در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران

  1 بازدید

  رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  معرفی گروه های آموزشی رشته های دانشگاه علمی کاربردی 99

   در گروه صنعت رشته های متنوع فنی مهندسی از جمله مهندسی برق ، مهندسی عمران ، مهندسی مکانیک ، مهندسی مواد ( متالوژی ) ، مهندسی کامپیوتر و ... وجود دارد و علاقه مندان به کار در زمینه مهندسی می توانند در انتخاب های خود ، رشته های زیرگروه های این گروه آموزشی را قرار دهند .

   داوطلبان علاقه مند به رشته های گروه آزمایشی تجربی می توانند فرم انتخاب رشته خود را از میان رشته های گروه کشاورزی انتخاب نمایند که رشته های گروه کشاورزی شامل کاردانی فنی منابع طبیعی - جنگلداری ، کاردانی فنی باغبانی ، فرآوری محصولات شیلاتی ، گیاهان دارویی و معطر ، مهندسی فناوری زراعت ، شبکه های آبیاری و زهکشی و ... می شود .

   در گروه آموزشی فرهنگ و هنر رشته هایی مثل کاردانی حرفه ای خوشنویسی ، کاردانی حرفه ای طراحی لباس ، کاردانی حرفه ای گردشگری ، کارشناسی حرفه ای تربیت مربی ، کارشناسی حرفه ای چاپ و ... به چشم می خورد .

   توصیه می شود علاقه مندان مباحث انسانی در این گروه انتخاب رشته نمایند . گروه مدیریت و خدمات اجتماعی دارای رشته هایی اعم از کاردانی حرفه ای امور تعاون ، کاردانی حرفه ای حقوق - نگارش حقوقی ، کاردانی حرفه ای مترجمی زبان اسپانیولی ، کارشناسی حرفه ای حسابداری - حسابداری بانکی ، کارشناسی حرفه ای امور گمرکی و ... است .

  مشاوره انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی 99

  در نظر داشته باشید در هر زیر گروه عنوان رشته دیپلم ( در دفترچه مقطع کاردانی ) و کد رشته های مقطع کاردانی در دفترچه مقطع کارشناسی ) مجاز به انتخاب رشته درج شده است . داوطلبان هر دو مقطع در صورتی که دارای سهمیه شاغل هستند موظف به انتخاب رشته از یک گروه و یک زیر گروه می باشند . شایان ذکر لیست رشته های بدون کنکور کاردانی و کارشناسی در شهر ها و و دانشگاه های مختلف ارائه می شود که داوطلبان جهت اطلاع از کد رشته محل مورد نظر خود می بایست دفترچه ثبت نام مقطع مورد نظر خود را مطالعه نمایند .

   به محض انتشار لیست رشته های کاردانی مهر 99 در این قسمت بارگزاری خواهد شد 

   به محض انتشار لیست رشته های کارشناسی مهر 99 در این قسمت بارگزاری خواهد شد 

  مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز آماده اند تجربیات خود را در اختیار داوطلبان قرار داده و از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پاسخگوی سوالات آن ها در رابطه با فرآیند ثبت نام باشند . 

  هم چنین با توجه به شهریه پرداز بودن این دانشگاه ها ، به متقاضیان این دانشگاه توصیه می شود شهریه رشته مورد نظر خود را بررسی کرده و در صورت تناسب هزینه دانشگاه با ملاک های مورد نظر ثبت نام خود را در این دانشگاه ها انجام دهند .

  سوالات متداول

  بله . در صورت ارائه رشته محل جدید جز لیست رشته های ارائه شده همان دوره است .

  لیست دروس شامل 4 گروه صنعت ، کشاورزی ، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر در مقاطع کاردانی و کارشناسی است .

  هر داوطلب مجاز به انتخاب 20 کد رشته محل است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی ۹۹ | زمان ثبت نام

  آگاهی از سیستم آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی برای داوطلبانی که خواستار ثبت نام و تحصیل در این دانشگاه هستند، بسیار حائز اهمیت است، اما از دانشگاه علمی کاربردی چه می دانید؟ دانشگاه علمی کاربردی با هدف افزایش سطح مهارت شاغلین بخش‌های مختلف اقتصادی و افزایش مهارت‌های حرفه‌ ای دانش‌ آموختگان مراکز آموزشی که فاقد تجربه اجرایی می‌باشند در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ایجاد شده است. دانشگاه علمی کاربردی هر ساله به صورت بدون کنکور در دو نوبت مهر و بهمن از دانشجویان واجد شرایط ثبت نام به عمل می آورد. در رابطه با اعتبار مدرک دانشگاه علمی کاربردی نیز باید بگوییم که با توجه به اینکه دانشگاه جامع علمی کاربردی تحت نظارت وزارت علوم می باشد، بنابراین مدارک ارائه شده از این دانشگاه به دانشجویان، کاملا معتبر و قابل استفاده در سایر ارگان ها و سازمان ها خواهد بود.

  زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99

  نیمسال تحصیلی مهر

  اگر شما هم قصد تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی را دارید در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی لازم است به اطلاعتان برسانیم که دانشگاه جامع علمی کاربردی طبق روال هرساله به صورت بدون کنکور در 2 نوبت مهر و بهمن ماه به داوطلبان فرصت می دهد تا اقدامات لازم را جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی انجام دهند و داوطلبان ورودی مهر ماه کاردانی، ابتدا در بازه زمانی 10 تا 17 شهریور ماه 99 و کارشناسی ناپیوسته از تاریخ 11 شهریور تا 16 مهر ماه 99، می بایست به جهت ثبت نام اقدام نمایند.

  لازم به ذکر است که تاریخ ثبت نام بدون کنکور داشگاه های علمی کاربردی مقطع کاردانی نیز، تا تاریخ 16 مهر ماه 99 تمدید گشت.

  در خصوص نحوه ثبت نام در رشته های بدون کنکور کاردانی و کارشناسی پیوسته باید بگوییم که ابتدا باید دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردیرا دریافت نموده و پس از مطالعه کامل دفترچه، وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شوید. از منوی اصلی صفحه سازمان سنجش، گزینه “علمی کاربردی” را انتخاب کنید و کارت اعتباری مورد نظر را به صورت اینترنتی خریداری کنید. پس از خرید کارت و دریافت شماره سریال کارت اعتباری از منوی اصلی صفحه سازمان سنجش گزینه علمی کاربردی را انتخاب کنید و اقدامات لازم جهت تکمیل فرآیند ثبت نام را انجام دهید.

  نیمسال تحصیلی بهمن

  داوطلبانی مجاز به تحصیل در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشند که مدرک فوق دیپلم (مدرک کاردانی) خود را دریافت نموده باشند. این دانشگاه در دو نوبت مهر و بهمن به صورت بدون کنکور از افراد دارای شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی، جذب و ثبت نام به عمل می آورد.

  متقاضیان ورودی نیمسال دوم بدون کنکور علمی کاربردی باید در اواخر بهمن ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند و جهت نام نویسی، ابتدا می بایست از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی آگاهی پیدا کنند، در زمان مشخص شده به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و پس از خرید کارت اعتباری مورد نظر که در نیمسال تحصیلی مهر ماه سال 99 برای داوطلبان کاردانی 37600 هزار تومان و مقطع کارشناسی پیوسته 46600 هزار تومان است، اقدامات لازم را جهت ثبت نام انجام دهند.

  شما داوطلبان عزیز می توانید جهت اطلاع یابی از زمان دقیق ثبت نام رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی نیسمال تحصیلی بهمن 99 در کانال تلگرام ایران مشاوره عضو شوید تا به محض دریافت اخبار جدید، از آن مطلع شوید.

  لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 99

  لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی 99

  متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته می توانند پس از انتشار لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در دو بازه زمانی مهر و بهمن ماه نسبت به ثبت کد رشته های خود در سایت سازمان سنجش اقدام کنند. ثبت نام ورودی مهر ماه از شهریور ماه و همچنین ثبت نام ورودی نیمسال دوم (بهمن ماه) نیز از اواخر آذر ماه آغاز خواهد شد. نکته بسیار مهمی که لازم است گفته شود این است که داوطلبان مقطع کاردانی مجاز به انتخاب 30 کد رشته و داوطلبان مقطع کارشناسی ناپیوسته مجاز به انتخاب 20 کد رشته می باشند.

  سوالات متداول

  رشته های ارائه شده در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی به طور کامل ذکر شده است اما می توانید با مطالعه مقاله فوق، از آن ها مطلع شوید.

  شما می توانید با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org، دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را دریافت کرده و رشته ها را مشاهده نمایید.

  خیر، ثبت نام در رشته های بدون کنکور علمی کاربردی، در دو زمان نیمسال تحصیلی مهر و بهمن برگزار می شود.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید