توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  زمان ارسال پیامک قرعه کشی ایران خودرو

  1 بازدید

  زمان ارسال پیامک قرعه کشی ایران خودرو را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  اعلام زمان قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو | قیمت سه خودروی ثبت نامی

  اعلام زمان قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو | قیمت سه خودروی ثبت نامی

  به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام، قرعه کشی چهارمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو، راس ساعت ۹ صبح روز شنبه (۱۹ مهرماه) با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار می‌شود.

  در مرحله چهارم فروش فوق العاده ایران خودرو، ثبت نام برای ۳ محصول ایران خودرو انجام شده است و موعد تحویل خودروهای ثبت نامی حداکثر ۹۰ روز خواهد بود.

  پس از قرعه کشی و تایید فرآیند آن توسط نهادهای ناظر، مشخصات افراد پذیرفته شده، در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esal.ikco.ir قرار خواهد گرفت. همچنین اطلاع رسانی از طریق ارسال پیامک به برگزیدگان نیز صورت خواهد گرفت.

  مراسم قرعه کشی از طریق صفحه رسمی اطلاع‌رسانی ایران خودرو در اینستاگرام به نشانی ikcopressofficial به صورت زنده پخش خواهد شد.

  ۳ محصول ثبت نامی ایران خودرو در این دوره از فروش فوق العاده شامل وانت آریسان با قیمت مصوب ۱۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، رانا پلاس با قیمت مصوب ۱۴۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سورن پلاس با قیمت مصوب ۱۴۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

  در این طرح مشتریان هیچگونه وجهی به عنوان پیش پرداخت واریز نخواهند کرد، منتخبان بعد از اعلام نتایج قرعه کشی به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند.

  منبع مطلب : www.hamshahrionline.ir

  مدیر محترم سایت www.hamshahrionline.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  برندگان قرعه کشی ایران خودرو پیامک دریافت می‌کنند

   قرعه کشی ایران خودرو به گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، دیروز دومین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو در حالی برگزار شد که در مجموع ۹۸۶ هزار ‌و ۵۲۵ نفر ثبت نام کردند و این مراسم  با حضور نهادهای نظارتی برگزار شد. 

  گفتنی است در این طرح ۱۴ هزار نفر ظرفیت وجود دارد که همزمان ۱۴ هزار رزرو هم در نظر گرفته شده است. امروز برای برندگان پیامک ارسال شده است. 

  در ادامه تعداد متقاضیان و ظرفیت موجود برای هر دستگاه خودرو را به همراه زمان تحویل آن به تفکیک مدل مختلف خودروها مشاهده می کنید:

  پژو ۲۰۶

  سمند ال ایکس

  پژو ۲۰۶ اس دی

  پژو پارس

  دنا

  انتهای پیام/

  منبع مطلب : www.yjc.ir

  مدیر محترم سایت www.yjc.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز ۱۹ مهر ۹۹+ اسامی برندگان و زمان تحویل

  نتایج قرعه کشی ایران خودرو امروز ۱۹ مهر ۹۹+ اسامی برندگان و زمان تحویل

  به گزارش راهبرد معاصر؛ قرعه کشی چهارمین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو امروز شنبه ۱۹ مهر ۹۹ با حضور نمایندگان نهاد‌های نظارتی برگزار می شود. برای مشاهده نتایج قرعه کشی  ایران خودرو و دریافت اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو با راهبرد معاصر همراه باشید  زمان قرعه کشی ایران خودرو مهرماه 99

  زمان قرعه کشی ایران خودرو مهرماه 99 اعلام شد و قرعه کشی امروز شنبه 19 مهر 99 با حضور نهادهای نظارتی برگزار می شود.

  اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو مهر 99

  به برندگان قرعه کشی مهرماه ایران خودرو از طریق پیامک اطلاع رسانی می شود.

  نحوه جستجو با کد پیگیری برندگان طرح پیش فروش ایران‌ خودرو مهر 99

  کد پیگیری برندگان ۷ رقمی بوده و اعداد ابتدایی این فهرست شماره ردیف برندگان است. متقاضیان می‌توانند برای جستجوی شماره پیگیری خود از کلید میانبر ctrl+f استفاده کنند. بعد از فشردن کلید ترکیبی فوق کادر کوچکی در سمت راست بالای صفحه بازز می‌شود، شماره پیگیری خود را در کادر جستجو وارد کرده و در کنار کادر تعداد یافته‌های در بین ۱۵ هزار کدپیگیری را برای شما به نمایش می‌گذارد.

  چنان‌چه عدد ۱ را مشاهده کردید یعنی کدپیگیری شما در لیست برنده شدگان ایران خودرو وجود دارد، ولی اگر عدد مقابل نوشته صفر بود شما برنده قرعه کشی نشده اید.  مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو بر اساس کد پیگیری

  اسامی منتخبان از طریق سایت فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir و ارسال پیامک به منتخبان اعلام خواهد شد.

  اسامی منتخب در این طرح، پس از تائید نهاد‌های نظارتی و تخصیص به نمایندگی ها، اعلام خواهد شد. ضمن اینکه به منتخبین نیز با ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

  اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو ویژه فروش فوری ایران خودرو مهر 99 بر اساس کد پیگیری

  برای اطلاع از نتایج قرعه کشی و اسامی برندگان قرعه کشی مهر ماه 99 فروش فوق العاده ایران خودرو مهر ماه 99 بر روی لینک زیر کلیک کنید.

  اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو فروش ویژه فوق العاده ایران خودرو مهر 99

  راهنمای دریافت خودرو ایران خودرو ویژه قرعه کشی فوق العاده مهر ماه 99 ایران خودرو

  در ادامه برای اطلاع از پخش زنده قرعه کشی ایران خودرو و مراسم قرعه کشی ایران خودرو با سایت تخصصی راهبرد معاصر همراه باشید.

  جزئیات فروش فوق العاده ایران خودرو ویژه مهر 99

  ایران خودرو برای این مرحله حدود ۸۰۰۰ خودرو را در قالب سه محصول راناپلاس، سورن پلاس و وانت آریسان با قیمت قطعی و موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه در نظر گرفته است.

  ۳ محصول ثبت نامی ایران خودرو در این دوره از فروش فوق العاده شامل وانت آریسان با قیمت مصوب ۱۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، رانا پلاس با قیمت مصوب ۱۴۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سورن پلاس با قیمت مصوب ۱۴۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

  در این طرح مشتریان هیچ گونه وجهی به عنوان پیش پرداخت واریز نخواهند کرد، منتخبان بعد از اعلام نتایج قرعه کشی به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند.


  در این مرحله از فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو سه محصول راناپلاس، سورن پلاس و وانت آریسان با قیمت قطعی و موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه شده است. حداکثر تا سه روز کاری پس از پایان مهلت ثبت‌نام، قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار و اسامی منتخبان از طریق سایت فروش محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir و ارسال پیامک از سرشماره ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ اعلام خواهد شد.


  شروط جدید واریز وجه در پیش فروش ایران خودرو مهر 99+ جزئیات

  لازم به ذکر است که در این برنامه فروش، مشتریان هیچگونه وجهی به عنوان پیش پرداخت واریز نخواهند کرد و مشتریان منتخب پس از قرعه‌کشی به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند.  همچون روال سابق، در این دوره از فروش فوق‌العاده‌ خودروها، محدودیت‌ها به منظور ایجاد امکان ثبت‌نام مشتریان واقعی درنظر گرفته شده است. متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی امکان ثبت‌نام در این طرح را نخواهد داشت. اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کدملی، ارائه گواهینامه رانندگی،‌ فاصله دست کم ۴۸ ماه از آخرین خرید، ثبت‌نام یا تحویل خودرو از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا،‌ عدم امکان صلح، تعلق شماره حساب و تلفن همراه به نام فرد متقاضی این محدودیت‌ها را شامل می‌شود.

  همچنین گارانتی خودرو در صورت عدم مراجعه مشتری به شبکه خدمات پس از فروش پس از گذشت سه ماه از تحویل خودرو ابطال خواهد شد. سند و فاکتور فروش خودرو نیز تا پایان مدت یکسال از تحویل خودرو به صورت رهن نزد شرکت ایران خودرو خواهد بود.

  شایان ذکر است که در بخشنامه این فروش تاکید شده است که کسانی که فاقد گواهینامه رانندگی خودرو یا دارای پلاک انتظامی فعال بوده و اقدام به ثبت‌نام در این طرح کنند، ضمن بی‌اثر شدن این ثبت‌نام،‌ به مدت سه سال از مشارکت در تمامی طرح‌های فروش ایران خودرو محروم خواهند شد.

  چهارمین مرحله از فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو برخلاف آنچه که پیش از انتصاب علیرضا رزم‌حسینی به سمت وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) صورت می گرفت، در شرایطی برگزار می‌شود که آن زمان که جعفر سرقینی سرپرست این وزارتخانه بود، در چهل و چهارمین جلسه کمیته خودرو از ایجاد شرطی جدید با عنوان واریز ۱۰ درصد مبلغ خودرو به منظور واقعی‌سازی بیشتر تقاضاها یاد کرده و تایید کرده بود که این ۱۰ درصد از مردم دریافت نمی‌شود، بلکه این مبلغ از زمان ثبت‌نام تا زمان اعلام منتخبان قرعه‌کشی در حساب واسط، در یک حساب بانکی به اسم فرد متقاضی خواهد مانده و در حقیقت در حساب فرد بلوکه شده و قابل برداشت نخواهد بود و وارد حساب خودروساز نخواهد شد.

  اما در بخشنامه این دوره از فروش فوق‌العاده محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو تاکید شده است که هیچگونه مبلغی از متقاضی دریافت نمی‌شود.

  همچنین سرپرست پیشین وزارت صمت از افزایش مدت زمان واریز از ۵ روز به ۱۲۰ روز در کنار همان شرط واریز ۱۰ درصد مبلغ خبر داده بود اما همانگونه که اشاره شد، در شرایط جدید باتوجه به اینکه مبلغی پیش از قرعه‌کشی توسط متقاضی واریز نمی‌شود، مهلت واریز منتخبان پس از اعلام اسامی، همان پنج روز است.

  قیمت قطعی محصولات قابل عرضه در این دوره از فروش فوق‌العاده محصولات مطابق جدول ذیل خواهد بود:

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : سلام بعدازقرعه کشی توسایت هنوزم زده درحال بررسی یعنی چی

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  حیدری 17 روز قبل
  1

  جواب نهایی رزرویها کی میاد

  ناشناس 2 ماه قبل
  2

  جهانگیر جابری

  2
  ناشناس 2 ماه قبل

  من برنده شدم جهانگیر جابری

  1
  ناشناس 2 ماه قبل

  من برنده شدم یانه

  ناشناس 3 ماه قبل
  1

  من برنده شدم رضاسابقی نژاد

  رضاسابقی نژاد 3 ماه قبل
  1

  رضاسابقی برنده شدم

  رضاسابقی نژاد 3 ماه قبل
  2

  رضاسابقی برنده شدم

  نگین خاک تاریک 3 ماه قبل
  1

  ۰۸۱۰۲۶۶۲۴۵

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  ۰۸۱۰۲۶۶۲۴۵

  سلیمه شریفی 3 ماه قبل
  -1

  نتیجه قرعه‌کشی

  ناشناس 4 ماه قبل
  2

  علی جمالی

  0
  نگین خاک تاریک 3 ماه قبل

  نگین خاک تاریک

  عارف اقازاده 4 ماه قبل
  0

  قره گشی ماشین

  خدیجه سلاخور 5 ماه قبل
  -1

  ثبت نام کردم وکدرهگیری واسم اومد ولی پیام بعدی برام نیومد رفتم کافی نت بهم گفت شما جزء اسامی رز‌هستید یعنی شامل قرعه نمیشم باید چکار کنم

  داود سرخوش 6 ماه قبل
  -1

  چراپیامک نمیاد من برنده شده ام

  داود سرخوش 6 ماه قبل
  0

  چرا پیامک نمیادمن برنده شده ام

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  من برنده یه دستگاه پژو پارس سال شدم ولی پیامک نیومده

  جعفر میرزایی 6 ماه قبل
  0

  جعفر میرزایی

  حسن‌زاده 6 ماه قبل
  3

  سلام بنده برنده یه دستگاه خودرو پژو پارس شدم متاسفانه تا الان پیامکی دریافت نکرده ام لطفٱ راهنمایی، پیگیری لازم بکنید. سپاس گذارم

  ناشناس 8 ماه قبل
  6

  سلام بعدازقرعه کشی توسایت هنوزم زده درحال بررسی یعنی چی

  1
  سلام 7 ماه قبل

  من بعدازقرعه کشی توسایت هنوزم زده درحال بررسی یعنی چی

  0
  سلام 7 ماه قبل

  سلام

  مجتبی ارجمندی نژاد 8 ماه قبل
  3

  سلام میخوام بدونم برنده شده ام

  گلناز معینی 9 ماه قبل
  0

  سلام من با دیروز ۳۸ بار ثبت نام کردم تا الان ب اسمم در نیومده آرزو ی سواری تو دلمون مونده خیلی کم شانسم ☹ ۳ فرزنده هم دارم همیشه آرزو سواری رو دارن

  محمدعلی سلیمی نرانی 9 ماه قبل
  0

  آیا من برنده شود یانه

  محمدعلی سلیمی نرانی 9 ماه قبل
  0

  ایمن برنده شود یانه

  محمدعلی سلیمی نرانی 9 ماه قبل
  0

  محمدعلی سلیمی نرانی

  نصرت عیسوند رجبی 10 ماه قبل
  2

  آیا در قرعه کشی ایران خودرو برنده شدم یا ن

  نیلوفر 10 ماه قبل
  1

  منکه بالان چهارمین بارم هست که اسم مینویسم توکل کردم به خودش..هروقت زمانش برسه اون بالایی منو به اون چیزی که میخام میرسونه ومنم ناامید نیستم

  بهنام حسین زاده 11 ماه قبل
  -1

  از دوستان کسی میتونه کمکم کنه بخاطر پسرم دلش ماشین میخاد هر کاری میکنیم در نمیاد ۰۹۱۸۹۹۹۰۶۳۶

  -2
  داود سرخوش 6 ماه قبل

  چرا پیامک نمیاد من برنده شده ام

  رامین غریب دوست 11 ماه قبل
  1

  سلام گفتم ادبم رانشان دهم .وگرنه کسیکه درکارش غش باشه(مقصودغش درمعامله ازنظرشرعی)قابل احترام نیست.چرابعدازقرعه اعلام نتایج میکنندمابادادن کدپیگیری وکلیک کردن درقسمت لیست اعلام نتایج هیچ جوابی دریافت نمیکنیم.ظمنابرای یک اعلام نظرچندین بارناخواسته دست مابه این پیامکهای تبلیقاتی برخوردکرده واین پیامکهاروی صفحه شمابازمیشودکه بسیارحال بهم زن است.اخه این چه مسخره بازیه اینقد رپول لازمید.اکثریت مردم بهمین دلیل حاظربه بآزکردن صفحات شمارانیستند..

  ناشناس 11 ماه قبل
  1

  من کارم ازد هست خدا شاهد کمیته امداد امام خمینی ره زندگیم مچرخانم مسنجر هستم اسم حسن جوزی هست زازدست نداری رفتم ثبت‌نام ایران خودرو کردم این چندباره هم دارم ثبت نام مکونم پیامک برایم نمیای ویک بچه مدرسه روهم دارم توکول کردم به خدا ازاین نداری هم نجات پیدا کنم قوره کشی ایران خودرو برنده شوم

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  حسن جوزی هستم خدا شاهد چندبار دارم ثبت‌نام مکونم هنوز جواب ندادن مستجرهستم ازدست نداری ا تمدن شرکت کرم

  ثریا جشن ساز 11 ماه قبل
  0

  ۱۱۳۰۱۸۷۳۷

  ناشناس 12 ماه قبل
  0

  نوشادمحمدی تاحالا بیشتراز30مرتبه ثبت نام ایران خودرو کردم ولی پیامک برایم نیامده

  صادق 1 سال قبل
  0

  اسم چه کسانی بلند میشه چند دفعه رفتن قرعه کشی کردن اسم شون بلند شد بگید ممنون

  عاطفه مهدی 1 سال قبل
  1

  برنده شده یا نه

  ناشناس 2 سال قبل
  3

  زمان ارسال پیامک ایران خودرو برای برنده بودن تاساعت چندامروزاست

  مهدی 2 سال قبل
  -2

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  0
  بهرام‌محمدپور 15 روز قبل

  برنده‌شدم‌یانه

  برای ارسال نظر کلیک کنید