توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سایت تذکره الکترونیکی افغانستان

  1 بازدید

  سایت تذکره الکترونیکی افغانستان را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  سایت ثبت‌نام تذکره الکترونیکی برای مهاجرین در ایران هم‌چنان مسدود است!

  ثبت نام آنلاین سایت تذکره الکترونیکی برای مهاجرین در ایران باز شد

  ثبت نام آنلاین سایت تذکره الکترونیکی برای مهاجرین در ایران باز شد

  شفقناافغانستان-پس از یک ماه، آخرین وضعیت سایت تذکره الکترونیکی نشان می‌دهد که از صبح امروز شنبه(۱۹ میزان) بخش انتخاب مراکز توزیع این تذکره در جمهوری اسلامی ایران در این سایت باز شده است.

  سخنگوی اداره ملی احصائیه با تأیید این خبر می‌گوید، مهاجرین می‌توانند با انتخاب یکی از ۶ مرکز مشخص شده در ۴ شهر ایران در این سایت، نزدیکترین مرکز به محل زندگی خود را برای انجام مراحل بعدی تذکره الکترونیکی انتخاب کنند.

  خانم رویینا شهابی، سخنگوی اداره ملی احصائیه می گوید: در حال حاضر شش مرکز فعال در ایران به خاطر ارائه خدمات تذکره الکترونیکی، دو مرکز در تهران، دو مرکز در مشهد، یک مرکز در زاهدان و یک مرکز در کرمان راه‌اندازی شده است.

  وی با بیان این‌که سایت تذکره الکترونیکی باز شده، و مهاجرین ما که در ایران هستند، می‌توانند از این سایت استفاده کرده و ثبت نام کنند، تأکید کرد: “خواهش ما از مهاجرین این است که بعد از ثبت نام منتظر بمانند تا همکاران با آن‌ها تماس بگیرند. پیش از آن که با آن ها تماس گرفته شود، به مراکز مراجعه نکنند”.

  سایت تذکره الکترونیکی با آدرس زیر هم اکنون برای مهاجرین افغانستانی در جمهوری اسلامی ایران قابل استفاده است:
  https://nid.nsia.gov.af/home

  روند ثبت نام مهاجرین در ایران در سایت تذکره الکترونیکی به دنبال سفر اول سرطان سال جاری سرپرست وزارت امورخارجه افغانستان و هیأت همراه آغاز شد، اما سفارت افغانستان در تهران به تاریخ ۱۹ سنبله، در یک اطلاعیه اعلام کرد که سایت تذکره الکترونیکی در بخش ایران مسدود شده و مهاجرین فعلا در کافی‌نت‌ها ثبت‌نام نکنند.

  در این اطلاعیه آمده بود: “سفارت کبرای جمهوری اسلامی افغانستان در تهران به اطلاع عموم مهاجرین محترم افغان می‌رساند: سایت ثبت نام تذکره الکترونیکی اداره محترم ملی احصائیه و معلومات به دلیل انجام کارهای تخنیکی، انکشاف و سهولت بهتر برای مهاجرین حوزه‌های تهران، مشهد و زاهدان موقتا مسدود می‌باشد و از عموم مهاجرین محترم خواهشمند است تا اطلاعیه رسمی بعدی از ثبت‌نام در کافی‌نت‌ها خودداری نموده و زمینه اخاذی را به افراد خودسر و استفاده‌جو مساعد نسازند”.

  به نظر می‌رسد از دلایل اصلی مسدود شدن این سایت، از یک‌سو پیدا کردن راه‌حل جلوگیری از سوءاستفاده‌ها، آسان‌سازی روند ثبت‌نام مهاجرین و هم‌چنین فعال‌سازی مراکز غیرفعال توزیع تذکره الکترونیکی در جمهوری اسلامی ایران بوده است.

  این در حالی است که در یک ماه گذشته، روند ثبت‌نام مهاجرین در سایت تذکره الکترونیک، با سوءاستفاده کافی‌نت‌ها و اخذ پول‌های گزاف از مهاجرین ادامه داشته است. کافی‌نت‌ها و افراد فرصت‌طلب فورم ثبت‌نام این مهاجرین را بدون آگاهی آن‌ها به جای مراکز توزیع تذکره در ایران، به مراکز داخل افغانستان ارجاع می‌دادند.

  اما امکان اصلاح بخش پایانی ثبت نام تذکره الکترونیک وجود دارد و مهاجرین می‌توانند با وارد کردن شماره درخواستی تذکره در بخش ادامه فورم ناتکمیل در سایت تذکره الکترونیکی، بخش نهایی فورم و انتخاب مراکز در ایران را اصلاح نمایند.

  در این مورد، باهر، مسئول مسلکی و مدیر عمومی مراکز توزیع تذکره در ایران گفته است: قسمت انتخاب مراکز ایران در وب‌سایت فورم آنلاین تذکره الکترونیک باز شده است.

  اما وی تأکید کرده که هموطنان بعد از ثبت نام تذکره الکترونیک به هیچ عنوان‌ به مراکز بایومتریک مراجعه ننمایند تا همکاران آن‌ها از مرکزی که مشخص و انتخاب شده، تماس بگیرند.

  باهر خاطرنشان کرده است: “همکاران بعد از چک، کنترول و تثبیت هویت با شما تماس می‌گیرند و برای بایومتریک به شما نوبت می‌دهند”.

  منبع مطلب : af.shafaqna.com

  مدیر محترم سایت af.shafaqna.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آغاز ثبت نام تذکره الکترونیکی برای مهاجرین افغانستانی مقیم ایران

  آغاز ثبت نام تذکره الکترونیکی برای مهاجرین افغانستانی مقیم ایران

   شفقتا افغانستان – اعلامیۀ ادارۀ ملی احصائیه و معلومات در پیوند به توزیع تذکرۀ الکترونیکی به مهاجرین افغان مقیم جمهوری اسلامی ایران؛ ادارۀ ملی احصائیه و معلومات، روند توزیع تذکرۀ الکترونیکی را به مهاجرین افغان مقیم جمهوری اسلامی ایران، سر از تاریخ ۲۷ جوزای ۱۳۹۹ آغاز می‌نماید.

  متقاضیان می‌توانند به‌طور بیست‌و‌چهار ساعته، با مراجعه به ویب‌سایت nid.nsia.gov.af درخواستی تذکرۀ الکترونیکی را با انتخاب نزدیک‌ترین حوزۀ توزیع تذکرۀ الکترونیکی، به‌گونۀ آنلاین بفرستند. این اداره با دریافت درخواستی، روند تثبیت هویت متقاضیان را انجام داده؛ سپس تاریخ و زمان مراجعۀ متقاضیان را به‌منظور ثبت معلومات بایومتریک و طی مراحل بعدی، تنظیم کرده و به اطلاع آنها می‌رساند.

  توزیع تذکرۀ الکترونیکی در حوزه‌های ذیل صورت می‌گیرد:
  ۱. حوزۀ تهران: سفارت جمهوری اسلامی افغانستان واقع شهر تهران، جمهوری اسلامی ایران
  ۲. حوزۀ مشهد: جنرال قونسلگری جمهوری اسلامی افغانستان واقع شهر مشهد، جمهوری اسلامی ایران
  ۳. حوزۀ زاهدان: جنرال قونسلگری جمهوری اسلامی افغانستان واقع شهر زاهدان، جمهوری اسلامی ایران

  متقاضیان مکلف اند تا حوزۀ توزیع تذکرۀ الکترونیکی مربوطه را انتخاب نموده و به تاریخ و زمان معین به آن حوزۀ مراجعه نمایند. شایان ذکر است که متقاضیان تذکرۀ الکترونیکی می‌توانند درخواستی‌های خوېش را به‌گونۀ آنلاین دنبال نمایند.

  Announcement
  Issuance of E-Tazkira to Afghan Refugees Residing in Islamic Republic of Iran

  As of June 16, 2020, National Statistics and Information Authority (NSIA) commences the process of Issuance of E-Tazkira to Afghan refugees in Islamic Republic of Iran.

  Applicants of the e-tazkira can submit their applications online by visiting nid.nsia.gov.af website and selecting the nearest e-tazkira issuance region. Upon the receival of the application, NSIA will conduct the identity verification process of the Applicants. Once the identity of the applicant is verified, NSIA will notify the applicants and arrange the date and time of the visit to the E-Tazkira region for the further process including capturing of biometric information.

  The Issuance of E-Tazkira takes place in the following e-Tazkira issuance regions:
  ۱. Tehran Region: Embassy of the Islamic Republic of Afghanistan, Tehran, Islamic Republic of Iran.
  ۲. Mashhad Region: General Consulate of the Islamic Republic of Afghanistan, Mashhad, Islamic Republic of Iran.
  ۳. Zahedan Region: General Consulate of the Islamic Republic of Afghanistan, Zahedan, Islamic Republic of Iran.

  Applicants are required to select their respective E-Tazkira issuance region and visit the E-Tazkira issuance region on the notified date and time. For further assistance, applicants can track their submitted applications online using nid.nsia.gov.af website.

  منبع مطلب : af.shafaqna.com

  مدیر محترم سایت af.shafaqna.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 3 روز قبل
  0

  محمد مرادی

  ناشناس 3 روز قبل
  0

  محمد مرادی

  ابراهیم 1 سال قبل
  0

  هر چی میخواهم اما وارد سایت تذکره الکترونیکی نه میشود چرا ؟

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  هرکاری میکنم وارد سایت ثبت نام تذکره نمیشه چرا

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  چرا وارد نمیشه

  RahmanAmeri 1 سال قبل
  0

  میخوام ثبت نام کنم

  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید