توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  زمان برگزاری آزمون عملی تربیت بدنی

  1 بازدید

  زمان برگزاری آزمون عملی تربیت بدنی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 99

  تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 99

  تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 99 : آزمون های عملی برای داوطلبان گروه آزمایشی هنر و داوطلبان علاقه مند به رشته علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی در مردادماه برگزار می شود.

  تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 99  ، به گزارش مشاور گروپ و به نقل از مهر، آزمون سراسری سال 99 برای رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیام نور، غیرانتفاعی، دوره‌های نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

  جزئیات آزمون عملی برای داوطلبان گروه آزمایشی هنر

  تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 99  ، داوطلبان گروه آزمایشی هنر در صورت علاقه‌مندی به رشته های نقاشی (ارتباط تصویری)، آموزش ارتباط تصویری هنرهای تجسمی طراحی پارچه و لباس، طراحی صنعتی، ادبیات نمایشی، مجسمه‌سازی، موسیقی ایرانی، موسیقی جهانی، موسیقی نظامی، کتابت و نگارگری، آهنگسازی، بازیگری کارگردانی، طراحی صحنه، نمایش عروسکی، عکاسی باید در آزمون عملی هم شرکت کنند.

  داوطلبان گروه آزمایشی هنر به منظور شرکت در آزمون عملی باید نسبت به انتخاب حداکثر دو مجموعه از این رشته های تحصیلی و منحصراً به صورت اینترنتی در تاریخ اعلامی همزمان با پرینت کارت ورود به جلسه از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org اقدام کنند.

  با توجه به اینکه پذیرش دانشجو در رشته‌های تحصیلی مورد نظر در آزمون سراسری سال 99 به صورت متمرکز و با شرایط خاص صورت می‌پذیرد داوطلبانی که اقدام به انتخاب یک مجموعه از مجموعه رشته‌های تحصیلی گروه آزمایشی هنر برای شرکت در آزمون عملی اقدام می‌کنند، باید مبلغ مشخصی را بابت هزینه آزمون عملی را پرداخت کنند.

  پرداخت به صورت اینترنتی به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می گیرد.

  تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 99  ، داوطلبان در صورتی که متقاضی و علاقه مند به شرکت در آزمون عملی ۲ مجموعه از مجموعه های گروه آزمایشی هنر هستند باید برای هر آزمون مبلغ جداگانه ای را پرداخت کنند.

  عدم پرداخت هزینه آزمون رشته های تحصیلی عملی در تاریخ تعیین شده، به منزله عدم امکان پذیرش آنان در این رشته‌ها خواهد بود.

  آزمون عملی برای کلیه رشته‌های تحصیلی نقاشی (ارتباط تصویری)، آموزش ارتباط تصویری هنرهای تجسمی طراحی پارچه و لباس، طراحی صنعتی، ادبیات نمایشی، مجسمه‌سازی، موسیقی ایرانی، موسیقی جهانی، موسیقی نظامی، کتابت و نگارگری، آهنگسازی، بازیگری کارگردانی، طراحی صحنه، نمایش عروسکی، عکاسی در شهریورماه 99 برگزار خواهد شد.

  تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 99  ،داوطلبان باید برای اطلاع از جزئیات برگزاری آزمون عملی، زمان پرینت کارت ورود به جلسه و آدرس محل برگزاری آزمون رشته‌ها به اطلاعیه سازمان سنجش مراجعه کنند.

  جزئیات آزمون عملی برای داوطلبان رشته علوم ورزشی

  تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 99  ، داوطلبان هریک از گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی در صورت علاقه مندی به رشته علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی باید نسبت به انتخاب مورد مربوط منحصراً به صورت اینترنتی همزمان با پرینت کارت در تاریخ اعلامی از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اقدام کنند.

  با توجه به اینکه پذیرش دانشجو در این رشته در آزمون سراسری سال 99 به صورت متمرکز با شرایط خاص صورت می پذیرد، داوطلبانی که نسبت به انتخاب مورد مربوط اقدام کرده اند باید مبلغ ۳۱۰ هزار ریال (۳۱ هزار تومان) به صورت اینترنتی به وسیله کارت های بانکی عضو شتاب پرداخت کنند.

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر 99

  داوطلبانی که هزینه ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر را پرداخت نموده اند ، باید در موعد مقرر برای دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند زیرا در کارت ورود به جلسه آدرس دقیق حوزه برگزاری آزمون درج شده است. لازم به ذکر است که آن دسته از داوطلبانی که با پرداخت هزینه در آزمون عملی دو رشته ثبت نام کرده اند ، باید دو کارت ورود به جلسه جداگانه دریافت کنند.

  نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر

  حال با یکی از اطلاعات زیر می توانید کارت خود را دریافت کنید:

  رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر 99

  اگر پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر ، در هریک از اطلاعات درج شده بر روی کارت ورود به جلسه مغایرتی وجود داشت ، داوطلب باید چند روز قبل از برگزاری آزمون به باجه رفع نقص سازمان سنجش آموزش کشور که مستقر در مراکز استان ها می باشد ، مراجعه نماید. زمان مراجعه به باجه های رفع نقص معمولا از ساعت 8:00 الی 12:00 ظهر و 14:00 الی 18:00 ظهر می باشد و به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر الزامیست.

  آزمون عملی رشته علوم ورزشی – آموزش تربیت بدنی در روزهای اعلامی از سمت سازمان سنجش برگزار خواهد شد. داوطلبان لازم است برای اطلاع از جزئیات برگزاری آزمون عملی، زمان دریافت کارت و آدرس محل برگزاری آزمون رشته علوم ورزشی به اطلاعیه سازمان سنجش مراجعه کنند.تاریخ برگزاری آزمون های عملی کنکور سراسری 99  /

  سوالات متداول

  نحوه برگزاری آزمون عملی تربیت بدنی

  نحوه برگزاری آزمون عملی تربیت بدنی

  زمان برگزاری آزمون عملی تربیت بدنی ۹۹

  همه داوطلبایی که متقاضی رشته آموزش تربیت بدنی و علوم ورزشی پردیس‌ های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی هستن باید در 2 آزمون عملی شرکت کنن . آزمون عملی اول حدودا چند روز بعد از زمان برگزاری کنکور سراسری برگزار میشه و همه داوطلبایی که کارت علاقه مندی به این آزمون رو خریدن می تونن تو این آزمون شرکت کنن .

  اما مرحله دوم آزمون عملی آموزش تربیت بدنی و علوم ورزشی 99 بعد از انتخاب رشته کنکور سراسری برگزار میشه . یعنی داوطلبا علاوه بر شركت در آزمون عملی قبل از انتخاب رشته کنکور ، در صورتی كه در ردیف معرفی شدگان یکی از رشته های انتخابیشون باشن ، باید طبق اطلاعیه‌ ای كه در خصوص زمان انجام مراحل مصاحبه دانشگاه فرهنگیان که توسط سازمان سنجش اعلام میشه ، تو یک آزمون عملی دیگه شرکت کنن .

  البته برای شركت در مصاحبه تخصصی و بررسی صلاحیت‌ های عمومی كه تو دو قسمت مجزا توسط آموزش و پرورش برگزار میشه داوطلبا باید همه شرایط مصاحبه و صلاحیت ‌های عمومی رو داشته باشن تا بتونن در گزینش نهایی كه براساس ضوابط این سازمان انجام میشه ، شرکت کنن .

   در ضمن اگه جزو داوطلبایی هستین که تو آزمون عملی تربیت بدنی ۹۹ شرکت کردین ، ولی طبق کارنامه اولیتون مجاز به انتخاب رشته روزانه هم نشدین نگران نباشین چون :

  داوطلبایی كه بر اساس كارنامه اوليه خودشون تو دوره های روزانه مجاز به انتخاب رشته نشده باشن هم در صورتی كه تو آزمون عملی شرکت کرده باشن ، امکان انتخاب رشته محل های دوره روزانه ، فقط و فقط در رشته های علوم ورزشی و آموزش تربيت بدنی رو دارن .

  به محض اینکه زمان برگزاری آزمون عملی مرحله اول و دوم رشته آموزش تربیت بدنی و علوم ورزشی اعلام بشه تو این مقاله اطلاع میدیم . البته پیشنهاد می کنیم عضو کانال تلگرام کنکور سراسری تحصیلیکو بشین تا به محض اینکه اطلاعیه ای در این خصوص منتشر شد با خبر بشین .

   اگه در کنار یکی از رشته های اصلی در کنکور رشته شناور هنر هم شرکت کردین ، برای اطلاع از زمان برگزاری آزمون عملی هنر مقاله زیر رو بخونین .

  نحوه برگزاری آزمون عملی تربیت بدنی ۹۹

  اما سوالی که برای اکثر داوطلبای متقاضی رشته های آموزش تربیت بدنی و علوم ورزشی پیش میاد اینه که آزمون عملی تربیت بدنی ۹۹ به چه صورتی برگزار میشه و چه چیزایی تو این آزمون ملاک نمره دهی به داوطلبا قرار می گیره . حالا در ادامه کارهایی که باید تو آزمون عملی انجام بدین رو گفتیم .

   بارفیکس دراز کشیده توی 20 ثانیه

   دراز نشست توی 20 ثانیه

   دریبل با توپ فوتبال و بسکتبال از بین 5 مانع

   پرش از روی 4 مانع

   راه رفتن از روی چوب تعادل به عرض 20 سانتی متر و طول 6 متر

   پرتاب توپ midecinball به حجم 3 کیلو از روی سینه

   4 در 9 . مسیر 9 متر رو 2 بار باید رفت و برگشت کنین و چوبی رو از این طرف خط بذارین اون طرف خط

  در آخر دو 250 متر

   اگه علاوه بر رشته تربیت بدنی رشته های دیگه دانشگاه فرهنگیان رو انتخاب کردین برای اطلاع از سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان مقاله زیر رو بخونین .

  از اونجایی که آزمون‌ عملی رشته علوم ورزشی قابل تمدید ، تکرار و یا برگزاری آن به صورت انفرادی برای هیچ داوطلبی در تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نیست ، پس داوطلبا باید آشنایی کامل رو با نکاتی که باید تو این آزمون رعایت بشه داشته باشن . از جمله :

   داوطلبایی که می خوان تو آزمون عملی تربیت بدنی شرکت کنن باید علاوه بر کارت علاقه مندی که خریداری کردن ، مبلغی رو بابت انجام معاینه پزشکی و تست های سلامت و تندرستی به شماره حسابی که سایت سنجش اعلام می کنه و یا به صورت اینترنتی از طریق سایت www.ssrc.ac.ir واریز کنن تا بتونن سر جلسه آزمون عملی مرحله دوم حاضر بشن .

   داوطلبا باید علاوه بر همراه داشتن کارت ملی ، شناسنامه و اصل فیش هزینه تست های سلامت و تندرستی ، حتما با لباس و کفش ورزشی تو حوزه های آزمون عملی حاضر بشن .

   معرفی ‌شدگان چند برابر ظرفیت رشته تحصیلی علوم ورزشی باید از سلامت کامل جسمانی برخوردار باشن . به خصوص از سلامت قلبی و ریوی خود یقین داشته و آمادگی‌ های لازم برای تست های آزمون‌ عملی‌ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی رو داشته‌ باشن .

   حتما صبح زود و قبل از ساعتی که اعلام شده در محل حاضر بشن چون که اگه دیر برسن نوبت آخر بهشون میرسه و احتمال داره آزمون اونا بیفته برای بعد از ظهر .

   قبل از آزمون حداقل 15 دقیقه گرم کنن و به ظاهر آزمون ها نگاه نکنن چون گول زنندس ! اگه گرم نکنن در قسمت دو استقامت آزمون عملی نفس کم میارن .

   در آزمون عملی تربیت بدنی اولویت اول با زمان ثبت شده است و به ازای هر خطایی که انجام بدن زمان ازشون کم میشه .

   رکورد ها در حرکت ها زیاد مهم نیست و داوطلبا فقط باید هر حرکت رو به سریع ترین شکل ممکن انجام بدن .

   برای اطلاع از نحوه برگزاری آزمون عملی کنکور هنر هم می تونین مقاله زیر رو بخونین .

  محل برگزاری آزمون عملی تربیت بدنی ۹۹

  محل برگزاری آزمون عملی تربیت بدنی 99 به صورت استانی هستش و هر سال سازمان سنجش طی اطلاعیه ای محل برگزاری آزمون عملی برای هر استان رو اعلام می کنه و داوطلبا باید طبق این جدول از محل برگزاری آزمون عملی استانشون مطلع بشن .

  لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی تربیت بدنی از تاریخ 28 مرداد فعال شده و داوطلبا فرصت دارن این کارت رو تا تاریخ 3 شهریور خریداری کنن .

  به محض اینکه جدول محل برگزاری آزمون عملی تربیت بدنی 99 مشخص بشه تو این مقاله اطلاع میدیم .

  کارشناسای مرکز مشاوره تحصیلی تحیصلیکو هم آمادن تا به تموم سوالا و ابهامای شما در خصوص زمان ، نحوه و محل برگزاری آزمون عملی تربیت بدنی ۹۹ پاسخ بدن . شما می تونین از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی تحصیلیکو با این کارشناسا در ارتباط باشین .

  سوالات متداول

  جزئیات آزمون عملی تربیت بدنی

  زمان و نحوه پرداخت هزینه کارت آزمون عملی تربیت بدنی کنکور 99

  کلیه داوطلبانی که متقاضی رشته آموزش تربیت بدنی و علوم ورزشی پردیس‌ های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی هستند باید نسبت به اعلام علاقمندی این رشته با پرداخت هزینه مربوطه اقدام کنند . لینک خرید سریال اعلام علاقمندی به شرکت در آزمون عملی تربیت بدنی همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری بر روی سایت سازمان سنجش فعال می شود و داوطلبان می توانند با داشتن کارت بانکی عضو شتاب نسبت به پرداخت هزینه این آزمون اقدام کنند .
   

  هزینه شرکت در آزمون عملی علوم ورزشی - تربیت بدنی 42 هزار تومان است .
   

  لینک پرداخت هزینه آزمون عملی علوم ورزشی - تربیت بدنی کنکور 99 هم اکنون فعال شد .
  متقاضیان از امروز 27 مرداد لغایت 3 شهریور ماه 99 می توانند برای خرید کارت علاقمندی اقدام کنند .

  داوطلبان بعد از ورود به سایت سازمان سنجش باید از بخش سراسری ، بر روی گزینه اعلام علاقمندی به شرکت در آزمون عملی رشته های هنر و علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی کنکور 99 کلیک کنند .

  در این بخش داوطلبان می توانند با یکی از سه روش موجود هزینه کارت آزمون عملی علوم ورزشی 99 خود را بپردازند .

   شماره پرونده + شماره داوطلبی

   شماره پرونده + رسید ثبت نام

   شماره پرونده + رسید انتخاب رشته علاقمندی رشته های خاص

  در صفحه باز شده اطلاعات ثبت نامی داوطلب قابل مشاهده است از قسمت پایین صفحه می توانید نسبت به اعلام علاقمندی خود از میان گروه هنر و یا تربیت بدنی اقدام نمایید .

   در این صفحه با توجه به انتخاب سریال علاقمندی خود وارد درگاه پرداخت اینترنتی سازمان سنچش می شوید .

   در این بخش با وراد کرن اطلاعات کارت بانکی خود می توانید نسبت به پرداخت هزینه کارت آزمون عملی مورد نظر اقدام نمایید .

  برای ورود به لینک اعلام علاقمندی به شرکت در آزمون تربیت بدنی کنکور 99 کلیک کنید .

  زمان برگزاری آزمون عملی تربیت بدنی کنکور 99

  رشته تربیت بدنی دارای دو آزمون عملی است به طوریکه آزمون اول را مقدماتی و آزمون دوم را تخصصی گویند . آزمون مقدماتی رشته علوم ورزشی دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی معمولا چند روز بعد از زمان برگزاری کنکور سراسری برگزار می شود و همه داوطلبانی که نسبت به پرداخت هزینه شرکت در آزمون اقدام کرده اند می توانند در موعد مقرر در جلسه حضور داشته باشند .

  مرحله دوم آزمون عملی آموزش تربیت بدنی - علوم ورزشی ۹۹ تنها داوطلبانی شرکت خواهند کرد که در فرم انتخاب رشته کنکور سراسری خود این رشته را آوره و پس از بررسی سازمان سنجش ، جزو معرفی شدگان این رشته بوده باشند .

  به محض مشخص شدن زمان برگزاری آزمون عملی تربیت بدنی کنکور 99 در مرحله اول و دوم ، این مقاله به روز رسانی شده و تاریخ دقیق در این بخش اطلاع رسانی می شود .

  با توجه به اینکه در حال حاضر زمان برگزاری آزمون عملی رشته علوم ورزشی - تربیت بدنی کنکور ۹۹ مشخص نشده است به داوطلبان توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا از بازه های زمانی مذکور مطلع شوند .

  محل برگزاری آزمون عملی تربیت بدنی کنکور 99

  آزمون عملی تربیت بدنی - علوم ورزشی دانشگاه فرهنگیان و پردیس تربیت دبیر شهید رجایی ۹۹ به صورت استانی برگزار می شود و آدرس ، زمان و حوزه های امتحانی توسط سازمان سنجش اطلاع رسانی می شود . جدول زیر بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش در سال گذشته ارائه شده است به محض انتشار آدرس حوزه های امتحانی سال 99 ، مقاله به روز رسانی می شود .

  به محض انتشار جدول محل برگزاری آزمون عملی تربیت بدنی 99 ممقاله به روز رسانی می شود .

  نکات قابل توجه برای شرکت در آزمون عملی تربیت بدنی کنکور 99

  شرکت در آزمون عملی تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی نیز مانند هر آزمون دیگری دارای نکات و تبصره هایی است که اطلاع از آن سبب می شود داوطلبان با آمادگی بیشتری در جلسه آزمون حاضر شده و ممنوعیتی از جهت عدم دارا بودن مدرک نداشته باشند . 

   داوطلبانی که نسبت به پرداخت هزینه کارت علاقمندی شرکت در آزمون عملی علوم ورزشی - تربیت بدنی اقدام کرده اند می بایست هزینه ای جداگانه بابت معاینه پزشکی و تست های سلامت و تندرستی به شماره حسابی که سایت سنجش اعلام می کند و یا به صورت اینترنتی از طریق سایت www.ssrc.ac.ir واریز کنند تا بتوانند سر جلسه آزمون عملی مرحله دوم حاضر شوند .

   همراه داشتن یک قطعه عكس 4×3 ، لباس‌ وكفش‌ ورزشی‌ ، اصل شناسنامه و یا كارت ملی و اصل فیش هزینه تست‌ های سلامت و تندرستی الزامی است .

   متقاضیان باید با لباس و کفش ورزشی تو حوزه های آزمون عملی حاضر شوند .

   آزمون‌ عملی تربیت بدنی قابل تمدید ، تكرار و یا برگزاری آن بصورت انفرادی برای هیچ داوطلبی نمی‌باشد .

   معرفی ‌شدگان چند برابر ظرفیت رشته تحصیلی علوم ورزشی باید از سلامت کامل جسمانی برخوردار باشند .

   منظور از سلامت جسمانی ، سلامت کامل گفتاری " نداشتن لکنت زبان " ، قدرت بینایی " 10 از 10 با عینک و 10 از 20 بدون عینک بصورت مجموع هردو چشم " ، قدرت شنوایی ، قد و وزن مناسب " حداقل 160 سانتی متر در مردان و 155 سانتی متر در بانوان " ، نداشتن نقص عضو مشهود ، عدم ابتلا به بیماری های مزمن و صعب العلاج ، سلامت روانی و برخورداری از استعداد ، علاقه و انگيزه معلمی ، عامل بودن به اخلاق و رفتار متناسب با شان و جايگاه معلمی ، برخورداری از قدرت تعامل با ديگران آشنايی با تعاليم دينی ، به ويژه قرآن كريم از دیگر شرایط قبولی در دانشگاه تربیت معلم شهید رجایی است که در زمان مصاحبه بررسی خواهد شد .

  متقاضیان لازم ایت جهت آمادگی برای انجام حرکات ورزشی آزمون عملی ، حداقل 15 دقیقه قبل آزمون گرم کنند .

   در نظر داشته باشید  رکورد ها در حرکت ها خیلی مهم نیست و داوطلبان فقط باید هر حرکت را به سریع ترین شکل ممکن انجام دهند .

   متقاضیان رشته‌ علوم ورزشی - آموزش تربيت بدنی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پردیس‌ های دانشگاه فرهنگیان وابسته به وزارت آموزش و پرورش در صورتی كه در آزمون عملی شركت نموده و در ردیف پذیرفته‌ شدگان نهایی قرار بگیرند ، حق انتخاب رشته محل های دوره روزانه آزمون سراسری 1400را نخواهند داشت .

  جزئیات آزمون عملی تربیت بدنی کنکور 99

  یکی از سوالات پرتکرار در بین متقاضیان شرکت در آزمون عملی تربیت بدنی ، جزئیات این آزمون بوده که در این بخش آمادگی هایی که داوطلبان باید در روز آزمون داشته باشند ارائه شده است .

   بارفیکس دراز کشیده توی 20 ثانیه

   دراز نشست توی 20 ثانیه

   دریبل با توپ فوتبال و بسکتبال از بین 5 مانع

   پرش از روی 4 مانع

   راه رفتن از روی چوب تعادل به عرض 20 سانتی متر و طول 6 متر

   پرتاب توپ midecinball به حجم 3 کیلو از روی سینه

   4 در 9 . مسیر 9 متر رو 2 بار باید رفت و برگشت کنیند و چوبی را از این طرف خط به اون طرف خط ببرید و 

   در آخر دو 250 متر

   در نظر داشته باشید کارشناسان سامانه مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند تا به تمام سوالات و ابهامات شما در خصوص زمان ، نحوه و محل برگزاری آزمون عملی تربیت بدنی کنکور ۹۹ پاسخ دهند . پل ارتباطی ما با شما سامانه مشاوره تحصیلی هیوا است . 

  سوالات متداول

  ✔️ در دو مرحله مقدماتی و تخصصی برگزار می شود که جزئیات دقیق آن در متن مقاله ارائه شده است .

  ✔️ مطابق اطلاعیه سازمان سنجش هزینه کارت علاقمندی این آزمون 42 هزار تومان است که راهنمای شرکت در این آزمون در متن مقاله ارائه شده است .

  ✔️ مواد این آزمون شامل دراز نشت و بارفیکس و... می شود که برای اطلاعات بیشتر می توانید به متن مقاله مراجعه کنید .

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید