توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دریافت شماره حساب بانک رفاه کارگران

  1 بازدید

  دریافت شماره حساب بانک رفاه کارگران را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  شماره شبا بانک رفاه کارگران

  شماره شبا بانک رفاه کارگران

  محاسبه شماره شبا بانک رفاه کارگران با شماره حساب

  شناسه شبا بانک رفاه کارگران

  شماره شبا بانک رفاه کارگران با همگامی و پیروی از استانداردهای بانک مرکزی محاسبه و تولید می‌شود. تا قبل از این، به دلیل اینکه تا پیش از به وجود آمدن این شناسه انتقال پول بین بانک‌های مختلف با مشکلات و معضل‌های بسیاری همراه بود، هر بانکی طی روندی متفاوت با دیگر بانک‌ها برای حساب‌ها خود شماره شناسه تولید می‌کرد که هیچ کدام آن‌ها به کار نقل و انتقالات بین بانکی نمی‌آمد. پس اینگونه بود که برای رفع تمامی این مشکلات و همچنین تسهیل و تسریع روند انواع نقل و انتقالات مالی و استانداردسازی مبادلات بین بانکی و بین‌المللی بانک‌های کشور، شماره شبا از سوی بانک مرکزی مشخص شد.

  ساختار شماره شبا

  این شماره در کشور ما گذشته از این که حساب به کدام یک از بانک‌های دولتی یا خصوصی کشور متعلق است، با IR شروع شده که بیانگر نام اختصاری  بین‌المللی ایران است و پس از آن ۲۴ رقم دیگر قرار می‌گیرد که گذشته از ارقام کنترلی و شناسه معرف هر بانک که برای بانک رفاه 013 است، از شماره نوع حساب و همچنین خود شماره حساب تشکیل شده و کم بودن برخی شماره حساب‌ها با گذاشتن صفر پیش از شماره‌ اصلی حساب جبران می‌شود. پس به این ترتیب است که شماره شبا ریز تمامی اطلاعات یک حساب بانکی را در خود جای می‌دهد و این امکان را فراهم می‌کند تا با به حداقل رساندن هر گونه خطایی، با بالاترین سرعت ممکن به انواع نقل و انتقالات الکترونیکی میان بانک‌های کشور جامه عمل بپوشاند.

  دریافت شماره شبا همه بانک‌ها با شماره حساب

  شماره شبا بانک رفاه کارگران با شماره حساب

  گذشته از دریافت شماره شبا بانک رفاه کارگران از همین درگاهی که سایت رده در اختیارتان قرار داده، راه‌های دیگری نیز برای دریافت آن وجود دارد که هر کدام هزینه‌ساز هستند و دردسازهای خاص خود را دارند. مراجعه به شعبه و دستگاه‌های خودپرداز بانک یکی از راه‌های گرفتن شماره شباست.

  محاسبه شبا بانک رفاه با شماره کارت

  هنوز امکان دریافت شماره حساب از طریق شماره کارت برای این بانک ارائه نشده و نمی‌توان با داشتن شماره کارت از ساتنا یا پایا استفاده کرد. دلیلش هم مشخص است. چون کارت می‌تواند به چندین حساب به طور همزمان وصل شود و امکان تشخیص اینکه شماره شبا کدام حساب را نیاز دارید، کار سختی است. از همین رو دریافت شماره شبا با شماره کارت تا مدتی قبل، کاری نشدنی بود و تنها راه دریافت شماره شبا این بود که شماره حساب همراه داشته باشیم. اما مدتی است بسیاری از بانک‌ها این امکان را به مشتری می‌دهند تا با شماره کارت هم شماره شبا بگیرند. ولی متأسفانه هنوز بانک رفاه کارگران نتوانسته این امکان را در اختیار عموم قرار دهد. شاید به زودی!

  منبع مطلب : www.rade.ir

  مدیر محترم سایت www.rade.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ارائه شناسه شبا از طریق پیام کوتاه و سامانه همراه بانک رفاه

  امکان دریافت شناسه حساب بانکی از طریق پیام کوتاه و سامانه همراه بانک رفاه هم فراهم شد.
  به گزارش روابط عمومی بانک رفاه؛ از این پس مشتریان بانک رفاه جهت دریافت شماره شبای حساب خود علاوه بر مراجعه به سایت اینترنتی بانک به نشانیwww.refah-bank.ir می توانند با نصب نگارش جدید همراه بانک رفاه بر روی تلفن همراه خود همچنین ارسال پیامک به سامانه پیام کوتاه به شماره 300066 ، شناسه حساب بانکی (شبا) خود را دریافت کنند.
  مشتریان بانک رفاه می توانند با استفاده از نگارش جدید نرم افزار همراه بانک رفاه بر روی تلفن همراه خود، علاوه بر مشاهده شناسه حساب بانکی(شبا(، از خدمات اخذ آخرین موجودی و سه گردش آخر، استعلام وضعیت یک برگ چک، ارسال 25 گردش آخر حساب به نمابر، ارسال 25 گردش آخر حساب به آدرس پست الکترونیکی، پرداخت قبوض و حق بیمه کارفرمایان تامین اجتماعی، فعال و غیر فعال کردن پیامک تغییرات مانده و گردش های حساب طی روز و اطلاعات چک برگشت شده به صورت خودکار و تغییر رمز بهره مند شوند.
   

  منبع مطلب : www.refah-bank.ir

  مدیر محترم سایت www.refah-bank.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 25 روز قبل
  0

  خدايي سيستم خيلي افتضاحه نميشه شماره حساب و دريافت كني

  مهدی 2 سال قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید