در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سامانه یارانه معیشتی خانوار

  1 بازدید

  سامانه یارانه معیشتی خانوار را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  سایت درخواست یارانه و سبد حمایت معیشتی www.hemayat.mcls.gov.ir

  ورود به سامانه اعتراض به حذف یارانه معیشتی hemayat.mcls.gov.ir

  معرفی سامانه ثبت نام یارانه معیشتی خانوار hemayat.mcls.gov.ir

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش راهبرد معاصر سامانه ثبت نام یارانه معیشتی خانوار hemayat.mcls.gov.ir جهت رسیدگی به درخواست کمک معیشتی فراهم شده است. این درخواست می تواند برای افردای باشد که تا پیش از این یارانه حمایتی دریافت نمی کردند یا این که درخواست حذف یارانه حمایتی خود را در گذشته اعلام کرده و حالا می خواهند بار دیگر از آن استفاده کنند. دولت از مردم هواسته که برای مشاهده وضعیت کمک حمایت معیشتی تنها از این سامانه استفاده کنند. سیستم ثبت نام این سامانه همیشه فعال نیست بلکه در زمان ارائه خدمات حمایتی  فعال شدن آن از طریق دولت اعلام می شود. این سامانه دو بار در دی ماه سال گذشته برای متقاضیان دریافت سبد حمایتی دولت فعال شد و امسال نیز قرار بود پس از ارزیابی افازیش تعداد گیرندگان یارانه معیشتی برای متقاضیان فعال شود.  البته این ثبت نام برای خانواده هایی که از سال 93 یارانه دریافت نکرده اند و یا خانواده هایی مه برای دریافت یارانه ثبت نام نکردند همیشه فعال است.

  برای مراجعه به به سامانه سامانه ثبت نام یارانه معیشتی خانوار به آدرس  hemayat.mcls.gov.ir لازم است شماهر ملی سرپرست خانوار، شناسه حساب واریز یارانه, شماره ملی عضو خانوار  را به همراه داشته باشید. خانواده های جدید برای ثبت نام باید بر روی دکمه ثبت خانوار جدید کلیک کنند.

  معرفی سامانه ثبت نام یارانه معیشتی خانوار hemayat.mcls.gov.ir

  شرایط ثبت نام در سامانه

  شماره ملی سرپرست

  برای ورود به سامانه باید از شماره ملی سرپرست خانوار استفاده کنید. شماره ملی سرپرست را به‌صورت یک عدد 10 رقمی بدون فاصله و خط تیره وارد کنید. مثال: 0123456789

  توجه: چنانچه تغییراتی برای ساختار خانوار خود ثبت کرده اید، اطلاعات مربوط به آبان ماه 98 را وارد کنید

  شماره حساب واریز یارانه

  برای ورود به سامانه لازم است از شماره حسابی که یارانه خانوار شما به آن واریز می‌شود استفاده کنید. این شماره حساب را به‌صورت یک عدد بدون فاصله،خط تیره، نقطه و حروف وارد کنید. محدودیتی در تعداد ارقام شماره حساب وجود ندارد. مثال: 33335555

  توجه: شماره کارت با شماره حساب متفاوت است و امکان ورود به سامانه با شماره کارت واریزی یارانه وجود ندارد

  توجه: در صورتی که شماره حساب خود را نمی‌دانید از بانکی که یارانه شما به آن واریز می‌شود نسبت به اخذ شماره حساب خود اقدام کنید

  توجه: چنانچه تغییراتی برای ساختار خانوار خود ثبت کرده اید، اطلاعات مربوط به آبان ماه 98 را وارد کنید

  سامانه ثبت نام یارانه معیشتی خانوار hemayat.mcls.gov.ir

  شماره ملی عضو خانوار

  برای ورود به سامانه لازم است علاوه بر شماره ملی سرپرست، شماره ملی یکی از اعضای خانوار خود را نیز وارد کنید. شماره ملی عضو خانوار را به‌صورت یک عدد 10 رقمی بدون فاصله و خط تیره وارد کنید. مثال: 0123456789

  توجه: چنانچه خانوار شما یک نفره است، گزینه «خانوار یک نفره» را انتخاب کنید

  توجه:چنانچه تغییراتی برای ساختار خانوار خود ثبت کرده اید، اطلاعات مربوط به آبان ماه 98 را وارد کنید

  تصویر امنیتی

  این تصویر برای حفظ محرمانگی اطلاعات شما قرار داده شده است. لطفا عددی که در این تصویر نمایش داده شده است را در کادر وارد کنید

  سایر ملاحظات

  لطفا تنها از سامانه hemayat.mcls.gov.ir برای مشاهده وضعیت کمک حمایت معیشتی دولت استفاده کنید.

  چنانچه یارانه خانوار شما در سال ۹۴ یا بعد از آن قطع شده است، نیازی به ثبت نام جدید ندارید و جهت ورود به سامانه میتوانید از تاریخ 22 دی ماه 98 مجدداً با شماره حسابی که قبلاً یارانه شما به آن واریز میشده است مراجعه فرمایید.

  چنانچه تاکنون برای دریافت یارانه ثبت نام نکرده اید یا از اردیبهشت ماه سال 1393 به بعد یارانه دریافت نکرده اید، بر روی دکمه «ثبت خانوار» کلیک کنید.

  در حفظ اطلاعات اقتصادی خانوار خود کوشا باشید.

  ثبت خانوار

  ثبت نام کمک حمایت معیشتی، برای خانوارهایی که تاکنون برای دریافت یارانه ثبت نام نکرده اند امکانپذیر است. همچنین خانوارهایی که از اردیبهشت 93 به بعد یارانه دریافت نکرده اند نیز میتوانند اقدام به ثبت نام نمایند.

  توجه: کارکنان محترم نیروهای مسلح در این سامانه ثبت نام نکنند و امور مربوط به کمک حمایت معیشتی را کما فی السابق از نهاد مربوطه پیگیری نمایند.

  توجه: لازم است که اطلاعات وارد شده مربوط به سرپرست خانوار باشد و ترجیحاً شماره تلفن همراه وارد شده نیز به نام سرپرست خانوار باشد.

  توجه: پیش از ثبت اطلاعات از صحت شماره تلفن همراه وارد شده اطمینان حاصل نمایید، زیرا اطلاع رسانی های بعدی تنها از طریق شماره وارد شده صورت خواهد گرفت

  ثبت نام در سامانه یارانه معیشتی خانوار

  برای ثبت نام در سامانه یارانه معیشتی خانوار ابتدا به سایت hemayat.mcls.gov.ir وارد شده و اطلاعات درخواستی از قبیل کد ملی و تاریخ تولد سرپرست خانوار را وارد کنید.

  سامانه ثبت نام یارانه معیشتی خانوار

  استعلام یارانه معیشتی خانوار

  اگر جزو دریافت کنندگان یارانه معیشتی هستید یا قبلا نسبت به عدم دریافت یارانه معیشتی در سامانه مورد نظر ثبت نام کرده اید، اکنون می توانید از طریق بخش گزینه ورود به سامانه در پایان صفحه سامانه hemayat.mcls.gov.ir اطلاعات و وضعیت خود را چک کنید. با کلیک بر روی این گزینه وارد صفحه زیر می شوید که در آن اطلاعاتی شامل شماره ملی سرپرست خانوار، شماره حساب و تعداد اعضای خانوار و شماره ملی یکی از اعضای خانواده از شما خواسته می شود و پس از ورود اطلاعات و کلیک روی گزینه ثبت وارد صفحه حساب یارانه خود خواهید شد و می توانید ببینید آیا مشمول یارانه حمایت معیشتی هستید یا خیر.

  سامانه ثبت نام یارانه معیشتی خانوار hemayat.mcls.gov.ir

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  یاسر نوشینی 21 روز قبل
  0

  واریز نشدن یارانه معیشتی

  مهدی 10 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید