در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  زمان دقیق بازگشایی تالارهای عروسی

  1 بازدید

  زمان دقیق بازگشایی تالارهای عروسی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  تاریخ بازگشایی تالارهای عروسی - اتحادیه تالار های پذیرایی و تجهیز مجالس تهران

  تاریخ بازگشایی تالارهای عروسی - اتحادیه تالار های پذیرایی و تجهیز مجالس تهران

  از زمان شیوع ویروس کرونا، محدودیت‌هایی برای فعالیت تمام مشاغل گذاشته شد. به مروز زمان و با افزایش همه‌گیری کرونا بسیاری از مشاغل پرخطر تعطیل شدند، رستوران‌ها و تالارهای عروسی که جزو مشاغل پر خطر هستند نیز تعطیل شدند. حدود 6 ماه از تعطیلی رستوران‌ها و تالارهای عروسی می‌گذرد اما همچنان تصمیم قاطعی درباره زمان دقیق بازگشایی تالارهای عروسی گرفته نشده‌است.

  بسیاری از زوجین که تمام مقدمات عروسی خود را فراهم کرده‌اند حالا منتظر شنیدن اخبار تاریخ بازگشایی تالارهای عروسی هستند.

  تاثیر ویروس کرونا بر تالارهای عروسی  :

  ویروس کرونا ماه‌هاست که بر مردم تمام جهان سایه افکنده و تمام امور کشورها را مختل کرده‌است. رستوران‌ها و تالارهای عروسی بیش از 6 ماه است که در تعطیلی به سر می‌برند.

  بسیاری از افرادی که در تالارها و رستوران‌ها کار می‌کنند از زمان شیوع این ویروس نانشان آجر شده و درآمدشان بسیار محدود شده است. از طرفی تعطیلی تالارهای عروسی باعث از دست دادن شغل بسیاری از افراد شده و موجب نارضایتی تالارداران شده و از طرفی هم زوجین را در مراسم برگزاری عروسی معطل کرده‌است. اما همچنان با وجود تعطیلی‌های تالارها و باغ‌ها، مردم مراسم عروسی خود را در خانه‌ها و اماکن خصوصی خود برگزار می‌کنند.

  تعطیلی تالارها با هدف جلوگیری از گسترش شیوع کرونا انجام شد، در حالیکه این روزها بسیاری از مردم با تجمعات بالا در حال برگزاری مراسم هستند. اجرای مراسم عروسی و عزا در خانه‌ها و اماکن خصوصی شیوع کرونا را افزایش داده‌است. بنابراین ظاهرا تعطیلی تالارها نتوانسته‌است جلوی برگزاری مراسم‌ها و تجمعات پر ازدحام را بگیرد.

  آخرین اخبار مربوط به بازگشایی تالارهای عروسی:

  آخرین اخبار از تاریخ بازگشایی تالارهای عروسی مربوط به تیرماه است. با دستور ستاد ملی مقابله با کرونا تالارهای عروسی در مناطق سفید با 50 درصد ظرفیت و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجازه فعالیت دارند. اما همچنان در مناطق قرمز و مناطقی که در وضعیت هشدار قرار دارند فعالیت تالارهای عروسی ممنوع است و با هرگونه مراسم عزا و عروسی برخورد می‌شود.

  از اول شهریور ماه تا به امروز خبر جدیدی مبنی بر تاریخ دقیق بازگشایی تالارهای عروسی ابلاغ نشده‌است. ستاد مبارزه با کرونا در حال برنامه‌ریزی هستند تا بتوانند با رعایت پروتکل‌های سختگیرانه به تالارها اجازه فعالیت بدهند. البته برخی از تالارها در شهرستان ها و منطقه های سفید فعالیتشان را آغاز کرده اند اما فقط اجازه دارند از 50 درصد ظرفیت سالن‌ها استفاده کنند و حتما باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

  علت عدم بازگشایی تالارها:

  عدم بازگشایی تالارها به این دلیل است که تالارهای عروسی یکی از کانون‌های اصلی انتشار ویروس بوده‌اند و بازگشایی آن‌ها در شرایط فعلی خطرناک است. در حال حاضر به دلیل اینکه شیوع کرونا در کشور صعودی است نمی‌توان مشاغل پر خطری مانند تالارها را بازگشایی کرد.

  نظر  ستاد مقابله با کرونا این است که برای بازگشایی تالارها نباید عجله کرد و تا زمان فروکش کردن کردن نسبی ویروس، تعطیلی تالارها باید ادامه یابد.

  البته در برخی مناطق سفید بازگشایی پلکانی تالارهای عروسی با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی آغاز شده‌است. اما در مناطق قرمز و زرد همچنان فعالیت تالارها و اجرای مراسم عروسی و عزا ممنوع است. در چنین شرایطی تالارها فقط اجازه فعالیت‌های بیرون بر را دارند و نمی‌توانند در داخل سالن ها و باغ‌ها مراسم برگزار کنند.

  خدمات ما :

  مقالات مرتبط :

  راه های ارتباطی با ما:

  منبع مطلب : etalar-teh.ir

  مدیر محترم سایت etalar-teh.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  فوری، رسمی/ اعلام بازگشایی تالارهای پذیرایی و باغ تالارها+ ابلاغیه

  زمان بازگشایی تالارهای پذیرایی و باغ تالارها (به دلیل ویروس کرونا)

  تالارهای عروسی نیز از دست ویرانگر کرونا جا نماند و طبق درخواست و دستورالعمل های وزارت بهداشت تمامی رستوران ها و تالارهای عروسی تعطیل شدند. اما دغدغه ی زوج های جوانی که در آستانه مراسم خود بودند این است که زمان بازگشایی تالارهای پذیرایی و باغ تالارها (به دلیل ویروس کرونا) کی خواهد بود؟

  همانطور که می دانید به دستور رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی تمامی سالن ها به فعالیت خود در دوران بحران پایان داده اند. البته در این ایام برخی از افراد خودشان مراسم را کنسل کردند اما در ادامه با دستور ستاد مبارزه با کرونا تمامی این سالن ها تمامی بسته شده اند.

  بازگشایی تالارهای پذیرایی و باغ تالارها

  اما از روز یکم اردیبهشت ماه طبق جلسات ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا کسب و کارهای کم خطر و با ریسک متفاوت می توانند با انجام پروتکل های بهداشتی کار خود را آغاز نمایند. حتی پاساژها و مراکز مسقف نیز می توانند تا ساعت 18 پذیرای مشتریان باشند.

  متاسفانه هنوز  زمان بازگشایی تالارهای پذیرایی و باغ تالارها به طور دقیق تعیین نشده و تا اطلاع ثانوی باید فعالیت خود را تعطیل کنند. اما طبق صحبت ها و اخباری که اخیرا منتشر شده است، تا انتهای خرداد ماه نباید انتظار بازگشایی تالارها را داشته باشیم. متاسفانه این خبر خوبی برای عروس و دامادها نیست اما سلامت افراد و به طور کلی جامعه بسیار مهم تر از برگزاری یک مراسم است. در صورت انتشار خبر موثقی در این باره حتما در تالارکده به شما عزیزان اطلاع خواهیم داد.

  رئیس اتاق اصناف ایران نسبت به تصمیم گیری در خصوص مشاغل پر خطر مانند تالارهای عروسی اعلام کرده است که تا پایان هفته جاری ( 5 اردیبهشت) نسبت به ارزیابی شرایط بهداشتی اصناف تعطیل شده و میزان شیوع ویروس کرونا در زمان بازگشایی تالارهای پذیرایی خبر داده است

  امیدواریم با رعایت نکات بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی هرچه زودتر سلامت را به خود و خانواده هایمان هدیه دهیم. به شما پیشنهاد می کنیم قوانین کنسلی قرارداد تالار پذیرایی (به خاطر ویروس کرونا) را نیز مطالعه فرمایید.

  بروزرسانی جمعه، 12 اردیبهشت 99 : رئیس جمهور در تماس تلفنی با وزیر بهداشت اینچنین دستور داد :

  بروزرسانی یکشنبه 21 اردیبهشت 99 : رئیس اتاق اصناف تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان :

  اخبار و شنیده های غیر رسمی : بر اساس شنیده ها تالارها و باغ تالارها در پایان ماه مبارک رمضان 5 خرداد بازگشایی خواهند شد.

  امیدواریم راهکارهای مفید جهت باز شدن مجدد تالارهای عروسی و دیگر مشاغل با حداقل آسیب به مردم صورت گیرد.

  بروز رسانی سه شنبه 23 اردیبهشت 99/ به نقل از خبر آنلاین : رییس اتاق اصناف تهران آقای در جدیدترین صحبت خود با سایت خبرآنلاین گفت :

  در صورتی که شیب صعودی کرونا کاهش یابد احتمال بازگشایی تالارهای عروسی و دیگر مشاغل پر خطر همچون رستوران ها، اغذیه فروشی ها، طباخی ها، سالن های ورزشی و باشگاه ها از ابتدای خرداد وجود دارد.

  ایشان همچنین افزودند : کارکنان در این مجموعه ها می بایست از پروتکل های مربوط پیروی نمایند و موظفه استفاده از ماسک، دست و محلول های ضدعفونی هستند و باید دیگر دستورالعمل‌های مبارزره با کرونا مانند فاصله گذاری را رعایت نمایند که در صورت عدم رعایت برخورد صورت گرفته و محل کسب و کار آنها پلمپ می شود.

  بروز رسانی شنبه 27 اردیبهشت : امروز رییس جمهور در جلسه ای که در ستاد مبارزه با کرونا تشکیل شد ابلاغیه بازگشایی رستوران ها و هتل ها را بعد از ماه مبارک رمضان و 5 خرداد اعلام کردند که این خبر میتونه نوید بخش این باشه که به زودی تالارهای عروسی نیز باز خواهند شد. به محض دریافت خبر جدید این مطلب به روز می شود.

   بروز رسانی شنبه سوم خرداد : بر اساس گفتگوی آقای دکتر خسرو ابراهیمی رییس اتحادیه تالارهای پذیرایی و مجالس با باشگاه خبرنگاران : به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا تالارهای پذیرایی بعد از عید سعید فطر با رعایت پروتکل های وزارت بهداشت فعالیت خود را از سر میگیرند.

  بروزرسانی یکشنبه چهارم خرداد : ایرج حریرچی معاون معاون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عنوان کرد : در حال حاضر تالارهای پذیرایی و چند صنف دیگر فعلا اجازه فعالیت ندارند.

  پ.ن : متاسفانه ماهم دچار سردرگمی شدیم و با اطلاع اخبار از منابع معتبر در خدمت شما هستیم. نمیدونیم عزیزان از تصمیم گیری های دیگر نهادها خبر ندارند یا دلایل حاشیه ای باعث این اختلاف نظر بین مسئولان شده است ! سعی میکنیم فردا با رییس اتحادیه صحبت کنیم و پیگیر مسئله باشیم/ تالارکده

  بروزرسانی دوشنبه 5 خرداد/ سرهنگ نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران در گفتگو با ایسنا:

  بروزرسانی سه شنبه 6 خرداد : جناب آقای خسرو ابراهیمی نیا رییس اتحادیه تالارهای پذیرایی در گفتگو با تالارکده : فعالیت یا عدم فعالیت تالارهای پذیرایی با دستور ستاد ملی کرونا انجام می شود و در آخرین جلسه انجام شده با توجه به سیر سعودی کرونا در ایران مقرر شد تالارهای پذیرایی فعلا امکان برگزاری مراسم را نداشته باشند. در حال حاضر تنها به شکل بیرون بر و رستورانی امکان ارائه خدمات را دادند. ایشان همچنین عنوان کردند که جلسه دیگری فردا در این مرکز برگزار می شود که در صورتی که تصمیم جدیدی اتخاذ گردد ابتدای هفته آتی طی هماهنگی با دیگر مراکز مربوطه به اطلاع خواهند رساند. احتمال اینکه شنبه هفته آینده خبری از مجمع خارج شود وجود دارد.

  بروزرسانی شنبه 10 خرداد: دقایقی پیش جلسه ستاد ملی کرونا با حضور رییس جمهور برگزار شد. رییس جمهور : درباره سالن‌های اجتماعات باید با دقت و سرعت کمتر به سمت گشایش برویم.

  بروز رسانی شنبه 17 خرداد : دکتر حسن روحانی رییس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا: مردم مراسم عروسی، عزا و دید و بازدید را تا زمان اعلام وزارت بهداشت کنار بگذارند.

  بروزرسانی یکشنبه 18 خرداد : رییس اتاق اصناف در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان از جلسه ای فردا در ستاد ملی کرونا خبر داد که برای بازگشایی تالارهای پذیرایی تصمیم گیری می شود.

  بروزرسانی دوشنبه 19 خرداد : رییس اتحادیه تالارهای پذیرایی : امروز تالارداران تجمع اعتراض آمیزی در مقابل اتحادیه ترتیب داده اند و از شرایط موجود بسیار گله مند هستند. گفته می شود که فردا جمعی از تالارداران در مقابل اتحادیه به نشانه اعتراض جمع خواهند شد.

  ** بروزرسانی سه شنبه 20 خرداد: رییس اتاق اصناف تهران از ادامه تعطیلی تالار ها خبر داد و گفت: طبق جلسه روز گذشته ستاد ملی کرونا، تالارها همچنان امکان فعالیت ندارند و رییس جمهور باید در این زمینه تصمیم گیری کند… تیتر20- قاسم نوده فرهانی درباره زمان بازگشایی تالار های پذیرایی اظهار کرد: روز گذشته در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا این موضوع مجددا مطرح و همچنان با آغاز فعالیت تالارها مخالفت شد و فعلا زمانی برای بازگشایی این صنف اعلام نکرده اند

  بروزرسانی چهارشنبه 21 خرداد: رحمانی فضلی وزیر کشور درخصوص بازگشایی تالارهای پذیرایی گفت: برگزاری مراسم ترحیم و فعالیت قهوه‌خانه‌ها در صورت تصویب ستاد ملی مدیریت کرونا، با کم کردن ظرفیت این بخش ها، در شهرهای با وضعیت سفید اجازه فعالیت داده می شود ولی در شهرهای زرد باید منتظر نتایج اقدامات در این شهرها بود و این موضوع همچنان در شهرهای با وضعیت قرمز ممنوع است.

  بروزرسانی چهارشنبه 21 خرداد : فرهادی معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت فرهادی در گفتگو با فارس: تالارها به صورت پلکانی بازگشایی می‌شوند بدین صورت که ابتدا تالارهای رو باز می توانند فعالیت داشته باشند . ایشان همچنین افزودند : درحال حاضر برخی تالارها به صورت غیرقانونی خدمات ارائه می نمایند که فعالیت آنها غیرقانونی است. اتاق اصناف ایران باید نظارت را تشدید کند و با بازرسان دانشگاه‌های علوم پزشکی همکاری بیشتری داشته باشند.

  بازگشایی تالارهای پذیرایی در شهرهای با وضعیت سفید و زرد

  بروزرسانی شنبه 24 خرداد :  رییس جمهور : تالارهای پذیرایی در  در نقاطی که قرمز نیست با ۵۰ درصد ظرفیت بازگشایی می‌شوند.

   بروزرسانی شنبه 24 خرداد : سرهنگ نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی تهران در گفتگو با تسنیم : در تازه‌ترین تصمیم‌گیری قرار شد که تالارهای پذیرایی در شهر تهران با 50 درصد ظرفیت خود آغاز به کار کنند.

   بروزرسانی شنبه 24 خرداد : انوشیروان محسنی استاندار تهران: امکان فعالیت تالارهای عروسی و مجالس این چنینی وجود ندارد و با شرایطی که حداقل در استان تهران وجود دارد نمی توان اقدام به بازگشایی این اماکن کرد.

  بروزرسانی تالارکده : طبق تماس تلفنی خبرنگار ما سایت اتحادیه تالارهای پذیرایی تالارهای تهران باز هستند و فعالیت آنها بلامانع است.

   بروزرسانی شنبه 31 خرداد : استاندار تهران در مورد بازگشایی تالار‌های پذیرایی بیان کرد: به عنوان مسئول ستاد مقابله با کرونا استان تهران مخالف بازگشایی تالار‌ها برای مراسم عروسی و … هستیم، البته با بازگشایی رستوران‌ها با ۵۰ درصد ظرفیت موافقت شده و اگر تالاری تنها برای پذیرایی و بدون برگزاری مراسم بازگشایی شود موافق هستیم، چراکه یکی از کانون‌های انتشار ویروس این تالار‌ها بودند.

  بروزرسانی دوشنبه 2 تیر : خسرو ابراهیمی نیا رئیس اتحادیه تالار ‌های پذیرایی و تجهیز مجالس و نایب رئیس دوم اتاق اصناف تهران درباره وضعیت کارکرد تالار ‌های عروسی، بیان کرد: در حال حاضر با تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، تالار‌های پذیرایی با ۵۰ درصد ظرفیت با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانند فعالیت کنند و مشکلی در این رویه وجود ندارد.

  بروزرسانی یکشنبه 15 تیر : خسرو ابراهیمی نیا رئیس اتحادیه تالار‌ های پذیرایی تهران گفت: «بر اساس گفته رئیس جمهور، تالارها در مناطقی که قرمز است تعطیل می شود و تهران هنوز در وضعیت قرمز قرار نگرفته است». وی با اشاره به اینکه اتحادیه تالارها تابع دستورات ستاد ملی کروناست افزود: «هنوز نامه ای مبنی بر تعطیل کردن و برخورد با تالارهای در حال فعالیت در شهرستان تهران ابلاغ نشده، در صورت اعلام وضعیت قرمز ما تابع نظرات ستاد ملی کرونا در این زمینه هستیم».

  بروزرسانی شنبه 21 تیر :ایسنا نوشت: معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ تاکیدکرد که برگزاری مراسم عروسی و ترحیم در تالارهای پذیرایی ممنوع است.
  سرهنگ نادر مرادی در این باره گفت: پیرو تاکیدات ریاست جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا و نیز تاکیدات مقام‌های استانی در خصوص عدم برگزاری مراسم‌ های عزا و عروسی، مجوزی از سوی پلیس اماکن برای برگزاری چنین مراسم ‌هایی صادر نشده و به عبارتی دیگر برگزاری این مراسم ‌ها فعلا و تا اطلاع بعدی ممنوع است.

  بروزرسانی چهارشنبه 30 مهر 99 : خبرهای خوبی در راه است، امیدواریم هر جه زودتر به صورت رسمی اعلام کنیم. مسئولین در حال تعیین پروتکل هایی هستند تا با شرایط خاص تالارها بازگشایی شوند. انشاءلله از شرایط پیک کرونا عبور کنیم شاهد بازگشایی تالارها و باغ تالارها با شرایط خاص خواهیم بود.

  بروزرسانی پنج‌شنبه 11 دی 99 :  روحانی به کمیته بهداشتی و درمانی ماموریت داد نسبت به برخی کسب و کارهایی که طی 9 ماه گذشته یکسره تعطیل بوده‌اند، بررسی‌هایی انجام گیرد که مشخص شود آن‌ها در چه شرایطی می‌توانند فعالیت خود را مجددا آغاز کنند.

  *** فوری/ شنبه 20 دی 1399 : رسمی/ آغاز فعالیت تالارهای پذیرایی و باغ تالارها از فردا 21 دی 1399 در مناطق نارنجی و زرد. بر اساس اعلام رسمی اتاق اصناف ایران، تالارهای پذیرایی از روی یکشنبه مورخ 21 دی 1399 در شهرها و مناطق نارنجی و زرد براساس پروتکل های بهداشتی فعالیت خود را آغاز نمایند. جهت اطلاعات بیشتر و مشاهده ابلاغیه کلیک کنید.

  پیشنهاد تالارکده :

  ** رزرو تالارهای پذیرایی | رزرو باغ تالار **

  “برگزاری جشن های کوچک و زیبا با رعایت پروتکل های بهداشتی

  تالارکده طرح سه سوال کلی از مسئولین محترم، که در بیشتر کامنت های سایت هم اشاره شده :

  تالارکده فقط با اطلاع از اخبار موجود و مستندات اخبار مربوط به بازگشایی تالارهای عروسی را در این پست درج می نماید. این مجموعه هیچ دخالتی در بازگشایی تالارهای عروسی ندارد. چنانچه خبری از منابع دیگری به دستمون برسه حتما در اولین فرصت بروز رسانی میکنیم.

  مجموعه خود را در سریع ترین زمان بررسی و رزرو کنید.

  تالارهای پذیرایی تهرانباغ تالارهای تهران

  دفاتر ازدواج و محضر عقد تهران

  منبع مطلب : www.talarkadeh.com

  مدیر محترم سایت www.talarkadeh.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید