توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  درس ازاد کلاس ششم فرهنگ بومی ۱

  1 بازدید

  درس ازاد کلاس ششم فرهنگ بومی ۱ را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  جواب درس آزاد فارسی ششم ابتدایی فرهنگ بومی ۱ (درس هفتم)

  جواب درس آزاد فارسی ششم ابتدایی فرهنگ بومی ۱ (درس هفتم)

  جواب درس آزاد (درس هفتم) فارسی ششم ابتدایی فرهنگ بومی ۱ تقدیم شما می‌شود که از صفحه ۵۴ شروع شده و شامل یک نمونه نمونه درس آزاد فارسی ششم فرهنگ بومی 1، درک مطلب و جواب سوالات خوانش و فهم درس هفتم صفحه ۵۷ فارسی ششم دبستان است. همچنین میتوانید این درس را به PDF دانلود کنید. با ساینس هاب همراه باشید.

  درس آزاد فارسی ششم فرهنگ بومی ۱

  جواب صفحه ۵۴ درس آزاد فارسی ششم فرهنگ بومی ۱ (درس هفتم) بستگی به وظایف و موضوع تعیین شده توسط معلم در کلاس دارد. به طور کلی هدف از درس هفتم فارسی ششم ابتدایی این است که دانش آموزان بتوانند به صورت فردی یا گروهی درباره آداب و فرهنگ‌های اقوامی که برای آن‌ها تعیین شده است یک درس تنظیم و ارائه کنند. پرورش مهارت در نوشتن و بند نویسی به صورت منسجم درمورد یک موضوع و تقویت دامنه واژگان و جمله بندی صحیح و استفاده از علایم نگارشی از اهدافی است که در درس آزاد فارسی ششم دنبال می‌شود.

  در ادامه یک نمونه درس آزاد برای فارسی ششم ابتدایی تقدیم شما میشود.

  جواب درس آزاد فارسی ششم فرهنگ بومی ۱

  نمونه درس آزاد فارسی ششم فرهنگ بومی 1

  در این بخش از ساینس هاب یک نمونه درس آزاد برای فارسی ششم ابتدایی (فرهنگ بومی 1) برای شما بازنشر می‌کنم. منبع این درس، دبستان شهید صالح خسروی می‌باشد.

  معلمی که شنا بلد نبود اما شناگر قلب ها شد

  ادهم مظفری در تاریخ پنجم شهریورماه 1353 شمسی در خانواده‌ای مذهبی در روستای پشته از توابع کامیاران به دنیا آمد. ادهم مظفری کودکی را در میان کانون گرم و صمیمی خانواده سپری نمود و به سن شش سالگی رسید. سن فرارسیدن تحصیل و مدرسه، پدر که دوستدار تحصیل فرزندش بود او را به شهرستان کامیاران فرستاد تا بتواند به مدرسه برود. محیط شهر برای کودکی همچون ادهم غریب بود، اما وی با استعداد و لیاقتی که داشت خیلی زود خود را در مدرسه میان معلمان و همکلاسی‌هایش جا انداخت. ادهم توانست مقاطع ابتدایی و راهنمایی را با کسب بهترین نمرات سپری نموده و به دبیرستان راه یابد و در رشته‌ی ریاضی و فیزیک در دبیرستان شهید غفاری کامیاران به ادامه‌ی تحصیل بپردازد. در سال دوم دبیرستان بنا به علاقه‌ی قلبی که به شغل شریف معلمی داشت و دریافته بود که زادگاهش به او نیاز دارد با شرکت در آزمون ورودی دانشسرا طرح دو ساله در خردادماه ۱۳۷۱ با نمره‌ی عالی پذیرفته و در دانشسرای سنندج ثبت نام نمود و در سال ۱۳۷۳ با کارنامه‌ای درخشان فارغ‌التحصیل شده و به جمع معلمان شهرستان کامیاران پیوست. وی با شور و اشتیاق فراوان شروع به کار نمود. در سال تحصلی ۷۴ – ۷۳ در روستای درویان سفلی در سال تحصیلی ۷۵ – ۷۴ در روستای ورمهنگ، در سال تحصیلی ۷۶ – ۷۵ در روستای پشاباد و در سال تحصیلی ۷۷ – ۷۶ در روستای الک از توابع کامیاران مشغول به امر مقدس تدریس شد.

  چهارشنبه سوری است. ۲۷/ ۱۲/ ۱۳۷۶ ادهم صبح زود از منزل خارج می‌شود تا به آخرین دیدار با شاگردانش برود، او از اول صبح به قصد خداحافظی رفته بود با شاگردانش، با ما و با همه. اما غافل از اینکه او از لحظه‌ی خداحافظی خود را به ما شناساند و ما تازه با او آشنا شدیم و هرگز پیمان آشنایی را با جدایی عوض نخواهیم کرد.

  چهارشنبه سوری امسال برخلاف سال‌های گذشته در دیار ما چهارشنبه‌ی سیاهی بود؛ هوا طوفانی بود. ساینس هاب، باران و برف هم از دیشب شروع به باریدن کرده بود. رودخانه‌ی کام صدای عجیبی داشت. رودخانه‌ی کام به خود جرئت داده بود کام برف و باران را برآورده نماید. رودخانه به تعداد شاگردان مدرسه تماشاچی داشت اما هیچکدام را نمی‌پسندید. به دنبال میهمان خود می‌گشت. رودخانه بهانه‌ی لازم را پیدا کرد و آن بوئیدن یکی از گل‌های مدرسه، دانش‌آموز شهین فریدی بود. او خوب می‌دانست که باغبان برای نجات گل خواهد آمد. همین که گل به روی آب افتاد گل‌های دیگر با فریاد و همهمه باغبان را صدا کردند.

  آب طغیانگر، گل را نزدیک ۷۰ متر با خود برده بود اما او خوب میدانست که گل ته آب نمیرود چون هنوز بسیار سبک است و سال‌ها تا درخت شدن فاصله دارد. ادهم خود را در آب انداخت و همچون غواصی شناگر شاگردش را به روی تنه‌ی درختی انداخت و او را از مرگ حتمی نجات داد.

  ادهم بارها گفته بود که در طول عمرش شنا نکرده و از آب خیلی می‌ترسد. اما اینبار ادهم چیزی دیگر بود؛ انگار که سال‌های سال است با آب مونس است. آب از ترس او صدایش را بلندتر کرده بود. همه‌ی مردم در تلاش بودند که ادهم را نجات دهند. ادهم هیچ سر و صدایی نمیکرد، حتی یکبار هم نگفت مرا نجات دهید. تنها می‌گفت: «مردم من چیزیم نیست، شهین چه شد؟» چندین بار این جمله را تکرار کرد و با جریان سرد و بی‌رحم آب همسفر گشت و برای همیشه به خاطره‌ها پیوست.

  ای دوست، ای انسان، ای معلم ای کاش می‌دانستم که در آن لحظه‌ای که میهمان آب بودی و تا سینه در آب غلتیده بودی چه در قلبت می‌گذشت. آری تو اسطوره شدی.

  آری! او همان دستانی را تکان داد که انسانی را نجات داده بود و این جملات را برای دستان خود زمزمه می‌کرد: «امیدوارم که از من راضی باشید. با شما بر تخته‌ی کلاس درس انسانیت را نوشتم، خواندم و نوشتم که آری من انسانم.»

  آری! آب و میهمان بزرگش بار سفر بستند. ادهم ۲۳ سال عمر نکرد. تنها سه روز زندگی کرد و بقیه را فقط زیست، اما باید طول هر روز زندگی او را بی‌نهایت نوشت. مردم می‌دانند که نام و یاد ادهم تا انسانیت باشد زنده خواهد ماند. او درس ایثار و فداکاری را از همان کودکی در دامن پاک خانواده در روستای بی‌آلایش پشته آموخته بود و نام او همچون شاهو سربلند و استوار، پابرجا خواهد ماند. زیرا در دامن او بزرگ شده بود. وی از شاهو زیبایی و استواری زندگی را فراگرفته بود. وی با شاهو پیمان بسته بود که قلّه‌ای شود مرتفع‌تر و زیباتر از او و این پیمان ناگسستنی است تا زمانی‌که شاهو پابرجاست.

  ادهم مظفری معلمی که معلمانه زیست یادش گرامی باد.

  درک مطلب درس هفتم صفحه ۵۵ فارسی ششم ابتدایی

  سوالات این بخش هم بایستی بر مبنای درس تنظیم شده در بخش قبل طرح و پاسخ داده شود که شما در این قسمت چند سوال از متن فوق مشاهده خواهید کرد.

  1️⃣ چرا ادهم مظفری شغل معلمی را انتخاب کرد؟

  به خاطرِ علاقه‌ی قلبی که به معلمی داشت و دریافته بود که زادگاهش به او نیاز دارد.

   2️⃣ منظور از عنوان درس چیست؟

  ادهم مظفری تابحال شنا نکرده بود اما با انسانیتی که برای نجات جان شهین به خرج داد، خود را در قلب همه‌ی انسان‌ها جا کرد و اسمش جاودانه شد.

  3️⃣ ادهم زمانی که میان آب می‌غلتید چه جمله‌ای را تکرار می‌کرد؟

  مردم من چیزیم نیست، شهین چه شد؟

  دانلود PDF درس آزاد فرهنگ بومی 1 فارسی ششم

  برای دانلود فایل PDF درس آزاد فرهنگ بومی 1 فارسی ششم ابتدایی (به همراه در آزاد نگارش ششم) با حجم کم 230 کیلوبایت بر روی لینک زیر کلیک کنید:

  دانلود

  ❤❤❤

  بخوان و حفظ کن درس هفتم فارسی ششم ابتدایی

  شامل شعر همه از خاک پاک ایرانیم می شود که می‌توانید معنی آن را در لینک: معنی شعر همه از خاک پاک ایرانیم فارسی ششم ابتدایی بخوانید.

  در ادامه جواب سوالات خوانش و فهم صفحه 57 فارسی ششم را مشاهده خواهید کرد.

  جواب خوانش و فهم درس هفتم فارسی ششم

  جواب خوانش و فهم صفحه ۵۷ فارسی ششم

  با آهنگ حماسی خوانده می‌شود زیرا این شعر در وصف ایران سروده شده است و قصد دارد تا احساسات وطن دوستانه‌ی مخاطبان را برانگیخته کند. بنابراین واژه ی دشمن با آهنگ حماسی و لحنی تنفرآمیز خوانده می‌شود.

  منبع مطلب : sci-hub.ir

  مدیر محترم سایت sci-hub.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  درس هفتم فارسی ششم ابتدایی درس آزاد

  درس هفتم فارسی ششم ابتدایی درس آزاد

  اهداف درس هفتم فارسی ششم ابتدایی درس آزاد 

  1 –   تشخیص کاست یهای احتمالی کتاب و اقدام به تولید محتوای متناسب با فرهنگ بومی؛
  2  – پرورش توانایی تولید مادّهٔ درسی در دان شآموزان با نظارت و هدایت آموزگاران؛
  3  – پاسخ به نیازهای معلّمان، دانش آموزان و اولیا؛
  4  – بهر ه گیری از مشارکت همکاران در تألیف کتاب؛
  5  بهر ه گیری از تعامل دانش آموز و خانواده در سازماندهی و تألیف کتاب؛
  6  – آشنایی با برخی از نمودهای فرهنگی و جلوه های آداب و رسوم و سنّت های بومی یا منطقه ای؛
  7  – شناخت بیشتر شخصی تهای علمی و فرهنگی محلّ زندگی؛
  8 –  توجّه عمیق تر به لهجه، گویش و نشان ههای زبان محلی؛
  9  – پرورش توانایی تفکّر و نقد و تحلیل نسبت به مباحث فرهنگی؛
  10  – ایجاد علاقه نسبت به فرهنگ محلّی و آثار ادبی و زبانی منطقه ای.

  روش پیشنهادی تولید درس آزاد: بارش فکری

  مراحل تولید

  1 –  با نظرخواهی از دانش آموزان، موضوعی مرتبط با فرهنگ بومی و محلّی انتخاب می شود.
  2 –  قوانین مربوط به بارش فکری برای دانش آموزان مطرح می شود و آنها ملزم خواهند شد این قوانین را رعایت کنند.
  انتقاد کردن، آری، رد کردن دیدگاه های دیگران، خیر.
  ساختن ایده های بهتر از ترکیب ایده های مطرح شده؛ استقبال از هرچه بیشتر شدن ایده ها.

  3 –  نظرات یا اطّلاعات دانش آموزان دربارهٔ موضوع انتخابی پرسیده می شود و کلیهٔ جمله ها بدون کم و کاست، روی تابلو نوشته می شود.
  4  – پس از تمام شدن بارش فکری دانش آموزان، آنها گروه بندی می شوند تا راجع به جمله های نوشته شده در گروه گفت وگو کنند و از این طریق، جمله های تکراری را حذف نمایند. جمله هایی را که قابلیت ادغام دارند، ادغام و جمله هایی که نیاز به اصلاح دارند، اصلاح کنند.
  5 –  جمله های جدید، مجدداً بر روی تابلو نوشته می شوند و با نظر کلیهٔ دانش آموزان، اولویت بندی صورت می گیرد.
  6 –  متن حاصل بعد از تنظیم و نهایی شدن با خطّ خوش، بر روی تابلو نوشته می شود و همهٔ دانش آموزان، آن را در کتاب خود می نویسند.

  نکتۀ مهم: پیشنهاد می شود در هر استان، متون تولید شده در این فصل، گردآوری و جمع بندی شود.

  نوشته به گونه ای باشد که ویژگی های آن استان را به خواننده معرّفی کند.

  این مطالب برای گروه زبان و ادب فارسی دفتر تألیف ارسال شود

  تا از کنار هم قرار دادن آنها کتابی با عنوان دایره المعارف استان شناسی تولید شود که مخاطبش دانش آموز دورهٔ ابتدایی باشد.

  بدیهی است استا نهایی که مطلبی ارسال نکنند، در آن کتاب، غایب خواهند بود.

  معلمان گرامی می توانند هفت جلسه را طبق برنامهٔ درس های پیشین به درس آزاد اختصاص دهند.

  منبع مطلب : dabesto.ir

  مدیر محترم سایت dabesto.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  درس هفتم ( آزاد ) کلاس ششم خراسان شمالی

  فرهنگ بومی(1)

  برای دانلود درس روی تصویر کلیک کنید .

  با فرمت Word

  با فرمت Pdf

  منبع مطلب : www.talashvatalim.blogfa.com

  مدیر محترم سایت www.talashvatalim.blogfa.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  آنیسا : خیلی زیاده !!!!

  آنیسا : خیلی زیاده !!!!

  ناشناس : زیادی درازه اندازه ‌......... هست 😂😂😂😂😂

  ناشناس : خیلی دراز هست یه زره کوتاه بنویسین ولی یه جور جاش میدم

  Sahar : سلام من موندم چی بنویسم😕😕

  مهسا : به نظر من متن کوتاه باشه بهتره

  بنیتا : اصلا راضی نیستم

  ناشناس : خیلی مسخرس یک چرا این متن هیچ ربطی به فرهنگ بومی نداره و تازه همه میفهمن از روی اینترنت هست یا خودت ننوشتی دوم اصلا وقتی این نمره نداره یا مثلا تو امتحان نمیاد باید بهمون بدن بنویسیم

  ناشناس : خیلی‌ خیلی خیلی زیاد هست 😤

  مهتاب : میشه لطفا خلاصه کنیدو نگارشش رو هم بنویسید

  ممد : خیلی زیاده

  نیلی : خیلی زیاده......... اصلا نمیتونم بنویسم چون زیاده ☹️👀👀🙆‍♀️😔👍

  فاطی : ارع خیلی طول میکشه

  محمد یوسف : خوب حالا توهم 🤗🤗🤗🤗

  ابوالفضل عاکفی فر : همین سایت ها چرا جوابی ندارند چرا وقت مارو می گرند

  درست : تو راست می گی ولی به توچی

  نجمه : چقدر زیاده 😂

  نیلی : من هیچی نمیدونم خیلی زیاده 😔👀👀👀👀

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 3 روز قبل
  0

  خیلی زیاده

  ناشناش 5 روز قبل
  1

  سلام می توانید متن را خونده و خودتان خلاصه کنید . قرار نیست جوابا همینطوری راحت براتون فراهم شه که 😒

  ناشناس 5 روز قبل
  1

  بد

  ناشناس 5 روز قبل
  -1

  بروبابا

  پوریا ام 6 روز قبل
  -1

  کیرم تو عقلتون با این متنتون

  Zahrs 6 روز قبل
  2

  سلام خیلی طولانی هست ولی هر جور که بود جاش کردم آنقدر ریز نوشتم که نمیشه خوند

  Zahrs 6 روز قبل
  1

  سلام خیلی طولانی هست ولی هر جور که بود جاش کردم آنقدر ریز نوشتم که نمیشه خوند

  ناشناس 8 روز قبل
  2

  خوب میشه درباره فرهنگ بومی ارسال کنید

  حسین 8 روز قبل
  0

  زیاده کمترش رو می خوام حولاصه

  Losla 9 روز قبل
  2

  عالی بود

  عمران 10 روز قبل
  0

  این خیلی خوب بود

  11 روز قبل
  0

  خیلی عالییی ممنون

  ناشناس 11 روز قبل
  0

  لالا

  ناشناس 11 روز قبل
  1

  لالا

  ناشناس 11 روز قبل
  2

  سلام واییییی خیلی بد بود من 3ساعت باهاش گیر بودم واییی

  اینقد طولانی نباشه

  Z 12 روز قبل
  0

  عالی عالی بود 🌹🤩😍

  ناشناس 12 روز قبل
  0

  خیلییی زیاده

  محمد امین 13 روز قبل
  2

  خیلی زیاد

  ؟ 13 روز قبل
  1

  نمی نوشتی خیلی بهتر بود مسخره

  پصرک دپرس🚶🏻‍♂️ 15 روز قبل
  1

  خیلی زیاده عااا ناموصن چه جوری جاش کنم 😐

  😇 17 روز قبل
  2

  سلام

  این خیلی گند به این طول و درازی هرکس این نوشته خر خون

  ناشناس 17 روز قبل
  1

  سلام لطفا از آداب رسوم شهر ها هم بزار

  yasi 18 روز قبل
  2

  خیلی زیاده🙁

  سما 18 روز قبل
  1

  خیلی زیاد ولی خوب هست

  谢谢 Okey thanks

  علیرضا اصلانی 21 روز قبل
  0

  عالییی

  hades 22 روز قبل
  0

  okعالیبود 🙃❤

  نیلی 8 ماه قبل
  5

  خیلی زیاده......... اصلا نمیتونم بنویسم چون زیاده ☹️👀👀🙆‍♀️😔👍

  نیلی 8 ماه قبل
  4

  من هیچی نمیدونم خیلی زیاده 😔👀👀👀👀

  نجمه 9 ماه قبل
  4

  چقدر زیاده 😂

  عالی 9 ماه قبل
  0

  عالی

  0
  hades 22 روز قبل

  موافقم

  ماهک 9 ماه قبل
  0

  خیلی زیاده

  تتلیتی 9 ماه قبل
  3

  کیا تتلو رو دوس دارن؟💜

  0
  پصرک دپرس🚶🏻‍♂️ 15 روز قبل

  من🤙

  3
  سما 18 روز قبل

  من

  1
  hades 22 روز قبل

  من

  1
  hades 22 روز قبل

  من

  یه تتلیتی 9 ماه قبل
  2

  سلام فقط میتونم بگم 🖕🏿

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  عالی

  -1
  سما 18 روز قبل

  🤝🏻👌🏻

  سهیلا 10 ماه قبل
  -1

  خیلی دارز

  ن 10 ماه قبل
  -1

  ع

  شقایق 10 ماه قبل
  -1

  خیلی زیاده

  پرنسس 10 ماه قبل
  -1

  خیلی خیلی 👍خوبه عالیه دانلود کنید من همیشه توگوگل دانلود می کنم

  پویا 10 ماه قبل
  1

  ممنون خیلی خوب بود ولی زیاده

  -1
  """" 10 ماه قبل

  خوب نبود

  اوین 11 ماه قبل
  -1

  ع

  -1
  زهر 10 ماه قبل

  سلام

  چونن

  خاصن

  ناشناس 11 ماه قبل
  -1

  حجکگجدند پ مدح

  فرشته 11 ماه قبل
  1

  سلام ممنون خیلی خوب بود

  2بضثب 12 ماه قبل
  -1

  من یه چیز خوب و کوتاه میخواستم نه اینجوری

  0
  سما 18 روز قبل

  بله دقیقا

  محمد 12 ماه قبل
  -1

  خیلی زیاده

  0
  اره خیلی خیلی زیاده 11 ماه قبل

  آره خیلی خیلی زیاده کاش دوستان مختصر ومفید بنویسن ممنون میشم

  طاها 12 ماه قبل
  0

  اره این چه مدل درسیه

  مهلا 12 ماه قبل
  0

  خیلی زیاده متن های دیگه ای نداره اگر دارم من گشتم ندیدم

  آیات 12 ماه قبل
  -2

  خیلی مطلبش خوبه اما خیلی زیاده

  -2
  مهلا 12 ماه قبل

  دقیقا

  ناشناس 12 ماه قبل
  -2

  ۱.خیـــلی زیاد بود۲.من هیچی نفهمیدم۳.اولش خوب شروع شد ولی بقیش قشنگ نبود۴.من اینو چجوری تو کتابم جا بدم؟!

  4
  درست 12 ماه قبل

  تو راست می گی ولی به توچی

  0
  yeganeh 12 ماه قبل

  پس داتلود‌نمی‌کردی

  ابوالفضل عاکفی فر 12 ماه قبل
  4

  همین سایت ها چرا جوابی ندارند چرا وقت مارو می گرند

  1
  yeganeh 12 ماه قبل

  بله‌من‌هم‌موافقم

  حفصه 12 ماه قبل
  2

  این خیلی زیاده

  مهدی 12 ماه قبل
  1

  نمیدونم کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن

  ناشناس 12 ماه قبل
  3

  خیلی مسخرس

  0
  اره خیلی خیلی زیاده 11 ماه قبل

  یس

  ناشناس 12 ماه قبل
  0

  همه سایت ها این داستانه رو داره

  Asal 12 ماه قبل
  1

  سلام من که همیشه درس هام و از ساینس هاپ و گام به گام نمره برتر میگیرم و خیلی کمک میکنه دوستان و اینکه من فقط دارم دنبال نگارشش میگیردم و نگارش رو میخوام ولی مطالب که دادید عالی بود دوستان خیلی خوب بود کسی های که میگن بد بود براتون متاسفم ممنون از شما و سایتتون♥️😚

  ❣محدثه❣ 12 ماه قبل
  2

  خیلی خوب بود اما بهتر بود کوتاه باشه توکتاب جانمیش

  فاطمه سادات طالب پور 12 ماه قبل
  0

  ممنون خیلی خوب بود

  علی ریحان 12 ماه قبل
  -2

  میشه درس آزاد را نشون بدین

  0
  صاحب متن 8 ماه قبل

  نمیشه

  Sahar 12 ماه قبل
  7

  سلام من موندم چی بنویسم😕😕

  0
  آرین 12 ماه قبل

  من هم

  رستا 12 ماه قبل
  2

  میشه بگید جواب هاش. کجاس ممنون میشم بگید

  ممد 12 ماه قبل
  5

  خیلی زیاده

  بنیتا 12 ماه قبل
  6

  اصلا راضی نیستم

  0
  خوشایند 8 ماه قبل

  خیلی هم خوبه دم کسی که نوشته گرم

  فاطمه گلی🙋‍♀️ 12 ماه قبل
  2

  سلام خیلی درباره من کوتاه دوست دارم بنویسم 😒

  فاطی 12 ماه قبل
  0

  یکم کمتر مینوشتی دستم درد گرفت از بس نوشتم😶😐😐

  سلام 12 ماه قبل
  1

  سلام

  0
  ناشناس 12 ماه قبل

  سلام

  مهتاب 12 ماه قبل
  5

  میشه لطفا خلاصه کنیدو نگارشش رو هم بنویسید

  ناشناس 12 ماه قبل
  0

  ببخشید شما هیچ معلم خوبی نیستید چون شما هیچ مطالبی رو کامل نکردین

  ناشناس 12 ماه قبل
  -2

  سلام خیلی راضی بودم ممنون

  0
  علی رضانوری 12 ماه قبل

  خیلی خوب بود از نظر من عالی هستش

  Fatemeh 12 ماه قبل
  -1

  خیلی خیلی خوبه

  🔱💔 12 ماه قبل
  -2

  درس ازاد معلوم نیس تا کدوم پایه هست

  0
  رضایی 8 ماه قبل

  چرا معلومه

  فاطمه 12 ماه قبل
  0

  خیلی خوب بود اما یکم زیاد بود

  kosar 12 ماه قبل
  3

  ببخشید من نگارش درس ازدا ششم با متنمعلمی ک شنا کردن بلد نبود اما شناگر قلب ها بود با این موضوع. نگارش رو می خوام لطفاً بزارید خواهش میکنم

  ناشناس 12 ماه قبل
  5

  خیلی‌ خیلی خیلی زیاد هست 😤

  ناشناس 12 ماه قبل
  9

  زیادی درازه اندازه ‌......... هست 😂😂😂😂😂

  4
  محمد یوسف 12 ماه قبل

  خوب حالا توهم 🤗🤗🤗🤗

  مجید دلیجه 12 ماه قبل
  -1

  من از استان البرز میدونم

  ناشناس 12 ماه قبل
  8

  خیلی دراز هست یه زره کوتاه بنویسین ولی یه جور جاش میدم

  0
  شادی 12 ماه قبل

  نگارش رو هم بزارین

  -2
  حسنا 12 ماه قبل

  اره زیاده و لی کوچیکه مینوسم تا جا بشه

  4
  فاطی 12 ماه قبل

  ارع خیلی طول میکشه

  sara 12 ماه قبل
  1

  چرا همه سایت ها در مورد این موضوع توضیح داده؟؟؟؟؟

  💗💗 12 ماه قبل
  0

  به نظرمن میشه که نگارش روتکمیل کنید تادیگران باکمک اینجا نگارششون روتکمیل کنند ماننداملاودانش زبانیش وهمش این نظره منه😎

  ناشناس 1 سال قبل
  -2

  سلام من از پست های شما را دوست دارم☺️✨

  0
  احسنی 8 ماه قبل

  باید هم خوشت بیاد

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  خیلی هم خوبه کسانی که فشح می دهند ببخشید. ببخشید خودشون نفهمند

  0
  مهیار 12 ماه قبل

  ساکت بابا ته

  ناشناس 1 سال قبل
  2

  خیلی زیاده

  0
  Joker 1 سال قبل

  واقعا بعد چه ربطی به فرهنگ بومس داشت😶🤨

  ناشناس 1 سال قبل
  5

  خیلی مسخرس یک چرا این متن هیچ ربطی به فرهنگ بومی نداره و تازه همه میفهمن از روی اینترنت هست یا خودت ننوشتی دوم اصلا وقتی این نمره نداره یا مثلا تو امتحان نمیاد باید بهمون بدن بنویسیم

  -1
  عسل 26 روز قبل

  اصلا ربطی ندارد وکیلی تابلو هست که از اینترنت در آوردیم باید کامل باشه و ربط پیدا کنه

  -1
  حسین 8 ماه قبل

  خیلی هم ربط داره بعد خب بنویس اگر عقل داری و میتونی

  ناشناس 1 سال قبل
  0

  ممنون معلمم راضی بود

  فاطمه 1 سال قبل
  -2

  سلام ✋✋✋✋✋✋

  0
  معین خدادادی 14 روز قبل

  به هر حال خوب بود ولی چرا جواب نگارش و نداشت ؟؟؟؟؟ 😂😂😂😂😂😂😂⚽️⚽️⚽️

  1
  معین خدادادی 14 روز قبل

  این درس خیلی زیاده تازه شم معلما میفهمن که ما تو اینترنت اواردیم و نمره ای هم نداره

  0
  نازنین 8 ماه قبل

  برو تو کلام🤣🤣

  فاطمه 1 سال قبل
  -1

  سلام ✋✋✋✋✋😜😜

  -2
  نازنین جهان تیغ 12 ماه قبل

  سلام

  -1
  Joker 1 سال قبل

  سلام بابا سلام اه

  درباره ایران ندارید 1 سال قبل
  -1

  نه یا اره

  نویسنده 1 سال قبل
  1

  ممنونم

  0
  امیر 8 ماه قبل

  تو که کاری نکردی تازه متن هم بد بود

  زهرا نوروزی 1 سال قبل
  0

  عالی بود معلمم راضی بود

  زهرا نوروزی 1 سال قبل
  0

  مممنونم

  6 1 سال قبل
  1

  سلامتی تون ✋ سلام 🙂 سلام سلام سلام سلام

  6 1 سال قبل
  2

  7

  یسنا 1 سال قبل
  0

  خیلی زیاده ولی جالب هم نیست😒😒😒

  0
  ناشناس 12 ماه قبل

  Vay

  -2
  سارا 12 ماه قبل

  موافقم اصلا ربطی به فرهنگ بومی نداشت.زیاد هم بود

  (:setayesh 1 سال قبل
  1

  باحال نی

  -1
  ✅❌ 12 ماه قبل

  Ok

  ♡ عسل♡ 1 سال قبل
  -1

  😑😑😑😑خوبه حالا 😉

  مرینت 1 سال قبل
  0

  خیلی زیاده ولی یه جوری جاش میکنیم99/8/26

  -1
  ✅❌ 12 ماه قبل

  چه باحال تاریخ هم زده 😂😂😂😂😂

  -1
  ♡ عسل♡ 1 سال قبل

  مرینت منم ko🤨

  مهسا 1 سال قبل
  6

  به نظر من متن کوتاه باشه بهتره

  آنیسا 1 سال قبل
  9

  خیلی زیاده !!!!

  برای ارسال نظر کلیک کنید