توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دریافت فیش حقوق بازنشستگان لشکری

  1 بازدید

  دریافت فیش حقوق بازنشستگان لشکری را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  ورود به سایت ساتا saba.esata.ir فیش حقوقی نیروهای مسلح

  نحوه مشاهده و دریافت فیش حقوقی بازنشستگان نیرو‌های مسلح ساتا

  به گزارش راهبرد معاصر؛ بازنشستگان نیروهای مسلح ساتا برای دریافت فیش حقوقی خود باید به سامانه ساتا مراجعه کنند. در ادامه نحوه ورود به سامانه ساتا توضیح داده شده و بازنشستگان نیروهای مسلح باید با ورود به سامانه ساتا به نشانی اینترنتی saba.esata.ir مراجعه نمایند تا بتوانند فیش حقوقی خود را دریافت کنند.

  بازنشستگان نیروهای مسلح کشوری برای دریافت فیش حقوقی خود میتوانند به آدرس زیر مراجعه کنند و با وارد کردن اطلاعات خود در بخش مربوطه فیش حقوقی خود را دریافت نمایند.

  برای ورود به بخش اعضاء: نام کاربری عبارت است از شماره شناسائی ۱۳ رقمی مندرج در فیش حقوقی و رمز عبور عبارت است از پنج رقم سمت راست کد ملی، مگر اینکه تغییر داده باشید. با در دست داشتن این اطلاعات میتوانید فیش حقوقی خود را دریافت نمایید.

  به اطلاع بازنشستگان وظیفه­ بگیران و مستمری­ بگیران گرامی می رساند که جهت دریافت فیش حقوقی می توانید از سه طریق دفاتر خدمات الکترونیک، سایت سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح و نصب نرم افزار بر روی گوشی تلفن همراه هوشمند اندرویدی اقدام نمایند.

  معاونت محاسبات حقوق و مستمری سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح در گزارشی با تشریح روش­های سه­گانه دسترسی به اطلاعات حقوق و مزایای بازنشستگان، وظیفه­ بگیران و مستمری­  بگیران نیروهای مسلح، اعلام کرد: یکی از روش های دسترسی به اطلاعات حقوق و مزایا از طریق دفاتر خدمات الکترونیک ساتا در سراسر کشور می باشد و  مشترکین محترم با مراجعه به هر یک از دفاتر خدمات الکترونیک ساتا در سراسر کشور می­توانند نسبت به دریافت برگه­ حقوق با عنوان برگه اصلی، که در هر ماه فقط یک­بار برای فرد ذی­نفع صادر می­گردد ضمن اطلاع از میزان حقوق و مزایای دریافتی، کسور و بدهی قانونی و اختیاری خود، برای دریافت خدمات، تسهیلات، ضمانت و ... استفاده نمایند.

  براساس این گزارش، علاوه بر برگه اصلی، می توانند برگه­ حقوق باعنوان فقط جهت اطلاع دریافت نمایند.

  در گزارش معاونت محاسبات حقوق و مستمری سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح دومین روش دسترسی به اطلاعات حقوق و مزایا را از طریق آدرس الکترونیکی سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح (www.esata.ir) عنوان شده است و افراد می توانند با  انتخاب گزینه دریافت فیش حقوقی (برگه حقوقی)، تعیین سال و ماه فیش حقوقی (برگه­ی­حقوق)، ثبت شماره شناسایی 13 رقمی و شماره امنیتی در محل مربوطه و در آخر تأیید نهایی آن، فیش حقوقی خود را دریافت نمایند.

  نصب برنامه نرم ­افزاری (اپلیکیشن) سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح بر روی گوشی تلفن همراه هوشمند اندرویدی نیز سومین روش دریافت فیش حقوقی محسوب می شود و مشترکین محترم با مراجعه به آدرس الکترونیک: www.esata.ir و دریافت و نصب نرم­افزار (اپلیکیشن) سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح می­توانند نسبت به دریافت اطلاعات برگه­ ی حقوق خود اقدام نمایند.

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ایرنا

  ایرنا

  به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت دفاع، سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا گودرزی رییس سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح با اشاره به تصمیم دولت برای همسان سازی در راستای برنامه ششم توسعه اظهارداشت: مقدمات کار چند ماه است آغاز شده و بعد از بحث‌های مختلف کارشناسی بین بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح و صندوق بازنشستگی، در نهایت قرار شد تا در حقوق مهرماه همسان‌سازی را اجرا کنیم.

  وی با اشاره به اینکه مبنای همسان‌سازی برای اجرا ۹۰ درصد حقوق شاغلین فعلی است، افزود: جداول مربوطه تنظیم و ابلاغ شده و مراحل تنظیم حکم حقوقی و تنظیم فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح در حال انجام است و در حقوق مهرماه برای همه بازنشستگان نیروهای مسلح اعمال خواهد شد.

  گودرزی درباره نحوه محاسبه جداول طبقات شغلی گفت: نحوه محاسبه جداول به این صورت است که یک عدد برای هر طبقه شغلی تعیین شده و مبنای تعیین این عدد میانگین حقوق شاغلین در آن طبقه است، به طوری که میانگین حقوق شاغلین در هر طبقه مشخص شده و این عدد در جدول تعیین شده است و ملاک محاسبه قرار می‌گیرد.

  به گفته رییس سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح، بازنشسته لشکری ۳۰ سال خدمت در پایین‌ترین طبقه، حقوق پایین‌تر از چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دریافت نمی‌کند بنابراین در طبقات مختلف حقوق متفاوت است.

  گودرزی با اشاره به اینکه پیش‌بینی شده تا حقوق بازنشستگان یا شاغلین نیروهای مسلح همواره ۲۰ درصد بالاتر از حقوق بازنشستگان کشوری باشد اظهار داشت: در این جدول بخشی از این ۲۰ درصد لحاظ شده و بخش دیگری لحاظ نشده است و دلیل آن محدودیتی بود که درخصوص ۹۰ درصد حقوق شاغلین داشتیم.

  وی افزود: مکاتبات مختلفی با سازمان برنامه و بودجه شده است و هفته گذشته آخرین جلسه برگزار و توافق شد تا این موضوع اجرایی شود و پس از آن مقرر شد تا کمیسیونی که در سازمان برنامه و بودجه، سازمان استخدامی، صندوق کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح تشکیل شود تا درباره میزانی که از محل ۲۰ درصد می‌ماند تصمیم‌گیری شود.

  رییس سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: هر تصمیمی که گرفته شده، در ۶ ماه باقیمانده سال هم نیز اجرایی خواهد شد، لذا عملاً حقوق براساس همسان‌سازی پرداخت خواهد شد و برای سال آینده نیز این روند ادامه خواهد داشت.

  گودرزی با اشاره به اینکه امسال برای بازنشستگان چند وام را دنبال کرده‌ایم، یادآور شد: برای حدود ۱۰۰ هزار نفر از بازنشستگان وام ۱۰ میلیون تومانی قرض‌الحسنه پرداخت خواهیم کرد، این وام به کسانی تعلق می‌گیرد که تاکنون از ما وامی دریافت نکرده‌اند، وام دیگری به سقف ۵۰ میلیون تومان درباره اشتغال فرزندان پیشکسوتان پیش بینی شده و این وام به  فرزندان پیشکسوتانی که اقدام به کارآفرینی می‌کنند  اختصاص خواهد یافت.

  وی عنوان کرد: برای بازنشستگان که فرزندانشان ازدواج می‌کنند ۱۰ میلیون تومان وام خرید جهیزیه پرداخت میشود.  وام دیگری به نام وام جعاله تا سقف ۲۰ میلیون تومان را دنبال می‌کنیم که با همکاری بانک‌ها این موضوع انجام خواهد شد.

  رییس سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح با اشاره به اینکه در همسان‌سازی به بحث نحوه محاسبه جدول توجه شده است، افزود: جدول و امتیازات بر مبنای جایگاه شغلی افراد است، اگر افراد علاوه بر جایگاه شغلی دارای رتبه حقوقی باشند، برای هرکدام از این رتبه‌ها امتیاز جداگانه‌ای در نظر گرفته می‌شود، کسانی که سنوات ارفاقی دریافت کردند، آن را جزو سنوات خدمت محاسبه می‌کنیم و از حقوقشان کسر نخواهد شد.

  گودرزی با اشاره به اینکه ما کسورات را از دولت دریافت نمی‌کنیم بلکه این کسورات در اختیار دولت است، گفت: دولت ۷۱ درصد به صورت مستقیم کمک می‌کند و بخشی از آن کسورات و بخش دیگر هم از آورده خود سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح است که به حقوق کمک می‌کند.

  وی بیان کرد: ما در سازمان تامین اجتماعی بر روی این موضوع کار کرده‌ایم و طرحی را تهیه کرده‌ایم که به سازمان امور استخدامی تحویل داده شده است، اما عملاً نیازمند بازنگری است، اگر صندوق‌ها بخواهند به جایی برسند باید بدانیم که تنها راه چاره بحث کارکرد بیمه‌ای صندوق‌ها است لذا احیا کردن کارکرد بیمه بهترین راهکار است، اما کشور ما شرایط خاص خود را دارد و باید بر روی آن کار کارشناسی شود، مجلس، دولت و صندوق‌های سازمان تامین اجتماعی باید در خصوص این موضوع چاره‌اندیشی کنند.

  رییس سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح تصریح کرد: در سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح راجع به بحث شرکت‌هایی که واگذار شده‌اند کارهایی صورت گرفته است، انشاءالله در شرایط مناسب اعتباری که منظور شده را بتوانیم به فروش برسانیم تا بتوانیم حقوقی که به عهده سازمان گذاشته شده است را تامین کنیم.

  منبع مطلب : www.irna.ir

  مدیر محترم سایت www.irna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  صفر حسنی 2 ماه قبل
  0

  سلام لطفا جهت فیش حقوق سایت مربوطه رافعال کنید

  0
  Safar 2 ماه قبل

  فیش حقوق خواستیم ولی سایت بازنمیشه

  صفر حسنی 2 ماه قبل
  0

  فیش حقوقی

  صفر حسنی 4 ماه قبل
  0

  سلام یارانه اینجانب رامرحمت فرمایید

  0
  حسنی 3 ماه قبل

  سلام فیش حقوق خواستم

  -1
  حسنی 3 ماه قبل

  سلام فیش حقوقی خواستم

  محمدحسین میرجلیلی 12 ماه قبل
  -1

  حتما دستی توکار هست كه بازنشسته نیروی مسلح راناراضی کنند وخدامزدهمه آنهائی که کارشکنی می کنند بدهد وخواهدداد چون تلاش شبانه روزی کردم تایک بار هم که شده فیش حقوقی رامشاهده کنم ونشد حواله شماباخدا وامام هشتم که درهمسایگی شان هستم ساعت ۲ بامدادتاریخ ۸ فروردین ۱۴۰۱

  محمد 2 سال قبل
  0

  سلام برنامه ساتا را نصب کرده ام تمام مراحل را میروم کلمه بازیابی را دریافت تغییر رمز را اجرا پاسخ درستی تایید از سازمان اعلام میشود وقتی که کلمه کاربری و رمز عبور را در برنامه درج میکنم میگوید اشتباه راهنمایی فرمایید

  قبلاً با برنامه کار میکردم مشکلی نبود

  0
  محمد 2 سال قبل

  ساتا نصب میشود ولی کار نمیکند

  محمد افشاری 2 سال قبل
  -1

  محمدافشاری <br>جهت مشاهده میزان حقوق مهرماه سال ۹۹ بازنشستگان نیروهای مسلح

  1
  محمد افشاری 2 سال قبل

  جهت اطلاع از میزان حقوق ماهانه بازنشستگان نیروهای مسلح

  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید