توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سرکتاب با قران آنلاین رایگان

  1 بازدید

  سرکتاب با قران آنلاین رایگان را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  سرکتاب رایگان آنلاین با قرآن - "سرکتاب رایگان" مجله خبری فارسی کلاب

  سرکتاب رایگان آنلاین با قرآن -

  سرکتاب رایگان آنلاین ابجد

  گاهی بسیاری از ما واژه سرکتاب آنلاین با قرآن را در برخورد با مشکلات یا کاری پیچیده، از زبان دیگران شنیده ایم.”سرکتاب با قرآن”

  سرکتاب آنلاین با قرآن  اگر به روش درست و توسط افراد عالم و متخصص به علوم ماورا و متافیزیک انجام شود می تواند راه گشا باشد که البته هیچ چیز قطعی نیست و این خداوند دانا و حکیم است که از عواقب تمام کارها خبر دارد.

  سرکتاب آنلاین با قرآن

  سر کتاب گرفتن یا سر کتاب باز کردن در اصل چیست؟

  سرکتاب یا تفأل زدن در واقع یک علم خاص و منحصر به فرد در مورد متافیزیک وامور ماورایی در مورد کائنات وتمام موجودات پیرامون انسان می باشد.

  در واقع با سرکتاب با قرآن از اموری آگاه میشویم که برای ما ناشناخته و نا مفهوم است.

  سرکتاب درواقع برای اموری که برای انسان مهم است و از نتیجه آن بی اطلاع است انجام می شود، مانند : ازدواج، شروع به کار کردن دریک موقعیت شغلی جدید، وجود فرزند در طالع افرادی که بچه دار نمی شوند و ….

  سرکتاب در اصل از روی اسم اشخاص و اسم مادر اشخاص انجام می شود. این اسانی بایداسم شناسنامه ای افراد باشد نه اسم دوم افراد.

  دلیل ضرورت بکار بردن اسم شناسنامه ای در سر کتاب باز کردن:

  همان طور که گفتیم سرکتاب مربوط به امور ماورایی ومتا فیزیک محیط پیرامون ما می باشد و چون اسمی که انسان در بدو تولدش به آن خوانده می شود، باعث می شود با همان اسم در بدو تولد بصورت غیر ارادی و ناخود آگاه با ماورا و کائنات اطرافش  ارتباط برقرار می کند که این ارتباط در بدو تولد نقش مهمی در سرنوشت افراد دارد.

  اسم شناسنامه ای افراد در بدو تولد براساس ویژگی های آن فرد در زندگی آینده اش، اسم اشخاص الهام می شود که والدین هم به صورت ناخوداگاه و براساس همین الهامات  اسم فرزند خود را انتخاب می کنند.

  نشانه ها شک به وجود سحر و جادو و انجام سرکتاب

  گاهی اوقات در زندگی شاهد مشکلات عدیده ای می شویم که هرچه تلاش در جهت رفع این مشکل می نماییم بالعکس آن مشکل بزرگتر می شود و به قول معروف به در بسته می خوریم که می تواند علائم سحر وجادو باشد که توسط بدخواهان شما گرفته شده است.

  یکی از روش های سرکتاب آنلاین با قرآن این است که عدد ابجد اسم فرد و عدد ابجد اسم مادر شخص را باهم جمع می کنیم عدد حاصل از جنع را بر عدد۱۲تقسیم می کنیم که باقی مانده این تقسیم یکی از اعداد ۱تا ۱۲می باشد که به براساس این عدد به برج مربوطه مراجعه کرد و طالع فرد را می بینند.

  برج ها شامل

  همه این ها برطبق فرمول خاصی محاسبه می شوند که ملاک اسم شناسنامه ای افراد می باشد.

  معمولا انسان ها در جوامع امروزی با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می کنند و وقتی از پس مشکلات بر نمی آیند ممکن است  دست به دامن سرکتاب با قرآن شوند که در این بین ممکن است افراد بیسواد سودجو به فکر اخاذی باشند.

  تنها خداوند حکیم است که از همه چیز آگاه است و همه کائنات گوش به فرمان او می باشند.پس بهتر است همه چیز را به خداوند بزرگ واگذار کنیم که دانای حکیم است.

  منبع مطلب : www.far30club.ir

  مدیر محترم سایت www.far30club.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  فال واقعی قرآن - سرکتاب آنلاین رایگان " فال واقعی قرآن برای ازدواج "

  فال واقعی قرآن - سرکتاب آنلاین رایگان

  فال واقعی قرآن آنلاین

  فال واقعی قرآن برای ازدواج، فال واقعی قرآن آنلاین و فال قرآن امام علی از پیشنهادات گوگل هنگام سرچ کلمه فال واقعی می باشد. قبل از اینکه بخواهیم در خصوص واقعی بودن فال ها صحبت کنیم؛ بهتر است معنی کلمه فال را با رجوع به لغت نامه دهخدا بررسی نماییم.

  فال ازدواج آنلاین قرآن

  در لغت نامه دهخدا فال را هم معنی با پیش بینی کردن، شگون، تفال و تطیر می دانند. تفال به معنی فال نیک زدن تطیر به معنی فال بد زدن می باشد؛ اما امروزه کلمه فال را مطابق با نیک شمردن و فال نیکو زدن می‌دانند.

  فال کتاب پیشگویی

  منظور از فال واقعی قرآن همان استخاره است؛ همه ما می دانیم که قرآن کتاب پیشگویی نیست بلکه کتاب هدایت است و باید از طریق این کتاب مسیر صحیح زندگی را پیدا کنیم؛ اما برخی افراد از آنجا که به استخاره اعتقاد زیادی دارند؛ از کتاب قرآن برای فال گرفتن استفاده می نمایند؛ باید بدانند که استخاره کردن با قرآن شرایطی دارد که در ادامه این شرایط برای شما بیان می شود.

  سرکتاب آنلاین رایگان

  فال آنلاین ازدواج

  شرایط فال گرفتن با قرآن

  اصل فال واقعی قرآن این است که زمانی که به دو راهی رسیدیم، از خداوند طلب خیر کرده یکی از راهها را در ذهن خود نیت کرده و نسبت به آن به قرآن تفال می زنیم؛ با توجه به نتیجه استخاره در این خصوص تصمیم گیری نماییم.

  وقتی از دو راهی صحبت می کنیم، منظور این است که با عقل، درایت، تدبر و مشورت تمامی راه ها را مورد سنجش قرار داده ایم و اکنون در سر دوراهی قرار گرفته ایم که نمی دانیم کدام راه را انتخاب نماییم.

  فال قرآن ازدواج

  در این صورت می توانیم با تفال زدن و طلب خیر نمودن با توکل و تدبر یک راه را انتخاب نماییم.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فال واقعی قرآن بهتر است به مفاتیح الجنان مراجعه نمایید. دقت نمایید که استخاره آدابی دارد که باید طبق آداب این کار را انجام دهید.

  فال ازدواج قرآن

  فال واقعی قرآن امام علی

  در رابطه با نحوه فال گرفتن یا استخاره گرفتن با قرآن روایت های زیادی وجود دارد. یکی از این روایت ها منسوب به امام علی علیه السلام است.

  طبق این روایت وقتی فرد بر سر دوراهی قرار می‌گیرد؛ وضو گرفته سه بار سوره حمد و سپس سه بار سوره توحید را می‌خواند.

  بعد از آن دعای ذیل را تلاوت می نماید.

  اَللّهُمَّ اِنّی تَوَکَّلْتُ عَلَیْکَ وَ تَفَأَّلْتُ بکِتابکَ الْکَریمِ فَأَرِنی ما هُوَ مَکْتُوبٌ فی سرِّکَ الْمَخْزُونِ وَ فی غَیبکَ الْمَکْنُونِ یا ذَا الْجَلالِ وَ الْاِکْرامِ

  سپس قرآن را گشوده و ۷ ورق را می شمارد؛ در سطر هفتم از ورق هفتم با توجه به اولین حرف می تواند نتیجه گیری نماید.

  فال واقعی قرآن

  اگر حرف اول الف و ب باشد؛ یعنی نتیجه کار مطلوب است؛ اگر حرف اول ت باشد یعنی باید از انجام کار پرهیز نماید.

  اگر حرف اول ث باشد یعنی این کار خوشبختی و سعادت را برای فرد به دنبال دارد؛ اگر حرف اول جیم و ح باشد یعنی سود فراوانی برای فرد خواهد داشت؛ اگر حرف اول خ باشد یعنی باید از انجام آن پرهیز نماید؛ اگر حرف اول د باشد یعنی در پی این کار کمکی حاصل می شود و نتیجه کار مطلوب است؛ اگر حرف اول ذ یعنی شکست دشمنان را در پی خواهد داشت؛ اگر حرف اول ر باشد یعنی پیروزی به دنبال آن خواهد بود.

  حرف ز نشان از خصومت، ترس و تنفر دارد، حرف سین نشانه سعادت است، حرف ش نشانه این است که فرد باید از دشمنانش بترسد.

  حرف صاد به معنی این است که باید سریعتر صدقه بدهد؛ حرف ض نشانه مال و خیر، حرف ط نشانه موفقیت، حرف ظ نشانه آشکار شدن راز پنهان در کار، حرف عین، حرف ف،حرف ق، حرف لام نشان دهنده این است که این کار نتایج خوبی را به دنبال دارد.

  حرف میم  نشان دهنده این است که باید از انجام کار دوری شود، حرف نون و واو نتایج خوب، حرف ی مژده به دنبال دارد.

  حرف ه نشان دهنده توقف و تاخیر است اما نتیجه کار مطلوب است. چنانچه حرف ک و غ اومد بهتر است فرد صدقه دهد زیرا در خصومت و دشمنی می‌افتد.

  در صورتی که قرار است فال واقعی قرآن برای ازدواج بگیرید؛ پیشنهاد می‌شود که به خوبی تحقیق نموده، مشورت کنید، و پس از اینکه مشاوره‌های لازم را انجام دادید، دو رکعت نماز خوانده و از خداوند طلب خیر نمایید و با توکل بر خداوند ازدواج نمایید.

  فال قرآن واقعی آنلاین

  اگر نتیجه فال واقعی قرآن برای ازدواج مطلوب نبود، ازدواج را به خاطر این یک مورد به هم نزنید زیرا دلایل زیادی وجود دارد که نتیجه استخاره را بد می آورد؛ به عنوان مثال ممکن است شما آداب استخاره را به خوبی رعایت نکرده باشید. به طور کلی استخاره کردن برای اموری که می توان به راحتی با عقل و درایت تصمیم گیری نمود، پیشنهاد نمی گردد.

  منبع مطلب : www.far30club.ir

  مدیر محترم سایت www.far30club.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ‫سرکتاب با قرآن آنلاین‬

  استخاره از ریشه کلمه خیر گرفته شده و به گفته برخی لغت شناسان در زبان عرب به معنای دعا می‌باشد. دعایی که اگر با آداب خاص خود و به طور صحیح گرفته شود می‌تواند راهگشای کارها گردد. البته بایستی این را هم بدانید که همه چیز دست خداوند متعال است و بی اذن او برگی به روی زمین نخواهد افتاد.

  هرگاه سر دوراهی قرار گرفتید و تصمیم گیری برایتان مشکل بود بهترین راه این است که از خداوند کمک بخواهید و با توسل به قران و استخاره کردن تکلیف کارتان را معلوم کنید. فقط لازم است بعد از استخاره با قرآن حتما به آن عمل کنید و تردید را از خودتان دور کنید.

  توجه کنید این قسمت فرم استخاره آنلایننیست که جواب را سریع به شما بدهد.این  قسمت استخاره توسط شخصی آگاه به امور علوم غریبه و مفسر قرآن برای شما با توجه فرم مشصات و نیتی که در این فرم انجام میدهید , استخاره میگیرند

  جواب استخاره هر شب بعد از اذان مغرب تا ساعت 9 شب برای شما ارسال خواهد شد.

  منبع مطلب : azar61.ir

  مدیر محترم سایت azar61.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  نسرین : روز شنبه غروب خواهر شوهرم پول قسط مادر شوهرم را براش از بانک آورد ومادرشوهرم پول توی کمد لای لباسها گذاشت درحین گذاشتم پول توی کمد من هم آشپزخونه بودم ومادرشوهرم پول میخواست بزاره کمد من بیرون آمدم بعدش من تا دیروز غروب خونه مادرشوهر نرفتم تااینکه دیشب گفتن ۴۵۰ هزار از پولها کم شده و برداشتن

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  دنیا 10 روز قبل
  0

  سلام خسته نباشید

  امیر 16 روز قبل
  0

  میخوام بدانم کی مغازم به فروش می رسد

  رها 28 روز قبل
  0

  سلام میخام ببینم شوهرم کی خوب میشه؟بیماری دارند

  فاطمه دختر ایران 1 ماه قبل
  0

  یه سرکتاب برای زندگی کلی

  0
  فاطمه دختر ایران 1 ماه قبل

  یه سر کتاب برام باز کنید

  مولود 1 ماه قبل
  1

  سلام خواستم ببینم شوهرم به من خیانت میکند

  الینا 1 ماه قبل
  0

  سر کتاب باز کنین

  0
  نفیسه 18 روز قبل

  سرکتاب میخاستم برای پسرم به نام احمد

  ایمان 1 ماه قبل
  0

  بچه ندارم همسرم میگه بریم برای آی وی اف نمیدانم دلم راضی نیست دوس دارم طبیعی بچه دار بشیم

  یوسف 1 ماه قبل
  3

  سلام خسته نباشیدنیت من برای دزدین ماشین مان است ببینم پیدامیشه یانه؟

  محمدرضا 1 ماه قبل
  0

  سر کتاب

  ناشناس 1 ماه قبل
  1

  آیا سحر شدم ؟

  ناهیدنام مادر خانی 2 ماه قبل
  0

  آیا ناهید با کسی دیگه رابطه جنسی دارد

  ناهیدنام مادر خانی 2 ماه قبل
  0

  آیا ناهید با کسی دیگه رابطه جنسی دارد واسم طرف چه هست

  رویا اخوان 2 ماه قبل
  0

  من یک کری میخوام بکنم وفق میشم یانه

  رویا اخوان 2 ماه قبل
  0

  من میخوام بدونم که موفق میشم دراین راه

  زهرا 2 ماه قبل
  0

  من شش سال ی پسر دوس دارم میخوام بیاد خاستگاری دادم دعا نوشتن گفتم کی میاد گفتن شصت روز دبگ ولی علا پنج ماه نیومد

  فال میگیرم میگن میاد

  نمیدونم فال خوب یا بد راس میگن

  پسر دوسم ندار

  سیما 2 ماه قبل
  0

  خبرازآینده ام

  0
  هانی 1 ماه قبل

  میخوام بدونم زندگیم خوب میشه مشکلاتم حل میشه تو دو راهی گیر کردم

  نسیم 2 ماه قبل
  0

  منو طلاق دادن میخوام بدونم کی کرد

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  نسیم ومادر مهناز

  اسما 3 ماه قبل
  3

  چی کار کنم عشقم برگرده پیشم گوشیش خاموش هست منم باهاش دعوام شد اونم رفت یعنی میاد خودش؟یا من باید برم دنبالش

  اسما 3 ماه قبل
  2

  عشقم چند ماه هست رفته خاموش هم هست یعنی بر میگرده؟یا من باید برم پیداش کنم آخه خیلی وقت پیش هم بودیم.

  عاطفه 3 ماه قبل
  3

  سلام. یه نفرو. خیلی دوس دارم. میخوام. بدونم. اونم. منو دوس داره

  امیرحسین 3 ماه قبل
  2

  سلام من در آینده موفق میشم

  حمیدعبداللهی 3 ماه قبل
  -1

  سلام یک پولی به من رسیده میخوام بدونم بهم میدن یانه

  مهدی 3 ماه قبل
  1

  کارم خیلی کساته

  حسنعلی 3 ماه قبل
  0

  مار گل طلا

  حسنعلی 3 ماه قبل
  0

  مادر گل طلا پسرم۱۷ سال سرم دار میزندحرف کوش نپدهد زبان بند می خاهم

  سکینه 3 ماه قبل
  0

  دشمن من کیه

  1
  روح الله 1 ماه قبل

  دشمن من

  ملیح 3 ماه قبل
  0

  سرکتاب قرانی

  ابوالفضل 3 ماه قبل
  0

  خدایا این مشکل من حل میشه

  نسرین 3 ماه قبل
  1

  سلام ،میشه من حامله بشم

  مریم 3 ماه قبل
  0

  می خام واس منم سرکتاب باز کنی ببینم خستگارمیاد

  معصومه 4 ماه قبل
  0

  برای. بسرکتاب،باز،کردن،برای،پسرم

  راحله 4 ماه قبل
  0

  من مدتی است یکسره درپی دکتر برای بچه دار شدن بودم ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم حالا خیلی سرگردانم که اینده ام چه می شود

  فرحناز 4 ماه قبل
  0

  با یکی از اعضاخانواده مشکل دارم

  لیلا 4 ماه قبل
  0

  اینستا گرام ایشون هستن

  محمد 4 ماه قبل
  0

  دوستان منتظرجواب بمونید

  ابوالفضل 4 ماه قبل
  0

  درسم‌چه‌می‌شود

  1
  حجت‌الااسلام‌سجادی 4 ماه قبل

  کلاس‌چندم‌هستی‌پسرم‌

  امیر 4 ماه قبل
  0

  سلام خوبه

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  حسن عسگری مهین

  عبدالرضا 4 ماه قبل
  1

  سرکتاب برام باز کن برا کاری میخوام بینم خیره یا نه

  -1
  عبدالرضا 4 ماه قبل

  یه سر کتاب میخوام برا ی کار که بینم خیره

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  میخوام یه سرکتاب برام باز کنی محبوبه مادر سکینه ومیخوام سرکتاب برام باز کنی برام ببینی زندگیم چطوره آینده بچه‌هام اما همش عصبیم

  عبدالرضا بزن 4 ماه قبل
  0

  سلام یک مامعله دارم واجب است چتور

  عبدالرضا بزن 4 ماه قبل
  0

  یک مامعله دارم واجب است چتور

  رضا 4 ماه قبل
  0

  سلام من سر کتاب. میخواستم باز کنین

  با یه نفر ازدواج میخوام کنم ببینم خوب هست یا نه

  amiri 4 ماه قبل
  1

  سلام.من یک دعا میخواستم که برادر بزرگترم که در درس پیشرفت کنه و از مدرسه اخراجش نکنه.و درسش عالی و خوب بشود؟؟

  فاطمه گ 5 ماه قبل
  2

  شوهرم خیلی خوبه چندتاعیب داره اول دنبال زنهاهست میگم نکن میگهدکترگفته همیشه ازیه قزانخورببشترشباخانه هم نمیایدمادرخانه پدرش هستیم کل خانوا ده خبردارن ازبودن ماباهم الاپدرش که خودش ازخانه بیرون میره دراتاقوقفل میکنه حساب کنین شب نیادچه جوریه دوم انگاریه عقده ای داره هفته ای یکی دوباربه بهونه های دروقی شروع میکنه باکابل برق منومیزنه زن اوِلش روهمینطورمیزدبچش به دنیاامده بودبدن بچه همه کبود بودبسکه زنه روزده بود سوم خودش دنباله اینواون هست منوبه پای همه میبنده اگربیادخونه مادرش نباشه میگه پدرم فلان کاروکردحالشوبردی دیکه من توی چهاردیواری زندانی این کارارومیکنه خیلی بددهن هم هست البته پیش مردم خیلی خوب بامحبت چه فایده پیش مردم خواستم چندباربرم درقفل نمیتونم برم خواهش میکنم یه دعاشفاهی بخونین بلکه امیدبه خداسرش به خونه زندگیش پایین بیاددنبال زن دیگه ای هم نره فحاشی وزدن روکناربزاره به خداخسته شدم دوسش دارم نه دل دارم برم نه میتونم بمونم یه برادری درحقم بکنین مزدش روازخدامیگیرین میدونم خداخیلی مهربونه مرسی

  فاطمه 5 ماه قبل
  0

  سلام یک خواهش دارم راستش مزدی که من باهاش زندگی میکنم ادم خولیه فقط چندتتایزادداره ادل اینکه یکسردنبال زن بازی هست حتی گاهیشبا هم خانه نمیایدپدراوخبرنداروکه ماباهم هستیم البته درخانه پدرش توی یک اتاق خوال همه خانوتده خبردارهالا پدرش براهمین بیرون میره دراتاقوقفل میکنه حساب کنین شب نیادچجودیه بهش میگیم دنبال زن نرومیگه دکترگفته یه قزادوهمیشه نخوردوم یه حالته عقده ازبچگی داره یعنی هفته ای یکی دوباربه بهانه های الکی شروع میکنه باسیم کابل به زدن من‌البته خاتم قبلیش روهمینطورمیزدسوم خودش دنبال اینو اونه من توی چهاردیواری به پای همه میبنده حتی اگرمادرش خانه نباشدمیگه پدرم اومدورفت دیگ۶ تروخدایه دعایشفاهی کنین که مثل بقیه مردابشه دست ازتهمت وکتک زدن وحرفای زشت برداره چندبارخواستم برن ولی دروقفل میکنه یه کمکی بکن اقازنده باشی

  ///// 5 ماه قبل
  1

  سركتاب ميخام

  0
  عبدالرضا بزن 4 ماه قبل

  یک مامعله دارم واجب است چتور

  مریم 5 ماه قبل
  0

  سلام میخواستم یه سرکتاب برام باز کنید دامادم دوهفته است با دخترم قهر کرده نمیاد میخواستم ببینم آشتی میکنن

  0
  مریم 5 ماه قبل

  سلام میخواستم یه سرکتاب برام باز کنید دامادم دوهفته است با دخترم قهر کرده نمیاد میخواستم ببینم آشتی میکنن

  وظیفه 5 ماه قبل
  0

  من پسرم حدود یک سال هست درس نمیخونه خیلی ناراحتم واقعن نمیدونم چیکار کنم یک سرکتاب براش باز میکنید تا ساید دوست های بد رو بزار کنار ودرس بخونه

  0
  میثاق 1 ماه قبل

  باعرض سلام من جوانی از فامیل پدرمو دوست دارم به خاطر اون به هیچ خاستگاری فکر نمی‌کنم میخوام ببینم قسمتم میشه اسمش حسن

  ۸۸ 5 ماه قبل
  0

  سلام

  سکینه 5 ماه قبل
  0

  سرکتاب برای بیماری

  صالح 5 ماه قبل
  1

  مدتی هست همسرم رفتارش تغییر کرده وباگذشت زمان شدتش بیشتر و بیشتر میشه ، باتوجه به اینکه یک فرزند پسر داریم خواستم برام سرکتاب بازکنید بلکه مشگل و پیدا کنم.سپاسگزارم

  الهام زائیده فانوزه 5 ماه قبل
  1

  باسلام برام ی سرکتاب بازکنیدومن سرگردون ومثل ی کشتی توانواج گیرکردم

  مرضیه 5 ماه قبل
  1

  مرضیه اسم خودمه ماهبیگم مادرمه. اسم اون آقا حسین اسم مادرش مهوش برام سرکتاب باز کن

  مرضیه 5 ماه قبل
  1

  آیا معشوقم بر میگرده

  مرضیه 5 ماه قبل
  1

  کی جواب بهم میدین من دوسش دارم

  مرضیه 5 ماه قبل
  0

  من و یه آقا همو دوست داریم. چند روزه قهر کرده. یه سرکتاب میخام ببینم کی آشتی می‌کنه دلتنگشم دوسش دارم حالم خوب نیست خواهش میکنم سرکتاب میخام

  نسیم 5 ماه قبل
  0

  میخوام ببینم بهش میرسم یانه

  فاطمه نام مادرصدیقه 5 ماه قبل
  0

  سلام فاطمه هستم دوساله زندگیم زیروروشده باشوهرم خوب بودیم یکدفعه مشکلات توزندگیمون افتادموقع غروب دردهاشروع میشدتاصبح اخرشوهرم گفت نکنه دعاکرده باشن برات پیشه سه چهارتادعانویس رفتم همه گفتن طلسم شدی ودعای دفع همزادبایدبگیری به خاطربیپولی نتونستیم بگیریم دعاروخلاصه ازشوهرم جداشدم الان بایکی دیگه زندگی میکنم ازوقتی اومدم توخونه این بنده خدامشکلات شروع شدبراش گاهی لکه های کبودی روی بدنم میافته که زودبرطرف میشه ببخشیدولی نمیتونم باشوهرم همبستربشم شوهرم فکرمیکنه من نمیخام ولی خدابالاسرشاهده که دست من نیست پول وسیله ازخونمون گم میشه شوهرم میگه توبرداشتی میگم نه شروع میکنه باسیم برق زدن منم ازدردمیگم برداشتم چکارمیتونم بکنم دعانویس میگفت به شوهرم همزادخانمت باهاش همبسترمیشه طوری شده که شوهرم منودشمنه خودشم میدونه اصلن خونه نمیادنه شب نه روز بیادم پنج دقیقه میره میکه میخام پیشه توباشم میرم پیشع یه زن دیگه که خوش باشم انقدرلاغرشدم که پوستواستخوون مونده برام زنذگیموشوهرمودوست دارم شماروبه ابروی خانم فاطمه زهراقسم میدم مشکلموحل کنین پولی ندارم ولی مطمنم خداکارتونوبیجواب نمیزاره ممنون منتظرجوابم زنده باشن

  حسین 6 ماه قبل
  0

  گره در کار دارم 15 سال هست که به هر کاری دست میزنم به در بسته میخورم فکر میکنم که طلسم و یا نفرین شده ام کمکم کنید

  بهروز 6 ماه قبل
  0

  بابت مریضی که در من ایجاد شده میخوام راه حلشو پیدا کنم

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  اسما ی استخاره میخاوم

  0
  اسما 3 ماه قبل

  یه پسر هست که چند ماه هست منو تنها گذاشته گوشیش هم خاموش هست منم بهش زنگ نزدم یعنی بر میگرده؟یا خودم باید بهش زنگ بزنم؟چون چند سال پیش هم بودیم

  ملوس نام مادر فاطمه سلطان 6 ماه قبل
  2

  دخترم هفتماه زایمان کرد خیلی آشفته وپریشونه همش با من در گیر میشه

  ملوس نام مادر فاطمه سلطان 6 ماه قبل
  1

  چکار کنم جواب سر کتاب بیاد برام سر کتا ب باز

  ملوس نام مادر فاطمه سلطان 6 ماه قبل
  2

  برام سر کتاب بازکن

  ملوس نام مادر فاطمه سلطان 6 ماه قبل
  1

  برام سر کتاب باز.کن

  0
  ملوس نام مادر فاطمه سلطان 6 ماه قبل

  من سر کتاب میخام

  ملوس نام مادر فاطمه سلطان 6 ماه قبل
  1

  برام سر کناب باز کن

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  سلام من سر کتاب می خوام

  بهرام نام مادر زهرا 6 ماه قبل
  2

  ایندم چع جوریه

  حسن 6 ماه قبل
  0

  سرکتاب

  اختر 6 ماه قبل
  0

  همش دلشوره داره دلش آروم نداره گریه میکنه میخواد تنها باشه

  اختر 6 ماه قبل
  0

  چند وقته دلش آروم نداره دلشوره داره میخواد تنها باشه همش گریه میکنه میترسه

  تکتم فاطمه 6 ماه قبل
  0

  سرکتاب

  ی تک چوپ لای دستمال تواتاق بوده

  نجمه 6 ماه قبل
  1

  سلام یه بنده خدامیخادبیادخاسگاری ۸۵ساله هست من۴۷ساله میخاسم یه استخاره بگیرم ببینم بسونم یانه

  فهیمه نام مادر حلیمه 6 ماه قبل
  0

  سرکتاب

  فهیمه نام مادر حلیمه 6 ماه قبل
  0

  سرکتاب میخواستم

  فهیمه 6 ماه قبل
  0

  شوهرم ازم دوری میکنه یه سرکتاب برازندگیم

  0
  jk 5 ماه قبل

  به نظر من به جای سرکتاب برو باطل سحر و طلسم محبت بگیر دونه ١٠٠ تومنه جفتش میشه ٢٠٠ اگ مشهدی هستی خودم بهت میدم 😁

  0
  jk 5 ماه قبل

  به نظر من به جای سرکتاب برو باطل سحر و طلسم محبت بگیر دونه ١٠٠ تومنه جفتش میشه ٢٠٠ اگ مشهدی هستی خودم بهت میدم 😁

  شیدا 6 ماه قبل
  0

  سلام من باردارم و5ماهمه واستراحت مطلقم خواستم ببینم با توکل ب خدا مشکلی تو زایمانم پیش نمیاد

  فاطمه 6 ماه قبل
  0

  میخواهم بدانم طلاق میگیرم

  امیربهاره 7 ماه قبل
  0

  ما بهم میرسیم

  تابان 7 ماه قبل
  0

  چند ماهه خانه پدرم هستم حامله ام شوهرم نه منو میخواد نه بچمو نه برام خانه میگیرد لطفن بگیدبرای چی این کارو میکند

  گلچین 7 ماه قبل
  0

  سلام فرزندی دارم که چند ساله با مشکلات زیادی دست و بنجه نرم میکنه و خیلی هم قوی هست و صبور خواستم ببینم چرا این همه مشکل ای او از کجاست

  گلچین 7 ماه قبل
  1

  سلام مدت نزدیک به ده سال هست بسرم مشکلاتش وز به روز زیادتر میشه یه روز خوش ندیده یه بچه مریص داره با نی که ناسازگار هست میخواستم بدونم چرا این همه اتفاق و مشکلات براش بیش میاد

  بنده ی خدا 7 ماه قبل
  0

  من پدر ندارم می خواهم ببینم مادرم شوهر می کند یانه

  نبات 7 ماه قبل
  0

  سرکتاب کلی میخواستم

  عبدالباسط 7 ماه قبل
  0

  شرکتهای خودم و زندگیم

  مژده 7 ماه قبل
  0

  سلام

  من ی سرکتاب میخاستم بگیرم

  شیرین 7 ماه قبل
  0

  سرکتاب میخواهم

  2
  ناشناس 7 ماه قبل

  علیرضا

  مریم 7 ماه قبل
  0

  دختر م پرخاشگر و عصبی و بی انگیزس

  مریم 7 ماه قبل
  0

  زندگیم سروسامون میگیره یانه

  0
  ناشناس 5 ماه قبل

  ایاداز این همه مشکل و گرفتاری نجات پیدا میکنم

  کبرا 7 ماه قبل
  1

  میخواستم یه سر کتاب باز کنید برام

  1
  محيا 7 ماه قبل

  نتيجه آزمون

  کبرا 7 ماه قبل
  0

  نمیدونم چرا ازدواجم جور نمی شه خواستگار هم زیاد دارم

  کبرا 7 ماه قبل
  2

  باز کردن سر کتاب چرا جور نمی شه ازدواج کنم خواستگارم هم زیاد دارم

  الهه 7 ماه قبل
  0

  -علت سردی شوهرم به زندگیمون

  معصومه 7 ماه قبل
  3

  میخوام بدونم چرا رابطمون کات شده

  1
  متین 6 ماه قبل

  چرا واقعا

  2
  تا جونت در ره 7 ماه قبل

  تا جونت در بره

  ندا عنایتی 7 ماه قبل
  0

  سرکتاب

  ندا عنایتی 7 ماه قبل
  0

  سرکتاب اززندگی خودم

  خسرو 7 ماه قبل
  0

  آیا من دفینه پیدا خواهم کد

  سمانه 7 ماه قبل
  2

  اختلاف شدید با همسر

  سمانه 7 ماه قبل
  0

  مدتی است که در با شوهرم اختلاف شدیدی پیدا کردیم در حد طلاق لطفا پاسخ دهید

  رابعه 7 ماه قبل
  0

  برای بچه دار شدن

  محمدامین 7 ماه قبل
  1

  یه معامله انجام دادم میخوام ببینم چی میشه

  حمیدع 7 ماه قبل
  0

  یه سرکتاب میخواستم برای رزق وروزی حلال هرچه تلاش میکنیم روزی بهرومان بسته است

  زهرا 8 ماه قبل
  0

  سرکتاب می خواهم

  فریبا 8 ماه قبل
  0

  مشکل چی اینجورشده

  کریم وصفیه 8 ماه قبل
  0

  می‌خوام از آینده خبر دار باشم از زندگیم از شغلم از دور برم

  زهره 8 ماه قبل
  0

  سلام همسرم خیلی منو دوست داشت تااینکه خدا به ما یه فرزند دختر داد از ۸ ماهگی دخترم ازار واذیتای شوهرم شروع شد تا الان و۳ساله که منواسیر دادگاه کرده که دخرمو ازمن جدا کنه والانم دختر سه ونیم سالمو برده ومن هیچ خبری ازش ندارم وبرده زیر دست زن بابا بگید من چیکار کنم

  الهام 8 ماه قبل
  2

  میشه سرکار انجامبدین

  پری 8 ماه قبل
  0

  به قول چرچیل من از ادمای دیندار میترسم چون اعتقاد زیاد عقل ادم کم میکنه این مزخرفات گوش نکنین هیچ خری از اینده خبر نداره چه برسه به هزاران سال پیش که پیامبرا بیان بگن اینا همش خرافاته فقط انسانیت مهمه دین بی دین

  امیر 8 ماه قبل
  0

  درمورد زندگی امیر نام مادر مرضیه مخواستم بدونم

  ثنا 8 ماه قبل
  0

  یه چند ماهیه که خیلی داریم ضرر مالی میدیم اصلا هرکاری میکنیم تموم نمیشه میخاستم یه کتاب برام باز کنید اینروزا دیگه شده هرروز ضرر دادنمون😔

  اعظم ساریخانی 8 ماه قبل
  1

  سلام من الانه نزدیک به دوهفته هست پریودم عقب افتاده برای چیه میشه سرکتاب برام بازکنید

  ملیحه 8 ماه قبل
  0

  میخواستم بدونم چرا سمت هر کاری میرم پیشرفت نمیکنم. همش گرفتاری و بی پولی دلریم

  محمد 8 ماه قبل
  1

  چندتا ازدواج دارم

  خدیجه 8 ماه قبل
  0

  مقدس

  سمانه 8 ماه قبل
  0

  ازم سردشده خبرازدلش ندارم

  فاطمه شاهمحمد 8 ماه قبل
  1

  باردار هستن برای استخار جنسیت

  شهرام 8 ماه قبل
  1

  سلام

  14 ماهه جدا شدم اونم به از 20 سال زندگی مشترک ک حاصلش ی پسر 19 و ی دختر 9 سالس تو این مدت ک جدا شدم چند بار تلاش کردم دوباره زندگیم با همون خانم درست بشه ولی هر بار ک بهم نزدیک می‌شدیم و رابط خوب میشد یهو ی اتفاق بد می‌افتاد و باعث کدورت و قهر و اینا میشه نمیدونم چیکار کنم تنهایی اذیتم می‌کنه فکر آینده بچه هام اذیتم می‌کنه

  نکته این ک من زتمو طلاق ندادم اون حق طلاق داشت و جدا شد

  ولی هنوزم دوسش دارم

  من 8 ماه قبل
  1

  نمیدونم چرا مدت زیادی هست که دست به هر کاری میزنم موقع موفقیت موقعی که فکر میکنم همه چیز درست شده ناخواسته همه چیز خراب میشه چند وقتیه گرفتارم و درست نمیشه

  سمیرا 8 ماه قبل
  1

  یه حاجت دارم میخوام ببینم بهش می رسم یانه واگه میرسم چقدرطول میکشه؟

  سعیده 8 ماه قبل
  0

  سرکتاب برای زندگی وشوهرم

  Vafa 8 ماه قبل
  0

  بنده دعا نویسی سراغ دارم دستش خیره شاهده چندین کارهاش بودم همشون جواب دادن برای چندتا دوستام کار انجام دادن رودست نداره زن و شوهرای جداشده از همو که باهم دعوای شدیدی کردن بهم رسونده هرکاری انجام دادن بهترین نتیجه رو دیدن آدرس پیج اینستاگرامش

  doa_nevisi_6

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  فاطمه نام مستعاررجسمه

  مقدم 9 ماه قبل
  2

  چندهفته که همه با خواهرم بد شدند حتی شوهرش حدیثه مادر شهر بانو وشوهرش حمید مادر عذرا

  مهسا 9 ماه قبل
  0

  سر کتاب می خوام

  0
  طاهره 7 ماه قبل

  همسرم دمدمی هستش میخواستم بدونم دعاییش کردن یا نه؟

  2
  ندا 7 ماه قبل

  سرکتاب رایگان

  0
  سحر 8 ماه قبل

  خیلی ترس و استرس دارم

  2
  سحر 8 ماه قبل

  خیلی میترسم و استرس دارم

  آخوندی 9 ماه قبل
  0

  یه سر کتاب میخاستم برام باز کنید

  حمید 9 ماه قبل
  0

  میخوام بدونم چرا ترکم کرده

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  اکرم میخوام بدونم به این زودی یعنی امسال به سهم الارثم میرسم

  خزان نام مادر بتول 9 ماه قبل
  0

  سرکتاب میخواستم

  خزان 9 ماه قبل
  0

  سرکتاب

  سپیده 9 ماه قبل
  0

  سلام حالم خیلی بده از آدمهای دور برم خیلی بدم میاد نمی دونن چیکار کنم .

  رقیه 9 ماه قبل
  0

  سر کتاب میخوام

  0
  رقیه 9 ماه قبل

  لطفا

  زینب 9 ماه قبل
  2

  سرکتاب میخواستم لطفا

  0
  گلی 7 ماه قبل

  سرکتاب میخواستم

  0
  سپیده 9 ماه قبل

  سرکتاب میخواستم لطفا

  طیبه 9 ماه قبل
  0

  پول ک دست مادرشوهررسیده ازاول کم بوده

  علی 9 ماه قبل
  0

  اوضاع و احوال آینده من چگونه خواهد بود؟

  آرزو 10 ماه قبل
  0

  خیلی بی قرارم

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  سلامسجاد نام مادر مینا سر کتاب میخ اهم ممنون

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  احمد

  حامد 10 ماه قبل
  1

  میخوام ازدواج کنم شغل، اصالت ، قیافه ،خونه دارم اما میرم خواستگاری جوابشون مثبت هست اما مانعی جلو میاد و نمیشه

  الهه 10 ماه قبل
  0

  سلام میخواستم واسه خودم یه سرکتاب بازکنم همش توزندگیم ب مشکل برخوردار هستیم اسمم رقیه نام مادرم زهرا توروخدا کمکم کنین

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  من سر کتاب میخوام

  سوری 10 ماه قبل
  0

  عاقبت من با کسی ک یه رابطه بی هدف شروع کردم چی میشه

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  ع

  افروز 10 ماه قبل
  1

  سلام سرکتاب میخوام برای حسین پسرمهجبین ازخانه رفته محلش معلوم نیست

  ستاره 10 ماه قبل
  0

  سرکتاب میخوام

  0
  ستاره 10 ماه قبل

  سرکتاب میخوام

  دینا 10 ماه قبل
  0

  سلام یه حاجتی دارم میخوام ببینم بهش میرسم

  زهرا 10 ماه قبل
  1

  سرکتاب

  0
  کریم وصفیه 8 ماه قبل

  می‌خوام از آینده خبری داشته باشم از زندگیم از شغلم

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  پس چرا جوابم نیومد

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  من میخام بدونم چرا نمیتونم ازدواج کنم همه مخالفت میکنن خودمـدوست دارم ازدواج کنم وعی وقتی خاستگار میاد دو دل هستم نمیتونم انتخاب کنم تا حالا هرکی اومده همیجور بوده ایا مشکلی از لحاڟ سحر جادو هست چون خیلی دشمن حسود داریم و جای که زندگی میکنیم همچی چیزای هست

  مینا 11 ماه قبل
  0

  حالم بده خیلی هم دکتر رفته ام نتیجه نداشته

  زهرانام مادرظریفه 11 ماه قبل
  0

  زهرانام مادرظریفه

  0
  نمک 10 ماه قبل

  سلام .خوبی .خوبم .خوب بود

  نگین 11 ماه قبل
  0

  میخوام ببینم

  با چه آدمی ازدواج میکنم

  تو چند سالگی

  0
  شاهین۲۴ 10 ماه قبل

  اسم مادش امالبینن

  0
  شاهین۲۴ 10 ماه قبل

  می خواهم بیبینم با نرگس ازدواج می کنی

  نگین 11 ماه قبل
  0

  نگین

  سرکتاب

  اکبر 11 ماه قبل
  0

  کاری

  مریم 11 ماه قبل
  0

  برای برگشت پول

  مریم 11 ماه قبل
  0

  درباره برگشت پول

  محمدجواد نام مادر مریم 11 ماه قبل
  1

  می خواستم یک سرکتاب برای پسر باز کنم

  0
  محمدجواد نام مادر مریم 11 ماه قبل

  پسر من مدتی زیادی در زنگی سر در گم همش باعث اذیت واازار ماست دوست و دشمن خودش نمی شناسه هرچند ما راهنمایش میکنیم فایده ای نداره الان هم توی خانه مجردی زندگی میکنه وهر وقت به من که کارش هستم تلفنی صحبت میکنه یا طلب کاره یا میگه یک مریضی دارم‌نمیدونم باید چکار کنم باهاَش آخه ماپدر و مادر جز صلاحش و سلامتی او چیز دیگری از او که نمیخاهیم

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  من که برای شما توضیح دادم

  نسرین 11 ماه قبل
  0

  دو روزه که پول مادر شوهرم گمشده میخواستم سرکتاب باز کنم

  سارا 11 ماه قبل
  0

  حال و آینده

  سهیلا 11 ماه قبل
  0

  سهیلا دختر معصومه

  0
  سهیلا 11 ماه قبل

  سرکتاب میخوام برای مطلبی که در دل دارم

  مهدیهه 11 ماه قبل
  0

  سرکتاب میخوام اسمم مهدیه اسم مادرم معصومه

  کهنوش 11 ماه قبل
  0

  اسم درد ماشین رو بفرمایید

  مهنوش 11 ماه قبل
  1

  ماشین دوستم‌‌ کی دزدیده؟ یه اسم به من بدین

  نسرین 11 ماه قبل
  0

  سرنوشتم

  0
  نسرین 11 ماه قبل

  سرنوشتم باردارهستم یان

  محمود نام مادر معصومه 11 ماه قبل
  0

  محمود خیلی پر تلاش ولی بی نتیجه و هر کاری میکنه بهتر بشه نمیشه و خیلی تو خودشو زیاد ب زنش نمیجوشه و سرد بر خورد میکنه و دلش گرم نیست برا کار همیشه عصبی و ناراحت

  محبوبه 12 ماه قبل
  0

  سرکتاب واسه زندگي زن و شوهر یمون

  ناشناس 12 ماه قبل
  2

  سرکتاب میخوام

  0
  شکوفه 11 ماه قبل

  مدتی هست من و شوهرم جدا زندگی می کنیم و او دنبال یکی دیگه رفته می خوام ببینم آیا میشه که اون زن رو کنار بزاره و به زندگی اولی خودش بر گرده

  0
  هنگامه 11 ماه قبل

  ی مدته خیلی بد میارم می خواهم دلیلشو بدونم با هر کی دوستی یا همسایگی میکنم پشتم حرف می زنهودورویی می‌کنه دستم اصلاااا نمک نداره

  0
  فاطمه دخترشمسی 11 ماه قبل

  میخوام ازاینده ام برام بگین

  سعید 12 ماه قبل
  0

  من هرجا دنبال کار میرم گیرم نمیاد

  0
  مریم 10 ماه قبل

  دوستم رفته ایا دوبار بر میگرده یانه

  0
  مریم 10 ماه قبل

  دوستم رفته ایا دوبار بر میگرده یانه

  اهو 12 ماه قبل
  0

  رسیدن‌به‌مراد‌دل

  ناشناس 12 ماه قبل
  0

  سلام برای کارمون یه استخاره میخواستم ممنون

  مهشید 12 ماه قبل
  0

  پسرم چهارساله گم شده می‌خوام بدونم انشالان صحیح سالم هست برمیگرده جام ممنون میشم جوابموبدین

  اکرم 1 سال قبل
  0

  گردنبندم گمشده خواستم سرکتاب باز کنم

  0
  نسرین 11 ماه قبل

  سلام،پول مادر شوهرم دو روز گمشده میخواستم سرکتاب بازکنم

  محمدرضا 1 سال قبل
  1

  سلام

  روزی من خیلی بسته شده

  علی.....نام مادرمم تاجماه 1 سال قبل
  1

  سرکتاب قرانی میخواستم

  علی.....نام مادرمم تاجماه 1 سال قبل
  0

  سرکتاب قرآنی خواستم

  مدینه 1 سال قبل
  1

  میخوام درباره زندگیم بدونم مجرد هستم ۴۶ ساله

  0
  مدینه 1 سال قبل

  سلام من ۴۶ ساله مجرد میخوام برا م یک فال بگیرین ممنون

  حدیث 1 سال قبل
  2

  سرکتاب میخوام

  فرامرز 1 سال قبل
  1

  سلام من می خواستم سر کتاب بگیرم

  علیرضا وسحر 1 سال قبل
  0

  آیا به هم میرسیم

  علیرضا وسحر 1 سال قبل
  3

  آیا هم میرسیم

  علیرضا وسحر 1 سال قبل
  1

  ایابه هم میرسیم

  نسترن 1 سال قبل
  0

  سرکتاب زندگیه آیندم

  0
  ستاره 10 ماه قبل

  سرکتاب

  2
  سید 1 سال قبل

  تحریر و انجام انواع دعــا و باز کردن کتاب

  دعای محبت/رزق روزی/معشوق/معاملات

  انواع دعــا برای تسـریع بخشیدن امـورات

  آیدی اینستاگرام برای ارتباط با ما

  doa_nevis_313

  حمیده 1 سال قبل
  1

  من بامشلات زیاد رو برو هستم

  تنها 1 سال قبل
  1

  سرکتاب طالع بینی

  امید 1 سال قبل
  1

  خیلی بد دهن و دست به زن دارد تو خونه درگیری پیش میاره با فامیل خوب نیست

  شیرین 1 سال قبل
  1

  من واقعا خسته شده ام دیگر نمی دانم چه کنم بخاطر مال دنیا هر روز اذیت می شوم

  مهسا 1 سال قبل
  1

  منم میخوام سرکتاب بگیرم

  احمد نام مادرم حسنیه خاتون 1 سال قبل
  1

  سرکتاب

  0
  زهرانام مادرظریفه 11 ماه قبل

  زهرانام مادرظریفه

  0
  زهرانام مادرظریفه 11 ماه قبل

  زهرانام مادرظریفه

  آرش مادراکرم 1 سال قبل
  0

  سرکتاب

  زینب جعفری 1 سال قبل
  0

  با سلام می خواستم برام یک سر کتاب بگیرید ممنونم یا علی مدد💖💖💖

  شراره 1 سال قبل
  0

  دعاوسحردارم

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  سلام من یه حاجت دارم میخوام ببینم بهش میرسم

  0
  اکرم 12 ماه قبل

  برای دخترم مشکل ازدواجی پیش میاد میخوام ببینم پسر خوبی و ازدواج خوبی سر راهش قرار میگیره

  الهام 1 سال قبل
  3

  میخوام ببینم بهش میرسم یان

  لیلا محمد سلیمانی 1 سال قبل
  3

  سلام آیا پسری که دوست دارم و از دستم دلخوره میاد سمتم؟

  زهرا 1 سال قبل
  3

  سرکتاب

  2
  سامان 11 ماه قبل

  مریض هست پسرم سر کار نمی ره افسرده تو اطاق می ره درد به روش می بنده با جمع نمینشینه حرف بابا مامانی را گوش نمیده متولد ۷۲ هست پسری بود خوش قلب مهربان ولی الا ن به هجی حوله نداره

  5
  نسرین 11 ماه قبل

  روز شنبه غروب خواهر شوهرم پول قسط مادر شوهرم را براش از بانک آورد ومادرشوهرم پول توی کمد لای لباسها گذاشت درحین گذاشتم پول توی کمد من هم آشپزخونه بودم ومادرشوهرم پول میخواست بزاره کمد من بیرون آمدم بعدش من تا دیروز غروب خونه مادرشوهر نرفتم تااینکه دیشب گفتن ۴۵۰ هزار از پولها کم شده و برداشتن

  برای ارسال نظر کلیک کنید