توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  زمان واریز مستمری مددجویان بهزیستی

  1 بازدید

  زمان واریز مستمری مددجویان بهزیستی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  افزایش مستمری مددجویان بهزیستی از مرداد + جزییات

  افزایش مستمری مددجویان بهزیستی از مرداد + جزییات

  وحید قبادی دانا در این باره اظهار کرد: با مساعدت سازمان برنامه و بودجه و هدفمندسازی یارانه ها در هفته دولت مبلغ مستمری پرداختی برای مددجویان سازمان بهزیستی از محل هدفمندی یارانه ها در ماه مرداد با افزایش ۱۵ درصدی نسبت به قبل بر روی کارت بانکی مددجویان شارژ شد.

  وی افزود: بر این اساس خانوار یک نفره مبلغ دریافتی شان از محل هدفمندی یارانه ها به عنوان مستمری از ۱۰۸  به ۱۲۵ هزار تومان، خانوار دونفره از ۲۱۵ به ۲۴۸ هزار تومان، خانوار سه نفره از ۲۸۹ به ۳۳۲ هزار تومان، خانوار چهار نفره از ۳۸۴ به ۴۴۲ هزار تومان و خانوار پنج نفره از ۴۱۶ به ۴۷۹ هزار تومان افزایش یافت و این مبلغ برای ماه مرداد بر روی کارت بانکی آنها شارژ شد.

  رئیس سازمان بهزیستی با بیان اینکه همچنین از محل اعتبارات سازمان بهزیستی هم مبالغی، ماهانه به مددجویان اختصاص می یابد گفت: بنابراین با احتساب مبالغی که از محل اعتبارات بهزیستی و از محل هدفمندی یارانه ها پرداخت می شود، حداقل عدد مستمری که خانوارهای تحت پوشش دریافت می کنند برای خانوار یک نفره ۱۸۸ هزار و ۵۰۰ تومان و برای خانوار پنج نفره ۵۹۹ هزار تومان خواهد بود.

  قبادی دانا افزود: امیدواریم با تخصیص منابع از سوی سازمان برنامه بتوانیم مابه التفاوت افزایش مستمری را برای ماه های فروردین تا تیرماه در آینده نزدیک بپردازیم.

  به گفته وی، این مبلغ از این پس در ماه های آینده نیز اعمال خواهد شد.

  منبع: ایرنا

  منبع مطلب : shahraranews.ir

  مدیر محترم سایت shahraranews.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جزئیات افزایش مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد اعلام شد

  جزئیات افزایش مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد اعلام شد

  به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، وحید قبادی دانا با اشاره به افزایش مبلغ مستمری مددجویان سازمان بهزیستی و کمیته امداد خبر داد و اظهار کرد: با مساعدت سازمان برنامه و بودجه  و هدفمندی یارانه همزمان با هفته دولت، مستمری این افراد  15 درصد افزایش روبرو شد و مستمری مددجویان از مرداد ماه با افزایش 15 درصدی از محل هدفمندی یارانه‌ها  پرداخت شده است.

  وی در این باره توضیح داد: در همین ارتباط خانوار یک نفره مبلغ دریافتی از محل هدفمندی یارانه‌ها به عنوان مستمری از بک نفره 108 به 125 هزار تومان، خانواده دونفره از 215 به 248 هزار تومان، خانواده سه نفره از 289 به 332 هزار تومان، خانواده چهار نفره از 384به 442 هزار تومان و خانواده پنج نفره از 416 به 479 هزار تومان افزایش یافته است.

  رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: همچنین از محل اعتبارات بهزیستی مبالغی به صورت ماهانه به مددجویان اختصاص می‌یابد که با احتساب مبالغی که از محل اعتبارات بهزیستی به عنوان مستمری پرداخت می‌شود و همچنین  از محل هدفمندی یارانه‌ها، حداقل رقم مستمری برای خانواده یک نفره 188 هزار و 500 تومان و خانواده پنج نفره 599 هزار تومان خواهد بود که در مرداد ماه بر روی کارت این افراد واریز شد.

  قبادی دانا در پایان گفت: امیدواریم با تخصیص منابع توسط سازمان برنامه  بتوانیم مابه التفاوت افزایش مستمری را برای ماه‌های فروردین تا تیر در آینده نزدیک پرداخت کنیم و از ماه‌های آینده هم این مبالغ اعمال خواهد شد.

  انتهای پیام/

  منبع مطلب : www.tasnimnews.com

  مدیر محترم سایت www.tasnimnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  رضا4030کی 2 ماه قبل
  1

  بهزیستی تو این ماه محرم چیزی کمک میکند به ما که زیر پوشش بهزیستی هستیم اره یانه

  رضاekhlas 2 ماه قبل
  1

  ببخشی میشه بکی تو ماه محرم بهزیستی چیزی کمک میکند به کارت واریز کننداره یانه بعدش مستمری بهزیستی 1401مرداد کی واریز میشه ما لازم داریم مستاجر هستیم

  1
  رضا4030 2 ماه قبل

  مستمری مردادماه 1401کی واریز میشه لطفا بکی کیه

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  سلام امروز نهم مرداد هست و مستمری بچه هایه دوقلوم وخودم واریز نشده خواهش میکنم واریز کنید با تشکر

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید