توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دیدن این فیلم جرم است تیزر

  1 بازدید

  دیدن این فیلم جرم است تیزر را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  انتشار تیزر «دیدن این فیلم جرم است» همزمان با آغاز اکران

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی پروژه، همزمان با آغاز اکران فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» تیزر این فیلم منتشر شد.

  این فیلم بعد از اکران در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به محاق توقیف رفت و بعد از گذشت ۲ سال از امروز ۱۷ دی ماه به اکران سینمایی رسید.

  پخش «دیدن این فیلم جرم است» با مؤسسه بهمن سبز است و هم‌اکنون در سینماهای ۱۹ استان کشور و تمامی شهرهای با وضعیت زرد اکران شده است.

  بلافاصله بعد از تغییر وضعیت تهران و مازندران و بهبود نسبی کرونا، سینماهای این مناطق به جمع اکران‌کنندگان این فیلم اضافه خواهند شد.

  «دیدن این فیلم جرم است» به کارگردانی رضا زهتابچیان و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه با هنرنمایی امیر آقایی، لیندا کیانی، حسین پاکدل و نقش‌آفرینی مهدی زمین‌پرداز یک فیلم سینمایی که در باشگاه فیلم سوره تولید شده است.

  تیزر این فیلم را علی گورانی ساخته است.

  منبع مطلب : www.mehrnews.com

  مدیر محترم سایت www.mehrnews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  قانون واسه من قانونه، واسه اونا تفریحه!/ انتشار تیزر فیلم «دیدن این فیلم جرم است» همزمان با اکران عمومی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  همزمان با آغاز اکران فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» تیزر این فیلم منتشر شد.

  به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فیلم، فیلم «دیدن این فیلم جرم است» بعد از اکران در جشنواره به دلایل نامعلوم به محاق توقیف رفت و بعد از گذشت دو سال از امروز به اکران سینمایی رسید.

  «دیدن این فیلم جرم است» که پخش آن با مؤسسه بهمن سبز است، هم‌اکنون در سینماهای ۱۹ استان کشور و تمامی شهرهای با وضعیت زرد اکران شده و بلیط آن از طریق سامانه‌های «گیشه۷» و «سینماتیکت» قابل‌تهیه است.

  سینماهای تهران و مازندران نیز بلافاصله بعد از تغییر وضعیت این مناطق و بهبود نسبی کرونا به جمع اکران‌کنندگان این فیلم اضافه خواهند شد. 

  فیلم‌سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» به کارگردانی رضا زهتابچیان و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه با هنرنمایی امیر آقایی، لیندا کیانی، حسین پاکدل و نقش‌آفرینی مهدی زمین‌پرداز در باشگاه فیلم سوره تولید شده و پس از اکران در جشنواره فجر سی و هفتم با واکنش های گسترده و متفاوتی روبرو شد. 

  منبع مطلب : www.ilna.news

  مدیر محترم سایت www.ilna.news لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  معرفی فیلم دیدن این فیلم جرم است در جشنواره فجر سی و هفت به کارگردانی رضا زهتابچیان

  معرفی فیلم دیدن این فیلم جرم است در جشنواره فجر سی و هفت به کارگردانی رضا زهتابچیان

  معرفی فیلم دیدن این فیلم جرم است

  «دیدن این فیلم جرم است»، یکی از فیلم‌های سیاسی جشنواره سی و هفتم است که با روایت رضا زهتابچیان در مقام کارگردان ساخته شد. تمام بازیگران به کارگردانی اعتماد کردند که نخستین تجربه‌اش را پشت سر می‌گذاشت. رضا زهتابچیان پیش از این ساخت چند فیلم کوتاه را از سر گذرانده بود و فیلم‌های کوتاه اجتماعی‌اش را می‌توان در دنیای مجازی دید. از روی همین فیلم‌هاست که مطمئن می‌شویم کارگردان به بیان مسائل اجتماعی علاقه دارد و هیچ بعید نیست که داستان این فیلم نیز حکم طعنه به شرایط امروز را داشته باشد. تهیه‌کننده این فیلم محمدرضا شفاه است و مدیریت فیلمبرداری ان را روزبه رایگا انجام داد.

  خلاصه فیلم دیدن این فیلم جرم است

  خلاصه داستانی که عوامل در اختیار رسانه‌ها قرار داده‌اند از نزدیک شدن صدای آژیر پلیس خبر می‌دهد و یک خواسته کوچک که به گروگان‌گیری بزرگ فیلم ختم شد.

  بازیگران فیلم دیدن این فیلم جرم است

  امیر آقایی، لیندا کیانی و مهدی زمین‌پرداز بازیگران آن هستند.

  از دیدن این فیلم جرم است بیش‌تر ببینید:

  نشست خبری دیدن این فیلم جرم است  | لینک تماشا

  فوتوکال دیدن این فیلم جرم است  | لینک تماشا

  سی‌وهفتمین جشنواره‌ی فیلم فجر را در صفحه‌ی ویژه‌ی این رویداد در آرت‌تاکس دنبال کنید.

  منبع مطلب : arttalks.ir

  مدیر محترم سایت arttalks.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید