توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دریافت کد 12 رقمی ایثارگری ارتش

  1 بازدید

  دریافت کد 12 رقمی ایثارگری ارتش را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  دریافت کد ایثارگری ارتش و سپاه برای ثبت نام کنکور سراسری

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  سهمیه بندی ایثارگری در کنکور سراسری ۱۴۰۰

  کنکور سراسری ۱۴۰۰ همانند سال های گذشته دارای کنکور سراسری شامل سهمیه مناطق ، سهمیه ایثارگران ، سهمیه رزمندگان ، سهمیه خانواده شهدا و ... است . داوطلبان ایثارگر با هر درصد جانبازی ، همسر و فرزند جانباز ، آزادگان و همسر و فرزندان آنان و همچنین همسر و فرزند شهید نیز مشمول سهمیه 25 درصد ایثارگران می شوند .

  فرزندان و همسران جانبازان زیر 25 درصد ، رزمندگان با حداقل 6 ماه سابقه داوطلبانه در جبهه شامل سهیمه 5 درصدی ایثارگران می شوند . برای اطلاع از میزان تاثیر سهمیه ایثارگران 25 درصد روی سهمیه ایثارگران 25 درصد کلیک کنید و برای اطلاع از نحوه تاثیر سهمیه ایثارگران 5 درصد رویتاثیر سهمیه ایثارگران 5 درصد کلیک کنید . 

  متقاضیان استفاده از سهمیه ایثارگری بایستی بند مربوطه را هنگام ثبت نام تکمیل نمایند و نیاز به مراجعه اینترنتی ندارند و در صورت تایید آمار و اطلاعات داوطلب در کارنامه این دسته از داوطلبان ، سهمیه ایثارگران درج خواهد شد .

  داوطلبین متقاضی سهمیه 5 درصد ایثارگری لازم است نسبت به دریافت کد 12 رقمی از نهاد مربوطه اقدام نمایند این دسته از داوطلبان می بایست برای دریافت کد 12 رقمی ارتش کنکور سراسری 1400 باید به سامانه اینترنتی www.aja.ir و برای دریافت کد 12 رقمی سپاه به سایت www.isaar.ir مراجعه کنید .

  نحوه دریافت کد ایثارگری سپاه برای ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۰

  برای اعمال این سهمیه در کنکور سراسری ۱۴۰۰ می بایست کد 12 رقمی را در سایت سنجش هنگام ثبت نام کنکور وارد نمایید .متقاضیان کنکور سراسری که مشمول سهمیه ایثارگران می شوند برای دریافت کد ایثارگری سپاه برای ثبت نام کنکور سراسری 1400 ، می بایست به سایت isaar.ir مراجعه نمایند . 

  با ورود به سامانه و وارد کردن اطلاعات شخصی تان در صورت دریافت یپغام شما مجاز به استفاده از این سهمیه می باشید ، می توانید با وارد کردن کد 12 رقمی که در اختیارتان قرار گرفت ، ثبت نام خود را انجام داده و مشمول این سهمیه شوید .

  درصورتی که پیام تقاضای شما در حال بررسی می‌باشد برایتان نمایش داده شد می بایست به مدت 15 روز منتظر بمانید و درصورت مشاهده مجدد این پیغام پس از مهلت ذکر شده به بنیاد مراجعه نمایید .

  با دریافت کد ایثارگری تان از آن پرینت تهیه نمایید و تا پایان مراحل کنکور 1400 نزد خود نگه دارید . متقاضیان می بایست با مراجعه به سایت isaar.ir و انتخاب بخش خدمات الکترونیک ایثارگران از قسمت سمت چپ سایت از منوی پیش رو روی شناسایی ایثارگر یا وابسته را انتخاب نمایند که وارد قسمت نشان داده شده در شکل خواهند شد و با وارد کردن کد ملی خود وارد وضعیت ایثارگری خود را مشاهده نمایند . 

  نحوه دریافت کد ایثارگری ارتش برای ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۰

  متقاضیانی که علاقه مند به دریافت کد ایثارگری ارتش برای ثبت نام کنکور سراسری 1400 می باشند می بایست به سایت www.aja.ir مراجعه نمایند و از بخش سمت راست تصویر قسمت شهدا و ایثارگران را انتخاب نمایند و مانند شکل از منوی پیش رو کد رهگیری ایثارگران و سپس کد رهگیری وظیفه و یا کد رهگیری پایوران را انتخاب نمایند . ایثارگران در صورتی که جزو کارکنان وظیفه هستند ، می بایست حداقل 12 ماه و ایثارگران جزو کارکنان پایور نیز می بایست حداقل 8 ماه در مناطق عملیاتی حضور داشته باشند .

  متقاضیان برای دریافت کد رهگیری پایوران و کارکنان وظیفه نیز همانند شکل زیر با انتخاب لینک آن همانند تصویر نشان داده شده در بالا وارد قسمت شناسایی شده و با وارد کردن کد ملی وضعیتشان را ملاحظه نمایند . 

  برای مشاهده راهنمای مراحل تایید سهمیه برای استفاده در آزمون ها کلیک کنید .

  شرایط استفاده از سهمیه ایثارگران

  آن دسته از داوطلبینی می توانند نسبت به دریافت کد ایثارگری اقدام نمایند که دارای کارت ایثار هستند . کد رهگیری 12 رقمی برای هر آزمون در هر سال متفاوت است . داوطلبینی که از سهمیه خود در دوره های روزانه یکبار استفاده کرده اند دیگر حق استفاده از سهمیه خود را در کنکور سراسری ندارند  .

   در صورت وجود پرسش در زمینه سهمیه ها و میزان تاثیر آن ها و یا نحوه دریافت کد ایثارگری خود می توانید از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی پاسخ پرسش های خود را از کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا بگیرید .

  سوالات متداول

  مطابق متن مقاله به سایت سپاه مراجعه شود که البته در این مقاله لینک مستقیم دریافت کد ایثارگری از سایت سپاه ارائه شده است .

  مطابق راهنمای تصویری ارائه شده در این مقاله ، تنها کد ملی مورد نیاز می باشد .

  مطابق متن مقاله به سایت ارتش مراجعه شود که البته در این مقاله لینک مستقیم دریافت کد ایثارگری از سایت ارتش ارائه شده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نحوه دریافت کد ایثارگری ارتش و سپاه برای ثبت نام کنکور 1400

  دریافت کد ایثارگری کنکور سراسری 99 | کد ایثارگری ارتش و سپاه

  سهمیه های موجود در کنکور سراسری ۹۹

  نحوه اعمال سهمیه ایثارگران ۵درصد ارتش

  داوطلبانی که فرزند یا همسر رزمنده ارتش هستند، در صورتی که مدت حضور در جبهه بیشتر از ۶ ماه به صورت داوطلبانه باشد. می‌توانند از این سهمیه استفاده نمایند. این داوطلبان در هنگام ثبت‌نام باید گزینه همسر رزمنده ستاد کل نیروهای مسلح یا فرزند رزمنده ستاد کل نیروهای مسلح را انتخاب نمایند. همچنین این داوطلبان در صورت داشتن کارت ایثار باید کد ۱۲ رقمی ایثارگری ارتش خود را در قسمت مربوطه ثبت‌نام وارد نمایند.

  دریافت کد سهمیه ایثارگری ارتش

  داوطلبانی که کارت ایثار دارند برای دریافت کد سهمیه ایثارگری ارتش وارد سایت آجا (aja) می‌شوند با وارد کردن کد ملی رزمنده استعلام کد ایثارگری را انجام داده و کد ۱۲ رقمی ایثارگری ارتش را دریافت می‌کنند.

  منظور از کد رهگیری ایثارگری در سایت ارتش همان کد ایثارگری است.

  نحوه اعمال سهمیه ایثارگران ۵ درصد سپاه

  این داوطلبان به دو دسته تقسیم می‌شوند.

  اولا رزمندگانی که به صورت داوطلب بسیجی در جنگ حضور داشته‌اند. داوطلبان باید گزینه‌های فرزند رزمنده داوطلب بسیجی (اعزامی از سپاه) یا همسر رزمنده داوطلب بسیجی (اعزامی از سپاه) را انتخاب نمایند. مدت زمان حضور این دسته از رزمندگان باید بالای شش ماه باشد.

  دوما رزمندگانی که از در زمان جنگ از سمت سپاه پاسدارن اعزام به سربازی شده‌اند. داوطلبان باید گزینه‌های همسر رزمنده ستاد کل نیروهای مسلح یا فرزند رزمنده ستاد کل نیروهای مسلح را انتخاب نمایند.  سه چهارم مدت زمان حضور این دسته از رزمندگان باید بالای شش ماه باشد.

  دریافت کد ایثارگری سپاه

  این داوطلبان با مراجعه حضوری به یگان محل اعزام درخواست کد ۱۲ رقمی ایثارگری سپاه را می‌کنند. بیشترین مشکلات داوطلبان دارای سهمیه در اعمال کد سهمیه ایثارگری سپاه می‌باشد.

  کد پیگیری ۱۲ رقمی سازمان بسیج مستضعفین و یا سپاه برای هر مرحله از پذیرش در هر سال متفاوت است. لذا داوطلبان ضرورت دارد برای ثبت نام در این مرحله از پذیرش با مراجعه به واحد مربوط نسبت به  استعلام کد سهمیه ایثارگری و دریافت کد پیگیری ۱۲ رقمی اقدام کنند.

  اعمال سهمیه ایثارگران ۵درصد ژاندارمری ( نیروی انتظامی )

  رزمندگانی که از در زمان جنگ از سمت ژاندارمری به سربازی اعزام شده‌اند یا به عنوان نیرو رسمی ( پایور ) در جنگ حضور داشتند. داوطلبان باید گزینه‌های همسر رزمنده ستاد کل نیروهای مسلح یا فرزند رزمنده ستاد کل نیروهای مسلح را انتخاب نمایند.  سه چهارم مدت زمان حضور این دسته از رزمندگان باید بالای شش ماه باشد.

  دریافت کد ایثارگری نیرو انتظامی

  این دوطلبان نیر برای دریافت کد پیگیری ۱۲ رقمی ایثارگری نیروی انتظامی به معاونت نیرو انسانی استان محل خدمت مراجعه کنند. و خواستار استعلام و گرفتن کد ایثارگری ۱۲ رقمی خود شوند.

  اعمال سهمیه ایثارگران ۵ درصد جهاد سازندگی ( جهاد کشاورزی )

  همسر و فرزندان نیروهای جهادی که از طریق جهاد سازندگی سابق ( جهاد کشاورزی کنونی ) در مناطق عملیاتی مشغول خدمت رسانی بوده‌اند به شرط اینکه طول مدت خدمت بیش از ۶ماه باشد، می‌توانند از سهمیه‌ی ایثارگران استفاده نمایند. و یکی از گزینه‌های فرزند رزمنده وزارت جهاد کشاورزی یا همسر رزمنده وزارت جهاد کشاورزی را انتخاب نمایند.

  دریافت کد رهگیری ایثارگری جهاد کشاورزی

  تا قبل از کنکور سراسری ۱۳۹۸ متقاضیان این سهمیه باید مانند دستور العمل زیر کد ایثارگری خود را  استعلام و وارد می‌کردند.

  اعمال سهمیه جانبازان ، خانواده شهدا

  این دسته داوطلبان به سه دسته تقسیم می‌شوند. که هر دسته شامل تاثیر سهمیه ایثارگران متفاوتی هستند.

  اول: همسر، فرزند و جانباز بالای ۲۵درصد ، فرزند و همسر شهید و مفقودالاثر ، همسر، فرزند و آزادگان

  دوم: همسر، فرزند و جانباز کمتراز ۲۵درصد

  سوم: پدر، مادر، خواهر و برادر شهید

  دریافت کد رهگیری ۱۲ رقمی جانبازی و خانواده شهدا

  این داوطلبان نیازی به وارد کردن کد ۱۲ رقمی ندارند. تنها نکته قابل اهمیت ثبت اطلاعات در سامان بنیاد شهید ( ایثار ) جهت اعمال سهمیه می‌باشد.

  برای راهنمایی بیشتر درمورد سهمیه های کنکور سراسری سازمان سنجش میتوانید از طریق شماره تماس های ثبت شده با مشاوران مرکز مشاوره باخه در ارتباط باشید.

  منبع مطلب : baakhe.com

  مدیر محترم سایت baakhe.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ایرج مظفری کیا 22 روز قبل
  0

  برای گرفتن کد ۱۲ رقمی ثبت نام کردام

  محسن‌ب 1 ماه قبل
  0

  ایاپادگانهای‌نگهداری‌اسرای‌جنگی‌‌مشمول‌ایثارگری‌میباشد

  محی الدین دلای میلان 8 ماه قبل
  2

  جانباز ۵درصد هستم نیدونم برای گرفتنش به کجا مراجعه کنم خیلی وقته گفتن میادهنوز نیومده

  محی الدین دلای میلان 8 ماه قبل
  0

  برای گرفتن ایثارگری باید به کجا مراجعه کنم ۵درصد مشمولم

  اکبر صلبی زاده 9 ماه قبل
  1

  سلام بنده 28 ماه درزمان جنگ تحملی خدمت کردم ولی کارت ایثارگری هیچ اقدامی نکردم

  علی ناصری 10 ماه قبل
  1

  سلام من شش ماه احتیاط به جبهه اعزام شدم کارتم گم کردم برای گرفتن کارت ایثارگر ی چکنم کسی نیست جواب بده از کجا کارت جعبه را بگیرم از راهنمایی متشکرم

  علی ناصری 10 ماه قبل
  0

  شش ماه احتیاط ب جعبه رفتم کارتمو گم کردم چطوری کارت ایثارگر ی بگیرم

  حسین 1 سال قبل
  1

  باسلام واحترام نمره قبولی آزمون EPt برای فرزندان ایثارگر چند میاشد باتشکر

  مهدی 2 سال قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید