توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  درس هفتم درس آزاد فرهنگ بومی ۱

  1 بازدید

  درس هفتم درس آزاد فرهنگ بومی ۱ را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  نمونه درس هفتم فارسی پنجم ابتدایی درس آزاد فرهنگ بومی ۱

  نمونه درس هفتم فارسی پنجم ابتدایی درس آزاد فرهنگ بومی ۱

  نمونه درس آزاد پنجم ابتدایی فرهنگ بومی ۱ صفحه ی ۵۵ همراه با درست و نادرست و درک مطلب صفحه ی ۵۶ درس هفتم فارسی پنجم ابتدایی فرهنگ بومی ۱ به همراه نگارش (بخش املا و نگارش صفحه 38 نگارش پنجم ابتدایی) در این نوشتار از ساینس هاب تقدیم شما خواهد شد.

  درس هفتم فارسی پنجم ابتدایی فرهنگ بومی 1

  نمونه درس آزاد پنجم ابتدایی فرهنگ بومی ۱

  نامش محمّد خوارزمی، ملقّب به پوریای ولی، عارفی پهلوان و شجاع بود. شعر نیز می‌سرود و منظومه‌ای به نام «کنز الحقایق» از او باقی است.

  پوریای ولی بیشتر به سبب حکایت‌هایی که درباره‌اش بر سر زبان‌ها است، شهرت یافته است. یکی از آن حکایت‌ها این است که می‌گویند قرار بود در هندوستان با پهلوانی مسابقه بدهد و کسی تردید نداشت که پوریا بر پهلوان هندی غلبه می‌کند. امّا صبحگاهِ روز پیش از مسابقه، پوریای ولی که برای ادای نماز به مسجد رفته بود، شنید که زنی گریان و اشک‌ریزان به درگاه خداوند دعا می‌کند که فرزندش را در مسابقه با پهلوانی که همه می‌گویند شکست‌ناپذیر است، کمک کند؛ زیرا اگر پسرش شکست بخورد، حیثیت و آبروی او در هند بر باد می‌رود.

  پوریا با شنیدن درد دل مادر پهلوان هندی، تصمیم می‌گیرد خود را مغلوب حریف کند. در همین راستا، هنگامی که با او روبرو می‌شود، پس از کشاکش بسیار، شگردی به کار می‌برد که مغلوب رقیب خود شود. در میان ناباوری همه، پوریای ولی مسابقه را می‌بازد تا دل مادر پهلوان هندی را نشکسته باشد. از آن پس، پوریا در میان پهلوانان، نماد جوانمردی و گذشت در عین قدرت و زورمندی شده است.

  همین نمونه درس آزاد برای صفحه ی 55 فارسی پنجم ابتدایی فرهنگ بومی 1 را میتوانید در عکس زیر هم مشاهده کرده و در صورت تمایل آن را ذخیره کنید.

  درست و نادرست درس آزاد فارسی پنجم ابتدایی فرهنگ بومی ۱

  درست و نادرست صفحه ۵۶ درس آزاد فارسی پنجم ابتدایی

  حال از نمونه درس آزاد فرهنگ بومی 1 کلاس پنجم که در بخش قبل تقدیمتان شد، تعدادی جمله‌ی درست و نادرست طرح می‌کنیم:

  1️⃣ پوریای ولی، شعر نیز می‌سرود. (درست)

  2️⃣ پوریای ولی در مسابقه با پهلوان هندی برنده شد. (نادرست)

  3️⃣ مردم تصور میکردند که پوریای ولی بر پهلوان هندی غلبه می‌کند. (درست)

  ❤ ساینس هاب ❤

  درک مطلب فرهنگ بومی 1 فارسی پنجم دبستان

  درک و مطلب صفحه ۵۶ درس فرهنگ بومی ۱ فارسی پنجم ابتدایی

  محمّد خوارزمی

  کنزالحقایق

  چون نمیخواست دلِ مادرِ پهلوان هندی را نشکسته باشد

  به درخواست شما دانش آموزان عزیز، نگارش این درس را هم در بخش بعدی اضافه کردم، با ساینس هاب همراه باشید.

  جواب درس هفتم نگارش پنجم ابتدایی

  | بخش املا درس آزاد فرهنگ بومی 1 صفحه 38 نگارش پنجم |

  1️⃣ از متن درس سه واژه که دارای ارزش املایی میباشد را پیدا کنید و آنها را در یک جمله به کار ببرید.

  2️⃣ کلمه های زیر را با حروف مناسب پر کنید.

  | بخش نگارش درس آزاد فرهنگ بومی 1 صفحه 39 نگارش پنجم |

  1️⃣ زندگینامه‌ی پوریای ولی را در چند سطر بنویسید.

  پوریای ولی از همان زمان جوانی کُشتی می‌گرفت و همچنین پیشینه‌ی پوستین‌دوزی و کلاه‌دوزی داشت. وی در همان دوران جوانی به شهرهای گوناگون ایران و هندوستان سفر می‌کرد و در همه جا کشتی می‌گرفت تا این که به پهلوانی مشهور شد. این پهلوان در میان ورزشکارانِ ایران نمونه‌ای از پایمردی و جوانمردی و اخلاق است در میان مردم جایگاه والایی دارد.

  امیدوارم این نمونه درس آزاد پنجم ابتدایی فرهنگ بومی ۱ و درک مطلب و درست و نادرست درس هفتم فارسی پنجم ابتدایی مورد رضایت شما واقع شده باشد. برای دسترسی به سایر دروس از برچسب های زیر استفاده کنید.

  منبع مطلب : sci-hub.ir

  مدیر محترم سایت sci-hub.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نگارش ششم درس آزاد (درس هفتم) فرهنگ بومی ۱ با جواب

  نگارش ششم درس آزاد (درس هفتم) فرهنگ بومی ۱ با جواب

  جواب نگارش ششم درس آزاد درس هفتم فرهنگ بومی ۱

  درس آزاد نگارش ششم فرهنگ بومی ۱

  جواب درس هفتم درس آزاد فرهنگ بومی ۱ نگارش ششم ابتدایی مانند درس آزاد فارسی ششم ابتدایی فرهنگ بومی 1 به موضوع تعیین شده توسط معلم در کلاس بستگی خواهد داشت. موضوعی در مورد آداب و رسوم و فرهنگ بومی یکی از اقوام ایران به صورت گروهی یا فردی به دانش آموزان محول می‌شود و دانش آموز باید بتواند برای آن موضوع یک درس تنظیم و نگارش کند.

  اما در ادامه یک نمونه برای درس آزاد نگارش کلاس ششم ارائه خواهد شد.

  در مطلب دیگری یک نمونه درس آزاد برای فارسی ششم ابتدایی تقدیم شما شد که در اینجا بر اساس همان متن، بخش های مربوط به درس نگارش ششم را نیز مشاهده می‌کنید. و در پایان می‌توانید فایل PDF کامل نمونه درس آزاد فارسی و نگارش پایه ششم را دانلود کنید.

  دانلود PDF درس آزاد فرهنگ بومی 1 نگارش ششم

  برای دانلود فایل PDF کامل درس آزاد فرهنگ بومی 1 نگارش و فارسی ششم ابتدایی (به همراه متن درس) با حجم کم 230 کیلوبایت بر روی لینک زیر کلیک کنید:

  دانلود

  همچنین در ادامه می‌توانید جواب درس آزاد نگارش ششم فرهنگ بومی ۱ را به صورت عادی مشاهده کنید.

  املا و واژه آموزی درس آزاد نگارش ششم

   1️⃣ واژه هایی را که در آنها یکی از صداهای /س/ به کار رفته است از درس پیدا کنید و بنویسید.

  س: شمسی، روستا، سن، سال، فرارسیدن، دوستدار، همکلاسی، دبیرستان، تدریس، مقدس، چهارشنبه‌سوری، مدرسه، سبک، ترس، مونس، اسطوره، انسانیت،سینه، سربلند، استوار، بسته، ناگسستنی، زیست.

  ص: صمیمی، تحصیل، صبح، قصد، صدا، فاصله، غواص

  ث: ثبت، ایثار

  2️⃣ برای هر یک از واژه‌های زیر چند هم‌خانواده بنویسید.

  نگارش ششم درس هفتم درس آزاد با جواب

  سوالات بخش نگارش درس آزاد نگارش ششم (فرهنگ بومی1) هم از دلِ درس معلمی که شنا بلد نبود اما شناگر قلب ها شد (درس آزاد فارسی ششم)، مطرح شده و پاسخ داده می‌شود.

   1️⃣ متن زیر را تا یک بند ادامه دهید.

  اگر به جای ادهم مظفری بودم تردید ها را کنار گذاشته و بر ترس خودم غلبه میکردم و آنگاه همچون ادهم مظفری برای نجات جانِ آن دانش آموز در آب خروشانِ رودخانه‌ی کام شیرجه می‌زدم.

  2️⃣ من با خواندن این درس:

  کارگاه نویسندگی نگارش ششم درس هفتم درس آزاد

  جواب کارگاه نویسندگی نگارش ششم درس هفتم درس آزاد نیز مانند بخش‌های قبل به موضوع تعیین شده و درس تنظیم شده توسط دانش آموز در موضوع منحصر بفرد هر دانش آموز بستگی دارد. در اینجا هم این بخش بر اساس همان نمونه درسی که تقدیمتان شد تکمیل می‌شود:

  گزارش: گزارش نوعی نوشته است که در آن نویسنده اطّلاعاتی درباره‌ی موضوعی خاص در اختیار کسانی می‌گذارد که از آن آگاه نیستند.

   1️⃣ باتوجه به آنچه که از درس آموختید درباره‌ی حادثه‌ی روز چهارشنبه‌سوری (۲۷/ ۱۲/ ۱۳۷۶)  گزارشی تهیه کنید و در دو بند بنویسید. عنوان مناسبی برای گزارشتان پیدا کنید.

  در ایران باستان جشن‌های فراوانی مانند عید نوروز و شب یلدا وجود داشته است یکی از این جشن‌ها هم چهارشنبه سوری نام دارد. اما چهارشنبه سوری سال 1376 یا همان 1376/12/27 در کامیاران سنندج همزمان می‌شود با طوفان و بارندگی و خروشان شدن رودخانه.

  همین باعث می‌شود که یکی از دانش‌آموزان در آن موقعیت در کام رودخانه اسیر شود و معلم فداکاری برای نجات جان او، جان خودش را از دست بدهد.

  2️⃣ جمله‌ی زیر چه ارتباطی با متن درس دارد. 

  جوانمردی، نیرویی است پایداری ناپذیر و چون در نفسی بروز کند، ترس و آشفتگی را در برابر هر گونه خطر از بین می‌بَرد (افلاطون)

  این جمله مصداق بارز رفتار ادهم مظفری است چرا که او هم با وجود ترس از شنا اما به خاطر روحیه‌ی جوانمردی و انسانیتش بر ترسش غلبه کرد و با فداکاری، دانش آموز را از مرگ حتمی نجات داد و خودش به کام مرگ فرو رفت.

  ❤ ساینس هاب ❤

  هنر و سرگرمی درس آزاد نگارش ششم دبستان

  1️⃣ از روی سرمشق زیر، خوش خط و زیبا بنویسید.

  امبدوارم جواب درس 7 نگارش ششم ابتدایی (فرهنگ بومی 1 درس آزاد) مورد رضایت شما واقع شده باشد و باز هم به ساینس هاب سر بزنید.

  منبع مطلب : sci-hub.ir

  مدیر محترم سایت sci-hub.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  فیلم درسی از فصل درس آزاد (فرهنگ بومی 1) آموزش مبحث درک و دریافت از کلاس ششم دبستان

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  sajjad : عالی

  دخی مغرور : دختر پسرای گلم ببخشید این دفعه نتونستم زیاد مطلبی بزارم و الان کمی مطلب میگم و شما بنویسید مثلا می تونید توی قسمت درس هفتم نگارش درس آزاد بنویسید که کدام یک ادواژه های درس بیشتر خوشتان می آید.؟ بچه های اینجا میتونید هر مطلبی بنویسید یا ک کلمه ای بنویسید زیر همون جایی که بچه نوشتید از کدام یک از واژه های درس بیشتر خوشتان آمد ب میدین و زیرش می‌نویسید این واژه‌ها را دوست دارید؟ جواب " زیرا من از این کلمه ها خوشم میآید و این کلمه ها له من احساس خوبی می بخشد بریم یه سوال دیگه خوب بچه ها می نویسیم که جدول زیر را مانند نمونه کامل کنید و سپس یکی از کلمه های جدید را به دلخواه انتقال انتخاب کنید و جمله بسازید مثلاً کفش علامت به اضافه می نویسیم اگر کفش به اضافه میشه مساوی با کفش گر روز به اضافه گار روز گار مس به اضافه گر گر یاد به اضافه کار میشه یادگار خوب بریم یه سوال دیگه مثلاً مینویسیم جاهای خالی را با یکی از نشانه های ربط اما ولی چون زیرا سپس بعد پر کنید ۱ کاغذ و قلم کاغذ و قلم را احمد آقا گرفت جاخالی میزاریم جا خالی را با مداد قرمز مینویسیم ولی ادامش نمی دانست از کجا شروع کند و چه بنویسد ۲ کوه ها منبع خیر و برکت هستند جا خالی میزاریم با مداد قرمز می نویسیم زیرا هزاران چشمه از دل آنها می جوشد۳ اینجا اول شی جاخالی میزاریم با قرمز مینویسیم ۴ به خداوند اعتماد دارم تمام سختی های زندگی را تحمل می کنم ۴ استفاده از وسایل نقلیه موتوری رفت و آمد را آسان کرده چون جاخالی و چهار چونا مشکلاتی را هم ایجاد می کند البته دوست دارید ننویسید اما من میگم متن درس درس آزاد را با دقت بخوانید جاخالی سپس به سوالات آن پاسخ دهید بچه ها جایی که گفتم سپس باید زیرش رو خط بکشیم � می‌توانیم با استفاده از کتاب ها و نقل قول ها درباره آداب و رسوم محل زندگی خود بنویسید جاخالی با قرمز بعد برای آن یک عنوان مناسب انتخاب کنی خدا نگهدار دوستان گلم

  ملیکا : من واقعا ازت انتظار نداشتم هدقل جوابمو میدادی من نوشتمبگید میگه لطفن درمورد درس هرچه میدانید بنویسید من اگه میدونستم که نمیومدم این جا

  زهرا : لطفا نگارش برارید

  آرش : عالیه👌👌

  اره : اره

  دخی مغرور : درست صحبت کن

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مبینا 16 روز قبل
  0

  عالی است

  خیلی بد است 1 ماه قبل
  -1

  لستب

  پخه 4 ماه قبل
  -1

  عالی بود

  اع 4 ماه قبل
  -1

  اوسگل

  ناشناس 5 ماه قبل
  2

  من نگارش

  شیشم‌ رو‌ می‌ خواهم عکس‌با‌جواب

  فرهنگ بومی 1 5 ماه قبل
  -1

  درس ازاد فرهنگ بومی 1

  مهتاب 5 ماه قبل
  1

  درس هفتم فارسی پنجم رو سرچ کردم اما نگارش اومد لطفاًفرهنگ بومی ۱ درس آزاد را بگید

  ممنون.

  ب ت چ 5 ماه قبل
  -1

  نگارش کامل نیست من الان موندم معلم میگه بفرس من چی بفرستم هاااا

  بچها لتفا اگه پیدا کردید بفرستید

  توی جمله بالا چون دارم با لپتاب تایپ میکنم ت دسته دارشو پیدا نکردم اونتوری نوشتما نخندیدن لتفا

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  این چیه نمیاره مادر کسی

  0
  ناشناس 5 ماه قبل

  ببخشید گوشی دست یکی بود

  0
  ناشناس 5 ماه قبل

  ببخشید گوشی دست یکی بود

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  این چیه نمیاره مادر کسی

  ۲____۲ 5 ماه قبل
  2

  من زیاد نمیدونم ولی هرچی گفتید عالی بود

  ناشناس 5 ماه قبل
  1

  عالی

  ♡♡♡♡♡ 5 ماه قبل
  0

  بد نیس ولی اگ نگارش هم داش بهتر بود

  ناشناس 5 ماه قبل
  -2

  به درد نمیخوره

  دخی مغرور 5 ماه قبل
  6

  دختر پسرای گلم ببخشید این دفعه نتونستم زیاد مطلبی بزارم و الان کمی مطلب میگم و شما بنویسید مثلا می تونید توی قسمت درس هفتم نگارش درس آزاد بنویسید که کدام یک ادواژه های درس بیشتر خوشتان می آید.؟ بچه های اینجا میتونید هر مطلبی بنویسید یا ک کلمه ای بنویسید زیر همون جایی که بچه نوشتید از کدام یک از واژه های درس بیشتر خوشتان آمد ب میدین و زیرش می‌نویسید این واژه‌ها را دوست دارید؟ جواب " زیرا من از این کلمه ها خوشم میآید و این کلمه ها له من احساس خوبی می بخشد بریم یه سوال دیگه

  خوب بچه ها می نویسیم که جدول زیر را مانند نمونه کامل کنید و سپس یکی از کلمه های جدید را به دلخواه انتقال انتخاب کنید و جمله بسازید مثلاً کفش علامت به اضافه می نویسیم اگر کفش به اضافه میشه مساوی با کفش گر روز به اضافه گار روز گار مس به اضافه گر گر یاد به اضافه کار میشه یادگار خوب بریم یه سوال دیگه

  مثلاً مینویسیم جاهای خالی را با یکی از نشانه های ربط اما ولی چون زیرا سپس بعد پر کنید ۱ کاغذ و قلم کاغذ و قلم را احمد آقا گرفت جاخالی میزاریم جا خالی را با مداد قرمز مینویسیم ولی ادامش نمی دانست از کجا شروع کند و چه بنویسد ۲ کوه ها منبع خیر و برکت هستند جا خالی میزاریم با مداد قرمز می نویسیم زیرا هزاران چشمه از دل آنها می جوشد۳ اینجا اول شی جاخالی میزاریم با قرمز مینویسیم ۴ به خداوند اعتماد دارم تمام سختی های زندگی را تحمل می کنم ۴ استفاده از وسایل نقلیه موتوری رفت و آمد را آسان کرده چون جاخالی و چهار چونا مشکلاتی را هم ایجاد می کند البته دوست دارید ننویسید اما من میگم متن درس درس آزاد را با دقت بخوانید جاخالی سپس به سوالات آن پاسخ دهید بچه ها جایی که گفتم سپس باید زیرش رو خط بکشیم � می‌توانیم با استفاده از کتاب ها و نقل قول ها درباره آداب و رسوم محل زندگی خود بنویسید جاخالی با قرمز بعد برای آن یک عنوان مناسب انتخاب کنی خدا نگهدار دوستان گلم

  -1
  لیلا جندقی 5 ماه قبل

  گاو نر خاک تو سرت

  ناشناس 5 ماه قبل
  -2

  کسکشا

  4
  دخی مغرور 5 ماه قبل

  درست صحبت کن

  دربتواا 5 ماه قبل
  -2

  هاهرهلززک

  sajjad 5 ماه قبل
  8

  عالی

  2
  ناشناس 5 ماه قبل

  🥳🥰🥰

  Ali 5 ماه قبل
  -1

  سلام اسم شما کی

  1
  مهناز 5 ماه قبل

  سلام

  0
  دخی مغرور 5 ماه قبل

  نیایش

  ناشناس 5 ماه قبل
  -1

  این یعنی چه آدم میاد داخل سایت می‌نویسه در مورد درس آزاد هرچی می دونی بگو اگه من خودم بلد بودم نمیومدم

  🌷 5 ماه قبل
  -2

  سلام اصلا خوب نبود

  اصلاً در مورد فرهنگ بومی نبود 5 ماه قبل
  -1

  اصلاً در مورد فرهنگ بومی نیست

  ناشناس 5 ماه قبل
  3

  عالی

  ناشناس 5 ماه قبل
  2

  عالی بود فقط چرا درک و مطلب جواب داشت اما سوال نداشت من نمیدونستم چی باید بنویسم لطفا لطفا بادقت جواب بدین 🙏🙏❤🌹💐

  ممنون ❤❤🤡💝💞💕😘😘💐

  ناشناس 5 ماه قبل
  2

  عالی😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩

  ناشناس 5 ماه قبل
  2

  بلد

  ناشناس 5 ماه قبل
  3

  میشه در مورد آداب و رسوم شهر ها بگید

  0
  ناشناس 5 ماه قبل

  دیوانه

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  میشه در مورد آداب و رسوم شهر ها بگید

  مریم 5 ماه قبل
  3

  سلام

  ❥︎سرباز گمنام امام زمان ❥︎ 5 ماه قبل
  2

  بد نبود

  -1
  خیلیذح. 5 ماه قبل

  ه

  زهرا 5 ماه قبل
  5

  لطفا نگارش برارید

  0
  فاطمه جادری 5 ماه قبل

  اره

  4
  اره 5 ماه قبل

  اره

  2
  اره 5 ماه قبل

  اره

  2
  اره 5 ماه قبل

  اره

  1
  اره 5 ماه قبل

  اره

  1
  اره 5 ماه قبل

  اره

  1
  اره 5 ماه قبل

  اره

  آرش 5 ماه قبل
  4

  عالیه👌👌

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  ووو

  MAHSA 5 ماه قبل
  3

  نگارش کامل نیست

  محمد 5 ماه قبل
  1

  ببخشید میشه دانش زبانی و نوشتن درس رو هم بزارید ممنون

  ناشناس 5 ماه قبل
  -1

  عبلا

  ناشناس 5 ماه قبل
  -1

  عبلا

  ملیکا 5 ماه قبل
  5

  من واقعا ازت انتظار نداشتم هدقل جوابمو میدادی من نوشتمبگید میگه لطفن درمورد درس هرچه میدانید بنویسید من اگه میدونستم که نمیومدم این جا

  1
  ملیکا 5 ماه قبل

  کی میدونه گوگل چه بلای میاره سر ادم نمیان توش

  ناشناس ¹³⁹⁰ 6 ماه قبل
  0

  افتضاح ترین متن جهان این درس هم برای پارسال درس آزاد دوم است

  امسال باید درباره حاج قاسم سلیمانی بنویسیم

  1
  ❥︎سرباز گمنام امام زمان ❥︎ 5 ماه قبل

  این برای من پنجم هستش شما چندمی؟

  ملیکا 6 ماه قبل
  2

  عالی

  2
  ملیکا 6 ماه قبل

  ⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩

  یسنا 6 ماه قبل
  1

  بازی محلی :کشتی کودی، خوسو، یک قل دو قل و....

  1
  ناشناس 6 ماه قبل

  خیلی ممنون میشم بخاطر اینکه اینجا قرارش دادین

  مریم 6 ماه قبل
  0

  سلام لطفا سوالات رو بزارید چیز های مزخرف نزارید

  -1
  شهرزاد 5 ماه قبل

  چرا مزخرف میگی ...

  چطور حاج قاسم سلیمانی افتخار ایران هست ..خوب محمد خوارزمی( پهلوان پوریا ولی ) افتخار ایران هست .

  ذیدزالی 6 ماه قبل
  2

  می شود کلمات مهم آین در س را بگید

  -1
  نه 6 ماه قبل

  نه

  نه نه

  -1
  نه 6 ماه قبل

  نه

  نه نه

  2
  SD 6 ماه قبل

  پوریای ولی ، محمد خوارزمی ، هفت سال پیش ،

  اسما 6 ماه قبل
  0

  من از این مطلب خوشم نیومد لطفا به من هم بگید چی شد

  1
  ساینا 5 ماه قبل

  سلام مادر پهلوان هندی خیلی ناراحت بود که اگه پسرش شکست بخوره همه مسخرش میکنند پوریای ولی دلش سوخت و شکست خورد🙄حالا فهمیدی🤔🤯

  باران 6 ماه قبل
  -2

  خیلی عالی بود دستتون درد نکنه ممنون از لطفتون 😘😘😘😍😍😍😍😍😍

  ودر 6 ماه قبل
  -2

  ههبرو

  و

  مهدی 6 ماه قبل
  2

  عالی

  زی زی پنجه 6 ماه قبل
  3

  عالی هست

  سوگل 6 ماه قبل
  0

  خیلی خیلی عالیه عزیزم ❤🌸🤤

  مرسینل 6 ماه قبل
  0

  نب

  مرسی 6 ماه قبل
  -1

  نل

  لددد 6 ماه قبل
  -1

  عالی بود تعطیل کردم

  ❤آرمیتا❤ 6 ماه قبل
  3

  💗عالیییییی💞

  😜مرسیییی😜

  فقط جواب صفحه ۳۹ نیس 🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

  از کجا پیدا کنم بهم بگین 💘🥀😜😘❤💞💗💔🧡💜💙💚💛💟💜💙💮

  -2
  منم نمیدونم 6 ماه قبل

  🥺🥺🥺🙏

  ناشناس 6 ماه قبل
  1

  عالی

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  اصلا خوب نیست

  0
  تراکتور 6 ماه قبل

  ممنون از شما

  ع لی 6 ماه قبل
  0

  عالی خیلی خوبه فقط یک خواهشی داشتم که اگه میشه عکس نوشتاری میزاشتن خیلی خوب بود در مورد نضر ها دیگه هم میخوام بگم خیلی بد حرف میزنن حر فایی که زدین خیلی بده زشته از شماها این حرفا بعیده دوست نداشتین ننویسید تظکر بدین اما حرف بد نگین 🙂

  1
  ملیکا 5 ماه قبل

  افرین خوب گفتی علی

  0
  سیما ایزدی 6 ماه قبل

  اره خیلی خوبه

  ع لی 6 ماه قبل
  -1

  خوب چیزی دیگه ای جز این را ندارم بگم

  رها... 6 ماه قبل
  0

  خیلی خوب بود ممنون 🙏🌹

  متین 6 ماه قبل
  -1

  خیلی خوب بود

  رها... 6 ماه قبل
  0

  سلام ببخشید نمیشه چند نمونه دیگه هم بزارید

  ممنون میشم. 🙏

  🙃 6 ماه قبل
  -1

  سلام ببخشید کارگاه نویسندگی برای نگارش رو نزاشتین اگه میشه لطفا بزارینش

  ممنون

  BTS 6 ماه قبل
  -1

  واد فاخ

  BTD 6 ماه قبل
  -1

  وادفاخ

  ماه 6 ماه قبل
  -2

  خیلی مسخره بود

  😆 6 ماه قبل
  1

  برو گمشو

  0
  خ 5 ماه قبل

  خودتی

  2
  0Y 6 ماه قبل

  اره والا

  امیر 6 ماه قبل
  -1

  سلام امروز ساعت ۱۰ صبح

  -1
  ناشناس 6 ماه قبل

  بیا پایین بابا

  0
  ع لی 6 ماه قبل

  خوب که چی مثلا

  یاسین خواجوی 1 سال قبل
  -2

  ک کت

  -1
  ع لی 6 ماه قبل

  چی چی فارسی بنال 😂

  عالی 1 سال قبل
  -1

  عالی

  بی نظیر

  عالی 1 سال قبل
  -1

  عالی

  بی نظیر

  مریم منتهایی 1 سال قبل
  0

  توله سگ ها موضوع بزارید خخخخخ

  0
  ناشناس 5 ماه قبل

  خودتی توعله سگ احمق قینتو جمع کن

  -1
  ....... 5 ماه قبل

  خیلی بیشعوری

  0
  سیمین 6 ماه قبل

  ینی خیلی

  خیلی!

  ریحانه 1 سال قبل
  -2

  لطفا موضوع بزارید

  -1
  سوگل هستی 6 ماه قبل

  نه

  ریحانه 1 سال قبل
  -2

  خیلی بد بود اه اه اصلا موضوع نداره اه اه اه

  -1
  ع لی 6 ماه قبل

  اول آه داری برو دست شویی دومن موضوع چی می خوای

  طاها اعتراض دارد 1 سال قبل
  3

  آقا چرا از سایت ساینس هاب همرو کپی کردید🤨

  اون سایت هزار برابر از شما بهتره

  شما فقط کپی کنید و بزارید اه😵

  اونا خودشون حل میکنن و میزارن اونم درست

  مردم برید تو اون یکی سایت از این بهتره فضا و مکان و نوشته هاش!!!!🇮🇷🇮🇷

  0
  طاها اعتراض دارد 1 سال قبل

  هرکی موافقه لایک کنه تا همه بتونن اعتراضمو بیینن حسود نباشید صداتونو آزاد و کنید و لایک کنید!

  گدي 1 سال قبل
  -2

  کلاس پایه پنجم پایه پنجم ابتدایی درس هفتم درس فرهنگ بومی 1

  0
  ناشناس 5 ماه قبل

  ما داشتیم الان یادم نیست بهت بگم

  سلام من مهدیس رضای هستم 1 سال قبل
  1

  عالی بود کارتونواقعاً من راضی بودم

  ناشناس 1 سال قبل
  -2

  خیلی بد بود😬😬

  2
  ناشناس 5 ماه قبل

  چی

  قدیانلو 1 سال قبل
  2

  هههههههه

  -2
  ناشناس 5 ماه قبل

  درد

  -2
  ....... 5 ماه قبل

  تو مدرسه اندیشه بوده

  -1
  مدرسه اندیشه بودی ؟ 7 ماه قبل

  مدرسه اندیشه بودی

  آیسان 1 سال قبل
  -1

  درباره درس آزاد کلاس پنجم درمورد شب یلدا

  چشم عسلی هستم. 1 سال قبل
  -2

  سلام من چشم عسلی هستم و نظرم عاااااااااااااالیه راستی در قسمت املا برتون سوال دارم میتوانید بگید دعای مادر پهلوان هندی چه بود؟ممنون من در ایران به دنیا آمدم ولی الان در فرانسه هستم.

  0
  عکس بزار رو پروفایل 5 ماه قبل

  عکس بزار رو پروفایل

  0
  ....... 5 ماه قبل

  به ما چه که چشم عسلی هستی یا نه

  -1
  زهرا 1 سال قبل

  خو به من چه که چشم عسلی و تو ایران به دنیا اومدی رفتی فرانسه خو داداشه من تو ایران با دنیا اومده رفته پاریس زندگی می کنه

  1
  ❤️❤️❤️ 1 سال قبل

  به ما چه ربطی داره که تو چشم عسلی هستی

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  سلام من پریل خانم هستم . میشه درس هفتم ازاد ‌‌‌( فرهنگ بومی 1)رو برامون بزارید 🙏🙏باتشکر خانم پریل

  2
  فاطمه 5 ماه قبل

  عزیزان عالی بود اما نگارش تو کتابم 4 خط دیگه خالیه گلم

  1
  ....... 5 ماه قبل

  پریل خوب نیس هومکر خوبه

  0
  طاها اعتراض دارد 1 سال قبل

  نه پریل بده اکتیو استفاده کن

  -1
  چشم عسلی هستم. 1 سال قبل

  خوبه پودر لباسشویی خوبی میشی

  ناشناس 1 سال قبل
  1

  سلام خدمت مدیر محترم سایت ساینس هاب لطفا از هر درس چند نمونه کار بزارید تا اموزگار ها و بچه ها گزینه ی دیگری برای انتخاب داشته باشند با تشکر

  1
  فاطمه 5 ماه قبل

  آره

  ۰ 1 سال قبل
  1

  لطفا در مورد موضوعات دیگه هم مثل جاهای تاریخی و... مطلب بگذارید

  ذنت۵ت۵ذ۵ذ 1 سال قبل
  -1

  ۴ر۵ذوالفقاری نن۶ذ۵ذ۵ذ

  -1
  مبینا داوودی 6 ماه قبل

  معلومه فازش رفته

  -1
  متین 1 سال قبل

  فازت چیه

  سارینا 1 سال قبل
  3

  سلام مرسی

  ناشناس 1 سال قبل
  -2

  شما میشه به سوالم جواب بدید؟

  0
  ناشناس 5 ماه قبل

  بگو

  0
  مبینا داوودی 6 ماه قبل

  چی سوالیه من جواب بدم

  ناشناس 1 سال قبل
  -1

  ببخشید میشه درس آزاد پایه پنجم در مورد فرهنگ شهرمون بجنورد هم بگید ممنون

  برای ارسال نظر کلیک کنید