توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  زمان اعلام نتايج كنكور ارشد ٩٩

  1 بازدید

  زمان اعلام نتايج كنكور ارشد ٩٩ را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری

  اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری

  با وجود کشمکش های فراوان در خصوص برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سال 99، نهایتا این آزمون در  روزهای 16، 17 و 18 مرداد ماه در پنج گروه آزمایشی (علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی و هنر) برای دوره های روزانه، نوبت دوم، مجازی و پردیس خودگردان دانشگاه ها، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور و موسسات غیر انتفاعی برگزار شد.

  سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان مجری برگزاری کنکور کارشناسی ارشد،  مسئولیت اعلام نتایج آن را نیز در هر یک از مراحل اولیه و نهایی بر عهده دارد. از همین رو، متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت رسمی این سازمان در زمان مقرر، نتایج آزمون خود را دریافت نمایند.

  زمان اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 99

  بعد از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد در سال 99، داوطلبان بی صبرانه منتظر انتشار کارنامه نتایج اولیه هستند تا پس از آگاهی از وضعیت قبولی خود بتوانند نسبت به انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 اقدام نمایند.

  در واقع نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد در قالب کارنامه ای اعلام می شود که شامل اطلاعاتی همچون رتبه و تراز مکتسبه داوطلبان و همچنین درصدهای اکتسابی آن ها در هر درس می باشد. پس از صدور این کارنامه، متقاضیان می توانند بر اساس وضعیت مجاز شدن خود در هر یک از دروه های دانشگاه سراسری اعم از روزانه، شبانه (نوبت دوم)، پردیس خودگردان، پیام نور و غیرانتفاعی، اقدامات لازم در این راستا را به انجام برسانند. نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد معمولا به فاصله یک ماه پس از برگزاری آن بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

  با توجه به این که تا کنون خبری در خصوص زمان دقیق اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال جاری منتشر نشده است، نمی توان درمورد آن اظهار نظر نمود اما با توجه به بازه های زمانی مرتبط با سال گذشته انتظار می رود، این نتایج تا اواخر شهریور ماه اعلام گردد. شما عزیزان می تواند برای دریافت آخرین اخبار در خصوص مبحث فوق، در کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره عضو شوید.

  زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 99

  پس از اتمام زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد هر یک از دانشگاه های سراسری و آزاد، داوطلبان در انتخظار اعلام نتایج به صورت می برند تا بتوانند در مدت زمان تعیین شده، به دانشگاه محل پذیرش خود مراجعه نموده و فرآیند ثبت نام خود را به صورت حضوری تکمیل نمایند.

  تاخیر در زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد سال جاری، قطعا در زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد نیز تاثیرگذار خواهد بود. علی رغم این که تا به این لحظه، تاریخ دقیقی برای اعلام نهایی کنکور کارشناسی ارشد مشخص نشده است، اما با توجه به اخبار منتشر شده، پیش بینی می شود این امر تا اواخر مهر ماه به سرانجام برسد.

  نحوه مشاهده نتایج کنکور کارشناسی ارشد 99

  تمامی فرآیند مربوط به آزمون کارشناسی ارشد از طریق سایت الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد. البته این فرآیند از زمان انتخاب رشته تغییر کرده و روند مشاهده نتایج نهایی این آزمون برای داوطلبان تحصیل در دانشگاه آزاد، از طریق سامانه azmoon.net انجام می پذیرد. اما تمامی شرکت کنندگان کنکور کارشناسی ارشد می توانند مطابق با راهنمای زیر نسبت به مشاهده نتایج اولیه خود اقدام نمایند.

  اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد 99

  احتمال بروز اشتباه در کارنامه داوطلبان بسیار کم است اما غیر ممکن نیست. در صورت مشاهده هر گونه خطا در کارنامه و موجه بودن دالایل داوطلبان، سازمان سنجش کارنامه داوطلب را مجددا بررسی خواهد کرد. ثبت تمامی اعتراضات به نتایج کارشناسی ارشد به صورت اینترنتی و در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می گیرد لذا از مراجعه حضوری به سازمان سنجش خودداری نمایید. نحوه ثبت اعتراض به مندرجات کارنامه اولیه آزمون کارشناسی ارشد به شرح زیر می باشد:

  1- برای ثبت اعتراض به نتایج کنکور ارشد 99، ابتدا باید وارد سایت سازمان سنجش شده و سپس طبق تصویر زیر بر روی گزینه “ارسال درخواست” کلیک کنید.

  2- همان طور که در تصویر زیر مشخص شده است، می بایست بر روی گزینه “عضویت در سایت” کلیک کنید.

  3- صفحه ای همچون تصویر زیر پیش روی شما قرار خواهد گرفت. اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و بر روی دکمه “تایید” کلیک کنید.

  4- پس از انجام این مرحله و تایید آن، از طرف سازمان سنجش رمز عبوری به ایمیلی که وارد کرده اید، ارسال خواهد شد. پس از دریافت آن مجددا به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و بر روی گزینه “ارسال درخواست” کلیک کنید. سپس مطابق با تصویر زیر گزینه “ورود به سیستم” را انتخاب کنید. پنجره ای به شکل زیر برای شما نمایان می شود که بایستی نام کاربری و رمز عبور دریافتی را وارد کرده و سپس بر روی گزینه ورود کلیک نمایید.

  5- پس از کلیک بر روی گزینه ورود، به صفحه جدیدی هدایت خواهید شد که باید گزینه “درخواست جدید” را انتخاب نمایید.

  6- با ورود به صفحه جدید، در قسمت آزمون “کارشناسی ارشد” و در قسمت سال “99” را انتخاب کرده و سپس دکمه جستجو را بفشارید.

  در زمان انتشار کارنامه کارشناسی ارشد گزینه “اعتراض به نتیجه قبولی” فعال می باشد. پس از کلیک بر روی دکمه ورود صفحه ای پیش روی شما قرار می گیرد که می توانید متن اعتراض خود را وارد کنید که با کلیک بر روی گزینه ارسال، اعتراض شما ثبت می شود. پس از رسیدگی به اعتراض به نتایج کنکور ارشد 99، مجددا وارد سیستم شده و نتیجه رسیدگی به اعتراض خود را از طریق همان رمز عبور دریافتی مشاهده نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش، می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

  سوالات متداول

  با توجه به تاخیری که در زمان برگزاری این آزمون به وجود آمده است، نمی توان به طور دقیق زمان اعلام نتایج آن را پیش بینی کرد اما انتظار می رود نتایج نهایی تا آخر مهر ماه منتشر می گردد.

  خیر، تنها افرادی که دارای وضعیت مجاز به انتخاب رشته در دوره های روزانه، شبانه، پردیس خودگردان، پیام نور و غیرانتفاعی هستند، می توانند فرآیند انتخاب رشته خود را برای دانشگاه های سراسری انجام دهند.

  معمولا این امکان برای داوطلبان فراهم می گردد و آن ها می توانند از طریق سامانه ارسال درخواست سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدامات لازم را انجام دهند.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ ⭐️ دقیق! | مسترتست ؛ اخبار و مشاوره کارشناسی ارشد 99 ، ارشد بدون کنکور

  احتمالا نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ در دهه دوم شهریورماه اعلام خواهد شد.

  کارنامه اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ چه چیزهایی را نشان می‌دهد؟

  کارنامه نتایج اولیه کنکور ارشد شامل رتبه داوطلب در گرایش‌های مختلف رشته امتحانی (بدون سهمیه و (در صورت داشتن سهمیه) با سهمیه) در دوره روزانه و غیرروزانه، نمره تراز و درصد کسب‌شده در دروس آزمون کارشناسی ارشد، آخرین رتبه مجاز و نیز مجاز بودن یا نبودن به انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و نیز کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد است. نمونه کارنامه را می‌توانید در تصویر زیر مشاهده کنید:

  اطلاعات رشته امتحانی اول در کارنامه نتایج اولیه به شرح زیر است:

  ردیف ۱- شماره داوطلب: در این ردیف، شماره داوطلب در رشته امتحانی اول (اصلی) درج شده است.

  ردیف ۲- علاقه‌مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی: در این ردیف، برای آن دسته از داوطلبانی که علاقه‌مندی خود را به رشته‌های تحصیلی در دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی به هنگام ثبت نام در تقاضانامه اینترنتی اعلام نموده اند، کلمه «بلی» و برای سایر داوطلبان کلمه «خیر» درج شده است.

  ردیف ۳- وضعیت انتخاب رشته داوطلب: در این ردیف مفهوم درج کلمه «مجاز می‌باشید» به منزله آن است که با توجه به نمرات اکتسابی داوطلب در رشته امتحانی و کد ضریب و یا کد ضرایب موجود در هر رشته و سهمیه مربوط و مندرجات جدول شماره ،۷مجاز به انتخاب رشته بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (همین دفترچه) می‌باشد و برای آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته نمی باشند، در ردیف ۶ کارنامه آنان کلمه «مجاز نیستید» درج شده است.

  ردیف ۴- معدل مؤثر: در این ردیف، بر اساس مصوبه شورای برنامه ریزی تحصیلات تکمیلی، با توجه به اختلاف سطح علمی دانشگاه‎ها، معدل داوطلبان بر اساس رشته، دانشگاه و نمره علمی تراز شده است و به عنوان معدل مؤثر درج شده است.

  ردیف ۵- کد و نام رشته امتحانی اول: در این ردیف، کد و نام رشته امتحانی اول (اصلی) داوطلب درج شده است.

  نتایج کنکور کارشناسی ارشد 99ردیف ۶- نمرات اکتسابی در نتایج ارشد ۹۹: در این ردیف، نام دروس امتحانی و نمرات اکتسابی داوطلب به ترتیب دروس در فاصله ( ۱۰۰ و ۳۳/۳۳-) درج شده است.

  تبصره ۱- نمره‌های خام هر درس به صورت درصدی درج گردیده و این نمرات در هر درس نشانگر آن است که داوطلب چند درصد از نمره یک آزمون (یک درس) را پس از کسر نمرات منفی پاسخ‌های غلط، به دست آورده است. مثلاً نمره خام ۷۵ در درس زبان خارجی بدین معنی خواهد بود که پس از محاسبه نمرات مثبت و منفی حاصل از پاسخ‌های داده شده، نمره خام داوطلب در درس مذکور هفتاد و پنج (۷۵) شده است.

  تبصره ۲- در مواردی که نمره خام داوطلب در یک درس عدد صفر (۰) درج شده است، به منزله آن است که پس از محاسبه نمرات مثبت و منفی حاصل از پاسخ‌های داده شده، نمره خام داوطلب در درس مذکور صفر (۰) شده است.

  تبصره ۳- در مواردی که داوطلب به هیچ یک از سؤالات یک درس پاسخ نداده باشد، در مقابل درس مذکور کلمه «سفید» درج شده است.

  تبصره ۴- در مواردی که نمره خام داوطلب در یک درس به صورت عدد منفی درج گردیده، به منزله آن است که پس از محاسبه نمرات مثبت و منفی حاصل از پاسخ‌های داده شده، نمره خام داوطلب در درس مذکور منفی شده است.

  ردیف ۷- وضعیت داوطلب در هر کد ضریب: نظر به اینکه بر اساس کلیه شرایط و ضوابط آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ ابتدا فهرست اسامی چند برابر ظرفیت استخراج و فقط این افراد (افرادی که در ردیف چند برابر ظرفیت قرار گرفته اند) مجاز به انتخاب رشته خواهند بود و برای مراحل مختلف شامل: بررسی صلاحیت عمومی، شرکت در آزمون تشریحی یا عملی معرفی میگردند، لذا وضع علمی داوطلبان بر اساس گزینش علمی انجام شده مذکور در هر گرایش رشته امتحانی، در این جدول مشخص شده است.

  مفهوم هر یک از مندرجات جدول شماره ۷ کارنامه اولیه نتایج به شرح زیر اعلام میگردد.

  ۷-۱- کد ضریب: منظور از کد ضریب، کد مجموعه رشته گرایش هایی است که دارای ضرایب یکسان می‌باشند. این کد در جدول ذیل بند ۵ کارنامه و هر یک از کد رشته‌های امتحانی دفترچه راهنمای ثبت نام و همچنین بالای جداول کدرشته محل‌های تحصیلی، در دفترچه راهنمای انتخاب رشته درج شده است.

  ۷-۲- نمره کل: عبارت است از نمره داوطلب بر اساس %۸۰ نمره علمی حاصل از آزمون اختصاصی که با ضرایب مربوط برای هر کد ضریب (در رشته هایی که دارای چند گرایش می‌باشند) محاسبه شده و %۲۰ معدل مؤثر مقطع کارشناسی. (درباره تأثیر معدل در کنکور کارشناسی ارشد بیشتر بخوانید.)

  ۷-۳- رتبه کل داوطلب در سهمیه: در این ستون، رتبه کل داوطلب در بین کلیه شرکت کنندگان رشته امتحانی در سهمیه و در هر کد ضریب، درج گردیده است.

  نمره کل و رتبه داوطلب درج شده برای آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و رشته امتحانی آنان دارای آزمون عملی، دروس پروژه و یا تشریحی بوده و آزمون آن متعاقباً برگزار می‌گردد، غیرقابل استناد میباشد، چون پس از برگزاری آزمون مذکور و اعمال نمره دروس مربوط، این رتبه‌ها تغییر می‌نماید. به عبارت دیگر این رتبه‌ها فقط تا این مرحله معتبر و در گزینش نهایی معتبر نخواهد بود.

  ۷-۴- رتبه کل داوطلب بدون سهمیه: در این ستون، رتبه داوطلب در بین کلیه شرکت کنندگان رشته امتحانی در هر کدضریب، بدون در نظر گرفتن سهمیه درج گردیده است.

  ۷-۵- آخرین رتبه مجاز در سهمیه در رشته‌های دوره روزانه و نوبت دوم «شبانه»: در این ستون، آخرین رتبه مجاز در رشته‌های تحصیلی دوره روزانه و نوبت دوم (شبانه)، در هر کد ضریب با توجه به سهمیه درج گردیده است.

  ۷-۶- نتیجه در رشته‌های دوره روزانه و نوبت دوم «شبانه»: در این ستون، در رشته‌های دوره روزانه و نوبت دوم شبانه و در هر کد ضریب، که نشانگر مجاز یا غیرمجاز بودن داوطلب برای انتخاب کد رشته محل یا رشته محلهای کد ضریب مربوط، بر اساس ضوابطی که در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (همین دفترچه) درج شده، مشخص می‌شود. بدین ترتیب داوطلبی مجاز به انتخاب کد رشته محل یا رشته محل هایی از کد ضریب مربوط به رشته امتحانی میباشد، که در ستون نتیجه برای وی کلمه «مجاز» درج شده است. بدیهی است در صورتی که در ستون نتیجه در مقابل کد ضرایبی از رشته امتحانی کلمه «غیرمجاز» درج شده باشد. به منزله آن است که داوطلب مجاز به انتخاب کدرشته محل یا کدرشته محلهای کد ضرایب غیرمجاز نمیباشد.

  ۷-۷- رتبه داوطلب در سهمیه در دوره‌های غیرروزانه و غیر نوبت دوم «شبانه»: در این ستون، رتبه داوطلب در سهمیه و در بین علاقمندان به رشته‌های تحصیلی غیرروزانه و غیرنوبت دوم (شبانه)، در هر کد ضریب با توجه به سهمیه مربوط درج گردیده است.

  ۷-۸- آخرین رتبه مجاز در سهمیه در دوره‌های غیرروزانه و غیرنوبت دوم «شبانه»: در این ستون، آخرین رتبه مجاز برای رشته‌های تحصیلی غیرروزانه و غیرنوبت دوم (شبانه)، در هر کد ضریب با توجه به سهمیه مربوط درج گردیده است.

  ۷-۹- نتیجه در دوره‌های غیرروزانه و غیرنوبت دوم «شبانه»: در این ستون، نتیجه در رشته‌های تحصیلی غیرروزانه و غیرنوبت دوم (شبانه)، در هر کد ضریب که نشانگر مجاز یا غیرمجاز بودن داوطلب برای انتخاب کد رشته محل یا رشته محل‌های کد ضریب مربوط، بر اساس ضوابطی که در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (همین دفترچه) درج شده، مشخص میشود. بدین ترتیب داوطلبی مجاز به انتخاب کدرشته محل یا کدرشته محلهایی از کد ضریب مربوط به رشته امتحانی میباشد که در ستون نتیجه برای وی کلمه «مجاز» درج شده است. بدیهی است در صورتی که در ستون نتیجه در مقابل کد ضریب و یا کد ضرایبی از رشته امتحانی کلمه «غیرمجاز» درج شده باشد. به منزله آن است که داوطلب مجاز به انتخاب کدرشته محل یا کدرشته محل‌های کد ضرایب غیرمجاز نمی باشد.

  نتایج آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ در کدام سایت اعلام می‌شود؟

  اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۹ سراسری و آزاداز طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org صورت می‌گیرد.

  با اعلام نتایج کنکور ارشد ۹۹، داوطلبان با ورود به «سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۹» می‌توانند از نتایج کنکور مطلع شوند. بدین منظور داوطلبان می‌بایست با انتخاب گزینه «ورود به سیستم» و وارد کردن اطلاعات موردنیاز نسبت به مشاهده کارنامه نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد خود اقدام نمایند.

  جهت مشاهده کارنامه نتایج آزمون کارشناسی ارشد می‌توانید به دو روش اقدام کنید:

  ۱. نام و نام خانوادگی، شماره داوطلبی و شماره شناسنامه

  ۲. نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه و شماره پرونده

  زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 99

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 99

  داوطلبان در زمان اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد 99 باید به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و پس از وارد کردن اطلاعات ثبت نامی ، کارنامه اولیه کنکور کارشناسی ارشد را مشاهده نمایند . از این مرحله به بعد مسیر دانشگاه آزاد و سراسری جدا شده و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۹ به سایت سازمان سنجش و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 به سایت دانشگاه آزاد مراجعه می کنند .

  پس از برگزاری کنکور کارشناسی ارشد جواب اولیه آزمون ارشد 99 در قالب کارنامه منتشر شده و وضعیت علمی کلیه داوطلبان دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد را مشخص می کند . امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعویق برگزاری آزمون در 2 و 3 مرداد پیش بینی ما برای زمان اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد ۹۹  مهر ماه می باشد .

   به گفته رئیس سازمان سنجش کشور نتایج آزمون کارشناسی ارشد تا دهه دوم شهریور 99 منتشر خواهد شد .

  داوطلبان می توانند با عضویت در کانال تلگرامی و یا صفحه اینستاگرامی کارشناسی ارشد هیوا از زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد 99 آگاه شوند .

  زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 99

  پس از اتمام انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99 اولویت بندی رشته محل های انتخابی داوطلب مورد بررسی قرار گرفته و اولین رشته محل دارای ظرفیت به عنوان محل قبولی وی اعلام می شود . از این رو متقاضیان برای اطلاع از وضعیت قبولی خود باید در بازه های زمانی در نظر گرفته شده به سایت مربوطه مراجعه نمایند . در قسمت زیر زمان اعلام نتیجه نهایی کنکور کارشناسی ارشد را برای هر یک از داوطلبان دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد ارائه می دهیم . 
   

   سازمان سنجش به منظور رفاه حال داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سامانه ای را در سایت خود طراحی کرده که متقاضیان بر اساس آن می توانند تمامی فرآیند های آزمون را پشت سر گذاشته و در نهایت از وضعیت قبولی یا مردودی خود باخبر شوند . هر چند سال گذشته به دلیل برخی مشکلات ، لینک اعلام نتایج این آزمون در هفته سوم شهریور ماه فعال شد اما پیش بینی ما برای زمان اعلام نتیجه نهایی کنکور کارشناسی ارشد 99 هفته اول شهریور ماه می باشد .

  به گفته رئیس سازمان سنجش کشور دکتر ابراهیم خدایی ، نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد 99 ، تا پایان مهرماه ۹۹ منتشر می شود .

  زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 پس از انتشار نتایج دانشگاه های سراسری و احتمالا در نیمه دوم شهریور ماه خواهد بود اما به دلیل تغییرات احتمالی به داوطلبان توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد از زمان دقیق این فرایند مطلع شوند .


  لازم به ذکر است طی سه سال گذشته تغییراتی در نحوه اعلام جواب نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد صورت گرفت و سازمان سنجش این نتایج را در سایت خود منتشر کرد .   

  به گفته رئیس سازمان سنجش کشور دکتر ابراهیم خدایی ، نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 ، تا پایان مهرماه ۹۹ منتشر می شود .

  مشاوره زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 99

  اطلاع به موقع از فرآیند های کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ باعث خواهد شد داوطلبان از مراحل بعدی جا نمانده و مسیر آزمون را بدون دغدغه و نگرانی طی کنند . از این رو سازمان سنجش جدول زمان بندی کنکور کارشناسی ارشد را در دفترچه ثبت نام این آزمون منتشر کرده و بر روی سایت خود قرار می دهد تا متقاضیان بر اساس تاریخ های اعلام شده به برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد بپردازند .

  مندرجات این جدول شامل زمان ثبت نام ، برگزاری آزمون ، دریافت کارت ورود به جلسه ، انتخاب رشته و اعلام نتیجه اولیه و نهایی می باشد . انتخاب رشته صحیح نیز نقش بسزایی در کسب رتبه قبولی دارد که به متقاضیان توصیه می کنیم بدین منظور از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد استفاده نمایند . 

  همچنین داوطلبانی که در این آزمون موفق به پذیرش در هیچ یک از کد رشته ها نشده اند می توانند در تکمیل ظرفیت ارشد 99 شرکت کرده و شانس دوباره ای را به خودشان بدهند . بدین منظور پیگیر اخبار بوده تا از این فرآیند جا نمانده و به ثبت کد رشته ها بپردازند .


  کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز تا زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 99 همراه داوطلبان بوده و تجربیات خود را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا در اختیار آن ها قرار می دهند  .

  سوالات متداول

  ✔️ بله ، همانطور که در متن مقاله در زمان اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 99 فقط یک کارنامه برای کلیه داوطلبان منتشر می شود . 

  ✔️ در زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد تنها وضعیت قبولی یا مردودی داوطلبان مشخص شده و کارنامه نهایی چند روز پس از آن منتشر خواهد شد که لینک آن در مقاله قرار خواهد گرفت . 

  ✔️ با توجه به توضیحات مقاله این داوطلبان حداکثر می توانند 100 کد رشته محل را انتخاب کنند . 

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید