توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  رتبه قبولی ارشد روانشناسی بالینی

  1 بازدید

  رتبه قبولی ارشد روانشناسی بالینی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  رتبه و کارنامه محل قبولی ارشد روانشناسی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  رتبه و کارنامه محل قبولی کارشناسی ارشد روانشناسی 98 - 99

  پیرو مطالب ذکر شده داوطلبان مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد روانشناسی می توانند ضمن بررسی رتبه های قبولی سال گذشته به تکمیل فرم اینترنتی انتخاب رشته پرداخته و شانس قبولی خود را در دانشگاه های سراسری اعم از روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پیام نور ، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان تخمین بزنند . 

  از این رو در جدول زیر رتبه و کارنامه قبولی تعدادی از داوطلبان کنکور ارشد روانشناسی 98 را ارائه داده ایم که راهنمای مناسبی برای چینش انتخاب های متقاضیان می باشد . 

  بررسی زیرگروه در کارنامه قبولی کارشناسی ارشد روانشناسی 98 - 99

  همان طور که گفتیم کارشناسی ارشد روانشناسی از 6 زیرگروه تشکیل شده و سازمان سنجش وضعیت مجاز بودن داوطلب برای انتخاب رشته محل های هر یک از این زیرگروه ها را در کارنامه اولیه کارشناسی ارشد درج می کند . از این رو متقاضیانی که موفق به کسب وضعیت مجاز در کلیه گرایش ها شده اند می توانند نسبت به انتخاب رشته محل های هر 6 زیرگروه اقدام نمایند اما در نهایت در یک رشته محل پذیرفته خواهند شد . 

  سازمان سنجش کد ضریب های کارشناسی ارشد روانشناسی را در دفترچه ثبت نام ارشد درج کرده و به اطلاع داوطلبان می رساند که در قسمت زیر به معرفی آن ها می پردازیم .

  زیرگروه 1 : رشته روانشناسی عمومی و رشته روانشناسی اسلامی گرایش روانشناسی مثبت گرا
  زیرگروه 2 : رشته روانشناسی بالینی ، رشته روانشناسی بالینی گرایش خانواده و رشته روانشناسی بالینی كودک و نوجوان
  زیرگروه 3 : رشته سنجش و اندازه گیری (روانسنجی)
  زیرگروه 4 : رشته روانشناسی صنعتی و سازمانی
  زیرگروه 5 : رشته روانشناسی و آموزش كودكان استثنایی
  زیرگروه 6 : رشته روانشناسی تربیتی

  لازم به ذکر است ضرایب دروس امتحانی در هر زیرگروه متفاوت بوده و داوطلبان باید بر اساس ضریب هر درس به مطالعه منابع مربوط به آن بپردازند . متقاضیانی که با توجه به درجه اهمیت هر درس زمان خود را مدیریت می کنند نتایج قابل قبولی کسب خواهند کرد . دقت داشته باشید که در زمان اعلام نتایج ارشد 99 نیز باید به رتبه اکتسابی در هر زیرگروه توجه کرده و مطابق آن چینش انتخاب های خود را انجام دهید . دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۹ رشته محل های هر کد ضریب را به تفکیک در اختیار داوطلبان قرار می دهد تا به هنگام اولویت بندی انتخاب های خود دچار مشکل نشوند .  

  مشاوره رتبه قبولی کارشناسی ارشد روانشناسی 98 - 99

  آنچه در این مقاله ارائه داده ایم نمونه ای از رتبه و کارنامه های قبولی آزمون ارشد روانشناسی 98-99 می باشد که تاثیر بسزایی در برنامه ریزی و نحوه انتخاب رشته داوطلبان خواهد داشت اما در کنار بررسی این اطلاعات باید به علاقه ، هزینه ، مسیر و کیفیت دانشگاه نیز توجه نمود . 

  اگر شما نیز جزو متقاضیان کنکور کارشناسی ارشد 99 هستید می توانید در کنار مطالعه منابع ، دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون سال گذشته را بررسی کرده و با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد هیوا ، رتبه تقریبی خود را تخمین بزنید . حال به کمک رتبه و محل قبولی پذیرفته شدگان سال گذشته امکان تخمین رشته محل قبولی برای شما فراهم خواهد شد . 

  متقاضیان رشته محل های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز باید رتبه و تراز داوطلبان سال گذشته را مورد بررسی قرار داده و ضمن به کارگیری عوامل موثر در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به اولویت بندی رشته محل های مورد علاقه خود بپردازند . چینش انتخاب های این دسته از داوطلبان به صورت مجزا و در سایت azmoon.org انجام می شود . 

  ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور روانشناسی 99

  همان طور که گفته شد بررسی رتبه و کارنامه محل قبولی ارشد روانشناسی سهم بسزایی در نحوه انتخاب رشته داوطلبان خواهد داشت چرا که متقاضیان ضمن مقایسه رتبه و تراز اکتسابی خود با رتبه محل قبولی داوطلبان سال گذشته می توانند به بررسی شانس قبولی در رشته محل های مختلف بپردازند .

  در این میان ممکن است برخی داوطلبان از وضعیت علمی خوبی برخوردار بوده و جزو دانشجویان ممتاز و رتبه های برتر مقطع کارشناسی باشند . دانشگاه های مختلف کشور بخشی از ظرفیت خود را به صورت مازاد به این داوطلبان اختصاص داده و با ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور امکان تحصیل بدون آزمون را در اختیار این متقاضیان قرار می دهند .

  از این رو داوطلبان واجد شرایط پذیرش ارشد بدون کنکور 99 می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه مورد نظر و مطالعه فراخوان مربوطه به بررسی لیست رشته های دارای پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد پرداخته و در صورت تمایل نسبت به ثبت درخواست و ارسال مدارک خود اقدام نمایند . وزارت علوم کلیه قوانین و شرایط این فرایند را در قالب آیین نامه بدون کنکور کارشناسی ارشد منتشر کرده و در اختیار دانشگاه های سراسری قرار می دهد . 

  ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور روانشناسی دانشگاه آزاد 99

  پیرو مطالب مذکور پذیرش بدون آزمون ارشد دانشگاه های سراسری تنها از میان دانشجویان ممتاز دوره های روزانه و شبانه صورت گرفته و ثبت نام داوطلبان سایر دوره ها به تصمیم دانشگاه های مختلف بستگی دارد . لازم به ذکر است دانشگاه آزاد نیز امکان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد را برای دانشجویان ممتاز خود فراهم کرده و متقاضیان واجد شرایط همزمان با انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 99 می توانند علاقه مندی خود را اعلام نمایند .

  پذیرش بدون آزمون ارشد دانشگاه آزاد 99 تنها مختص فارغ التحصیلان ممتاز این دانشگاه در مقطع کارشناسی بوده و برای پذیرش در نیمسال اول تحصیلی 99 - 1400 صورت می گیرد . پس داوطلبانی که شرط پذیرش بدون آزمون این دانشگاه را دارند با ثبت نام و اولویت بندی رشته محل های مورد علاقه خود می توانند بدون آزمون وارد دانشگاه شده و ادامه تحصیل دهند . 

  لازم به ذکر است تبلیغات گسترده در خصوص کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور مربوط به ثبت نام ارشد فراگیر می باشد که داوطلبان واجد شرایط ضمن اعلام علاقه مندی خود می توانند در آزمونی با ساختار متفاوت شرکت کرده و شانس قبولی خود را بیازمایند .

  کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز در تمامی مراحل همراه داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا به سوالات متقاضیان پاسخ می دهند . حال چنانچه متقاضیان در هیچ یک از این مراحل موفق نبوده و شانس قبولی در هیچ رشته محلی را نداشتند می بایست با برنامه ریزی و مطالعه منابع آمادگی لازم را کسب نموده و با ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 شانس خود را مجددا امتحان کنند  .

  سوالات متداول

  متقاضیان کنکور ارشد روانشناسی 99 می توانند رتبه خود را با رتبه قبولی های سال گذشته مقایسه کرده و شانس قبولی خود را تخمین بزنند که برای اطلاعات بیش تر چند نمونه کارنامه در متن مقاله قرار داده شده است . 

  این داوطلبان به شرط مجاز بودن در تمامی زیرگروه ها می توانند انتخاب های خود را از گرایش های مختلف انجام دهند که جزئیات بیش تر آن در متن مقاله شرح داده شده است . 

  خیر نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد هیوا نیز ابزاری مناسب برای تخمین رشته محل قبولی داوطلب می باشد که لینک آن در متن مقاله قرار داده شده است . 

  رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد روانشناسی

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد روانشناسی

  در جداول زیر نمونه رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد روانشناسی 99 و سال های قبل از آن را می توانید مشاهده کنید. این اطلاعات می تواند به شما در انتخاب رشته کنکور ارشد روانشناسی 99 کمک کند که تا حدودی بتوانید شانس قبولی خود را در کنکور ارشد بسنجید. 
   

  برای اطلاع از ویژگی ها و استفاده از ربات تخمین رتبه ارشد روانشناسی کلیک کنید.

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد روانشناسی 98

  در جدول زیر نمونه رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد روانشناسی 98را مشاهده می کنید. 

  برخی از رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد روانشناسی سال 98

  رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد روانشناسی 97 

  در جدول زیر نمونه رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد روانشناسی 97 را مشاهده می کنید. 

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  برخی از رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد روانشناسی سال 97

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری

  رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد روانشناسی 96 

  در جدول زیر نمونه رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد روانشناسی 96 را مشاهده می کنید. 

  برخی از رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد روانشناسی سال 96

  کانال تلگرام کارشناسی ارشد روانشناسی به تازگی راه اندازی شده است که می توانید با عضویت در آن به منبع گرانبهایی از مفیدترین مطالب درسترسی داشته باشید. برای عضویت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولیهای ارشد روانشناسی 98

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98 به همراه درصدها در کارشناسی ارشد روانشناسی 98

  نمونه کارنامه های کنکور ارشد معمولا همیشه برای داوطلبان این رشته جذابیت خاص خود را دارد. مخصوصا هر سال با نزدیک شدن زمان انتخاب رشته کنکور ارشد روانشناسی ، درخواست ها برای بررسی نمونه کارنامه های کنکور ارشد روانشناسی بیشتر می شود. به همین دلیل در این مطلب نمونه کارنامه های ارشد روانشناسی را برای شما قرار داده ایم. در صورتی که برای انتخاب رشته نیاز به مشاوره داشته باشید می توانید به مطلب مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد روانشناسی 99 مراجعه کنید. 

  تأثیر معدل در آزمون

  تعیین رتبه در آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی، بدین شکل است که تراز نمره کتبی شما با تراز معدل موثر جمع می شود و تراز نهایی شما مشخص می شود. همانطور که می­دانید معدل در آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی به اندازه 20% در تعیین رتبه شما اثرگذار است. اما خود این معدل با توجه به دانشگاه محل تحصیل در مقطع کارشناسی در یک عدد بزرگتر از 1 ضرب شده و معدل مؤثر نام گذاری میگردد. معمولاً این ضریب بین 1 تا 1/1 می ­باشد.

  سختی و آسانی آزمون

  هر سال آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی با توجه به سطح دشواری و ساده بودن آن برای رتبه های مختلف، میانگین درصدهای مختلف را رقم می­زند. برای همین مسئله تراز تعریف میگردد. بنابراین میانگین درصدهای شما با توجه به ضرایب دروس در آزمون، کارنامه کارشناسی ارشد روانشناسی شما را همراه با رتبه مشخص می کند. تراز نمره کتبی به همین تراز میانگین درصدهای شما با توجه به ضرایب دروس اطلاق می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید از مطلب دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد روانشناسی استفاده کنید.

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

   تراز چیست؟

  برای اینکه تأثیر سهل و دشواری آزمون کارشناسی ارشد که در میانگین دروس خود را نشان می­دهد کمرنگ گردد، تراز به کمک می­آید و بر اساس تراز داوطلبان رتبه آنها بدست می آید. ماکزیمم تراز هر فرد 10000 می­باشد که 80% آن مربوط به میانگین دروس در آزمون و 20% آن مربوط به معدل می­باشد. فرمول تراز به قرار زیر است.

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های ارشد روانشناسی- کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98

  در جدول زیر، برخی از کارنامه های ارشد روانشناسی 98 گرایش به گرایش، به همراه رتبه، تراز و درصدهای دروس کارشناسی ارشد روانشناسی قرار داده شده است. 

  کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی98- گرایش روانشناسی عمومی 

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98 - سهمیه عادی کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی عمومی 98

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98 - سهمیه 5 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی عمومی 98

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98 - سهمیه 25 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی عمومی 98

  کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی98- گرایش روانشناسی بالینی

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- سهمیه عادی کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی بالینی 98

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- سهمیه 5 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی بالینی 98

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- سهمیه 25 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی بالینی 98

  کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی98- گرایش روانسنجی 

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- سهمیه عادی کارشناسی ارشد گرایش روانسنجی 98

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- سهمیه 5 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانسنجی 98

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- سهمیه 25 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانسنجی 98

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی98- گرایش روانشناسی صنعتی و سازمانی 

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98 - سهمیه عادی  کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی صنعتی و سازمانی 98

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98 - سهمیه 5 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی صنعتی و سازمانی 98

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98 - سهمیه 25 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی صنعتی و سازمانی 98

  کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی98- گرایش روانشناسی کودکان استثنایی

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- سهمیه عادی  کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی کودکان استثنایی 98

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- سهمیه 5 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی کودکان استثنایی 98

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- سهمیه 25 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی کودکان استثنایی 98

  کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی98- گرایش تربیتی

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98 - سهمیه عادی کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی تربیتی 98

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98 - سهمیه 5 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی تربیتی 98

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98 - سهمیه 25 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی تربیتی 98

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی عمومی 98

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- کارنامه های سهمیه 5 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی عمومی  98

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- کارنامه های سهمیه 25 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی عمومی  98

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی بالینی 98

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- کارنامه های سهمیه 5 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی بالینی 98

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- کارنامه های سهمیه 25 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی بالینی 98

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- کارشناسی ارشد گرایش روانسنجی 98

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- کارنامه های سهمیه 5 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانسنجی 98

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- کارنامه های سهمیه 25 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانسنجی 98

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی صنعتی و سازمانی 98

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- کارنامه های سهمیه 5 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی صنعتی و سازمانی  98

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- کارنامه های سهمیه 25 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی صنعتی و سازمانی  98

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی کودکان استثنایی 98

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- کارنامه های سهمیه 5 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی کودکان استثنایی 98

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- کارنامه های سهمیه 25 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی کودکان استثنایی 98

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی تربیتی 98

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- کارنامه های سهمیه 5 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی تربیتی 98

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 98- کارنامه های سهمیه 25 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی تربیتی 98

  نمونه کارنامه های ارشد روانشناسی- کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97

  در جدول زیر، برخی از کارنامه های ارشد روانشناسی 97 گرایش به گرایش، به همراه رتبه، تراز و درصدهای دروس کارشناسی ارشد روانشناسی قرار داده شده است. 

  کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی97- گرایش روانشناسی عمومی 

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97 - سهمیه عادی کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی عمومی 97

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97 - سهمیه 5 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی عمومی 97

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97 - سهمیه 25 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی عمومی 97

  کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی97- گرایش روانشناسی بالینی

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97- سهمیه عادی کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی بالینی 97

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97- سهمیه 5 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی بالینی 97

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97- سهمیه 25 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی بالینی 97

  کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی97- گرایش روانسنجی 

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97- سهمیه عادی کارشناسی ارشد گرایش روانسنجی 97

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97- سهمیه 5 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانسنجی 97

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97- سهمیه 25 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانسنجی 97

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی97- گرایش روانشناسی صنعتی و سازمانی 

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97 - سهمیه عادی  کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی صنعتی و سازمانی 97

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97 - سهمیه 5 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی صنعتی و سازمانی 97

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97 - سهمیه 25 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی صنعتی و سازمانی 97

  کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی97- گرایش روانشناسی کودکان استثنایی

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97- سهمیه عادی  کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی کودکان استثنایی 97

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97- سهمیه 5 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی کودکان استثنایی 97

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97- سهمیه 25 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی کودکان استثنایی 97

  کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی97- گرایش تربیتی

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97 - سهمیه عادی کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی تربیتی 97

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97 - سهمیه 5 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی تربیتی 97

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97 - سهمیه 25 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی تربیتی 97

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97- کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی عمومی 97

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97- کارنامه های سهمیه 5 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی عمومی  97

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97- کارنامه های سهمیه 25 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی عمومی  97

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97-  کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی بالینی 97

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97- کارنامه های سهمیه 5 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی بالینی 97

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97- کارنامه های سهمیه 25 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی بالینی 97

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97-  کارشناسی ارشد گرایش روانسنجی 97

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97- کارنامه های سهمیه 5 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانسنجی 97

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97- کارنامه های سهمیه 25 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانسنجی 97

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97-  کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی صنعتی و سازمانی 97

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97- کارنامه های سهمیه 5 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی صنعتی و سازمانی 97

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97- کارنامه های سهمیه 25 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی صنعتی و سازمانی 97

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97- کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی کودکان استثنایی 97

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97- کارنامه های سهمیه 5 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی کودکان استثنایی 97

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97- کارنامه های سهمیه 25 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی کودکان استثنایی 97

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97-  کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی تربیتی 97

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97- کارنامه های سهمیه 5 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی تربیتی 97

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی 97- کارنامه های سهمیه 25 درصد ایثارگری کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی تربیتی 97

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه قبولی در کارشناسی ارشد روانشناسی 96:

  در اینجا چند نمونه کارنامه کارشناسی ارشد روانشناسی در سال 96 آورده شده است، البته در نظر داشته باشید که در هر سال با توجه به سختی و آسانی آزمون کارشناسی ارشد سطح تراز قبولی متفاوت خواهد بود. اما به طور کل می توان گفت که میانگین درصد کسب شده در آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی در رتبه های زیر 30، 50 درصد می باشد.

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی 96

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی 96

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانسنجی 96

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی صنعتی و سازمانی96

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی کودکان استثنایی 96

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی 96

  کانال تلگرام کارشناسی ارشد روانشناسی به تازگی راه اندازی شده است که می توانید با عضویت در آن به منبع گرانبهایی از مفیدترین مطالب درسترسی داشته باشید. برای عضویت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های آزمون ارشد 96 روانشناسی: گرایش روانشناسی عمومی 96

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های آزمون ارشد 96 روانشناسی: گرایش روانشناسی بالینی 96

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های آزمون ارشد 96 روانشناسی: گرایش روانسنجی 96

  کانال تلگرام کارشناسی ارشد روانشناسی به تازگی راه اندازی شده است که می توانید با عضویت در آن به منبع گرانبهایی از مفیدترین مطالب درسترسی داشته باشید. برای عضویت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های آزمون ارشد 96 روانشناسی: گرایش روانشناسی صنعتی و سازمانی 96

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های آزمون ارشد 96 روانشناسی: گرایش روانشناسی کودکان استثنایی 96

  کانال تلگرام کارشناسی ارشد روانشناسی به تازگی راه اندازی شده است که می توانید با عضویت در آن به منبع گرانبهایی از مفیدترین مطالب درسترسی داشته باشید. برای عضویت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های آزمون ارشد 96 روانشناسی: گرایش روانشناسی تربیتی 96

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی سال 95

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی سال 95 (گرایش روانشناسی بالینی)

  عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی کارشناسی ارشد

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی سال 95 (گرایش روانشناسی عمومی)

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی سال 95 (گرایش روانشناسی تربیتی) 

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی سال 95 (گرایش روانسنجی)

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  نمونه کارنامه های کارشناسی ارشد روانشناسی سال 95 (گرایش کودکان استثنایی)

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 99

  کانال تلگرام کارشناسی ارشد روانشناسی به تازگی راه اندازی شده است که می توانید با عضویت در آن به منبع گرانبهایی از مفیدترین مطالب درسترسی داشته باشید. برای عضویت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

  عضویت در کانال تخصصی کارشناسی ارشد روانشناسی

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  علی 2 سال قبل
  0

  مجبورید الکی تیتر بزنید که کارنامه دارید؟ نامردا

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید