توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  روش دستکاری کنتور گاز با آهنربا

  1 بازدید

  روش دستکاری کنتور گاز با آهنربا را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  کنتور گاز با آهنربای نئودیمیوم. نحوه متوقف کردن کنتور گاز آیا باید از آهنربا استفاده کنم؟

  کنتور گاز با آهنربای نئودیمیوم. نحوه متوقف کردن کنتور گاز آیا باید از آهنربا استفاده کنم؟

  خاصیت آهنرباهای نئودیمیوم برای اولین بار در ژاپن کشف شد. در آن زمان برای مقاصد صنعتی اختراع و ساخته شد. به دلیل مقاومت خوب در برابر تغییر زدایی ، یک آهنربا نئودیمیوم یک عنصر ضروری در سیستم های رایانه ای و ترانسفورماتور بود.

  این فروشگاه آهنرباهای نئودیمیوم در انواع و اندازه های مختلف به فروش می رساند که برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. آهنرباهای جستجو و توپ های اسباب بازی برای معماها بسیار محبوب هستند. اما حتی اسباب بازی های بی ضرر می توانند مهر و موم ضد میکروبی کنترل را بشکنند.

  اکنون مانند وسایل تعمیر و بعد از لحظه ای که این آهن ربا در دسترس عموم قرار گرفت ، شروع به تولید و فروش در مقیاس وسیع و علنی شد. و صنعتگران برای متوقف کردن مکانیسم آب یا گاز سنج از آهنربا استفاده کردند. البته چنین آلیاژ برای سلامتی انسان بسیار ناامن است ، اما به دلیل روکش مس نیکل و مس هیچ تهدیدی برای سلامتی به همراه ندارد. علاوه بر این ، این پوشش باعث می شود آهنربا در برابر خوردگی و تغییر شکل های مختلف مقاوم باشد. در زندگی روزمره ، به جای هدف مستقیم خود ، یک آهنربا نئودیمیوم در توقف کنتورهای برقی ، آب و گاز استفاده غیرقانونی خود را پیدا کرد.

  دستگاه های مختلف زیادی وجود دارد که مصرف برق ، آب یا گاز را کنترل می کنند. تولید کنندگان این دستگاه ها تمام تلاش خود را برای ساختن پیشخوان انجام می دهند که جلوگیری از آن غیرممکن خواهد بود. اما واقعیت این است که بیشتر پیشخوان های قدیمی به دلیل وجود قطعات فلزی مکانیکی شمارش مکانیکی کار می کنند ... مهر و موم های ضد مغناطیسی در چنین پیشخوان هایی قرار داده می شوند که به کوچکترین میدان های مغناطیسی پاسخ می دهند و شکستن مهر و موم کنترل غیرممکن است.

  جلوی شمارنده و عواقب را بگیرید

  ما اصل کار کنتورهای آب و برق را خواهیم فهمید. تقریباً تمام کنتورها بر روی اصل "عنصر شمارش مکانیکی - خواننده خوان - خواندن (نمایش)" کار می کنند. و اگر حداقل یک عنصر از این مدار غیرفعال شود ، ممکن است امتیاز تغییر کند. آهنرباهای نئودیمیم می توانند به عنصر شمارش مکانیکی آسیب وارد کنند ، کنتور را مختل کنند ، که در نهایت می تواند منجر به جریمه ، خاموشی آب یا برق و پیامدهای جدی شود ، حتی اگر موفق نشدید.

  اگر در مورد توقف کنتور برق صحبت کنیمپس از آن آهنربا نئودیمیوماطلاعات حذف شدند ... به او اجازه می دهیم چرخش و باد وات کند. این مورد در مورد کنتورهای برق القایی است. اگر کنتور الکتریکی باشد ، احتمال توقف آن بسیار اندک است. در موارد نادر ، استفاده از ... اطلاعات حذف شدند … سایزها - امکان کند کردن پیشخوان با نمایشگر کریستال مایع وجود دارد.

  صحبت از متر آب، بنابراین اصل کار آنها این است که در اتاق پیشخوان دستگاهی شبیه توربین وجود دارد. قطر پره های توربین با قطر این محفظه ، که لوله به آن وصل شده است ، مصادف است. آب از این لوله عبور می کند. و در فرآیند استفاده از آب ، آن با عبور از پره های توربین باعث چرخش آنها می شود. جریان آب و سرعت جریان آن به طور مستقیم بر سرعت چرخش توربین تأثیر می گذارد. یک آهنربا به تیغه توربین متصل شده و یک آهنربای دوم نیز در محفظه کنتور نصب شده است. این آهنربای دوم توسط میدان مغناطیسی به یکی از تیغه ها وصل می شود. و هنگامی که آهنربا می چرخد ​​- باعث می شود دومین ، که در محفظه پیشخوان است ، بچرخید. به دلیل چرخش آهنربای دوم ، دستگاه مانیتور می تواند قرائت ها را انجام داده و آنها را بر روی صفحه نمایش نشان دهد.

  اطلاعات حذف شده به درخواست سرویس فدرال برای تأمین در زمینه ارتباطات ، فناوری های اطلاعاتی و ارتباطات عظیم

  اگر در مورد مدل های جدید کنتور آب صحبت کنیم ، یک اصل کار متفاوت وجود دارد و محافظت در برابر اثر آهنرباهای نئودیمیوم نصب می شود.

  بخش قانونی و اخلاقی

  در سال 2017 ، وزارت ساخت و ساز و مسکن و خدمات عمومی بر کسانی متمرکز شد که تصمیم گرفتند با متوقف کردن کنتور ، پس انداز کنند. بدون اقدامات تنبیهی: اکنون ، با محکوم کردن تلاش برای نجات ، مجرم پس گرفته خواهد شد ده برابر خوب است  از مبلغی که وی موفق به فریب دولت شد.

  برچسب ضد ضد آهنربا به شما امکان می دهد استفاده از آهنربا را تشخیص دهید

  واقعیت این است که وقتی یک عدم تطابق بزرگ از نشانگر متر از کل خانه با جمع شاخص های فردی ساکنان وجود داشته باشد ، هرکسی که در این خانه زندگی می کند با نیازهای مشترک خانه صورتحساب می شود. نیازهای خانگی شامل پرداخت هزینه های برق ، گاز ، آب و سایر هزینه هایی است که به حداکثر زندگی راحت در یک آپارتمان می انجامد. این امر می تواند تامین برق درب ورودی ورودی و رابط کاربری ، راه پله و سایر موارد باشد.

  از همه اینها می توان نتیجه گرفت که یک شهروند با وجدان ، به موقع و کاملاً

  پرداخت کلیه صورتحسابها ، به دلیل نیازهای مشترک ، بدهی کسانی را که متوقف شده اند و یا قرائت پیشخوان ها را متوقف نمی کنند ، پرداخت می کند. این یک نقض مستقیم حقوق و آزادی های ساکنان مومن است.

  نظر معاون رئیس فدرال مسکن و خدمات عمومی ، Chibis Andrei ، واضح و مختصر است: " هزینه خود را بدون مجبور کردن همسایگان خود برای این کار بپردازید" همچنین ، به گفته آندری ، کسانی که درگیر توقف و بازنشر شاخص های پیشخوان هستند ، در واقع به سرقت منابع دولتی مشغول هستند. بنابراین ، دولت در تلاش برای محافظت از محرومان ، چنین اقدامات تنبیهی را ارائه می دهد و روند پاسخگوی متخلفین را برای نصب آهنرباهای نئودیمیوم بر روی آب سنج سخت می کند.

  آیا نیاز به استفاده از آهنربا دارم؟ - به شدت نه!

  به محض اینکه فکر استفاده از آهن ربا به شما مراجعه کرده است ، از عواقب جدی آگاه باشید:

  متوقف کردن کنتور به عنوان سرقت منابع انرژی در نظر گرفته می شود ، در نتیجه مجازات بسیار مهم است. پس از نصب آهنربا ، مصرف آب یا برق کاهش می یابد. این واقعیت باعث ایجاد سوء ظن در سازمان تأمین می شود و کنترل کننده می تواند به شما مراجعه کند.

  به محض این که کنترل کننده یک دستگاه مغناطیسی را پیدا کند ، پس از آن ، تهیه یک پروتکل و نوشتن جریمه الزامی خواهد بود. اگر استفاده از آهنرباهای نئودیمیم به متر آسیب رسانده است ، علاوه بر جریمه ، باید دوباره مراحل نصب و آب بندی را طی کنید. در بخش خصوصی غالباً مشخص می شود که مسئولیت استفاده از آهن ربا و عدم پرداخت جریمه ، در این صورت قطع کامل تامین آب یا برق خانه است.

  پیشخوان های مدرن به نوار مخصوصی مجهز شدند که باعث می شود آهن ربا ابزاری نامناسب باشد. خلاص شدن از شر چنین نوار غیرممکن است ، زیرا اصل عمل آن به عنوان مهر است. به محض اینکه تصمیم گرفتید آن را از بین ببرید ، کلمه ویژه "OPENED" روی آن ظاهر می شود. اگر کنترل کننده چنین کتیبه ای را مشاهده کند ، بلافاصله جریمه ای را برای شما ارسال می کند ، همان هنگام برداشتن مهر است. علاوه بر این ، خدمات عمومی با توجه به شاخص های متوسط ​​، میزان مصرف آب یا برق را محاسبه می کنند.

  مجازات استفاده از آهن ربا در دستگاه های اندازه گیری

  در عمل ، غالباً نمی توان به دستگاه های عمومی ثابت کرد که آهن ربا بر روی کنتور نصب شده است. با این وجود ، اگر امکان شناسایی آهنربا وجود داشت ، یک عمل تخلف اداری ترسیم می شود. طبق قانون جدید ، که از تاریخ 01.01.2016 شروع به کار کرد ، مسئولیت استفاده از آهنرباها سفت شده است

  جریمه در این حالت با نرخ متوسط ​​مصرف آب شارژ می شود و 10 برابر می شود. فقط مهلت شارژ بدون تغییر باقی مانده است. اگر در چند سال گذشته ممیزی انجام نشده باشد ، مدت زمانی 36 ماه برای محاسبه در نظر گرفته می شود. اگر کنترل کننده سال گذشته یا سال گذشته ممیزی انجام داده باشد ، محاسبه مجدد از تاریخ مراجعه وی انجام می شود.

  Counter Stop Detection

  در دفتر مسکن یک روش خاص برای بررسی ساکنان در مورد اینکه متوقف می شود وجود دارد.

  در ارتباط با تلاش های مکرر برای فریب دستگاه های اندازه گیری ، آنها اغلب شروع به استفاده از انواع برچسب های ضد مغناطیسی کردند.

  انواع مدل های مهر و موم:

  کنتور آب "Aqua-1"

  با استفاده از پیشخوان Aqua-1 به عنوان نمونه ، می توانید اصل عملکرد پیشخوان ها با ماژول های رادیویی داخلی را درک کنید.

  اولین ، ساخته شده در روسیه ، کنتور آب با سنسور داخلی برای ارسال داده است. سهولت استفاده از این متر به این صورت است که روشی که برای خواندن و ارسال آنها به وسایل عمومی مناسب فراهم می شود به صورت خودکار و مستقل است. برای ارسال شهادت از ماژول رادیویی Strizh استفاده می شود که برخلاف سایر ماژول های انتقال داده ، بیشترین بودجه را دارد. به همین دلیل ، کنتور Aqua-1 یکی از محبوب ترین در بین کنتورهای اتوماتیک و کاربرپسند محسوب می شود. سنسور خود از منبع انرژی داخلی کار می کند ، شدت انرژی آن برای مدت زمان طولانی (حدود 10 سال) طراحی شده است. سیگنال رادیویی سوئیفت قادر است از فاصله 10 کیلومتری در محدوده شهر به گیرنده برسد. اگر ماژول رادیویی و گیرنده در یک منطقه باز و بدون هیچ گونه مانع قرار داشته باشند ، نشانگر دامنه می تواند به 50 کیلومتر برسد.

  پایین آمدن راحتی در استفاده ، عدم امکان متوقف کردن کنتور با آهنربا است. به طور دقیق می توان جلوی Aqua-1 را با یک آهنربای نئودیمیوم گرفت ، اما این تلاش برای نجات ثبت و به مامور وظیفه ارسال می شود. در این گزارش آپارتمان و زمان تلاش برای متوقف کردن پیشخوان ثبت می شود. بنابراین ، در بین طرفداران متوقف کردن پیشخوان ها با آهن ربا و صرفه جویی در هزینه ، این مدل از آب سنج کاملاً مورد تقاضا نیست. صحبت بیشتر در مورد روشهای متوقف کردن کنتورهای برقی و اینکه متوقف می شوند ممنوع است.

  استفاده از آهنرباهای نئودیمیوم

  امروزه ، آهنرباهای نئودیمیوم اغلب مورد استفاده قرار می گیرند و دور از اهداف صنعتی هستند. یک شهروند علاقه مند ، می خواهد هر گونه اطلاعاتی درباره احتمال متوقف کردن پیشخوان با یک آهنربا پیدا کند ، می تواند آن را در اینترنت آزاد پیدا کند ، تعداد زیادی از آن در آنجا وجود دارد. هزاران مقاله و بحث در مورد انجمن ها ، صدها فیلم در YouTube ، در این زمینه ، اما با ما نیست ، نمی توانید :-)

  ویدئو: در دفاع از صداقت ، یا مقابله با کلاهبرداری

  ما آموخته ایم حتی دفاتر وجود دارد که آهنرباهای نئودیمیوم را با خطوط داغ خود به فروش می رسانند. برای خرید آهنربا ، حتی لازم نیست بدانید که شمارنده باید متوقف شود. کافی است با خط تماس بگیرید و به چند سوال پاسخ دهید ، مشاور توضیح می دهد که کدام متر را توصیف می کنید و برای این کار کدام آهنربا را می خواهید خریداری کنید ، اما هیچ کس تضمین نمی کند که این کار از آنجا که دستگاه های اندازه گیری مرتباً به روز می شوند. علاوه بر این ، متوقف کردن پیشخوان شکست خواهد خورد ، شاید. جالب ترین نکته این است که پس از این همه ، مشاور توصیه می کند: شما باید پیشخوان را به یک مدل قدیمی تغییر دهید ، و یک آهنربا به ارزش 1000 روبل خریداری کنید ، که به طور قابل توجهی موجب صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد. یعنی متوقف کردن کنتورهای برق با آهن ربا در حال حاضر یک تجارت کامل است.

  تخمین زده می شود که تقریباً یک در ده حیله و متوقف شود. و تقریبا نیمی از آهنرباهای نئودیمیوم استفاده می کنید. و اگر در مورد کسانی که برای متوقف کردن پیشخوان از آهن ربا استفاده می کنند صحبت کنیم ، شایان ذکر است که نه تنها ساکنان خانه ها و آپارتمان ها از این روش غیرقانونی استفاده می کنند. در یک سرویس تعمیر اتومبیل ، قبل از کار با انرژی - برخی از غیرقانونی پیشخوان ها را متوقف می کنند. و در پاسخ به سوالی مبنای این رویه ، پاسخ می دهند که کارفرما از آنها خواسته است که این شرط را به عنوان جنبه اجباری پس انداز پول انجام دهند. بیشتر و بیشتر چنین کاربران بی پروا وجود دارند و شرکت های مدیریتی به طور جدی با این شر مبارزه می کنند - این کار و مسئولیت های مستقیم آنهاست.

  ویدئو: مغناطیس شمارنده غیرقانونی است

  بزرگنمایی برجای مانده

  یک مفهوم وجود دارد که می گوید هنگام استفاده از آهنربا هنگام تلاش برای متوقف کردن پیشخوان ، پیشخوان بزرگنمایی باقیمانده به نظر می رسد. بزرگی این مغناطش باقیمانده را می توان با وسیله ای مانند تسلام سنج اندازه گیری کرد. و نمایندگان مسکن و خدمات عمومی با اطمینان اعلام می کنند

  تشخیص این مغناطش باقیمانده نشان می دهد که یک آهنربا به منظور تحریف خواندن متر به دستگاه اعمال شده است.

  اما واقعیت این است که امروزه هیچ قانونی تنظیم نشده توسط قوه مقننه وجود دارد که بتواند موضوع را با مغناطش باقیمانده تنظیم کند.

  هنوز یک روش رسمی و مستند برای اندازه گیری این بزرگنمایی باقیمانده وجود ندارد. اگر در مورد مقادیر مرزی ثابت از شاخص های مجاز صحبت نکنیم و جایز نیست. یعنی اکثر دستگاههای اجرایی خدمات عمومی با تکیه بر حدس و گمانهای خود و حدس و گمان های خود مبنی بر اینکه چه میزان می تواند ارزش مجاز مغناطش باقیمانده را داشته باشد ، جریمه ها و مجازات ها را بنویسید ، به نظر آنها ، برای متخلفین. در هر صورت ، چنین مجرمان تحت کنترل ویژه ای گرفته می شوند.

  با توجه به افزایش مداوم در هزینه بنزین ، پرداخت قبض های ابزار برای بسیاری از افراد دشوار می شود. به همین دلیل ، این سؤال که چگونه می توان از یک متر بنزین بپیچید یا عملکرد آن را کند کرد ، بیش از پیش ضروری است. کنترل کننده های گاز ، مانند سایر انواع ابزارهای اندازه گیری ، با کمک یک سری اقدامات ابتدایی می توانند به کمک محصولات نئودیمیوم به حالت تعلیق در بیایند.

  لیست کنتورهای گاز که توسط آهنربا متوقف شده اند:

  چه آهن ربا متری گاز را متوقف می کند
  برای تأثیرگذاری بر کنترلر گاز ، به یک محصول قدرتمند آلیاژ نئودیمیوم نیاز است. به عنوان یک قاعده ، چنین دستگاه هایی بیش از یک کیلوگرم وزن دارند و دارای ابعاد 70 40 40 میلی متر یا بیشتر هستند. چنین ویژگی های محصول برای تأثیرگذاری بر مکانیسم و ​​صرفه جویی در هزینه قابل قبول است. آهنرباهای نئودیمیوم برای متوقف کردن کنتورهای گاز در زمان ما را می توان با قیمت نسبتاً ارزان دریافت کرد. علاوه بر این ، هزینه محصول به دلیل راندمان بالای آن در اسرع وقت پرداخت می شود.

  چه شمارنده هایی تحت تأثیر آهن ربا قرار می گیرند
  با تصمیم گیری در مورد مشخصات محصول نئودیمیوم ، همچنین لازم است بدانید که کنتورهای گاز توسط آهنربا متوقف شده و در چه موارد ممکن است مشکلاتی بوجود بیاید. در شرایط مدرن ، معروف ترین ها محفظه های محفظه ای و دوار هستند.

  اصل عملکرد دستگاه محفظه مبتنی بر چرخش غشاهای داخلی در هنگام گازرسانی است. یک جریان قدرتمند حرکت خود را ایجاد می کند ، با کمک چنین فرآیندی مکانیسم شمارش میزان منابع ارائه شده را تعیین می کند. در دستگاه چرخشی ، یک محفظه ویژه در داخل با یک جفت روتور قرار دارد که تحت فشار شروع به حرکت می کنند. سپس گیربکس بر روی سیستم اندازه گیری عمل می کند ، که داده ها را در میزان گاز مصرفی ذخیره می کند. چنین طرحی نسبت به تأثیرات خارجی حساسیت کمتری دارد ، اما یک آهنربا با کیفیت بالا و قدرتمند قادر است چنین محافظتی را دور بزند.
  همچنین مدل های کنترل کننده خواندن را از مدل های g4 و g6 متمایز کنید. آهنربای نئودیمیوم در کنتور گاز g4 باید دارای قدرت اتصال حداقل 200 کیلوگرم باشد و به صورت دیسک ساخته می شود. چنین محصولی باید روی صفحه فلزی دستگاه ثابت شود ، پس از آن شمارش فوراً متوقف می شود.

  قطع مدل دستگاه g6 نیز بسیار ساده است و این روش حتی برای یک شخص آماده نشده مشکل خاصی ایجاد نمی کند. آهنربا برای متوقف کردن گازسنج g6 ، به قیاس با سایر دستگاه ها ، باید در قسمت فوقانی یا در قسمت جانبی قرار داشته باشد. برای وضوح چنین روندی ، می توانید ویدیوی مربوطه را تماشا کنید ، پس از آن تمام مشکلات ممکن برطرف می شود.

  نکات مربوط به استفاده از محصول
  با آموختن نحوه متوقف کردن کنتور گاز با آهنربا ، باید چندین اقدامات اضافی را نیز در نظر بگیرید که به دستیابی به موثرترین اثر کمک می کند. یادآوری این نکته ضروری است که نصب محصول روی سطح دستگاه در لحظه ای که شماره گیری از قبل متوقف شده باشد لازم است و جریان گاز همچنان ادامه دارد. فقط در این حالت می توان مبلغ زیادی را در قبض های ابزار صرفه جویی کرد.

  اگر شما به طور کامل نمی توانید تصمیم بگیرید که کدام آهنربا را متوقف می کند ، بنابراین بهتر است به مدل هایی با ابعاد بزرگتر و گرانش بالا ترجیح دهید. این نوع محصولات برای ایجاد یک میدان نیروی ثابت و کمک به دستیابی به هدف تضمین شده اند.
  در شرایط مدرن ، نیاز به صرفه جویی در هزینه برای بنزین بسیار ضروری است. بررسیهای بیشمار در مورد مردم نشان می دهد که متوقف کردن کنتور گاز با آهنربا راحت تر است و در حال حاضر این تنها روش کار است. با استفاده مناسب و نصب مناسب ، محصولات ساخته شده از آلیاژ نئودیمیوم چندین دهه دوام خواهد داشت و در عین حال خصوصیات مفید خود را از دست نمی دهند. علاوه بر این ، چنین نمونه هایی را می توان در شرایط مختلف آب و هوایی استفاده کرد ، زیرا حداکثر دمای کار آنها به 80 درجه سانتیگراد می رسد. خرید محصولات نئودیمیوم نباید بعداً به تعویق بیفتد ، زیرا این بهترین گزینه برای پس انداز پول و ابزاری ضروری در زندگی روزمره است.

  در حال حاضر آنچه مردم ما باهوش هستند وقتی می آید که چگونه دولت را در احمق یا حداقل یکی از دفاتر کنترل کنترل کنیم ...

  پس از همه ، چیزی است ، اما برای دزدی می توانیم. اگرچه ، متوقف شوید. چه جهنم ، دزدی؟ ما ثروت طبیعی متعلق به مردم را ، که الیگارشی فقیر از ما گرفته اند ، می گیریم و سعی می کنیم به طرز گزافی به ما بفروشند. آیا این یک گناه است؟ احتمالاً دقیقاً به همین دلایل ، یکی از سایت هایی که به چنین موضوعی حساس اختصاص دارد ، رابین هود نامیده می شود ...

  اما بیایید به تجارت بپردازیم ، چگونه یک متر بنزین را فریب دهیم و چقدر واقع بینانه است؟ ما محبوب ترین روش های موجود در اینترنت ، ویژگی ها و معایب آنها را تحلیل خواهیم کرد.

  نحوه فریب یک متر گاز بدون باز کردن

  روش فریب شماره 1: آب و یخبندان. مناسب برای کسانی که دارای یک متر نصب شده در خیابان هستند. خط پایین ساده است: مقداری آب درون آن ریخته می شود که انجماد ، مکانیسم شمارش را مسدود می کند. برخی از صنعتگران ادعا می کنند که این روش در تابستان نیز کار می کند: اگر آب را به "آستانه" بریزید ، آن را کند می کند یا حتی به طور کامل متوقف می شود.

  به دلایل واضح ، تعداد کمی از کسانی که مایل بودند این روش را به صورت عملی امتحان کنند ، بنابراین اطلاعات کمی در مورد آن وجود دارد. به احتمال زیاد ، نتیجه منطقی چنین آزمایشاتی ، خرید پیشخوان جدید خواهد بود.

  روش فریب شماره 2: شوک پنوماتیک. برای انجام ترفند بعدی ، به ماسک بنزین ، اعصاب قوی و شریک زندگی با تلفن نیاز خواهید داشت. ما یک شریک را به خیابان می فرستیم و ما خودمان با قطع کردن همه دستگاه ها و شیلنگهای قابل انعطاف ، توان لوله انتقال گاز را افزایش می دهیم. ما ماسک گاز را در آن قرار داده ایم و کل شیر گاز را به شدت باز می کنیم. 2-3 ثانیه صبر می کنیم ، شیر را ببندید. ما این روش را تا زمانی که شاهد کاهش سرعت یا متوقف کردن پیشخوان هستیم ، تکرار می کنیم.

  با وجود بی پروا بودن این روش برای فریب کنتور گاز ، گزینه کاملاً مؤثر است. تأمین شدید حجم زیادی از گاز ، اهرمهای رانندگی مکانیسم اندازه گیری را غیرفعال می کند. اگر خوش شانس باشید - نتیجه بدون در نظر گرفتن ، عبور گاز "مستقیم" خواهد بود. در نتیجه - تعویض پیشخوان. اگر بدشانس باشید یا چیزی "اشتباه پیش برود" ، سرگرم کننده تر خواهد بود. در بهترین حالت ، دستگاه به طور کامل جریان گاز را مسدود خواهد کرد ، در بدترین حالت - همه به شریک زندگی امیدوار هستند که بتواند با خدمات اضطراری تماس بگیرد.

  روش تقلب شماره 3: آهنربا. آه ، آن آهنرباهای نئودیمیوم همه جا ، چگونه ما بدون آنها قبل از این زندگی می کردیم؟ نیازی به دستکاری خطرناک نیست ، همه چیز ساده و زیبایی شناسی است. آنها یک آهنربا را روی پیشخوان قرار دادند - متوقف شد ، حذف شد - کار می کند. این روش به دلیل بی فایده بودن کاملاً بی ضرر است. سالها پیش ، در داخل دستگاه ها یک جفت مغناطیسی وجود داشت که امکان انجام چنین فوکوس را فراهم می کرد. برای فریب دادن به این روش کنتورهای مدرن گاز کار نمی کنند. در آنها ، فلز - گربه گریه می کند ، یک پلاستیک.

  نحوه فریب سنج گاز با باز کردن

  روش تقلب شماره 4: نشانگرهای باز کردن با جاروبرقی. مانند آهن ربا ، این روش با ظهور سازهای مدرن فرو رفته است. مکانیسم غشای موجود در آنها به شکلی مونتاژ شده است که در جهت مخالف آنها به چرخش در نمی آیند. علاوه بر این ، تأمین هوا در جهت مخالف ، آنها همچنان باد باد مکعب ها را ادامه می دهند.

  روش تقلب شماره 5: دستکاری احشای بدن. با بررسی کنتور گاز ، فرصتهای بسیار بیشتری برای فریب او خواهیم داشت. از طرف دیگر ، می توان با رها کردن مقداری از گاز از مکانیزم اندازه گیری ، کمی سفتی از نازل خروجی را شکست. گزینه دیگر جایگزینی یکی از چرخ دنده ها ، انتخاب نسبت دنده "مناسب" است.

  ضرر این است که چنین طرحهایی توسط کنترل کننده ها "به موقع" محاسبه می شوند. کافی است یک مشعل را روشن کرده و از عدد موجود مطمئن شوید. بله ، و کنتور گاز را بدون شکستن مهر و موم کنید - این دو انگشت روی آسفالت نیست. علاوه بر این ، اکنون آنها پلاستیک هستند ، نه سرب ، که می تواند با کمک یک سیلر و حکاکی بداهه جعل شود.

  چگونه متر گاز را فریب دهید

  روش تقلب شماره 6: تنظیم پیشخوان "صحیح". و در واقع ، چرا یک صنعت کل وجود دارد که دستگاههای "اصلاح شده" آماده تولید کند ، چرخ را دوباره اختراع کنیم؟ اگر می خواهید - با یک کنترل از راه دور - با یک آهنربا ، هنگامی که راحت هستید ، روشن و خاموش می شوند و هیچگونه علائم خارجی را ندارند. با این حال ، خود را مسخره نکنید. Gasman در مورد آنها نیز می داند ، و با کمترین ظن ، متر شما "برای کالبد شکافی" گرفته می شود ، که به راحتی ردیابی های یک جرم را کشف می کند.

  بنابراین چگونه می توان متر گاز را فریب داد

  نه در عوض ، می توان او را فریب داد ، فقط این یک چیز بسیار ناسپاس است. شاید ، اکثر خوانندگان قبلاً حدس زده اند که تمام روش ها ذکر شده است که نباید مورد استفاده قرار گیرند ، بلکه برعکس ، نسبت به اجرای آنها هشدار می دهند.

  بله ، دزدی آسانتر از صرفه جویی است ، بنابراین بیشتر افراد این مسیر را انتخاب می کنند. علاوه بر این ، این فقط یک ادعا نیست. آیا می دانید چند نفر در Yandex عبارت جستجو "چگونه یک متر گاز را فریب دهید" در Yandex می پرسند؟ در حدود 400. و فقط 70 نفر علاقه مند به "چگونه می توان گاز را ذخیره کرد" می توانید خودتان آن را بررسی کنید.

  آیا می فهمید چه می گوید؟ برای یک نفر که آماده صرفه جویی در گاز است ، 6 نفر از کسانی که ترجیح می دهند آن را سرقت کنند ، وجود دارند. 6 به 1 ، که شما از این قاعده مستثنی نیستید ، زیرا این مقاله را می خوانید. اکنون احساس فریب می کنید ، زیرا آنچه را که می خواستید پیدا نکردید. دلسرد نشوید. بعد از خواندن تا انتها (و کمی از آن باقی مانده) خواهید فهمید که پس انداز بهتر از سرقت است.

  دلیل بارز آن خطرناک بودن است. خوب ، اگر خانه دار کولیبین آزمایش های خود را در بخش خصوصی انجام دهد ، جایی که به جز او ، کسی در آن زندگی نمی کند. اگر چه اتفاقی می افتد - انتخاب طبیعی در عمل ، یک احمق کمتر. این بسیار بدتر از این است که چنین احمق هایی می توانند در همان فرود با شما زندگی کنند. و یک روز ، ویرانه های خانه شما در اخبار نشان داده می شود ، در گزارش بعدی درباره "نشت گاز به دلایل ناشناس".

  این مملو از عواقب است. مهم نیست که چقدر ترفندهای شما ناخوشایند به نظر برسد ، آنها مدتها قبل از این که چنین فکر روشن به سر مصرف کننده برسد ، برای کارگران گرگاز شناخته شده است. آمارها نشان می دهد دیر یا زود همه را به دام می اندازند. و هر چه مدت شما موفق به پنهان کردن واقعیت سرقت باشید ، میزان جریمه نیز بیشتر می شود.

  جنبه اخلاقی و اخلاقی. آیا واقعاً اعتقاد دارید که قصد دزدی از ایالت یا الیگارشی را دارید که "فقیر نمی شوند"؟ یا فقط راحت تر؟ در حقیقت ، مصرف کننده نهایی برای همه چیز در این دنیا می پردازد.

  اگر چند مکعب را سرقت کنید ، در پایان ماه در بخش گاز کوتاه خواهند بود. این کمبود به عنوان ضرر عمومی خانه خوانده می شود ، و برای جبران آنها ، کمی "غیرقابل تصور" از گاز را مخلوط می کنند و تعرفه ها را افزایش می دهند. این گازپروم نیست که از این رنج خواهد برد (برای آن آرام باشید) بلکه مادربزرگ بازنشسته ای که در کنار خانه زندگی می کند ، به دلیل آزمایش های شما مجبور به پرداخت مبلغ بیشتری است.

  معلوم است که برخی دزدی می کنند ، در حالی که برخی دیگر آنها را می پردازند. و بعد تعجب می کنیم که چرا خیلی بد زندگی می کنیم ...

  چگونه می توان متر گاز را متوقف کرد؟ به محض اینکه اولین کنتورهای بنزینی ظاهر شدند ، بلافاصله این سؤال پیش آمد که چگونه این دستگاه را فریب دهیم تا نه دولت بلکه دولت را فریب دهد؟ اگر سوالی پیش بیاید ، آنگاه راه حل سؤالی که سالهاست توسط مخترعین مردمی ایجاد شده است ، دنبال می شود. در جستجوی پس انداز ، مردم قبلاً روشهای بسیاری برای تغییر خوانش کنتورهای گاز آورده اند. بیایید چندین گزینه را در نظر بگیریم.

  نشانگرها را روی پیشخوان تغییر دهید. این روش فقط در صورت نیاز به متوقف کردن پیشخوان مدل قدیمی که دارای دو شیر گاز در جلو است قابل استفاده است. این روش مبتنی بر لغو خواندن مکانیسم شمارش است که به شرح زیر است. در شیر اول ، منبع تغذیه را خاموش کنید ، شیر دوم را جدا و جدا کنید ، سپس هوا را از طریق خط لوله گاز در جهت مخالف با جاروبرقی یا کمپرسور عبور دهید. خروجی هوا باید از طریق دریچه جدا شده دوم باشد.

  آسیب به مکانیسم شمارش. با توجه به این واقعیت که کنتورهای خانگی قادر به مقابله با بارهای اضافی نیستند ، تأمین ناگهانی مقدار بیشتری گاز می تواند مکانیسم شمارش کنتور را غیرفعال کند و در عین حال توانایی خود را در عبور گاز نیز حفظ کند. این روش علی رغم این واقعیت که بسیار خطرناک است بسیار متداول است. با استفاده از این روش باید قوانین ایمنی را رعایت کنید: کنتور را خاموش کنید ، گاز را قطع کنید ، کلیه وسایل گازسوز را از کنتور خاموش کنید و حداکثر تهویه اتاق را ایجاد کنید.

  بسیار مراقب باشید - رفتار بی دقتی با وسایل گازسوز می تواند خیلی بد پایان یابد و به شما و سلامتی شما آسیب برساند.

  نحوه متوقف کردن کنتور گاز با آهنربا. این روش یکی از ایمن ترین ها هم برای دستگاه گاز و هم برای صاحب آن است. برای کند کردن کارایی مکانیسم شمارش ، از یک آهنربا نئودیمیوم در مورد کنتور یا دیواره آن استفاده شده و تا زمان متوقف کردن متر آنها هدایت می شوند. اگر یک کنتور گاز جدید در خانه وجود داشته باشد ، می توان از یک متر گاز برای متوقف کردن کنتور گاز استفاده کرد ، گاهی اوقات کافی است که آهنربا را به شماره گیری وصل کنید.

  روش های متفاوتی برای متوقف کردن پیشخوان وجود دارد ، که در خانه استفاده می شود - آسیب ، سفت شدن ، جعل و از بین بردن مهر و موم و حتی انجماد و غیره.

  اما مهم نیست که از چه روشی استفاده می کنید ، همیشه به یاد داشته باشید - این کار قانونی نیست و می تواند نه تنها اعمال جریمه بلکه مصدومیت برای شما معلوم شود. مراقب باشید که یکبار دیگر در پی صرفه جویی در معرض خطر قرار نگیرید درمورد موارد مهم تر از نحوه متوقف کردن کنتور گاز فکر کنید.

  آیا می خواهید یاد بگیرید چگونه پس انداز کنید؟ مقاله ما را بخوانید!

  همه مصرف کنندگان از منابع تأمین شده توسط سرویس های خود استفاده می کنند. این برق ، آب و گاز است. مهم نیست که چقدر از لحاظ اقتصادی سعی کردیم از آنها استفاده کنیم - در پایان ، هزینه ها هنوز هم از "یک پنی زیبا" خارج می شوند. نصب کنتور گاز جداگانه هزینه های این هزینه را کاهش می دهد. و با این وجود ، در شرایط زندگی مدرن ، پرداخت ماهانه صورتحساب ابزار یک روش فاکتور است.

  روش های رایج برای متوقف کردن کنتورهای گاز:

  به همین دلیل است که بسیاری از کاربران شروع به تعجب از نحوه متوقف کردن کنتور گاز کردند. مخترعین و تکنسین ها مدتهاست که در راه حل های ساده و مقرون به صرفه برای حل این مشکل دچار تعجب شده اند و در نهایت روش های زیر را توسعه داده اند:

  1. بسیار خطرناک و تضمین کننده نتیجه 100٪ نیست ، اما با این وجود ، یک روش محبوب برای عبور مقادیر زیادی از گاز از طریق کنتور می گوید که چگونه می توان یک متر گاز بدون آهنربا را در خانه متوقف کرد. در نتیجه دستکاری ها ، دستگاه شمارش کار را متوقف می کند یا خراب می شود ، و انتقال گاز را حفظ می کند. در نظر بگیرید که این فرایند باید با دقت آماده شود: تقریبا تمام وسایل برقی را خاموش کنید ، اجاق گاز و شیلنگ را از خط لوله گاز جدا کنید و تمام پنجره ها را باز کنید! برای یک دوره کوتاه ، با تمام توان و به شدت ، چندین بار لازم است که خروس گازرسانی را تا زمان متوقف کردن روشن کنید. در نتیجه این اقدامات ، همه مکانیسم های شمارش باید با عبور از صندلی های خود خراب شوند و خود متر نیز متوقف یا متوقف شود یا گاز را در نظر بگیرد. مهم است! شیر گاز را بیش از 3 ثانیه نگه ندارید! و فراموش نکنید که اقدامات نادرست می تواند به زندگی خانواده شما و افراد اطراف شما آسیب برساند!
  2. دستکاری با مهر و موم (حذف و ترمیم). از نظر فنی ، این یک روش دشوار و خواستار است ، اما تقریباً برای همه مدل های متر مناسب است. مهر و موم های موجود در کنتورهای مدرن از موادی ساخته شده است که با دخالت های خارجی از بین می روند ، بنابراین اگر فرصتی برای جایگزینی آنها با موارد جدید ندارید ، باید هوشیار و محتاط باشید.
  3. این روش به شما می گوید که چگونه می توانید از سنسور گازسنجی قدیمی استفاده کنید. این شامل عبور جریان هوا در جهت مخالف از طریق متر است. در نتیجه ، این باید شهادت را "خاموش" کند. متر باید به 2 شیر آب مجهز شود ، اولین مورد آن گاز چندین آپارتمان را پوشش می دهد ، و دوم - به طور خاص در خانه شما. خاموش کردن شیر آب اول ، با اشاره به تعمیر ، لازم است آن را که به پیشخوان نزدیکتر است (دوم) جدا کنید و هوا را با یک کمپرسور یا جاروبرقی وارد لوله گاز کنید. مهم است! غیرممکن کردن شیر کاملاً غیرممکن است که گاز را تحت فشار وارد لوله گاز کنید! در نتیجه همه می تواند به صورت اگزوز بیرون بیاید و این برای زندگی خطرناک است!

  4- محبوب ترین روش به شما می گوید که چگونه می توانید یک کنتور گاز را با آهنربا متوقف کنید قبل از استفاده ، باید بفهمید که چه نوع متری دارید: القایی یا مکانیکی الکترونیکی. در مورد دومی ، شما فقط باید آهنربا را به صفحه نمایش دیجیتال وصل کنید ، در نتیجه کار آن کند می شود یا کاملاً متوقف می شود. اگر یک دستگاه شمارش نمونه قدیمی (پیشخوان القایی) دارید ، پس باید آن را به دور بدن جابجا کنید و موقعیت بهینه ای پیدا کنید که در آن دستگاه کار خود را متوقف کند.
  مهم است! هرگونه ضربه غیرمجاز بر کنتور ، چه متوقف شود و چه کاملاً خاموش شود ، می تواند منجر به مشکلات شود و تحت پیگرد قانونی قرار گیرد! به عنوان یک قاعده ، مصرف کنندگان غفلت گاز به جریمه های قابل توجهی متهم می شوند به منظور جلوگیری از مشکلی که در کنترل اجساد شهرداری وجود دارد ، توصیه می کنیم از آهن ربا استفاده کنید نه به طور دائم بلکه هر از گاهی ، و سعی کنید این کار را به گونه ای انجام دهید که خراش هایی در مورد فلز باقی نماند.

  ویژگی های آهنرباهای نئودیمیوم

  بنابراین ، شما تصمیم گرفتید با تأثیرگذاری در نتایج خوانده شده توسط کنتور گاز ، صرفه جویی کنید. ما توصیه می کنیم که بدانید یک معجزه چیست - یک آهنربای نئودیمیوم! ما در مورد تفاوت های ظریف این اختراع واقعاً شاهکار دانشمندان داخلی برای شما خواهیم گفت ، که هیچ معادل دیگری در هیچ کجای دنیا ندارد.

  آهنربا نئودیمیوم برای کنتورهای گاز دارای مزایای زیر است:

  دوام؛
  قدرت فوق العاده ای؛
  اندازه جمع و جور؛
  ابعاد گسترده ای
  وجود پوشش ضد آب
  توانایی استفاده برای سایر کارهای خانگی؛
  ایمنی؛
  قابلیت اطمینان
  پیشخوان به دلیل عملکرد میدان الکترومغناطیسی متوقف می شود.

  اگر پیش از این سؤال کرده اید که چگونه می توانید کنتور گاز را متوقف کنید ، پس وقت آن است که با جزئیات بیشتری با این موضوع برخورد کنید

  در مورد این نوع پیشخوان ، همه چیز به سادگی ممکن است. شما فقط باید یک آهنربا نئودیمیوم را به کیس وصل کنید و منتظر نتایج باشید. کار ترمز فقط در چند ثانیه آغاز می شود ، تحت تأثیر میدان الکترومغناطیسی اتفاق می افتد. اگر آهنربای مناسب و با کیفیتی را انتخاب کنید ، همه چیز به طور روان و بدون مشکل پیش خواهد رفت. بهتر است با استفاده از توصیه های متخصصان با تجربه ، آن را در وب سایت ما خریداری کنید. محصولات ما از کیفیت فوق العاده ای برخوردار هستند ، بنابراین اجازه نمی دهیم اشتباه در محل کار قرار بگیریم!

  آهنربای مورد نیاز برای این نوع پیشخوان ها اغلب به شکل "واشر" تولید می شود. توجه داشته باشید که قدرت گرفتن او باید حداقل 200 کیلوگرم باشد!

  مهم است! هنگام استفاده از هر آهنربای نئودیمیوم ، اجازه ندهید که با پوست در تماس باشد و انگشتان دست خود را لمس نکنید! استحکام تأثیر درد به حدی خواهد بود که انگشتان شما را به فشار چند تنی فشار می دهد. از دستکش بپوشید و بسیار هوشیار باشید!

  نحوه متوقف کردن متر گاز SGMN 1 g6 از طریق مهر و موم
  بهتر است این فرآیند را به متخصصانی که مهارت عملی خاصی در حل چنین مشکلاتی دارند ، واگذار کنید. مهر و موم های روی پیشخوان ها از انواع مختلفی ساخته شده است: برچسب هولوگرافی با شماره ، پلاستیک ، به شکل برچسب یا سرب. همه آنها توسط دستگاه های مخصوصی محافظت می شوند که مهر و موم را هنگام قرار گرفتن در معرض آن از بین می برند. در عمل ، ساده ترین راه برای شکستن مهر و موعد ، و پس از دستکاری های لازم برای تهیه نسخه دقیق آن. اما شما به سختی مواد لازم برای این کار را ندارید. به همین دلیل است که در این حالت بهتر است به متخصصان مراجعه کنید.

  نحوه متوقف کردن کنتور گاز BK g4
  برای کسب حداکثر نتیجه در مورد این متر ، یک آهنربا را با قدرت گرفتن 200 کیلوگرم توصیه می کنیم. این از نظر قرار گرفتن در معرض آن در برابر ضد ، با درجه بالایی از محافظت ، پیچیده و مشکل ساز است. به همین دلیل است که تولید کنندگان حتی بالاترین کیفیت آهنربا نمی توانند 100٪ ضمانت برای نتیجه مثبت بدهند. آهنربا دارای شکل واشر است و تقریباً 1 کیلو وزن دارد!

  هزینه چنین آهنربایی را نمی توان بودجه نامید ، اما باور کنید: هزینه های شما ظرف شش ماه پرداخت می شود و پس انداز واقعی را خواهید دید! نکته اصلی - در عملکرد سیم پیچ بیش از حد آن را زیاده روی نکنید و فقط در صورت لزوم از آهنربای نئودیمیوم استفاده کنید!

  نحوه متوقف کردن کنتور گاز الکترونیکی
  به طور فزاینده ، کنتورهای الکترومکانیکی با وسایل الکترونیکی جایگزین شده اند - جمع و جورتر ، قابل اعتماد تر و دقیق تر. در نظر گرفته می شود که متوقف کردن فعالیت چنین متری غیرممکن است. این یک افسانه برای نهادهای بازرسی است. و ما یک روش عالی برای شما خواهیم گفت ، یعنی دور زدن کنتور. به عبارت دیگر ، برای متوقف کردن کار این متر ، باید وسایل برقی را روشن کنید تا کنتور آنها را در نظر نگیرد. این کار با استفاده از زمین و دور زدن کنتور ، بدون اتصال به سیمها انجام می شود. مهم است که با استفاده از این روش ، آب بندی مزاحم نشود.

  نحوه متوقف کردن کنتور گاز Metrics g4
  در مورد این پیشخوان همه چیز بسیار ساده و واضح است. آهنربا را ببندید تا کنتور گاز روی بدنه متر متوقف شود و نتیجه را در چند ثانیه مشاهده کنید! نوع آهنربا و ابعاد آن به راحتی می تواند به انتخاب متخصصان سایت ما کمک کند که این امر باعث صرفه جویی در هزینه زیادی برای بیش از یک دوجین کاربر شد! و توجه داشته باشید که آهن ربا های نئودیمیوم تا 100 سال از میزان کمبود انرژی استفاده نمی کنند ، یعنی هزینه های شما بصورت منحصر به فرد یک بار خواهد بود!

  نحوه متوقف کردن کنتور گاز با آهنربای NPM g4
  این نوع پیشخوان به دیافراگم اشاره دارد ، مدرن است و طراحی بسیار متفکرانه ای دارد. به همین دلیل است که در صورت استفاده از آن ، آهنرباهای افزایش قدرت با ابعاد 70 * 50 میلی متر یا 70 * 40 میلی متر مورد نیاز است. این دستگاه های تعجب آور که دارای قدرت گرفتن بسیار زیاد (حداکثر 295 کیلوگرم) هستند ، از یک میدان مغناطیسی برای جلوگیری از مکانیسم شمارش از داخل استفاده می کنند.

  بنابراین ، اواسط پاییز. تقریباً در تمام کشور اوکراین باران می بارد و بادی سرد در خانه ها و آپارتمان ها قدم می زند. شخصی دوست دارد لباس های زمستانی گرم تری یا پتو مورد علاقه خود را پیدا کند تا از کمد خارج شود. شخصی با بخاری های گازی خنک کننده مقابله می کند یا مشعل اجاق گاز را به سادگی روشن می کند. با این حال ، با نرخ های مدرن ، این اقتصادی ترین گزینه نیست. به ما اطلاع دهید که چگونه صورتحساب های یک آپارتمان مشترک را به قیمت های معمول ، یعنی - نحوه متوقف کردن ضد آهنربا در خانه.

  نقاط قوت

  به یکباره یک رزرو را انجام می دهم که برای متوقف کردن گازسنجی مسئله آهن ربا خواهد بود و از نام وب سایت می توان این موضوع را حدس زد. صادقانه بگویم ، ما روشهای مختلفی را برای صرفه جویی در قبوض ابزار مورد مطالعه قرار داده ایم و آهنرباهای نئودیمیوم به سودآوری رسیده اند. در اینجا فقط چند مزیت وجود دارد که برای خودمان پیدا کرده ایم:

  چنین نقاط قوت تقریباً برای همه قابل استفاده است ، همانطور که در بسیاری از موضوعات در مجامع محلی مشهود است. ما به طور مکرر مشخص می کنیم که در مورد کنتورهای گاز صحبت می کنیم ، اما در واقع این روش برای اکثر ابزارهای اندازه گیری مناسب است. با یافتن مقاله ای در مورد نحوه متوقف کردن کنتور برق آهنربای نئودیمیوم.

  چه کاری انجام دهیم

  پس چطور آهنربای سنج گاز را در خانه متوقف کنید؟ خیلی ساده! برای اینکه به این سؤال فقط یکبار جواب ندهیم ، تصمیم گرفتیم دستورالعمل زیر را نمایش دهیم:

  در واقع این همه است! حقیقت نیاز به یک رزرو کوچک دارد. این نکته برای اکثر دستگاهها مهم است ، اما به همین دلیل اتفاق می افتد متوقف کردن آهنربا نئودیمیوم سنج  کمی حرکت کنید گزینه هایی نیز وجود دارد که باید آن را در پشت دستگاه قرار دهید. بنابراین اگر دستگاه فوراً متوقف نشود ، وحشت نکنید.

  مثال عملی

  اگر سؤالی دارید ، توصیه می کنیم خود را با موارد زیر آشنا کنید ، که در آن می گوییم چگونه جلوی کنتور گاز گالوس را بگیرید. مشاوره دقیق و دستورالعمل های روشن آنچه شما نیاز به صرفه جویی در قبوض سودمندی دارید.

  منبع مطلب : rt82.ru

  مدیر محترم سایت rt82.ru لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : i-video.ir

  مدیر محترم سایت i-video.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  سام : اداره گاز دو هفته پیش کنتور گاز ما رو به بهانه ی دیده نشدن شماره ههای اون تعویض کرد ولی واقعا این کنتورها خیلی بیشتر از قبلی ها شماره میندازه ،یعنی کلک به ملت ایران ،حالا میخوام بپرسم چیکار کنم کنتورها کمتر و کند بچرخن لطفا دقیق و واضح توضیح بدید مچکرم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 3 روز قبل
  0

  سلام اهن ربا رو از کجا باید تهیه کرد و از لحاظ قیمت الان چند قیمته

  کاکا 29 روز قبل
  -1

  آهن ربا از کجا تهیه کنم

  برای کنتور های جدید استفاده میشود؟

  حذفش کنید 12 ماه قبل
  0

  حذف شود

  سلام 1 سال قبل
  2

  خیلی دیگه کسشر نوشتی یک کلام بنویس آهنربا رو بزنیم

  سام 1 سال قبل
  9

  اداره گاز دو هفته پیش کنتور گاز ما رو به بهانه ی دیده نشدن شماره ههای اون تعویض کرد ولی واقعا این کنتورها خیلی بیشتر از قبلی ها شماره میندازه ،یعنی کلک به ملت ایران ،حالا میخوام بپرسم چیکار کنم کنتورها کمتر و کند بچرخن لطفا دقیق و واضح توضیح بدید مچکرم

  برای ارسال نظر کلیک کنید