول میخواست بزاره کمد من بیرون آمدم بعدش من تا دیروز غروب خونه مادرشوهر نرفتم تااینکه دیشب گفتن ۴۵۰ هزار از پولها کم شده و برداشتن

  برای ارسال نظر کلیک کنید