توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دکوراسیون سرویس بهداشتی

  1 بازدید

  دکوراسیون سرویس بهداشتی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی را با این 6 نکته اصولی انجام دهید!

  دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی را با این 6 نکته اصولی انجام دهید!

  از آن جا که حمام ها و سرویس های بهداشتی کمتر در معرض دیدمان هستند و زمان کمی از روز را در آن ها سپری می کنیم، اغلب ما به دکوراسیونشان اهمیت زیادی نمی دهیم.

  البته زمانی هم که به فکر تغییرِ دکور این دو بخش خانه می افتیم، فضای محدود و تنوع بالای طرح و رنگِ کاشی و سرامیک ها و وسایل و اکسسوری های دیگرشان، آنچنان سردرگم و مضطربمان می کند که از خیر این کار می گذریم.

  اما با وجود تمام مشکلات بالا، نمی توانیم حس خوب و آرامشِ فضای حمام و دستشویی که شیک و زیبا و مرتب دیزاین شده باشد را انکار کنیم. بنابراین در این مطلب تصمیم دارم ابتدا ترفندی را در مورد انتخاب رنگِ دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی معرفی کنم و سپس با ارائه نکاتی در مورد نورپردازی اصولی، انتخاب شیرآلات و اکسسوری ها، استفاده از نظم دهنده های کاربردی و قرار دادن گیاهان مناسب، به شما عزیزان کمک کنم تا به آسانی این دو قسمت از خانتان را اصولی و شیک دیزاین کنید.

  از چه نکاتی برای دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی منزلمان باید استفاده کنیم؟

  1. در انتخاب رنگ دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی خانتان، از قانون 10-30-60 استفاده کنید!

  از آن جا که در بازار کاشی و سرامیک ها، وان حمام، سرویس بهداشتی، روشویی و دکوریجات در تنوع رنگی بالایی موجود است، خیلی از افراد در انتخاب رنگ اجزای دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی منزلشان دچار سردرگمی و تردید می شوند. با توجه به این موضوع، طراحان داخلی حرفه ای پیشنهاد می کنند که در انتخاب رنگ این موارد، از قانون 10-30-60 استفاده کنید تا فرآیند انتخابتان آسان و اصولی باشد:

  طبق این قانون شما باید یک رنگ را به عنوان رنگ اصلی یا غالب انتخاب کنید که سطح زیادی (حدود 60 درصد) از حمام و سرویس بهداشتی خانتان را پوشش دهد. البته با توجه به اینکه این دو بخش از خانه ها اغلب فضای محدود و کوچکی دارند، بهتر است رنگ اصلی که انتخاب می کنید، رنگ خنثی روشن و یا رنگ پاستلی باشد تا فضای آن ها کوچک تر جلوه داده نشود.

  <<  همان طور که در عکس بالا می بینید، در طراحی داخلی این سرویس بهداشتی، از رنگ سفید به عنوان رنگ غالب استفاده شده است >>

  << رنگ اصلی حمام و دستشویی که در بالا می بینید، رنگ بژ است >>

  << در دکوراسیون داخلی حمام زیبای بالا، رنگ غالب، آبی پاستلی است >>

  << رنگ اصلی حمام بالا، رنگ بنفش پاستلی است >>

  << در آخر نیز رنگ غالب حمام و سرویس بهداشتی که در بالا می بینید، به رنگ آبی پاستلی است >>

  مطلب مرتبط: راهنمای استفاده از رنگ پاستلی در دکوراسیون منزل

  نکته 1: با توضیح موارد بالا و عکس هایی که مشاهده کردید، بهتر است که مانند عکس های زیر، رنگ دیوارها و سقف و یا رنگ دیوارها و کفِ حمام و دستشویی را به عنوان رنگ اصلی انتخاب کنید.

  اما بعد از انتخاب رنگ اصلی، باید رنگِ حدود 30 درصد از فضا را به عنوان رنگ ثانویه، به یک رنگ مشابه انتخاب کنید. توجه داشته باشید که رنگ ثانویه مد نظرتان بهتر است شامل عناصری مانند سقف یا کف، وان، سرویس و توالت ایرانی یا فرنگی و یا پرده اتاق دوش باشد که نمونه ای از آن ها را در عکس های زیر مشاهده می کنید.

  << در حمام بالا، رنگ ثانویه سفید است >>

  << همان طور که در عکس بالا می بینید، رنگ ثانویه این سرویس بهداشتی سیاه است >>

  << رنگ ثانویه حمام و دستشویی بالا نیز رنگ خاکستری می باشد >>

  << رنگ ثانویه حمام و سرویس بهداشتی بالا رنگ سفید می باشد >>

  نکته 2: توجه داشته باشید که عوض کردن وان، سرویس بهداشتی و کاشی های کف بسیار دشوار و پرهزینه است. پس بهتر است که رنگ ثانویه را به رنگ های خنثی، مانند سفید، خاکستری و کرم انتخاب کنید که همیشه زیبا هستند و از مد نمی افتند.

  اما در مرحله آخر این قانون، طراحان داخلی پیشنهاد می کنند که یک یا دو رنگ جذاب و شاد را با حوله، روشویی، ظرف صابون، نگهدارنده دستمال و دیوار تاکیدی که سطح کمی از فضا (حدود 10 درصد) را تشکیل می دهند، در حمام و سرویس بهداشتی به کار ببرید.

  << در سرویس بهداشتی بالا، رنگ زیبا صورتی با استفاده از روشویی، تابلو و وسایل کوچک دیگر در دکوراسیون به کار رفته است >>

  << در حمام و سرویس بهداشتی بالا، رنگ فیروزه ای با استفاده از دیوار تاکیدی و دکوریجات دیگر وارد دکوراسیون شده است >>

  << در حمام بالا از رنگ سرخابی به وسیله حوله و ظرف صابون برای ایجاد جذابیت در دکوراسیون استفاده شده است >>

  << همان طور که در عکس بالا می بینید، در این حمام برای ایجاد جذابیت از دو رنگ نارنجی و آبی استفاده شده است >>

  2. استفاده از طرح و نقش های زیبا را در دیزاین سرویس بهداشتی و حمام، فراموش نکنید!

  معمولا فضای محدود حمام و دستشویی ها باعث می شود که به کار بردن عناصر و دکوریجات طرح و نقش دار در آن ها را فراموش کنیم. اما همان طور که می دانید، طرح و نقش های زیبا، جلوه دکوراسیون هر محیطی را جذاب می کنند. بنابراین مانند عکس های زیر، با استفاده از پرده حمام، تابلو عکس و نقاشی و یا حتی کاغذ دیواری، دیزاین حمام و دستشویی خانتان را زیبا و دیدنی کنید.

  نکته 1: برای اینکه دیزاینی اصولی و منسجم داشته باشید، بهتر است که رنگ طرح و نقش پرده دوش، کاغذ دیواری یا تابلو، با رنگ وسایل کوچک مانند سطل زباله و نگهدارنده دستمال و حوله هماهنگ باشد.

  نکته 2: اگر بخشی از دیوار را قصد دارید که کاغذ دیواری کنید، از نوع ضد آب آن استفاده کنید.

  3. حمام و دستشویی منزلتان را اصولی نورپردازی کنید!

  از آن جا که اغلبِ حمام و دستشوییِ خانه ها، پنجره کوچکی دارند و یا اصلا پنجره ای ندارند، نور مناسبی وارد فضای آن ها نمی شود. بنابراین برای جبران این نقص، باید نورپردازی آن ها را به صورت اصولی و مناسب انجام دهید تا علاوه بر ایجاد جلوه ای زیبا، انجام دادن کارها در آن نیز برایتان آسان و بدون دردسر باشد. پس نکاتی که در ادامه آورده ام را در نورپردازی آن ها رعایت کنید:

  نکته 1: توجه داشته باشید، نور سقف حمام و یا سرویس بهداشتی که از پشت سَر به آینه روشویی تابیده می شود، در صورت شما سایه ایجاد می کند. بنابراین برای جلوگیری از این مشکل، مانند عکس زیر در دو طرف آینه از دیوارکوب هایی با لامپ سفید که دمای رنگ 6000 کلوینی دارند، استفاده کنید تا بتوانید صورتتان را به رنگ واقعی خودش و بدون سایه ببینید.

  اما در حالتی که قادر به نصب دیوارکوب در دو طرف آینه نیستید، مانند نمونه زیر از چراغی به صورت افقی در بالای آینه استفاده کنید.

  نکته 2: اگر فضای حمام یا دستشویی منزلتان بسیار بزرگ است و چراغ های کنار آینه تمام محیط را روشن نمی کنند،از آویز یا چراغ های سقفی با نور زرد استفاده کنید تا نور محیطی مورد نیاز شما را تامین کنند.

  نکته 3: برای نورپردازی بخشی که دوش می گیرید و یا بخشی که وان حمام قرار دارد، از چراغ سقفی توکار ضد آب استفاده کنید تا آب و بخار آب به آن آسیب نزند.

  4. شیرآلات و تجهیزات کوچک حمام و سرویس بهداشتی را به سلیقه خودتان انتخاب کنید!

  همان طور که در بخش انتخاب رنگ این مطلب اشاره کردم، بهتر است رنگ و طرح های شاد و جذاب را به وسیله تجهیزات و لوازم ضروری کوچک، مانند حوله، ظرف صابون، سطل زباله و نگهدارنده حوله و دستمال، وارد حمام و سرویس بهداشتی منزلتان کنید. بنابراین به سلیقه خودتان، طرح و رنگ این لوازم را به زیبایی انتخاب کنید.

  البته همانند لوازم کوچک، طرح و رنگ شیرآلات را نیز باید با توجه به سلیقه خودتان و سبک دکوراسیونی که می پسندید، انتخاب کنید. پس با توجه به این موضوع، اگر جلوه مدرن را می پسندید، شیرهایی از جنس استنلس استیل و کروم که در طراحی آن ها خطوط صاف و مستقیم به کار رفته است را بخرید.

  مطلب مرتبطسبک مدرن و ترفندهایی برای اجرای آن در دکوراسیون منزل

  اما اگر به سبک کلاسیک علاقه مند هستید، شیرآلاتی از جنس برنج و نیکل که جزئیات تزئینی زیادی دارند را برای حمام و دستشویی خانتان خریداری کنید.

  مطلب مرتبط: نکات لازم برای اجرای صحیح دکوراسیون کلاسیک

  نکته 1: پیشنهاد میکنم برای این که دکوراسیونی هماهنگ و منسجم داشته باشید، تمامی شیرهای روشویی، وان و دوش را از یک رنگ و طرح بخرید.

  نکته 2: هنگام خرید شیرآلات دقت داشته باشید که در تولید پوسته داخلی آن ها، سرب به کار نرفته باشد و استاندارد باشند. چرا که ممکن است سرب موجود در شیرهای غیر استاندارد و بی کیفیت، به مرور زمان در آب حل شود و آلودگی خطرناکی ایجاد کند.

  5. از تجهیزات نظم دهنده مناسب برای چیدمان حمام و دستشویی استفاده کنید!

  همان طور که می دانید یکی از مشکلات دکوراسیون حمام و دستشویی ها، چیدمان وسایل لازم و ضروری در فضای محدود آن ها به صورت منظم و مرتب است. بنابراین برای چیدمان وسایل داخل آن ها باید از تجهیزات و نظم دهنده های مخصوص استفاده کنید که برخی از مهم ترین آن ها را در ادامه معرفی کرده ام:

  مطمئنا روشویی کابینت دار یکی از ضروری ترین تجهیزات حمام و دستشویی ها است که فضای فوق العاده مناسبی را برای چیدمان شوینده ها و لوازم آرایشی بهداشتی برایتان به وجود می آورد. پس استفاده از آن را فراموش نکنید!

  اما پیشنهاد می کنم برای استفاده بهتر از این فضای فوق العاده، از برخی نظم دهنده ها در داخل کشو روشویی استفاده کنید تا بتوانید وسایل بیشتری را داخل آن بچینید. پس مانند عکس زیر، داخل کشو آن را با تقسیم کننده های چوبی یا پلاستیکی بخش بندی کنید و وسایل کوچک را به صورت منظم داخل آن قرار دهید.

  همچنین داخل کابینتِ روشویی کشوهای پلاستیکی و یا استند طبقاتی بگذارید و یا پشت درب کابینت، نظم دهنده نصب کنید تا از فضای داخل آن به صورت کامل بتوانید استفاده کنید.

  مطلب مرتبط: 5 قدم ضروری که برای چیدمان ظروف داخل کابینت باید بردارید!

  توجه داشته باشید، یکی از اشتباهاتی که بیشترمان در چیدمان سرویس بهداشتی و حمام انجام می دهیم، قرار دادن وسایل به صورت پراکنده روی روشویی است که محیط بی نظمی را ایجاد می کند. بنابراین مانند عکس زیر، سینی زیبایی تهیه کنید و تمام وسایل مورد نیازتان را روی آن بچینید.

  یکی از بهترین روش ها برای چیدمان وسایل در فضاهای کوچک و محدود، استفاده از قفسه های دیواری در کنج آن ها است. بنابراین در حمامتان قفسه کنجی فلزی و در سرویس بهداشتی، قفسه کنجی چوبی نصب کنید و وسایل را داخل آن ها بچینید.

  یکی از قسمت هایی که معمولا بدون استفاده است و از آن به خوبی استفاده نمی کنیم، دیوار پشت سرویس ایرانی یا فرنگی است. بنابراین برای استفاده صحیح از این فضا، مانند عکس های زیر، بالای آن ها قفسه دیواری یا نردبان قرار دهید و وسایل را در طبقات آن چیدمان کنید.

  برای این که لباس هایی که نیاز به شست و شو دارند، محل مشخصی در حمام داشته باشند، سبد مخصوصی بخرید و لباس ها را داخل آن بگذارید.

  6. برای تزیین حمام و سرویس بهداشتی منزلتان از گل و گیاه طبیعی یا مصنوعی استفاده کنید!

  یکی از گزینه های دکوری زیبایی که به دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی طراوت و تازگی می دهند و هوای آن را تصفیه می کنند، گیاهان می باشند. بنابراین حتما از آن ها استفاده کنید.

  نکته 1: دقت داشته باشید که نور کمِ فضای حمام و دستشویی ها و نوسان دمای زیاد آن ها، برای خیلی از گیاهان مناسب نیست. بنابراین بهتر است از گیاهانی مانند آلوئه ورا، مارچوبه زینتی، بامبو، بگونیا، آناناسیان، برگ عبایی، آگلونما، سرخس، ارکیده یا پوتوس استفاده کنید که نسبتا مقاوم هستند و نیاز به نور کمی دارند.

  << نمونه ای از گیاه آلوئه ورا برای تزیین سرویس بهداشتی >>

  << نمونه ای از گیاه بامبو در دکوراسیون سرویس بهداشتی >>

  << نمونه ای از گیاه برگ عبایی در دکوراسیون سرویس بهداشتی >>

  نکته 2: اگر نگران نور گیاه مد نظرتان هستید، می توانید برای آن لامپ مخصوص رشد گیاه تهیه کنید و یا در طول روز برای مدتی آن ها را به قسمت نورگیر خانتان انتقال دهید.

  نکته 3: در حالتی که نمی خواهید از گیاهان طبیعی استفاده کنید، می توانید از شاخه های گل و گیاهان مصنوعی نیز استفاده کنید.

  مطلب مرتبطایده های جذاب و زیبا برای تزیین خانه با گل

  همان طور که مطالعه کردید، در این مطلب تلاش کردم با ارائه نکات مهم به شما عزیزان کمک کنم که سرویس بهداشتی و حمام منزلتان را زیبا و کاربردی دکور کنید. اگر در مورد این مطلب سوالی دارید می توانید آن را از طریق بخش تماس با ما یا اینستاگرام مدیا دکور با من در میان بگذارید.

  گردآورنده و نویسنده: تحریریه سایت مدیا دکور

  تاریخ انتشار: 19-07-1398 (11-10-2019)

  مطلب مرتبط:

  دکوراسیون حمام با توجه به اصول فنگ شویی

  36 مدل چیدمان دکوراسیون سرویس بهداشتی [در سال جدید]

  36 مدل چیدمان دکوراسیون سرویس بهداشتی [در سال جدید]

  یکی از مهم ترین بخش خانه سرویس بهداشتی است. که وجود آن در همه ی خانه ها الزامی است.اما بدلایل مختلف توجه کمتری به دکوراسیون سرویس بهداشتی میشود. و اندازه ی آن نیز کوچک تر از سایر بخش های خانه ساخته میشود.nچون سرویس بهداشتی ها را کوچک میسازند پس باید راهکارهایی داشته باشید تا بتوانید دکوراسیون سرویس بهداشتی را مناسب درست کنید تا بزرگتر جلوه بدهد.سرویس بهداشتی یک از مجهز ترین بخش های خانه است.بیشتر افراد به دکوراسیون  سرویس بهداشتی توجه نمیکنند و آن را ساده طراحی میکنند. اما اهمیت فضای سرویس بهداشتی از سایر بخش های خانه کمتر نیست. یکی از سخت ترین کار ها در طراحی داخلی تزئین و طراحی جاهای کوچک خانه مانند سرویس بهداشتی است. که باید همه ی وسایل های لازم در دکوراسیون آن استفاده شود اما فضای کمتری وجود دارد.اما با استفاده از عناصر مختلف و همچنین با رعایت اصول های طراحی فضای کوچک میتوانید بهترین دکوراسیون برای سرویس بهداشتی و سایر بخش های کوچک خانه ی خود طراحی کنید. انتخاب رنگ و طرح کاشی و دیوار سرویس بهداشتی تاثیر زیادی در زیبایی فضای آن دارد. سعی کنید با هماهنگ کردن همه ی بخش های سرویس بهداشتی یک دکوراسیون منحصر به فرد و زیبا برای خانه ی خود درست کنید.

  چگونه دکوراسیون سرویس بهداشتی شیک و زیبا طراحی کنیم؟

  در دکوراسیون سرویس بهداشتی اندازه فضای محیط اهمیت زیادی در زیبایی آن ندارد.اگر فکر میکنید سرویس بهداشتی کوچکی دارید میتوانید با طراحی مناسب و تزئین سرویس بهداشتی کوچک بودن آن را کمتر نشان دهید. انتخاب رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی یکی از بخش های مهم آن است سعی کنید از رنگ های زیبا و مناسب برای سرویس بهداشتی استفاده کنید. و سایر وسایل داخل سرویس بهداشتی را باهم هماهنگ کنید.استفاده از رنگ های ساده و ملایم بهترین انتخاب برای سرویس بهداشتی است.یکی دیگر از مواردی که علاوه بر رنگ میتواند دکوراسیون سرویس بهداشتی شمارا جذابتر نشان دهد انتخاب مصالح مناسب و درست است. برای مثال استفاده از کاشی ها و سرامیک های زیبا و مناسب برای دکوراسیون سرویس بهداشتی میتواند یک سرویس بهداشتی شیک و مدرن برای شما درست کند. با انتخاب یکنواخت کاشی های سرویس بهداشتی و هماهنگ کردن آن با روشویی و همچنین استفاده از آینه و نورپردازی مناسب میتواند یک فضای شیک و مدرن برای  شما درست کند و دکوراسیون سرویس بهداشتی شمارا کامل و شیک کند.یکی دیگر از بخش هایی که سبب ایجاد یک فضای شیک و زیبا میشود استفاده از کاغذ دیواری در دکوراسیون سرویس بهداشتی است. اگر نمیتوانید از کاشی در آنجا استفاده کنید. میتوانید با استفاده از کاغذ دیواری های شیک و طرح دار فضای سرویس بهداشتی را زیبا و منحصر به فرد کنید.

  همچنین بیایید تصور کنیم که طول و عرض و ابعاد سرویس بهداشتی ما در منزل چیزی در حدود یک و نیم متر عرض و تقریباً 2 متر طول است. به نظر شما چگونه می توان چنین فضای نسبتاً محدودی را که در حدود 3 مترمربع مساحت دارد به درستی مورد استفاده قرار داد؟ در چنین شرایطی بهترین انتخاب، استفاده صحیح از مناسبترین مدل چیدمان دکوراسیون سرویس بهداشتی در خانه است یعنی بتوانیم آن طرح و مدلی که مطابق با این میزان مساحت است را انتخاب کنیم. قاعدتاً در چنین فضایی نمی توان از کابینت سرویس بهداشتی بزرگ استفاده کرد و بهتر است از روشویی هایی که بر روی دیوار نصب می شوند استفاده کنیم تا فضای بیشتری برای رفت و آمد و انجام امورات شخصی داشته باشیم. همچنین بسیار بهتر است که توالت فرنگی را در انتهای سرویس و البته یک آینه بزرگ و قدی هم در صورت نیاز بر روی دیوار روبرویی و سمت چپ یا راست توالت فرنگی نصب کنیم تا هم آینه ای مناسب برای مرتب کردن ظاهر خود داشته و هم با این شیوه به بزرگتر شدن فضای درون سرویس کمک کرده باشیم.

  اغلب عادت داریم برای بهتر شدن دکوراسیون اتاق نشیمن، اتاق خواب و… د رخانه از مجسمه هایی کوچک و گلدان هایی جمع جور استفاده کنیم در حالیکه امروزه می توان از همین وسایل برای زیباتر شدن دکوراسیون سرویس بهداشتی هم استفاده کرد. کافیست در زمان طراحی و ساخت سرویس بهداشتی منزل یک شکاف یا طبقه کوچک در دل دیوار ایجاد نمایید. دقیقاً با همین راهکار می توانید در آینده، از هر عنصر زیباساز دکوراسیون مانند گلدان ها، مجسمه ها، کوزه های سفالین زیبا و هر اثر هنری دیگر استفاده نمایید تا فضای داخلی سرویس بهداشتی و دکوراسیون آن زیباتر شود.

  باید باور کنیم فضای درونی سرویس فقط برای رفع سریع اجابت مزاج و همچنین دست و صورت شستن و نظافت های شخصی نیست بلکه این بخش از منزل هم می تواند مکانی بسیار مهم، مرتب و اساسی برای ما باشد. فقط با این طرز فکر است که می توانیم دکوراسیون سرویس بهداشتی خانه را به بهترین شکل ممکن چیدمان کنیم.

  مدرنترین مدلهای دکوراسیون سرویس بهداشتی

  تصاویر بیشتر:

  دکور سرویس بهداشتی و حمام را نونوار کنید + تصاویر

  دکور سرویس بهداشتی و حمام را نونوار کنید + تصاویر

  راه هایی آسان برای ایجاد تغییر در دکور سرویس بهداشتی

  چند پیشنهاد ساده برای زیباتر شدن دکور سرویس بهداشتی

  یک آینه با فریم زیبا انتخاب کنید:

  آینه یکی از وسایلی می باشد که برای حمام واجب می باشد و در هر سرویس بهداشتی وجود دارد.یکی از فواید آینه های در سرویس بهداشتی این است که باعث انعکاس نور می شوند که در نهایت منجر به روشنایی بیشتر در سرویس بهداشتی می شود و با نصب آینه در سرویس بهداشتی های کوچک باعث احساس بهتر می شود و آن جلوه ی کوچک و قدیمی را دیگر نخواهید داشت.

  برای تهیه آینه می توانید آنرا از فروشندگان لوازم سرویس بهداشتی خریداری کنید. 

  قفسه های دیواری در حمام نصب کنید:

  در فضای سرویس بهداشتی باید برخی قفسه ها وجود داشته باشند ، زیرا وسایلی که به آن زیاد نیاز دارید و زیاد استفاده می کنید را در آن قرار دهید و دیگر برای استفاده از آن مسافت زیادی را نپیمایید.

   افزودن کاشی و سینک ظرفشویی:

  با افزودن کاشی های زیبا و جذاب در سرویس بهداشتی می توانید جذابیت چشمگیری به سرویس بهداشتی تان بدهید . امروزه دیگر در سرویس های بهداشتی از پایین تا بالا را کاشی کاری نمی کنند و فقط قسمت های خاصی را (همانند تصاویر پایین) کاشی کاری می کنند و توصیه می شود که شما هم این کار را انجام دهید و مطمین باشید که پشیمان نخواهید شد.

  نونوار کردن حرفه ای کردن سرویس بهداشتی:

  امروزه نو نمایی کردن سرویس بهداشتی یکی از کارهایی می باشد که هر شخصی برای مدرن کردن یا مدرن نشان دادن سرویس بهداشتی و دیگر قسمت های خانه انجام می دهد . با این طریق شما می توانید یک فضایی که قبل از طراحی بسیار کسل کننده بود را به یک فضای مدرن و چشم نوازی را به وجود بیاوریم. شما می توانید در فضای اضافه سرویس بهداشتی کمد هایی برای ذخیره سازی وسایلی که زیاد استفاده می کنید ، درست کنید.

  روشنایی را هدف قرار دهید:

  از طریق چراغ های مناسب و مطلوب می توانید به سرویس بهداشتی خود جلوه و درخششی خاص بدهید که هرکسی را مجذوب خود کند. برای نصب این چراغ ها بهتر است که جایگاه چراغ را در بالای آینه قرار دهید و هم می توانید در مرکز سقف قرار دهید. در انتخاب چراغ تمام سعی خود را بکنید چراغی که خریداری می کنید برای فضای اتاق مناسب باشد و بتواند نوردهی بالا و مناسبی داشته باشد.

   مدرن سازی سرویس بهداشتی :

  با نصب پرده هایی که جلوه خوب و مناسبی دارند می توانید جلوه ی مدرن بودن را به سرویس بهداشتی خود بدهید و لازم به ذکر است که هیچ هزینه زیادی ندارد و با کمترین هزینه می توانید این پرده هارا تهیه کنید. شما می توانید رنگ های سرویس بهداشتی را با یکدیگر هماهنگ کنید برای مثال اگر شما در سرویس بهداشتی تان از دو رنگ سیاه و سفید استفاده کرده اید ، برای رنگ دوش می توانید یکی از این دو رنگ را انتخاب کنید تا رنگ ها با یکدیگر هماهنگ شوند .

   شیر سرویس بهداشتی:

  شما به راحتی می توانید به سرویس بهداشتی خود استایل های زیبایی مانند اضافه کردن انواع شیرهای زیبا و مدرن را انتخاب کنید و هرکسی را مجذوب آن نمایید. برای داشتن نمای بهتر می توانید کنار شیرها از یک گلدان زیبا استفاده کنید.

   از وسایل شیشه ایی استفاده کنید:

  با اضافه کردن وسایل شیشه ایی روی دیوار می تواند باعث بزرگ دیده شدن اتاق های کوچک شود و زیبایی چشمگیری به اتاق می دهد.برای داشتن احساس بهتر می توانید چراغ های شیشه استفاده کنید و دیگر چراغ هارا خاموش کنید و این کار باعث گرفتن آرامش می شود.

   پرده:

  با افزودن پرده در اتاق ها از جمله در سرویس بهداشتی هم به زیبایی اتاق کمک می کنید و هم در روز نور آفتاب شما را اذیت نخواهد کرد . برای انتخاب پرده شما می توانید از کرکره های آلومینیومی زد زنگ استفاده کنید که این پرده ها برای حمام بسیار مناسب می باشد.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید