توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  زنده بودن قاسم سلیمانی در ترکیه

  1 بازدید

  زنده بودن قاسم سلیمانی در ترکیه را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  مشرق نیوز

  مشرق نیوز

  به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی درباره زائر کوچک حاج قاسم طی توییتی نوشت: نامش تینا است. از ترکیه آمده بود.  بالای مزار که رسید، اول پرچم کشورش ترکیه را بر روی سنگ مزار گذاشت و بعد دسته گل اهدایی که خادمان به او داده بودن

  وقتی از او پرسیده شد برای چه به زیارت حاجی آمده‌ای؟

  گفت:حاج قاسم رادوست دارم او قهرمان زندگی من است

  *بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.

  منبع مطلب : www.mashreghnews.ir

  مدیر محترم سایت www.mashreghnews.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مدیر شبکه تلویزیونی "قدس" ترکیه: قاسم سلیمانی جلوی کودتا را در ترکیه گرفت

  مدیر شبکه تلویزیونی قدس ترکیه در اظهاراتی در یک برنامه تلویزیونی گفته است نقش سردار شهید "قاسم سلیمانی" فرمانده ترور شده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جلوگیری از موفقیت کودتاچیان در ماجرای کودتای نافرجام تابستان سال 2016 ترکیه، بسیار کلیدی بود.

  به گزارش عصرایران، "نورالدین شیرین" مدیر شبکه تلویزیونی"قدس" ترکیه، در اظهارات 13 روز پیش خود در یک برنامه زنده تلویزیونی این مطلب را بیان کرده است.

  او در مصاحبه با برنامه زنده " بولوشما نوکتاسی" در شبکه "5 " ترکیه، با اعلام این مطلب گفته است: سردار سلیمانی در ماجرای کودتای نافرجام 15 ژوئیه 2016 یک‌ تنه جلوی طرح آمریکایی- صهیونیستی- سعودی برای براندازی حکومت ترکیه ایستاد.

  او گفت اگر 80 و چند میلیون شهروند ترکیه را جستجو کنید از ژنرال‌هایش گرفته تا سیاستمداران کراواتی‌اش، کاری موثر شبیه این سردار کرمانی – ایرانی (سردار شهید سلیمانی) برای دفاع از ترکیه در برابر طرح کودتای امپریالیستی- صهیونیستی نمی‌توانید پیدا کنید.

  "نورالدین شیرین" در برنامه "بولوشما نوکتاسی" شبکه تلویزیونی 5 ترکیه

  مدیر شبکه تلویزیونی

  او بدون اشاره به جزییات بیشتر گفت: رجب طیب اردوغان خود به خوبی می‌داند نقش سردار سلیمانی در به شکست کشاندن کودتاچیان در ترکیه چه بوده است و به همین خاطر در اظهار نظر خود درباره ترور او گفته است: او به طور مستقیم به رهبری ایران وصل بود و به طور طبیعی ترور او از سوی آمریکا بی‌پاسخ نخواهد ماند.

  نورالدین شیرین با تاکید بر اینکه سردار شهید قاسم سلیمانی تنها متعلق به ایران نبود گفت او فرمانده‌ لایق امت اسلام و جبهه مقاومت ضد صهیونیستی بود و به همین خاطر سال‌ها بود که در لیست ترور رژیم اسراییل قرار داشت.

  او همچنین تاکید کرد پروژه ترور سپهبد شهید قاسم سلیمانی یک پروژه صهیونیستی بود که به دست دولت امپریالیستی آمریکا که کاملا تحت نفوذ صهیونیست‌هاست به اجرا درآمد.

  او گفت: فقط کافی است اظهارات "آویگدور لیبرمن" (رهبر حزب افراطی اسراییل خانه ما و وزیر دفاع سابق اسراییل) را به یادآورید که گفته است: اسراییل 3 مشکل اصلی دارد: ایران، ایران و ایران.

  این شخصیت رسانه‌ای ترکیه تاکید کرد به گفته لیبرمن، رژیم اسراییل در هر نقطه‌ای از منطقه از غزه گرفته تا لبنان و از سوریه گرفته تا یمن نقش شهید سلیمانی را به عنوان فرمانده‌ سازمان دهنده جبهه مقاومت ضداسراییلی مشاهده می‌کرد.

  _____________________________

  بیشتر بخوانید

  آیا کودتای ترکیه ساختگی است؟

  ترکیه: اخراج 94 هزار کارمند از زمان کودتای نافرجام

  شکست کودتا در ترکیه (+عکس و فیلم)

  _____________________________________

  منبع مطلب : www.asriran.com

  مدیر محترم سایت www.asriran.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  قاسم سلیمانی زنده است

  قاسم سلیمانی زنده است

  تازه اول کار است.

  قاسم سلیمانی به آرزوی دیرینه خود که همانا شهادت بود رسید و طبق باور وی و باور همه ایرانی ها شهیدان همیشه زنده هستند وقاسم سلیمانی تا ابد در دل همه ایرانی ها زنده خواهد ماند.

  اگر تصور آمریکایی ها این است که با ترور شهید سلیمانی کار موفقیت آمیزی انجام داده اند باید به آنها گفت سری به شهرهای ایران بزنید تا ببینید صدها هزار قاسم سلیمانی دیگر در خیابان ها هستند.

  شهید سردار سلیمانی که به صورت رسمی برای کمک به حل و فصل مشکلات داخلی عراق از طریق فرودگاه رسمی این کشور وارد بغداد شده بود و سفر وی با هماهنگی کامل با دولت عراق انجام شده بود، طبیعتا ایرانی ها هم کاملا مطلع بودند وقتی که هماهنگی با دولت عراق انجام شده طبیعتا مقامات امنیتی عراق آمریکایی ها را هم در جریان می گذارند.

  توجه داشته باشید که شهید سلیمانی هم به صورت هماهنگ شده و هم با پاسپورت دیپلماتیک وارد عراق شد.

  پس می توان گفت ترور شهید سلیمانی یک نامردی کامل به حساب می آمده.

  تا به حال ایران و متحدان ایران در منطقه تلاش داشتند خطوط قرمز نا نوشته ای را مراعات کنند که با آمریکایی ها و متحدین آنها داشته اند، اما عبور آمریکا از خطوط قرمز به این معنا است که از این پس دیگر قابل مراعات نخواهد بود و هم نظامیان هم دیپلمات های آمریکایی و هم شهروندان و هم پیمانکاران آمریکایی دیگر در منطقه و جهان امنیت نخواهند داشت چون هیچ خطوط قرمزی دیگر وجود ندارد.

  بر عکس تصور آمریکایی ها امروزه ایران گزینه های بسیار زیادی برای پاسخ دارد و به قول معروف چتری از گزینه ها را دارد که حالا می تواند از آنها انتخاب کند که کدام را انجام خواهد داد.

  قطعا از این پس دیگر نباید به فکر گفتگو و یا مذاکره بود و حتی اگر گفتگوهایی قبلا به صورت محرمانه و یا با میانجی گری کشورهای ثالث برای مثلا آزادی برخی زندانیان بود دیگر باید آنها را فراموش کرد.

  برخی باور دارند که این عملیات توسط اسراییلی ها انجام شده اما آمریکا آن را پوشش داده و دلیل آن هم بی اطلاعی پنتاگون از ماجرا می دانند، به هر حال آنها نیز تاوان این ماجرا را ممکن است مجبور شوند بدهند.

  ایرانی ها قطعا در حال تحقیق هستند که عملیات توسط که انجام شده و به دنبال آن خواهند بود که پاسخی در حد و اندازه این ماجرا نشان دهند.

  نباید تصور کرد که مثلا پاسخ ترور شهید سلیمانی با حمله به چهارتا سرباز آمریکایی داده خواهد شد چون ماجرا در این حد نیست بلکه ایرانی ها امروزه باور دارند باید اطمینان داشت که پاسخ هم به صورت واضح توسط ایران داده شود هم اینکه آنقدر سنگین باشد که ترامپ و نتانیاهو از درد آن فریاد بزنند.

  برخی باور دارند که این عملیات به این دلیل انجام شده که هم ترامپ در داخل با مشکلات عدیده مواجه است هم نتانیاهو و آنها تلاش دارند توجه ها را به خارج جلب کنند.

  قطعا ایران به دنبال آن خواهد بود که پاسخ اش منجرشود که مشکلات آنها دو چندان شود و قطعا سرنگون گردند.

  مضاف بر این باید توجه داشت که مساله فقط به ایران بر نمی گردد بلکه عراقی ها هم یکی از فرماندهان بزرگ خود را از دست داده اند و امروزه هم دولت هم نیروهای نظامی و امنیتی عراق باید به فکر پاسخ دادن به ترور یکی از فرماندهان بزرگ که رسما یک مقام دولتی بوده باشند.

  آمریکا عملا خواسته کار نا تمام داعش را تمام کند اما متوجه نیستند که تازه شروع شده و دیگر در هیچ جای منطقه هیچ آمریکایی ای امنیت نخواهد داشت، حتی جاهایی که همین دیروز آمریکایی ها می توانستند به راحتی در آن تردد کنند.

  نکات مطرح شده در این مقاله، نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده بوده و الزاماً عقاید هیئت تحریریه اسپوتنیک را بازتاب نمی دهد.

  منبع مطلب : ir.sputniknews.com

  مدیر محترم سایت ir.sputniknews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  رضا 1 ماه قبل
  0

  بایدتلاویب راهدف قراردایایکی ناوهای آمریکا بانیروهایش

  ناشناس 6 ماه قبل
  -1

  الان نفت سوریه داره غارت میشه

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  My_hero#

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  تتانااتتداتندانم

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید