در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سایت سهام عدالت کارگزاری آگاه

  1 بازدید

  سایت سهام عدالت کارگزاری آگاه را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ورود به سایت سهام عدالت آگاه se.agah.com, فروش سهام عدالت کارگزاری آگاه

  نحوه فروش سهام عدالت در کارگزاری آگاه

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش راهبرد معاصر؛ 15 سال پس از آغاز ثبت نام سهام عدالت چند وقتی است که سهام عدالت ارزش زیادی پیدا کرده است و از طرفی پس از آزادسازی سهام عدالت عذه ای برای فروش سهام عدالت خود اقدام کردند. عده دیگر نیز با توجه به افزایش روز افزون قیمت سهام عدالت آن را نزد خود نگه داشتند. برای فروش سهام عدالت لازم است که سهامداران با انتخاب کارگزاری ها سفارش ثبت فروش سهام عدالت خود را در سایت کارگزاری ثبت کنند. یکی از این کارگزاری ها که مقبولیت زیادی در بین سهامداران دارد کارگزاری آگاه است. در ادامه نحوه فروش سهام عدالت در کارگزاری آگاه قیمت روز سهام عدالت و سایر اطلاعاتی را که این روزها به آن نیاز دارید را برایتان آورده ایم. کارگزاری آگاه با ایجاد سامانه فروش سهام عدالت کارگزاری آگاه توانسته به فروشندگان سهام عدالت کمک شایانی نماید.

  پس از 15 سال از واگذاری سهام عدالت ، این سهام با توجه به شرایط خاص کشور قابلیت فروش پیدا کرده و می تواند کمکی هر چند کوچک به دارندگان این سهام محسوب شود.از ابتدای امسال و با شیوع ویروس کرونا در کشور و تحت تاثیر قرار گرفتن کسب و کار و تعطیلی های گسترده در مشاغل مختلف به منظور رعایت فاصله اجتماعی معیشت اغلب مردم مورد تهدید واقع شده و بسیاری درآمد خود را از دست داده یا با کاهش درآمد مواجه شده اند ، سهام عدالت و ارزش آن به صدر اخبار روزانه بازگشته است ، زیرا یکی از برنامه های دولت برای کمک به اقشار ضعیف آزادسازی تدریجی این سهام پس از این سال ها می باشد. سهامداران پس از انتخاب روش مستقیم یا غیر مستقیم برای فروش سهام خود و معرفی پنل سهام عدالت که در آن گزارش دارایی سهام عدالت و میزان سهام اختصاص یافته به هر یک از مشمولان و همچنین میزان ارزش کنونی آن منتشر شده است می توانند گزارش دارایی سهام عدالت خود را مشاهده نمایند. اما برای فروش سهام عدالت نیز راهکار هایی در نظر گرفته شده که می تواند مراجعه به بانک و یا فروش از طریق کارگزاری های بورس باشد. کارگزاری ها نیز پنل های اختصاصی در این خصوص ایجاد کرده اند.

  فروش سهام عدالت توسط کارگزاری آگاه

  همانطور که ذکر شد ، پس از انتخاب نحوه سهامداری مستقیم سهام عدالت و مشاهده دارایی خود نوبت به فروش سهام که قادر به فروش سی درصد از آن می باشید ، فرا می رسد. در صورتی که علاقه ای به مراجعه به بانک برای فروش سهام خود ندارید ، انتخاب یک کارگزاری دردسترس شما خواهد بود ، کارگزاری آگاه می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد . شرکت کارگزاری آگاه به عنوان اولین شرکت گروه آگاه در سال 1384 تاسیس گردیده است و یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات کارگزاری بورس در ایران می باشد که توانسته با ارایه کلیه خدمات کارگزاری در چارچوب ضوابط و مقررات تعیین شده از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار از اعتبار مناسبی برخوردار گردد. واحدهای کارگزاری آگاه شامل معاملات اوراق بهادار ، معاملات آنلاین اوراق بهادار ، بورس کالا ، آتی سکه ، بورس انرژی ، صندوق‌های سرمایه‌گذاری ، تامین سرمایه و آموزش می باشد. این کارگزاری نیز مانند کارگزاری های دیگر ، سامانه سهام عدالت کارگزاری آگاه را راه اندازی نموده است. البته انتخاب کارگزاری به عهده شما خواهد بود ،  برای فروش سهام عدالت توسط کارگزاری آگاه اقدامات ذیل را انجام دهید :

  - برای این‌ که سهامداران سهام عدالت بتوانند سبد و ارزش سهام عدالت خود را مشاهده کنند، لازم است در سامانه سهام عدالت کارگزاری آگاه اطلاعات خود را وارد کنند. هر سهامدار می ‌تواند از طریق این لینک به سامانه سهام عدالت کارگزاری آگاه وارد شده و با وارد کردن کد ملی و شماره تماس خود، در سامانه سهام عدالت کارگزاری آگاه ثبت نام کند.

  - در نهایت سیستم از شما می خواهد که نام کاربری و کلمه عبور دلخواه خود را مشخص کنید. چنانچه در آینده قصد ورود به سامانه سهام عدالت را داشته باشید، با این نام کاربری و کلمه عبور می توانید وارد شوید. پس از ثبت اطلاعات در سامانه سهام عدالت کارگزاری آگاه، امکان مشاهده سبد سهام عدالت و موجودی هر یک از سهام موجود در سبد سهام ایجاد می شود.

  ثبت سفارش فروش سهام عدالت در حال حاضر یکی از مباحث مهم کشور است. بسیاری از مردم که روش آزادسازی مستقیم سهام عدالت را انتخاب کرده‌اند، حال قصد فروش بخشی از سهام خود را دارند. در این مطلب قصد داریم نحوه ثبت سفارش فروش سهام عدالت را بررسی کنیم.

  ورود سهام عدالت به بورس

  پس از تصمیم دولت مبنی بر مردمی کردن اقتصاد و ورود سهامداران سهام عدالت به بازار بورس، افرادی که روش آزادسازی مستقیم این سهام را انتخاب کرده‌اند، می‌توانند مدیریت سهام عدالت خود را به‌صورت مستقیم انجام دهند. این افراد می‌توانند فرآیند مدیریت و فروش سهام عدالت را از طریق بانک ها یا کارگزاری های مجاز انجام دهند.


  در ادامه، تمامی مراحل مدیریت و ثبت سفارش فروش سهام عدالت در سامانه فروش سهام عدالت کارگزاری آگاه را مشاهده خواهیم کرد.

  سامانه سهام عدالت آگاه

  آموزش تصویری و گام به گام نحوه مشاهده و فروش سهام عدالت

  برای این‌که سهامداران سهام عدالت بتوانند سبد و ارزش سهام عدالت خود را مشاهده کنند، لازم است در سامانه سهام عدالت کارگزاری آگاه اطلاعات خود را وارد کنند. هر سهامدار می‌تواند با وارد کردن کد ملی و شماره تماس خود، در سامانه سهام عدالت کارگزاری آگاه ثبت نام کند.

  پس از وارد کردن کد ملی و شماره تماس، کد تایید به همان شماره ارسال خواهد شد. لازم است کد تایید را در قسمت مربوطه وارد کنید.

  با وارد کردن کد تایید، گزینه “تایید کد احراز هویت” نمایش داده می‌شود که با کلیک برروی آن به بخش بعد وارد خواهید شد. لازم است پیش از انتخاب گزینه “تایید کد احراز هویت” توافقنامه مربوط به سهام عدالت را مطالعه کرده و تیک آن را بزند.

  در نهایت سیستم از شما می خواهد که نام کاربری و کلمه عبور دلخواه خود را مشخص کنید. چنانچه در آینده قصد ورود به سامانه سهام عدالت را داشته باشید، با این نام کاربری و کلمه عبور می توانید وارد شوید.

  نحوه فروش سهام عدالت در کارگزاری آگاه

  پس از ثبت اطلاعات در سامانه سهام عدالت کارگزاری آگاه، امکان مشاهده سبد سهام عدالت و موجودی هر یک از سهام موجود در سبد سهام ایجاد می شود.

  چنانچه قصد فروش هر یک از سهام موجود در سبد سهام را داشته باشید، می توانید از طریق گزینه فروش مقابل هر سهم اقدام کنید.

  پس از کلیک بر روی گزینه فروش لازم است نحوه واریز وجه حاصل از فروش سهام را مشخص کنید.

  نکته: در مرحله اول تنها امکان فروش ۳۰% از کل سبد سهام عدالت برای متقاضیان فروش وجود دارد. طبق اعلام سازمان بورس و اوراق بهادار پس از عید غدیر خم امکان فروش ۳۰٪ دیگر و به صورت کلی امکان فروش ۶۰٪ سهام عدالت، برای دارندگان این سهام ایجاد خواهد شد.


  پس از ثبت درخواست فروش، کارگزاری همه سفارشات ارسال شده را تجمیع و اقدام به فروش سهام می کند.

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  رضا کاظمی حمید 3 روز قبل
  0

  قصد فروش سممودارم

  رضا کاظمی حمید 3 روز قبل
  0

  قصد فروش سهممو دارم

  رضا کاظمی حمید 3 روز قبل
  0

  قصد فروش سهام ودارم

  رضا کاظمی حمید 3 روز قبل
  0

  قصد فروش سهام ودارم

  مهدی 4 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید