در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دانلود کتاب باشگاه پنج صبحی ها

  1 بازدید

  دانلود کتاب باشگاه پنج صبحی ها را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  دانلود کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها | نوشته رابین شارما

  دانلود کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها | نوشته رابین شارما

  سحرخیزی نه‌تنها در این روزگار پرمشغله حائز اهمیت است بلکه از دیرباز از سوی بزرگان و افراد موفق گوشزد شده است. ضرب‌المثل «سحرخیز باش تا کامروا شوی!» نشان از اهمیت و ارزش بالای سحرخیزی است؛ زیرا افراد با انجام این عمل می‌توانند بیشترین بهره‌وری را از روزشان داشته باشند. صبح زود بیدار شدن تنها یک عمل ساده نیست بلکه یک عادت خوب است که منجر به انجام امور در اسرع وقت می‌شود. «رابین شارما»، نویسنده و روانشناس حوزه‌ی موفقیت با اشراف بر اهمیت این موضوع راهکارهای ساده و عملی که به سحرخیزی کمک می‌کند را در کتاب «باشگاه پنج صبحی‌ها» گردآوری کرده است. این اثر روایت اهمیت سحرخیزی در قالب داستان برای افرادی است که در پی فاکتورهای موفقیت هستند.

  درباره کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها

  کتاب «باشگاه پنج صبحی‌ها» اثر «رابین شارما» بانام اصلی The 5 AM Club: Own Your Morning. Elevate Your Life روایت داستان دو غریبه است که با یک فرد بسیار پولدار آشنا می‌شوند. آن‌ها از آموزه‌ها و دستورالعمل‌های فرد پولدار استفاده می‌کنند تا مسیر موفقیت را بپیمایند. نویسنده در این اثر از اهمیت پنج صبح بیدار شدن می‌گوید، او از این زمان به‌عنوان ضربان تپنده‌ی جهان یاد می‌کند و به همه‌ی افرادی که به‌دنبال موفقیت هستند پیشنهاد می‌کند سحرخیز باشند. او معتقد است در این زمان افراد از هوشمندتر هستند و بدنشان نسبت به زمان‌های دیگر روز از انرژی بیشتری برخوردار است. هدف اصلی این کتاب از نامش مشخص است، شامل آموزه‌هایی است که به شما کمک می‌کند تا میزان بهره‌وری‌تان با برنامه‌ی صبحگاهی افزایش یابد. با داشتن برنامه‌ی منظم و سحرخیزی افراد می‌توانند در کار، زندگی شخصی و روابطشان موفق‌تر عمل کنند و از زمانشان به نحو احسن استفاده کنند. نکات ارائه شده در این اثر ساده و آسان است و هر فرد می‌تواند آن‌ها را عملی کند.

  مروری بر فصل‌های کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها

  کتاب «باشگاه پنج صبحی‌ها» اثر «رابین شارما» شامل فصل‌های متعددی است و خواننده را به سحرخیزی و استفاده‌ی درست از زمان راهنمایی می‌کند. «اقدام خطرناک»، «برخوردی غیرمنتظره با یک غریبه‌ی عجیب»، «رها کردن حد متوسط و هر آنچه معمولی است»، «ماجرایی عجیب در رابطه با به دست گرفتن کنترل صبح»، «پرواز به قله‌های بهره‌وری، مهارت و شکست‌ناپذیری»، «آماده‌سازی برای دگرگونی در بهشت آغاز می‌شود»، «روش ۵ صبح: برنامه‌ی صبحگاهی سازندگان دنیا»، «چهارچوبی برای نمایان کردن عظمت»، «چهار زمینه‌ی تمرکز افراد تاریخ‌ساز»، «هدایت کشتی زندگی در امواج خروشان روزگار»، «اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها، تشریفات عادت‌سازی را کشف می‌کنند»، «اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها فرمول ۲۰/۲۰/۲۰ را می‌آموزند»، «اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها ضرورت خواب را درک می‌کنند»، «اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها درباره‌ی ده تاکتیک نبوغ مادام‌العمر آموزش می‌بینند»، «اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها چرخه‌ی دوگانه‌ی عملکرد نخبگان را می‌آموزند» و «اعضای باشگاه پنج صبحی‌ها به قهرمان زندگی خودشان تبدیل می‌شوند» عناوین برخی از فصل‌های کتاب هستند.  

  درباره رابین شارما، نویسنده‌ی کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها

  «رابین شارما» Robin Sharma نویسنده و سخنران انگیزشی اهل کانادا در 18 ماه مارس سال 1965 به دنیا آمد. او تحصیلاتش را درزمینه‌ی وکالت به سرانجام رساند ولی فعالیت در این حوزه را پس از مدتی رها کرد. او کتاب The Monk Who Sold His Ferrari را سال 1999 منتشر کرد که بسیار موفقیت‌آمیز بود. این اثر نام «رابین شارما» را به شهرت جهانی رساند و به بیش از پنجاه زبان دنیا ترجمه شد. این اثر بانام «راهبی که فراری‌اش را فروخت» به فارسی ترجمه شده است که نسخه‌ی صوتی خلاصه‌ی آن در سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدای «علی نجفی» برای دانلود موجود است. «رابین شارما» پس از این اثر کتاب‌های زیاد دیگری درزمینه‌ی موفقیت و برنامه‌ریزی منتشر کرد، برخی از آن‌ها به فارسی ترجمه شده‌اند. نسخه‌ی الکترونیک کتاب‌های «۸ هدف اصلی برای داشتن کسب‌وکار»، «۱۰ قانون موفقیت»، «راهبی که فراری‌اش را فروخت»، «۲۰۰ راز عالی برای دستیابی به موفقیت و مدیریت خود» و «چگونه اعتمادبه‌نفس داشته باشیم» اثر «رابین شارما» هم در سایت و اپلیکیشن فیدیبو برای خرید و دانلود موجود هستند.

  در بخشی از کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها می‌خوانیم

  انگار چیزی جلودار مرد بی‌خانمان نبود. «و ثانیاً، من در عالم کسب‌وکار خیلی موفقم. تعدادی شرکت راه‌اندازی کردم که توی این دوره که شرکت‌ها میلیاردها دلار درآمد دارن ولی در آخر سود خالصی براشون نمی‌مونه، سوددهی خیلی بالایی دارن. خیلی بامزه است. دنیا کم‌وبیش داره دیوونه می‌شه. حرص و طمع خیلی زیاده، ولی عقل سلیم خیلی کم. و سوم، اگر اجازه بدید...» در حالی که صدای خش‌دارش بلندتر می‌شد، ادامه داد: «یه هواپیما روی یه باند آسفالته منتظرمه که از اینجا چندان دور نیست. پس، قبل از اینکه برم، یک‌بار دیگه ازتون می‌پرسم... چون دلم می‌خواد بدونم. شما دو نفر از کدوم قسمت سخنرانی بیشتر خوشتون اومد؟»

  هنرمند جواب داد: «تقریبا از همه‌اش. از همه‌اش خوشم اومد. تمام حرف‌های اون اسطوره‌ی پیر رو ضبط کردم.»

  مرد بی‌خانمان حین آنکه دست‌ها را محکم روی سینه قلاب می‌کرد، هشدار داد: «این کار غیرقانونیه. با این کار ممکنه خودت رو بندازی توی یه هچل قانونی.»

  کارآفرین هم تایید کرد. «این کار خلاف قانونه. چرا باید همچین کاری می‌کردی؟»

  «چون دلم خواست. حس کردم باید این کار رو بکنم. من هر کاری رو که دلم بخواد انجام می‌دم. قوانین ساخته می‌شن برای شکستن، می‌دونی؟ پیکاسو گفت شما باید قواعد رو مثل یه حرفه‌ای بدونید، تا بتونید مثل یه هنرمند اون‌ها رو در هم بشکنید. من نیاز دارم خود واقعی‌ام باشم، نه یه گوسفند بی‌دل و جرئت که کورکورانه توی مسیری که به ناکجا ختم می‌شه دنبال گله راه می‌افته. اغلب مردم، به خصوص اون‌هایی که پول توی جیبشون دارن، هیچی نیستن غیر از یه مشت شارلاتان. درست عین اینکه سخنران گاهی وقت‌ها می‌گفت: شما" یا می‌تونید همرنگ جماعت بشید یا می‌تونید دنیا رو متحول کنید، ولی نمی‌تونید جفتش رو با هم انجام بدید. خلاصه. همه‌اش رو ضبط کردم. الآن اگه دلتون می‌خواد، بهم شلیک کنید. بازداشتگاه هم بدک نیست. احتمالا اونجا چند تا آدم باحال ببینم.»

  ترجمه کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها به زبان فارسی

  کتاب «باشگاه پنج صبحی‌ها» را «رضا اسکندری آذر» به فارسی ترجمه کرده و «نشر نون» آن را در سال 1398 منتشر کرده است. نسخه‌ی الکترونیک این اثر برای خرید و دانلود در همین صفحه از سایت فیدیبو موجود است.

  «رضا اسکندری آذر» مترجم جوان ایرانی است که ترجمه‌ی کتاب‌های مختلف را در کارنامه‌ی کاری‌اش دارد، او فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک ماشین‌آلات از دانشگاه تهران است. او در دوران کودکی‌اش زبان انگلیسی را فراگرفته و از همان زمان به ادبیات علاقه‌ی فراوان داشته است. او طی این سال‌ها نویسندگان ناشناخته‌ی ادبیات داستانی بین‌الملل ازجمله «جی.پی. دانلیوی» را به خوانندگان زبان فارسی معرفی کرده است.

  «رضا اسکندری آذر» علاوه‌بر ترجمه‌ی داستان و کتاب‌های روانشناسی در ترجمه‌ی آثار حوزه‌ی کودکان نیز پرکار بوده، او در این زمینه مجموعه کتاب‌های معروف «کارآگاه سیتو» نوشته‌ی «آنتونیو ایتوربه» را به فارسی ترجمه کرده است. «ما حیوان‌ها» اثر «جاستین تورس»، «مردی که خودش را تا کرد» اثر «دیوید جرولد»، «خدمتکارم جیوز و داستان های دیگر» اثر «وودهاوس»، «قانون۵ ثانیه‌ای» اثر «مل رابینز»، «خفگی» اثر «چاک پالانیک» و «مرد زنجبیلی» اثر «دانلیوی» از ترجمه‌های دیگر این مترجم هستند که نسخه‌ی الکترونیک آن‌ها برای خرید و دانلود در سایت و اپلیکیشن فیدیبو موجود هستند. 

  کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها برای چه کسانی مناسب است

  ساعات ابتداییِ روز از باارزش‌ترین زمان‌های یک روز است که یک فرد می‌تواند با بهره‌برداری از آن به سمت موفقیت پیش رود. کتاب «باشگاه پنج صبحی‌ها» در ارتباط با همین موضوع تدوین شده است و مناسب افرادی است که می‌خواهند نظیر افراد موفق و پولداران برنامه‌ریزی کنند تا به پیشرفت برسند. افراد با خواندن کتاب «باشگاه پنج صبحی‌ها» آموزش می‌بینند از زمانشان بیشترین استفاده را بکنند.

  منبع مطلب : fidibo.com

  مدیر محترم سایت fidibo.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دانلود رایگان کتاب باشگاه پنج صبحی ها اثر رابین شارما

  دانلود رایگان کتاب باشگاه پنج صبحی ها اثر رابین شارما

  کتاب باشگاه پنج صبحی ها نوشته رابین شارما است. این کتاب روایتگر زندگی دو شخص خوش شانس هست که با یک فرد ثروتمند آشنا می شوند. و از آموزش ها و راهکارهای آن فرد پولدار بهره می برند تا مسیر موفقیت را به درستی ادامه بدهند.رابین شارما در این اثر بر اهمیت سحر خیزی و از جمله بیدار شدن در ساعت پنج صبح سخن می گوید.او این زمان را بسیار پر اهمیت می داند و معتقد است که این زمان ،زمان رسیدن به تمام خواسته های انسان در طول روز است برای همین به تمام انسان هایی که به دنبال موفقیت هستند،پیشنهاد می کند که کتاب باشگاه پنج صبحی ها را بخوانند و سحرخیز بودن را جز عادات خود قرار بدهند.

  نویسنده ی این کتاب اعتقاد دارد که ما انسان ها در ساعت پنج صبح از هوشیاری بالایی برخوردار هستیم و بدنمان نسبت به ساعات و روز های دیگر انرژی زیادی دارد.

  هدف این کتاب آموزش آموزه هایی است که باید ساعت پنج صبح انجام دهید،که با انجام دادن آنها میزان دستیابی شما به آنچه که می خواهید سریع تر خواهد شد.اگر شما این عادت را در خود ایجاد کنید که صبح ها زودتر بیدار شوید این سحرخیزی باعث می شود که شما در کار ،زندگی شخصی و روابطتان موفق تر عمل کنید.و از این زمان به نحو احس بهره ببرید.این کتاب به گونه ای نوشته شده است که تمرینان آن ساده و آسان باشد،و هر فردی بتواند به آنها عمل کند.

  درباره کتاب باشگاه پنج صبحی ها

  کتاب باشگاه پنج صبحی ها شاهکاری ویژه از رابین شارما است که یک تحول اساسی در مدیریت فردی انسان ایجاد می کند. و راجب جادویی به نام سحرخیزی در قالب یک داستان صحبت می کند که اهمیت آن را در دستیابی به موفقیت بیان می کند.
  شخصیت های این داستان را یک بی خانمان میلیاردر و یک خانم کارآفرین و یک آقای هنرمند تشکیل می دهند.که میلیاردر سعی بر این دارد که تاثیر بیدار شدن در پنج صبح را به صورت واقعی به آن دو نفر نشان دهد. و افرادی هم که این سخنان میلیاردر را در کتاب باشگاه پنج صبحی ها می خوانند.عکس العمل شان به زندگی به شکلی دگرگون می شود.

  البته موضوع اصلی اینکه ما چگونه ساعت پنج صبح بیدار بشویم؟ که میلیاردر راهکار ویژه ای رو برای این موضوع در کتاب بیان می کند و روش های ویژه ای را برای پیوستن به باشگاه پنج صبحی ها آموزش می دهد.

  پیشنهاد میکنم این کتاب را هم گوش دهید: دانلود کتاب صوتی ماورای طبیعی شدن اثر دکتر جو دیسپنزا

  کتاب باشگاه پنج صبحی ها

  بخشی از این کتاب:

  حس دوست داشتن بین خانم کارآفرین و آقای هنرمند بیشتر شد و آنها تصمیم بر این گرفتند که با هم ازدواج کنند.آقای رایلی از آنها دعوت کرده بود که مراسم عروسی خودشان را در بزرگترین شهر برزیل یعنی سائوپائولو بگیرند،و آنها به این دعوت پاسخ مثبت دادن و به آنجا رفتند.خانم کارآفرین پیشرفت بسیار زیادی کرده بود و از اینکه توانسته بود بر ترس های خود غلبه کند باعث بروز تغییرات بزرگی در زندگی اش شده بود.و از این بابت بسیار خوشحال بود. اما در مسیر رسیدن به کلیسا،کسانی که دستور کشتن خانم کارآفرین را داده بودند،افرادی را فرستادند تا کار را تمام کنند.به ماشین آقای رایلی حمله کردند بادیگاردهای آقای رایلی حضور پیدا کردند و تیراندازی شدت گرفت اما ماموران آقای رایلی همه چیز را مرتب کردند.

  پیشنهاد ویژه :ساخت یک کسب و کار موفق با 99 ایده پولساز + خلاصه 44 کتاب کسب و کار

  فهرست مطالب کتاب باشگاه پنج صبحی ها:

  کتاب باشگاه پنج صبحی ها مناسب چه کسانی است؟

  ساعت های شروع روز از باارزش ترین زمان های روز هست. که هر انسانی می تواند با استفاده بهینه از آن به سوی موفقیت قدم بردارد.کتاب باشگاه پنج صبحی ها راجب همین موضوع نوشته شده است. این کتاب مناسب افرادی است که می خواهند همانند افراد موفق و ثروتمند برنامه ریزی کنند تا به پیشرفت برسند.شما با خواندن این کتاب یاد خواهید گرفت که از زمان تان بهترین استفاده را بکنید.

  منبع مطلب : ibookshop.ir

  مدیر محترم سایت ibookshop.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دانلود کتاب باشگاه 5 صبحی‌ها

  دانلود کتاب باشگاه 5 صبحی‌ها

  میکروکتاب باشگاه 5 صبحی‌ها به عنوان یک شاهکار معروف از رابین شارما، تغییری بنیادین در مدیریت فردی ایجاد می‌کند. این کتاب اهمیت سحرخیزی را در قالب داستانی برای افرادی روایت می‌کند که در جستجوی دستیابی به راه‌های موفقیت‌اند.

  داستانی از تاکیدهای یک بی‌خانمان میلیاردر به یک خانم کارآفرین و یک آقای هنرمند می‌خوانید؛ کسانی که در گرفتاری‌های فراوانی فرو رفته‌اند، ولی با تاکیدهایی که از باشگاه 5 صبحی‌ها دریافت می‌کنند، عکس‌العمل‌شان به زندگی به شکلی دگرگون می‌شود.

  بی‌خانمان به شما توصیه می‌کند که با بیدار شدن در 5 صبح چگونه می‌توانید زندگی خودتان را تغییر دهید و البته به این پرسش اصلی که اصلاً چگونه 5 صبح از خواب بیدار شویم و به باشگاه 5 صبحی‌ها (The 5am Club) بپیوندیم هم جواب می‌دهد. بعضی مواقع، زندگی روی ناخوشش را به ما نمایان می‌کند. مانند چیزی که برای خانم کارآفرین پیش آمد. هنگامی که او چرخ‌های قسمت عظیمی از عرصه‌ صنعت را می‌چرخاند، به خاطر خیانت شریکان، بیشتر مالکیت خود را از دست داد. اکنون برای اینکه بتواند ادامه دهد، باید حرفه‌ی جدیدی پیدا می‌کرد.

  شرایط برای او به اندازه‌ای دشوار شده بود که تصمیم گرفت به زندگی خود پایان دهد، چرا که در مدت زمان کمی، زندگی مجللش از بین رفته بود. پیش از اینکه کار خود را با قرص‌های خواب‌آور پایان دهد، روی میزش، متوجه بلیت یک گردهمایی توسعه فردی شد. هنگامی که در اوج بود به این کاغذ‌ها و انسان‌ها ارزشی قائل نمی‌شد، اما اکنون وقت آن رسیده بود تا در همه چیز نظر خود را تغییر دهد. یا باید به زندگی خود پایان می‌داد یا باید به کنفرانسی می‌رفت که روی میزش قرار داشت.

  چه کسی می‌تواند جمعیتی به اندازه‌ یک ورزشگاه را در روبروی خود جمع کند و سخنرانی کند؟ استادی که در کنفرانس قرار داشت می‌توانست این کار را انجام دهد. کاری که این سخنران ماهر انجام می‌داد باعث به حرکت درآوردن نیروهای درونی اشخاص می‌شد. سخنران کنفرانس با اینکه سنش زیاد بود اما کارش را تخصصی انجام می‌داد. سخنران کنفرانس می‌گفت: شما برای اینکه دگرگونی در جهان ایجاد کنید، چشم به جهان گشوده‌اید، در جهانی که مردم گرفتار ظواهر هستند شما می‌توانید در اندیشه، دگرگونی ایجاد کنید. نباید کم‌ و کاستی‌ها، قدرت اندیشه کردن را از شما بگیرد. هر کسی که در اینجا نشسته امکان دارد گذشته‌ای تاریک و غم‌انگیز داشته باشد، ولی نباید اجازه بدهیم که شرایط دشوار زندگی از ما یک آدم منفعل بسازد. نباید اجازه بدهید که رنج گذشته از شکوفایی آینده شما چیزی را کم کند. هر ندای منفی درونی باید آرام شود و کسی که می‌تواند این کار را انجام بدهد فقط خودتان هستید.

  همینطور که سخنران به حرف‌های خود ادامه می‌داد شخصی از میان جمعیت گفت: «این حرف‌ها زیبا و راحت است ولی زمانی که بخواهیم به آن‌ها عمل کنیم دشوار است». سخنران هم پاسخ داد: «اگر همه‌ چیز این قدر آسان به دست می‌آمد همه از آن برخوردار بودند. وقتی بتوانیم از دایره‌ راحتی خودمان خارج شویم آن زمان می‌توانیم به موفقیت دست پیدا کنیم، کلید رسیدن به خوشبختی این است که بدانید همه‌ی سعی خودتان را برای رسیدن به نتیجه‌ مورد انتظارتان انجام دادید. جایی که ناحیه‌ی راحتی شما به خاتمه می‌رسد، نقطه‌ای است که فرصت‌های تازه‌ای در زندگی‌تان به دست می‌آید.»

  در همه‌ی زمانی که سخنران مشغول صحبت بود، چیزی عجیب به نظر می‌رسید، حالش خوب نبود و مدام مکان خود را تغییر می‌داد. بعضی مواقع عرق می‌کرد و بعضی مواقع سرفه، این‌ها مکث طولانی میان صحبت‌هایش ایجاد می‌کرد. سخنران حالش بد شد و روی زمین افتاد و چشم‌هایش بسته شد.

  رابین شارما (Robin Sharma) در سال 1965 به دنیا آمد، او نویسنده، سخنران، نویسنده و مجری مشهور کانادایی در برنامه‌های تلویزیونی است و سال‌هاست در حوزه گسترش فردی در حال نوشتن و آموزش به افراد گوناگون می‌باشد. او نخست به حرفه وکالت مشغول شد اما در سن 25 سالگی تصمیم گرفت یک سخنران انگیزشی باشد! او از 1994 تا به حال 13 کتاب به انتشار درآورده که آخرین کتاب او باشگاه 5 صبحی‌ها، معروف‌ترین اثر وی است.

  میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

  میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

  در بخشی از میکروکتاب باشگاه 5 صبحی‌ها می‌خوانیم:

  عشق و علاقه بین خانم کارآفرین و آقای هنرمند بیشتر شد و آن‌ها تصمیم گرفتند تا با هم ازدواج کنند. به دعوت از آقای رایلی آن‌ها برای مراسم عروسی به بزرگترین شهر برزیل، یعنی سائوپائولو رفتند. خانم کارآفرین پیشرفت خوبی داشت، بر ترس‌هایش غلبه کرده بود و از اینکه توانسته بود تغییرات بزرگی در خودش ایجاد کند، بسیار خوشحال بود.

  اما در مسیر رسیدن به کلیسا، کسانی که دستور کشتن خانم کارآفرین را داده بودند، افرادی را فرستادند تا کار را تمام کنند. به ماشین آقای رایلی حمله کردند. بادیگاردهای آقای رایلی حضور پیدا کردند و تیراندازی شدت گرفت، اما ماموران آقای رایلی همه چیز را مرتب کردند.

  در این بین خانم کارآفرین دید که آقای هنرمند در ماشین نیست و برای پیدا کردن او در کوچه‌ها و خیابان‌ها دوید. او را در حالی یافت که مردی اسلحه به دست سر او را نشانه گرفته بود. با صحبت‌ها و حرف‌هایی که از طریق همین باشگاه 5 صبحی آموخته بود، توانست مرد را فراری دهد و جان هنرمند را نجات داد.

  این کار خانم کارآفرین نشان داد که هر کسی می‌تواند تغییر کند و این تغییر به لطف باشگاه 5 صبحی و مهم‌تر از آن حضور آقای رایلی صورت گرفته بود.

  بعد از اینکه این ماجرا تمام شد آقای رایلی به خانم کارآفرین گفت که نگران چیزی نباشد، چرا که سهام آن شرکت سرمایه‌گذاری را که شریک خانم کارآفرین بوده را خریده و دیگر کسی مزاحم او نخواهد شد. این نهایت اتفاق خوبی بود که می‌توانست برای خانم کارآفرین رخ دهد. آقای میلیاردر باید درس را ادامه می‌داد و گفت که باید به سراغ ده تاکتیکی برویم که جزء مهمی از باشگاه 5 صبحی‌ها است.

  منبع مطلب : www.ketabrah.ir

  مدیر محترم سایت www.ketabrah.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید