توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  زنی که تکه تکه شد ولی زنده ماند

  1 بازدید

  زنی که تکه تکه شد ولی زنده ماند را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ترسناک‌ترین سرنوشت یک زن ایرانی / اشرف سادات حسینی تکه تکه شد، اما زنده ماند + (تصاویر ۱۶+)

  ترسناک‌ترین سرنوشت یک زن ایرانی / اشرف سادات حسینی تکه تکه شد، اما زنده ماند + (تصاویر ۱۶+)

  به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،زن تهرانی هنوز کابوس آن را دارد شیشه‌های پنجره بشکند و شوهرش با قمه داخل شود! باور اینکه او زنده است سخت است فقط کافیست عکس‌های تیکه پاره شدن دستان، سر و صورتش را ببینید حتما از ترس چشمهایتان را می‌بندید و به حال اشرف سادات حسینی گریه می‌کنید.

  ترسناک‌ترین سرنوشت یک زن ایرانی / اشرف سادات حسینی تکه تکه شد، اما زنده ماند + (تصاویر ۱۶+)

  اشرف سادات حسینی ۵۶ ساله که این روز‌ها روی تخت با صورتی پر از بخیه و خط خطی، با چشمی کور شده، انگشتان و کف یک دست قطع شده، یک دست بدون حرکت و در حالیکه روی سرش ضربات زیاد چاقو وقمه خورده است روی تخت به سختی حرف می‌زند و از روز وحشت می‌گوید از روزی که فقط درد می‌کشید و ناله می‌کرد و می‌دید دستانش ساطوری می‌شوند و انگشتان دستش قطع شده در گوشه‌ای افتاده اند از آن روز پر از کابوس! صدای شکستن شیشه هنوز در گوش هایش است هیچ کس نبود نجاتش دهد تا اینکه با تصور مرگ چشمهایش را برای همیشه بست و.

  ترسناک‌ترین سرنوشت یک زن ایرانی / اشرف سادات حسینی تکه تکه شد اما زنده ماند + (تصاویر 16+)

  زنده ماندنش یک معجزه بود و حالا زنده مانده، اما شاید سرنوشت پیش رویش بدتر از مرگ نیاشد خودش کار می‌کرد و حالا حتی نمی‌تواند کار‌های شخصی اش را انجام بدهد از خانه خودش وحشت دارد و دیگر نمی‌خواهد پایش به آن خانه برسد:

  این مادر که اشرف سادات حسینی نام دارد در ابتدای حرف هایش می‌گوید ترس از شوهرم باعث شده که هر لحظه چشم به پنجره بیندازم و می‌ترسم شوهرم پنجره را بشکند و با قمه به سراغم بیاید.

  اشرف سادات حسینی در یک تراژدی تلخ و مرگبار از سوی شوهرش هدف ضربات زیاد قمه قرار گرفت و معجزه خدا بود که او وقتی به بیمارستان رسید زنده بماند.

  ترسناک‌ترین سرنوشت یک زن ایرانی / اشرف سادات حسینی تکه تکه شد اما زنده ماند + (تصاویر 16+)

  ۲۷ سال زندگی وحشت آور اشرف سادات با مرد شکنجه گر

  ۲۷ سال قبل با محسن ازدواج کردم در این سال‌ها او آدم شر و دعوایی و اهل مشروبات الکلی و مواد مخدر بود، اما در این سال‌ها هیچ وقت این رفتارهایش را به رویش نمی‌آوردم که نخواهد به خودش اجازه دهد که در داخل خانه نیز مشروبات الکلی و مواد مخدر مصرف کند.

  همسرم از وقتی که به سراغ مواد مخدر شیشه رفت رفتارهایش نسبت به گذشته بدتر شد و شروع به تهمت‌های ناموسی به من و دخترمان می‌کرد و هر روز که از سر کار می‌آمدم حرف‌های نادرستی می‌زد و زندگی را برایم جهنم کرده بود.

  آزادی شوهر اشرف سادات بعد از شکنجه زنش

  اوایل شهریور امسال بود وقتی از محل کارم به خانه رسیدم دوباره شروع به تهمت زدن کرد و وقتی اعتراض کردم که چرا تهمت‌های زشت و دروغین به من می‌زنی مرا به باد کتک گرفت و با گلدان سرم و قفسه سینه ام را شکست که از او شکایت کردم و دستگیر شد، اما خواهرش با یک قرار وثیقه شوهرم را آزاد کرد.

  بازگشت اشرف سادات به خانه وحشت بخاطر کرونای فرزند

  وقتی شوهرم با قرار وثیقه که یک فیش حقوقی بود آزاد شد من در خانه مادرم بودم که به بچه هایم پیغام می‌داد که به مادرتان بگویید به خانه بازگردد و خودش از خانه می‌رود، اما ما نمی‌دانستیم همسرم قصد قتل مرا دارد.

  یکی از فرزندانم کرونا گرفت به همین خاطر به خانه خودم رفتم بعد از ۱۰ روز محسن زنگ زد و به بهانه اینکه می‌خواهد پوتین و کفش هایش را بردارد  به جلوی در خانه آمد، وقتی جلوی در رفتم به او گفتم خودش وارد حیاط شود و کفش هایش را بردارد، اما اصرار داشت که من داخل حیاط شوم که در یک لحظه مرا در داخل حیاط روی زمین انداخت و زانویش را روی گلویم گذاشت و می‌گفت باید رضایت بدهی، چون احتمال می‌داد که پسرم به خانه بازگردد از ترسش فرار کرد که بعد از آن به اداره پلیس و پزشکی قانونی رفتم و از او شکایت کردم.

  فریاد‌های کمک اشرف سادات حسینی زیر ضربات قمه مرد عصبانی

  ساعت ۷ عصر ۲۵ آبان ماه امسال، اشرف سادات حسینی از محل کارش به خانه شان در خیابان ایثار شمالی منطقه فرحزاد بازگشته بود در خانه بود که از داخل حیاط صدایی شنید، ترس به سراغش آمد و احتمال داد که شوهرش برای انتقام بار دیگر به سراغش آمده است.

  در خانه به صدا در آمد، اشرف سادات حسینی وحشت زده به پشت در رفت، شوهرش با تغییر صدای خودش را سعید خواهرزاده محسن معرفی کرد، اشرف سادات ترسیده بود و در را باز نکرد و فقط به فکر فرار بود، زن وحشت زده چادر به سر انداخت تا از پنجره راه فرار پیدا کند که توری پنجره آشپزخانه مسیر فرار را برای او بسته بود.

  محسن شروع به فحاشی کرد و شیشه خانه را شکست، اشرف سادات قبل از اینکه از خانه فرار کند به پسرش زنگ زد و از حمله پدرش به خانه خبر داد.

  ترسناک‌ترین سرنوشت یک زن ایرانی / اشرف سادات حسینی تکه تکه شد اما زنده ماند + (تصاویر 16+)

  اشرف سادات در خصوص حمله شوهر قمه به دستش گفت: محسن می‌دانست در خانه کسی نیست و قصد قتل مرا داشت، به سرعت از خانه خارج شدم و وقتی به چهارچوب در حیاط رسیدم، محسن از چهارپایه به پایین آمد و ابتدا با قمه ضربه‌ای با پاشنه پایم زد که روی زمین افتاد و دیگر نمی‌توانستم فرار کنم.

  وی افزود: داخل کوچه بودم، ۳ جوان جلوی در بودند، من روی زمین افتاده بودم که محسن با قمه محکم ضرباتی به سمت سر و صورتم می‌زد، من سعی می‌کردم با دست جلوی ضربات قمه را بگیرم، قمه بالا می‌رفت و پایین می‌آمد و با دستم جلوی ضربات را می‌گرفتم تا اینکه یکی از زنان همسایه او را هل داد و محسن با اطمینان از اینکه مرا کشته فرار کرد و نمی‌دانم مرا چطور به باغچه برده بودند و روی من یک چادر کشیده بودند که پسرم سر رسید و دیگر هیچ چیز به یاد ندارم.

  ترس پسر اشرف سادات حسینی از پدر خشمگین

  علیرضا در خصوص این پرونده تلخ که برای مادرش اتفاق افتاده گفت: پدر از همان ابتدا با مادرم مشکل داشت، اما از سال ۸۶ به بعد اختلافات پدرم با مادرم بالا گرفت تا اینکه ۲ ماه قبل پدرم با گلدان سر و دنده‌های مادرم را شکست و حتی بینی خواهرم را که دوقلو هستیم به خاطر اعتقاداتش شکست.

  وی افزود: پدرم اعتیاد به مواد مخدر داشت و قرص روانگردان می‌خورد و همیشه به مادر و خواهرم حرف‌های ناروا و تهمت می‌زد، توهم خاصی داشت و تهدید به قتل می‌کرد و خودش در خانه سلاح‌های سرد از قبیل قمه، تبر، چاقو و قداره داشت و با همان قمه دست ساز به مادرم حمله کرد.

  شوهر اشرف سادات حسینی از داعشی‌ها بدتر است

  پسر اشرف سادات حسینی اشک در چشمانش حلقه می‌زند، اما نمی‌خواهد بغضش را جلوی مادرش بشکند، علیرضا در این حالت گفت: وقتی بالای سر مادرم رسیدم نبض مادرم نمی‌زد و پدرم اطمینان پیدا کرده بود که مادرم را کشته که دیگر به او ضرباتی نزده بود.

  این جوان ادامه داد: انگشت و دست راست مادرم روی زمین بود که برای پیوند به بیمارستان بردیم، اما ۲ انگشت و انگشتر مادرم در کوچه نبود و وقتی مادرم در بیمارستان به هوش آمد متوجه شدیم که پدرم انگشت و انگشتر مادرم را با خودش برده است.

  علیرضا گفت: ضربات آنقدر سنگین و محکم بود که دسته قمه شکسته شده در صحنه جا مانده بود، باور کنید یک داعشی با یک داعشی دیگر این کار را نمی‌کند، از آن روز به بعد همیشه آماده درگیری بودم و حتی اجازه نمی‌دادم خواهرم تنها جایی برود، چون می‌دانستم او دوباره به سراغمان می‌آید. هیچ پدری در حق زن و بچه اش این کار را نمی‌کند، اگر می‌خواست به قتل برساند مثل همان دختر بچه‌ای که پدرش در شمال او را کشت دست به قتل می‌زد نه اینکه مادر زجر بکشد، مادرم در این سال‌ها به خاطر اینکه می‌خواست آبرویش را حفظ کند سکوت کرده بود.

  ترسناک‌ترین سرنوشت یک زن ایرانی / اشرف سادات حسینی تکه تکه شد اما زنده ماند + (تصاویر 16+)

  در خواست اشرف سادات حسینی از رییس قوه قضائیه

  اشرف سادات حسینی با درخواست از آیت الله رییسی برای برخورد با شوهر بی رحمش و حمایت از یک زن رنج دیده می‌گوید: قوه قضائیه، دولت و نظام چرا نباید از یک زن که می‌خواهد با شرافت و آبرو زندگی کند حمایتی کند؟

  چرا نباید جلوی این افراد گرفته شود و قانون برای آن‌ها سخت گیری نمی‌کند که شوهرم بعد از اقدام نخست دوباره به سراغم بیاید؟ وقتی به کلانتری رفتم و به آزادی شوهرم اعتراض کردم با خونسردی گفتند که چه باید کرد شوهرت است و ما کاری نمی‌توانیم انجام دهیم!

  یک زن به جز خانه خودش کجا می‌تواند برود؟ چطور به خانه ام بروم وقتی از سوی شوهرم امنیت ندارم؟ نزدیک به ۲ ماه است که با دست بریده شده و یک دست فلج و یک چشم و صورت داغون روی تخت خوابیدم، چطور می‌توانم هزینه زندگی ام را تامین کنم.

  سال گذشته بخاطر اینکه موقعیت کاری ام خوب شود با همه سختی‌هایی که در خانه و محل کارم بود تلاش کردم و لیسانس حقوق گرفتم تا خودم و خانواده ام را بالا بکشم، اما این مرد لیاقت من و بچه هایش را نداشت.

  اشرف سادات حسینی را تنها نگذاریم

  علیرضا در خصوص هزینه‌های جراحی مادرش می‌گوید هر چه داشتیم فروختیم تا بتوانیم عمل‌های پیوند مادرم و درمانش را بپردازیم، اما هزینه‌ها زیاد است و باید باز به بیمارستان برویم و مادرم تحت نظر قرار گیرد.

  پسر جوان در ادامه از قوه قضائیه خواست تا پدرش را آزاد نکنند و او را به اشد مجازات برسانند تا آرامش در زندگی شان جریان داشته باشد.

  منبع: رکنا

  انتهای پیام/

  منبع مطلب : www.yjc.ir

  مدیر محترم سایت www.yjc.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زنی که توسط شوهرش تکه تکه شد ولی زنده ماند😱

  زنی که توسط شوهرش تکه تکه شد ولی زنده ماند😱

  یعنی از وقتی فیلمشو دیدم کل بدنم یخ زده از استرس و ترس 


  شوهر منم ۵ ساله با شیشه درگیره 

  گاهی ترک میکنه دلاره میره سراغش 


  همیشه میگه اگه جدا بشی ازم اول اسید میریزم رو صورتت که نتونی ازدواج کنی 

  بعدش هم میکشمت

  الان این فیلمو دیدم بند دلم پاره شد

  نکنه عاقبت منم این طوری بشه 

  دارم سکته میکنم

  منبع مطلب : www.ninisite.com

  مدیر محترم سایت www.ninisite.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  این زن بدبخت 11 روز در قبر زنده ماند+ عکس

  این زن بدبخت 11 روز در قبر زنده ماند+ عکس

  به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ خبر جنجالی و ناراحت کننده از ماجرای دفن زن جوان در یکی از قبرستان های شمال برزیل را فاش کرد ، ماجرایی که با زنده به گور شدن ارتباط داشت .

  صدا فریادهای مداومی که از قبر "روسانگلا" 37 ساله به گوش می رسید در نهایت مسئولان را راضی به نبش قبر کرد . ویدئوی جنجالی از نبش قبر این زن در فضای مجازی منتشر شد ، ویدئوی که از لحظات باز کردن تابوت زن بینوا و اثبات زنده به گور شدن او خبر می داد.

  زن جوان برزیلی که بعد از دفن او بارها صدایش از داخل قبر شنیده شده بود بالاخره از تابوتی که او را زنده زنده داخل آن گذاشته بودند خارج شد اما درست زمانی که او چند دقیقه ای قبل از آن از دنیا رفته بود.

  صدای فریاد این زن از داخل قبر توسط چندین نفر شنیده شده بود اما بسیاری با تصور خیالاتی شدن آن را نادیده گرفتند تا اینکه در نهایت صدای فریاد با صدای ضربات به بدنه ی تابوت همراه شد و آنها مطمئن شدند که داخل قبر یک انسان زنده دفن شده است.

  بعد از گزارش وضعیت مسئولان فورا برای نبش قبر مجوز صادر کردند و قبر زن بینوا باز شد اما دیگر چاره ای نداشت .

  خون ریزی های دست و بدن جسد زن به دلیل ضرباتی که به تابوت وارد کرده بود ثابت کرد که فریادها و صداهای شنیده شده همه واقعی بودند و او تلاش می کرد تا راه نجاتی پیدا کند.

  براساس اسناد تایید فوت و اجازه دفن زن 37 ساله 11 روز زنده داخل تابوت و درون قبر بوده ، بدن زن بینوا هنگام نبش قبر کاملا گرم بود و به گفته پزشکان تنها چند دقیقه از مرگ او میگذشته.

  زنده بودن او هنگام مرگ یا بهتراست بگوییم زنده زنده دفن شدن او کاملا ثابت شد چرا که بدن زن کاملا گرم بود و وضعیت او با وضعیتی که هنگام دفن قرار گرفته بود کاملا متفاوت بود که نشان از حرکات زن بعداز دفن داشت.

  منبع مطلب : www.borna.news

  مدیر محترم سایت www.borna.news لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید