توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  زن و شوهر زیر پتو چکار میکنند

  1 بازدید

  زن و شوهر زیر پتو چکار میکنند را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  شرح وظایف کامل زن و شوهر در شب زفاف

  شرح وظایف کامل زن و شوهر در شب زفاف

  کارهایی که شب زفاف انجام می شوند

  شب زفاف اولین شبی است که زن و شوهر رابطه جنسی برقرار می کنند که در این شب باید هنگام آمیزش جنسی به نکاتی توجه کنند. شب زفاف اولین شب عروسی است که دختر و پسر (زن یا شوهر) اولین رابطه جنسی زندگی خود را انجام می دهند.  دلایل عرفی و روان شناختی نیز، موکول کردن این امر را به شب عروسی، تأکید می کنند.

  وظیفه زن و مرد در شب زفاف 

  در شب زفاف چون هنوز پرده بکارت دختر باقی است؛ معمولاً دخترها استرس بالایی دارند و از انجام عمل زناشویی می ترسند. به همین خاطر در این شب اصلاً آمیزش شدید توصیه نمی شود. بلکه مرد باید با حوصله و صبر بالایی که از خود نشان می دهد؛ استرس همسرش را از بین ببرد و با نوازش ها و ملاعبه های مکرر، همسرش را برای یک آمیزش موفق

  و رضایت بخش آماده کند. با تکنیک های خاصی که در جای خود بیان شده است؛ سعی کند؛ وارد عمل شده؛ تا همسرش خیلی متحمل درد نشود. گاهی اوقات به علت ناشی گری و بی صبری مرد، در شب زفاف، زن دردی را متحمل می شود و خاطره بدی از اولین آمیزش در ذهنش نقش می بندد و این امر در آمیزش های بعدی تأثیر می گذارد.

  گاهی اوقات هم موجب مشکلات جسمی و روانی برای زن می شود. لذا توصیه می شود در شب زفاف خیلی به حالات روحی همسر توجه شود و او از لحاظ جسمانی و روانی به طور کامل آماده شود. به همین خاطر معمولاً آمیزش شدید، مشکل ساز است.

  نکته ای که در اینجا باید بر آن تأکید کرد؛ این است که در انسان برخلاف سایر جانداران، کیفیت همبستر شدن با همسر و انجام رفتار جنسی، غریزی نیست و بلکه آموختنی است و باید روش صحیح آن را یاد گرفت. گرچه اصل وجود غریزه جنسی، غریزی و فطری است. به همین دلیل یکی از آموزه های ضروری برای هر پسر و دختر جوان که تصمیم دارند؛ ازدواج کنند؛این است که دانستنی های لازم برای این کار را یاد بگیرند. این دانستنی ها شامل: مقدمات همبستر شدن، شناخت نیازهای عاطفی یک دیگر در هنگام آمیزش و رعایت آن، آگاهی از احکام شرعی آن اعم از زمان و مکان آمیزش و مسائل دیگر آن مثل غسل و امثال آن، رعایت بهداشت ظاهری مثل مسواک زدن، خوشبو بودن و امثال آن،آگاهی از نکات بهداشتی آمیزش و رعایت آن، آگاهی ضمنی از اختلال های جنسی که در صورت وقوع، سریعاً برای معالجه اقدام کنند و صدها نکته ریز و درشت که بیان آن ها در این پاسخ مقدور نیست و برای فراگیری آن لازم است به کتاب های مفیدی که در این زمینه تألیف شده و خدمتتان معرفی خواهد شد، مراجعه کنید.

  دوست گرامی، برای این که این شب برای زوجین، علی الخصوص زنان، شبی به یاد ماندنی باشد؛ باید نکاتی را در مورد مکان آمیزش(حجله) به عنوان مکان پایه گذاری و آغاز زندگی جدید، زمینه سازی، برای اعتماد طرفین نسبت به هم، از بین بردن اضطراب و تشویش، ایجاد فضای مهربانی و دوستی همراه با ابراز عشق، علاقه و محبت،در نظر گرفتن شرایطی که طرفین را به اوج لذّت جنسی(ارگاسم) می رساند؛ رعایت آداب و احکام و عبادات شب زفاف که در ادامه بدان اشاره خواهد شد؛ مد نظر قرار داد.

  1. اتاق حجله را قبلاً باید از نظر نور، حرارت، تهویه هوا، صدا، بوی عطر و … مزیّن نمود و انتخاب اتاق، به گونه ای باشد که امکان ورود فردی به صورت سرزده و ناآگاه درآن نباشد و حتی کودکی در آن اتاق و لو در خواب نباشد .

  2. در اسلام توصیه شده که عروس، وضو بگیرد. سپس آرایش کرده و در حجله منتظر داماد بماند. پسر وارد حجله شود و همسر خود را نگران نکند. این انتظار خیلی طول نکشد وداماد بلا فاصله وارد حجله شود و با آهنگی زیبا و آهسته به عروس سلام کند و هیچ کلمه ای از تعارفات به دنبال نداشته باشد و نگاهش به همسر باشد.

  عروس باید نگاهش به زمین باشد و به آهستگی به همان اندازه ای که شوهرش می فهمد؛ همان کلمه سلام را پاسخ گوید و خیلی متواضع باشد.داماد اجازه بخواهد که در کنار عروس خانم بنشیند و دختر هیچ جوابی ندهد و ساکت بماند(سکوت علامت رضایت می باشد) و اینک آغاز زندگی مردانگی و زنانگی با نام خدا شروع می شود.

  3. داماد به عروس پیشنهاد کند که دو رکعت نماز مستحبی در اتاق حجله بخوانند. نماز خواندن در حجله:

  – نشانه مقدم داشتن بندگی خدا بر بندگی هوای نفس است.

  – نشانه آن است که این عروس و داماد، زرق و برق حجله و تشریفات و تزیینات آراسته را علّت تامه خوشبختی و سعادت نمی دانند.

  – نشانه آن است که عروس و داماد، می خواهند شیطان را از دخالت در امور زناشویی خود مأیوس سازند.

  – چنین عروس و دامادی به یکدیگر اعتماد پیدا می کنند؛ زیرا هر دو به یک سو(خداپرستی) متوجّه شده اند.

  – نماز داماد موجب می شود که عروس خانم از اضطراب و تشویشی که دارد؛ تسکین پیدا کند و شخصی را که در برخورد اوّل گمان می کرده؛ مهاجم و مسلّح است؛ او را چون فرشته ای متین و مؤدب و مهربان مشاهده می کند و در واقع همان رحمت و شفقت پدر را در نزد پدر دوم خویش(شوهرش) می بیند.

  – عروس و دامادی که لحظه آغازین زندگی را با نام و یاد خدا شروع کرده اند؛ زندگی و نسل بعد از خود را از هر گونه ناکامی و تلخی و شقاوت بیمه می کنند.

  4. نماز را که خواندند؛ داماد نظر عروس درباره استراحت جویا شود و اگر نظری نداد؛ باز در کنارش بنشیند و معاشقه کند و سخنان شیرین و دوست داشتنی از زندگی آینده بگوید و از این که خدا همسری دیندار، شایسته و زیبا نصیبش کرده؛ او را حمد و ستایش کند و این حمد را بلند بگوید به نیت آن که تبلیغی در جهت دین برای همسر باشد که همیشه متوجه باشد که دینداری وی مرغوب شوهرش است.

  5. اگر در حین معاشقه، از گذشته صحبت می کنند؛ هرگز از رنج ها، قرض ها، گرفتاری ها چیزی نگویند و داماد از عروس چیز هایی نپرسد که گویا او را محاکمه می کند. با زبانی شیرین و الفاظی زیبا و طیّب به او ابراز عشق و علاقه و محبّت نماید.

  شب زفاف

  لذت جنسی طرفین از همدیگر

  اسلام آنقدر به مسأله لذت بردن طرفین از عمل جنسی عنایت داشته که در ضمن احادیثی که از طرف اولیای دین مطرح شده؛ به ظریف ترین مسایل در کسب لذت طرفین، همراه با حفظ کرامت انسانی طرفین اشاره شده است. نکته ای که در اینجا لازم است؛ یادآوری کنیم این است که رسیدن زن و شوهر به اوج لذت جنسی (ارگاسم) یکی از علائم انجام شدن

  موفقیت آمیز آمیزش جنسی است. اما با تأسف باید بگوییم؛ بسیاری از همسران به دلایل مختلف که مهمترین آن عدم آگاهی است؛ از انجام رضایت بخش این عمل ناتوانند و به همین جهت به مشکلات زیادی اعم از جسمی و روانی مبتلا می شوند.

  نکته دوم این است که در رسیدن به اوج لذت جنسی، که علامت آن انزال در زن و مرد است؛ بین زن و مرد تفاوت وجود دارد و معمولاً مرد بسیار زودتر از زن به این مرحله می رسد. به همین خاطر بسیاری از مردان وقتی به ارگاسم می رسند؛ دست از کار می کشند. در حالی که هنوز همسرشان به ارگاسم نرسیده است. رها کردن زن در این حالت باعث می شود؛

  مشکلات جسمی زیادی از جمله ایجاد درد در ناحیه کمر و شکم برایش به وجود آید. پس لازم است مرد به این نکته توجه کند و قبل از آمیزش، همسرش را با، آماده این کار کند. در روایات فراوانی این موضوع مهم بیان شده و تصریح می کند؛ یکی از آداب همبستر شدن با همسر، ملاعبه، یعنی تحریک زن از طریق لمس و مالش بدن و در آغوش گرفتن است.

  از امام صادق علیه السلام نقل شده که:«اگر یکی از شما به همسرش نزدیک شود و سپس برخیزد و او را ارضاء نکند؛ همسر که از زیر او برخیزد اگر به یک زنگی، دست یابد؛ به او متوسل و متشبث شود. پس به هنگام نزدیکی شوخی و بازی و ملاعبه کنید که لذت بخش تر و بهتر است و زن ارضاء شود».[1]

  یکی از نیازهای اساسی زن، لمس و نوازش کردن است و این کار ممکن است؛ با دست دادن و یا دستان را روی شانه همسر قرار دادن و یا در آغوش گرفتن که بیشترین احساس شادی و نشاط را به او دست می دهد؛ انجام دهند.

  وقتی که آرمیدند؛ عمل معاشقه را مرد به خوبی انجام دهد و نقاط تحریک پذیر زن از جمله سینه ها و انتقال نفس به یک دیگر(دهان در دهان)، ملاعبه و عشق بازی قبل از آمیزش با لمس کردن و نوازش کردن، را انجام دهد. مرد با این رفتار محبت آمیز، می تواند مقدمات اوج لذت را برای همسرش فراهم کند.

  اما آداب شرعی شب زفاف؛ که البته بعضی از این آداب مخصوص این شب نیست و هر زمان که زن و شوهر می خواهند همبستر شوند؛ بهتر است رعایت کنند:

  1. وضو گرفتن قبل از همبستر شدن زن و شوهر.

  2. خواندن دو رکعت نماز و بعد از آن دعا برای خوشبختی یک دیگر و دوام و ازدیاد عشق و محبت و نیز برای دارا شدن فرزند صالح دعا کنند.

  3. شب زفاف، شب جمعه باشد.

  4. قبل از شروع بسم الله بگویند.

  5. بدون رو انداز، نزدیکی نکنند.

  6. طوری بخوابند که کف پا یا سر آن ها به طرف قبله نباشد.

  7. جای آرام و خلوت و در شب انجام شود.

  8. پس از ورود آن ها به اتاق مخصوص(حجله) ابتدا خدای را برای این که آن ها را به یک دیگر حلال کرد و اجازه آمیزش جنسی به آنها داده شکر کنند. سپس داماد پاهای عروس را با مقداری آب بشوید و آب آن را اطراف خانه و چند قطره هم اطراف اتاق بپاشد که موجب برکت می شود.

  9. هنگام همبستر شدن به عورت یک دیگر نگاه نکنند و با یکدیگر صحبت نکنند.

  10. با شکم پر و مثانه پر نزدیکی نکنند.

  11. از نزدیکی کردن در شب های اول، وسط و آخر ماه قمری و نیز شب های ماه گرفتگی و طوفان های شدید پرهیز کنند.

  12. پس از نزدیکی فوراً غسل کنند و با حالت جنابت نخوابند.

  13. اگر قبل از غسل تصمیم دارند؛ دوباره نزدیکی کنند؛ خود را بشویند و وضو بگیرند.

  14. در زمان همبستر شدن هیچ کس حتی بچه کوچک مطلع نشود.

  15. جماع را وقتی انجام دهند که زن میل دارد.

  سایت حوزه

  منبع مطلب : www.topnaz.com

  مدیر محترم سایت www.topnaz.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  کارهایی که در اتاق خواب ممنوع است

  کارهایی که در اتاق خواب ممنوع است

  قوانینی که در اتاق خواب باید رعایت کرد

  اتاق خواب، مکانی برای آسودن، کسب آرامش و برای زن و شوهر فضایی خصوصی برای در کنار هم بودن و از هم لذت بردن می باشد . برای اینکه زوجین روابط زناشویی موفقی داشته باشند و به لحاظ روابط جنسی از یکدیگر رضایت کاملی داشته باشند، محل رابطه جنسی اهمیت فراوانی دارد . در این بخش از نمناک به بیان قوانین اتاق خواب زوجین و تاثیر آن بر رابطه زناشویی می پردازیم .

  فضای اتاق خواب باید آرامش بخش باشد

  فضای اتاق خواب باید شاد و آرامش بخش باشد بنابراین باید هر آنچه سبب می شود آرامش ما سلب شود از اتاق خواب دور کنیم مثلا عکس های عزیزان در گذشته خود را درون اتاق خواب نصب نکنیم زیر با دیدن این عکس ها به یاد گذشته می افتیم و غمگین و افسرده می شویم و این روحیه روی روابط تاثیر فراوانی می گذارد .

  همچنین نباید درون اتاق خواب بحث و جدل داشته باشیم زیرا این کار سبب می شود با ورود به اتاق خواب یاد بحث ها و اتفاقات تلخ زندگی بیافتیم بنابراین انگیزه ای برای برقراری رابطه جنسی نداشته باشیم .

  اتاق خواب باید مکانی برای روابط عاشقانه باشد

  اتاق خواب صرفاً مکانی برای آسایش، روابط محرمانه و بسیار صمیمانه و عاشقانه زن و شوهر است بنابراین نباید وسایل کارمان و وسایلی مانند لپ تاپ ، کامپیوتر یا حتی تلویزیون را به داخل اتاق خواب آوریم زیرا سبب حواس پرتی ما خواهد شد و روابط زناشویی را زیر سوال خواهد برد.

  اتاق خواب زوجین

  میل جنسی زنان و مردان متفاوت است

  زنان و مردان تفاوتهایی در میل جنسی با یکدیگر دارند . مردان میل جنسی خود را احساس می کنند و نیاز نیست به آمادگی قبلی برسند اما زنان باید قبل از برقراری رابطه آمادگی داشته باشند و در معرض تحریکات مناسب قرار بگیرند .

  مردان با کوچکترین تحریکات جنسی ارضا می شوند اما زنان به هیچ وجه در شرایط نامناسب نمی توانند به ارضا برسند . مثلا اگر محل برقراری رابطه جنسی، مناسب نباشد و پر از نگرانی و اضطراب باشد، زنان هرگز از رابطه جنسی شان لذت نمی برند و برای این که آمادگی پیدا کنند و در معرض تحریکات مناسب قرار بگیرند، نیاز به مکانی مناسب دارند.

  قوانین اتاق خواب را به کودک خود بیاموزید

  اگر صاحب فرزند هستید باید از همان ابتدا قوانین اتاق خواب را به او بیاموزید . به فرزندتان بگویید قبل از ورود به اتاق خواب حتما در بزند و اجازه بگیرد . باید بدانید که هیچ گاه نباید تخت فرزند خود را درون اتاق خواب خودتان ببرید و کودکان باید در سن مناسب جدا از پدر و مادر بخوابند .

  اگر فکر می کنید با جدا کردن محل خواب کودک از خودتان او کنجکاو خواهد شد باید بدانید جدا نکردن اتاق خواب کودک تاثیرات نامطلوبی در آینده بر روی کودک خواهد گذاشت پس لازم است اتاق خوابتان را جدا کنید و به کودک از همان دوران کودکی بیاموزید هنگام ورود به داخل اتاق بدون اجازه در را باز نکند زیرا در غیر اینصورت زمانی که کودک بزرگتر می شود، این سؤال برایش پیش می آید که چرا تا دیروز این اجازه را داشته اما امروز ندارد. برای زوجینی که کودک ندارند تازه ازدواج کرده اند محل مناسب برقراری رابطه اتاق خواب نیست بلکه این محل مناسب می تواند پذیرایی یا هر جای دیگری باشد.

  جدا کردن اتاق کودک

  اتاق خواب باید امنیت داشته باشد

  برای اینکه در اتاق خواب بتوانیم یک رابطه جنسی خوب و موفق برقرار کنیم باید ، اتاق خواب ما امنیت بالا داشته باشد . اگر دائما هنگام برقراری رابطه جنسی نگران باشیم ، روابط جنسی موفق و لذت بخش نخواهیم داشت .

  مثلا اگر ما به علت نازک بودن پرده اتاق خواب نگران دیده شدنمان توسط همسایه ها باشیم و یا نگران باشیم که کسی صدایمان را از پشت در بشنود و یا نگران بارداری ناخواسته باشیم تمام این نگرانی ها سبب می شود ، رابطه جنسی خوبی برقرار نکنیم .

  اتاق خواب شما باید تمیز و مرتب باشد

  اتاق خواب باید منظم، دل آرام و دارای رنگ های آرام بخش و شاد باشد. هوای اتاق خواب باید مطبوع و مناسب باشد و رو تختی ها را به صورت مرتب تعویض کنیم . برای اینکه به افزایش میل جنسی کمک کنیم باید درون کمد اتاق خواب پر از وسایل جنسی ، لباس زیر همسر و لوازم آرایش همسر باشد .

  اتاق خواب خود را از همسرتان جدا نکنید

  اتاق خواب محل بسیار مهمی برای رابطه جنسی زن و شوهر است بنابراین نباید زن و شوهر به علت های مختلف مانند خروپف همسر، ترس کودک و اجبار برای خوابیدن در کنار او و... از هم جدا بخوابند . آنها می توانند مشکلات خود را حل کنند و هرگز به خاطر وجود مشکلات حق جدا کردن اتاق خواب را ندارند .

  اتاق خواب زن و شوهر

  نکته :

  منبع مطلب : namnak.com

  مدیر محترم سایت namnak.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  فواید لخت خوابیدن زن و شوهر کنار هم

  فواید لخت خوابیدن زن و شوهر کنار هم

  به گزارش سایت خبری ساعد نیوز و به نقل از فراناز،برهنه خوابیدن زن و شوهر در آغوش یکدیگر بسیار لذت بخش و آرامش بخش می باشد. آیا می دانستید که برهنه خوابیدن زن و شوهر بدون لباس می تواند بر روی سلامتی آن دو تاثیر مثبت بگذارد؟ اگر میخواهید سالمتر و شادابتر باشید سعی کنید شبها برهنه در کنار همسر خود بخوابید ! برهنه خوابیدن زو شوهر در کنار هم سبب بهبود وضعیت سلامتی و زیبایی پوستی آنها میشود!

  1. برهنه خوابیدن به جلوگیری از بی خوابی کمک می کند.

  مطالعه ای جدید نشان داد که برای شروع عادی روند خواب، نیاز به کم شدن دمای مرکز بدن است. بدن مانند یک رادیاتور گرما را از سمت مرکز دور کرده و پراکنده می کند. اگر بدن شما به خاطر لباس یا جوراب ضخیم نتواند گرما را تخلیه کند، احتمال ابتلای شما به بی خوابی زیاد شدن می یابد، زیرا مرکز بدنتان نمی تواند گرما را خارج کند. برهنه خوابیدن باعث تخلیه سریعتر گرما می شود و کمک می کند که سریعتر به خواب بروید.

  2- کسانی که برهنه می خوابند خواب عمیق تر و طولانی تری دارند.

  مطالعه ای دیگر نشان داد که تنظیم دمای بدن در رختخواب می تواند به دستیابی به یک خواب عمیقتر برای مدت طولانی تر کمک زیادی بکند. در مطالعه ای مخصوص، دانشمندان هلندی لباس هایی برقی را بر تن مخاطبان کردند تا دمای پوست آنها را کم شدن دهد. در نتیجه، مخاطبان خوابی آرام داشتند و زمان بیش ازی را در مرحله خواب عمیق سپری کردند.

  3- برهنه خوابیدن به جلوگیری از زیاد شدن چربی شکم کمک می کند.

  خنک سازی طبیعی بدن در هنگام شب به کم شدن سطح کورتیزول شما کمک می کند. ساعات خواب عمیق بین ۱۰ شب و ۲ صبح سطح کورتیزول را به حداقل می رساند و سپس بعد از ۲ صبح، غددی که کورتیزول را تولید می کنند با قدرت بیش ازی شروع به فعالیت می کنند تا بدن برای روز بعد آماده شود. بدین ترتیب در هنگام بیدار شدن احساس انرژی بیش ازی خواهید داشت.

  وقتی خواب کافی نداشته باشید، هنگام بیدار شدن سطح کورتیزول به شکلی غیرطبیعی بالا خواهد بود، که اشتهای شما را برای خوردن غذاهای کم ارزش بیش از می کند که این غذاها موجب زیاد شدن چربی شکم می شوند. چون خوابیدن بدون لباس به خنک تر ماندن شما کمک می کند، باعث می شود سطح کورتیزول شما نیز تنظیم شود

  4- برهنه خوابیدن می تواند اندام های جنسی شما سالمتر نگهدارد.

  واژن به طور طبیعی محیطی گرم و مرطوب است، که شرایط رشد مخمر و باکتری ها را فراهم می آورد. با درآوردن پیژامه و قرار دادن واژن در مقابل جریان هوا، به واژن اجازه می دهید نفس بکشد، و به جلوگیری از رشد مخمر و باکتری ها کمک می کنید.

  در مردان، خنک ماندن بیضه ها به سالم ماندن اسپرم ها و کارکرد طبیعی سیستم های تناسلی کمک می کند، و به همین دلیل بیضه ها خارج از بدن قرار گرفته اند. وقتی شما شلوارکی ضخیم می پوشید، بیضه ها گرم شده و تعداد اسپرم ها کم شدن می یابد.

  5- بدن خنک تر به جلوگیری از پیری کمک می کند.

  براساس مطالعه منتشر شده در نشریه «خواب»، خواب به خودی خود موجب تحریک ترشح هورمون های رشد و ملاتونین می شود که مهمترین هورمون های ضدپیری هستند. بنابراین هرچه بیش از بخوابید، مقدار بیش ازی از این هورمون ها ترشح می شود. و از آنجا که ما قبلاً گفتیم که کم شدن دمای بدن موجب خواب عمیقترو طولانی تر می شود، به نظر می رسد برهنه خوابیدن مزایای بیش ازی را در پی دارد. واقعاً چه کسی دلش نمی خواهد روند پیری را کُندتر سازد

  6- تماس پوست-به-پوست باعث بهبود زندگی جنسی شما می شود.

  اگر متاهل هستید، تماس پوست-به-پوست با همسرتان می تواند ترشح اوکسی توسین را در بدن زیاد شدن دهد. اوکسی توسین هورمون قدرتمندی است که موجب «احساس سلامت» می شود، و برای ارگاسم و واکنش جنسی، مقابله با استرس، مبارزه با افسردگی، کم شدن التهاب روده،و کم شدن فشار خون مورد نیاز است. همچنین باید یادآور شد که برهنه خوابیدن باعث می شود مانعی بین شما و همسرتان وجود نداشته باشد و محیطی جنسی تر را فراهم می کند.

  7- هوا خوردن پوست مانع از بیماری پوستی می شود.

  قرار گرفتن پوست تمام بدن در معرض هوا، به ویژه در بخش هایی مانند پاها، زیربغل، و اندام تناسلی به معنای کم شدن خطر بیماری های پوستی مانند پای ورزشکار و اینترتریگو می شود که در اثر رطوبت پوست و قرار گرفتن در فضای بسته ایجاد می شوند!

  8- دیدن بدن برهنه تان باعث زیاد شدن اعتماد بنفس و قبول خویش می شود.

  برخی فرضیات می گوید که هرچه زمان بیشتری برهنه باشید، با بدن خود احساس راحتی بیشتری می کنید. و هرچه بیشتر احساس راحتی کنید، با اعتماد بنفس بیشتری رفتار می کنید، و شادتر بوده و در نظر دیگران جذابتر خواهید بود. و براساس مطالعه ای که اخیراً انجام شده، دانشجویان طرفدار برهنگی در مقایسه با مخالفان برهنگی، راحت تر می توانستند دسته های مذهبی و اجتماعی خاص را بپذیرند. همچنین این دسته در مقابل همسالان خود که تفکرات فرقه ای متفاوتی داشتند تعصب کمتری به خرج می دادند

  9- برهنه خوابیدن به جلوگیری از دیابت نوع ۲ کمک می کند.

  یک مطالعه نشان داد که خوابیدن در دمای پایین تر با زیاد شدن متابولیسم، کم شدن سطح قند خون و حتی جلوگیری از دیابت نوع ۲ مرتبط است. دانشمندان دریافته اند که وقتی مخاطبان در دمای پایین تر بخوابند – و در هنگام خواب کاملاً برهنه باشند، چربی های ناسالم آنها ظرف چند هفته کم شدن می یابد، و سلامت آنها، به ویژه جنبه های متابولیک، به سرعت بهبود می یابد.

  10- گردش خون شما بهتر خواهد شد.

  بدون آن همه الیاف کش به دور کمر، تی شرت های پیچ خورده، و جوراب های تنگی که گردش خون را کم شدن می دهند، خون شما راحت تر در بدن جریان می یابد. این زیاد شدن گردش خون برای قلب، ماهیچه ها و عروق مفید است زیرا خون سرشار از اکسیژن در تمام بدن جریان می یابد.

  با توجه به این اطلاعات در مورد اینکه برهنه خوابیدن برایتان بسیار مفیدتر است، چرا هنوز پیژامه پوشیده اید؟ دست به کار شوید و کمی لباس ها را کمتر کنید. طبق نظر علم، پشیمان نمی شوید.

  منبع مطلب : saednews.com

  مدیر محترم سایت saednews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  برای ارسال نظر کلیک کنید