توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سبد کالا کمیته امداد کی واریز میشود

  1 بازدید

  سبد کالا کمیته امداد کی واریز میشود را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  زمان واریز سبد کالا اسفند کمیته امداد و بهزیستی/ عیدی کمیته امداد و بهزیستی

  به گزارش راهبرد معاصر ،پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد در نشست خبری با اشاره به عملکرد یکساله این نهاد و واریز سبد کالا اسفند به افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی (عیدی  کمیته امداد و عیدی  بهزیستی) اظهار داشت: سال سختی را به پایان می بریم اما با برنامه ریزی انجام شده و همیاری دولت و مجلس ما وظایفمان را توانستیم به نتیجه برسانیم.

  وی ادامه داد: ما در چارچوب نظام حرکت می کنیم امداد سعی کرده در مشکلات در کنار ملت باشد. بنده با همه این شرایط امیدواریم و اقشار ضعیف مورد حمایت نظام هستند اما مسیر سختی پیش رو داریم. یارانه کمیته امداد و بهزیستی پرداخت شد و پرونده مستمری ۹۷ بسته شد.

  فتاح با اشاره به توزیع سبد کالا و بسته حمایتی دولت، گفت: سبد کالا به عنوان عیدی آخر سال است و رئیس جمهور دستور دادند و امیدواریم تا یک هفته آینده برای هر خانواده کمیته امداد و بهزیستی پرداخت می شود.

  به گفته فتاح عیدی مدد جویان بهزیستی و کمیته امداد (سبد کالا بهزیستی و کمیته امداد که امسال به صورت نقدی پرداخت می شود) امشب دوشنبه 27 اسفند 97 به حساب افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی واریز می شود.این مبلغ معادل یک ماه مستمری مددجویان به صورت نقدی واریز می‌شود. در دوره های قبل این مبلغ به صورت سبد کالا بهزیستی و سبد کالا کمیته امداد واریز می شد.

  خبر خوش فتاح برای این بود که از فروردین ماه نیز مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی با ۲۰ درصد افزایش پرداخت خواهد شد.

  توزیع«سبد کالای غذایی»بین مددجویان کمیته امداد از7 مرداد + نحوه توزیع - ایسنا

  توزیع«سبد کالای غذایی»بین مددجویان کمیته امداد از7 مرداد + نحوه توزیع - ایسنا

  به گزارش ایسنا، سیدمرتضی بختیاری با اشاره به اجرای مرحله دوم رزمایش ایران همدل  برای کمک به خانواده‌های نیازمند، افزود: با همکاری کمیته امداد، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) سبد کالا به تمام مددجویان تحت حمایت امداد ارائه می‌شود.

  وی با بیان اینکه توزیع سبد کالا به مددجویان از سه‌شنبه هفتم مردادماه آغاز خواهد شد، ادامه داد: ارائه سبد کالا در مناطق شهری از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای طرف قرارداد انجام خواهد شد و مددجویان می‌توانند با حفظ پروتکل‌های بهداشتی، اقلام غذایی خود را از شعب این فروشگاه دریافت کنند.

  رئیس کمیته امداد خاطرنشان کرد: به منظور رعایت کرامت و تسهیل دریافت سبد کالا برای مددجویان روستایی، ارائه اقلام سبد غذایی در مناطق روستایی در محل سکونت خانواده‌ها انجام خواهد شد.

  بختیاری در مورد محتوای سبد کالای مددجویان گفت: این سبد شامل اقلامی غذایی همچون برنج، مرغ و روغن است که برای تامین این اقلام حدود ۳۱۶ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

  به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، رئیس کمیته امداد در مورد جامعه هدف این طرح گفت: تمام مددجویان کمیته امداد و خانواده‌های تحت حمایت در قالب تبصره ۱۴ شامل یک میلیون و ۱۱۴ هزار خانوار روستایی و حدود یک میلیون خانوار شهری تحت حمایت، این سبد غذایی را دریافت می‌کنند.

  انتهای پیام

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 25 روز قبل
  1

  مددجو نصرت خوری آیا شامل این سبد میشود

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید