توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دانلود فیلترشکن سایفون نسخه اندروید

  1 بازدید

  دانلود فیلترشکن سایفون نسخه اندروید را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  Psiphon - برنامه‌ها در Google Play

  صفحه دانلود سایفون ۳

  هشدار: تیم سایفون متوجه یک بد افزار شده است که خود را به عنوان برنامه سایفون ٣ برای ویندوز جلوه داده است. این بدافزار, به عنوان یک فایل فشرده شده (zip.) به نام "pisphone3.zip" از طریق وبسایت www.copy.com در حال بخش است. امکان دارد که این فایل از طریق وبسایت ها و لینک های دیگری نیز مورد دسترسی قرار گرفته باشد. این فایل فشرده شامل یک برنامه اجرایی ویندوز به نام "pisphone3.exe" است که توضیحات و اطلاعات آنرا میتوانید در وبسایت Virus Total مشاهده کنید: Virus Total نکات مهمی که به آن باید توجه کنید اسم اشتباه برنامه است که با "e" در آخر اسم سایفون نوشته شده است. مهمتراز آن, این برنامه توسط شرکت سایفون امضا نشده است. هیچ وقت فایل اجرایی سایفون ٣ را که تازه دانلود کردید, بدون چک کردن امضای دیجیتالی آن اجرا نکنید. چک کردن امضای دیجیتالی سایفون را میتوانید از اینجا یاد بگیرید و اطلاعات لازم را ببینید: آیا نسخه سایفون ٣ ویندوز من معتبر است؟

  سایفون ۳ را با ویندوز امتحان کنید

  جدید سایفون ۳ برای اندروید

  سایفون ۳ چیست؟

  سایفون ۳ یک ابزار فیلترینگ از شرکت سایفون است که با استفاده از وی پی ان، اس اس اچ و پراکسی اچ تی تی پی برای شما دسترسی به اینترنت بدون فیلتر را فراهم میکند. کلاینت (یا بازدید کننده ) سایفون ۳ بطور اتوماتیک تقاط دسترسی جدید را فرا می گیرد تا شانس شما را برای عبور از سانسور بیشتر سازد.

  سایفون ۳ برای فراهم کردن دسترسی آزاد به مطالب اینترنت طراحی شده است. سایفون نگهداری از اطلاعات محرمانه شما روی اینترنت را افزایش نمی دهد و نباید به عنوان یک ابزار محافظ در محیط اینترنت مورد استفاده قرار گیرد.

  چگونه سایفون ۳ را دریافت کنم؟

  برای دانلود یا دریافت برنامه کلاینت (یا بازدید کننده) روی لینک مرتبط کلیک کنید.ویندوز إکس پی / ویستا / ۷ / ٨ (desktop) اندروید + ۲.۲

  کلاینت (یا بازدید کننده ) سایفون ۳ برای سیستم عامل مک و آی او اس در آینده عرضه خواهد شد.

  آیا سایفون ۳ من برای ویندوز معتبر است؟

  سایفون 3 برای ویندوز، هرگز به عنوان یک بسته قابل نصب توزیع نشده است.هر سایفون ۳ برای کلاینت (یا بازدید کننده) ویندوز یک فایل اجرایی می باشد که بصورت دیجیتال توسط شرکت سایفون امضاء شده است. ویندوز بطور اتوماتیک این امضا را هنگام اجرای برنامه کلاینت (یا بازدید کننده) چک می کند. شما نیز می توانید بصورت دستی قبل از اجرای برنامه کلاینت (یا بازدید کننده) با باز کردن قسمت مشخصات فایل، بخش امضای دیجیتال را چک کنید

  گواهیSHA1 برای شرکت سایفون مهر تأیید می باشد. برای تأییدیه معتبر دوره زمانی ۱۶ جون ۲۰۱۱ تا ۲۱ ژوئن ۲۰۱۲ ، کلید عمومی تأیید شده در قسمت جزییات نمایش داده شده است. گواهی SHA1 بصورت زیر است:

  سایفون ۳ برای ویندوز خودش را بصورت اتوماتیک بروز رسانی میکند و این عملیات بطور خودکار اعتبار هر بروزرسانی را کنترل می کند.

  چگونه سایفون 3 را با ویندوز اجرا کنم؟

  روی برنامه کلاینت (یا بازدید کننده) کلیک و آنرا اجرا نمایید. هنگام اجرای برنامه،شما باید پیغام امنیتی که نشان دهد این برنامه محصول شرکت سایفون می باشد را مشاهده کنید.

  سایفون ۳ بطور اتوماتیک هنگام اجرای برنامه شروع به برقراری ارتباط می کند. هنگام برقراری ارتباط، ایکون در حال چرخش نمایش داده می شود. شما می توانید یکی از روشهای تونل ارتباطی را دنبال کنید: وی پی ان، اس اس اچ یا اس اس اچ + VPN L2TP over IPSec SSH SSH plus obfuscation, a randomized layer on top of SSH to avoid protocol finger printing

  ارتباط با سرور سایفون هنگامی برقرار می شود که ایکون سبز نمایش داده شود. در حالت وی پی ان همه ترافیک ارتباطی شما بصورت اتوماتیک از طریق سایفون 3 وارد تونل ارتباطی می شود.

  در حالت اس اس اچ و اس اس اچ + سایفون ۳ بطور اتوماتیک مشخصه های پراکسی سییستم ویندوز را جایگذاری می کنند و ترافیک برای برنامه هایی که از این مشخصه ها پیروی می کنند را ازطریق این کانال ارتباطی عبور می دهد. این مشخصه ها بصورت پیش فرض توسط همه مرورگر های اینترنت شناخته می شوند.

  به علاوه، در حالت اس اس اچ و اس اس اچ +، سایفون ۳، یک کانال مجزا پیشنهاد می کند، جایی که ترافیک ارتباطی بین المللی از طریق پراکسی کانال می شود و نه ترافیک محلی. هنگامیکه این انتخاب فعال است، دامنه های بدون پراکسی در قسمت پیامها گزارش داده می شوند. قسمت Tunneling پراکسی را چک کنید.

  هنگامیکه شما برنامه را می بندید، سایفون ۳ بطور اتوماتیک قطع می شود. شما می توانید روی ایکون کلیک کنید تا ارتباط را برقرار کنید.

  آیا سایفون ۳ برای اندروید معتبر است؟

  هشدار: اخیرا یک شرکت امنیتی گزارش کرد که یک حفره امنیتی درسیستم عامل اندروید پیدا کرده اند که موجب میشود سیستم چک کردن امضای دیجیتالی اپ های اندورید, برنامه های مخرب را به طور اشتباه معتبر گزارش کند. به کاربران پیشنهاد میکنیم که ویژگی تایید برنامه های گوگل را با دنبال کردن راهنمایی گوگل دراینجا فعال کنند.

  هر سایفون 3 برای کلاینت (یا بازدید کننده) اندروید به عنوان یک فایل APK انتقال می یابد که بصورت دیجیتال توسط شرکت سایفون امضاء شده است. کلید عمومی معتبر شرکت سایفون بصورت زیر است

  APK ممکن است به دو صورت ارزیابی شود: یک فایل با استخراج گواهینامه از آرشیو و چک کردن اینکه آیا کدهایش با عدد بالا منطبق است یا خیر. و روش دوم با شناسایی کردن گواهینامه فایل و امضای آن خواهد بود. برای نمونه، با استفاده از کد یونیکس و ابزار جاوا:

  سایفون ۳ خودش را برای اندروید بطور اتوماتیک بروز رسانی می کند و این فرایند بصورت خودکار مشخص میکند که هر بروزرسانی معتبر است.

  چگونه سایفون ۳ را با اندروید اجرا کنم؟

  روی لینک APK سایفون با ایمیل اندروید خود یا با مرورگر کلیک کنید تا عملیات نصب آغاز شود

  برای دانلود شما باید دردستگاه اندروید خود نصب برنامه های non-market را فعال سازید. سایفون ۳ بری اندروید خودش را بصورت اتوماتیک بروزرسانی می کند.

  هنگامیکه شما برنامه سایفون ۳ را راه اندازی میکنید، بصورت اتوماتیک شروع به وصل شدن به شبکه سایفون می کند.

  زمانیکه یک برنامه به شبکه متصل می شود، برنامه از پیش ساحته شده مرورگر سایفون را مستقر می کند. سایفون 3 برای اندروید بطور اتوماتیک ترافیک روی مرورگر پیش فرض اندروید یا برنامه های دیگر را کانالیزه نمی کند.بصورت پیش فرض، فقط مرورگر سایفون از طریق شبکه سایفون 3 کانالیزه می شود.

  سایفون ۳ چه اطلاعات کاربری را جمع آوری میکند؟

  ما اطلاعات زیر را برای ارزیابی چگونگی عملکرد سایفون جمع آوری می کنیم. اینکه چه سایتهای محبوبیت بیشتری دارند و چه استراتژیهای تبلیغاتی کارایی بهتری دارند.این اطلاعات با شرکای ما به اشتراک گذاشته می شوند و آنها برای نمونه می دانند سایتشان توسط سایفون چه میزان بازدید کننده داشته و انها از چه کشوری بوده اند.

  IP آدرس کاربران و ایمیلهای آنها هرگز جمع آوری نمی شوند. کاربران نیازی به ساختن شناسه کاربری برای استغاده از سیستم ندارند

  رویدادهای وارد شده شامل برچسب زمان، کدهای منطقه ای (کد کشور GeoIP) و صفات ناشناس شامل کد ضامن ( که با هر کلاینت سایفون مشخص می گردد) ، نسخه کلاینت، و نوع پروتوکول می باشد. بازدیدهای صفحات بر مبنای زمان و /یا جلسه قبل از وارد شدن جمع آوری می گردند.

  کلیه آمارهای به اشتراک گذاشته شده با ضامنین بر مبنای تاریخ، ضامن و منطقه دسته بندی می گردند.

  وقتی شما حاضر به فرستادن نظر خود از طریق سایفون میشوید، امکان فرستادن اطلاعات تشخیصی را نیز دارید. ما این اطلاعات را برای شناسایی و عیب زدایی مشکل شما استفاده میکنیم و به ما کمک میکند که سایفون بهترکارکند. فرستادن این اطلاعات کاملا اختیاری است. این اطلاعات رمز گذاری میشود و فقط به توسط ما قابل به رمز گشایی است و کسی دیگری به اطلاعات دسترسی نخواهد پیدا اکرد. این اطلاعات به نسبت سیستم فرق میکنند ولی امکان دارد که شامل این اطلاعات باشد:

  ویندوز

  در یک دوره زمانی، سایفون ممکن است اطلاعات اضافی را برای حل کردن مشکلات خدمات ثبت کند. هنگامیکه این اتفاق میفتد ما موجودیت دیگری برای ثبت آنچه ضبط شده، زمان نگهداری و علت آن اضافه می کنیم.

  متن باز

  سایفون ۳ یک پروژه متن باز یا اپن سورس، مي باشد. کد منبع و اسناد طراحی را می توانید ازاین طریق پیدا کنید. صفحه اصلی پروژه

  کارخواه های سایفون ٣ ازاین قسمت های متن باز استفاده میکنند.

  ویندوز

  سایر سؤالات متداول

  منبع مطلب : s3.amazonaws.com

  مدیر محترم سایت s3.amazonaws.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  مجید : فیلتر شکنم فیلتر کردن بی ناموسا

  H... : اه ریدین تو همه چی دیگه... نصب شده بالا نمیاره همش میزنه در حال اتصال تف ب برنامه باو مسخره ها

  بهروز : وصل نمیشه دانلود نکنید

  مریم : مریم

  n : خیلی خیلی مسخره س چطور دانلودش کنم اخهه

  ناشناس : آخه عزیزم وصل نمیشه باید چیکار کنیم تا وصل بشه

  محمد انصاری : می‌خوام فیلترشکن سایفون دانلود کنم نمیشه

  ناشناس : خوبه اگه بشه دانلودش کنی

  سحر : چطور میتونم نصب منم باید یوزرنیم و کاربری میخاد ازمن!!

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  ناشناس : دانلود نمیشه

  H... : برای منم وصل نمیشه فقط میزنه درحال اتصال بقیه فیلترشکنام ک بدرد نمبخورن دیوانمون کردن

  m : نصب نمیشه 😣

  محمد : سرتون بخوره با این برنامتون پفیوزا

  . : مال وی پی ان لازم داریم که میخوایم دانلود کنیم بعد باز با وی پی ان وصل کنیم که بتونیم وی پی ان رو دان کنیم:]

  سعید والکور : سلام اگر وصل بشه عالیه

  ناشناس : ببینم

  امیرعلی : فیلتر شکن. سیفون میخام

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  امیر احسان 14 روز قبل
  0

  خب من اگه ی وی پی ان دیگه داشتم که فعال هم باشه بعد بیام ی وی پی ان دیگه رو با اون وی پی ان دانلود و نصب کنم بعد با وی پی ان جدید وارد اون وی پی ان که در گذشته استفاده میکردم،میشدم که فقط بهش بفهمونم تو هیچی نیستی و تو نباشی دوستات هستن،تازه شما میتونین فکر کنین من قرصامو ناشور خوردم

  سایه اسارا 20 روز قبل
  -1

  سایفون رو برام بفرستید

  اتی 1 ماه قبل
  0

  عالیه ولی باز نمیشه،🤔

  اسحاق 1 ماه قبل
  0

  میگم اول خیلی خوب بود الان چند روز میشه هیچ وصل نمیشه اگر وصل هم بشه کار نمیکنه وزود میپره

  😠😠 2 ماه قبل
  2

  خیلی بده

  حامد 2 ماه قبل
  2

  وصل نمیشه

  ناشناس 2 ماه قبل
  12

  خوبه اگه بشه دانلودش کنی

  امیرعلی 4 ماه قبل
  4

  فیلتر شکن. سیفون میخام

  مارال 4 ماه قبل
  0

  فیلتر شکنا که پولی هم بوده فیلتر کردن عزیزان

  2
  اسم واقعی خریدار نداره 2 ماه قبل

  سلوم الان پیدا کردی فیلتر شکن خوب

  بهروز 4 ماه قبل
  19

  وصل نمیشه دانلود نکنید

  محمد 4 ماه قبل
  6

  سرتون بخوره با این برنامتون پفیوزا

  m 4 ماه قبل
  6

  نصب نمیشه 😣

  ناشناس 4 ماه قبل
  4

  ببینم

  مجید 4 ماه قبل
  35

  فیلتر شکنم فیلتر کردن بی ناموسا

  n 4 ماه قبل
  13

  خیلی خیلی مسخره س چطور دانلودش کنم اخهه

  مریم 4 ماه قبل
  17

  مریم

  H... 4 ماه قبل
  33

  اه ریدین تو همه چی دیگه... نصب شده بالا نمیاره همش میزنه در حال اتصال تف ب برنامه باو مسخره ها

  ناشناس 4 ماه قبل
  7

  دانلود نمیشه

  3
  ناشناس 4 ماه قبل

  برنامه دانلود نمیشه

  ناشناس 4 ماه قبل
  2

  سلام من باید چطور فیلتر شکنو نصب کنم تو را خدا بگید

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  سلام چطور فیلتر شکنو باید نصب کنم

  محمد انصاری 4 ماه قبل
  12

  می‌خوام فیلترشکن سایفون دانلود کنم نمیشه

  ناشناس 4 ماه قبل
  3

  نصب نمیشه

  ناشناس 4 ماه قبل
  1

  بدرد نمیخوره خوب بود دوروزه باز نمیشه

  ناشناس 4 ماه قبل
  12

  آخه عزیزم وصل نمیشه باید چیکار کنیم تا وصل بشه

  6
  H... 4 ماه قبل

  برای منم وصل نمیشه فقط میزنه درحال اتصال بقیه فیلترشکنام ک بدرد نمبخورن دیوانمون کردن

  سحر 5 ماه قبل
  8

  چطور میتونم نصب منم باید یوزرنیم و کاربری میخاد ازمن!!

  سعید والکور 5 ماه قبل
  4

  سلام اگر وصل بشه عالیه

  ناشناس 7 ماه قبل
  1

  نصب سخته

  . 12 ماه قبل
  4

  مال وی پی ان لازم داریم که میخوایم دانلود کنیم بعد باز با وی پی ان وصل کنیم که بتونیم وی پی ان رو دان کنیم:]

  مهدی 2 سال قبل
  7

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید