توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  زندگینامه ملیکا کانطوری

  1 بازدید

  زندگینامه ملیکا کانطوری را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ملیکا کانطوری کیست و علت مرگ ملیکا کانتوری در کرج

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  ملیکا کانطوری کیست و علت مرگ ملیکا کانتوری در کرج ؟ برای این که بدانید ملیکا کانطوری که بود و عکس ملیکا کانطوری را مشاهده کنید تا انتهای این مطلب از ساینس هاب را دنبال کنید. آیا ملیکا کانطوری سرطان داشت ؟  ملیکا کانتوری کیست ؟

  در انتهای مطلب هم ویدیوی 4 دقیقه ای از عکس ها و معرفی کامل ملیکا کانطوری قرار گرفت که پیشنهاد میکنم مشاهده کنید.

  💜💜💜

  ملیکا کانطوری کیست ؟

  ملیکا کانطوری  فرزند امیر کانطوری، متولد 21 آذرماه 1376، دختر 21 ساله ی اهل کرج بود. ملینا کانطوری پیش از فوت، فردی مشهور یا به اصطلاح سلبریتی نبوده است و احتمالا علت معروفیت این دختر زیبا پس از مرگش، فعالیت های خانواده ی او در اینستاگرام بوده است. به علاوه‌ی اینکه جوان مرگ شدن یک دختر زیبا در این سن و سال آن هم ناگهانی بسیار ناراحت کننده است و احساسات جامعه را بر می انگیزد.

  ساینس هاب نیز با خانواده‌ی ملیکا همدردی کرده و آرزوی صبر و سلامتی برای بازماندگان او دارد.

  از شما کاربران عزیز دعوت می‌کنم در ادامه عکس های ملیکا کانطوری را بینید. پس از مشاهده ی این تصاویر علت مرگ ملیکا کانطوری را خواهید خواند.

  پدر ملیکا رایطه ی بسیار خوبی با او داشته است و این علاقه را می توان از عکس های دو نفره ای که او در اینستاگرام قرار داده است متوجه شد. مثلا ماه ها قبل از مرگ ملیکا کانطوری، پدرش عکس زیر را با کپشن “بهار🌹 با همه ی زیباییاش زندگی من با دختر زیبام❤👧 ” منتشر کرده است.

  برای ذخیره کردن عکس ها در کامپیوتر، بر روی عکس مورد نظر راست کلیک کرده و Save Image As  را بزنید. در گوشی انگشتتان را چند ثانیه بر روی عکس نگه داشته و Download image را بزنید.

  💜💜💜

  کپشن پدر ملیکا یرای عکس بالا این بوده است: دختر زیبای بابا زندگیم باتو قشنگه.

  پس از فوت ملیکا، پدرش با انتشار عکس زیر در صفحه اینستاگرام خودش نوشت:

  یکی از بستگانش، ملیکا را اینگونه توصیف کرده است:

  💜💜💜

  علت مرگ ملیکا کانتوری در کرج

  در این بخش از ساینس هاب دلیل مرگ ملیکا کانطوری را به صورت کامل و با جزییات مطالعه می کنید.

  ملیکا کانتوری تومور مغزی داشت که در مدت 56 روز به سرطان او پی بردند و او را جراحی کردند. عملش موفقیت آمیز بوده و  پس از جراحی به هوش می آید و تومور او از بین می رورد.

  اما پس از چند روز به علت باکتری بیمارستانی بدن ملیکا را عفونت گرفته، عفونت به مغزش رسیده و در نهایت باعث مرگ ملیکا کانطوری در کرج می شود. در واقع آبسه مغزی در تاریخ 16 مرداد 98 ملیکا کانطوری را به کام مرگ می کشاند.

  طبق اطلاعاتی که از لایو اینستاگرام بستگان ملیکا کانتوری به دست آمده است عمل جراحی دفعه ی اول وی موفقیت آمیز بوده است. سپس بار دیگر برای جلوگیری از نابینا شدن، عمل مجددی انجام می دهند و هر دو عمل موفقیت آمیز اعلام می شود. سپس بدنش او را عفونت می گیرد اما پزشکان متوجه علت آن نشده تا بخیه سرش باز می شود و عفونت بیرون می زند و خانم کانطوری دو مرتبه ی دیگر عمل می شود. بر اثر خالی کردن آبی که در سرملیکا جمع شده بود در بیمارستان دچار عفونت ببمارستانی شده و منجر به مرگ مغزی ملیکا کانطوری می شود. به گفته ی پزشکان او باکتری بیمارستان، باعث عفونت شده است.

  💜💜💜

  پیشنهای: ریمیکس آهنگ خارجی او نه نه نه

  💜💜💜

  در ادامه ی همین نوشتار ویدیویی که مادر ملیکا در اینستاگرام منتشر کرده است را ببینید.

  واکنش مادر ملیکا کانطوری به مرگ دخترش

  مادر ملیکا اینگونه در اینستاگرام، حرف های قابل تاملی را بیان می کند و از برخی پزشکان انتقاد می‌کند:

  کلیپ ملیکا کانطوری

  💜💜💜

  دانلود کلیپ بالا

  💜💜💜

  پیشنهاد ویژه: ماجرای قتل غزاله توسط آرمان

  💜💜💜

  ماجرای عجیب سوگواری برای ملیکا +عکس

  ماجرای عجیب سوگواری برای ملیکا +عکس

  به گزارشاقتصادآنلاین، هفت صبح نوشت:  جوانانی که همگی سیاه پوشیده‌اند و عکس آن دختر مرحوم(ملیکا) را روی لباس‌های خود چاپ کرده و به‌صورت همزمان مشغول گریه و شادمانی هستند. در ابتدا که این فیلم منتشر شد، خیلی‌ها فکر کردند، ممکن است حقیقت نداشته باشد و صرفا برای دیده‌شدن در فضای مجازی گرفته شده باشد.

  جست‌وجوها نشان می‌دهد اما نه تنها این فیلم حقیقت دارد، بلکه آن را برای اولین‌بار مادر ملیکا منتشر کرده است. حالا مادر ملیکا، پدرش، نامزدش و دوستانش با افزایش فالوئر عجیبی رو‌به‌رو شده‌اند و فعالیت‌های آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی ادامه دارد. در این گزارش جذاب، ماجرای ملیکا و درگذشت‌اش که در مرداد سال گذشته رخ داده را مرور کرده و قدم‌به‌قدم نوشته‌ایم، چه شده که حالا خانواده او در شبکه‌های اجتماعی مشهور شده‌اند.

  *** ملیکا که بود؟

  ملیکا متولد ۲۱آذرماه ۱۳۷۶، دختر ۲۲ساله اهل کرج بود. ملیکا پیش از فوت، فردی مشهور یا به اصطلاح سلبریتی نبود و احتمالا علت معروف‌ شدن او پس از درگذشت‌اش، فعالیت‌های خانواده او در اینستاگرام بوده است. ملیکا تومور مغزی داشت که در مدت ۵۶روز به سرطان او پی بردند و او را جراحی کردند. طبق اطلاعاتی که از لایو اینستاگرام بستگان ملیکا به‌دست آمده، عمل جراحی دفعه اول او موفقیت‌آمیز بوده است.

  سپس بار دیگر برای جلوگیری از نابیناشدن، عمل مجددی انجام می‌دهند و هردو عمل موفقیت‌آمیز اعلام می‌شود. سپس بدن او را عفونت می‌گیرد اما پزشکان متوجه علت آن نشده تا بخیه سرش باز می‌شود و عفونت بیرون می‌زند. بنابراین ملیکا برای بار دیگر عمل می‌شود. آن‌ها ادعا کرده‌اند بر اثر خالی‌کردن آبی که در سر ملیکا جمع شده بود در بیمارستان دچار عفونت بیمارستانی شده و منجر به مرگ مغزی ملیکا می‌شود.

  *** شهرت‌اش از چه زمانی آغاز شد؟

  از همان اوایل تابستان شهرت ملیکا در اینستاگرام آغاز می‌شود. او که دختری ۲۲ساله بود، قبل از اینکه بفهمد به سرطان مبتلا شده، تلاش می‌کرد با نشان‌ دادن تصویری از یک دختر امروزی، در اینستاگرام فعالیت داشته باشد. از زمانی که متوجه می‌شود به سرطان مبتلا شده، لحظه‌به‌لحظه با ظاهری آراسته از فعالیت‌های درمانی خود خبر می‌دهد. قبل از آزمایش، در زمان آزمایش، بعد از آن، بیمارستان و… در همین زمان‌ها، خانواده او نیز کم‌کم وارد ماجرا می‌شوند و به تصاویر و صفحات او راه پیدا می‌کنند. ملیکا خود را دوست‌دار خانواده نشان می‌دهد و…

  *** داستان دنباله‌دار خانواده

  پس از درگذشت ملیکا، خانواده و نامزد او فعالیت در شبکه‌های اجتماعی را آغاز کردند. و حتی بیشتر از گذشته نام خود و دخترشان را مطرح می‌کنند. آن‌ها در پسوند نام‌های خود همگی یک ملیکا نیز اضافه می‌کنند تا به‌نوعی نام «ملیکا» شناسه آن‌ها شود. پس از گذشت مدتی،‌ مادر ملیکا از مراسم سوگواری دخترش عکس و ویدئو گذاشت و گاهی اوقات لایو هم پخش می‌کرد. انتقادها از همین‌جا شروع شد که چرا خانواده او اقدام به این کارها کردند؟ مادر ملیکا در گفت‌وگویی  به این سوالات توضیح می‌دهد.

  *** مادر ملیکا: می‌خواهم نام ملیکا زنده باشد

  «شیوا کردی» مادر ملیکا در گفت‌وگویی درباره حاشیه‌های این ویدئو توضیح می‌دهد.

  * ماجرای بیماری دخترتان چه بود؟

  ۲۲خرداد سال گذشته بود که ملیکا رفت معاینه چشم. چند وقتی بود که می‌گفت مشکل چشم و دوبینی دارد. رفتیم پیش دکتر چشم‌پزشک که بعد از اسکن گفتند یک تومور در قسمت بدی از مغز ملیکا قرار دارد. پس از آزمایش‌های مختلف به ما گفتند که باید آب سر ملیکا کشیده شود وگرنه این تومور که نزدیک عصب‌های چشم ملیکا بود، باعث نابینایی او می‌شود. اطمینان کامل به ما دادند که به تومور ملیکا دست نمی‌زنند و فقط آب سر او را می‌کشند. پس از انجام این کار هماهنگ کردیم که برای ادامه درمان او را به آلمان ببریم اما پزشکان اجازه ندادند و گفتند در پرواز هواپیما به مغز او فشار وارد می‌شود و باعث از دست رفتن بینایی و شنوایی او می‌شود.

  پس از آن ملیکا در ایران دوباره عمل شد. پزشکان گفته بودند، قدرت تکلمش کم می‌شود و قسمتی از بدنش کٌند می‌شود که جای نگرانی نیست و به‌مرور حل می‌شود. با همین امید به عمل رضایت دادیم. پس از عمل نیز همه‌چیز خوب بود. پس از مدتی حالش نامساعد شد و عمل سوم را انجام دادند. بازهم حال ملیکا خوب نشد و عفونت به مغز او رسید و درنهایت ۱۵مردادماه به کما رفت و ۱۶مرداد ملیکای من آسمانی شد.

  * چه شد که پس از درگذشت دخترتان نام او در شبکه‌های اجتماعی چرخید؟

  پس از این اتفاق، مهیار که هم پسرخاله و هم پسرعموی ‌او بود و هم قرار بود بعدها با یکدیگر ازدواج کنند، کلیپی برای دل خودش منتشر کرد. پیج مهیار باز بود و ناگهان همه به ما زنگ زدند و گفتند فیلم دخترتان در همه‌جای اینستاگرام هست. همانجا بود که به ذهنم خطور کرد نام فرزندم را زنده نگه دارم. به همین دلیل وارد اینستاگرام شدم.

  *قبلا از درگذشت دخترتان، پیجی در اینستاگرام نداشتید؟

  نه. اصلا بلد نبودم اینستاگرام را.

  *برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی می‌گویند، این فعالیت‌های شما ترفندی برای افزایش فالوئر است.

  خب من از این فالوئر چه استفاده‌ای می‌خواهم بکنم؟ به چه درد من می‌خورد؟ فقط می‌خواهم اسم ملیکا را زنده نگه دارم و فعالیت‌های انسان‌دوستانه و کار خیر انجام دهم. مدیر یک موسسه که برای بچه‌های کار کمک جمع می‌کند، می‌گوید از وقتی که من در پیجم مردم را تشویق به کمک می‌کنم، چقدر کمک‌ها زیاد شده است.

  * این منتقدان می‌گویند، شما خودتان را با نام «مادر ملیکا» در اینستاگرام معرفی می‌کنید.

  چون نمی‌خواستم اسم ملیکا فراموش شود و ترس از فراموش‌ شدن ملیکا داشتم. حتی به اطرافیانم گفتم، از این به بعد من را مامان ملیکا صدا کنید. من حتی اولش مخالف بودم که وارد اینستاگرام شوم. اطرافیان من می‌گفتند تو مادر ملیکا هستی و باید بیایی اینستاگرام و عکس و فیلم‌هایش را منتشر کنی. وقتی وارد اینستاگرام شدم، کامنت‌های قشنگی گرفتم و فهمیدم اینگونه می‌توانم نام ملیکا را زنده نگه دارم. همچنین دیدم می‌توانم به یاد ملیکا، کمک‌های انسان‌دوستانه کنم.

  * اینجا یک بحثی وجود دارد. آدم در لحظه‌ای که داغدار است، نمی‌تواند اینگونه از مراسم فیلم بگیرد.

  فیلم را اطرافیان گرفته بودند و من بعدا فهمیدم. هیچکدام را من نگرفته بودم. بعدا برای من فرستادند و دیدم خوب است که در صفحه‌ام بگذارم.

  * ماجرای آن ویدئوی عزاداری جنجالی چه بود؟

  این فیلم را خودم دوماه پیش در صفحه‌ام گذاشتم ولی چندروزی است که همه‌جا پخش شده. ما اصالتا کرد هستیم و برخی از اقوام رسم دارند اگر دخترشان که ازدواج‌ نکرده را از دست می‌دهند، برای او مراسم‌ها مختلفی می‌گیرند که شکل‌های مختلفی از مراسم عروسی، حنابندان و…. است. این مراسمی ‌که ویدئوی آن پخش شده، نه ختم‌پارتی بود و نه چیز دیگری. یک مراسم سوگواری بود که به سبک خودمان و سنت‌مان عزاداری کردیم. فکر می‌کنم غم و گریه ما هم در فیلم کاملا مشخص است، کسی نمی‌تواند ادعا کند که حال خوبی داریم.

  * چرا آن فیلم را منتشر کردید؟ آن‌هم بعد از تقریبا هفت‌ماه از درگذشت ملیکا؟

  به‌خاطر درخواست زیاد کاربران که می‌گفتند دوست دارند مراسم ختم ملیکای ما را ببینند.

  *** تحلیلی خلاف جهت آب

  در رابطه با این ویدئو و استقبالی که از آن شده، «فاطمه اُزگلی» جامعه‌شناس به هفت‌صبح می‌گوید: «همه جنبه‌های زندگی ما تغییر کرده و اینستاگرام یکی از بازوهای قوی ایجاد این تغییر است. اثبات این مسئله که ما درحال حاضر در جامعه‌ای مصرفی زندگی می‌کنیم، کار دشواری نیست. سیطره برندها، لوگوها، مارک‌ها، مدها، تبلیغات تجاری و شگردهای بازاریابی بر جامعه امروز ما چنان مشهود است که کمتر تحلیل‌گری تردیدی در به کارگیری مفاهیمی‌ چون «جامعه مصرفی»، «فرهنگ مصرفی»، «کالایی‌شدن فرهنگ»، «سبک زندگی لاکچری» و از این قبیل به خودش می‌دهد.

  و حالا این فرهنگ لاکچری در نحوه عزاداری ما هم ورود پیدا کرده. چرا اینقدر تعجب کردید؟ برای جذب فالوئر تا الان شگردهای متفاوتی در پیش گرفته شده، خب یکی از راه‌های نوینش هم عزاداری مادر ملیکا و خانواده و دوستانش هست. که با فیلم‌های حرفه‌ای و عکس‌ها و متن‌هایی که می‌نویسند مخاطبان زیادی را جذب کردند. اینستاگرام مدت‌هاست تبدیل به بازاری برای بازنمایی خودِ دلخواه ما شده است؛ عکس و فیلم‌های ما هم کالاهای این بازار شده‌اند که باعث موقعیت‌یابی و هویت‌یابی خودِ دلخواه ما در فضای فرهنگی و اجتماعی می‌شوند.

  گاهی ما براساس گفتمان حاکم بر فضای اینستاگرام خودِ دلخواهی را بازنمایی می‌کنیم که کتابخوان است، هنرمند است، فمینیست است و… و حالا خانواده ملیکا برخلاف گفتمان اینستاگرامی ‌عمل کردند و به‌دنبال هویت‌یابی در این وادی‌ها نیستند. آنها دنبال هویت کتابخوان، هنرمند، ساده‌زیست و حامی ‌حیوانات نیستند. آنها هویتشان را از دختری که دیگر نیست قرض گرفته‌اند. مادرش شده «مامان ملیکا» و دوستانش هم «دوستان ملیکا».

  روششان متفاوت بود ولی همان کاری را کردند که ما در این فضای مصرفی مدت‌هاست مشغولش هستیم. به‌طور خلاصه همه ما هویت و معنای زندگیمان حاصل شیوه تعاملی است که از طریق عکس‌ها و فیلم‌هایمان در فضای مجازی با هم داریم. پس تعجب یا قضاوت نکنید، به‌نظرم باید به خلاقیتشان تبریک گفت.»

  ملیکا کانطوری که بود

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  نرگس : ملیکای عزیز تر از جانم .خواهرم نیستی ولی مثل خواهر نداشتم عاشقتم . حیف که نیستی . ولی کاش بودی . 🥺💔کاش میشد دوباره متولد شی و هیچ وقت از پیشمون نری . روحت شاد و یادت گرامی فرشته ی آسمونی.😞😭😭💔🖤

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  پرنیان 14 روز قبل
  0

  داغ عزیز خیلی سخته خدا بهشون صبر بده قضاوت نکنیم آدمهارو

  فَ فَ 7 ماه قبل
  0

  روح ملیکای عزیز فرشته آسمونی شاد 🧚‍♀️🌹

  خداوند به پدر ومادر ونامزد داغدارش آرامش بده🌹🙏🏼

  شیوا 7 ماه قبل
  1

  .- واقعا داغ ملیکا جان داغ کمی نیست من خودم از روزی که ملیکا جان آسمانی شده دنیا دیگه برام هیچ معنی زندگی نمیده چون ملیکا جان خودش که آسمانی شد قلبهای ناهارا هم باخودش برد به آسمان 😢😢😢💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜ملیکای عزیزم روحت شادویادت گرامی

  ترانه‌ 8 ماه قبل
  -1

  واقعا زن مسخره ای هستی شیوا همش دزدی و یارانش هم یه خنگ

  . 10 ماه قبل
  1

  روحت شاد دخترک ناز

  هدف 11 ماه قبل
  0

  مامان ملیکا ی زن از خود راضی وعقده ای هستش خودش ودخترشو خاص معرفی میکنه درکل ی زن بیخود خرافاتیه ادعا میکنه دخترش حاجت میده😂

  -1
  هدف 11 ماه قبل

  ملیکا ی دختر فوق معمولی بود مادرش توهم میزنه دنبال قدیسه سازی واز ش امام زاده ساخته که مورد انتقاد همه شده

  امیر عباس 1 سال قبل
  -1

  غم اخرتون باشه ک هچ وج فراموش نشدنی سخت هر روز غمتون ملیکا هستش تسلیت میگم مامان ملیکا

  مریم 1 سال قبل
  -1

  دزدی و اخاذی جدید در نام کمک به مردم

  یاس 1 سال قبل
  -1

  مامان ملیکه عزیز غم فرزند سخته شریک غمتونیم خدا بهتون صبر بده

  ملیکا عزیز جاش تو بهشته

  زی زی 1 سال قبل
  -2

  دزدای کلاهبردار

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  روحت شادخیلی گریه کردم.

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  روحت شادخیلی گریه کردم.

  شیدا 1 سال قبل
  0

  اخی عزیزم روحت شاد یادت گرامی باد🖤🖤🖤🖤

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  مامان ملیکا من واقعا ناراحتم براتون اشکم دواومدبخدا من خودمم مریضم و هزینه ای هیچ داروی ازخودم را ندارم ازتون یک ککی میخواستم که بهم بکنید خدابهتون صبربده🤲🤲🙏🙏😭😭😭😭

  زهره 2 سال قبل
  3

  خوش به حالش راحت شد از این دنیای نکبتی و آدمای پست فطرت

  سارینا 2 سال قبل
  3

  آجی قشنگم روحت شاد 💜💜💜💜💜💜💜💜💜

  سامان 2 سال قبل
  0

  روحشان شاد و یادش گرامی .خیلی از فوت دختر عزیز تان ناراحت هستم .

  کوله بار غم 2 سال قبل
  2

  سلام مامان ملیکای عزیز. امیدوارم که حالتون خوب باشه.خ دوس دارم ج منو بدین میخوام تو غمتون شریک باشم.چون درد منو شما یکیه منم عزیزمو از دس دادم

  هانی 2 سال قبل
  1

  ملیکاجان درسته ک من نمیشناسمت ولی ب قدری برای نبودت ناراحتم ک خدا شاهده چن روزه شب و روز تو فکر اینم ک مامان بابات الان چقدر با نبودت اذیت میشن.قول میدم برات قران ختم کنم ک حداقل دل مامانت خوش بشه و برات دعا میکنم ک حداقل جات تو بهشت باشه

  مریم 2 سال قبل
  0

  روحت شاد عزیزم

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  سلام مامان ملیکا روح ملیکای عزیز شاد اما چرا جواب چند نفر رو برای کمک تو دایرکت نمیدین جواب که هیچ اصلا نگاه هم نمیکنید خوب اگه واقعا کمک میکنید جواب ماها رو هم بدین خواستی کمک میکنی نخواستی هم نمیکنی اما شما با این کارتون به ما اهمیت نمیدین

  ناشناس 2 سال قبل
  -2

  من بسیاد متاثر شدم وجز اینکه تسلیم باشبم در پیشگاه خداوند چیزی نمیتوان گفت..چون‌دبیر بودم وبا دختران نوجوان بسیار کار کردم دوستشون دارم وبرای همه شون از پیشگاه خداوند سلامتیوسفادت وعمر طولانی طلب میکنم خداوتد روح ملیکای عزیزم رو شاد کنه یقبنا همینطوره ایشان‌مهمان خداوند درعرش اعلب ودربین فرشتگان هستند با اشک واه ولباس سیاه نباید اونو ناراحت کنند..‌برای شادی روحش حنما حتمالباس سیاهشون باید دربیارن.... بنفش بپوشن وقران ونماز بخونن وخیرات کنن به هر نوع وشکلز خدا قبول کنه انشالله

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  سلام مامان ملیکا من شماره شماره رو ندارم باهاتون صحبت کنم

  دنیا 2 سال قبل
  0

  روحت شاد🥀🥺🥀🥺

  الهام 2 سال قبل
  0

  روح ملیکا عزیزشاد🖤🖤🤲

  ملیکا 2 سال قبل
  3

  عشقم

  فرشته آسمونی

  ارام رفتی

  ولی طوفان به پا کردی

  تا هر نفص آخرم عاشقتم

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  روحشون شاد اجی ملیکا😭😭😭😭😭😔

  ماه 2 سال قبل
  2

  من واقعا متاسفم وای کاش خدا سرنوشت را جوری دیگر برایش رقم میزد‌. حداقل ای کاش نابینا میشد ولی هیچ وقت نمیرفت روحش شاد یادش گرامی با درخواست صبری زیاد از خدا برای خانواده محترم دختر نازمون.

  زهرا 2 سال قبل
  2

  کاش عکست‌ نفس میکشید‌...

  نرگس 2 سال قبل
  4

  ملیکای عزیز تر از جانم .خواهرم نیستی ولی مثل خواهر نداشتم عاشقتم . حیف که نیستی . ولی کاش بودی . 🥺💔کاش میشد دوباره متولد شی و هیچ وقت از پیشمون نری . روحت شاد و یادت گرامی فرشته ی آسمونی.😞😭😭💔🖤

  نیام 2 سال قبل
  3

  💜

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  😔😔😔😔😔😔

  نگین 2 سال قبل
  1

  🤔😔😔😔😔

  -1
  هدف 11 ماه قبل

  مامان ملیکا روانیه وتوهم میزنه

  مهدی 3 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید