توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دریافت رمز پویا از طریق پیامک

  1 بازدید

  دریافت رمز پویا از طریق پیامک را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  کدام بانک‌ها امکان دریافت رمز دوم پویا را از طریق پیامک و کد یواس‌اس‌دی فراهم کرده‌اند؟ / راهنمای دریافت

  کدام بانک‌ها امکان دریافت رمز دوم پویا را از طریق پیامک و کد یواس‌اس‌دی فراهم کرده‌اند؟ / راهنمای دریافت

  باتوجه بهاعلام بانک مرکزیمبنی بر اجباری شدن رمز دوم پویا یا یک‌بار مصرف بانک‌ها اقداماتی در این زمینه با ارائه اپلیکیشن، کد یواس‌اس‌دی یا پیامک انجام داده‌اند. برای دریافت رمز پویا از طریق پیامک ابتدا باید شماره تلفن همراه مشتری تأیید شود.

  تأیید شماره تلفن همراه از دو طریق حضوری و غیرحضوری صورت می‌گیرد. در روش غیرحضوری می‌توانید از دو طریق دستگاه خودپرداز و اینترنت‌بانک اقدام و در روش حضوری با داشتن کارت ملی و بانکی به یکی از شعب بانک مورد نظر مراجعه کنید.

  اگر می‌خواهید از طریق شماره تلفن همراه دیگری رمز دوم پویا را دریافت کنید باید حضوراً به شعبه بانک مراجعه کرده و درخواست تغییر شماره را بدهید.

  درحال حاضر ۱۰ بانک‌ خدمت دریافت رمز دوم پویا را از طریق پیامک یا کد یواس‌اس‌دی ارائه داده‌اند که در ادامه راهنمای دریافت آن را می‌بینید.

  بانک صادرات

  سامانه پیامکی تولید رمز دوم پویا در بانک صادرات ایران عملیاتی شده و مشتریان می‌توانند علاوه بر استفاده از نرم افزار «ریما» و سامانه تولید رمز دوم پویا یک‌بار مصرف یواس‌اس‌دی، از این سامانه نیز برای تولید رمز دوم پویا در هر تراکنش استفاده کنند. باتوجه به مراحل زیر می‌توانید رمز دوم پویا را از طریق پیامک دریافت کنید:

  راهنمای کامل دریافت رمز دوم یک‌بار مصرف بانک صادرات

  بانک ملت

  اگر گوشی هوشمند ندارید، می‌توانید از طریق پیامک، رمز یک‌بار مصرف کارت بانک ملتخود را دریافت کنید. اگر شماره تلفن همراه شما همان شماره مورد تأیید بانک باشد، با ارسال چهار رقم آخر کارت بانکی فعال شده به شماره ۳۰۰۰۳۳۰۳ می‌توانید رمزیک‌بار مصرف خود را دریافت کنید. برای دریافت رمز دوم پویا از طریق پیامک، مراحل زیر را طی کنید:

  راهنمای کامل دریافت رمز یک‌بارمصرف کارت بانک ملت

  بانک ایران زمین

  برای دریافت پیامکی رمز پویای کارت بانک ایران زمین، عدد ۱۰ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۹۰۵ ارسال کنید تا پس از تأیید شماره همراه خود، رمز پویا را به‌صورت پیامکی دریافت کنید. برای دیدن مراحل دریافت رمز پویا از طریق پیامک مراحل زیر را طی کنید:

  راهنمای کامل دریافت رمز دوم یک‌بارمصرف بانک ایران‌ زمین

  بانک سپه

  برای دریافت رمز دوم پویایبانک سپهاز طریق پیامک، عبارت «چهار رقم آخر شماره کارت * کد ملی * ۲» را به شماره ۶۷۱۵۰۱۴ ارسال کنید. هچنین برای غیرفعال‌سازی رمز پویا عبارت «چهار رقم آخر شماره کارت * کد ملی * ۳» را به شماره ۶۷۱۵۰۱۴ ارسال کنید.

  راهنمای کامل دریافت رمز یک‌بارمصرف کارت‌های بانک سپه

  بانک ملی

  مشتریان بانک ملی که فاقد گوشی هوشمند بوده یا تمایلی به استفاده از خدمت رمز یک‌بار مصرف به صورت نرم‌افزار موبایلی ندارند، می‌توانند این خدمت را به صورت پیامک دریافت کنند.

  امکان استفاده از رمز یک‌بار مصرف برای انجام تراکنش‌های غیر حضوری برای تمامی دارندگان ملی کارت با کد دستوری #۶۰*۷۳۷* فراهم است.

  نحوه فعال‌سازی رمز یک‌بار مصرف کارت بانک ملی از طریق کد یواس‌اس‌دی:

  راهنمای کامل دریافت رمز دوم یک‌بارمصرف کارت‌های بانک ملی

  بانک پارسیان

  در حال حاضر امکان دریافت رمز یک‌بار مصرف کارتبانک پارسیان به صورت پیامکی فراهم شده است. به دلیل امنیت بالاتر رمز یک‌بار مصرف آفلاین، توصیه می‌شود فقط در مواقعی که دسترسی به برنامه همراه بانک پارسیان و یا گوشی تلفن همراه هوشمند وجود ندارد، از رمز یکبار مصرف پیامکی استفاده شود.

  استفاده از این سرویس تنها برای مشتریانی امکان‌پذیر است که شماره تلفن همراه خود را به بانک معرفی کرده باشند. برای ثبت و یا اصلاح شماره تلفن همراه، لازم است تا مشتری به یکی از شعب بانک مراجعه کند.

  دارندگان کارت نقدی پارسیان می‌توانند برای فعال‌سازی رمز یک‌بار مصرف کارت به خودپردازهای بانک پارسیان مراجعه کرده و از طریق مراحل زیر عمل کنند:

  راهنمای کامل دریافت رمز یک‌بارمصرف کارت بانک پارسیان و استفاده از آن

  بانک پاسارگاد

  مشتریان بانک پاسارگادکه گوشی هوشمند ندارند، می‌توانند از طریق کد یواس‌اس‌دی رمز پویای کارت‌های بانک پاسارگاد را طی مراحل زیر دریافت کنند:

  ۱- شماره‌گیری کد دستوری #۷۲۰*

  ۲- انتخاب گزینه ۶ (رمز پویای کارت)

  ۳- تعیین شماره کارت از لیست

  ۴- پیامک رمز دوم پویا به شماره تلفن همراه

  ۵- دریافت رمز دوم پویا

   راهنمای کامل دریافت رمز دوم یک‌بارمصرف بانک پاسارگاد

  بانک آینده

  بانک آیندهبرای کسانی که گوشی هوشمند ندارند، امکان دریافت رمز دوم پویا را از طریق پیامک فعال کرده است که طی مراحل زیر می‌توانید رمز دوم پویای کارت بانکی خود را دریافت کنید.

  راهنمای کامل دریافت رمز اول و دوم یک‌بارمصرف کارت‌های بانک آینده

  موسسه اعتباری ملل

  یرای دریافت رمز دوم پویای کارت‌های موسسه اعتباری ملل از طریق پیامک می‌توانید به خودپرداز (نقد یا غیرنقد) مراجعه و بعد از انتخاب گزینه فعال‌سازی رمز دوم پویا، شماره همراه خود را وارد کرده و رسید کاغذی دریافت کنند. (پیامی مبنی بر تأیید ثبت‌نام نیز برای مشتری ارسال می‌شود که نیازی به ورود کد فعال سازی نیست.)

  پس از آن باید چهار شماره آخر کارت خود را به شماره ۵۰۰۰۴۷۲۱ ارسال کرده تا رمز دوم پویا برای شما پیامک شود.

  راهنمای کامل دریافت رمز دوم پویا برای کاربران موسسه اعتباری ملل

  بانک مسکن

  جهت استفاده از رمز دوم پیامکی کارت‌های بانک مسکن باید چهار رقم آخر شماره کارت خود را از طریق شماره همراه (شماره همراه مرتبط با کارت که در زمان فعال‌سازی رمز پویا مورد استفاده قرار گرفته) به سرشماره ۱۰۰۰۲۵۱۶ پیامک و بخش رمز متغیر را از طریق همین سرشماره دریافت کنید. برای فعال‌سازی این روش مراحل زیر را طی کنید:

  راهنمای کامل دریافت رمز یک‌بار مصرف کارت‌های بانک مسکن

  منبع مطلب : way2pay.ir

  مدیر محترم سایت way2pay.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نحوه دریافت رمز دوم پویای کارت بانک ملی از طریق پیامک

  نحوه دریافت رمز دوم پویای کارت بانک ملی از طریق پیامک

  رمز دوم پویا در صورتی امن خواهد بود که رمز دوم ثابت هم در کنارش همچنان باشه. هر دو با هم باید باشه

  چون در صورتی که فردی اطلاعات کارت بانکی قربانی رو داشته باشه و به گوشی فرد دسترسی پیدا کنه حتی راحتتر از رمز دوم ثابت میتونه خرید و حساب را خالی کنه

  و یا مثلا همسر و یا عضو خانواده یکنفر که به گوشیش دسترسی زیادی داره میتونه بر خلاف میل دارنده حساب خرید کنه!

  منبع مطلب : way2pay.ir

  مدیر محترم سایت way2pay.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  فعال‌سازی رمز پویا پیامکی - دکمه درخواست رمز پویا در درگاه پرداخت | جیبی‌مو

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  طبق اعلامیه روابط عمومی بانک مرکزی، با هدف تسهیل استفاده از رمز پویا یا رمز دوم یکبار مصرف، از تاریخ سه‌شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸ این امکان فراهم می‌شود تا مشتریان بانکی‌ در زمان انجام پرداخت‌ها و خریدهای اینترنتی، درخواست خود را برای دریافت پیامکی رمز پویا به بانک صادرکننده کارت خود ارسال کنند. . لازم به ذکر است جهت دریافت رمز پویا از طریق پیامک ابتدا باید نسبت فعال‌سازی رمز پویا پیامکی برای بانک خود از یکی از روش‌های بیان شده در این نوشته اقدام کنید.

  لازم به ذکر است این طرح به صورت مرحله‌ای اجرا شده و در هر مرحله تعدادی از بانک‌ها و موسسات اعتباری تا پایان دی‌ماه جاری به طرح اضافه می‌شوند.

  در این طرح با اضافه شدن دکمه «درخواست رمز پویا» به درگاه‌های پرداخت اینترنتی و برنامک‌های پرداخت، این امکان فراهم می‌شود که مشتریان، رمز دوم پویا خود را از طریق پیامک دریافت کنند.

  با توجه به اینکه دریافت رمز پویا پیامکی منوط به ارائه تائیدیه شماره تلفن همراه به بانک مربوطه می‌باشد، لازم است برای اطلاع از نحوه ارائه این تائیدیه، ادامه این مطلب را مطالعه نمایید.

  دریافت رمز پویا از طریق پیامک – آموزش ویدیویی

  نحوه فعال‌سازی رمز پویا پیامکی

  بانک ملی

  ‍۱- ابتدا با استفاده از تلفن همراه، کد دستوری #۶۰*۷۳۷ * را شماره گیری کنید.

  ۲- ثبت نام: برای شروع فرآیند فعالسازی ابتدا گزینه ۱ یعنی “ثبت نام” را انتخاب کنید. در این مرحله شماره تلفن همراه شما در سامانه ثبت شده و کد فعالسازی که یک کد ۶ رقمی است از طریق پیامک ارسال خواهد شد.

  ۳- فعال سازی: با شماره گیری کد دستوری#۲*۶۰*۷۳۷* وارد منوی فعالسازی میشوید. در این مرحله کد دریافتی از طریق پیامک را وارد نمایید. مدت زمان اعتبار این کد ۳ دقیقه میباشد. در این مرحله الزمامی است که یک رمز دلخواه ۴ رقمی وارد کنید تا در مراحل بعد از آن استفاده کنید.

  ۴- پس از وارد کردن رمز مورد نظر، پیغامی مبنی بر موفق یا ناموفق بودن فرآیند دریافت می کنید که برای ادامه فعالسازی کارت، باید به خودپرداز مراجعه نمایید.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه فعال‌سازی رمز پویا پیامکی در بانک ملی به این لینک مراجعه نمایید.

  بانک مسکن

  ۱- در خودپرداز بانک مسکن پس از اینکه رمز اول خود را وارد می‌کنید، وارد صفحه تغییر رمز شده و سپس گزینه «خدمات رمز پویا» را انتخاب کنید.

  ۲- در صفحه ی نمایش داده شده، گزینه‌ی “فعالسازی رمز پویا نسخه پیامکی” را انتخاب نمایید.

  ۳- در صفحه نمایش داده شده، شماره تلفن همراه خود را وارد کنید.

  جهت استفاده از رمز دوم پیامکی باید ۴ رقم آخر شماره کارت خود را از طریق شماره همراه به سرشماره 10002516 پیامک و بخش رمز متغیر را از طریق همین سرشماره دریافت نمایید. رمز پویای کارت از قسمت ثابت و قسمت متغیر تشکیل می گردد.

  رمز کارت = قسمت ثابت (چاپ شده در رسید) +‌ قسمت متغیر (دریافت شده از طریق پیامک)

  باید توجه داشت که:

  پست بانک ایران

  کلیه مشتریان به منظور استفاده از روش فوق، می‌بایست به شعبه مراجعه و نسبت به تایید شماره همراه خود اقدام نمایند.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت رمز پویا از طریق پیامک در پست بانک ایران به این لینک مراجعه نمایید.

  بانک سپه

  برای دریافت رمز دوم پویا از طریق پیامک، نیازی به مراجعه به شعب بانک سپه ندارید اما لازم است ابتدا کارت بانکی خود را برای دریافت رمز دوم پویا فعال کنید، برای انجام عملیات مربوط به رمز پویا از طریق پیامک، از سرشماره 6715014  اختصاصی بانک سپه، استفاده نمائید.

  ۱- جهت فعال سازی رمز پویا برای کارت، باید کد دستوری زیر را به سر شماره ۶۷۱۵۰۱۴ پیامک کنید:

  شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی*کد ملی*۱

  ۲- جهت دریافت رمز پویا تولید شده برای هر تراکنش بانکی، باید کد دستوری زیر را به سر شماره ۶۷۱۵۰۱۴ پیامک کنید:

  چهار رقم آخر کارت بانکی*کدملی*۲

  هر زمان هم کدهای دستوری بانک سپه را فراموش کردید، می‌توانید به ارسال عدد ۰ به سر شماره ۶۷۱۵۰۱۴ راهنمای کدهای دستوری مربوط به فعالسازی، دریافت رمز پویا، مشاهده کارت‌های فعال و رفع مسدودی رمز پویا را دریافت نمایید.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعال‌سازی رمز پویا پیامکی در بانک سپه به این لینک مراجعه نمایید.

  بانک ملت

  دریافت رمز پویا از طریق پیامک بانک ملت

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در موردفعال‌سازی رمز پویا پیامکی در بانک ملت به این لینک مراجعه نمایید.

  بانک تجارت

  فعالسازی رمز پویا از طریق کد USSD بدون نیاز به نصب نرم افزار:

  از مزایای این روش عدم مراجعه به دستگاه خودپرداز برای فعالسازی رمز پویا و عدم نصب اپلیکیشن است.

  ۱- شماره گیری کد دستوری *788*88# و انتخاب گزینه «سامانه رمز پویا»

  ۲- وادر کردن رمز عبور دلخواه

  ۳- انتخاب گزینه «ثبت نام» و وارد کردن شماره کارت

  ۴- وارد کردن کد ملی

  ۵- وراد کردن رمز دوم ثابت قبلی

  ۶- دریافت پیام پایان عملیات و عملیات موفق

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعال‌سازی رمز پویا پیامکی در بانک تجارت به این لینک مراجعه نمایید.

  بانک سامان

  مشتریانی که هم اکنون در سامانه پیامکی بانک سامان عضو هستند و پیامک‌های هشداری و بانکی را دریافت می کنند، به صورت خودکار دریافت پیامک‌های رمز دوم پویا نیز بر روی همان خط برای آنها فعال می‌شود.
  برای دریافت رمز پویا از طریق پیامک لازم است که در هنگام انجام عملیات بانکی که نیازمند رمز دوم است، در صفحه پرداخت بر روی گزینه هریم کلیک کنید تا رمز مذکور برایتان پیامک شود.
  در همین حال، مشتریانی که پیامک‌های هشداری و بانکی را دریافت نمی کنند لازم است برای فعال‌سازی سرویس پیامکی رمز دوم پویا، از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانک سامان نسبت به تائید شماره تلفن همراه خود از طریق منوی صدور و تغییر رمز اقدام کنند و در صورت عدم تطابق شماره درج شده با شماره فعلی، با حضور در یکی از شعب بانک سامان شماره تلفن جدید خود را به بانک اعلام کنند.

  در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در این خصوص می‌توانید با مرکز سامان ارتباط با شماره 0216422  تماس بگیرید.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعال‌سازی رمز پویا پیامکی در بانک سامان به این لینک مراجعه نمایید.

  بانک پارسیان

  دارندگان کارت نقدی پارسیان می‌توانند برای فعالسازی رمز یکبار مصرف کارت به خودپردازهای بانک پارسیان مراجعه نموده و از طریق منوی عملیات رمز > ثبت نام رمز یکبار مصرف اقدام نمایند. در ادامه مشتری باید شماره همراه نمایش داده شده را در صورت صحت، تایید نماید.

  پس از تایید شماره تلفن همراه از مشتری درخواست می‌شود تا یک رمز هشت رقمی دلخواه وارد نماید. این رمز هنگام صدور رمز یکبار مصرف آفلاین در همراه بانک پارسیان از مشتری درخواست می‌شود اما در صدور رمز یکبار مصرف پیامکی کاربردی ندارد.

  در مرحله آخر از مشتری خواسته می‌شود تا در صورت تمایل به استفاده از سرویس رمز یکبار مصرف پیامکی موافقت خود را اعلام نماید.

  جهت کسب اطلاعات بیشتردر مورد فعال‌سازی رمز پویا پیامکی در بانک پارسیان به این لینک مراجعه نمایید.

  بانک پاسارگاد

  دریافت رمز پویا بانک پاسارگاد از طریق پیامک

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعال‌سازی رمز پویا پیامکی در بانک پاسارگاد به این لینکمراجعه نمایید.

  بانک کشاورزی

  مراحل گرفتن رمز پویا پیامکی بانک کشاورزی:

  ۱- مراجعه به یکی از خودپردازهای بانک کشاورزی و انتخاب گزینه «عملیات رمز»

  ۲- انتخاب گزینه «فعالسازی رمز دوم یکبار مصرف»

  ۳- انتخاب گزینه‌ی «پیامک»

  ۴- وارد کردن شماره همراه که قبلاً به بانک اعلام نموده‌اید

  ۵- انتخاب گزینه «بلی» و دریافت رسید کد فعالسازی از دستگاه

  ۶- ارسال کد فعالسازی دریافتی در مرحله قبل از طریق پیامک، به سرشماره ۳۰۰۰۹۴۰

  ۷- بعد از انجام مرحله قبل،‌ یک پیامک حاوی موفقیت‌آمیز بودن عملیات به شماره همراه شما پیامک می‌شود و از شما می‌خواهد ۴ رقم آخر کارت بانکی خود را به شماره ۳۰۰۰۹۴۰ پیامک نمایید.

  باا نجام مرحله به مرحله موارد بالا، رمز پویا پیامکی برای شما فعال خواهد شد و شما می‌توانید برای انجام تراکنش‌های غیرحضوری، از آن استفاده نمایید.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعال‌سازی رمز پویا پیامکی در بانک کشاورزی به این لینکمراجعه نمایید.

  بانک ایران زمین

  ۱- عدد ۱۰ را از طریق شماره موبایلی که به حسابتان وصل شده به شماره ۳۰۰۰۰۶۹۰۵ پیامک کنید.

  ۲- بعد از دریافت پیامکی از طرف بانک، کد ملی خود را به شماره ۳۰۰۰۰۶۹۰۵ پیامک کنید.

  با دریافت پیامک تایید شماره موبایل شما از طرف بانک، سرویس برای شما فعال می‌شود.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعال‌سازی رمز پویا پیامکی در بانک ایران زمین به این لینکمراجعه نمایید.

  بانک سرمایه

  تمامی مشتریانی که به هر دلیلی امکان استفاده از برنامک رمزساز سرمایه را ندارند، می‌توانند به یکی از دو روش زیر نسبت به فعال‌سازی رمز دوم یک‌بارمصرف کارت خود و دریافت رمز پویا از طریق پیامک (بدون نیاز به نصب برنامک رمز ساز و فعال‌سازی آن) اقدام نمایند:

  الف) مراجعه به شعب بانک سرمایه و ارائه درخواست فعال‌سازی رمز دوم یک‌بارمصرف کارت خود و تکمیل فرم مربوطه و تأیید شماره تلفن همراه خود جهت دریافت پیامک رمز دوم پویا بر روی آن شماره تلفن.

  ب) مراجعه به دستگاه‌های خودپرداز منتخب بانک سرمایه و انتخاب گزینه «تغییر رمز» در منوی اصلی و سپس انتخاب گزینه «وضعیت رمز دوم یک‌بارمصرف» و درنهایت انتخاب گزینه «فعال‌سازی رمز دوم یک‌بارمصرف».

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعال‌سازی رمز پویا پیامکی در بانک سرمایه به این لینکمراجعه نمایید.

  بانک رفاه کارگران

  دارندگان رفاه کارت که از خدمات غیرحضوری استفاده می نمایند می توانند با مراجعه به دستگاه های خود پرداز بانک رفاه در سراسر کشور و  تأیید شماره تلفن همراه مربوط به کارت، به یکی از روشهای ذیل سرویس رمز دوم پویای کارت را فعال نمایند:

  ۱- استفاده از سرویس کد دستوری #713*

  دارندگان گوشی های غیر هوشمند و یا مشتریانی که تمایلی به استفاده از نرم افزار رمز ساز رفاه ندارند می توانند با استفاده از کد دستوری #713* از طریق هر یک از اپراتورهای همراه اول ، ایرانسل و رایتل بصورت برخط ((online از این سرویس استفاده نمایند.

  ۲- ارسال پیامک رمز دوم (سامانه هریم):

  به این منظور کافیست دارندگان رفاه کارت با مراجعه به دستگاههای خودپرداز بانک رفاه تنها نسبت به تأیید شماره تلفن همراه مربوط به کارت اقدام نمایند  تا در سامانه ها و درگاههای ارائه دهنده خدمات پرداخت غیر حضوری از گزینه ای که جهت ارسال پیامک رمز دوم تعبیه شده برای دریافت رمز دوم از طریق پیامک استفاده نمایند.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعال‌سازی رمز پویا پیامکی در بانک رفاه کارگران به این لینکمراجعه نمایید.

  بانک صادرات ایران

  بانک صادرات ایران به منظور افزایش رفاه حال مشتریان امکان دریافت رمز دوم یکبار مصرف از طریق سامانه همبانک (#۷۱۹*) را فراهم ساخت.

  برای دریافت رمز دوم یکبار مصرف بانک صادرات کافیست کد دستوری (#۷۱۹*) را در قسمت تماس گوشی شماره‌گیری کرده و مراحل را طی کنید تا براحتی بتوانید رمز دوم یکبار مصرف بانک صادرات را تهیه کنید.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعال‌سازی رمز پویا پیامکی در بانک صادرات ایران به این لینکمراجعه نمایید.

  بانک اقتصاد نوین

  در این راهکار، دارنده کارت در هنگام تراکنش‌های بدون حضور کارت، از گزینه درخواست رمز دوم پویا استفاده کرده و رمز دوم پویا از طریق پیامک به شماره همراه ثبت شده در بانک صادر کننده کارت ارسال می‌شود. استفاده از سامانه پیامکی برای مشتریان هزینه‌‌ای در بر نداشته و نیاز به فعال‌سازی ندارد، اما ضروری است از ثبت صحیح شماره همراه خود در بانک مطمئن شوید.
  برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتریان بانک اقتصادنوین به شماره 48031000-021 تماس حاصل فرمایید.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعال‌سازی رمز پویا پیامکی در بانک اقتصاد نوین به این لینکمراجعه نمایید.

  بانک آینده

  مراحل گرفتن رمز پویا پیامکی بانک آینده:

  ۱- مراجعه به یکی از خودپردازهای بانک آینده و انتخاب گزینه «عملیات رمز»

  ۲- انتخاب گزینه «فعالسازی رمز دوم یکبار مصرف»

  ۳- انتخاب گزینه‌ی «پیامک»

  ۴- وارد کردن شماره همراه که قبلاً به بانک اعلام نموده‌اید

  ۵- انتخاب گزینه «بلی» و دریافت رسید کد فعالسازی از دستگاه

  ۶- ارسال کد فعالسازی دریافتی در مرحله قبل از طریق پیامک، به سرشماره ۳۰۰۰۹۴۰

  ۷- بعد از انجام مرحله قبل،‌ یک پیامک حاوی موفقیت‌آمیز بودن عملیات به شماره همراه شما پیامک می‌شود و از شما می‌خواهد ۴ رقم آخر کارت بانکی خود را به شماره ۳۰۰۰۹۴۰ پیامک نمایید.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعال‌سازی رمز پویا پیامکی در بانک آینده به این لینک مراجعه نمایید.

  بانک سینا

  با اضافه شدن دکمه “درخواست رمز پویا” به درگاه‌های پرداخت اینترنتی و برنامک‌های پرداخت، این امکان فراهم می‌شود که مشتریان، رمز دوم پویای خود را از طریق پیامک دریافت کنند.

  با توجه به اینکه دریافت رمز پویا از طریق پیامک منوط به ارائه تائیدیه شماره تلفن همراه به بانک است، لذا مشتریان گرامی با مراجعه به شعب بانک سینا از صحت شماره تلفن اعلامی اطمینان حاصل کنند.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعال‌سازی رمز پویا پیامکی در بانک سینا به این لینک مراجعه نمایید.

  بانک قرض الحسنه مهر ایران

  مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران،‌با فشردن دکمه «درخواست رمز پویا» ‌در صفحات پرداخت‌ الکترونیک، رمز پویا پیامکی به شماره تلفن همراه آنها که در سیستم بانکی ثبت شده است، ارسال شده و قادر به استفاده از آن خواهند بود.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعال‌سازی رمز پویا پیامکی در بانک قرض الحسنه مهر ایران، به این لینکمراجعه نمایید.

  بانک قرض الحسنه رسالت

  مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت می‌توانند از طریق همراه بانک و اینترنت بانک، رمز پویای خود را فعال کنند، همچنین مشتریان این بانک می‌توانند با ارسال چهار رقم آخر کارت بانکی خود به شماره 20004747، رمز دوم پویا را با اعتبار 120 ثانیه دریافت کنند.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعال‌سازی رمز پویا پیامکی در بانک قرض الحسنه رسالت به این لینک مراجعه نمایید.

  بانک کارآفرین

  برای دریافت رمز دوم پویا از طریق پیامک لازم است دارندگان کارت‌های بانکی کارآفرین با مراجعه به شعب بانک صادرکننده کارت یا از سایر روش‌هایی که در سایت بانک اطلاع‌رسانی شده است، شماره تلفن همراه خود را معرفی و صحت آن ‌را تائید نمایند.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعال‌سازی رمز پویا پیامکی در بانک کارآفرین به این لینک مراجعه نمایید.

  بانک انصار

  ۱- مراجعه به بانک انصار و کلیک روی «استعلام و تایید شماره همراه»

  ۲- روی گزینه «جهت تایید شماره تلفن خود از اینجا وارد شوید» کلیک کنید.

  ۳- بعد از وارد کردن اطلاعات هویتی خود، گزینه «بررسی اطلاعات هویتی» را انتخاب کنید.

  ۴- روی گزینه «پذیرش و تایید نهایی» کلیک کنید.

  ۵- بعد از ثبت شماره همراه در بانک، به یکی از شعب بانک انصار مراجعه نموده و فرم «درخواست فعالسازی رمز پویا» را پر کنید.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعال‌سازی رمز پویا پیامکی در بانک انصار، به این لینکمراجعه نمایید.

  بانک صنعت و معدن

  نحوه فعالسازی رمز پویا پیامکی بانک صنعت و معدن به شرح زیر است:

  ۱- مراجعه به یکی از شعب بانک صنعت و معدن به منظور تایید شماره تلفن همراه خود

  ۲- تکمیل فرم «تایید شماره تلفن همراه» در شعبه بانک

  ۳- پس از یک روز کاری، با انتخاب گزینه «دریافت رمز پویا از طریق پیامک» رمز پویا پیامکی شما بعال خواهد شد.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعال‌سازی رمز پویا پیامکی و سایر روش‌های دریافت رمز پویا در بانک صنعت و معدن، به این لینکمراجعه نمایید.

  بانک توسعه تعاون

  با توجه به اینکه دریافت رمز پویا از طریق پیامک منوط به ارائه تائیدیه شماره تلفن همراه به بانک توسعه تعاون است، لازم است مشتریان با مراجعه به شعب یا وب‌سایت بانک توسعه تعاون، اطلاعات لازم را در این خصوص به دست آورند.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعال‌سازی رمز پویا پیامکی بانک توسعه تعاون، به این لینکمراجعه نمایید.

  بانک شهر

  آن دسته از مشتریان بانک شهر که دارای گوشی هوشمند نیستند و یا به هر دلیل امکان استفاده از رمزهای پویای اینترنتی را ندارند، می توانند رمز پویای خود را از طریق پیامک دریافت کنند که لازمه استفاده و دریافت رمز دوم پویا از طریق پیامک، یک بار مراجعه مشتری به شعب این بانک و تایید شماره تلفن همراه است.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعال‌سازی رمز پویا پیامکی بانک شهر، به این لینکمراجعه نمایید.

  بانک خاورمیانه

  با توجه به اینکه دریافت رمز پویا از طریق پیامک منوط به ارائه تائیدیه شماره تلفن همراه به بانک مربوطه است، لازم است مشتریان بانک خاورمیانه برای اطلاع از نحوه ارائه این تائیدیه، ضمن ارتباط با مراکز تماس یکی از شعب این بانک، یا مراجعه به شعب یا وب‌سایت بانک، اطلاعات لازم را در این خصوص بدست آورند.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعال‌سازی رمز پویا پیامکی بانک خاورمیانه، به این لینکمراجعه نمایید.

  بانک دی

  در صورتی که SMSبانک برای هرکدام از مشتریان بانک دی فعال باشد، رمز پویا پیامکی در هنگام پرداخت‌های الکترونیکی، به شماره همراه طرف ارسال خواهد شد و نیاز به اقدام خاصی از سوی مشتری ندارد.

  موسسه اعتباری کوثر

  مشتریانی که تا ابتدای دی ماه پیامک تایید شماره تلفن را از سوی بانک دریافت ننموده‌اند، برای تایید شماره تلفن خود به یکی از روش‌های زیر اقدام نمایند:

  ۱- ورود به اینترنت بانک و تایید/ویرایش شماره تلفن

  ۲- حضور در شعبه و تایید/ویرایش شماره تلفن همراه

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعال‌سازی رمز پویا پیامکی در موسسه اعتباری کوثر به این لینک مراجعه نمایید.

  موسسه اعتباری ملل

  فعالسازی رمز پویا موسسه اعتباری ملل از طریق پیامک

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعال‌سازی رمز پویا پیامکی در موسسه اعتباری ملل به این لینک مراجعه نمایید.

  موسسه اعتباری نور

  مشتریانی که هم اکنون در سامانه پیامکی موسسه اعتباری نور عضو هستند و پیامک‌های هشداری و بانکی را دریافت می‌کنند، به صورت خودکار دریافت پیامک‌های رمز دوم پویا نیز بر روی همان خط برای آنها فعال می‌شود.

  در صورتیکه مشتریان محترم این مؤسسه قصد تغییر یا فعالسازی شماره تلفن همراه خود را دارند می‌توانند به یکی از شعب مؤسسه اعتباری نور مراجعه فرمایند.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعال‌سازی رمز پویا پیامکی در موسسه اعتباری نور به این لینک مراجعه نمایید.

  مطالب مفید:

  رمز پویا چیست و نحوه گرفتن رمز پویا چگونه است؟ (تمام بانک‌ها)

  شماره شبا چیست و نحوه استفاده از شبا چگونه است؟

  انواع چک بانکی: چک تایید شده، چک تضمین شده، چک بین بانکی و چک مسافرتی

  منبع مطلب : jibimo.com

  مدیر محترم سایت jibimo.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید