توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دانلود بازی بولی برای کامپیوتر

  1 بازدید

  دانلود بازی بولی برای کامپیوتر را از سایت پست روزانه دریافت کنید.

  دانلود بازی Bully Scholarship Edition برای PC - دی ال گیمز

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  دانلود بازی Bully Scholarship Edition برای کامپیوتر

  نسخه نصب آسان , سریع و فشرده شده و کم حجم ElAmigos

  همراه با کرک معتبر PROPHET و آخرین آپدیت ورژن 1.200 میباشد

  Bully Scholarship بازی قلدر از سری بازی های اکشن و ماجراجویی میباشد که اولین بار برای کنسول پلی استیشن ۲ منتشر شد.

  بعدها بر روی کنسول‌های دیگری نظیر Wii در ۴ مارس ۲۰۰۸ , برای PC در 21 اکتبر 2008 و XBox360 ایکس باکس ۳۶۰ در ۲۴ اکتبر سال ۲۰۰۸ به بازار عرضه گردید.

  این بازی توسط شرکت Rockstar راک استار طراحی و ساخته شده‌ است و از طریق شبکه فروشگاهی استیم برای خرید در دسترس است.

  در این بازی شما در نقش یک دانش آموز به نام جیمی هاپکینز می‌باشید که تابه حال 7 بار از مدرسه اخراج شده‌ است.

  مادر او قصد دارد به یک ماه عسل یکساله برود . بنابراین جیمی را در یک مدرسه شبانه روزی ثبت نام می‌کند که در آن دانش آموزان با قوانینی سخت آموزش میبینند و تربیت می‌شوند.

  جیمی یک دانش آموز قدرت طلب است وتصمیم می‌گیرد برای آنکه ریاست مدرسه را به عهده بگیرد به جنگ با دانش آموزان و معلمین برود .

  در بازی Bully، ماموریت های اصلی و فرعی نیز قرار داده شده است که بازیکنان می توانند در کنار تحصیل، آنها را نیز انجام دهند، اما شما نباید همانند بازی های GTA، از این بازی توقع ماموریت های حرفه ای را داشته باشید

  چراکه بازی تمرکز خاصی برای اذیت دیگران دارد و شما وظیفه انجام آن را بر عهده گرفته اید.

  Bully ، یکی از آن دسته بازی هایی می باشد که ساعت ها می تواند بازیکنان را پشت سیستم نگه داشته و آنها را وادار به ادامه بازی کند. گیم پلی بازی بسیار متنوع بوده و شامل دسته های مختلفی می شود.

  یکی از مهمترین بخش های بازی کلاس های درس بوده که سر ساعت های خاصی برگذار می شود و باید بازیکنان سر ساعت در کلاس حاضر شوند.

  ین مدرسه دارای دو کلاس درسی در روز بوده که از ساعت ۹:۳۰ شروع می شوند و درس هایی مانند بیولوژی، هنر، موسیقی، ورزش و زبان را ارائه می دهند.

  البته روحیه جوانمردی نیز در وجود جیمی وجود داشته و در ماموریت های فرعی سعی به کمک به دیگران می کند.

  در مدرسه افراد ضعیفی وجود دارند که از شما کمک می خواهند و شما می توانید به آنها کمک کرده و پول بدست آورید.

  هم اکنون میتوانید بازی زیبای Bully Scholarship Edition را از وبسایت دی ال گیمز بصورت مستقیم و با نصب آسان دانلود بفرمایید.

  منبع مطلب : dlgames.ir

  مدیر محترم سایت dlgames.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دانلود بازی برای کامپیوتر

  Bully Scholarship Edition

  دانلود بازی کامپیوتر دانلود بازی Bully Scholarship Edition برای کامپیوتر و دانلود Bully Scholarship Edition برای pc  دانلود بازی pc کرک + dlc دی ال سی 

  کرک و اپدیت جدید و نسخه کم حجم و فشرده fitgirl , corepack  فیت گرل و کورپک – codex , cpy لینک مستقیم دانلود بازی Bully Scholarship Edition , دانلود Bully Scholarship Edition  نسخه complete edition

  در Bully Scholarship Edition ، بازیکنان کنترل یک پسر ۱۵ ساله به نام جیمی هاپکینز را بر عهده دارند. این پسر یک فرد عادی نمی باشد چراکه تا به حال ۷ بار از مدارس مختلف اخراج شده است. مادر جیمی نیز یک فرد عادی نبوده و برای بار پنجم ازدواج کرده و قصد این را دارد به همراه همسر خود به یک ماه عسل یک ساله برود. اما برای اینکه ماه عسل او توسط فرزند شرورش خراب نشود، جیمی را به یکی از شهر های آمریکا به نام BullWorth برده و در مدرسه ای با نام BullWorth Academy ثبت نام می کند. مدرسه ای برای بچه های شرور !

  درباره بازی Bully Scholarship Edition :

  Bully ، یکی از آن دسته بازی هایی می باشد که ساعت ها می تواند بازیکنان را پشت سیستم نگه داشته و آنها را وادار به ادامه بازی کند. گیم پلی بازی بسیار متنوع بوده و شامل دسته های مختلفی می شود.

  یکی از مهمترین بخش های بازی کلاس های درس بوده که سر ساعت های خاصی برگذار می شود و باید بازیکنان سر ساعت در کلاس حاضر شوند. این مدرسه دارای دو کلاس درسی در روز بوده که از ساعت ۹:۳۰ شروع می شوند و درس هایی مانند بیولوژی، هنر، موسیقی، ورزش و زبان را ارائه می دهند.

  در Bully، ماموریت های اصلی و فرعی نیز قرار داده شده است که بازیکنان می توانند در کنار تحصیل، آنها را نیز انجام دهند، اما شما نباید همانند بازی های GTA، از این بازی توقع ماموریت های حرفه ای را داشته باشید چراکه بازی تمرکز خاصی برای اذیت دیگران دارد و شما وظیفه انجام آن را بر عهده گرفته اید. البته روحیه جوانمردی نیز در وجود جیمی وجود داشته و در ماموریت های فرعی سعی به کمک به دیگران می کند. در مدرسه افراد ضعیفی وجود دارند که از شما کمک می خواهند و شما می توانید به آنها کمک کرده و پول بدست آورید.

  OS: Windows XP / Windows Vista
  Processor: Intel Pentium 4 (3+ GHZ) / AMD Athlon 3000+
  Memory: 1 GB RAM
  Graphics: DirectX 9.0c Shader 3.0 supported, Nvidia 6800 or 7300 or better, ATI Radeon X1300 or better
  DirectX Version: DirectX 9.0c
  Hard Drive: 4.7 GB free space
  Sound Card: DX9-compatible
  Input: Keyboard, Mouse, Xbox 360 Controller supported

  پیج بازی در :  Wiki - Youtube - Steam

  لینک دانلود بازی کامپیوتر Bully Scholarship Edition

  حجم بازی :2.2 گیگابایت

  دانلود رایگان بازی با لینک مستقیم

  منبع مطلب : vgdl2.blog.ir

  مدیر محترم سایت vgdl2.blog.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دانلود بازی Bully Scholarship Edition برای کامپیوتر - نسخه فشرده و کم حجم |

  دانلود بازی Bully Scholarship Edition برای کامپیوتر

  دانلود بازی Bully Scholarship Edition برای کامپیوتر - نسخه فشرده و کم حجم

  Bully Scholarship Edition  بازی بولی ، بازیکنان کنترل یک پسر ۱۵ ساله به نام جیمی هاپکینز را بر عهده دارند. این پسر یک فرد عادی نمی باشد چراکه تا به حال ۷ بار از مدارس مختلف اخراج شده است. مادر جیمی نیز یک فرد عادی نبوده و برای بار پنجم ازدواج کرده و قصد این را دارد به همراه همسر خود به یک ماه عسل یک ساله برود.

  اما برای اینکه ماه عسل او توسط فرزند شرورش خراب نشود، جیمی را به یکی از شهر های آمریکا به نام BullWorth برده و در مدرسه ای با نام BullWorth Academy ثبت نام می کند.

  مدرسه ای برای بچه های شرور !.Bully ، یکی از آن دسته بازی هایی می باشد که ساعت ها می تواند بازیکنان را پشت سیستم نگه داشته و آنها را وادار به ادامه بازی کند. گیم پلی بازی بسیار متنوع بوده و شامل دسته های مختلفی می شود.یکی از مهمترین بخش های بازی کلاس های درس بوده که سر ساعت های خاصی برگذار می شود و باید بازیکنان سر ساعت در کلاس حاضر شوند. این مدرسه دارای دو کلاس درسی در روز بوده که از ساعت ۹:۳۰ شروع می شوند و درس هایی مانند بیولوژی، هنر، موسیقی، ورزش و زبان را ارائه می دهند.

  در Bully  بازی بولی، ماموریت های اصلی و فرعی نیز قرار داده شده است که بازیکنان می توانند در کنار تحصیل، آنها را نیز انجام دهند، .اما شما نباید همانند بازی های GTA، از این بازی توقع ماموریت های حرفه ای را داشته باشید .چراکه بازی تمرکز خاصی برای اذیت دیگران دارد و شما وظیفه انجام آن را بر عهده گرفته اید.البته روحیه جوانمردی نیز در وجود جیمی وجود داشته و در ماموریت های فرعی سعی به کمک به دیگران می کند. در مدرسه افراد ضعیفی وجود دارند که از شما کمک می خواهند و شما می توانید به آنها کمک کرده و پول بدست آورید.

  دانلود بازی با لینک مستقیم

  درصورت درخواست سازمان فیلترینگ لینک دانلود حذف خواهد شد.

  دانلود بازی Bully Scholarship Edition

  منبع مطلب : rubixdl.ir

  مدیر محترم سایت rubixdl.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 سال قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید