توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  زن بیشتر از کجا حال میکند فیلم

  1 بازدید

  زن بیشتر از کجا حال میکند فیلم را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ۱۳ اشتباه بزرگ زنان در زمان برقراری رابطه جنسی

  تماشا کردن فیلم های سوپر و سکسی برای تحریک شدن جنسی زن و شوهر

  تماشا کردن فیلم های سوپر و سکسی برای تحریک شدن جنسی زن و شوهر

  به گزارش سایت خبری ساعد نیوز و به نقل از تک پزشک،

  دلیل تماشای فیلم پورنو هنگام رابطه جنسی زن و شوهر

  بعضی از زوجین هنگام سکس فیلم های پورن تماشا می کنند و اگر هنگام رابطه جنسی فیلم پورنو نبینند ارضا نمی شوند و شاید اصلا رابطه جنسی شان بدون لذت شود.

  مردی ۳۶ ساله و متاهل هستم. ۶ سال است که ازدواج کرده ام و یک فرزند دارم. مشکل اصلی من این است که تقریبا دو سال است که دوست دارم قبل از رابطه زناشویی با همسرم یا در حین رابطه، تصاویر یا فیلم های پورن نگاه کنم و نمی توانم این عادت را ترک کنم. لطفا من را راهنمایی کنید.

  گروه متخصصان مشاوره

  تماشای تصاویر مستهجن، هرزه گردی اینترنتی و فیلم های غیراخلاقی، که در ادبیات عامه از آن به نام پورنوگرافی یاد می شود، در این روزها نسبت به گذشته نگران کننده شده است. برخی از محققان اعتیاد به پورنوگرافی و دیدن این دست تصاویر و فیلم ها را در ردیف اعتیاد به مواد مخدر قرا داده اند که عموما در میان مردان شایع است. متأسفانه آسیب های ناشی از تماشای این گونه تصاویر و فیلم ها در زندگی، مخصوصا زندگی مشترک جبران ناپذیر خواهد بود.

  برخی از همسران ممکن است با نگرش آموزشی، فیلم های پورنو را تماشا کنند. اما این تلقی درست نیست. رابطه جنسی چرخه ای دارد که شامل میل، برانگیختگی و ارگاسم است. هم از منظر فیزیولوژیکی و هم روان شناسی مقدمه و مؤخره دارد. اما در این گونه فیلم ها رفتار مکانیکی صرف دیده می شود. رابطه ای مکانیکی که مردها در آن مسلط هستند. این مردان اند که زنان را ارضا می کنند و زنان آماده و موافق هرگونه عملی هستند. این تصور که این دست فیلم ها جنبه آموزشی رابطه جنسی دارد، غلط است. به جای آنکه زن و شوهر برقراری رابطه عاشقانه را آموزش ببینند، تماشای این تصاویر تخیلات جنسی را برمی انگیزاند که زمینه را برای خودارضایی فراهم می آورند. این فیلم ها بازنمای رابطه جنسی را تسریع می کند که لذت آنی را به دست می دهد.

  در صورتی که رابطه جنسی یک فرآیند دوسویه است و این گونه نیست یک نفر غالب باشد و نفر دیگر مغلوب. از سویی دیگر در چنین فیلم هایی افرادی که درآن نقش دارند با اندام و صورت تعریف شده خاصی هستند که از این لحاظ برانگیزاننده هستند که معمولا در جامعه عادی ما کمتر دیده می شود. اگر در رابطه جنسی چه زن یا مرد، شکل و شمایل فردی دیگر را در ذهن خود ببینند، در واقع به خودارضایی دست می زنند. همچنین یکی از مسائل نامناسب، دیدن فیلم در حین عمل زناشویی است که به مثابه نوعی آسانسور است که لذت آن در کسری از ثانیه را به حداکثر می رساند. مانند رفتار معتادان است. معتاد به شیشه علاوه بر مصرف شیشه از سایر مواد اعتیادآور به معنای مواد آسانسوری استفاده می کند. درواقع دیدن و تماشای این فیلم ها در حین رابطه جنسی اعتیاد رفتاری است نه الزاما مکمل رابطه جنسی.

  بنابراین تماشای فیلم های پورنو نوعی رفتار مکانیکی را جا می اندازد که این نوع رابطه خالی از هرگونه احساس و تلاش برای جذب طرف مقابل است و گلچینی از نوع تخیلات برای ارگاسم است که طولانی مدت آن منجر به رفتارهای اعتیادی جنسی می شود. چنین اعتیادی باعث می شود فرد از واقعیت فاصله بگیرد و در خیال پردازی های مخرب، خودش را غرق کند. این اعتیاد دو پیامد منفی را به دنبال دارد:

  تنزل رابطه ی عاشقانه زن و مرد به یک رابطه سکس محور که باید مبتنی بر تعهد و علاقه باشد، اما مبتنی بر سکس است.

  تحقیر زن و معرفی زن به ابزاری در چارچوب کسب لذت.

  پیامدهای بعدی:

  در واقع وقتی رابطه زناشویی، به جای تعهد و علاقه، سکس محور می شود و هیجانات مثبت زندگی از بین می رود، افراد از این زندگی سکس محور خسته و دچار تنش می شوند. احساس می کنند فقط ابزاری برای سکس هستند. در نتیجه احساس تنهایی آنها را در برمی گیرد. بههرحال اگر سری به پرونده های طلاق بزنیم خواهیم دید ۶۰ درصد از طلاق های ناشی از مشکلات زناشویی، نداشتن اتاق خواب گرم است و به جای آن اتاق خواب ابزاری دارند، چراکه رابطه جنسی ابزاری برای خشونت مرد و زن شده است. در واقع زنان از ترس آنکه مبادا همسرشان سراغ موارد دیگر برود، تن به این خشونت می دهند.۶۰ درصد رقم کمی نیست.

  بنابراین تماشای فیلم ها یا عکس های پورن نه تنها صمیمیت و شور و تمایل جنسی بین همسران را افزایش نمی دهد، بلکه به شیو ه های گوناگون باعث تخریب رابطه عاطفی بین همسران می شود. بنابراین برای بهتر کردن رابطه با همسرمان چه کار باید بکنیم؟

  کتاب بخوانید

  کتاب های بسیار خوبی وجود دارند که اصول ابتدایی برقراری رابطه جنسی لذت بخش و پایدار را آموزش می دهند. از این کتاب ها می شود برای بهبود رابطه جنسی استفاده کرد.

  با همسرتان صحبت کنید

  از همسرتان بخواهید روش هایی را که باعث افزایش لذت او می شود، برای تان توضیح دهد. شما نیز برای او توضیح دهید چه چیزی را بیشتر دوست دارید.

  در کلاس های آموزشی شرکت کنید

  خوشبختانه کلاس هایی وجود دارند که به صورت جداگانه روش های بهبود رابطه جنسی را برای زنان و مردان آموزش می دهند. شرکت در چنین کلاس هایی باعث می شود بدون آسیب رساندن به صمیمیت رابطه تان، اطلاعات آموزشی سالم و مناسب به دست بیاورید.

  با یک مشاور متخصص مشورت کنید

  در صورتی که از روش های بالا نتیجه نگرفتید یا اگر به جز در حوزه مسائل جنسی در حوزه های دیگری نیز احساس مشکل می کنید، حتما مشکل تان را با یک مشاور متخصص در میان بگذارید. بدانید که اعتیاد جنسی مانند خیلی از رفتارهای دیگر، قابل درمان است؛ اما در طولانی مدت.

  منبع مطلب : saednews.com

  مدیر محترم سایت saednews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  روش های شهوتی کردن و تحریک زنان

  روش های شهوتی کردن و تحریک زنان

  به گزارش سایت خبری ساعد نیوز و به نقل از پارسینه، برای داغ شدن بدن خانم ها در رابطه جنسی و برانگیخته شدن آن ها ذکر چند نکته ضروری است که می تواند به خانم ها کمک کند.

  نکات جنسی ویژه زنان

  ۱-هنگامی که همسرتان از شما عمل زناشویی را طلب می کند او را منتظر نگذارید .

  ۲-به گونه ای رفتار کنید ، که همیشه در اختیار شوهر خویش باشید و او را از آنچه که در شریعت مجاز است ، منع نکنید .

  ۳-هر زنی حق دارد بداند چگونه می تواند از رابطه جنسی لذت ببرد ، بنابراین سعی کنید متوجه شوید که در چه موقعیت هایی از رابطه با همسرتان لذت بیشتری می برید؛ گرمی ، وقت مناسب ، شادمانی ، چه مکانی و چگونگی رابطه و … ، برای خود حق قائل باشید که شما هم اجازه دارید از همسرتان لذت ببرید ؛ زیرا شما هم شایسته آن هستید که وقتی برایتان صرف شود و با لذت جنسی آرامش یابید .

  ۴- به گزارش شهر مطلب رابطه ای دوستانه بلکه عاشقانه با همسرتان داشته باشید ، اگر چنین رابطه ای نباشد از رابطه جنسی بهره لازم را نخواهید برد .

  ۵-به ویژگی های فردی ، ظاهری ، آرایش ، تنوع لباس ، راه های دلربایی از همسر و حتی توجه به تناسب اندام ، بهداشت و… می تواند شما را جذاب تر نشان دهد ؛ زیرا جذابیت ظاهر ، نرمی رفتار و پاکیزگی در جنبه های مختلف در کشش جنسی همسرتان بسیار مهم و تعیین کننده است

  ۶-می توانید گفته خود را با لبخند محبت آمیز بر لب همراه کنید و با پرهیز از شرم زدگی بی مورد همراه با ظرافتی پنهانی در رفتار و حرکات ، یا با سخنان نرم و مکرر و ارادی جمله های پر کشش بر جان و روان همسرتان تاثیر بگذارید .

  ۷-مناسب است هنگامی به فعالیت جنسی بپردازید که تحریک پذیری بیشتری وجود دارد ، اگر در روز های بخصوصی از دوره ماهانه میل جنسی تشدید می شود ، در همان روز ها همسر خود را به هم خوابی دعوت کنید و همواره پیش از آن استراحت کافی کرده باشی

  چگونه زنان را شهوتی کنیم

  با توجه به تفاوت های موجود در بین زن ها و مردها همواره سوالاتی برای مردها نسبت به شهوت در زن ها به وجود می آید که آموزش این موارد به یک رابطه جنسی ایده ال کمک بسیاری می کند . در این مقاله سعی داریم آموزش دهیم که چطور این تفاوت ها را آموزش دیده و چطور حس شهوت در زنان را تشخیص داده و چطور حس شهوت در زنان را افزایش دهیم.

  زن ها در چه سنی شهوتی ترند؟

  جالب است بدانید بر خلاف مردان که در ۱۸ تا ۳۰ سالگی بیشترین تحریک جنسی را در این دوران دارند ، زنان در دهه سوم زندگی خود یعنی در سن ۳۰ سالگی تا ۴۰ سالگی شهوتی ترین دوره زندگی خود را سپری می کنند . تحقیقات نشان داده است زنان در این سن حتی از دختران مجرد که در محیط های مختلط مانند دانشگاه بوده و در سن ۱۸ تا ۲۸ سالگی به سر می برند نیز شهوت و تحریک پذیری بیشتری دارند . از دلایل این امر می توان به ثبات و آرامش رسیدن زنان در زندگی در این سن ، نزدیک شدن به دوره یائسگی را برشمرد. البته یکی دیگر از دلایل نیز این است که دختران جوان در ابتدای دوره جوانی بیشتر به دنبال وابستگی های عاطفی و احساسی می باشند و این احساس در آنها قوی تر می باشد

  شهوت زن ها بیشتر است یا مردان؟

  همان طور که می دانید و ثابت شده است شهوت زن ها به نسبت مرد ها ۹ برابر بیشتر می باشد . شهوتی تر بودن زنان به این معنی است که آنها دیرتر تحریک می شوند ولی لذت و میزان تحریک آنها بسیار بیشتر از مردان می باشد. این امر که زنها دیر تر تحریک می شوند باعث می شود حیا بیشتری داشته و این امر بر تمایلات دیگرشان پیشی نمی گیرد. در واقع میل جنسی و شهوت مردان بسیار نیرومند تر از زنان است ولی در زنان کیفیت شهوت جنسی بسیار بیشتر می باشد وگر نه در بحث کمیت مردان بسیار شهوتی تر می باشند.

  شهوتی ترین زن دنیا

  همیشه یکی از سوالاتی که در ذهن انسان های بیکار به وجود می اید این است که شهوتی ترین زن دنیا و کسی که در جهان رکورد شهوترانی را داشته است کیست؟ و کدام زن شهوتی است که مفتخر به این نشان پست شده است؟!

  اگر چه منبعی رسمی در این زمینه موجود نیست ولی در ادامه به معرفی چند تن از این رکوردداران بی شرم خواهیم پرداخت

  شهوت ران ترین دختر دانشگاه

  دختری ۲۰ ساله در دانشگاه اکستر ، به دلیل داشتن رابطه با ۳ نفر در هر هفته ، از سوی یک سایت همسریابی به نشان شهوتی ترین دختر دنیا دست یافت. این سایت همسریابی در یک اقدام ناشایست ، با انتشار لیستی از شهوانی ترین دخترهای دنیا ، به سرکارخانم! الینا دیزاینی یک عدد تاج ! به همراه ۵۰۰ یورو به عنوان جایزه اعطا کرد.

  وجود این مسابقه از سوی این چنین سایت هایی و پرداخت جایزه خود به دلیلی برای ایجاد انگیزه و ثبت رکورد در بین برخی از این افراد دارای بیماری روانی تبدیل شده است

  زنی با ۲۰۰ ارگاسم روزانه

  شهوتی ترن زن بعدی که به معرفی آن خواهیم پرداخت بیچاره ای است که که به دلیل اختلالات و نوعی سندروم در روز ۲۰۰ بار به ارگاسم می رسد. بیماری خانم سارا کارمن ۲۴ ساله طوری است که خون مدام در آلت جنسی او جریان پیدا می کند و به دلیل تحریک شدن ، به ارتباط جنسی روی می آورد. البته این بیچاره اظهار داشته است که برای رسیدن به آرامش به دلیل شهوتی شدن بسیار ، به رابطه جنسی های متعدد روی آورده است. در پایان این قسمت با معرفی ۲ تن از شهوتی ترین زنان جهان به این مقوله خواهیم پرداخت که چگونه زنان را شهوتی کنیم

  چگونه زنان را شهوتی کنیم

  برای اینکه یک رابطه زناشویی را بهتر شروع کنید باید آموزش ببینید که چگونه زنان را شهوتی کنید. برای شهوتی کردن بیشتر زنان یکی از پیش نیاز ها ، باید نقاط حساس و شهوانی زنان را آموزش ببینید.

  نقاط شهوتی بدن زنان

  نقاط حساس بدن زنان ۱۰ نقطه می باشد که در بعد ها در مقالات آینده به آنها خواهیم پرداخت ولی به طور خلاصه نقاط شهوانی زنان عبارتند از : سر ، گوش ، لب ، پشت گردن ،سینه ،شکم و ناف ،پشت ،باسن و پاها. تعدد نقاط حساس و شهوانی در بدن زن ها این کمک را به شما می کند که برای تکراری نبودن رابطه جنسی خود رابطه را از نقاط مختلف شروع کنید

  افزایش شهوت در زنان

  علاوه بر نقاط حساس و شهوتی زنان که در بالا به آنها اشاره شد می بایست نکات زیر را آموزش دید

  آرامش شرط رسیدن به اوج شهوت در زنان . مردهایی که برای شهوتی کردن زن شان عجله ای ندارند در این کار موفق ترند .

  صحبت کردن در بستر : برای اینکه حس شهوت زن ها بیشتر تحریک شود ، قبل و بعد از رابطه جنسی(نه حین رابطه) به صحبت کردن و ابراز علاقه بپردازید. همان طور که می دانید زن ها از طریق کلام بیشتر جذب می شوند .

  بوسه های حرفه ای! فاقد نیاز به توضیح بیشتر خوب بوسیدن و حرفه ای بوسیدن شهوت را در زنان بسیار بیشتر می کند

  اگر می خواهید شهوت را در زنتان بیشتر کنید موهای او را نوازش کنید ، بدن او را با عشق و علاقه مورد نوازش قرار دهید.

  نگاه عاشقانه ، رفتار عاشقانه خیلی مهم است شاید فکر کنید عشق چه ربطی به تحریک دارد ولی زن ها حافظه بسیار خوبی دارند و رفتار عاشقانه شما در زندگی به آنها احساس امنیت و آرامش می دهد و شما را از ته قلب می پذیرند و این امر باعث می شود در آغوش شما به نهایت شهوت برسند

  شهوت مردان در مقابل شهوت زنان

  یک نکته بسیار جالب! چیزهایی که شهوت زنان را ترغیب می کند دقیقا مخالف چیزهایی است که شهوت مردان را ترغیب می کند . و این دلیلی است که بیشتر مردان در شهوتی کردن زنان را دچار اشتباه می کند

  مردان شاید با لمس کردن ، دیدن زودترین تحریک را دارا باشند ولی زنان با اعتماد و عشق بیشترین تحریک را دارند! به عنوان مثال رفتار مردانه یک مرد که باعث می شود زن احساس داشتن پشتیبان و تامین کنندگی داشته باشد به شدت در شهوتی تر شدن زن تاثیر گذار است .

  اعتماد به نفس داشته باشید!! داشتن اعتماد به نفس در مردان باعث می شود تکیه گاه بهتری باشند و امنیت بیشتری را ایجاد کنند .

  جالب است ! هر چه بیشتر جلو می رویم می فهمیم برای اینکه زنان را بیشتر شهوتی کنیم لازم است که بهتر ، عاشقانه تر و مردانه تر زندگی کنیم . در یک کلام ، شما درست زندگی کنید زن ها درست شهوتی می شوند و برای داشتن زنی شهوتی به دنبال نسخه خاصی نگردید ، به زندگی خود بیشتر اهمیت دهید.

  .

  منبع مطلب : saednews.com

  مدیر محترم سایت saednews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  فردین 1 سال قبل
  0

  از ناحییه گردن

  رضا س 1 سال قبل
  0

  جالب بود

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  زنی خسته است

  ن میگلاس 2 سال قبل
  0

  من که نمیتونم بکنم باانگشت راضی میشه

  حالاااااا 2 سال قبل
  3

  عالی بود

  نقی معمولی 2 سال قبل
  3

  من که روزی ۶ بار میکنم

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  خوب نیست

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید