توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  سامانه مرات نتیجه اعتبار سنجی

  1 بازدید

  سامانه مرات نتیجه اعتبار سنجی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  سامانه مرات | سامانه اعتبارسنجی مشتری مرات irmerat.ir

  سامانه مرات | سامانه اعتبارسنجی مشتری مرات irmerat.ir

  در مقاله امروز هیواتکقصد داریم شما را با  سامانه اعتبارسنجی مرات imerat.ir آشنا نماییم. هنگامی که نیاز به وام بانکی داریم ، به بانک مراجعه می کنیم. وام هایی که تحت عناوین مختلف نظیر ، مسکن ، خودرو ، تعمیرات ، ازدواج و .. با سودهای گوناگون به متقاضیان پرداخت می شود. یکی از دغدغه های مهم بانک ها اعتبارسنجی مشتریان می باشد. اعتبار سنجی به این معنا می باشد که آیا متقاضیان دریافت وام ، امکان پرداخت اقساط وام را خواهند داشت یا خیر زیرا حتی با دریافت ضمانت های گوناگون سیستم بانکی کشور علاقه ای به دردسر افتادن در بازگشت وام های پرداختی ندارند. هر کدام از بانک ها برای خود سیستم اعتبار سنجی دارند که ممکن است به صورت سنتی باشد یا سامانه های اینترنتی که کار متقاضیان را نیز راحت کرده است ، زیرا لازم نیست دائما در حال رفت و آمد به بانک باشیم. بانک قرض الحسنه رسالت در این زمینه پیشرو بوده است و با معرفی سامانه اعتبارسنجی مشتری مرات توانسته گام مهمی در زمینه دولت الکترونیک بردارد. بانک قرض‌الحسنه رسالت با مالکیت اشخاص غیردولتی و به استناد قانون اجازه تأسیس بانک‌های غیردولتی تأسیس یافته و از سال ۱۳۷۶ به صورت صندوق قرض‌الحسنهٔ رسالت فعالیت می ‌کرد و از سال 91 مجوز فعالیت در زمینه بانکی کشور را دریافت نموده است. امروزه سامانه های اینترنتی به خوبی توانسته اند نقش خود را در پیاده سازی دولت الکترونیک ایفا نمایند. در هیواتک نیز توجه ویژه ای به این سامانه ها شده و با انتشار مقالاتی مانند مقالات ذیل سعی در آشنایی بیشتر شما با این سامانه ها شده است. با مطالعه مقاله امروز هیواتک نیز با ما همراه باشید.

  مشاهده ابلاغیه در سامانه ثنا

  قیمت سهام عدالت امروز چقدر است

  دریافت کد بورسی

  می توان گفت مهمترین مرحله در فرایند اعطای تسهیلات مالی و اعتباری، مرحله اعتبار سنجی متقاضی دریافت تسهیلات می باشد ، زیرا هنگامی که فردی برای اخذ وام مراجعه می‌کند، در صورتی که قرار است وامش تایید شود و اسناد ضمانتی از او گرفته شود، می بایست مستدل و مستند به سیستم اعتبارسنجی و امتیاز اعتباری باشد. اعتبارسنجی و رتبه اعتباری از آن جهت اهمیت دارد که احتمال دارد فرد وام گیرنده نتواند به تعهدات خود عمل کند. به ‌دلیل وجود این ریسک است که اعتبارسنجی و مدیریت ریسک اعتباری، یکی از مهمترین دغدغه‌ های اعتبار دهندگان از جمله بانک قرض الحسنه رسالت است. سامانه مرات ، سامانه‌ ای در خدمت اعضای بانکداری اجتماعی بانک قرض ‌الحسنه رسالت می‌باشد تا به صورت غیر حضوری، ارزیابی شوند و توان بازپرداخت ماهانه اقساط و ظرفیت بدهی آن ‌ها محاسبه شود.

  از ویژگی ‌ها و مزیت ‌های سامانه اعتبارسنجی مرآت می توان به بالا بودن سرعت فرآیند اعتبارسنجی اعضا ، ارائه خدمات ارزیابی اعتباری ، استاندارد سازی و هماهنگ ‌سازی فرآیند اعتبارسنجی اعضا ، تعیین ظرفیت بدهی اعضاء براساس شاخص‌های اعتبارسنجی ، تعیین بهبود دهنده‌ های اعتباری متناسب با سطح اعتبار اعضا ، افزایش رضایت اعضا با توجه به صرف زمان کوتاه برای اعتبارسنجی ، محاسبه ریسک اعتباری و پیشنهاد راهکارهای مدیریت آن و قابلیت اتکای بالای خروجی‌ های اعتبارسنجی با توجه به مستند بودن اطلاعات و مدارک اشاره کرد. به همین منظور و بر اساس بخشنامه های بانک مرکزی اعتبارسنجی پیش از پرداخت تسهیلات در کلیه بانکها و موسسات مالی و اعتباری الزامی بوده و نتیجه این اعتبار سنجی باید نقشی موثر در زمینه پرداخت و یا عدم پرداخت تسهیلات به وام گیرنده باشد. بانک قرض الحسنه رسالت بر همین اساس اقدام به راه اندازی سامانه مرات کرده که بر اساس آن مشتریان پیش از اقدام به دریافت تسهیلات می توانند از نتیجه اعتبار سنجی خود را مطلع شوند. مشتریان این بانک می ‌توانند با مراجعه به سایت مرات و تکمیل اطلاعات درخواستی که در مقاله ورود به سامانه مرات به تفصیل در این خصوص صحبت کردیم ،  از جمله میزان حقوق دریافتی و مبلغ پرداخت تسهیلات اقساط و چندین اطلاعات دیگر به نتیجه مورد دلخواه بانک قرض الحسنه رسالت در زمینه میزان مدت بازپرداخت تسهیلات برسند.

  در صورتی که شما از مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت باشید و یا برای دریافت وام به شعب این بانک مراجعه کرده باشید حتما با این جمله مواجه شده‌اید که می بایست در سامانه مرات اعتبارسنجی شوید. در مقاله ثبت نام سامانه مرات به تفصیل در خصوص نحوه ثبت نام در این سامانه صحبت کرده ایم. اما اعتبارسنجی مشتری مرات چگونه انجام می شود ؟ برای ثبت نام در این سامانه نیاز به ارائه اطلاعات از جمله شماره‌ حساب در بانکداری اجتماعی بانک قرض ‌الحسنه رسالت و نام و شناسه کانون که هم ‌زمان با افتتاح حساب آن ها را دریافت کرده اید دارید. یکی دیگر از مدارک مهمی که برای اعتبار سنجی نیاز دارید، آپلود کردن مدرک مربوط به احراز شغل و درآمد تان مانند فیش حقوقی، حکم کارگزینی، جواز کسب و هر گواهینامه‌ ای که تأیید شغل و درآمد شما می باشد. ثبت ‌نام شما از طریق کد ملی و شماره تلفن همراه انجام می‌شود و رمز عبور، از طریق پیامک و پست الکترونیک برای شما ارسال می ‌شود ، هر شماره تلفن همراه صرفاً برای یک متقاضی قابل ‌استفاده است ، همچنین شما از طریق اپلیکیشن مرآت نیز می‌توانید اقدام به ثبت‌نام در این سامانه کنید.

  سامانه اعتبارسنجی مرآت مختص افراد حقیقی است و تمامی افرادی حقیقی بین 18 تا 80 سال که به فعالیت‌ های مختلف اشتغال دارند می‌توانند در این سامانه ثبت ‌نام کنند. شاغلین دولتی و عمومی غیردولتی، شرکت ‌های خصوصی، مشاغل آزاد می ‌توانند برای اعتباری سنجی در سامانه مرآت عضویت پیدا کنند. در صورتی که شما شغل دومی هم دارید، برای بهبود نتیجه اعتبارسنجی می‌توانید اطلاعات و مستندات شغلی و درآمدی شغل دوم خود را هم در سایت بارگذاری کنید. پس از انجام فرایند ثبت ‌نام و تکمیل اطلاعات و مدارک لازم، امکان ثبت درخواست اعتبارسنجی در سامانه را دارید و فراموش نکنید که تا زمان دریافت نتیجه اعتبارسنجی امکان هیچ ‌گونه ویرایشی در اطلاعات خود را نخواهید داشت. البته این امکان وجود دارد که هم‌زمان با بررسی درخواست شما توسط سامانه، پیامی مبنی بر اصلاح درخواست برای شما ارسال شود که می بایست به سایت مراجعه و ضمن اصلاح موارد خواسته‌شده، اطلاعات جدیدتان را ثبت کنید.

  فرایند اعتبارسنجی در سامانه مرآت کاملاً غیرحضوری و با سرعت بالایی انجام می‌شود. از زمانی که شما درخواست اعتبارسنجی را در سایت ثبت می‌ کنید تا اعلام نتیجه آن حدود یک هفته طول می ‌کشد و اعلام نتیجه اعتبارسنجی به صورت پیامکی به شما اطلاع داده می‌شود. شما برای اطلاع از نتیجه و جزئیات اعتبارسنجی انجام‌شده باید به سایت مراجعه و بعد از ورود به صفحه شخصی خودتان، از وضعیت پرونده خودتان مطلع شوید. با توجه به این که فرآیند اعتبارسنجی، مستلزم انجام فعالیت‌ های متعددی از سوی کارشناسان مختلف است هزینه بیست هزارتومانی برای عضویت در سامانه مرآت و انجام امور مربوط به آن لازم است. ضمن این که مدت‌زمان اعتبار گواهی اعتبارسنجی یک سال است و پس از یک سال، لازم است مجدد تقاضای اعتبارسنجی داده شود. نتیجه اعتبارسنجی که برای شما ارسال می‌شود دارای سه بخش توان بازپرداخت اقساط، ظرفیت بدهی و سقف تعهد است.

  توان بازپرداخت ماهیانه اقساط : حداکثر مبلغ قسطی که شما می‌توانید به‌صورت ماهیانه پرداخت کنید و مبلغ جمع اقساط کل وام‌های شما در بانک نمی‌تواند از این عدد بیشتر باشد.
  ظرفیت بدهی : حداکثر مبلغ وامی که در صورت داشتن شرایط لازم در بانک، شما می‌توانید دریافت کنید.
  سقف تعهد : حداکثر مبلغی که می‌توانید تعهد دیگران را بپذیرید و درواقع ضامن دیگران شوید.

  علاوه بر نتیجه اعتبارسنجی، رتبه ‌بندی متقاضی در سامانه مرآت نیز صورت می ‌گیرد که شامل رتبه‌های ممتاز، کاملاً متناسب، متناسب و نامتناسب خواهد بود.

  ممتاز: عدم نیاز به ارائه بهبود دهنده اعتباری ( چک یا سفته )

  کاملاً متناسب : نیاز به ارائه یک بهبوددهنده اعتباری (یک فقره چک و یک نفر متعهد معتبر، برای امضای پشت چک)

  متناسب : نیاز به ارائه یک فقره بهبوددهنده اعتباری ( چک یا سفته ) توسط خودتان و یک فقره چک یا سفته توسط یک نفر متعهد معتبر.

  نامتناسب : افرادی در این طبقه قرار می‌گیرند که اقساط وام‌ های قبلی خود را با تأخیر پرداخت کرده‌اند و رفتار اعتباری مناسبی نداشته‌اند. به همین دلیل امکان استفاده از خدمات سامانه مرآت برای ایشان وجود ندارد و در صورت بهبود رفتار اعتباری، در آینده امکان استفاده از خدمات اعتبارسنجی مرآت فراهم خواهد بود.

  پس از تعیین نتیجه اعتبار سنجی می بایست به همراه مدارک خود ، که در مقاله مدارک سامانه مرات ( مرآت ) به تفصیل در این خصوص صحبت کردیم ، به شعب برای اخذ وام مراجعه فرمایید.

  در پایان ، خواندن مقالات سامانه سجام و رفع مشکل ثبت نام در سجام را نیز به شما توصیه می کنیم .

  سوالات متداول

  نحوه درخواست تسهیلات غیرحضوری در بانک قرض الحسنه رسالت

  نحوه درخواست تسهیلات غیرحضوری در بانک قرض الحسنه رسالت

  در بسیاری از موارد، اگر افراد برای خرید خودرو، کالا و … به دنبال دریافت تسهیلات از بانک‌ها باشند، نیاز به مراجعات متعدد به شعب بانک‌ها دارند. این رفت و آمدها منجر به اتلاف هزینه و زمان بسیاری می‌شود و سختی‌های زیادی را در پی دارد.

  بانک قرض‌الحسنه رسالت برای تسهیل در فرآیند دریافت وام و تسهیلات، خدمات بانکی در بستر اینترنت را فراهم ساخته است. در ادامه به مرور مراحل دریافت تسهیلات غیرحضوری در بانک قرض‌الحسنه رسالت می‌پردازیم.

  متقاضیان دریافت تسهیلات از بانک قرض الحسنه رسالت در هر زمانی از شبانه روز، این امکان را دارند که به سایت بانک رجوع کرده و برروی گزینه پیشخوان رسالت کلیک کنند.

  پس از انتخاب این گزینه و وارد کردن اطلاعات کدملی و شماره همراهی که در سیستم بانک ثبت شده است؛ کد ورود به سامانه برای متقاضی ارسال می شود.

  در سامانه پیشخوان بانک رسالت، در منوی سمت راست، زبانه تسهیلات با دو زیرمنوی معرفی وام و پرداخت خودکار تسهیلات تعریف شده است که متقاضی دریافت وام باید گزینه معرفی وام را انتخاب کند.

  پس از اینکه معرفی وام انتخاب شد، در صفحه باز شده، متقاضی پس از ثبت شماره حساب، مبلغ وام (امتیاز از گردش حساب مشتری حاصل می شود)، مدت بازپرداخت و تایید قوانین تسهیلات، درخواست دریافت تسهیلات خود را امضا می‌کند.

  بانک قرض‌الحسنه رسالت با شعار ارائه خدمات آسان و راحت به مشتریان خود تسهیلات می‌دهد. در راستای همین شعار، برای تسهیل تضامین و وثیقه برای مشتریان، سامانه اعتبارسنجی مرآت به کار گرفته شده است. متقاضیان دریافت تسهیلات باید با ورود به سامانه مرآت به آدرس imerat.ir، در این سامانه اعتبارسنجی شوند. این مرحله از دریافت تسهیلات نیز نیاز به حضور متقاضیان نیست و آنها می‌توانند در هرساعتی از شبانه روز با در اختیار داشتن اینترنت درخواست خود را ثبت کنند.

  بعد از ثبت درخواست در این سامانه، پیامک دریافت نتیجه اعتبارسنجی برای متقاضی ارسال می‌شود.

  لازم به ذکر است که اعتبارسنجی باید پیش از ثبت درخواست وام در پیشخوان بانک رسالت انجام شود و  فرآیند آن به طور میانگین حدود یک هفته کاری زمان خواهد برد.

  مرآت چیست؟ اعتبارسنجی در سامانه مرات بانک رسالت

  مرآت چیست؟ اعتبارسنجی در سامانه مرات بانک رسالت

  سامانه اعتبارسنجی مرآت چیست؟

  بدون شک یکی از شرایط مهم برای پرداخت تسهیلات به متقاضیان این است که بانک، از توان مالی فرد متقاضی برای بازپرداخت اقساط اطمینان حاصل کند. در بانک قرض‌الحسنه رسالت این وظیفه بر عهده سامانه‌ای به نام مرآت است که وظیفه اعتبارسنجی متقاضی تسهیلات را دارد. این سامانه درواقع به‌صورت غیرحضوری، توان مالی و اعتباری متقاضی تسهیلات را برای بازپرداخت اقساط تسهیلات موردنیاز ارزیابی می‌کند.

  اهمیت اعتبار سنجی در سامانه مرآت بانک رسالت

  عدم بازپرداخت و بی‌تعهدی مشتریان نسبت به بدهی‌های بانکی و عدم بازپرداخت اقساط تسهیلات دریافتی یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های بانک‌هاست که شاید باعث سخت شدن شرایط پرداخت تسهیلات نیز شده است. با توجه به همین معضل بزرگ، نیاز به اعتبارسنجی متقاضی تسهیلات بیش‌ازپیش اهمیت پیداکرده تا ریسک بانک‌ها و مؤسسات مالی برای پرداخت تسهیلات کمتر شود. در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه بانک رسالت، سامانه مرآت نقش اعتبارسنجی و دادن رتبه اعتباری به متقاضیان حقیقی تسهیلات را بر عهده دارد و ظرفیت بدهی آن‌ها را مشخص می‌کند.

  اعتبار سنجی در سامانه مرآت چه مزایایی دارد؟

  اعتبارسنجی مشتریان بانک‌ها و مؤسسات مالی در سامانه مرآت، که در فرآیندی سریع انجام می‌شود، مزایای زیادی برای بانک و متقاضی تسهیلات دارد. علاوه بر انجام غیرحضوری اعتبارسنجی و مهم‌تر از همه ایمن بودن فرایند اعتبارسنجی، ارائه خدمات ارزیابی اعتباری، استانداردسازی و هماهنگ‌سازی فرآیند اعتبارسنجی، تعیین ظرفیت بدهی اعضاء بر اساس شاخص‌های اعتبارسنج، تعیین بهبوددهنده‌های اعتباری متناسب با سطح اعتبار اعضاء، محاسبه ریسک اعتباری و پیشنهاد راهکارهای مدیریت آن و قابلیت اتکای بالای خروجی‌های اعتبارسنجی با توجه به مستند بودن اطلاعات و مدارک، جزو دیگر مزایای این سامانه است.

  آخرین اخبار درباره حداقل حقوق و دستمزد سال 99

  چطور در سامانه مرآت اعتبارسنجی شویم؟

  شما برای اینکه در سامانه مرآت اعتبارسنجی شوید باید از طریق سایت www.imerat.ir در این سامانه ثبت‌نام کنید که نیاز به ارائه اطلاعات به این سامانه دارد. از جمله شماره‌حساب در بانکداری اجتماعی بانک قرض‌الحسنه رسالت که با عدد 10 آغاز می‌شود و نام و شناسه کانون که هم‌زمان با افتتاح حساب می‌توانید دریافت کنید. یکی از مدارک مهمی که برای اعتبار سنجی نیاز دارید، آپلود کردن مدرک مربوط به احراز شغل و درآمدتان مثل مانند فیش حقوقی، حکم کارگزینی، جواز کسب، پروانه و هر گواهینامه‌ای که تأیید شغل و درآمد شما باشد.

  چه افرادی می‌توانند در سامانه مرات ثبت‌نام کنند؟

  سامانه اعتبارسنجی مرآت مختصی افراد حقیقی است و تمامی افرادی حقیقی بین 18 تا 80 سال که به فعالیت‌های مختلف اشتغال دارند می‌توانند در این سامانه ثبت‌نام کنند. شاغلین دولتی و عمومی غیردولتی، شرکت‌های خصوصی، مشاغل آزاد می‌توانند برای اعتباری سنجی در سامانه مرآت عضویت پیدا کنند. اگر شما شغل دومی هم دارید، برای بهبود نتیجه اعتبارسنجی می‌توانید اطلاعات و مستندات شغلی و درآمدی شغل دومتان را هم در سایت بارگذاری کنید.

  اطلاعات بیشتر درباره وام بانک رسالت

  ثبت درخواست اعتبارسنجی در سامانه مرآت

  شما بعد از انجام فرایند ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات و مدارک لازم، امکان ثبت درخواست اعتبارسنجی در سامانه را دارید و فراموش نکنید که تا زمان دریافت نتیجه اعتبارسنجی امکان هیچ‌گونه ویرایشی در اطلاعات خودتان را نخواهید داشت. البته این امکان وجود دارد که هم‌زمان با بررسی درخواست شما توسط سامانه، پیامی مبنی بر اصلاح درخواست برای شما ارسال شود که باید به سایت مراجعه و ضمن اصلاح موارد خواسته‌شده، اطلاعات جدیدتان را ثبت کنید.

  اعتبارسنجی در سامانه مرآت چقدر طول می‌کشد؟

  همان‌طور که قبلاً گفتیم، فرایند اعتبارسنجی در سامانه مرآت کاملاً غیرحضوری و با سرعت بالایی انجام می‌شود. از زمانی که شما درخواست اعتبارسنجی را در سایت ثبت می‌کنید تا اعلام نتیجه آن حدود یک هفته طول می‌کشد و اعلام نتیجه اعتبارسنجی به‌صورت پیامکی به شما اطلاع داده می‌شود. شما برای اطلاع از نتیجه و جزئیات اعتبارسنجی انجام‌شده باید به سایت مراجعه و بعد از ورود به صفحه شخصی خودتان، از وضعیت پرونده خودتان مطلع شوید.

  هزینه اعتبارسنجی در سامانه مرآت چقدر است؟

  با توجه به اینکه فرآیند اعتبارسنجی، مستلزم انجام فعالیت‌های متعددی از سوی کارشناسان مختلف است، طبیعتاً امکان ارائه رایگان این خدمات وجود ندارد. البته با توجه به عدم نیاز به مراجعه به بانک برای ثبت‌نام و ارائه مدارک و انجام کاملاً غیرحضوری اعتبارسنجی، هزینه حدود 20 هزارتومانی برای عضویت در سامانه مرآت و انجام امور مربوط به آن، معقول به نظر می‌رسد که صرفاً از طریق سامانه انجام می‌شود. ضمن اینکه مدت‌زمان اعتبار گواهی اعتبارسنجی یک سال است و پس از یک سال، لازم است مجدد تقاضای اعتبارسنجی داده شود.

  نتیجه اعتبارسنجی را چطور آنالیز کنیم؟

  نتیجه اعتبارسنجی که توسط سامانه اعتبارسنجی مرآت بانک رسالت برای شما ارسال می‌شود دارای سه بخش توان بازپرداخت اقساط، ظرفیت بدهی و سقف تعهد است.

  رتبه‌بندی در سامانه اعتبارسنجی مرآت بانک رسالت

  علاوه بر نتیجه اعتبارسنجی، رتبه‌بندی متقاضی در سامانه مرآت نیز صورت می‌گیرد که شامل رتبه‌های: ممتاز، کاملاً متناسب، متناسب و نامتناسب خواهد بود.

  ممتاز: عدم نیاز به ارائه بهبوددهنده اعتباری (چک یا سفته)

  کاملاً متناسب: نیاز به ارائه یک بهبوددهنده اعتباری (یک فقره چک و یک نفر متعهد معتبر، برای امضای پشت چک)

  متناسب: نیاز به ارائه یک فقره بهبوددهنده اعتباری (چک یا سفته) توسط خودتان و یک فقره چک یا سفته توسط یک نفر متعهد معتبر.

  نامتناسب: افرادی در این طبقه قرار می‌گیرند که اقساط وام‌های قبلی خود را با تأخیر پرداخت کرده‌اند و رفتار اعتباری مناسبی نداشته‌اند. به همین دلیل امکان استفاده از خدمات سامانه مرآت برای ایشان وجود ندارد و در صورت بهبود رفتار اعتباری، در آینده امکان استفاده از خدمات اعتبارسنجی مرآت فراهم خواهد بود.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  حشمت اله کاظمی : نتیجه اعتبار سنجی

  جهان‌بخشی راد : باتوجه به ارائه فیش حقوقی دریافتی هفت میلیون نتیجه اعتباری سنگی بنده یک میلیون هشتصد هزار تعیین شده.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مژگان ملکی 29 روز قبل
  0

  نتیجه اعتبارسنجی پرونده ۱۰۰۰۲

  علی غفاری مجنده 2 ماه قبل
  0

  ثبت نام که میکردم گفتند جواز کسب داری گفتم نه قولنامه بایدکد رهگیری باشه قبوله منم قولنامه باک د رهگیری دادم هنوز از وام خبری نیست

  علی غفاری مجنده 2 ماه قبل
  1

  دو ماهه ثبت نام کردم هنوزوام منوندادند

  مسلم 2 ماه قبل
  2

  میخوام نتیجع اعتبارسنجی پرونده۱۰۰۰۱مشاهده کنم

  زهرا 2 ماه قبل
  0

  نتیجه اعتبار سنجی پرونده10003 را از کجا پیگیری کنم وکجا پیدا کنم

  زهرا 2 ماه قبل
  0

  نتیجه اعتبار سنجی10003 را چگونه پیدا کنم

  علی ارمان فر 3 ماه قبل
  0

  نتیجه اعتبارسنجی

  شماره پرونده من10003 صحیح است 3 ماه قبل
  0

  شماره پرونده من 10003 به نام فوزیه فریدونی صحیح است

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  پرونده 10003 فوزیه فریدونی

  ناشناس 3 ماه قبل
  1

  سلام نتیجه اعتبارسنجیپرونده ۱۰۰۰۱چی شد

  1
  ناشناس 3 ماه قبل

  سلام نتیجه اعتبار سنجی پرونده10001 به نام فوزیه فریدونی چه شد

  صدیقه هاشمی اپورواری 3 ماه قبل
  -1

  نتیجه اعتبارسنجی

  صدیقه هاشمی اپورواری 3 ماه قبل
  0

  نتیجه اعتبارسنجی پرونده 10004جهت دریافت امتیاز

  مختاری پور 4 ماه قبل
  0

  نتیجه اعتلار سنجی پرونده 10002 چیست؟

  ناشناس 7 ماه قبل
  -1

  نتیچه اعتبار سنجی علیرضا نریمانی کد1286517877

  دیناروند 7 ماه قبل
  1

  نتیجه اعتبار سنجی پرونده 10004 باتشکر

  0
  صدیقه هاشمی اپورواری 3 ماه قبل

  نتیجه اعتبارسنجی 10004

  0
  دیناروند 7 ماه قبل

  با سلام نتیجه پرونده 10004 اعتبار سنجی .باتشکر

  محمداشرفگنجویی 8 ماه قبل
  -1

  نتیجه اعتبار سنجی

  افلاطون قاسمی نراب 8 ماه قبل
  1

  نتیجه اعتبارسنجی میخواهم

  1
  محمداشرفگنجویی 8 ماه قبل

  نتیجه اعتبارسنجی

  -2
  محمد اشرفگنجویی 8 ماه قبل

  نتیجه اعتبار سنگی چیست

  0
  محمد اشرفگنجویی 8 ماه قبل

  نتیجه اعتبار سنگی چیست

  موسی اسدی کالیانی 8 ماه قبل
  0

  برای پنجمین بار جواب اعتبار سنجی پرونده ده زارو سه هر

  موسی اسدی کالیانی 8 ماه قبل
  0

  نتیجه پرونده ۱۰۰۰۳

  موسی اسدی کالیانی 8 ماه قبل
  0

  سلام نتیجه پرونده ۱۰۰۰۰۳را ببینم

  0
  موسی اسدی کالیانی 8 ماه قبل

  نتیجه اعتبار سنجی

  1
  موسی اسدی کالیانی 8 ماه قبل

  نتیجه اعتبار سنگی پرونده ۱۰۰۰۰۳ چیست

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  میخوام هزینه پرداخت کنم

  0
  موسی اسدی کالیانی 8 ماه قبل

  نتیجه اعتبار سنگی پرونده ۱۰۰۰۰۳

  غلامعلی نوری 12 ماه قبل
  1

  باسلام نتیجه اعتبارسنجی پرونده ۱۰۰۰۱ چیست

  0
  سیدنصراله 10 ماه قبل

  نتیجه اعتبارسنجی باشماره پروندها10001رااطلاع دهید

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  زهره حیدری ثابت باشماره پرونده۱۰۰۰۱خواستم نتیجه اعتبارسنجی را بهمن اطلاع دهید

  زهره دانش 1 سال قبل
  0

  نتیجه اعتبار سنجی پرونده شماره. ۱۰۰۰۲

  1
  زهرا مختاری پور 4 ماه قبل

  می خواهم نتیجه اعتبار سنجی پرونده 10002 را مشاهده کنم.

  0
  محمد روحی 11 ماه قبل

  میخام وام 25میلیون تومان بگیرم

  وحیدخانلری 1 سال قبل
  0

  سلام نتیجه پرونده ۱۰۰۲چیست؟ من درخواست وام دادم

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  ۱۰۰۰۰۳

  -1
  ناشناس 1 سال قبل

  غلامرضا عسکری حصنی

  فراهانی اراک 1 سال قبل
  0

  پاسخ پرونده ۱۰۰۰۲ در سامانه چیست

  -1
  محمدعظیم بهشتی مهر 7 ماه قبل

  نتجه اعتبارسنجی پرونده ۱۰۰۰۲

  0
  محمد روحی 11 ماه قبل

  نتیجه چی شده

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  نتیجه اعتبار سنجی پرونده ۱۰۰۰۱

  احمد علیپور 1 سال قبل
  0

  احمد علی پور

  نتیجه اعتبار سنجی شماره10001 را اعلام نمایید

  احمد علیپور 1 سال قبل
  -1

  نتیجه اعتبار سنجی را اعلام کنید

  احمد علیپور 1 سال قبل
  0

  با سلام اینجانب درخواست وام کرده بودمباشماره۱۰۰۰۱ تقاضا دارم نتیجه را اعلام نمایید

  علی حجتی 1 سال قبل
  0

  سلام نتیجه پرونده 10001 چه شد

  حسن 1 سال قبل
  1

  سلام نتیجه پرونده ۱۰۰۰۱ چیست

  -1
  ناشناس 12 ماه قبل

  تیرگر

  0
  غلامعلی نوری 12 ماه قبل

  باسلام نتیجه پرونده ۱۰۰۰۱ چیست

  فتح الله اسدیان 1 سال قبل
  1

  نتیجه اعتبار سنجی

  -2
  فتح الله اسدیان 1 سال قبل

  چندروز پیش اعتبار سنجی انجام دادم الان میخوام نتیجه اعتبار سنجی رابگیرم

  مجید زارع عسکری 2 سال قبل
  0

  با سلام نتیجه پرونده 10002 چیست

  -2
  روح انگیز شاه محمدی 1 سال قبل

  پرونده شما با شپارخ ۱۰۰۰۲ ثبت شد ونتیجه اعلام میگردد

  افشارعبدی 2 سال قبل
  1

  سلام من چندروزه درخواست وام دادم نتیجه به من اعلام نشده

  محمود مهدیزاده کوهبنانی 2 سال قبل
  1

  نتیجه اعتبار سنجی برای دریافت وام

  حمیدرضا 2 سال قبل
  2

  من چندروزه اعتبار سنجی انجام دادم ولی جوابش هنوز نیامده

  صادق دانشفر 2 سال قبل
  3

  نتیجه اعتبار سنجی

  4
  جهان‌بخشی راد 2 سال قبل

  باتوجه به ارائه فیش حقوقی دریافتی هفت میلیون نتیجه اعتباری سنگی بنده یک میلیون هشتصد هزار تعیین شده.

  مرضیه نادری 2 سال قبل
  -1

  نتیجه اعتبار سنجی

  0
  مجید زارع عسکری 2 سال قبل

  سلام نتیجه اعتبار سنچی پرونده 10002 چیست

  علیرضا چشمی عباس 2 سال قبل
  0

  نتیجه اعتبارسنجی بانک رسالت مرات

  علیرضا چشمی عباس 2 سال قبل
  0

  نتیجه درخواست وام

  جوادحیاتی 2 سال قبل
  0

  اعتبار وام

  حشمت اله کاظمی 2 سال قبل
  4

  نتیجه اعتبار سنجی

  مهدی 2 سال قبل
  2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید