توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

  1 بازدید

  زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 99

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان برگزاری تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 99

  تا سال 96 معمولا دانشگاه آزاد برای ورودی دو نیم سال اول و دوم اقدام به انتشار دفترچه تکمیل ظرفیت می کرد که تکمیل ظرفیت مهر دانشگاه آزاد معمولا در اواسط مهر و تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد ، در اواخر دی ماه برگزار می شد .

  سال گذشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد تنها برای ورودی مهر ماه انجام شد و زمان آن از 2 مهر آغاز شده و تا 10 مهر ادامه داشت ، بنابراین پیش بینی می شود امسال هم داوطلبان از اوایل مهر ماه بتوانند در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۹ شرکت کنند .

  با توجه به اینکه هنوز اطلاعیه ای در خصوص زمان برگزاری تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد منتشر نشده است به داوطلبان توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کنکور سراسری هیوا یا صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا از زمان برگزاری تکمیل ظرفیت با خبر شوند .

  به محض مشخص شدن زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 99 ، مقاله به روز رسانی می شود .

  چه کسانی مجاز به انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 99 هستند ؟

  شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد تابع یک سری شرایط و ضوابط است که داوطلبان ضمن اطلاع از آن می توانند نسبت به اولویت بندی رشته محل های مورد علاقه خود اقدام نمایند . از جمله شرایط لازم برای شرکت در این فرایند می توان به موارد زیر اشاره کرد :

   داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۹۹ شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته شدند یعنی در انتهای کارنامه اولیه کنکور آن ها کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد درج شده ، می توانند در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزاد 99 شرکت کنند و حداکثر 100 کد رشته محل را انتخاب کنند . 

  داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی در گروه های هنر و یا زبان نیز شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته شدند ، می توانند رشته محل های این دو گروه را نیز در اولویت بندی انتخاب های خود قرار دهند .

  داوطلبانی که در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 شرکت نکردند در صورت تمایل می توانند در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۹ شرکت کنند .


   داوطلبانی که بر اساس اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه های سراسری ، موفق به کسب قبولی شده اند در نظر داشته باشند چنانچه در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کنند و پذیرفته شوند ، قبولی سراسری آن ها لغو نمی شود و می توانند بین قبولی دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد ، یکی را به دلخواه انتخاب و ثبت نام کنند .

  نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 99

  مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد لیست رشته محل های دارای ظرفیت خالی را جمع آوری کرده و در قالب دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد بر روی سایت خود قرار می دهد . داوطلبان برای ثبت نام می توانند در صورت تمایل به سایت azmoon.org مراجعه کرده و اولویت بندی انتخاب های خود را در فرم اینترنتی مربوطه درج نمایند .

  با توجه به این که ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 99 مستلزم پرداخت هزینه ای می باشد داوطلبان باید قبل از درج انتخاب های خود نسبت به خرید سریال اعتباری با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب اقدام نمایند . 

   مراجعه به سایت azmoon.org

   دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 99 و بررسی لیست رشته محل های ارائه شده

   پرداخت هزینه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۹ 

   تکمیل فرم اینترنتی انتخاب رشته

  داوطلبان بعد از ورود به سایت azmoon.org مطابق تصویر زیر باید روی لینک انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 99 دانشگاه آزاد کلیک کنند .


  در صفحه باز شده باید اطلاعات خواسته شده کد ملی و کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد را وارد کرده و سپس بر روی گزینه " ورود " کلیک کنند .

  در ادامه اطلاعات فردی داوطلب نشان داده می شود در صورت تایید بر روی گزینه پرداخت کلیک کنید .

  در نظر داشته باشید راهنمای تصویری بالا مربوط به سال 98 است ، به محض آغاز تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 99 مقاله به روز رسانی می شود .

  توجه : به داوطلبانی که قصد شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 99 را دارند ، مطالعه مقاله زیر توصیه می شود .

  در نظر داشته باشید مشاوران سامانه مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند تا به تمام سوالات شما در مورد تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 99 پاسخ دهند و شما می توانید از طریق سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا با این کارشناسان در ارتباط باشند .

  سوالات متداول

  دانشگاه آزاد در صورت موافقت وزارت علوم می تواند برای دو نوبت مهر و بهمن پذیرش داشته باشد که به محض اعلام جزئیات این فرایند مقاله بروز رسانی خواهد شد .   

  مطابق متن مقاله مجری برگزاری این فرایند مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد بوده و داوطلبان باید به سایت azmoon.org مراجعه کنند که البته به محض آغاز تکمیل ظرفیت ، لینک ورود به سایت انتخاب رشته در این مقاله قرار داده می شود .   

  مطابق متن مقاله یکی از شرایط شرکت در فرایند تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ، دارا بودن کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد می باشد که می توانید برای اطلاعات بیشتر مقاله را مطالعه کنید .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان برگزاری تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد 99

  سال گذشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ، از تاریخ 2 مهر شروع شده و تا 6 مهر ماه ادامه داشت ، پیش بینی می شود امسال هم داوطلبان از اوایل مهر ماه بتوانند فرم اینترنتی انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۹ را تکمیل کنند .

  با توجه به اینکه هنور اطلاعیه ای در خصوص زمان برگزاری تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 99 منتشر نشده است پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا ، صفحه اینستاگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا ، از آخرین اخبار تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد با خبر شوند .

  به محض مشخص شدن زمان برگزاری تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 99 مقاله به روز رسانی می شود .

  در نظر داشته باشید شما می توانید از طریق سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا ، با کارشناسان این سامانه در ارتباط باشید و از تجربه و اطلاعات آن ها استفاده کنید .

  سوالات متداول

  هنوز اطلاعیه ای در خصوص برگزاری تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 99 منتشر نشده است ، به محض انتشار در این مقاله اطلاع رسانی می شود .

  اطلاعیه برگزاری این تکمیل ظرفیت از طریق سایت azmoon.org منتشر می شود که البته به محض مشخص شدن برگزاری این تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ، در این مقاله نیز اطلاع رسانی خواهد شد .

  تمام کسانی که در کنکور سراسری شرکت کرده و کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد برای آن ها تعریف شده است می توانند در صورت برگزاری تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در این مرحله شرکت نمایند اطلاعات جامع تر در متن مقاله ارائه شده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

  زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

  زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۹

  هر سال ، زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد واسه نیم سال اول ، دهه دوم مهر ماه و تاریخ تکمیل ظرفیت آزاد واسه ورودی بهمن ، دهه اول دی بود . ولی سال 97 ، وزارت علوم اعلام کرد که تکمیل ظرفیت واسه همه ی دانشگاه ها و مقاطع حذف شد به همین دلیل تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد برگزار نشد . اما سال گذشته دانشگاه آزاد بدون توجه به این اطلاعیه اقدام به انجام تکمیل ظرفیت ورودی مهر واسه تموم گروه ها کرد که با واکنش سازمان سنجش روبرو و مجبور شد این تکمیل ظرفیت رو فقط واسه رشته های  گروه پزشکی داشته باشه و تکمیل ظرفیت بقیه گروه ها رو حذف کنه . چون هنوز اخبار قطعی در مورد تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد ۹۹​ منتشر نشده ،به داوطلبا پیشنهاد میکنیم که عضو کانال تلگرامی کنکور سراسری تحصیلیکوباشن تا به محض اینکه خبری اعلام بشه و یا دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد 99 منتشر بشه ، باخبر بشن و تو مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۹ اقدام کنن .

  به محض اینکه اطلاعیه در رابطه با زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد99 بیاد تو این مقاله اطلاع می دیم.

  اگه می خواین ثبت نامتون رو کامل انجام بدین میتونین مقاله زیر رو بخونین .

  شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۹

  اگه جزو اون دسته از داوطلبایی هستین که تو کنکور سراسری99 شرکت کردین ، سر جلسه آزمون حضور داشتین و تو کارنامتون کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه ازاد  رو دارین در صورت برگزاری تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۹ میتونین  تو تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد 99 شرکت کنین .

  ​ یه نکته ای که خیلی مهمه کسایی که میخوان تکمیل ظرفیت دانشگاه ازاد شرکت کنن حتما باید شرایط گفته شده رو داشته باشن و اگه همون سال یه قبولی تو دانشگاه داشته باشن اگه دانشگاهشون سراسری باشه که اتفاقی نمیافته اما اگه دانشگاه قبولیشون دانشگاه ازاد باشه و تو تکمیل ظرفیت هم رشته مد نظرشون رو قبول شن قبولیه قبلیشون باطل میشه . 

  اگه می خواین از جزئیات دفترچه ثبت نام تکمیل ظرفیت آزاد مطلع بشین مقاله زیر رو بخونین .


  کارشناسای مرکز مشاوره تحصیلی تحصیلیکو می تونن از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی تحصیلیکو با شما در ارتباط باشن و با توجه به شرایطتون ، بهترین راهکار ممکن رو ارائه بدن .

  سوالات متداول

  منبع مطلب : www.tahsilico.com

  مدیر محترم سایت www.tahsilico.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مری 14 روز قبل
  0

  مناسب

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید