توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سراب ایوان ایلام خودکشی

  1 بازدید

  سراب ایوان ایلام خودکشی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ایرنا

  ماجرای شایعه خودکشی سه عضو خانواده در ایوان چه بود؟ - ایسنا

  ماجرای شایعه خودکشی سه عضو خانواده در ایوان چه بود؟ - ایسنا

  مدیرکل پزشکی قانونی ایلام گفت: سه عضو خانواده در ایوان بر اثر گازگرفتی فوت کرده‌اند و هیچ یک از علایم خودکشی در آنان مشاهده نمی‌شود.

  ساسان روندی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام، درباره علت مرگ سه عضو یک خانواده در شهرستان ایوان اظهار کرد: طی چند روز گذشته 2 فرزند و پدر یک خانواده در شهرستان ایوان فوت می‌کنند و بعد از اعلام این موضوع بلافاصله پلیس و دیگر دستگاه‌های مربوطه در محل حادثه حضور یافته و بعد از انجام برخی اقدامات، اجساد را برای معاینه به پزشکی قانونی ایلام انتقال می‌دهند.

  وی با بیان اینکه آزمایش‌ها نشان داد که این سه نفر به دلیل مسمومیت گاز فوت‌ شده‌اند، افزود: این روزها در فضای مجازی شایعه شده است که این سه نفر با قرص برنج خودکشی کرده‌اند. پزشکی قانونی این موضوع را تکذیب کرده است.

  روندی ادامه داد: گازگرفتی با وسیله چراغ نفتی "علاءالدین" صورت گرفته است و این نوع چراغ‌ها، تولید کننده گاز و دودزا هستند و علاوه بر این، عکس‌هایی که از اجساد این سه نفر گرفته‌ شده، نشان می‌دهد که آنان کنار هم خواب بوده‌اند و به دلیل گازگرفتگی فوت می‌شوند.

  مدیرکل پزشکی قانونی استان تصریح کرد: 2 فرزند این خانواده دو روز قبل از فوت تصادف کرده بودند و پای آنها دچار شکستگی و آسیب شده بود و حتی پرونده در پزشکی قانونی تشکیل شده است. شایعات خودکشی آنها با قرص برنج کذب محض است چرا که قرص برنج بسیار دردآور بوده و افراد به‌ صورت منظم کنار هم خودکشی نمی‌کنند.

  وی با بیان اینکه در صحنه فوت هیچ جلد قرص یا چیزی که نشان دهنده خودکشی باشد مشاهده نشده است، تاکید کرد: مردم به شایعات فضای مجازی توجه نکنند بلکه از طریق رسانه‌های معتبر جویای احوال و اوضاع باشند.

  روندی درباره این شایعه با این مضمون که اعضای این خانواده به دلیل فقر مالی دست به خودکشی زده‌اند، گفت: دو فرزند این خانواده چند روز قبل از فوت در حادثه تصادف آسیب دیده بودند و به همین دلیل دیه به آنان تعلق می‌گرفت لذا این شایعه نیز کذب است.

  انتهای پیام

  خودکشی دسته جمعی یک خانواده در ایوان ایلام بدلیل فقر! | پایگاه تحلیلی خبری مشکین سلام

  متن شایعه

  امروز در سَراب ایوان استان ایلام
  پدر خونواده فقیری از شدت فقر هم خودش سم خورده هم به بچه هاش سم داده
  ( حاجی بخدا حج اینجاست ) خودم که دارم روانی میشم , این از اوضاع مملکت ماست

  بَس کِ زندگی نَکردیم , وَحشَت از مُردن نَدآریم 

  پاسخ شایعه

  نظرات و مطالب دیگر:

  فرضیه خودکشی اعضای یک خانواده در شهرستان ایوان با اعلام علت مرگ آنها از سوی پزشکی قانونی تکذیب شد.

  به گزارش فرهیختگان، برخی سایت‌ها از خودکشی پدر و دو فرزندش بر اثر شدت فقر خبر می‌دادند و شبکه‌های اجتماعی نیز با دیده تردید این خبر و تصاویر مربوط به آن را منتشر کردند.

  برخی می‌گفتند آنها بر اثر خوردن قرص برنج مرده‌اند و برخی نیز اعلام می‌کردند که خوردن سم ازسوی پدر خانواده و خوراندن آن به دو فرزند خردسال، باعث مرگ آنها شده است. تصاویر نیز حکایت از مرگی عجیب داشت، اما پزشکی قانونی خودکشی این افراد را تایید نکرده است.

  آن‌گونه که بسطامی، فرماندار شهرستان ایوان استان ایلام گفته بر اساس اعلام پزشکی‌قانونی، این افراد خودکشی نکرده بودند بلکه برای گرم کردن خود از اجاق استفاده کرده بودند که دچار  گازگرفتگی شدند.

  اطلاعیه گروه وبلاگنویسان ایلامی درخصوص شایعه پراکنی و فرافکنی عده ای از هیزمکشان اتش جهنم پیرامون نحوه فوت خانواده ایوانی .

   پدر ایلامی به دلیل فقر شدید مالی فرزاندانش را با خوراندن سم از بین برد و خودکشی کرد … این متن خبری است که بدون لینک رسمی در فضای مجازی دست به دست شد و خیلی ها با خواندن آن متأسف شدند و برخی هم به همین بهانه به حاکمیت تاختند! پیگیریهای ما نشان داد که اصل خبر درست بوده اما نه به دلیل فقر و تنگدستی!!! بلکه بی احتیاطی در استفاده از گاز خانگی، این هم وطنان عزیزمان را به کام مرگ فرستاده است! اما تأسف ما نسبت به عمل کسانی است که با ساخت و انتشار این خبر هم احساسات عموم مردم را جریحه دار کرده اند و هم آبروی یک خانواده خانواده خوشنام را به سخره گرفته اند. ما اعضای گروه واتساپ وبلاگنویسان ایلامی ضمن محکومیت این عمل نابخردانه از همه کسانی که در فضای مجازی مشغول فعالیت اند می خواهیم از انتشار اخبار بدون لینک معتبر خود داری کنند

  خودکشی نبود،گازگرفتگی بود

  ماجرای خودکشی سه عضو خانواده در ایوان

  ماجرای خودکشی سه عضو خانواده در ایوان

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید