توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دعا براي عاشق كردن فرد مورد علاقه

  1 بازدید

  دعا براي عاشق كردن فرد مورد علاقه را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  مجرب ترین دعای عاشق کردن طرف مقابل

  مجرب ترین دعای عاشق کردن طرف مقابل

  در این مطلب از دعاجو تصمیم گرفته ایم به معرفی دعاها در زمینه مجرب ترین دعای عاشق کردن طرف مقابل بپردازیم. این دعاها همگی به شما کمک می کند تا با صلاح دید پروردگار بتوانید شخص مورد نظر را عاشق خود کنید وبا دیوانه کردن محبوبتان به هدف برسید.از جمله مجرب ترین دعای عاشق کردن طرف مقابل می توان به دعای عاشق کردن طرف مقابل فوری، مجرب ترین دعای عاشق کردن طرف مقابل از راه دور، دعای عاشق کردن سریع از راه دور، دعای عاشق کردن فرد مورد علاقه، دعای عاشق شدن پسر به دختر از راه دور و دعای عاشق کردن مرد از راه دور اشاره کرد. این دعاها بسیار کاربردی است و برای ازدواج با معشوقمی باشد.

  دعای عاشق کردن طرف مقابل فوری

  برای اینکه بتوانید سریعا فرد مورد نظر را عاشق و شیفته خود کنید، دعای عاشق کردن طرف مقابل فوری را بخوانید. این دعا به شما کمک می کند با عزیز شدن نزد معشوق به هدف خود برسید.

  « اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ عَبْدِکَ وَ رَسُولِکَ کَمَا بَلَّغَ رِسَالَتَکَ، وَ صَدَعَ بِأَمْرِکَ، وَ نَصَحَ لِعِبَادِکَ. اللَّهُمَّ اجْعَلْ نَبِیَّنَا- صَلَوَاتُکَ عَلَیْهِ وَ عَلَی آلِهِ- یَوْمَ الْقِیَامَةِ أَقْرَبَ الْنَّبِیِّینَ مِنْکَ مَجْلِساً، وَ أَمْکَنَهُمْ مِنْکَ شَفَاعَةً، وَ أَجَلَّهُمْ عِنْدَکَ قَدْراً، وَ أَوْجَهَهُمْ عِنْدَکَ جَاهاً. »

  مجرب ترین دعای عاشق کردن طرف مقابل از راه دور

  در مواردی که به معشوق دسترسی ندارید و از هم فاصله دارید، مجرب ترین دعای عاشق کردن طرف مقابل از راه دور را که در زیر آمده است هنگام اذان مغرب بخوانید و از خدا بخواهید مهر شما به دل معشوق مورد نظر بیفتد و با جلب محبت معشوق به او برسید.( از خواندن دعا برای رفتن به خواب دیگران و چگونه وارد خواب عشقمان شویم نیز دیدن فرمایید )

  « وَلَوْ أَنَّ قُرْآنًا سُيِّرَتْ بِهِ الْجِبَالُ أَوْ قُطِّعَتْ بِهِ الأَرْضُ أَوْ كُلِّمَ بِهِ الْمَوْتَى بَل لِّلّهِ الأَمْرُ جَمِيعًا برحمتک یا ارحم الرحمین »

  دعای عاشق کردن سریع از راه دور

  دعای عاشق کردن سریع از راه دور را که در زیر آمده است روزی 40 مرتبه بخوانید و از خدا بخواهید معشوق خیلی سریع از راه دور شیفته و دلبسته شما شود. دعای عاشق کردن سریع از راه دور نیز در دسته ی مجرب ترین دعای عاشق کردن طرف مقابل قرار دارد.(نگاه کنید به طلسم رفتن به خواب معشوق)(برای مطالعه دعای براورده شدن ارزوی محال و دعا حاج قوی به مطلب دعا برای دیدار شخصی مراجعه کنید)

  « اللَّهُمَّ إِنِّي أَطَعْتُكَ فِي أَحَبِّ الْأَشْيَاءِ إِلَيْكَ وَ هُوَ التَّوْحِيدُ وَ لَمْ أَعْصِكَ فِي أَبْغَضِ الْأَشْيَاءِ إِلَيْكَ وَ هُوَ الْكُفْرُ فَاغْفِرْ لِي مَا بَيْنَهُمَا يَا مَنْ إِلَيْهِ مَفَرِّي آمِنِّي مِمَّا فَزِعْتُ مِنْهُ إِلَيْكَ اللَّهُمَّ اغْفِرْ لِيَ الْكَثِيرَ مِنْ مَعَاصِيكَ وَ اقْبَلْ مِنِّي الْيَسِيرَ مِنْ طَاعَتِكَ يَا عُدَّتِي دُونَ الْعُدَدِ وَ يَا رَجَائِي وَ الْمُعْتَمَدَ وَ يَا كَهْفِي وَ السَّنَدَ وَ يَا وَاحِدُ يَا أَحَدُ يَا قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ اللَّهُ الصَّمَدُ لَمْ يَلِدْ وَ لَمْ يُوْلَدْ وَ لَمْ يَكُنْ لَهُ كُفُوا أَحَدٌ »

  دعای عاشق کردن فرد مورد علاقه

  اگر به فرد خاصی علاقه دارید و می خواهید این عشق در دل او نیز جوانه بزند دعای عاشق کردن فرد مورد علاقه که در زیر آمده است را روی پارچه ای تمیز بنویسید و هنگام ملاقات با او این دعا را همراه خود داشته باشید تا با بیقراری شدید معشوقبه خواسته خود برسید. (نگاه کنید به دعا مخصوص ازدواج)

  « وَلَوْ أَنَّ قُرْآنًا سُيِّرَتْ بِهِ الْجِبَالُ أَوْ قُطِّعَتْ بِهِ الأَرْضُ أَوْ كُلِّمَ بِهِ الْمَوْتَى بَل لِّلّهِ الأَمْرُ جَمِيعًا برحمتک یا ارحم الرحمین »

  دعای عاشق شدن پسر به دختر از راه دور

  زمانیکه دختر خانمی خواهان عاشق کردن پسر برای ازدواج باشد و به وی دسترسی هم نداشته باشد می تواند از مجموعه مجرب ترین دعای عاشق کردن طرف مقابل، دعای عاشق شدن پسر به دختر از راه دور را که در زیر آمده است انتخاب کند و بخواند. (نگاه کنید به همه دعاهای مربوط به خواستگاری)

  « اللّهُمَ اِنَّهُ لَیسَ فَی السَّماواتِ دَوَراتٌ وَ لا فِی الأَرضَ غَمَراتٌ وَ لا فِی الشَجَرِ وَرَقاتٌ وَلا فِی الاَجسامِ حَرَکاتٌ وَلا فِی العُیُونِ لَحَظاتٌ وَلا فِی النُّفُوسِ خَطَراتٌ إِلاّ وَ هِیَ بِکَ عارِفاتٌ وَ لَکَ شاهِداتٌ وَ عَلَیکَ دالاّ تٌ وَ فی مُلکِکَ مُتَحَیِّراتٌ فَبِالقُدرَهِ الَّتی سَخّرَتَ بِها اَهلَ السَّماواتِ وَالاَرضِ سَخِّر لی قُلُوبَ المَخلُوقاتِ اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَیءٍ قَدیرٌ وَ بِالاِجابَهِ جَدیرٌ وَ صَلَّی اللهُ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ اَجمَعینَ »

  دعای عاشق کردن مرد از راه دور

  برای عاشق کردن مرد از راه دور دعای زیر را که به عنوان دعای عاشق کردن مرد از راه دور است هنگام کاشتن یک نهال بخوانید. این دعا از دسته ی مجرب ترین دعای عاشق کردن طرف مقابل به شما کمک می کند با دلتنگ کردن معشوق از راه دور او را به سمت خود جذب کنید.

  « اللَّهُمَّ ارْزُقْنِی زَوْجَهً صَالِحَهً وَدُوداً وَلُوداً شَکُوراً قَنُوعاً غَیُوراً إِنْ أَحْسَنْتُ شَکَرَتْ وَ إِنْ أَسَأْتُ غَفَرَتْ وَ إِنْ ذَکَرْتُ اللَّهَ تَعَالَی أَعَانَتْ وَ إِنْ نَسِیتُ ذَکَّرَتْ وَ إِنْ خَرَجْتُ مِنْ عِنْدِهَا حَفِظَتْ وَ إِنْ دَخَلْتُ عَلَیْهَا سُرَّتْ وَ إِنْ أَمَرْتُهَا أَطَاعَتْنِی وَ إِنْ أَقْسَمْتُ عَلَیْهَا أَبَرَّتْ قَسَمِی وَ إِنْ غَضِبْتُ عَلَیْهَا أَرْضَتْنِی یَا ذَا الْجَلَالِ وَ الْإِکْرَامِ هَبْ لِی ذَلِکَ فَإِنَّمَا أَسْأَلُکَ وَ لَا أَجِدُ إِلَّا مَا قَسَمْتَ لِی. »

  در انتها دعاجو به شما عزیزان اطمینان می دهد که این دعاها در زمینه مجرب ترین دعای عاشق کردن فرد مقابل بسیار کارامد هستند و کمک می کنند به هدفتان برسید. اما خواندن دعا به تنهایی کافی نیست و در کنار آن بایستی مهارت های ارتباطی مناسب را نیز بیاموزید تا هم از راه دور هم از راه نزدیک بتوانید هر شخصی را عاشق خود کنید.

  مطالب مرتبط:
  مجموعه دعای عاشق کردن دختر
  20 تکنیک ساده برای شروع دوباره رابطه تمام شدهذکر یا ودود برای حاجتذکر یا ودود برای محبتذکر برای ازدواج با معشوقذکر یا فتاح برای ازدواجدعای رسیدن به معشوقطلسم احضار فوری معشوق1021 بار ذکر یا ودود
  طلسم عشق فوریدعای دلتنگ شدن فرد از راه دوردعا برای آشتی دادن دو نفر از راه دور

  دعا برای عاشق کردن فرد مورد علاقه

  دعا برای عاشق کردن فرد مورد علاقه

  در این مطلب از نوین اطلس دات کام به دعا برای عاشق کردن فرد مورد علاقه اشاره می کنیم. دعای عاشق کردن سریع بری زمانی است که می خواهید این عشق خیلی زود و سریع اتفاق بیفتد. با دعا برای عاشق شدن طرف مقابل از راه دور و دعا برای عاشق کردن یک نفر از راه دور می توانید هر فردی را حتی از فاصله ی دور عاشق خود کنید. طلسم عاشق کردن یک مرد از راه دور به شما کمک می کند مرد مورد علاقه تان عاشق شما شود.

  دعای عاشق شدن پسر به دختر از راه دور هر پسری را جذب شما می کند. دعای عاشق کردن طرف مقابل یکی دیگر از دعاهای مجرب برای عاشق کردن فرد مورد علاقه می باشد. دعای دیوانه کردن محبوب فرد مورد نظر را بیقرار شما می کند و در نهایت  دعا برای وابسته کردن مرد به زن باعث ایجاد وابستگی در مرد نسبت به زن می شود.

  دعای سریع برای عاشق کردن

  برای عاشق کردن سریع باید در روز جمعه غسل کنید و سپس دو رکعت نماز حاجت به جا آورید. به نیت مطلوب صلوات بفرستید و ۲۴۵ مرتبه سوره ی توحید را بخوانید. سپس دعای زیر را تلاوت کنید:

  بسم الله الرحمن الرحیم قل هوالله احد یا جبرائیل الله الصمد یا میکائیل لم یلد و لم یولد یا اسرافیل ولم یکن له کفواَ احد یا دردائیل اَجیبونی وَ لَیِّن لی قلب فلان بن فلان وَ سَخِّرهُ بِحَقِّ کُن فَیَکون . به جای فلان بن فلان اسم طرف و نام پدرش را بنویسید اگر طرف خانم بود به جای بن بگویید بنت

  آیا عاشق شدن طرف مقابل با دعا از راه دور امکان دارد

  اگر برای عاشق کردن دیگران آن هم فوری و سریع فقط بخواهید از دعا استفاده کنید، احتمال موفقیت تان را بسیار کم می بینم اما اگر در کنار دعا برنامه نیز داشته باشید عاشق شدن طرف مقابل امکان. در هر صورت برای افرادی که به دعا علاقه دارند novinatlas.com دعای زیر را برای عاشق شدن طرف مقابلتان از راه دور استخراج کرده است. اگر می خواهید فردی را بدون ارتباط و تماس عاشق خود کنید این دعا را به برگ مو بخوانید و برگ را در آب بیندازید. سپس برگ را با آب بجوشانید و کمی از آن بخورید. این عمل را ۷ روز متوالی انجام دهید.(همچنین نگاه کنید به دعا برای تبدیل عشق یکطرفه به دو طرفه)

  «اللهم إنک قلت وقولک الحق ادعونی أستجب لکم ، اللهم هذا الدعاء ومنک الإجابه وهذا الجهد وعلیک التِّکلان ولا حول ولا قوه إلا بالله العلی العظیم.»

  دعا برای عاشق کردن یک نفر از راه دور

  برای عاشق کردن یک نفر از راه دور دعای زیر را ابتدا روی کاغذی بنویسید. سپس پرنده ای بگیرید و دعا را به غذای او بخوانید. این غذا می تواند ارزن یا برنج باشد. وقتی پرنده از غذا خورد دعای نوشته شده را به پایش ببندید و پرنده را رها کنید. بهتر است این کار را هنگام اذان ظهر انجام دهید.

  «اللهم إنا دعوناک ثقه بکرمک وطمعاً فی رحمتک وسعیاً وراء مرضاتک.»

  طلسم عاشق کردن یک مرد از راه دور

  آیه ی زیر به آیه ی مودت مشهور است. نوین اطلس دات کام دریافته برای عاشق کردن یک مرد از راه دور اگر هر روز سوره ی یوسف را بخوانید و سپس ۳۰۳ مرتبه این آیه را تلاوت کنید به حاجت خود خواهید رسید. این دعا مرد مورد علاقه تان را چنان عاشق می کند که طلسم شما شود و هیچ وقت دیگر شما را ترک نکند.

  یحبونهم کحب الله و الذین امنوا اشد حبا لله

  دعایی که پسر را عاشق دختر می کند بدون برقراری ارتباط

  دعاهای زیادی برای مهر و محبت و جلب القلوب و عاشق شدن پسر به دختر وجود دارد. دعا و دستورالعمل زیر یکی از دعاهای بسیار مجرب است. برای جلب محبت و عاشق شدن پسر به دختر از راه دور این دعا را را سه مرتبه همراه با اخلاص و نیت قلبی بخوانید و در آخر صلوات فرستاده و صدقه دهید. این عمل را هر روز تکرار کنید.

  بِسْمِ‏ اللَّهِ‏ الرَّحْمنِ‏ الرَّحِیمِ‏ بِسْمِ اللهِ الذی یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ لَقُلُوبَهُمْ لَیْلٌ وَ نَّهارٌ وَ فِی ساعَهٍ وَ شَهْرٍ عَلی حُبِّهِمْ أَشَدُّ حُبًّا وَلَوْ یَرَى الَّذِینَ ظَلَمُواْ إِذْ یَرَوْنَ الْعَذَابَ أَنَّ الْقُوَّهَ لِلّهِ جَمِیعًا .

  با این دعا عاشق کردن طرف مقابل آسان می شود

  برای عاشق کردن فرد مورد علاقه تان یکی از مجرب ترین دعا ها دعای عاشق کردن طرف مقابل به شکل زیر است. این دعا را به بذری ( هر چیزی که باشد ) بخوانید و آن را در باغچه یا گلدانی بکارید. گلی که در می آید را به طرف مقابل خود هدیه دهید. خیلی زود عاشق شما خواهد شد.

  اللهم وفر حظی من خیرٍ تُنـزِّله أو إحسانٍ تتفضل به أو بِرٍّ تُنشِرُهُ أو رزق تبسطه أو ذنب تغفره أو خطأ تستره . یا إلهی یا من بیده ناصیتی یا علیماً بضری ومسکنتی یا خبیراً بفقری وفاقتی أسألک بحقک وقدسک وأعظم أسمائک وصفاتک أن تجعل أوقاتی فی اللیل والنهار بذکرک معموره وبخدمتک موصوله وأعمالی عندک مقبوله . استغفر الله العظیم الذی لا إله إلا هو الحی القیوم وأتوب إلیه استغفاراً یزید فی کل طرفه عین وتحریک نفس مائه ألف ضعف یدوم مع دوام الله ویبقى مع بقاء الله الذی لا فناء ولازوال ولا انتقال لملکه أبد الآبدین ودهر الداهرین سرمداً من سرمدک استجب یا الله یا أرحم الراحمین

  دعای یا رب برای دیوانه کردن محبوب

  یکی از راهکارهای عاشق کردن دیوانه کردن محبوب می باشد. باید بتوانید چنان بیقراری و دلتنگی در او ایجاد کنید که عاشق شما شده و نخواهد هیچ وقت از شما جدا شود. برای اینکه به حاجت برسید باید این دعا را هر روز ۱۰۰۰ مرتبه بعد از نماز عشا بخوانید. سپس قرآن به سر بگیرید و دعای امن یجیب را به نیت شفای یک بیمار ۱۰ بار تکرار کنید.

  یا رب البیت الحرام یا رب الشهر الحرام یا رب البلد الحرام یا رب الرکن والمقام یا رب المشعر الحرام یا رب المسجد الحرام یا رب الحل و الحرام یا رب النور و الظلام یا رب التحیه والسلام یا رب القدره فی الانام

  با این دعا مرد به زن وابسته می شود

  اگر مردتان دلبستگی کمی نسبت به شما دارد برای وابسته کردن او و جذب مرد طوری که هیچ گاه شما را ترک نکند دعای زیر را به آب بخوانید و کاری کنید مرد هر روز از آن آب بخورد. این دعا برای وابسته کردن مرد به زن بسیار مجرب است و هیچ شکی در آن نیست.

  اللهم یا حنان یا منان صلی على محمد وآل محمد وتحنن علی ومن علی بإمرأه مؤمنه (رجل مؤمن) تحفظنی وأحفظها إنک إذا تحننت ومننت على أحد رحمته یا رؤف یا رحیم.

  اگر واقعا عاشقش هستید

  اگر قصد دارید در هر کاری به خصوص در علاقه مند کردن دیگران موفق شوید باید علم کافی نیز داشته باشید تا به هدف خود برسید. برای اینکار باید تلاش کنید ( در کنار دعا). خداند در سوره ی النجم می فرماید: وَ أَنْ لَیْسَ لِْلإِنْسانِ إِلاّ ما سَعی وَ أَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُری. (النّجم: ۳۹ و ۴۰(

  “و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعاً ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید.”

  به همین دلیل برای آشنایی بیشتر با روانشناسی عشق و مطالب مرتبط با آن توصیه می کنم غیر از مطالعه دعاها مطالب گوناگون مختلف دیگر که مربوط به روانشناسی است را در این سایت مطالعه کنید. می توانید از مطالب زیر شروع کنید.

  مطالب مرتبط:

  دعا برای مسخر کردن افراد

  دعا برای عاشق شدن طرف مقابل از راه دور

  عاشق کردن دیگران

  دعا برای دفع رقیب عشقی

  طلسم عاشق کردن

  چگونه شوهرم را عاشق خود کنم

  ۴ حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته

  همه جور مطلب


  دعای عاشق شدن پسر به دختر

  دعاهای قدرتمند: دعای عاشق شدن پسر به دختر طلسم عاشق كردن يك مرد از راه دور دعا براي عاشق كردن فرد مورد علاقه طلسم احضار عشق از راه دور دعای جذب پسر مورد علاقه دعا برای جذب پسر برای ازدواج دعا برای عاشق شدن طرف مقابل از راه دور دعاي عاشق كردن سريع دعا نویسی برای جذب پسر

  مراحل بازگشت به عشق

  آیا دعا کردن به تنهایی باعث میشود کسی عشق از دست رفته خود را برگرداند؟ قطعا این سوال در ذهن شما هم نقش بسته است! خداوند متعال فرموده که من حاجت هیچ کسی را بدون جواب نمیگذارم اما هر انسانی باید برای حاجت خود تلاش کند، نمیتوان در خانه نشست و از خدا پول خوشبختی خواست باید تلاش کرد و از خداوند مدد جست.

  خداوند انسان را با اراده خلق کرده است و هیچ وقت اراده انسان را از او نمیگیرد بنابر این فقط با دعا کردن خداوند عشق شما را برنمیگرداند شما باید برای بازگشت عشقتان تلاش کنید، اخساس او را تغییر دهید تا به بازگشت متقاعد شود و در کنار تلاش خود از خداوند کمک بگیرید، جز دعا کردن شما نیاز به استفاده از روش های علمی و نوین ترمیم روابط هستید، این روش ها در کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور در شش مرحله علمی و کاربردی بیان شده است.

  دعای عاشق شدن پسر به دختر

  اللَّهُمَّ ارْزُقْنِی زَوْجَهً صَالِحَهً وَدُوداً وَلُوداً شَکُوراً قَنُوعاً غَیُوراً إِنْ أَحْسَنْتُ شَکَرَتْ وَ إِنْ أَسَأْتُ غَفَرَتْ وَ إِنْ ذَکَرْتُ اللَّهَ تَعَالَی أَعَانَتْ وَ إِنْ نَسِیتُ ذَکَّرَتْ وَ إِنْ خَرَجْتُ مِنْ عِنْدِهَا حَفِظَتْ وَ إِنْ دَخَلْتُ عَلَیْهَا سُرَّتْ وَ إِنْ أَمَرْتُهَا أَطَاعَتْنِی وَ إِنْ أَقْسَمْتُ عَلَیْهَا أَبَرَّتْ قَسَمِی وَ إِنْ غَضِبْتُ عَلَیْهَا أَرْضَتْنِی یَا ذَا الْجَلَالِ وَ الْإِکْرَامِ هَبْ لِی ذَلِکَ فَإِنَّمَا أَسْأَلُکَ وَ لَا أَجِدُ إِلَّا مَا قَسَمْتَ لِی.

  طلسم عاشق كردن يك مرد از راه دور

  بسم الله الرحمن الرحیم

  الم نشرح لک صدرک یا مجید ووضعنا عنک وزرک یا مجید الذی انقض ظهرک یا قدیر یسرا امری و رفعنا لک ذکرک یا رافع الق محبتی فی قلب ( اسم طرف و اسم مادرش مثل زهرا بنت فاطمه) فان مع العسر یسرا یا مجید ان مع العسر یسرا یا میسر و یسر اموری فاذا فرغت فانصب یا مجید و الی ربک فارغب فقال انی اجبت حب الخیر اللهم اقض حوائجی

  دعا براي عاشق كردن فرد مورد علاقه

  كفعمى در كتاب«بلد الامين»دعايى به روايت از موسى بن جعفر عليهما السلام نقل كرده و گفته است:

  اين دعا عظيم الشأن‏ و سريع الاجابة است،و آن دعا اين است:
  اللَّهُمَّ إِنِّي أَطَعْتُكَ فِي أَحَبِّ الْأَشْيَاءِ إِلَيْكَ وَ هُوَ التَّوْحِيدُ وَ لَمْ أَعْصِكَ فِي أَبْغَضِ الْأَشْيَاءِ إِلَيْكَ وَ هُوَ الْكُفْرُ فَاغْفِرْ لِي مَا بَيْنَهُمَا يَا مَنْ إِلَيْهِ مَفَرِّي آمِنِّي مِمَّا فَزِعْتُ مِنْهُ إِلَيْكَ اللَّهُمَّ اغْفِرْ لِيَ الْكَثِيرَ مِنْ مَعَاصِيكَ وَ اقْبَلْ مِنِّي الْيَسِيرَ مِنْ طَاعَتِكَ يَا عُدَّتِي دُونَ الْعُدَدِ وَ يَا رَجَائِي وَ الْمُعْتَمَدَ وَ يَا كَهْفِي وَ السَّنَدَ وَ يَا وَاحِدُ يَا أَحَدُ يَا قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ اللَّهُ الصَّمَدُ لَمْ يَلِدْ وَ لَمْ يُوْلَدْ وَ لَمْ يَكُنْ لَهُ كُفُوا أَحَدٌ،

  طلسم احضار عشق از راه دور

  هر کس بخواهد کسی را به دوستی خود مایل سازد، چندان که یکساعت بدون او شکیبایی و تحمل نتواند کرد این ایه را بخواند، به طعامی بدمد، و به او بخوراند.

  «بسم الله الرحمن الرحیم ان لا تعلوا علی و اتونی مسلمین»

  «به نام خداوند بخشنده مهربان، توصیه من این است که نسبت به من برتری جویی نکنید و به سوی من در آیید در حالی که تسلیم حق هستید.» (سوره نمل، آیه 30 و 31) «لو لا ان ربطنا علی قلبها لتکون من المومنین» «اگر دل او را به وسیله ایمان و امید محکم نکرده بودیم، تا در زمره اهل ایمان در آید.» (سوره قصص، ایه 10

  دعای جذب پسر مورد علاقه

  أَسْأَلُكَ بِحَقِّ مَنِ اصْطَفَيْتَهُمْ مِنْ خَلْقِكَ وَ لَمْ تَجْعَلْ فِي خَلْقِكَ مِثْلَهُمْ أَحَدا أَنْ تُصَلِّيَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ تَفْعَلَ بِي مَا أَنْتَ أَهْلُهُ اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ بِالْوَحْدَانِيَّةِ الْكُبْرَى وَ الْمُحَمَّدِيَّةِ الْبَيْضَاءِ وَ الْعَلَوِيَّةِ الْعُلْيَا [الْعَلْيَاءِ] وَ بِجَمِيعِ مَا احْتَجَجْتَ بِهِ عَلَى عِبَادِكَ وَ بِالاسْمِ الَّذِي حَجَبْتَهُ عَنْ خَلْقِكَ فَلَمْ يَخْرُجْ مِنْكَ إِلا إِلَيْكَ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ اجْعَلْ لِي مِنْ أَمْرِي فَرَجا وَ مَخْرَجا وَ ارْزُقْنِي مِنْ حَيْثُ أَحْتَسِبُ وَ مِنْ حَيْثُ لا أَحْتَسِبُ إِنَّكَ تَرْزُقُ مَنْ تَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ

  دعا برای جذب پسر برای ازدواج

  بسم الله الرحمن الرحيم سَخِّر لي فلانه بنت فلانه يا فلان بن فلان الحمد لله رب العالمين يا رقيب سخرلي قلبه يا قلبها الرحمن الرحيم يا ودود سخرلي فلان بن فلان يا ملك يوم الدين يا رقيب سخرلي قلبه يا قلبها اياك نعبد و اياك نستعين يا وَدود سخرلي فلان بن فلان اهدنا الصراط المستقيم يا رقيب سخرلي فلان بن فلان غير مغضوب عليهم يا رقيب سخرلي فلان بن فلان و لا الضّالين امين يا ودود سخر لي فلان بن فلان

  دعا برای عاشق شدن طرف مقابل از راه دور

  اللّهُمَ اِنَّهُ لَیسَ فَی السَّماواتِ دَوَراتٌ وَ لا فِی الأَرضَ غَمَراتٌ وَ لا فِی الشَجَرِ وَرَقاتٌ وَلا فِی الاَجسامِ حَرَکاتٌ وَلا فِی العُیُونِ لَحَظاتٌ وَلا فِی النُّفُوسِ خَطَراتٌ إِلاّ وَ هِیَ بِکَ عارِفاتٌ وَ لَکَ شاهِداتٌ وَ عَلَیکَ دالاّ تٌ وَ فی مُلکِکَ مُتَحَیِّراتٌ فَبِالقُدرَهِ الَّتی سَخّرَتَ بِها اَهلَ السَّماواتِ وَالاَرضِ سَخِّر لی قُلُوبَ المَخلُوقاتِ اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَیءٍ قَدیرٌ وَ بِالاِجابَهِ جَدیرٌ وَ صَلَّی اللهُ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ اَجمَعینَ)

  دعاي عاشق كردن سريع

  اگر خواهی کسی را محب خود گردانی بستان 41 دانه فلفل سیاه را چهار نوبت بخوان بر هر دانه فلفل یک مرتبه سوره قریش را و در آتش اندازد که از محبت بیم است دیوانه گردد و آنکس بی خود گردد و فلفل از آتش بیرون آورد تا هلاک نشود

  بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم
  لإیلافِ قُرَیْشٍ ﴿١﴾ إِیلافِهِمْ رِحْلَةَ الشِّتَاءِ وَالصَّیْفِ ﴿٢﴾ فَلْیَعْبُدُوا رَبَّ هَذَا الْبَیْتِ ﴿٣﴾
  الَّذِی أَطْعَمَهُمْ مِنْ جُوعٍ وَآمَنَهُمْ مِنْ خَوْفٍ ﴿٤﴾

  دعا نویسی برای جذب پسر

  این دعا را مکرر بخوانید :

  یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین 

  ان شاء الله حاجت روا خواهید شد.

  دعا هایی که شاید نیاز باشد بدانید: 

  بيقرار كردن مطلوب از راه دور 

  دعا برای جلب محبت پسر از راه دور

  طلسم از راه دور

  طلسم احضار عشق از راه دور

  دعای عاشق شدن پسر به دختر

  جستجوهای مرتبط: دعای عاشق شدن پسر به دختر طلسم عاشق كردن يك مرد از راه دور دعا براي عاشق كردن فرد مورد علاقه طلسم احضار عشق از راه دور دعای جذب پسر مورد علاقه دعا برای جذب پسر برای ازدواج دعا برای عاشق شدن طرف مقابل از راه دور دعاي عاشق كردن سريع دعا نویسی برای جذب پسر دعای عاشق شدن پسر به دختر طلسم عاشق كردن يك مرد از راه دور دعا براي عاشق كردن فرد مورد علاقه طلسم احضار عشق از راه دور دعای جذب پسر مورد علاقه دعا برای جذب پسر برای ازدواج دعا برای عاشق شدن طرف مقابل از راه دور دعاي عاشق كردن سريع دعا نویسی برای جذب پسر دعای عاشق شدن پسر به دختر طلسم عاشق كردن يك مرد از راه دور دعا براي عاشق كردن فرد مورد علاقه طلسم احضار عشق از راه دور دعای جذب پسر مورد علاقه دعا برای جذب پسر برای ازدواج دعا برای عاشق شدن طرف مقابل از راه دور دعاي عاشق كردن سريع دعا نویسی برای جذب پسر

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : سلام به نظر من که به خدا ایمان داشته باشید و اگر خدا خودش بدون که درست این کار انجام داد میشود ولی اگر خدا نخواهد حتما اون کار یک جای اش مشکل داره و انجام نخواهد شد خوب هرچه خدا بخواهد. انشاالله که سلامت باشید

  M : من ۱ سال با یه پسر رابطه دارم عاشقش شدم نمیتونم جدا بشم یه دعا بدید که اونم عاشق من بشه

  تک ستاره : آخه این کارا چیه چرا عاشق کسی میشید که متاهله واقعان چه طوری میخایین جواب خدارو بدید خدالعنت کنه کسایی که زندگی دیگرون رو خراب میکنن برید خجالت بکشید این قدر حماقت برای چیه

  ناشناس : واقعا اگر خودت جای زن آن بودی چیکار میکردی خوب زن اون آقا هم گناه داره با گرفتن عشق همسرش میدونی چه ناراحت و عصبی میشه خوب یکم درک کن عزیزم 🥰🥰

  زهرا : دعا کنید من واقعا تاقت دوری شو ندارم

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  م 1 ماه قبل
  0

  من دعا نویس خوب سراغ دارم ولی دعا برای هر کس نمینویسه

  عزت خدارودی 2 ماه قبل
  0

  عاشق یه نفرم یعنی شب وروزم سیاست چکار کنم

  اشتباه 5 ماه قبل
  0

  چرا میرید سرخونه زندگی یکی دیگ خونه بنامیکنید.من الان زندگیم خراب دلمرخراب ابروخراب

  1
  من معصومه کریمی 1365و29 هستم 4 ماه قبل

  دلم می خواد ازدواج کنم

  مانا 8 ماه قبل
  1

  لطفادعاکنید به عشقم برسم تروخدا🥺❤️‍🩹

  زهرا جاوید 9 ماه قبل
  0

  به من جاوید فکر میکنه برگشت داره

  نگین 10 ماه قبل
  0

  همه اینا علکین باور نکنید

  خوب 11 ماه قبل
  -1

  خوب

  ممی 11 ماه قبل
  -2

  چگونه می توانم پسران زیبا رو را باشگاه طلسم وجذب خود کنم

  0
  ناشناس 6 ماه قبل

  اگه راهشو پیدا کردی ب منم بگو 😅

  -1
  ناشناس 6 ماه قبل

  اگه راهشو پیدا کردی ب منم بگو 😅

  اقدس کماندو 11 ماه قبل
  -1

  سلام.. از خانمی جهت خاطره‌هایی وانجام عمل هارد کور وانال تقاصامیشود جهت مصاحبه خیلی مطهر وپاکیزه اصلاح کرده.. تشریف بیارن جهت اعمال زناشویی شدید. حالم واقعا بده. عزیزم.. همینطور تو روم وایساده.... بووووخودا.

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  من در یک نگاه عاشق یکی شدم که اصلا با من رابطه ای نداره دلم میخواد اونم عاشقم بشه هر روز این دعا هارو میخونم ولی چرا هنوز فایده ای نداره؟

  اگه میشه کمکم کنید ممنون♡

  زینب حمیدی 12 ماه قبل
  1

  دعا به جهت مجنون شدن....هادی آقایی مادر....فاطمه....

  پدر... مصطفی

  زینب مادرثریا

  پدرعزیز

  الهه 12 ماه قبل
  3

  وای یکی ب دادم برسه

  -2
  اقدس کماندو 11 ماه قبل

  جیگر بیا خودم هر وقت خاصی بخدا ت میرسم خوب که دیگه نخوای دادرسی

  1
  پیمان 12 ماه قبل

  چی شده

  ندا 12 ماه قبل
  0

  دعا انجام بده

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  من واقعا دارم تو این زندگی عمرمو حدر میکنم بچه ها کمکم کنید اگه راهی هست بگید ک انجام بدم تا بتونم از همسرم جدا بشم

  0
  ندا 12 ماه قبل

  دعا طلسم جدایی انجام بده

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  من متاهلم شوهرم خیلییی اذییتم کرده روز کتک هرروز بددهنی بی محبتی توهین تحدید خودش و از چشم انداخت و در قلبم روش بسته شده عاشق یه پسری شدم خودم متاهلم حالا چیکار کنم دعایی هست ک واقعا پسر مورد نظرم بیاد سمتم و اینکه دعایی هست ک بتونم از همسرم جدا بشم

  -1
  ناشناس 4 ماه قبل

  نمی خواد جدا بشی ی کم چور چور کن بریز ب استکان بده بخوره خوب میشه

  1
  ندا 12 ماه قبل

  بله دعا هست میشه

  -1
  Doanevis.zahedan 12 ماه قبل

  هست خرج داره

  محمدرضا 1 سال قبل
  0

  عاشقش شدم چیکارکنم اونم عاشق من بشه شماره همدیگرو داری چیکارکنم دوباره بهم پیابده

  p h 1 سال قبل
  2

  کسی این دعا ها رو انجام داده ؟

  جوابی گرفتهه؟؟

  ب ت چ😊 1 سال قبل
  1

  ب نظر خوب میاد

  روزگار باماچرا 1 سال قبل
  0

  این دعا کاری میکند که کسی که دوسش دارم او هم مرا دوست داشته باشد یا نه🤔🤔🤔

  0
  ناشناس 3 ماه قبل

  آقا دنبال کی هستی

  -1
  ح 1 سال قبل

  اگر کار کرد به من هم بگو من مرد ۳۸سال دنبال یک خانم هستم ولی درست نمیشه نمی دانم من بستن یا نهکمک کنید

  مهدی 1 سال قبل
  1

  عالی

  -2
  😑 1 سال قبل

  واقعا 😳؟؟؟؟؟

  یاسمن 1 سال قبل
  0

  برای اینکه طرف یاکیس موردنظرم همیشه برای من باشه وجذب من بمونه چه ذکری خوبه؟

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  من عاشق پسری هستم خودم هم دو سال طلاق گرفتم ولی همدیگررو خیلی دوست داریم ولی از نظر سنی فرق داریم و خونوادش خبر نداره ونمیزارین ما باهم زندگی کنیم نمیدونم چیکار کنم گیج شدم هی اعصاب میخورم هی گریه میکنم هر رو سردر گم هستیم

  -1
  A 2 ماه قبل

  چرا یه دعا نمینویسید تا خانوادش راضی بشن؟

  M 1 سال قبل
  7

  من ۱ سال با یه پسر رابطه دارم عاشقش شدم نمیتونم جدا بشم یه دعا بدید که اونم عاشق من بشه

  0
  🤣🤣🤣🤣🤣خیلی قشنگ بود 9 ماه قبل

  دعای عمم نجیب بود رو بخون🤪🤪

  مهدیه 1 سال قبل
  1

  عالی

  زهرا 1 سال قبل
  4

  دعا کنید من واقعا تاقت دوری شو ندارم

  سلام میر خالق امیری کیا 1 سال قبل
  1

  عاشق کردن معشوقه ام

  نازنین 1 سال قبل
  -1

  میخواهم از شوهرم طلاق بگیرم طلاق نمیده لطفا کمک کن

  -1
  A 2 ماه قبل

  دعا بنویسید از چشم ایشون بیافتین

  -1
  ستاره 7 ماه قبل

  منم میخام طلاق بگیرم قبلا شوهرم راضی بود اما الان میگع بمیرمم هم طلاقم نمیده چکار کنم دیوونه بشه یهو طلاقم بده

  -2
  ناشناس 1 سال قبل

  سلام عزیزم منم مثل تو بودم ولی بد ۲۰ سال زندگی نه زندگی زندان بود برام ولی خدارو شکر هزار مرتبه تونستم از دست یک معتاد راحت بشم ببخشین میخام بدونم تو زندگی تو چی دارین خونه یا ماشین یا چی من راهشو بلدم

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  میخوام از شوهرم طلاق بگیر اما طلاق نمیده سه سال ولم کرد کمک کنی

  ناشناس 1 سال قبل
  3

  من عاشق کسی شدم که اصلن دوسم ندار اصل دلتنگم نمیشه خواهش میکنم کمک کنی

  محمد 1 سال قبل
  0

  من شخصی را دوست داشتم بعد مدتی از سال توانستم به او احساس و علاقه ی خود را بگویم او گفت این علاقه شما یکطرفه و ما بدرد هم نمی‌خوریم من گفتم چطور شما می‌دانستید بدرد هم نمی‌خوریم اما من نمی‌دانستم .

  و در یک صحبت نوشتاری تلفنی نیز موجب رنجش و ناراحتی و بلوک شدن، شدم الان بسیاردوست دارم ، دعا میکنم که او باز هر چه زودتر بسمت من بیاید. و روابط و علاقه نیز دو طرفه بشود

  یوزارسیف 1 سال قبل
  -2

  عاشق خانمی شدم راه دور رفت امد داریم چکارکنم

  یوزارسیف 1 سال قبل
  -2

  دلبستگی شخص مورد نطرم که شیفته ام شود

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  چی بگم والا

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  سلام

  این دعا ها گناه نیست

  از نظر شرعی اشکال نداره؟؟؟؟؟

  0
  عاشق بدبخت 3 ماه قبل

  امید وارم راس باشه

  -1
  عاشق بدبخت 3 ماه قبل

  امید وارم راس باشه

  هستی 1 سال قبل
  0

  عاشق کسی شدم چگونه کاری کنم که عاشقم بشه

  -1
  A 2 ماه قبل

  دعا نویس خوب سراغ دارین؟

  0
  مهصومه رنجبری 8 ماه قبل

  بهروزسرجوییان

  بدون نام 2 سال قبل
  -1

  منم عاشق یه پسری شدم

  دعا کنید اونم عاشق من بشه

  0
  رز 1 سال قبل

  پناه برخدا هیچ وقت امیدت رو از دست نده منم دقیق شرایط تورو دارم

  2
  پرستو 2 سال قبل

  عزیزم فقط ب خدا توکل کن

  ناشناس 2 سال قبل
  9

  سلام به نظر من که به خدا ایمان داشته باشید و اگر خدا خودش بدون که درست این کار انجام داد میشود ولی اگر خدا نخواهد حتما اون کار یک جای اش مشکل داره و انجام نخواهد شد خوب هرچه خدا بخواهد. انشاالله که سلامت باشید

  Sisi 2 سال قبل
  -1

  یه مرد متاهل هر روز بمن عاشقتم میگفت و سعی میکرد با حرفاش و کاراش منو عاشق خودش کنه و آخرم اینکارو کرد

  و ترکم کرد الان میخام برگرده پیشم

  0
  ناشناس 3 ماه قبل

  دقیقا منم همینطور

  1
  الهه 12 ماه قبل

  وای منم توهمین شرایطم

  محمد 2 سال قبل
  -2

  چه. عیی برا جذب طرف مقابل خوبه

  محمد 2 سال قبل
  0

  چه دعایی برا جذب طرف مقابل خوبه

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  سلامچه دعایی برا جذب طرف مقابل خوبه

  ناشناس 2 سال قبل
  2

  خیلی خوبه همش ماله قرانم هس تیشالا که حاجت روا شیم

  -1
  ناشناس 2 سال قبل

  انشا الله که به راه راست هدایت شیم

  ناشناس 2 سال قبل
  -2

  سلام من نمی دونستم درشب دعا نوشتم اون هم واسه دختر یکه قصد ازدواج باهاش دارم حالت فهمیدم که درشب نوشتن دعا گناه باید چه کار کنم

  ناشناس 2 سال قبل
  -2

  تنها راه امید داشتن است

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  خوب بود

  آوا 2 سال قبل
  3

  من عاشق یه مردمتاهل شدم واصلا نمیتونم بهش یه لحظه هم فکرنکنم چیکارکنم که اونم عاشق من بشه بهطوریکه دل کندن ازمن براش سخت باشه

  5
  ناشناس 2 سال قبل

  واقعا اگر خودت جای زن آن بودی چیکار میکردی خوب زن اون آقا هم گناه داره با گرفتن عشق همسرش میدونی چه ناراحت و عصبی میشه خوب یکم درک کن عزیزم 🥰🥰

  2
  علی 2 سال قبل

  توبه کن که آیندت با این کار تباه میشه

  2
  نجمه 2 سال قبل

  عاقلانه ترینذراه اینه که فراموشش کنی اگه خودت جای زنش بودی چیکار میکردی ها

  مجید باقری 2 سال قبل
  0

  یک را دوستدار م که زن بشو د

  تک ستاره 2 سال قبل
  5

  آخه این کارا چیه چرا عاشق کسی میشید که متاهله واقعان چه طوری میخایین جواب خدارو بدید خدالعنت کنه کسایی که زندگی دیگرون رو خراب میکنن برید خجالت بکشید این قدر حماقت برای چیه

  ناشناس 2 سال قبل
  0

  چه دعائي

  عل 2 سال قبل
  3

  بهترین راه برای رسیدن به شخص مورد نظر نماز اول وقت است.اگه همیشه نماز را سروقت بخوانید و ایمان قلبی داشته باشید.به اون می‌رسید.

  1
  ستاره 7 ماه قبل

  دمت گرررررم داداش

  برای ارسال نظر کلیک کنید