توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سردار سلیمانی قهرمان من است چون

  1 بازدید

  سردار سلیمانی قهرمان من است چون را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  حاج قاسم؛ قهرمان نسل چهارم انقلاب

  حاج قاسم؛ قهرمان نسل چهارم انقلاب

  گرچه همه ما از شهادت سردار سپهبد «قاسم سلیمانی» داغدار هستیم و گوشه گوشه کشور عزیزمان در غم و ماتم فرو رفته است، اما می‌توان به‌وضوح جریان زنده ایستادگی و مقاومت را در بین اقشار مختلف مردم مشاهده کرد.

  حضور مردم عزادار قزوین در دسته‌های عزاداری در حالی که عکس‌های سردار شهید را در دست داشتند و در دست‌نوشته‌های خود بر ادامه راه مقاومت تأکید می‌کردند این پیام را به همه دنیا مخابره می‌کند که قاسم سلیمانی‌ها تا ابد زنده خواهند ماند.

  در این بین حضور کودکان و نوجوانان و غصه‌دار شدن آن‌ها نیز حال و هوای دیگری دارد، هر کدام به‌نوعی عشق و ارادت خود را به سردار قلوب نشان می‌دهند، یکی لباسی منقش بر عکس شهید سلیمانی بر تن دارد و دیگری اسلحه بازی خود را در دست گرفته و می‌خواهد انتقام خون این سردار را بگیرد. به‌طورقطع بیشتر آن‌ها قاسم سلیمانی‌های آینده این نظام هستند که از امروز با الگو قرار دادن این سرداران و شهیدان والامقام بر ادامه راه پرافتخار آن‌ها تأکید دارند.

  خبرنگار ایکنا قزوین، به سراغ تعدادی از این کودکان و نوجوانان قزوینی می‌رود تا حس و حال آن‌ها را با شنیدن خبر شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی جویا شود.

  عباس کلاس هفتم: وقتی صبح تلویزیون گفت که سردار سلیمانی را شهید کرده‌اند خیلی ناراحت شدم، هنوز باورم نمی‌شود و در شوک هستم، چون خیلی سردار را دوست داشتم. اگر الآن حاج قاسم را ببینم به او می‌گویم خیلی دوستش دارم. آمریکایی‌ها چون هیچ غلطی نمی‌توانستند بکنند برای همین حاج قاسم را شهید کردند، اما ما با درس خواندن و کوشش انتقام خون ایشان را می‌گیریم.

  ستایش کلاس چهارم: آمریکایی‌ها حاج قاسم سلیمانی را شهید کردند چون نمی‌توانستند با او مقابله کنند، از او می‌ترسیدند، اما ما دشمنان را ناامید می‌کنیم و راه حاج قاسم را ادامه می‌دهیم. کاری می‌کنیم که دیگر این کارهای بد را نکنند و کسی را شهید نکنند.

  آرمان کلاس هفتم: سردار سلیمانی را خیلی دوست دارم چون ما را از دست داعش نجات داد، اگر او نبود الآن کشور ما جنگ می‌شد، اما حاج قاسم اجازه نداد که دشمن به کشور حمله کند. او یک‌چیز دیگر برای همه ما بود و ما هم راه او را ادامه خواهیم داد چون همه مردم او را دوست دارند. برای ادامه راه او باید به خدا ایمان داشته باشیم و راه شهیدان را ادامه دهیم.

  امیرحسین کلاس پنجم: مهم‌ترین خبری که شنیدم خبر شهادت سردار سلیمانی بود، سردار سلیمانی ابرقدرت ایران بود، ترامپ چون از سردار می‌ترسید او را به شهادت رساند، دوست دارم مثل حاج قاسم بشوم و برای اینکه مثل او بشوم باید برای صلح بجنگم، مردم را دوست داشته باشم، همه‌چیز را برای خودم نخواهم و به حرف رهبرم گوش بدهم.

  مبینا کلاس دوازدهم: یکی از تأثیرگذارترین چهره‌های جهانی و دومین چهره محبوب مردم سردار قاسم سلیمانی بود. ترامپ سردار را ترور کرد چون فکر می‌کرد در نبود ایشان بتواند برنامه‌های خود را اجرایی کند و راحت‌تر پیش ببرد، سردار را بزرگ‌ترین مانع خود می‌دید، اما سردار سلیمانی با فداکاری که کرد به بزرگ‌ترین قهرمان کشور و جهان تبدیل شده است.

  عرفان کلاس هشتم: وقتی خبر شهادت سردار را شنیدم خیلی ناراحت شدم، چون سردار سلیمانی در ایران و کشورهای مختلف صلح ایجاد کرده بود و اگر کارهای خود را ادامه می‌داد تمام دشمنان ما را نابود می‌کرد برای همین ترامپ دستور داد او را شهید کنند. هم دوست دارم شبیه سردار سلیمانی بشوم و هم دوست ندارم، دوست دارم چون او برای همه بچه‌ها قهرمان است و دوست ندارم چون از مرگ می‌ترسم.

  زینب کلاس پنجم: از اینکه سردار سلیمانی را شهید کرده‌اند خیلی ناراحت هستم، او قهرمان ماست و من دوست دارم شبیه او شوم.

  امیرمهدی و امیررضا برادران دوقلوی 6 ساله: آمریکایی‌ها حاج قاسم را شهید کردند، دوست داریم مثل حاج قاسم بشویم چون با دشمنان جنگید و دشمنان را کشت.

  مجید کلاس نهم: خبر شهادت سردار سلیمانی باعث شد تا همه ایران از کوچک و بزرگ، از هر جریان و قشری ناراحت شوند، من و دوستانم نیز چنین بودیم زیرا همه ما او را دوست داشتیم. به شهادت رساندن سردار سلیمانی یک حماقت بود، چون فکر می‌کنند با حذف سردار می‌توانند هدف و آرمان او را هم از بین ببرند اما این‌طور نیست و الآن همه به سمت فکر و آرمان شهید رفته‌اند.
  سردار قبل از شهادتش بین مردم یک قهرمان بود حالا که شهید شده این حس در بین مردم دو برابر شده است، خاکی بودن سردار، خالص بودن، بی‌ریا بودن، پیگیری کارها، گرفتن حق مظلوم و مقابله با ظالم، جهادی عمل کردن، همیشه در صحنه بودن حاج قاسم، حضور در کشورهای مختلف مثل سوریه و عراق، داشتن نقش اساسی در امنیت کشور و کمک کردن‌هایش برای برقراری امنیت را بسیار دوست داشتم و ما نیز می‌توانیم از هر کدام از این موارد الگوبرداری کنیم.

  برای اینکه بتوانیم ادامه‌دهنده راه او باشیم باید اول راه او را بشناسیم، نباید بعد از شهادت سردار حمایت خودمان را از فلسطین و مقاومت برداریم، سردار حقی بر گردن همه ما دارد و باید این حق را ادا کنیم، اگر دست از مقاومت برداریم به سردار ظلم کرده‌ایم و باید آن دنیا جوابگو باشیم.

  منبع مطلب : qazvin.iqna.ir

  مدیر محترم سایت qazvin.iqna.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  رونمایی از دیوارنگاره "برای تو، قهرمان من"

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.irinn.ir

  مدیر محترم سایت www.irinn.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سلام سردار؛ تو قهرمان داستان های من هستی

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  یاسین 26 روز قبل
  0

  مرگ بر ترامپ

  یاسین 26 روز قبل
  0

  مرگ بر ترامپ ما

  نسرین دانشجو 2 سال قبل
  0

  سردار سلیمانی قهرمان من است چون او واقعا یک قهرمان است تا به حال برای مرگ هیچ کس اینقدر ناراحت نشدم هر بار که عکس او یا صدایی از سردار میشنوم اشک از چشمانم جاری می‌شود حاضرم همین لحظه جانم را در راهت بدهم واقعا دوستت داریم خداوند ترامپ را لعنت کند و به بدترین صورت مجازات شود

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید