توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دانلود برنامه پلتفرم الکترونیکی

  1 بازدید

  دانلود برنامه پلتفرم الکترونیکی را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  راهنمای استفاده از پلتفرم الکترونیکی انتخابات شوراهای دانش آموزی

  راهنمای استفاده از پلتفرم الکترونیکی انتخابات شوراهای دانش آموزی

  راهنمای استفاده از پلتفرم الکترونیکی انتخابات شوراهای دانش آموزی را بصورت کامل ویژه دانش آموزان و معلمان از وبسایت درسی فایل دنبال و دانلود نمایید

  بر اساس اطلاعیه شماره ۲ ستاد انتخابات بیست و سومین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی، اپلیکیشن و برنامه نرم‌افزاری این دوره از انتخابات روز دوشنبه پنجم آبانماه رونمایی خواهد شد و در اختیار مدارس قرار خواهد گرفت، مدیران مدارس می توانند پس از دریافت اپلیکیشن و فایل آموزشی و شیوه اجرای آن ،نسبت به اطلاع رسانی به دانش آموزان اقدام نموده و انتخابات را در زمان مقرر از طریق شبکه شاد برگزار نماید .

  براساس این اطلاعیه، اولویت اول استفاده از نرم افزار تهیه شده می باشد اما در صورتی که هرکدام از مناطق و مدارس با مشکل فنی احتمالی مواجه ویا امکان دسترسی پیدا نکردند می‌توانند با استفاده از ظرفیت استان منطقه و مدرسه در شبکه شاد راه اندازی بات شاد نسبت به برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی اقدام نمایند.

  راهنمای استفاده از پلتفرم الکترونیکی انتخابات شوراهای دانش آموزی(ویژه دانش آموزان)

  راهنمای استفاده از پلتفرم الکترونیکی انتخابات شوراهای دانش آموزی(ویژه مدیران)

  دانلود رایگان

  منبع مطلب : drsifile.com

  مدیر محترم سایت drsifile.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : rialo.ir

  مدیر محترم سایت rialo.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بازماند پلتفرم هوشمند مدیریت پسماند

  بازماند پلتفرم هوشمند مدیریت پسماند

  ‏‏‏‏ بازماند ( بازیافت پسماند نخستین پلتفرم هوشمند مدیریت پسماند در ایران ، با شش اپلیکیشن یکپارچه ، پل ارتباطی میان شهروندان و مدیریت شهری می باشد که راهکاری هوشمندانه، سریع و ساده جهت درخواست جمع آوری یا تحویل پسماند به شمار می‌رود. با ثبت درخواست در اپلیکیشن یا مرکز تماس بازماند، پس از مشخص کردن حجم و نوع پسماند قابل بازیافت ، همکاران ما در زمان و محل انتخاب شده جهت دریافت آنها می‌آیند و بعد از محاسبه درلحظه کیف پول حساب کاربری شما شارژ خواهد شد. با ما در خانواده بازماند برای کمک به اقتصاد خانواده، حفظ محیط زیست و منابع طبیعی ( توسعه پایدار ) همراه باشید...

  منبع مطلب : cafebazaar.ir

  مدیر محترم سایت cafebazaar.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید