توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی

  1 بازدید

  دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

  دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

  دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

   آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور من جمله وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی هر ساله زیر نظر سازمان اداری و استخدامی کشور برگزار می شود . البته مانند دوره قبل سازمان سنجش وظیفه اجرای فرآیند نام نویسی و برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 را بر عهده دارد .

   ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی وزارت بهداشت ، سایر وزارتین و سازمان ها معمولا در بازه زمانی مختلفی ماه انجام می شود که طبق گفته های برخی مسئولین ممکن است که در سال ۹۹ نام نویسی این آزمون در بازه زمانی دی انجام شود .

   دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت معمولا همزمان با آغاز زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر شده و در دسترس داوطلبان قرار می گیرد .

   طبق اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص زمان دقیق آغاز نام نویسی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی وزارت بهداشت 99 ، دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال جاری در تاریخ 15 دی ماه منتشر خواهد شد .

   در ادامه این مقاله به منظور آشنایی داوطلبان با جزئیات و مندرجات این دفترچه لینک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ ، را ارائه داده ایم .

  برای دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی وزارت بهداشت 99 کلیک کنید .

  لازم به ذکر است به محض انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ لینک دانلود فایل در این مقاله فعال شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد . داوطلبان علاقه مند به ثبت نام در این آزمون با مطالعه مقاله زیر می توانند از جزئیات نام نویسی آزمون سال جاری مطلع شوند .

  جزئیات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

   داوطلبان پس از دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹، باید بخش های مختلف این دفترچه را مطالعه کرده و پس از اطلاع از شرایط ، ضوابط و قوانین نام نویسی در این آزمون و هم چنین با بررسی رشته های آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال ۹۹ در صورت علاقه با پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت در این آزمون نام نویسی کنند .

   به منظور آشنایی با مندرجات این دفترچه و هم چنین تسهیل مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 در ادامه این مقاله جزئیات بخش های مختلف این راهنما را ارائه داده ایم .

   بخش اول : تعاریف مربوط به ارگان ها ، داوطلبان و سهمیه های مورد پذیرش این آزمون

   بخش دوم : شرایط عمومی و شرایط اختصاصی ( به تفکیک ) ثبت نام ازمون استخدامی وزارت بهداشت 99

   بخش سوم : مواد آزمون به تفکیک منابع عمومی و اختصاصی

   بخش چهارم : سهمیه های مورد پذیرش در آزمون و امتیازات و تسهیلات هر یک از سهمیه ها

   بخش پنجم : توضیحات مربوط به مراحل ثبت نام ، زمان برگزاری آزمون و زمان انتشار کارت ورود به جلسه

   بخش ششم : جزئیات نحوه پذیرش ، مصاحبه ها و پذیرش نهایی

   جدول شماره 1 : مواد امتحانی آزمون استخدامی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

   جدول شماره 2 : کد و نام استان ، نام و کد شهرستان ( محل تولد ، محل صدور شناسنامه و اقامت )

   جدول شماره 3 : جدول فهرست شغل محل ها

   جدول شماره 4 : فرم پیشنویس تقاضانامه ثبت نام

   موارد ذکر شده بر اساس دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال گذشته بوده و به محض انتشار دفترچه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی 99 این مقاله بروزرسانی خواهد شد . داوطلبان می توانند با مطالعه مقاله زیر از رشته های تحصیلی و شغلی آزمون سال جاری مطلع شوند .

  شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

   بدون شک یکی از مهم ترین بخش های دفترچه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی وزارت بهداشت 99 ، علاوه بر بخش مربط به منابع آزمون استخدامی وزارت بهداشت قسمت مربوط به شرایط نام نویسی این آزمون می باشد ، چرا که داوطلبان در صورتی مجاز به ثبت نام و استخدام از طریق این آزمون هستند که واجد تمامی شرایط اعلام شده برای آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ باشند .

   لذا در ادامه این مقاله مهم ترین شرایط عمومی و اختصاصی لازم برای ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی در سال 99 را ارائه داده ایم .

   داشتن تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران .

   داشتن کارت پایان خدمت و یا معافیت قانونی برای آقایان .

   داوطلبان استخدام نباید جزو نیروهای بازخرید خدمت و همچنین بازنشسته دستگاه های اجرایی باشند .

   دارندگان مدارک تحصیلی معادل مجاز به نام نویسی نیستند .

   شرط سنی : داشتن حداقل سن 20 سال و حداکثر 35 برای دارندگان مدارک کاردانی و کارشناسی ، حداکثر 40 برای دارندگان مدارک کارشناسی ارشد ، حداکثر 45 برای دارندگان مدارک دکتری و بالاتر .

   مشمولین قانون خدمات پزشکان و پیراپزشکان رشته های دارای طرح اجباری باید دارای گواهی پایان دوره و یا معافیت باشند .

   مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته های دارای طرح اختیاری ، در صورت قبولی ملزم به ارائه گواهی انصراف از طرح از دانشگاه محل انجام طرح خود در هنگام بررسی مدارک می باشند .

   حداقل قد 165 سانتی متر و بالاتر برای متقاضیان رشته های حیطه فوریت پزشکی .

   شرایط ذکر شده بر اساس دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال گذشته بوده و به محض انتشار دفترچه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی ۹۹ این مقاله بروزرسانی خواهد شد . 

  اگر پس از مطالعه مقاله دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 ، سوالی درباره این آزمون دارید ، جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

  سوالات متداول

  ✔️ دفترچه آزمون وزارت بهداشت معمولا همزمان با آغاز نام نویسی ازمون منتشر می شود که به محض مشخص شدن زمان دقیق انتشار دفترچه در این مقاله اطلاع رسانی می شود .

  ✔️ این دفترچه از سوی سازمان سنجش منتشر می شود و بلافاصله لینک دانلود فایل دفترچه در این مقاله فعال می شود .

  ✔️ همانطور که در این مقاله اشاره شده است داوطلبان پس از دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون می توانند لیست رشته ها و شرایط نام نویسی در آزمون را مطالعه کنند .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

  دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

  برای دریافت آخرین اخبار در زمینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 و سایر اطلاعیه های مربوط به آن می توانید در کانال تلگرام استخدامی ایران مشاوره و یا پیج اینستاگرام استخدامی ایران مشاوره عضو شوید.

  دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی، مراکز بهداشتی درمانی و سایر موسسات وابسته به وزارت بهداشت، نیروی مورد نیاز خود را در بخش های مختلف (غیر از هیات علمی) از طریق آزمون کتبی و برای برخی از مشاغل همراه با مصاحبه آزمون استخدامی وزارت بهداشت، به صورت پیمانی استخدام می نمایند.

  داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون مذکور را دارند، می بایست در زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و پس از واریز هزینه، فرآیند ثبت نام خود را به انجام برسانند. لازم به ذکر است که تمامی شرایط و قوانین مربوط به نام نویسی و برگزاری آزمون، در قالب دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت، در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

  زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

  پیش از آن که هر اقدامی در راستای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 انجام دهید، لازم است از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت و ضوابط آن مطلع شوید. هر آنچه نیاز است درمورد ثبت نام آزمون و شرایط آن بدانید در دفترچه ثبت نام قید شده است. به دلیل این که هزینه ثبت نام پس از واریز قابل استرداد نمی باشد، توصیه می کنیم حتما پیش از نام نویسی از احراز شرایط مندرج در دفترچه مطمئن شوید و سپس هزینه ثبت نام را پرداخت نمایید.

  از طرفی با توجه به این که پس از برگزاری آزمون مدارک پذیرفته شدگان مورد بررسی قرار می گیرد و در بسیاری از مشاغل، داوطلبان برای حضور در مصاحبه حضوری دعوت می شوند، چنانچه به هر دلیل دارای شرایط تعیین شده توسط هر موسسه در بخش “شرایط اختصاصی” نباشند، از حضور در دیگر مراحل استخدام محروم شده و حق هیچ گونه اعتراضی نخواهند داشت. بنابراین متقاضیان بایستی دفترچه راهنمای ثبت نام را از سایت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 دریافت کرده و سپس با دقت مطالعه نمایند تا در دیگر مراحل آزمون با مشکل مواجه نشوند.

  نسخه پی دی اف دفترچه نام نویسی آزمون استخدامی قراردادی دانشگاه های علوم پزشکی کشور در تاریخ 15 دی ماه 99 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس داوطلبان قرار گرفت. همچنین شما عزیزان می توانید در ادامه این مقاله، با کلیک بر روی لینک دانلود، دفترچه را دریافت کنید.

  دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

  همان طور که اشاره شد، دفترچه مذکور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر گشته است. داوطلبان می توانند به صفحه اصلی سایت مذکور مراجعه کنند و پس از انتخاب گزینه آزمون استخدامی از سمت راست صفحه و همچنین ورود به پنجره جدید، از بخش اخبار و اطلاعیه بر لینک مربوط به دانلود دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 کلیک نمایند تا دفترچه ثبت نام قابل دریافت شود.

  شایان ذکر است که لینک دانلود دفترچه ثبت نام این آزمون در جدول ذیل نیز قرار داده شده است که شما می توانید جهت دریافت دفترچه ثبت نام برای آشنایی با شرایط و دیگر قوانین مربوطه بر روی لینک مندرج در کادر زیر کلیک نمایید.

  مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

  بنا بر آنچه در بخش قبل بیان شد، تمامی شرایط و مقررات ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت در دفترچه راهنمای ثبت نام آن اعلام شده است. محتویات دفترچه فوق عبارت اند از:

  در بخشی از دفترچه که مربوط به نام موسسات و مشاغل مورد نیاز آن ها می باشد، برای هر یک از رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 یک سری شرایط اختصاصی در نظر گرفته شده است و تنها داوطلبان واجد شرایط، مجاز به ثبت نام و انتخاب کد شغل محل مربوطه می باشند. بعد از ثبت نام، داوطلبان می توانند با دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 در زمان مقرر، نسبت به شرکت در جلسه آزمون اقدام نمایند.

  سوالات متداول

  این دفترچه در تاریخ 15 دی ماه 99 منتشر شد.

  این دفترچه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت می باشد که لینک دانلود آن در این مقاله نیز قرار داده شده است.

  سایت سازمان سنجش آموزش کشور

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید