توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سایت آموزشیار دانشگاه آزاد رشت

  1 بازدید

  سایت آموزشیار دانشگاه آزاد رشت را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ورود به سامانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت edu.iaurasht.ac.ir

  سامانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به آدرس اینترنتی edu.iaurasht.ac.ir

  سامانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت edu.iaurasht.ac.ir

  ورود به سامانه دانشگاه آزاد واحد رشت

  دانشجویان برای ورود به سامانه دانشگاه آزاد واحد رشت جهت نمایش نمرات، اعتراض، انتخاب واحد، لیست اساتید، رزرو غذا و تمامی اطلاعیه های مربوطه میتوانند روی دکمه زیر کلیک نمایند.

  ورود به سامانه

  اطلاعیه و نکات مهم:

  ● دانشجویان گرامی چنانچه پس از واریز نمودن شهریه پول از حساب شما کسر گردیده و به حساب دانشگاه واریز نشده باشد، در پورتال خود وارد قسمت امورمالی- پرداخت های ناموفق – پرداخت های ناموفق بانک ملی شده و پرداخت ناموفق خود را انتخاب نموده و دکمه کنترل با بانک را کلیک نمایید.

  ● جهت مشاهده ودرصورت لزوم ثبت اعتراض نسبت به نمره اعلامی از طرف استاد، با مراجعه به سامانه آموزشی خود و با استفاده از منوی امور آموزشی– بخش اعتراض نمره میتوانید پس از رویت نمره (با کلیک گزینه مشاهده)، در کادرتوضیحات نسبت به ثبت اعتراض نمره خود اقدام نمایید. لازم به ذکر است که حداکثر زمان اعتراض نمره ، ۱۰ روز پس از اعلام نمره توسط استاد مربوطه در وب آموزشی بوده و پس از طی مدت مذکور امکان اعتراض وجود نخواهد شد.

  ● با توجه به انتقال سیستم تغذیه دانشگاه از سیستم شرکت جهان گستر به سیستم سیدا، کاربران گرامی از طریق همین پورتال می توانند نسبت به رزرو غذا اقدام نمایند

  ● اعضای هیات علمی ، کارکنان و دانشجویان می توانند ‍‍ پیشنهادات و انتقادات خود را به ایمیل ذیل (اداره کل نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۳) ارسال نمایند [email protected]

  ● امکان پرداخت الکترونیکی اقساط وام های صندوق رفاه فراهم گردیده ودانشجویان محترم میتوانند از طریق همین پورتال و بدون مراجعه حضوری اقدام نمایند

  ● گذراندن دروس قرآن کریم و وصیت نامه امام خمینی(ره) برای کلیه دانشجویانی که در مقاطع تحصیلی دانشگاهی قبلی این دروس را نگذرانده اند الزامی می باشد

  ● کلیه دانشجویان در همه مقاطع جهت اطلاع از لیست دروس جبرانی و مشاوره تحصیلی به مدیرگروه مربوطه مراجعه نمایند (عواقب عدم ارتباط مستمر با مدیرگروه بر عهده خود دانشجو می باشد)

  ● دروسی که واحد عملی دارند قابل اخذ در ترم معرفی به استاد نمی باشند مگر در حالتی که در ترمهای قبل نمره مردودی داشته باشد (دروسی که فقط واحد عملی هستند (مثلا: تربیت بدنی و دروس آزمایشگاهی) به هیچ وجه قابل ارجاع به استاد نمی باشند)

  – این پست در جهت پیوند سریع تر و معرفی سایتسامانه دانشگاه آزاد واحد رشت منتشر شده است، هرگونه سوال و مشکل را فقط از سامانه اصلی پیگیر باشید.

  .: edu.iaurasht.ac.ir :.

  منبع مطلب : www.daneshchi.ir

  مدیر محترم سایت www.daneshchi.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  غلام محبوب حیدری 1 ماه قبل
  0

  نمرات امتحان من

  مهزاد سلطانیان 10 ماه قبل
  0

  من مهندسی پزشکی هستم ورودی امسال کلاسا کی شروع میشه کجا باید برم؟؟اموزشیار رشت برای من نمیارههه یکی کمکم کنه مممنون

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید