در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سرکتاب با قران آنلاین رایگان

  1 بازدید

  سرکتاب با قران آنلاین رایگان را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  سرکتاب رایگان آنلاین با قرآن - "سرکتاب رایگان" مجله خبری فارسی کلاب

  سرکتاب رایگان آنلاین با قرآن -

  سرکتاب رایگان آنلاین ابجد

  گاهی بسیاری از ما واژه سرکتاب آنلاین با قرآن را در برخورد با مشکلات یا کاری پیچیده، از زبان دیگران شنیده ایم.”سرکتاب با قرآن”

  سرکتاب آنلاین با قرآن  اگر به روش درست و توسط افراد عالم و متخصص به علوم ماورا و متافیزیک انجام شود می تواند راه گشا باشد که البته هیچ چیز قطعی نیست و این خداوند دانا و حکیم است که از عواقب تمام کارها خبر دارد.

  سرکتاب آنلاین با قرآن

  سر کتاب گرفتن یا سر کتاب باز کردن در اصل چیست؟

  سرکتاب یا تفأل زدن در واقع یک علم خاص و منحصر به فرد در مورد متافیزیک وامور ماورایی در مورد کائنات وتمام موجودات پیرامون انسان می باشد.

  در واقع با سرکتاب با قرآن از اموری آگاه میشویم که برای ما ناشناخته و نا مفهوم است.

  سرکتاب درواقع برای اموری که برای انسان مهم است و از نتیجه آن بی اطلاع است انجام می شود، مانند : ازدواج، شروع به کار کردن دریک موقعیت شغلی جدید، وجود فرزند در طالع افرادی که بچه دار نمی شوند و ….

  سرکتاب در اصل از روی اسم اشخاص و اسم مادر اشخاص انجام می شود. این اسانی بایداسم شناسنامه ای افراد باشد نه اسم دوم افراد.

  دلیل ضرورت بکار بردن اسم شناسنامه ای در سر کتاب باز کردن:

  همان طور که گفتیم سرکتاب مربوط به امور ماورایی ومتا فیزیک محیط پیرامون ما می باشد و چون اسمی که انسان در بدو تولدش به آن خوانده می شود، باعث می شود با همان اسم در بدو تولد بصورت غیر ارادی و ناخود آگاه با ماورا و کائنات اطرافش  ارتباط برقرار می کند که این ارتباط در بدو تولد نقش مهمی در سرنوشت افراد دارد.

  اسم شناسنامه ای افراد در بدو تولد براساس ویژگی های آن فرد در زندگی آینده اش، اسم اشخاص الهام می شود که والدین هم به صورت ناخوداگاه و براساس همین الهامات  اسم فرزند خود را انتخاب می کنند.

  نشانه ها شک به وجود سحر و جادو و انجام سرکتاب

  گاهی اوقات در زندگی شاهد مشکلات عدیده ای می شویم که هرچه تلاش در جهت رفع این مشکل می نماییم بالعکس آن مشکل بزرگتر می شود و به قول معروف به در بسته می خوریم که می تواند علائم سحر وجادو باشد که توسط بدخواهان شما گرفته شده است.

  یکی از روش های سرکتاب آنلاین با قرآن این است که عدد ابجد اسم فرد و عدد ابجد اسم مادر شخص را باهم جمع می کنیم عدد حاصل از جنع را بر عدد۱۲تقسیم می کنیم که باقی مانده این تقسیم یکی از اعداد ۱تا ۱۲می باشد که به براساس این عدد به برج مربوطه مراجعه کرد و طالع فرد را می بینند.

  برج ها شامل

  همه این ها برطبق فرمول خاصی محاسبه می شوند که ملاک اسم شناسنامه ای افراد می باشد.

  معمولا انسان ها در جوامع امروزی با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کنند و وقتی از پس مشکلات بر نمی آیند ممکن است  دست به دامن سرکتاب با قرآن شوند که در این بین ممکن است افراد بیسواد سودجو به فکر اخاذی باشند.

  تنها خداوند حکیم است که از همه چیز آگاه است و همه کائنات گوش به فرمان او می باشند.پس بهتر است همه چیز را به خداوند بزرگ واگذار کنیم که دانای حکیم است.

  منبع مطلب : www.far30club.ir

  مدیر محترم سایت www.far30club.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  فال واقعی قرآن - سرکتاب آنلاین رایگان " فال واقعی قرآن برای ازدواج "

  فال واقعی قرآن - سرکتاب آنلاین رایگان

  فال واقعی قرآن آنلاین

  فال واقعی قرآن برای ازدواج، فال واقعی قرآن آنلاین و فال قرآن امام علی از پیشنهادات گوگل هنگام سرچ کلمه فال واقعی می باشد. قبل از اینکه بخواهیم در خصوص واقعی بودن فال ها صحبت کنیم؛ بهتر است معنی کلمه فال را با رجوع به لغت نامه دهخدا بررسی نماییم.

  فال ازدواج آنلاین قرآن

  در لغت نامه دهخدا فال را هم معنی با پیش بینی کردن، شگون، تفال و تطیر می دانند. تفال به معنی فال نیک زدن تطیر به معنی فال بد زدن می باشد؛ اما امروزه کلمه فال را مطابق با نیک شمردن و فال نیکو زدن می‌دانند.

  فال کتاب پیشگویی

  منظور از فال واقعی قرآن همان استخاره است؛ همه ما می دانیم که قرآن کتاب پیشگویی نیست بلکه کتاب هدایت است و باید از طریق این کتاب مسیر صحیح زندگی را پیدا کنیم؛ اما برخی افراد از آنجا که به استخاره اعتقاد زیادی دارند؛ از کتاب قرآن برای فال گرفتن استفاده می نمایند؛ باید بدانند که استخاره کردن با قرآن شرایطی دارد که در ادامه این شرایط برای شما بیان می شود.

  سرکتاب آنلاین رایگان

  فال آنلاین ازدواج

  شرایط فال گرفتن با قرآن

  اصل فال واقعی قرآن این است که زمانی که به دو راهی رسیدیم، از خداوند طلب خیر کرده یکی از راهها را در ذهن خود نیت کرده و نسبت به آن به قرآن تفال می زنیم؛ با توجه به نتیجه استخاره در این خصوص تصمیم گیری نماییم.

  وقتی از دو راهی صحبت می کنیم، منظور این است که با عقل، درایت، تدبر و مشورت تمامی راه ها را مورد سنجش قرار داده ایم و اکنون در سر دوراهی قرار گرفته ایم که نمی دانیم کدام راه را انتخاب نماییم.

  فال قرآن ازدواج

  در این صورت می توانیم با تفال زدن و طلب خیر نمودن با توکل و تدبر یک راه را انتخاب نماییم.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فال واقعی قرآن بهتر است به مفاتیح الجنان مراجعه نمایید. دقت نمایید که استخاره آدابی دارد که باید طبق آداب این کار را انجام دهید.

  فال ازدواج قرآن

  فال واقعی قرآن امام علی

  در رابطه با نحوه فال گرفتن یا استخاره گرفتن با قرآن روایت های زیادی وجود دارد. یکی از این روایت ها منسوب به امام علی علیه السلام است.

  طبق این روایت وقتی فرد بر سر دوراهی قرار می‌گیرد؛ وضو گرفته سه بار سوره حمد و سپس سه بار سوره توحید را می‌خواند.

  بعد از آن دعای ذیل را تلاوت می نماید.

  اَللّهُمَّ اِنّی تَوَکَّلْتُ عَلَیْکَ وَ تَفَأَّلْتُ بکِتابکَ الْکَریمِ فَأَرِنی ما هُوَ مَکْتُوبٌ فی سرِّکَ الْمَخْزُونِ وَ فی غَیبکَ الْمَکْنُونِ یا ذَا الْجَلالِ وَ الْاِکْرامِ

  سپس قرآن را گشوده و ۷ ورق را می شمارد؛ در سطر هفتم از ورق هفتم با توجه به اولین حرف می تواند نتیجه گیری نماید.

  فال واقعی قرآن

  اگر حرف اول الف و ب باشد؛ یعنی نتیجه کار مطلوب است؛ اگر حرف اول ت باشد یعنی باید از انجام کار پرهیز نماید.

  اگر حرف اول ث باشد یعنی این کار خوشبختی و سعادت را برای فرد به دنبال دارد؛ اگر حرف اول جیم و ح باشد یعنی سود فراوانی برای فرد خواهد داشت؛ اگر حرف اول خ باشد یعنی باید از انجام آن پرهیز نماید؛ اگر حرف اول د باشد یعنی در پی این کار کمکی حاصل می شود و نتیجه کار مطلوب است؛ اگر حرف اول ذ یعنی شکست دشمنان را در پی خواهد داشت؛ اگر حرف اول ر باشد یعنی پیروزی به دنبال آن خواهد بود.

  حرف ز نشان از خصومت، ترس و تنفر دارد، حرف سین نشانه سعادت است، حرف ش نشانه این است که فرد باید از دشمنانش بترسد.

  حرف صاد به معنی این است که باید سریعتر صدقه بدهد؛ حرف ض نشانه مال و خیر، حرف ط نشانه موفقیت، حرف ظ نشانه آشکار شدن راز پنهان در کار، حرف عین، حرف ف،حرف ق، حرف لام نشان دهنده این است که این کار نتایج خوبی را به دنبال دارد.

  حرف میم  نشان دهنده این است که باید از انجام کار دوری شود، حرف نون و واو نتایج خوب، حرف ی مژده به دنبال دارد.

  حرف ه نشان دهنده توقف و تاخیر است اما نتیجه کار مطلوب است. چنانچه حرف ک و غ اومد بهتر است فرد صدقه دهد زیرا در خصومت و دشمنی می‌افتد.

  در صورتی که قرار است فال واقعی قرآن برای ازدواج بگیرید؛ پیشنهاد می‌شود که به خوبی تحقیق نموده، مشورت کنید، و پس از اینکه مشاوره‌های لازم را انجام دادید، دو رکعت نماز خوانده و از خداوند طلب خیر نمایید و با توکل بر خداوند ازدواج نمایید.

  فال قرآن واقعی آنلاین

  اگر نتیجه فال واقعی قرآن برای ازدواج مطلوب نبود، ازدواج را به خاطر این یک مورد به هم نزنید زیرا دلایل زیادی وجود دارد که نتیجه استخاره را بد می آورد؛ به عنوان مثال ممکن است شما آداب استخاره را به خوبی رعایت نکرده باشید. به طور کلی استخاره کردن برای اموری که می توان به راحتی با عقل و درایت تصمیم گیری نمود، پیشنهاد نمی گردد.

  منبع مطلب : www.far30club.ir

  مدیر محترم سایت www.far30club.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ‫سرکتاب با قرآن آنلاین‬

  استخاره از ریشه کلمه خیر گرفته شده و به گفته برخی لغت شناسان در زبان عرب به معنای دعا می‌باشد. دعایی که اگر با آداب خاص خود و به طور صحیح گرفته شود می‌تواند راهگشای کارها گردد. البته بایستی این را هم بدانید که همه چیز دست خداوند متعال است و بی اذن او برگی به روی زمین نخواهد افتاد.

  هرگاه سر دوراهی قرار گرفتید و تصمیم گیری برایتان مشکل بود بهترین راه این است که از خداوند کمک بخواهید و با توسل به قران و استخاره کردن تکلیف کارتان را معلوم کنید. فقط لازم است بعد از استخاره با قرآن حتما به آن عمل کنید و تردید را از خودتان دور کنید.

  توجه کنید این قسمت فرم استخاره آنلایننیست که جواب را سریع به شما بدهد.این  قسمت استخاره توسط شخصی آگاه به امور علوم غریبه و مفسر قرآن برای شما با توجه فرم مشصات و نیتی که در این فرم انجام میدهید , استخاره میگیرند

  جواب استخاره هر شب بعد از اذان مغرب تا ساعت 9 شب برای شما ارسال خواهد شد.

  منبع مطلب : azar61.ir

  مدیر محترم سایت azar61.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  زهرا : سرکتاب

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مقدم 15 روز قبل
  0

  چندهفته که همه با خواهرم بد شدند حتی شوهرش حدیثه مادر شهر بانو وشوهرش حمید مادر عذرا

  0
  مقدم 15 روز قبل

  دوباره سلام لطفا یه سر کتاب در مورد مطلب که فرستادم میخواهم وراهنمایی شما

  مهسا 15 روز قبل
  0

  سر کتاب می خوام

  مهسا 15 روز قبل
  0

  سر کتاب می خواستم برای ازدواج

  حمید 21 روز قبل
  0

  میخوام بدونم چرا ترکم کرده

  حمید 21 روز قبل
  0

  میخوام بدونم چرا عشقم ازم سرد شده مثل قبل دیگه نیست خبرازدلش برام خیلی مهمه

  0
  حمید 21 روز قبل

  میخوام بدونم چرا سردشده عشقم

  زینب 1 ماه قبل
  0

  سرکتاب میخواستم لطفا

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  احمد برای کار مخاحم

  ناشناس 1 ماه قبل
  0

  احمد

  ستاره 2 ماه قبل
  0

  سرکتاب میخوام

  1
  ستاره 2 ماه قبل

  سرکتاب میخوام

  ستاره 2 ماه قبل
  -2

  سرکتاب

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  سلام من هر پسری میاد تو زندگیم صحبت میکنه بعد از یک هفته میره دلسرد میشه منم خودم خوب نشون میدم،

  دینا 2 ماه قبل
  0

  سلام یه حاجتی دارم میخوام ببینم بهش میرسم

  زهرا 2 ماه قبل
  1

  سرکتاب

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  پس چرا جوابم نیومد

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  من میخام بدونم چرا نمیتونم ازدواج کنم همه مخالفت میکنن خودمـدوست دارم ازدواج کنم وعی وقتی خاستگار میاد دو دل هستم نمیتونم انتخاب کنم تا حالا هرکی اومده همیجور بوده ایا مشکلی از لحاڟ سحر جادو هست چون خیلی دشمن حسود داریم و جای که زندگی میکنیم همچی چیزای هست

  مینا 2 ماه قبل
  0

  حالم بده خیلی هم دکتر رفته ام نتیجه نداشته

  زهرانام مادرظریفه 2 ماه قبل
  0

  زهرانام مادرظریفه

  زهرا 2 ماه قبل
  0

  ظریفه

  نگین 2 ماه قبل
  0

  میخوام ببینم

  با چه آدمی ازدواج میکنم

  تو چند سالگی

  -1
  شاهین۲۴ 2 ماه قبل

  اسم مادش امالبینن

  0
  شاهین۲۴ 2 ماه قبل

  می خواهم بیبینم با نرگس ازدواج می کنی

  نگین 2 ماه قبل
  0

  نگین

  سرکتاب

  مریم 2 ماه قبل
  1

  برای برگشت پول

  مریم 2 ماه قبل
  0

  درباره برگشت پول

  محمدجواد نام مادر مریم 3 ماه قبل
  0

  می خواستم یک سرکتاب برای پسر باز کنم

  1
  محمدجواد نام مادر مریم 3 ماه قبل

  پسر من مدتی زیادی در زنگی سر در گم همش باعث اذیت واازار ماست دوست و دشمن خودش نمی شناسه هرچند ما راهنمایش میکنیم فایده ای نداره الان هم توی خانه مجردی زندگی میکنه وهر وقت به من که کارش هستم تلفنی صحبت میکنه یا طلب کاره یا میگه یک مریضی دارم‌نمیدونم باید چکار کنم باهاَش آخه ماپدر و مادر جز صلاحش و سلامتی او چیز دیگری از او که نمیخاهیم

  فاطمه 3 ماه قبل
  -2

  خسته نباشید میخواستم هم برای بختم وبرای این کار پیدا میکنم برام سرکتاب باز کنید

  ناشناس 3 ماه قبل
  -1

  من که برای شما توضیح دادم

  نسرین 3 ماه قبل
  0

  دو روزه که پول مادر شوهرم گمشده میخواستم سرکتاب باز کنم

  سارا 3 ماه قبل
  0

  حال و آینده

  سهیلا 3 ماه قبل
  0

  سهیلا دختر معصومه

  0
  سهیلا 3 ماه قبل

  سرکتاب میخوام برای مطلبی که در دل دارم

  مهدیهه 3 ماه قبل
  0

  سرکتاب میخوام اسمم مهدیه اسم مادرم معصومه

  نسرین 3 ماه قبل
  1

  سرنوشتم

  0
  نسرین 3 ماه قبل

  سرنوشتم باردارهستم یان

  نسرین 3 ماه قبل
  -1

  میخوام بدونم این ماه حاملم یا نه

  ناشناس 3 ماه قبل
  2

  سرکتاب میخوام

  0
  شکوفه 3 ماه قبل

  مدتی هست من و شوهرم جدا زندگی می کنیم و او دنبال یکی دیگه رفته می خوام ببینم آیا میشه که اون زن رو کنار بزاره و به زندگی اولی خودش بر گرده

  سعید 3 ماه قبل
  -1

  من هرجا دنبال کار میرم گیرم نمیاد

  0
  مریم 2 ماه قبل

  دوستم رفته ایا دوبار بر میگرده یانه

  0
  مریم 2 ماه قبل

  دوستم رفته ایا دوبار بر میگرده یانه

  مهشید 4 ماه قبل
  0

  پسرم چهارساله گم شده می‌خوام بدونم انشالان صحیح سالم هست برمیگرده جام ممنون میشم جوابموبدین

  مبینا 4 ماه قبل
  -1

  پاسخشو کجا دریافت میکنیم ،من واقعاهر مشکلی بگین تو زندگیم دارم از عوای بابا مامان گرفته تا بی پولی واقعا خستم فقط ۱۳ سالمه میشه به سرکتاب بگیرین

  اکرم 4 ماه قبل
  0

  گردنبندم گمشده خواستم سرکتاب باز کنم

  0
  نسرین 3 ماه قبل

  سلام،پول مادر شوهرم دو روز گمشده میخواستم سرکتاب بازکنم

  مدینه 4 ماه قبل
  2

  میخوام درباره زندگیم بدونم مجرد هستم ۴۶ ساله

  0
  مدینه 4 ماه قبل

  سلام من ۴۶ ساله مجرد میخوام برا م یک فال بگیرین ممنون

  حدیث 4 ماه قبل
  1

  سرکتاب میخوام

  فرامرز 4 ماه قبل
  1

  سلام من می خواستم سر کتاب بگیرم

  علیرضا وسحر 4 ماه قبل
  0

  آیا به هم میرسیم

  علیرضا وسحر 4 ماه قبل
  3

  آیا هم میرسیم

  علیرضا وسحر 4 ماه قبل
  1

  ایابه هم میرسیم

  سمیه 4 ماه قبل
  -1

  چی شد جواب بش

  سمیه 4 ماه قبل
  -2

  یک دوست دارم می خواهم ببینم بهش می رسم یانه

  نسترن 4 ماه قبل
  0

  سرکتاب زندگیه آیندم

  0
  ستاره 2 ماه قبل

  سرکتاب

  1
  سید 4 ماه قبل

  تحریر و انجام انواع دعــا و باز کردن کتاب

  دعای محبت/رزق روزی/معشوق/معاملات

  انواع دعــا برای تسـریع بخشیدن امـورات

  آیدی اینستاگرام برای ارتباط با ما

  doa_nevis_313

  حمیده 4 ماه قبل
  2

  من بامشلات زیاد رو برو هستم

  -1
  حمیده 4 ماه قبل

  من دزندگی مشکلات زیاد دارم از زندگی ام خسته شدم ایا ارزو هایم برا ورده خواهد شد?

  شیرین 4 ماه قبل
  1

  من واقعا خسته شده ام دیگر نمی دانم چه کنم بخاطر مال دنیا هر روز اذیت می شوم

  مهسا 4 ماه قبل
  1

  منم میخوام سرکتاب بگیرم

  احمد نام مادرم حسنیه خاتون 4 ماه قبل
  1

  سرکتاب

  0
  زهرانام مادرظریفه 2 ماه قبل

  زهرانام مادرظریفه

  0
  زهرانام مادرظریفه 2 ماه قبل

  زهرانام مادرظریفه

  ناشناس 5 ماه قبل
  1

  سلام من یه حاجت دارم میخوام ببینم بهش میرسم

  رقیه نام مادرحکیمه 5 ماه قبل
  0

  میخوام سرکتاب باز کنین چندماهه از همسرم جداشدم

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  سلام .. من یه حاجتی دارم میخوام ببینم بهش میرسم یا نه ؟!

  فرامرز 5 ماه قبل
  0

  سرکتاب میخوام ببینم بدردزندگی بامن میخوره

  الهام 5 ماه قبل
  3

  میخوام ببینم بهش میرسم یان

  سمیه 6 ماه قبل
  -1

  سرکتاب

  -1
  الهام 5 ماه قبل

  میخوام ببینم بهش میرسم یان

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  آیا اینها واقعیت داره؟؟؟

  زهرا 6 ماه قبل
  5

  سرکتاب

  1
  سامان 3 ماه قبل

  مریض هست پسرم سر کار نمی ره افسرده تو اطاق می ره درد به روش می بنده با جمع نمینشینه حرف بابا مامانی را گوش نمیده متولد ۷۲ هست پسری بود خوش قلب مهربان ولی الا ن به هجی حوله نداره

  3
  نسرین 3 ماه قبل

  روز شنبه غروب خواهر شوهرم پول قسط مادر شوهرم را براش از بانک آورد ومادرشوهرم پول توی کمد لای لباسها گذاشت درحین گذاشتم پول توی کمد من هم آشپزخونه بودم ومادرشوهرم پول میخواست بزاره کمد من بیرون آمدم بعدش من تا دیروز غروب خونه مادرشوهر نرفتم تااینکه دیشب گفتن ۴۵۰ هزار از پولها کم شده و برداشتن

  برای ارسال نظر کلیک کنید