در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سرمایه گذاری صبا تامین حق تقدم

  1 بازدید

  سرمایه گذاری صبا تامین حق تقدم را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  پرتال سهام

  سهام داران محترم شرکت سرمایه گذاری صباتامین
  باتوجه به تعداد زیاد سهامداران و  ترافیک شدید ورودی به پرتال سهام جهت دریافت گواهی حق تقدم خواهشمند است با صبر و شکیبایی نسبت به دریافت گواهی خود اقدام نمایند.

  آن دسته از سهامداران محترمی که درخواست عدم استفاده از حق تقدم را دارند خواهشمند است نسبت به اطلاع به واحد امور سهام شرکت سرمایه گذاری صباتامین اقدام فرمایند .
  راه اهای ارتباط با شرکت :
  آدرس ایمیل واحد سهام :

   

  تلفن : 88707506 و 88721261 

  << ورود به پرتال >>


  از صبر و شکیبایی شما متشکریم.

  سوالات متداول :

  1-ارسال گواهینامه حق تقدم تا چه تاریخی زمان دارد  و از چه طریق امکان ارسال گواهینامه وجود دارد؟

               تا تاریخ 13/09/1399

  گواهینامه حق تقدم را از سایت شرکت سرمایه گذاری صبا تامین به آدرس www.sabatamin.ir  از قسمت امور سهامداران، پرتال سهام دانلود کرده و امضا کنید و از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و یا این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید یا شماره فکس88707506  یا 88721261 (پس از شنیدن متن گویا شماره 1 و یا داخلی 170) ذکر شده در سایت یا از طریق پست ارسال فرمایید .

  2- مشکلات ورود به سایت شرکت:

  - نام کاربری: کد بورسی بدون حروف وارد شود

   - رمز:  شماره شناسنامه سهامدار وارد شود اگر شماره شناسنامه و کد ملی سهامدار یکسان می باشد و با صفر شروع می شود کد ملی بدون صفر اول وارد شود،  در صورتی که همچنان مشکل باقی بود کدملی به صورت کامل به عنوان رمز ورود وارد شود.

  - اگر در تاریخ مجمع سهامدار نباشید برگه حق تقدمی برای شما صادر نشده است فقط فیش پرداختی را به همراه کدملی و کدبورسی برای شرکت ارسال فرمایید.

  3- در صورتی که در مجمع سهامدار بودیم و باز هم بعد از مجمع حق تقدم خریدیم آیا نیاز به پرداخت ارزش اسمی است؟

   تا جایی که سود مجمع تعلق گرفته به شما کفایت می کند نیاز به پرداخت وجه نیست اما اگر بیشتر از مقدار سود خود، حق تقدم خریداری کرده اید باید به شماره حساب بانک پارسیان ذکر شده در سایت مابه التفاوت سودمجمع و  ارزش اسمی حق تقدم خود را پرداخت نمایید و از طریق ایمیل یا پست یا فکس برای شرکت سرمایه گذاری صبا تامین فیش واریزی به اضافه گواهینامه حق تقدم (تعداد سهام حق تقدم جدید خریداری شده را هم در زیر برگه دست نویس ذکر کنید )را ارسال فرمایید.

  4- آیا نیاز به پرداخت ارزش اسمی سهام حق تقدم می باشد ؟

  در صورتی که در مجمع سهامدار بودید و حق تقدم شرکت را خریداری نکرده اید به پرداخت نیاز نمی باشد و از محل مطالبات (سود سهم) پرداخت می‌شود

  5- در صورتی که اشتباه واریز انجام داده باشیم ؟

  فیش واریزی را به همراه گواهینامه حق تقدم برای شرکت ارسال فرمایید مبلغ واریزی شما پس از پایان افزایش سرمایه برگشت داده میشود.

  6-باقیمانده سود خود را چگونه دریافت کنیم؟

  نیمه دوم بهمن ماه با در دست داشتن کارت ملی به یکی از شعب بانک پارسیان در سراسر کشور مراجعه کرده و دریافت نمایید.

  منبع مطلب : www.sabatamin.ir

  مدیر محترم سایت www.sabatamin.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  شرکت کارگزاری صباتامین

  آدرس شعبه مرکزی: میدان آرژانتین، خیابان شهید احمدقصیر (بخارست)، خیابان ششم، پلاک 34

  کد پستی: 1514643611

     تلفن: 42115000 (021)     

  فکس: 42115500 (021)

  آدرس وب سایت : http://sababroker.ir

    

  منبع مطلب : www.sabatamin.ir

  مدیر محترم سایت www.sabatamin.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  حق تقدم صباح را چکار کنیم؟

  حق تقدم صباح را چکار کنیم؟

  سهم صبا چند ماه پیش در بازار فرابورس عرضه اولیه شد و اکثر سهامداران بازار سرمایه این سهم را در پرتفوی خود دارند و با توجه به افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی سهم صبا که از محل مطالبات و آورده نقدی بود به سهامداران سهام حق تقدم با نماد صبا(ح) تعلق گرفت اما سوالی که احتمالا برایتان پیش می آید این است که حق تقدم صباح را چکار کنیم؟

  سهام صباح را چکار کنیم؟

  مهلت استفاده از حق تقدم سهم صبا با نام صبا ح تا تاریخ ۹۹/۰۹/۰۱ می باشد که میتوانید تا این تاریخ ۳ کار انجام دهید:

  راه اول: سهام حق تقدم را در مدت زمان تعیین شده میتوانید مانند سهام عادی بفروشید و صباح هم از این قائده مستثنی نیست

  راه دوم: میتوانید تا قبل از پایان یافتن مهلت حق تقدم به ازای هر سهم صبا ح که به شما تعلق گرفته ۱۰۰ تومان به حساب شرکت که در شماره حساب آن در سایت کدال وجود دارد واریز کنید و بین ۴ تا ۶ ماه صبر کنید تا سهام حق تقدم به سهام عادی صبا تبدیل شود.

  راه سوم: میتوانید تا پایان مهلت حق تقدم بدون واریز ۱۰۰ تومان صبر کنید و هیچ عکس العملی نشان ندهید تا در پایان مهلت حق تقدم، شرکت سهام را برای شما فروخته و مبلغ را به حساب اعلامی شما واریز کند.

  صباح را کی بفروشیم؟

  اگر دید سرمایه گذاری شما بلند مدت است با پرداخت ۱۰۰ تومان (۱۰۰۰ ریال) به ازای هر سهم حق تقدم صباح را به سهام عادی صبا تبدیل کنید ولی اگر دید سرمایه گذاری شما کوتاه مدت است باید تا تاریخ ۹۹/۰۹/۰۱ صباح خود را بفروشید.

  کسانی که در مجمع عمومی و مجمع افزایش سرمایه سهم شرکت کرده اند به ازای هر سهم به آن ها مبلغ ۴۶۶ تومان سود نقدی و همچنین دو برابر تعداد سهامشان صباح تعلق گرفته است. دوستانی که مایل باشند صباح به سهم اصلی تبدیل شود نیاز نیست مبلغی واریز کنند و برای اینکار فقط گواهی حق تقدم را از سایت شرکت سرمایه گذاری صبا تامین دانلود کرده و پس از تکمیل برای امور سهام شرکت فکس یا ایمیل کنید.

  مابقی سود تعلق گفته چه میشود؟شرکت خودش از روی سود نقدی این مقدار پول را کسر خواهد کرد و مابقی در بهمن ماه از طریق شعب بانک پارسیان پرداخت خواهد شد.

  سهامدارانی هم که نخواهند تبدیل کنند میتوانند بفروشند که در اینصورت کل مبلغ سود نقدی را دریافت خواهند کرد. دقت شود که با توجه به سود نقدی ۴۶۶ تومان کسانی که خواستند به حق تقدم خود اضافه کنند میتوانند از مابقی سود مجمع هم استفاده کنند ولی اگر تعداد صباح بیشتر از این میزان شد باید به ازای مابه التفاوتش صد تومان واریز گردد.

  سهامدارانی که مجمع شرکت نکرده اند و بعد از بازگشایی صباح آن را خرید کرده اند این افراد چون سود مجمع ندارند باید حتما به ازای هر سهم صد تومان به حساب شرکت واریز نمایند تا سهم تبدیل به سهم اصلی شود.

  منبع مطلب : ihadaf.com

  مدیر محترم سایت ihadaf.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ابراهیم علمدا ری 21 روز قبل
  -1

  باعرض سلام بنده درمجمع شرکت کردم می خواهم گواهز نامه رادریافت کنم وسودراازبانک گرفتم ایا سهام به ندم من صادر می شو ؟

  مهدی 10 ماه قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید